Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Sobota, 15 lipca 2017 r. godz. 19:16

LIVE!: Górnik Zabrze - Legia

Redakcja

O godzinie 20:30 na stadionie w Zabrzu Górnik podejmie Legię Warszawa. Beniaminek kontra mistrz Polski. Z niecierpliwością czekamy na to jak "Wojskowi" rozpoczną sezon. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Zabrza.




Komentarze: (127)

pam, 15.07.2017 19:19:40 - *.dynamic.chello.pl

ahahaha Szwoch w podstawie <lol>

Kipkorir, 15.07.2017 19:21:06 - *.dynamic.chello.pl

Kopczyński? Szwoch? To jakaś kpina! Od pierwszego meczu Ekstraklasy lekceważenie rywala... tyle, że teraz nie będzie już podziału punktów. A może piłkarze są już przemęczeni czy też oszczędzają się na rewanż z IFK?

Leron, 15.07.2017 19:27:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

JM zobaczył Górnika i stwierdził, że to musi być sparing :P

Maxior, 15.07.2017 19:30:21 - *.centertel.pl

Zamiast Szwocha powinien grac Mąka. A Kopczynski gra bo niestety ale jest jedynym defensywnym pomocnikiem ktore moze zagrac. Hamalainen na 9 to jest kpina. Mam nadzieje ze obrona nie zagra jak w El. do LM. Jedza dno. No I Sadiku musi sie pokazac chociaz na 15-20min. Zacznijmy ten marsz po Mistrza od 3pkt.

Andrzej , 15.07.2017 19:31:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Poprośtu ku jaja. Każdy zawodnik od Kopczynskiego będzie lepszy i napewno od Hamalanien w ataku.
Co ku.. musi się wydarzyć żeby patalach drewniak itp Kopczynski stracił miejsce w składzie. Żadne tłumaczenia ze Maczynski dopiero przyszedł nie przekonują mnie żeby nie mógł zastąpić Kopczynskiego. Albanczyk ponoć jest przygotowany i w dobrej formie fizycznej i siedzi na ławce. W środę w pucharach grał Hamalanien, gra dziś i musi zagrać w środę w rewanżu bo Albanczyk nie jest zgłoszony do pucharów.

meter, 15.07.2017 19:31:28 - *.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Jacku...mam nadzieję że to ja nie znam się na futbolu i to co widzę sprawdzi się w dzisiejszym meczu...Przestrzec jednak muszę,z sympatii....Fart kiedyś się kończy.....

śywy, 15.07.2017 19:32:15 - *.IP.cloudmosa.com

Boziu co za skład!Ja wiem że gornik cienki ale to przegiecie!Oszczedzamy sie czy jak?Kiedy w koncu zdominujemy ta ligę i juz na poczatku odjedziemy innym.

Maxior, 15.07.2017 19:39:48 - *.centertel.pl

Do Andrzej. W SRODE KUCHARCZYK BEDZIE GRAL MA 9'. Najprawdopodobniej Pazdan odchodzi

@płaczki legijne, 15.07.2017 19:44:12 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

dramatyczne są te wasze komentarze

Arek, 15.07.2017 20:04:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I to są kibice Legii? To są właśnie płaczki legijne. Jak mecz nie pójdzie to będziecie mieć powód do płaczu, a narazie to dajcie im mecz zagrać.

Jack (L), 15.07.2017 20:09:12 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Lipa!!! Zamiast ,,Kopy" powinien gra ,;Mąka" zamiast Szwocha ,,Hama" A w ataku zamiast ,,Hamy" Alban ale Ok jak wygrają to przyznam że się myliłem a JM jest profesorem.

Toni, 15.07.2017 20:10:07 - *.0pools.vodafone-ip.de

siwy daj na luz.buki musza zarobic.To poczatek sezonu.Trzeba bylo postawic na gornik i bys nie plakal.

Piotr, 15.07.2017 20:19:49 - *.212.ipv4.supernova.orange.pl

Szwoch w pierwszym składzie ? z całym szacunkiem do niego... ale to jest delikatne lekceważenie rywala, a ja spodziewam się meczu dużo trudniejszego niż ten z Arką.
Zwycięstwo to obowiązek.

pffff, 15.07.2017 20:51:05 - *.dynamic.chello.pl

Co się dziwicie trener Magiera oszczędza zawodników na rewanż z Finami xD przemęczenie te sprawy xD

Kipkorir, 15.07.2017 20:52:22 - *.dynamic.chello.pl

Nie płaczki, tylko realiści. A dramatyczna to jest taktyka, skład i cała gra!

