Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 12 lipca 2017 r. godz. 19:23

Sadiku piłkarzem Legii!

Redakcja, źródło: legia.com

Armando Sadiku pomyślnie przeszedł w środę testy medyczne i podpisał z Legią Warszawa 3-letni kontrakt. Do stołecznego zespołu trafił na zasadzie transferu definitywnego. Sadiku ma 26 lat i gra na pozycji napastnika. Ostatnio występował w FC Lugano i FC Vaduz, do których był wypożyczony z FC Zurich.



Komentarze: (81)

Avatar, 12.07.2017 19:31:29 - *.dynamic.mm.pl

Prawie jak Diego Maradona-.......Armando

Wojtas, 12.07.2017 19:32:31 - *.dynamic.chello.pl

Oby strzelał wygląda nieźle.

Krzeszczu, 12.07.2017 19:33:14 - *.cust.bredband2.com

Mam obawy... Ale powodzenia!

stary, 12.07.2017 19:35:04 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

No i gitara. To naprawdę dobra wiadomość.

Kibic Legii, 12.07.2017 19:35:40 - *.internetia.net.pl

TRENER MAGIERA - JEDNYM Z WYWIADÓW - POWIEDZIAŁ - LEGIA BY ZROBIĆ KROK DO PRZODU POTRZEBUJE WZMOCNIEŃ NA POZIOMIE ODIDJI - PANIE PREZESIE - CZEKAMY NA TAKIE TRANSFERY - TRENERZE SAM TO POWIEDZIAŁEŚ - WIĘC ZARZĄDAJ OD TRENERA TAKICH WŁAŚNIE TRANSFERÓW DO LEGII . BO NA DZIŚ LEGIA JEST SŁABSZA NIŻ PRZED GRĄ W LM I ZDOBYCIU MISTRZOSTWA POLSKI . A POWINNA BYĆ DUŻO SILNIEJSZA PRZED WALKĄ O LM - BO ŻE ROK TEMU AWANSOWALIŚMY DO LM TO CHYBA NIKT NIE POWIE , ŻE TYLKO DLATEGO , ŻE MIELIŚMY MEGA SZCZĘŚCIE W LOSOWANIU W OSTATNIEJ RUNDZIE ELIMINACJI .

Kondzioo, 12.07.2017 19:36:38 - *.181

Bardzo dobry transfer!

Pikuś, 12.07.2017 19:36:41 - *.play-internet.pl

No chłopaku musisz strzelać brameczki ! Witamy w Warszawie !!! :)

DIOREK, 12.07.2017 19:36:57 - *.dynamic.chello.pl

BRAWO~!

d2b90, 12.07.2017 19:37:11 - *.centertel.pl

No to zobaczymy co bedzie z nim. Gosciu wyglada calkiem solidnie. Trochę mnie zastanawia dlaczego nikt gi nie chcial jak mu sie ten ostatni kontrakt skonczyl. A jaki na niego fundusz zostal przeznaczony?

Tomek , 12.07.2017 19:37:16 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia - oby nie Necid bis

Rafał, 12.07.2017 19:40:49 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Reprezentant, uczestnik Euro, mam nadzieje że będzie to lepszy transfer od innego reprezentanta Necida, Witamy w Legii !

Witkacy, 12.07.2017 19:41:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No i fajnie! Niech napierdziela bramki i nakręca akcje bez opamiętania :)

adas, 12.07.2017 19:41:44 - *.dynamic.mm.pl

https://www.youtube.com/watch?v=4uPDfuC3Jck

go ( L ) den, 12.07.2017 19:41:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i gitara

Lhy, 12.07.2017 19:43:28 - *.dynamic.chello.pl

Plus za akcję ;) brswo Mioduski

orbit, 12.07.2017 19:43:44 - *.as13285.net

aby poszło mu lepiej niz ostatniemu albanczykowi :P

Balde, 12.07.2017 19:44:01 - *.9

Pokaż na co Cię stać Sadiku

Jacek, 12.07.2017 19:44:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem przekonany, ze mamy napastnika, ktory gwarantuje 15-18 bramek w sezonie.

kaktus, 12.07.2017 19:44:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

co to się stało, że Pazdan na ławce?

M., 12.07.2017 19:44:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i zayebiście.

