Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Legionisci.com
fot. Legionisci.com
Piątek, 14 lipca 2017 r. godz. 10:35

Potencjalni rywale Legii w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów

Mishka, źródło: Legionisci.com

O godzinie 12:00 w Nyonie odbędzie się losowanie par 3. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Legia będzie rozstawiona, a wylosować może następujące zespoły: Malmo FF / Vardar Skopje, FK Astana / Spartaks Jurmala, Rosenborg Trondheim / Dundalk FC, Slavia Praga i FH Hafnarfjoerdur / Vikingur. Mecze odbędą się 25-26 lipca i 1-2 sierpnia.
TEKSTOWA RELACJA LIVE! Z LOSOWANIA

Potencjalni rywale Legii:

Malmo FF / Vardar Skopje (1-1)
FK Astana / Spartaks Jurmala (1-0)
Rosenborg Trondheim / Dundalk FC (1-1)
Slavia Praga (Czechy)
FH Hafnarfjoerdur / Vikingur (1-1)



Komentarze: (32)

oby, 14.07.2017 10:37:06 - *.centertel.pl

Dundalk

keski, 14.07.2017 10:41:18 - *.centertel.pl

Oby nie Slavia, Chińczycy tam spore pieniądze pompują, pare znanych nazwisk, chyba najtrudniejszy z powyższych klubów.

mons, 14.07.2017 10:47:05 - *.dynamic.chello.pl

Oby nie Rosenborgalbo Slavia

Sebo(L), 14.07.2017 10:47:15 - *.slupsk.vectranet.pl

Oby nie Slavia Praga bo na tym etapie to zdecydowanie najmocniejszy rywal jaki istnieje i szanse na awans oceniłbym 50/50. Wymarzony rywal to ktoś z ostatniej pary. W tamtym roku Legii szczęście sprzyjało w losowaniu, w tym zaczęło się podobnie i oby sprzyjało do końca :)

Marek z Marek, 14.07.2017 10:47:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest w eurosporcie?

pelikan, 14.07.2017 10:49:09 - *.139

Czy w tv jest transmisja z losowania ?

As, 14.07.2017 10:56:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Slavia jest bardzo silna...od roku ma poteznego inwestora z Chin..Z nimi bedzie bardzo ciężko.
Rosenborg też lipa..Oby dopisalo nam szczęście.

eth, 14.07.2017 10:57:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Będzie Malmo FF/Vardar

jAnUASZ, 14.07.2017 11:02:26 - *.66

ZE WSZYSTKIMI NIESTETY CIEZKIE MECZE. MAX 1:1 I NERWOWKA U NAS

bizon, 14.07.2017 11:04:32 - *.centertel.pl

Oby nie Slavia...

wnp, 14.07.2017 11:05:43 - *.2

Byle nie Slavia, a zdecydowanie najlepiej by było wylosować zwycięzcę pary: FH Hafnarfjoerdur / Vikingur

_I_, 14.07.2017 11:07:03 - *.dynamic.chello.pl

Ktoś z par
FK Astana / Spartaks Jurmala
FH Hafnarfjoerdur / Vikingur
i jedziemy dalej...
Mam nadzieje że nie trafimy Ros bądź Slavii

pl, 14.07.2017 11:10:48 - *.194

jak to jest że w taką Slavię potrafi wejść duży inwestor z Chin a do Legii np lub innego czołowego polskiego klubu nie ??

(L)Łomża(L), 14.07.2017 11:14:27 - *.business.static.vectranet.pl

Oby nie Astana i Slavia, reszta może być.

ollo, 14.07.2017 11:14:38 - *.dynamic.chello.pl

Jak trafimy Slavie to bida
Rosenborg i Malmo FF solidne kluby i może być ciężko.
No ale możemy też mieć kupę szczęścia i trafić na parę
FH Hafnarfjoerdur / Vikingur

a te kluby które poziomem są jeszcze gorsze od IFK Mariehamn

Vardar, 14.07.2017 11:21:02 - *.adsl.inetia.pl

Dawać Vardar, fajne mecze kiedyś były.

Kajtus Czarodziej, 14.07.2017 11:25:29 - *.240.threembb.co.uk

W ostatnich latach dosc czesto losujemy zespol z ktorym juz gralismy.. W tym wypadku jest tylko jedna para w ktorej oba zaspoly spelniaja ten warunek, stad moim pewniakiem jest Rosenberg/Dundalk ;o)

Szymon, 14.07.2017 11:25:42 - *.dynamic.chello.pl

stawiam na parę Malmo Vadar

dex, 14.07.2017 11:30:03 - *.13

Będzie Astana z Kazachstana .