Yakuza, 15.07.2017 20:52:34 - *.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tu tylko Tsubasa może pomóc...

Adi, 15.07.2017 20:53:07 - *.6-2.cable.virginm.net

Po co defensywni pomocnicy z takimi ogorkami? Brak napastnikow? Gramy z ogorkami a nawet na mecz z realem mieliśmy wiecej ofensywnych zawodników. parodia trenerze.prezesie zareaguj.

Do Magica Tragica, 15.07.2017 20:54:20 - *.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mąka i Sadiku na boisko i to już.

Gg, 15.07.2017 20:59:53 - *.pascal-net.pl

Trzeba mieć narobione pod sufitem, zeby oddawać takiego zawodnika jak Wieteska.. i tylko tyle w temacie meczu.

Jacek, 15.07.2017 21:01:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie mogę wyrazić swojego zdania bo jestem placzkiem ??????? Dlaczego wystawiamy skład który sugeruje że się oszczędzamy czy jak?????? Nie pojme tego?????? Reprezentanci na ławce????? Czemu gra Szwoch?????Panie Jacku o co chodzi????

antyk, 15.07.2017 21:03:58 - *.115.ipv4.supernova.orange.pl

ja pie.dole biegają jak dzieci we mgle bez żadnej taktyki a celność podań i dośrodkowań jest zerowa,czego oni się uczyli w fazie przygotowań???wymuszanie fauli im dobrze wychodzi jak na razie ale chyba na tym piłka nie polega

Yakuza , 15.07.2017 21:05:53 - *.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gdzie ten dynamit z Portugalii, kolejny fragles, który będzie się wprowadzał do drużyny pół roku??? Po taniości to można sprowadzić jedynie misiów z brzuchami bez formy.

wiara, 15.07.2017 21:11:13 - *.dynamic.chello.pl

Podoba mi się gra o tym pisze...Nie podoba mi się też o tym piszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Proste jak budowa cepa chyba nie?!?!?!Decyzje trenera trochę dziwne!! Hama nie pierwszy raz nie sprawdza się w tej roli więc ile jeszcze prób?Powinien zagrać od początku Alban tak samo jak Mąka! TYLE!!!!!!!!!!!
aha gra nie jest jakaś tragiczna i mam nadzieję że po personalnych zmianach będzie jeszcze lepiej i odwrócimy losy meczu. MOCNO LEGIA !!

Hama = DNO, 15.07.2017 21:12:52 - *.IP.cloudmosa.com

Magiera decyzje Dno

Me, 15.07.2017 21:14:47 - *.hsi13.unitymediagroup.de

Mistrz Polski ? Dramat gdzie jest zasrany napastnik ?!

Loge, 15.07.2017 21:15:18 - *.play-internet.pl

A ch..j z tym ku ...wa co to za skład....

WTF, 15.07.2017 21:15:29 - *.dynamic.chello.pl

Skład który wystawił Magiera rozbój w biały dzień!!
Kupujemy grajka za 1,5 banki euro i mimo że jest gotowy sadzamy go na ławce!! Trzymajcie mnie!!
Malarz :(

Groch, 15.07.2017 21:15:44 - *.adsl.inetia.pl

To jest skandal!!! musi być dymisja kolejna kompromitacja z beniaminkiem brak slow!!! Pisałem że mamy idealny terminarz na pocZątek a tu już sie zaczelo

Adi, 15.07.2017 21:16:44 - *.6-2.cable.virginm.net

Jak widzisz takich zawodnikow w skladzie jak malarz broz kopczynski szwoch i hamalainen to tylko myslisz zeby strzelac i wygrac.tak to dziala dlatego bedziemy przegrywac zero postrachu

Krzeszczu, 15.07.2017 21:17:23 - *.cust.bredband2.com

2-0, ja pi****le.......

Ps: a swoja droga, slyszeliscie wywiad przed meczem z trenerem Gornika?
Ze sciagaja pilkarzy generalnie z okolic Zabrza, czy generalnie ze Slaska, takich ktorym ZALEZY na walce w koszulce i za koszulke.
A my, my sciagamy albanow, sulejmanow, saddamow i moze innych islamistow.