Hoh, 12.07.2017 19:49:35 - *.dynamic.chello.pl

Dobry transfer.

gazza, 12.07.2017 19:49:48 - *.adsl.inetia.pl

Reprezentant Albanii...no bez jaj...
Legia nigdy niczego nie zdobędzie kupując ogórki z wyprzedaży !

d2b90, 12.07.2017 19:53:06 - *.centertel.pl

No to zobaczymy co bedzie z nim. Gosciu wyglada calkiem solidnie. Trochę mnie zastanawia dlaczego nikt gi nie chcial jak mu sie ten ostatni kontrakt skonczyl. A jaki na niego fundusz zostal przeznaczony?

Kutapiaski, 12.07.2017 19:53:13 - *.play-internet.pl

Panie Miodek. Gooood job!!!!!!!

P, 12.07.2017 19:53:42 - *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Oby godnie zastąpił nigolicia...good luck

Dch, 12.07.2017 19:54:12 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

No i świetnie, zerzre wszystkich płaczków z miesiecznicy

lucho_83, 12.07.2017 19:54:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witamy w (L) i powodzenia!!!

Dominik1916, 12.07.2017 19:54:40 - *.tktelekom.pl

Praktykujący muslim... napisali na weszlo.pl Oby potrafił strzelać gole. Powodzenia.

@rek, 12.07.2017 19:55:25 - *.dynamic.chello.pl

No i super... Pokaż Armando na boisku, iż jesteś wart każdego euro z Twojej nowej pensji... Powodzenia... Pozdro (L)

md, 12.07.2017 19:56:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witamy w LEGII ! LEGIA !!!

Eleczka, 12.07.2017 19:56:24 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

No i zajebiscie!! Pokladam w nim wielka nadzieje

o., 12.07.2017 19:56:42 - *.centertel.pl

tak jak mówiłem! :)

robochłop, 12.07.2017 20:03:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

i gitarra , będzie pociecha coś tak czuję...powodzenia Armando , obyś był jak kałasznikow....

Ekspert, 12.07.2017 20:08:13 - *.play-internet.pl

Niestety Lech kupił lepszego tego Duńczyka :/

Juri, 12.07.2017 20:10:59 - *.centertel.pl

Strzelaj brameczki chłopaku,witamy w Legii.

Tylko Legia, 12.07.2017 20:12:21 - *.dynamic.chello.pl

Mega!;-)

RMFC, 12.07.2017 20:13:32 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl

Witamy w Legii! Życzę skuteczności choćby takiej jak u poprzedniego użytkownika numeru 99

Raf, 12.07.2017 20:14:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobry ruch!!

WWL , 12.07.2017 20:15:08 - *.play-internet.pl

No cóż parafrazując Marcinkiewicza :yes yes yes!

To kozak i bedzie z niego pożytek. W końcu rasowy napastnik!

lendzian, 12.07.2017 20:21:20 - *.play-internet.pl

Imię Armando dobrze wróży...Tak ma na drugie Maradona

Kermit, 12.07.2017 20:27:20 - *.play-internet.pl

Witamy

Ole, 12.07.2017 20:33:56 - *.play-internet.pl

Ole ole

_+_, 12.07.2017 20:34:51 - *.dynamic.chello.pl

jeszcze WOLSKI i będzie git

jarfer, 12.07.2017 20:38:31 - *.static.ip.netia.com.pl

Mysle, ze tegoroczne zakupy będą bardzo udane. Tak jak w zimowym okinku zakup Necida czy Chukwu zdawało mi sie całkowicie bez sensu,to tu widze potencjał zawodnikow.

Hiszpan, 12.07.2017 20:44:42 - *.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wreszcie coś się ruszyło ale przy tej mega wyprzedaży to kropla w morzu potrzeb. Widać dziś ze ofensywny pomocnik i środkowy obronca i jeszcze jeden napastnik to mus. Darek sięgnij do kieszeni.

F i l u 3 k o l o r y, 12.07.2017 20:46:14 - *.dynamic.chello.pl

Witamy w Legii :) 20 goli w lidze i będzie dobrze.

krys008 , 12.07.2017 20:51:26 - *.serv-net.pl

Zobaczymy, wielka niewiadoma. Życzę sukcesów w Legii.

