Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jakub Rzeźniczak - fot. Mishka / Legionisci.com
Jakub Rzeźniczak - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 11 lipca 2017 r. godz. 20:55

Rzeźniczak zadebiutował w Karabachu Agdam

Fumen, źródło: Legionisci.com

Jakub Rzeźniczak, który tydzień temu opuścił Legię Warszawa zadebiutował w Karabachu Agdam. "Rzeźnik" pojawił się na murawie w 31. minucie spotkania przeciwko FC Samtredii w ramach eliminacji Ligi Mistrzów. Nowy zespół Polaka wygrał 5-0 i ma realne szanse na awans do III rundy rozgrywek.



Komentarze: (36)

Lsopier, 11.07.2017 21:05:01 - *.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

"I ma realne szanse na awans...,,
Tego stwierdzenia używa się jak jest coś mniej prawdopodobnego niż to że odpadną . Redakcjo ...

r, 11.07.2017 21:06:18 - *.dynamic.mm.pl

jeszcze nas wydymają...

Balde, 11.07.2017 21:07:15 - *.9

I nie oddawać miejsca do końca sezonu:) Powdzenia Rzeźnik

Michal, 11.07.2017 21:15:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pojawił się w 31 minucie? Ni to pierwszy sklad ni to rezerwowy. Jakaś kontuzja obrońcy? Oglądał ktoś ten mecz?

Super*Samiec, 11.07.2017 21:16:10 - *.internetia.net.pl

brawo

Allez allez, 11.07.2017 21:17:37 - *.dynamic.dsl.as9105.com

I tak sie powinno goLLic slabsze zespoly. Zobaczymy jutro na czym stoimy i z czym do ludzi

Kristof, 11.07.2017 21:19:37 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Po tym meczu o Kube bije sie Barcelona,Real i Atletico Madryt.Kuba stwierdzil,ze sie do Hiszpani nie wybiera chociaz mialby tam przygotowana pensje w wysokosci 25 mln euro za sezon.Woli zostac w Azerbejdżanie,bo tam sa tanie papierosy.

Maciej (L), 11.07.2017 21:21:20 - *.hsi08.unitymediagroup.de

Za ile Kuba poszedł do Karabachu ?. I czy zawodnik tam chciał isc czy klub juz nie widział dla niego miejsca?. 2 wazne pytania.

Czarek32, 11.07.2017 21:21:55 - *.236.ipv4.supernova.orange.pl

Szkoda że odszedł :(

xx, 11.07.2017 21:29:30 - *.90

nie wiem, ale do tej pory nigdzie nie widziałem kwoty za jaka tam poszedł... ktoś ją zna?

wrocLawianin, 11.07.2017 21:30:42 - *.internetia.net.pl

Co jak co :) Lubie Jakuba, za serducho co zostawił w Legii... Ale kurde stary już jestem... Widzweiak jeden ;-)

mimo to... all the best to U Jakubie !!! :)))))))

Cyc, 11.07.2017 21:31:29 - *.centertel.pl

Ciekawe czy zna już imiona kolegów

mietek, 11.07.2017 21:41:07 - *.ssp.dialog.net.pl

@Maciej (L) i xx: W mediach przewijały się kwoty 350-500 tysięcy euro. Stawiałbym na tę niższą. Ale i tak prawie w całości sfinansował nam zakup Mąki :)

A z klubu nikt go na siłę nie wypychał. Dostał ofertę - bardzo korzystną finansowo dla siebie - to skorzystał. I tyle.

1916Legia!!!, 11.07.2017 21:43:41 - *.dynamic.chello.pl

tutaj macie, ze odszedł bez odstępnego:

htt ps://www.transfermarkt.pl/jakub-rzezniczak/profil/spieler/24576

r, 11.07.2017 21:56:16 - *.dynamic.mm.pl

dla Karabachu gola strzelil min Wilde-Donald Guerrier

, 11.07.2017 21:56:50 - *.centertel.pl

Kristof jestes kocur

benii , 11.07.2017 22:03:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kuba nie daj się ruskom - 3maj się - pozdrowienia z Legionowa

Kibic_Adam, 11.07.2017 22:33:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Widziałem w necie mecz, Kuba bardzo dobrze. Pewnie w obronie. Spoko też do przodu. Powodzenia!