,,,, 15.07.2017 21:18:09 - *.play-internet.pl

magiera frajer gdzie sadiku i mąka sam mówił że gramy najmocniejszym

Bielu, 15.07.2017 21:18:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pan Magiera swoimi decyzjami załatwił ten mecz.
Dobranoc.

x, 15.07.2017 21:20:34 - *.90

Super początek sezonu, kompromitacja i hanba - dalej smiejscie się z Lecha, nie jesteśmy lepsi.

Maciek(L), 15.07.2017 21:21:19 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Gilerme i szwoch katastrofa

Rrr, 15.07.2017 21:21:29 - *.sieradz.vectranet.pl

Ha ha ha ha tradycyjnie w plecy!
Cała Legia olewająca ogórki!

Załamany, 15.07.2017 21:22:07 - *.dynamic.chello.pl




TRAGEDIA- zrezygnujmy z Ligi Mistrzów bo jak nami Górnik pomiata to masakra.

brrrr, 15.07.2017 21:22:11 - *.dynamic.chello.pl

a Wieteska ładnie czyści xD

Grajcie na Kopczyńskiego, 15.07.2017 21:22:42 - *.dynamic.chello.pl

I co teraz powiecie specjaliści od haseł "płaczki legijne"? Nadal jest super, tylko niezadowoleni kibice są be? A może wprowadźmy jeszcze więcej naszych młodych, by się ogrywali? Dno i dwa metry mułu!

Jack (L), 15.07.2017 21:22:45 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

CH.j bąbki strzelił 2:0 do przerwy jednak niestety nie będę musiał odszczekać swoich słów a szkoda bo myślałem żeby JM miał jakiś plany na ten mecz a wychodzi że nie ma planu tylko gramy i co będzie to będzie. Żenada.

wwL, 15.07.2017 21:23:00 - *.centertel.pl

Śmiech na sali. Pajace pier.....dolone!!!!

Piotr, 15.07.2017 21:23:08 - *.212.ipv4.supernova.orange.pl

To jest kur.....sabotaż.

Kris, 15.07.2017 21:25:11 - *.dynamic.chello.pl

Brawo JM, brawo DM. Liga się zaczęła a drużyna nieprzygotowana.. ławka wygląda jak wygląda. Szwoch, Kopczyński i Hamalainen to nieporozumienie!! broziem, guilerme po MP i LM? No i Jedzą na środku? Dramat!!

NieBądźmyPłaczkami, 15.07.2017 21:25:12 - *.dynamic.chello.pl

Super skład!!
Super gra!!
Cieszmy się!!
Bawmy się!!

Winyl, 15.07.2017 21:26:28 - *.play-internet.pl

Strasznie sie to oglada! Szwoch to jest dno! Brakuje Pazdana! Brakuje srodka pola! Brakuje napastnika! I brakuje formy!

ehhhh, 15.07.2017 21:26:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

MOCNO "w dupe" LEGIA puki co

Toni, 15.07.2017 21:27:23 - *.0pools.vodafone-ip.de

Wszystko po mojej mysli.Kupon wchodzi.Ile lat sledzicie nasza lige?
A na koniec i tak mistrzem bedzie Legia.
Naiwniacy hihi.Zal mi was.

Dość tego dziada, 15.07.2017 21:27:26 - *.dynamic.chello.pl




Kopczyński zwolnij sie z Legii !!!

Andrzej, 15.07.2017 21:28:17 - *.centertel.pl

DO @płaczki legijne, CZY Arek,
ODPIERD... SIĘ. PYTANIA KU.. JAKIEŚ PO PIERWSZEJ POŁOWIE.
cO KU.. ZROBIŁ HAMALANIEN W PIERWSZEJ POŁOWIE, ILE KU.. MA JESZCZE DOSTAWAĆ SZANS.
NIKT KU.. NIE PŁACZE TYLKO WIĘKSZOŚĆ LUDZI NIE ROZUMIE DEBILNYCH DECYZJI TRENERA.
ZNACIE KU.. ZAWODNIKÓW GÓRNIKA KTÓRZY ROBIĄ CO CHCA
RZUTY ROŻNE W NASZYM WYKONANIU - JAKIS KOMENTAZ

misio, 15.07.2017 21:28:26 - *.centertel.pl

bez Vadisa z przodu bryndza. W obronie bez Pandana nerwowo. Poduim to będzie szczyt

W, 15.07.2017 21:29:04 - *.play-internet.pl

Ale lipa Szwochy Hamalajneny co za wynik brawo

word!up, 15.07.2017 21:29:34 - *.adsl.inetia.pl

Dlaczego Magiera jest jeszcze trenerem Legii ?

