Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka
fot. Mishka
Piątek, 14 lipca 2017 r. godz. 09:00

Komplet widzów na meczu Górnika z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Komplet widzów obejrzy sobotnie spotkanie pomiędzy Górnikiem Zabrze a Legią, w 1. kolejce ekstraklasy sezonu 2017/18. W Zabrzu mecz z Legią, do tego pierwszy po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej, cieszył się ogromnym zainteresowaniem i wszystkie wejściówki zostały sprzedane już 5 dni przed meczem. Oznacza to, że sobotnie spotkanie obejrzy z trybun 22 708 kibiców.
Fani z Łazienkowskiej otrzymali 1184 bilety.



przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (25)

eMeRKa, 14.07.2017 09:31:57 - *.20

Budujcie czwartą trybunę! To jest ten czas!

olo, 14.07.2017 09:43:41 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Wieśniaki mają festyn, bo Wielka Legia przyjeżdża...

(L)eszek, 14.07.2017 09:53:09 - *.static.isp.enf.pl

Olo nie przesadzaj, zobacz dorobek sportowy Górnika, ilość mistrzów Polski, pucharów i dorobek w pucharach Europy w tym finał (jedyny klub z Polski w historii).
Dopiero potem możesz coś wpisać na forum.

Simon, 14.07.2017 09:55:01 - *.elblag.vectranet.pl

Mimo tego że Legia jest najważniejsza to nie znaczy że Zabrze to wieśniak bo może Olo Ty jesteś wieśniaków, jak u nas jest komplet to też jesteśmy wiesniakami baranie!!!

Robert, 14.07.2017 10:01:59 - *.play-internet.pl

Legia powinna brać % od sprzedanych biletów drużyn goszczących nasz zespół.

Piotr, 14.07.2017 10:12:11 - *.143.ipv4.supernova.orange.pl

Olo, nie wiem czy takie wieśniaki, zobacz jak bardzo utytułowanym klubem jest Górnik Zabrze, a co do frekwencji to chyba normalne ? Przyjeżdża Mistrz Polski, i Górnik wraca do ekstraklasy.
A czy u nas frekwencja nie idzie w górę jak przyjadą lepsze kluby ? też idzie.

olo, 14.07.2017 10:29:21 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Kiedyś to była firma, teraz to zwykłe sprzedajne k... Nie mam dla nich szacunku od czasu kiedy nadstawili d... Łachowi przegrywając 1-6.

WF, 14.07.2017 10:35:56 - *.centertel.pl

Górnik niby znana marka a ostatnie mistrzostwo w latach 80 tych.

Do WF, 14.07.2017 11:31:24 - *.103.tvksmp.pl

Skończyła się komuna to i sukcesy Górnika się skończyły.

Artur , 14.07.2017 12:11:53 - *.51

A czy kogoś dziwi komplet jak L przyjezdza? Napiszcie jak kompletu nie bedzie - to bedzie sensacja :-)

(L)egia, 14.07.2017 12:48:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To było do przewidzenia. Nie dziwi mnie brak biletów na 5 dni przed meczem, kiedy Legia przyjeżdża - normalne.

thc, 14.07.2017 12:52:12 - *.piekary.net

czy z gramy z wami czy nie i tak bylby komplet wiec po co ta spina TOrCIDA

Lechu, 14.07.2017 13:15:38 - *.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I znów... przyszliście chamy dlatego że my tu gramy!

ado, 14.07.2017 13:17:50 - *.242

Panowie, więcej szacunku ! Górnik to wielki klub, wygrał więcej tytułów niż my i to miał ich 14 podczas gdy my 6 ! Jeszcze chwile zejdzie zanim go przegonimy ;)

mG, 14.07.2017 13:27:49 - *.2

co do meczu z Lechem ...100% zgody

ZsH, 14.07.2017 13:35:20 - *.adsl.inetia.pl

Całe Zagłębie jedzie wspierać Legie !!
Wojnaaaa auu

Simon, 14.07.2017 13:36:09 - *.elblag.vectranet.pl

Oni Olo dla Ciebie szacunku też nie mają ja też nie mam dla takich jak Ty, zapewne nikt tam nikogo nie zmuszał do przyjścia na mecz

Marriott, 14.07.2017 13:40:40 - *.speed.planet.nl

Takich ekip i stadionów nam potrzeba żeby kazdy mecz był podwyższonego ryzyka

Andrik, 14.07.2017 14:42:42 - *.static.chello.pl

Jakoś lubię Górnika. Sentyment i teraz fajny stadion się robi.
Kibicowskie zawsze byli spoko. I wolę rywalizację z takimi poważnymi klubami z nie Łęczna czy Grodzisk WLKP

m4, 14.07.2017 16:15:26 - *.98

nie wiem kto jest wiekszym wiesniakiem gornik czy takie pajace jak ty co chcialy zeby mecz z realem byl na narodowym bo byl placz ze biltow i 100 000 by sie sprzedalo.. wiec takie same wiesniaki w zabrzu jak i tu

d2b90, 14.07.2017 16:28:30 - *.centertel.pl

Dajcie spokój.
Olo sam tydzien temu przyjechał do Warszawa i juz jest przeciez gosc. Teraz wszyscy dla niego sa wiesniakami

Wola , 14.07.2017 17:03:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia mistrz.

md, 14.07.2017 19:12:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gornik 1 - 3 LEGIA ! LEGIA !!!

grzesiek, 14.07.2017 19:55:28 - *.centertel.pl

To prawda gornik to klub z tradycjami i licznie wspierany przez swoich kibicow. Mimo ze tyle lat minelo od ich ostatnich sukcesow to potrafia zapelnic swoj sporych rozmiarow stadion...

dejne3, 15.07.2017 11:33:45 - *.warszawa.vectranet.pl

w czerwcu mineło 40 lat od pamietego zwycieśtwa Legi w z Kretami 5-0w Zabrzu , a nasz Kazik Deyna strzelił hanysom 3 bramki w 15 minut .

Mocnoo Legia

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.