Hasnik Besi , 12.07.2017 20:52:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobry jest polecam

A5, 12.07.2017 20:52:12 - *.v4.ngi.it

Kozak!!!
(L)

cobbi, 12.07.2017 20:54:30 - *.play-internet.pl

I pasuje!

sudoku, 12.07.2017 21:12:29 - *.play-internet.pl

zamiast zainwestować kilka milionów w porządnego zawodnika to kupują jakiegoś sudoku, co to ma być

Super, 12.07.2017 21:48:04 - *.centertel.pl

Super w ©ipe!!!

Arek, 12.07.2017 22:26:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zauważyłem, że ostatnio dużo kibiców łacha tu się udziela. Jak się podniecacie ich transferami to na ich stronę jazda, bo tu jest strona o Legii, a nie klubu z Wronek.

Matus007, 12.07.2017 22:27:02 - *.play-internet.pl

Albania grała na euro 2016.Widać po nim że jest ogarnięty duże wzmocnienie

kibic(L), 12.07.2017 22:29:45 - *.play-internet.pl

Ech... Jak czytam, że ten chłopak ostatnio gral w FC Vaduz.... to dla mnie jest to wystarczający komentarz. Sciagneliscie nieqypaly Necida, Chukwu i jeszcze ludzicie się, że takie trqnsfery mają sens? To już lepiej Szymańskiemu dawać grac.

lol, 12.07.2017 22:31:38 - *.adsl.inetia.pl

za tydzien dawac gościa na mecz z Finami

Dickson Chotowski, 12.07.2017 22:40:17 - *.range109-145.btcentralplus.com

Wp....20 bramek to wszyscy zapomna o Dr Albanie.

Hugon, 12.07.2017 22:40:55 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Widzę że mu się robi brzuszek ,może po treningach za pół roku zgubi ten bębenek Sadiku.

@ Dch, 12.07.2017 22:46:37 - *.dynamic.chello.pl

A Ty dnia bez polityki przeżyć nie potrafisz. Bujaj się na onet i tam politykuj

mietek, 12.07.2017 22:57:02 - *.ssp.dialog.net.pl

@d2b90: Jak wynika z tweetów (czy innego szajsu) interesował się nim jeszcze Panathinaikos. Ale widać jesteśmy ciekawszą opcją.

@kibic(L): A Prijović to skąd przychodził? Z Bayernu? I kosztował 500 tysięcy euro, a za Albańczyka płacić nie musieliśmy, bo był bez kontraktu (tylko tyle co za podpis).

Nikolić tak samo trafił do nas z ogórkowej ligi węgierskiej, której mistrz w ubiegłym sezonie zebrał łomot w kwalifikacjach LM od mistrza Albanii... Kurna, Albanii.

Piotr, 12.07.2017 23:02:29 - *.088.071.pools.vodafone-ip.de

Zobaczycie to będzie killer. O tym świadczą choćby jego statystyki na które nikt nie może narzekać. Do wszystkich płaczkow i zrzęd: Pan Mioduski wie co robi i wie że transfery lubią ciszę.
To mój sklad: Malarz. Housek(Moneta), Dąbrowski, Pazdan(Jędrzejczyk), Jędrzejczyk(Berto). Nagy(Kucharczyk), Moulin(Kopa), Mączynski(Jodła), Berto(Gui). Rado(Hama/Niezgoda). Sadiku(Chukwu). Taka ekipa rozpier...a Ekstraklapę. Wypozyczylbym Maticia, Kulenowicia, Masłowskiego, Szwocha, Jodłę. Dokupil jeśliby odszedł Pazdan na środek obrony, Ofensywnego pomocnika.
PS. LEGIA II w tym sezonie KONIECZNIE awans.

Xuxi, 12.07.2017 23:12:04 - *.cable.net.co

A mieli być poważni piłkarze, którzy w czerwcu balangują na wakacjach, a tymczasem w tym tygodniu dołączyli gracze na których wyłożono 3 złote plus vat. To jasne że Szopenowi nie zależy na lidze mistrzów, o czym sam otwarcie mówi, twierdząc że dobrze jest jak będzie liga europy. No i wszystko jasne, bo wtedy rachunek się będzie zgadzał obniżając wydatki inwestycyjne w taki zespół.

R, 12.07.2017 23:15:06 - *.play-internet.pl

Jestem ubawiony mądrościami niektórych znawców płaczących, że zamiast wydać kilka baniek na jakichś zajebistych grajków kupujemy "jakiegoś sudoku". No sorki, ale ci naprawdę dobrzy i sprawdzeni, w jako takiej formie nigdy nie trafią do naszej ligi, bo to nie jest kierunek dla poważnych zawodników. Choćby i 10 baniek Legia byłaby w stanie na takiego wyłożyć. Musielibyśmy trafić na jakiegoś ekscentryka-oryginała.