Matt, 14.07.2017 11:32:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Kajtus Czarodziej

Graliśmy jeszcze z FH Hafnarfjoerdur

jackie, 14.07.2017 11:37:14 - *.homebroker.pl

Rosenborg, tak na zemstę :)

Arek, 14.07.2017 11:38:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Transmisja na uefa.com jest. Nie ma w żadnej tv, no, a przynajmniej ja nic nie wiem żeby była. Na ich stronie jest na bank.

nieznany, 14.07.2017 11:41:40 - *.siedlce.domtel.com.pl

Tylko FH Hafnarfjoerdur / Vikingur

Kipkorir, 14.07.2017 11:45:08 - *.dynamic.chello.pl

Najlepiej to oczywiście FH Hafnarfjoerdur / Vikingur. Najgorzej trafić na Slavię. Rosenborg czy Malmo średnio - będzie ciężko.

Krzezczu, 14.07.2017 11:52:28 - *.cust.bredband2.com

Malmö ma niezly sklad, ale zupelnie nie poukladany, sporo kontuzji, i generalnie gra padake.
Ja tam ich za bardzo sie nie boje. Szacunek owszem, ale strach? zero.
No i pamietajmy ze ich glowna gwiazda w napadzie jest Pawel Cibicki, jak na razie ani w lidze ani w ME U-21 niewiele pokazal....
Malmö, Dundalk albo jeden z dwoch Vikingow.

Srosenborg, 14.07.2017 11:55:20 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie ma co się trzęść przed Rosenborgiem - to już nie te czasy.
W pierwszym meczu tylko zremisowali z Dundalk na wyjeździe 1:1.
Slavia ma fajne nazwiska, ale one nie grają, zwłaszcza że to trochę emeryci.

Niech inni nas się boją - to MY wyszliśmy z grupy LM w zeszłym roku, to MY zremisowaliśmy z Realem, który bronił i obronił puchar LM.
Jeżeli naprawdę myślimy o awansie do grupy, dzisiejsze losowanie powinno być formalnością i tylko sprawdzeniem kogo pokonamy w drodze do decydującej rundy.

M@c, 14.07.2017 12:09:02 - *.dynamic.chello.pl

FK Astana / Spartaks Jurmala
dobre losowanie

Krzeszczu, 14.07.2017 12:09:19 - *.cust.bredband2.com

No to bedzie Astana/Jurmala.
Nie powinno byc klopotow?

Artur , 14.07.2017 12:25:47 - *.51

Wyjazd daleki sporo sil stracimy wazne nie przegrac 1. Meczu w astanie. Tylko Legia!

b, 14.07.2017 13:05:07 - *.16-1.cable.virginm.net

To my jestesmy Legia, na tym poziomie to nas sie maja bac ( i boja, w Astanie juz narzekaja na losowanie ) . To sa eliminacje LM a nie pucharu im smudy. Pewnie mozna bylo trafic lepiej, latwiej ale to my ogralismy Sporting, zremisowalismy z Realem. Trzeba zlapac sie za .... i przejsc dalej, mamy w kadrze 3 reprezentantow Polski z pierwszej jedenastki, do tego Rado, Kuchy, Hlusek, Hildeberto, Saidiku, Gui, Nagy, Mulin, Hama, Sanogo, Chukwu, Niezgoda, Kopa, Broz, Dabrowski, Czerwinski, Moneta kilku mlodych I w bramce Malarz / Cierzniak . Pewnie ktos jeszcze dojdzie, sadzac po transferach to. ..... do pierwszej jedenastki. Jechac z leszczami dobrze, ze pierwszy mecz na wyjezdzie -zagrac na 0 z tylu I bedzie dobrze.

Astana, 14.07.2017 13:30:13 - *.66

I znowu wyprawa do Kazachstanu za 2500 na łebka. Masakra jakaś. Powinna być liga wschodnia i zachodnia bo to jest KRYMINAŁ PIENIĘŻNY :D

Kajtus Czarodziej, 14.07.2017 15:35:25 - *.240.threembb.co.uk

Tak rzeczywiscie gralismy tez z islandczykami ale z vikingurem juz nie.. Para rosenborg - dundalk byla jedyna w ktorej gralismy z obiema druzynami.. W sumie juz nieistotne bo znowu zawitamy do kazachstanu! Bardzo drogi wyjazd!!! :o/

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.