Gaga(L), 11.07.2017 22:49:24 - *.centertel.pl

Dzięki mordeczko za te wszystkie lata w Legii, były momenty że Cie uwielbiałem, były że nienawidziłem, ale gdy widać było że zostawiasz na boisko serducho to złego słowa nie dałem na Ciebie powiedzieć...
I szanuje Cie że zostawiałeś napiwki gdy wpadałeś do Intercontinentalu ;)
POWODZENIA

artekketra, 11.07.2017 23:32:30 - *.dynamic.chello.pl

A jest szansa, (mała co prawda), że z Karabachem zagramy w 4 rundzie eliminacji... ;)

Legionista, 11.07.2017 23:54:08 - *.226

" Nowy zespół Polaka wygrał 5-0 i ma realne szanse na awans do III rundy rozgrywek." Ma realne szanse, ale nie wiadomo co będzie.... Jak wystawią rzeżnika w rewanżu i mu odpali się system "Babol versja.2.0" to już mogą się żegnać z rozgrywkami...

Artur, 11.07.2017 23:56:20 - *.51

Odszedl za 10 pilek i 3 bidony z mineralna...

Rafał PrgPłn., 12.07.2017 03:38:46 - *.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i elegancko. Powodzenia. Trzymaj się Kuba.

Srystof, 12.07.2017 08:19:41 - *.dynamic.chello.pl

Po tym wpisie na LL! o Kristofa biją się Wirtualna Polska, niezależna.pl oraz Niemiaszki z Onetu.
Kristof stwierdził, że nigdzie się nie wybiera, chociaż miałby tam szansę na całe 20 groszy (netto, do łapy!) za komentarz.
Woli zostać na LL! bo wydaje mu się, że kogoś śmieszą jego tanie żarty (nie śmieszą - przyp. autor).

Marcin, 12.07.2017 08:34:59 - *.adsl.inetia.pl

a ja nie rozumiem, czemu takich piłkarzy jak Rzeznik nie żegna się w jakis oficjalny sposób np przed jakimś meczem Legii

John Smith, 12.07.2017 10:21:33 - *.free.aero2.net.pl

Powodzenia Kuba, teraz pierwszy skład!

M_M_19_16, 12.07.2017 10:43:46 - *.static.ip.netia.com.pl

Gra Kuby tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=nmWGK96g8BA

Dobrze to wyglądało ;-)

Sputnik 44, 12.07.2017 11:02:35 - *.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Srystof: 100/10!

Raf, 12.07.2017 11:39:29 - *.play-internet.pl

Srystof - genialne!!! Pozdrowionka.

JANUSZ, 12.07.2017 12:04:45 - *.66

KTOS WIE ILE ZARABIAŁ W LEGII ALE ILE TAM?

CZY TO PRZEBIDKA Z 40 TYS NA 120? B

Greg, 12.07.2017 12:28:48 - *.dsl.bell.ca

Patrz tam jako, bo w następnej rundzie powrót na Ł3 z nowymi ziomalami na tęgie lanie.

m4, 12.07.2017 14:01:48 - *.98

@Kristof mnie tam sie podoba

M@c, 12.07.2017 16:59:49 - *.dynamic.chello.pl

Bach, bach Karabach :)

gazza, 12.07.2017 18:14:22 - *.adsl.inetia.pl

Nawet nie zapłakałem za tym marnym obrońcą...

Dormibar, 12.07.2017 18:19:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kristof to brat Krzeszcza . Obu się wydaje że piszą coś ważnego :)

Krzeszczu, 12.07.2017 19:20:14 - *.cust.bredband2.com

@ Dormibar: a taki pajac jak ty to wszystko czyta....

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.