Prawdopodobieństwo, że koleś za 3 bańki odpali, jest więc identyczne, jak tego, iż odpali kopacz za parę stów lub z kartą na ręku. Niestety - zdani jesteśmy na średnio rokujących młodziaków, facetów po przejściach, obieżyświatów, posiadaczy kart itp. Raz na jakiś czas może trafić się jakiś przyzwoity emeryt - Ljuboja, albo zagubiony niespełniony talent - Ofoe. Ale obaj goście kosztowali czapkę gruszek + kontrakt. Prawda jest więc taka, że nawet za kilka porządnych baniek niespecjalnie jest kogo kupić. Mowa oczywiście o poziomie europejskim.

Dlatego miejmy nadzieję, że wkomponuje się Mączyński - naprawdę nie jest zły, a Albańczyk wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności. Na Monetę ani na Niezgodę nie liczę. Nie sądzę aby wnosili więcej niż Kucharczyk (czyli niewiele). Może Chukwu ożyje, może Portugalczyk. Nie tyle nas nawet nie stać na naprawdę wartościowych i gotowych do gry piłkarzy, co nie sposób ich przekonać do gry w tak kiepskiej lidze. Inne myślenie, to mrzonki, niestety.

Legionista, 12.07.2017 23:41:24 - *.226

Sadiku Sadiku strzel im Hatriku :) A tak na serio to bardzo dobry transfer - Na ekstraklase wystarczy, ale czy na europejskie puchary to nie wiadomo.. Mam nadzieje że to nie koniec naszego okna transferowego bo Legia jeszcze potrzebuje kilku piłkarzy - Nowego bramkarza (nie mówię teraz tylko np: od przyszłego okna transferowego ponieważ Malarz ma swoje lata) I chyba nowego środkowego obrońce (Jak Pazdan odejdzie)

Inteligentny, 12.07.2017 23:42:54 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Do wszystkich krytykujących,
Jak przychodził Vadis z Norwich gdzie głównie siedział na ławie to wszyscy gadali co to za transfer? kto to jest?
Jak przychodził Nicolic król strzelców ligi Węgierskiej to wszyscy mówili że liga słąba a jak przyszedł Prijovic napstnik z 2 ligi tureckiej to wogóle że to żenada.
Teraz przychodzi napastnik który w lidze Szwajcarskiej 1 i 2 lidze strzela regularnie, grał na Euro a kadra Albani wcale słaba nie jest to wy wolicie piłkarza za kilka milionów bo to łatwo wydawać cudze, przypomne tylko że liga Szwajcarska jest mocniejsza od Polskiej. Pozdro dla inteligentych:)

Wlocek, 12.07.2017 23:46:47 - *.centertel.pl

A gdzie jest ten Islandczyk?? Mial byc i go nie ma....

Krzeszczu, 12.07.2017 23:58:59 - *.cust.bredband2.com

@ Wlocek: I nie bedzie, bo mamy Kopczynskiego.....

GreenCricket, 13.07.2017 00:11:15 - *.244.wlantech.pl

@Inteligentny, to daj proszę linki to tych krytycznych wypowiedzi. Co za paranoja na tej stronie. Jak nie łykasz wszystkiego jak pelikan, to jesteś frajerem, bo krytykujesz. K...wa nie można mieć swojego zdania, które jest odmienne od twojego? Ja akurat z Nikolicia się cieszyłem od początku. Widać było że to kocur. Co do tego Albańczyka nie jestem przekonany. Necid miał lepsze CV, a wyszło jak wyszło. Na plus strzał z dystansu. Przy mało kreatywnej pomocy ta umiejętność z pewnością się przyda.

