Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Wtorek, 11 lipca 2017 r. godz. 16:11

Lundberg: Spodziewamy się dominacji Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Już nie możemy się doczekać jutra, czeka nas wielki mecz. Jesteśmy podekscytowani, bo gramy przeciwko dobrej drużynie, która jest faworytem. Musimy dobrze bronić, mocno pracować i próbować ataków, gdy będziemy przy piłce. Spodziewamy się tego, że to Legia będzie dominowała i dużo atakowała - powiedział na przedmeczowej konferencji trener IFK Mariehamn Peter Lundberg.


- W piłce wszystko może się zdarzyć - były już większe niespodzianki. Mamy szansę by zaprezentować się jak najlepiej i zobaczymy dokąd nas to zaprowadzi. Będziemy szukali swoich szans w kontratakach - dodał szkoleniowiec Finów.



Komentarze: (23)

Do Lundberg, 11.07.2017 16:17:56 - *.play-internet.pl

My też sie spodziewaliśmy w meczu z Arką

Adrianeekkkk, 11.07.2017 16:22:44 - *.play-internet.pl

1:3 LEGIA ;)

@rek, 11.07.2017 16:30:39 - *.dynamic.chello.pl

Bójcie się Hamy... Bo my do Was przyjeżdżamy... Ot taki niewinny żarcik językowy... Pozdro (L)

Krzeszczu, 11.07.2017 16:47:53 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: Dobre!! :-))
(ale chyba nie wielu to pojmie :-D )

bzyk(L), 11.07.2017 17:00:26 - *.static.ip.netia.com.pl

Żebyście się tylko aby nie zdziwili.......

(L), 11.07.2017 17:02:55 - *.play-internet.pl

@@rek - Akurat hamstwem i prostactwem to ty się popisałeś, widać twój poziom :(
@ Krzeszczu - naprawdę nie wiem czym się zachwyciłeś.

A jak macie takie żarciki językowe , to jak odwiedzacie swoje rodziny to tez im tak powiedzcie żeby się bali bo ham przyjechał, i nie zapomnijcie dodać że to żarcik językowy, bo "liścia" każdy z was przyjmie na gębę, i to też będzie żarcik.

Krzeszczu, 11.07.2017 17:08:44 - *.cust.bredband2.com

@ (L): no wlasnie, i od razu sie wydalo! brak IQ.
Bo @rek wcale nie pisal o "chamach", tudziez ze niby Finowie sa "chamy", tylko nawiazal do naszego Kasperka Hamalainena. Tudziez "bojcie sie Hamy (aka Hamalainen).

Prawda @rek?

A ty (L) sie po prostu zblazniles.
Wiedzialem ze niewiele to pojmie (bo na tym forum sa tony bezmyslnych komentarzy/komentatorow), ale nie wiedzialem ze tak szybko bezmyslnosc sie wyda.
Ale sie zblazniles.

do(L), 11.07.2017 17:10:20 - *.dynamic.chello.pl

Chyba faktycznie nie skumałeś.... No ale cóż....bywa :

P(L), 11.07.2017 17:14:56 - *.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

(L) chyba nie zrozumiałeś żartu słownego

Krzeszczu, 11.07.2017 17:15:27 - *.cust.bredband2.com

@ (L): no wlasnie, i od razu sie wydalo! brak IQ.
Bo @rek wcale nie pisal o "chamach", tudziez ze niby Finowie sa "chamy", tylko nawiazal do naszego Kasperka Hamalainena. Tudziez "bojcie sie Hamy (aka Hamalainen).

Prawda @rek?

A ty (L) sie po prostu zblazniles.
Wiedzialem ze niewielu pojmie zarcik @rka (bo na tym forum sa tony bezmyslnych komentarzy/komentatorow), ale nie wiedzialem ze tak szybko bezmyslnosc sie wyda.
Ale sie zblazniles.
Klasyk: glupota ludzka nie zna granic.
Ps: na przyszlosc, czasami warto milczec niz palnac cos tak glupiego...

do (L), 11.07.2017 17:17:02 - *.play-internet.pl

Nie napinaj się tak bo Ci żyłka wyskoczy... ;)

pag, 11.07.2017 17:22:52 - *.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I (L) nie zrozumiał. Może spalę, ale chodziło kolego o ksywkę Hamalainena. Nie ma co sie bardzo obruszać. Pozdrawiam

do (L), 11.07.2017 17:31:22 - *.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Może czas na refleksję ? Np. Jestem gamoniem, więc sie nie wypowiadam. Albo: Nie piszę komentarzy, bo nic nie rozumiem.

@rek, 11.07.2017 17:32:33 - *.dynamic.chello.pl

Do Krzeszczu i innych kumatych braci po szalu:

- cóż, czasami zbyt naiwnie zakładam, iż wszyscy znają zasady ortografii oraz iż spostrzegą, że słowo "Hamy" (vide: Hamaleinen) napisałem z dużej litery... Hahahaaaa... Brawo Krzeszczu i inni koledzy bardziej kumaci... Pozdro (L)

@ krzeszczu, 11.07.2017 17:46:51 - *.play-internet.pl

To ty się zbłaźniłeś używając tego zwrotu " bujcie sie hamy..." jesteś niezłym hipokkrytą , jak każdy kto to pisze.

Cult⚽️Legia, 11.07.2017 17:56:33 - *.188

✨⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️✨

Krzeszczu, 11.07.2017 18:20:59 - *.cust.bredband2.com

@ @ krzeszczu, 11.07.2017 17:46:51 - *.play-internet.pl:
Ze co?
A po "polskiemu" potrafisz? "hipokkryta"? przez dwa "k"?
O co ci chodzi?
Ze ja niby czego uzylem?
Juz raz dales döpy i zamiast zniknac gdzies pod kamien dalej udzielasz swojej glupoty?
Brawo! Tak trzymaj!
Glupota ludzka nie ma granic, a twoja jest wrecz bezdenna....

K(L)AKIER, 11.07.2017 19:59:13 - *.adsl.inetia.pl

Hahaha mamy niezłego Hama....

nemanja nikolic, 11.07.2017 20:44:19 - *.252

bujcie, hamstwo,

albo niezly troll albo niezly przyglup

Do Krzeszcza, 11.07.2017 22:49:17 - *.centertel.pl

Trzeba bylo sie nie tlumaczyc bo wyszlo ze wszyscy skumali poza jednym

Mickers , 11.07.2017 23:52:06 - *.static.ip.netia.com.pl

LEGIA Warszawa!!!!!!!!

FOREVER LEGIA, 12.07.2017 08:13:13 - *.play-internet.pl

Krzeszcu-co prawda,to prawda-sa na tym forum tony bezmyslnych komentarzy/komentatorow.Coz,wakacje w pelni,to i dzieciaki w necie siedza non-stop.A co do dzisiejszego wyniku,to u buka stawiam na 1.

pit, 12.07.2017 11:28:29 - *.191