Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Krzysztof Mączyński - fot. Mishka / Legionisci.com
Krzysztof Mączyński - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 13 lipca 2017 r. godz. 08:00

Debiut Mączyńskiego w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W środę Krzysztof Mączyński zadebiutował w barwach Legii Warszawa. Pomocnik wybiegł w podstawowym składzie podczas wyjazdowego meczu 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z IFK Mariehamn. Reprezentant Polski kilkakrotnie popisał się dobrymi dalekimi podaniami do kolegów. W defensywie również radził sobie przyzwoicie.

- To doświadczony zawodnik, występował na arenie międzynarodowej w reprezentacji Polski. To dla niego nic nowego. Zna piłkarzy Legii z ligi i reprezentacji. Zagrał dziś dobrze, zrealizował postawione przed nim zadania. Dopiero poznaje nasz styl, jak zachowywać się kiedy mamy piłkę, rozgrywamy ją, a kiedy jej nie mamy. Na pewno pomoże wzmocnić rywalizację w drużynie, a współpraca na boisku będzie coraz lepsza - ocenił występ Mączyńskiego Jacek Magiera.



Komentarze: (31)

K(L)AKIER, 13.07.2017 08:13:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobry mecz jak na debiut.Napewno się przyda.

znafca, 13.07.2017 08:40:17 - *.free.aero2.net.pl

Porównując Mąkę i Kopczyńskiego we wczorajszym meczu to człowiek się zastanawiał który z nich grał pierwszy mecz, a który od dawna jest zgrany z drużyną...

@znafca, 13.07.2017 08:55:29 - *.dynamic.chello.pl

1916% poparcia!

do znafca, 13.07.2017 08:57:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

100% racja! Kopczyński jest po prostu słaby. Powinna go Legia sprzedać

Hugon, 13.07.2017 08:58:54 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Najgorszy zawodnik na boisku ,dużo strat,brak dobrych zagrań,cieszy tylko to że biega.Wraz z Hamą ,kopą na ławę,żadne wzmocnienie.

klf, 13.07.2017 09:15:54 - *.80

pare niecelnych podan pod koniec meczu ale tak to Mąka na plus

JANUSz, 13.07.2017 09:19:32 - *.66

BYŁEM PRZECIWKO I PO TYM MECZU TO POTWIERDZAM.

MECZ NA 3 W SKALI 6 .

SŁABIUTKO.
BROŻ TO W OGÓLE PADAKA TOTALNA :/

MŁODZI BEZ CELNOŚCI W NOGACH :< SŁABOO

Wolfik, 13.07.2017 09:26:59 - *.dynamic.mm.pl

@Janusz: Broź padaka??? Na pewno komentujemy ten sam mecz???

(L), 13.07.2017 09:27:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Debiut Mączyńskiego w Legi i zarazem debiut w el do LM
Nigdy nie grał w meczu międzynarodowym klubowym o pkt lol haha xD

@rek, 13.07.2017 09:46:34 - *.dynamic.chello.pl

Do wszystkich domorosłych znawców piłki nożnej: g.wno wiecie o piłce i wartości danego zawodnika... Bo jeśli facet zagrał na tak poprawnym poziomie w pierwszym swoim meczu wśród swoich nowych kolegów, to należy sądzić, iż w kolejnych może być tylko BARDZO DOBRZE... Wg mnie to super wzmocnienie naszego składu i wkrótce razem z Rado i Thibo stworzą niezłą "trójcę" w środku pola... Pozdro (L)

no ja, 13.07.2017 10:11:25 - *.110

ja zauważyłem że kopczyński grał w momencie kiedy szedł na zmianę -> w ogóle tego człowieka nie było na boisku, Broź ma problemy nawet z przyjęciem czy opanowaniem piłki, milion razy piłka odbijała się od sęka, a co do mączyńskiego to mimo wszystko całkiem pozytywnie ten debiut wyglądał, fakt faktem, że rzygać mi się chce jak widzę jak on się porusza po boisku to mimo wszystko całkiem dobrze zagrał , chociaż co to był za debiut z ogórkami z wypizd#wka.

piter, 13.07.2017 10:14:16 - *.191

Jaaaaacek Maaaagieraaaaaa!!!

agnosticbelieve, 13.07.2017 10:16:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Brawo Mąka, jak na pierwszy mecz było bardzo dobrze, to będzie bardzo dobre wzmocnienie

Mike, 13.07.2017 10:27:00 - *.91.grefnet.pl

Broź chyba jeden z lepszych na boisku a Janusz to prawdziwy janusz:P

Sebo(L), 13.07.2017 10:33:45 - *.play-internet.pl

Taaaaa a Ofoe w pierwszym swoim meczu w barwach Legii rozegrał fenomenalne zawody i od razu było wiadomym,że zostanie piłkarzem roku ;) Mąka jest od kilku dni w Legii a wszyscy wymagają aby rządził i dyrygował na boisku. Ludzie ochłońcie trochę. Nie spodziewajcie się również hattricka w wykonaniu Sadiku w jego pierwszym meczu :P