123, 13.07.2017 00:48:39 - *.dynamic.chello.pl

Nr. 99 oby był lepszy od ,, zlatana"

nikt, 13.07.2017 06:50:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może być z nim różnie ale transfer na miarę Legii dobry ,brawo .W telewizji publicznej mistrza Kurskiego gość ma 29lat ! nawet w sporcie kłamią .

kibic, 13.07.2017 07:49:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo ! bardzo dobry transfer . Powodzenia w Legii .

andreas, 13.07.2017 08:33:45 - *.rev.snt.net.pl

Czy ma obywatelstwo UE (bo mamy 3 spoza Gui, Chukwu i Sadiku?)
W transferach napisane wolny zawodnik, a on sam mówi w wywiadzie dla oficjalnej strony Legii, że Legia go wykupiła z FC Zurich. POWODZENIA

Piotr, 13.07.2017 09:23:18 - *.247.ipv4.supernova.orange.pl

Oglądając jego grę w meczach reprezentacji Albanii i zdobywane tam gole, widać że grać w piłkę potrafi, strzelać również, więc może będziemy mieli nowego Nikolicia :)
Przyznam szczerze że już 3 raz oglądałem na youtube filmik o Hildeberto i jestem pod ogromnym wrażeniem, jeżeli będzie grał w Legii jak na tych filmikach to będzie piłkarz jeszcze lepszy od Vadisa.

Wolfik, 13.07.2017 09:54:11 - *.dynamic.mm.pl

@Andreas: Ma również paszport bułgarski.

Vincent, 13.07.2017 12:52:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wyglada solidnie haha. Te opinie sa najlepsze. Ciekawe po czym wnioskowane? Zurich to chyba 2 liga Szwajcarska. Jakby koles byl dobry to by go ktos kupil, a on sie obijal o ogorkow szwajcarskich i u nas bedzie kozak? To rozumiem, ze wzmocnienie na lige, bo w europie to on nie istnieje pilkarsko. Co to jest Lugano? Na nartach tam jezdzil? Miec 2 napastnikow i zostac z sudoku w reku :) wymiana bezcenna :) klub ma pare milionow euro za transfery , a my mamy gre haha lol. No ale jakos prezesow poprzednich trzeba splacic. Na kozaki to do lasu ludzie idzcie.

L, 13.07.2017 14:14:48 - *.dynamic.chello.pl

Sadiku nawal bramek bez liku

Kibic(L), 13.07.2017 14:19:29 - *.play-internet.pl

@Mietek
Nikolic moze przyszedl z ligi węgierskiej ale strzelal regularnie ponad 20 sztuk przez kilka sezonów. Prijovic przyszedł jako czołowy napastnik drugiej ligi tureckiej. A teraz przychodzi koleś co od trzech sezonów tula się po klubach bo nikt go nie chce. Nawet FC Vaduz! Naprawdę nie widzisz różnicy? Dlatego przytoczylem przykłady Necida i Chukwu. Oni podobno też kiedyś grali... tylko po ich graniu zostały już jedynie filmiki na YT.

Krzeszczu, 13.07.2017 20:37:34 - *.cust.bredband2.com

A w styczniu, w Lachu, ma sie pojawic Thomas Rogne z IFK Göteborg, jako free transfer.
Lach sie zbroi i sciaga skandynawow. dunczykow, norwegow.
Dobrych pilkarzy ktorzy sa wychowani w stylu pracuj ciezko i walcz dla druzyny, i nie sa zbyt daleko od nas kulturowo.

A my zostajemy z reka w nocniku i jakimis albanami. Bo sulejmanow i saddamow to juz mamy.

xxx, 13.07.2017 21:47:52 - *.play-internet.pl

krzeszczu: się ku.....a nie posraj z tym łachem , nikt Ci nie zabrania kupić inny szalik i będziesz miał spokój , będziesz wniebowzięty ...

do krzeszczu, 13.07.2017 22:22:33 - *.play-internet.pl

Skoncz już płakać,płaczesz ostatnio pod kazda wiadomościa,tak ci sie transfery Lecha podobają to zacznij im kibicować,zobaczymy co powiesz pod koniec maja,poczatek czerwca 2018,jak znów nam będą zazdrościc mistrzostwa,a ten Rogne i inny szrot,który skupuja w hurtowych ilosciach okaże sie niewypałem.

Krzeszczu, 14.07.2017 11:49:59 - *.cust.bredband2.com

@ xxx i ten drugi kozak: jakie wy durnoty tepe jestescie.
Tu nie chodzi o zaden placz tylko o to ze czlowiek jest zaniepokojony naszymi posunieciami transferowymi, i tymi nasych najwiekszych konkurentow.

Ale jak to takim tepakom jak wy dwaj to wytlumaczyc?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.