Juri, 13.07.2017 10:38:47 - *.109

Kopa poprawny mecz. Solidny pomocnik.
Mąka przyzwoicie jak na debiut.
Broż bardzo dobrze.
Hama super mecz.
Brawo Legia.

zibin55, 13.07.2017 10:41:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@arek ; faktycznie bezmyślnych nie brakuje na tym forum. Mączyński nieźle jak na pierwszy mecz a Broź już drugi mecz z rzędu wygląda lepiej niż wyraźnie przepłacony przez BL Jędrzejczyk. A jeszcze rywalizacja lub współpraca-zależnie od pozycji- z Hideberto może dać wymierne efekty. na dziś transfery wyglądają na bardziej przemyślane niż ostatnio i tanie-to dla tych com chętnie wydawali by cudze pieniądze. Nikolic tez nie kosztował wiele a przecież.... Mam nadzieję na bardziej przemyślaną i zbalansowaną politykę klubu pamiętając o niewątpliwych zasługach BL; teraz trzeba wejść organizacyjnie na wyższy poziom...już czas. pozdrawiam myślących :)

nikt, 13.07.2017 10:51:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nigdy nie byłem zwolennikiem tego piłkarza i uważałem że jest pupilkiem Nawałki i na siłę go ciągnie ale się chyba myliłem . W meczu z Wisłą w Warszawie widać było że się wyróżniał a i w reprezentacji radzi sobie całkiem ,całkiem .Wczoraj oczywiście miał kilka złych zagrań wynikających jednak chyba z braku zgrania ale ogólnie zaprezentował się pozytywnie .Widać gołym okiem różnice miedzy nim Kopczyńskim ,natomiast ciekawa może być rywalizacja z Jodłowcem ( jeśli dojdzie do formy ) bo to chyba bardzo zbliżony poziom umiejętności i tu rzeczywiście może być mocna rywalizacja . Powodzenia w naszej Legii .

Simon, 13.07.2017 11:01:31 - *.elblag.vectranet.pl

Mąka jak na pierwszy mecz w Legii bardzo dobrze , a będzie tylko lepiej to do malkontentów Kopczyński powinien się wstydzić za swój występ bo grał jak junior i osobiście nie widzę to w składzie na ten sezon

EBR , 13.07.2017 11:08:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Na plus Broź. Na minus Kopczyński.

mG, 13.07.2017 11:08:56 - *.25

Myślę ,że Mąka po tej całej otoczce odejścia będzie chciał się u Nas pokazać z dobrej strony, na pewno jest to walczak , a takich nam trzeba. Coś jak historia Beresia.
Graj i święć z Legią sukcesy !

kopa, 13.07.2017 11:20:22 - *.hsd1.mi.comcast.net

Zagral beznadziejnie.
Czeka go lawa, kiedy sie odbudowuje.

O, 13.07.2017 13:28:58 - *.dynamic.chello.pl

Nieźle było.

kot, 13.07.2017 16:29:13 - *.dynamic.chello.pl

w przeciwieńtwie do Tuzimka uważam, że to niezły debiut jak na 2 treningi czy ile tam było

Arek, 13.07.2017 17:05:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A kto to Broż? Ja w Legii takiego nie kojarzę. Najpierw nauczyć się nazwisk piłkarzy, a potem pisać. To m.in. do Ciebie Andrzeju, czy tam Januszu, jak zwał, tak zwał.

Tagi, 13.07.2017 18:39:26 - *.dynamic.chello.pl

Było kilka niecelnych podań, ale to przeciez debiut , On musi poczuć drużynę na placu. Kilka fenomenalnych podań z trzema przeciwnikami na plecach.
"Mąka" to pewne wzmocnienie , spłaci się Legii na 100%.

@Janusz, 13.07.2017 19:03:44 - *.centertel.pl

Weź nawet się nie udzielaj jeśli oceniasz zawodników po tym jak często grają.

cezary_1958, 13.07.2017 20:05:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gościu ma łeb do gry.

Kibic L, 13.07.2017 21:59:26 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Jak na razie to nic nie wskazuje aby z tej mąki był chleb.

Micha(L), 14.07.2017 00:09:10 - *.dynamic.chello.pl

a ja, jak każdemu, który z Legii odchodzi "na siłę" (byle gdzie, ale "byle zarobić") dziękuję za to co dla Nas zrobili (Thanks Vadis!!!) oraz życzę "grzania ławy" - lepiej było zostać i powalczyć jeszcze raz o LM, ale to Twój wybór - tj. Twojego Managera i "Działu sprzedaży" Legii Warszawa - prowizje ZAWSZE muszą się zgadzać;)

fun, 14.07.2017 09:02:44 - *.static.ip.netia.com.pl

@Micha(L) przecież Vadis z Olimpiakosem też będze walczyć o LM...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.