Widzę i szok, 15.07.2017 21:30:01 - *.dynamic.chello.pl




Jak ja widzę Kopczyńskiego to juz widzę,a raczej nie widze 11 a 10 zawodników.

Besnik Magiera, 15.07.2017 21:30:45 - *.107

Masakra, przypomina się koszmar sprzed roku. Co to jest w ogóle za skład???

L L L, 15.07.2017 21:32:44 - *.centertel.pl

kudłaty gdzie transfery?
szwoch i Kopczyński WON!!!

Pawel slubice, 15.07.2017 21:32:54 - *.slubice.vectranet.pl

Ogladam. To cos. Jestem kibicem Legii od dziecka jest mi wstyd. Brakuje Nam ludzie pilkarzy. Dramat.panowie. Mamy problem. X druzynami srednimi nie mamy nawet nic do powiedzenia. Trenerze z calym szacunekiem. Kopczynski to jest klaun nie pomocnik. Z taka gra to najwyzej:) moze kaszanke na odpuscie sprzedawac:)

kiki, 15.07.2017 21:33:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ja pi...e ale WSTYD. Teraz to już wszyscy będą mieli polewkę. Co za blamaż! Najlepiej niech nie wychodzą na 2 połowę, będzie walkower ... a tak nie wiadomo jak się skończy!

Hiszpan, 15.07.2017 21:35:15 - *.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Walczą jak lwy ... kamienne.

Andrzej, 15.07.2017 21:36:56 - *.centertel.pl

Już brakuje haseł PŁACZKI.
Niech którys z was sprawdzi skład górnika bo taki Wieteska z Legii robi co chce z gwiazdą Hamalanienem.
W środku pomocy Ambrosiewicz i Zurkowski po 19 lat wygrywają wszystko

Juri, 15.07.2017 21:37:21 - *.centertel.pl

Mecz ustawiony. Nie ma czym się martwić.
Niech się cieszą hanysów,tyle ich przyszło.

Młody , 15.07.2017 21:37:39 - *.centertel.pl

Ja pier... - piłkarzyki pajacyki - gdzie oni i co trenowali całe życie - żenada !

Rado, 15.07.2017 21:38:23 - *.play-internet.pl

No to włączył się Hasi u Magiery. Zamiast wystawić rezerwy w rewanżu z kelnerami, to on teraz robi eksperymenty... brawo!!! Po ch... te całe gadanie, że od początku gramy na 100%?? Chciałbym tylko przypomnieć, że nie ma podziału punktów i że jeszcze kilka takich strat i będzie pozamiatane...

grzesiek, 15.07.2017 21:38:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie Jacku w tym sezonie nie dzielimy punktów na 2. Po co pan wystawiasz tego kopczynskigo. wiedzialem ze przegramy ale 2:0 do przerwy ?! hlousek nadal nie umie grać prawą nogą co wy robicie na treningach kurrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!

miki488, 15.07.2017 21:41:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czego się spodziewaliście? Legia gra na 50% a Górnicy agresja i gra na 1000%. Gdyby Gilherme ze dwa razy lepiej sią zachował to byśmy wygrywali. Dziwne że Sadiku i Maczynski nie gra. Nie ma kto rozegrac piłki.

lukbut, 15.07.2017 21:42:03 - *.slupsk.vectranet.pl

broz juz lepszy nie bedzie... zrozumiem ze hildeberto nie gotowy... ale po co w takim razie w zeszlym sezonie kupowano czerwinskiego? po co teraz maka i alban... podobno wszyscy gotowi...
nie mozna bylo tak?
malarz
jedrzejczyk dabrowski czerwinski hlousek
moulin maczynski
guilherme hamalainen nagy
sadiku
obecnie to chyba najbardziej optymalne ustawienie!

nikt, 15.07.2017 21:46:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem wściekł ale tak naprawdę to my gramy to samo co w zdecydowanie większości meczów z wiosny !! czyli słabiutko . Pupilek Magiery Kopczyński w składzie ( to jest działanie na szkodę drużyny ) .Wychodzi że jesteśmy przygotowani jak na wiosnę czyli FATALNIE ,

, 15.07.2017 21:50:16 - *.0pools.vodafone-ip.de

Ha ha ha hi hi hi zwyciezca tego meczu sa tylko buki i 2% takich ludzi jak ja.Morda mi sie smieje bo wiem ze na koniec sezonu i tak Legia bedzie 1 a gornik na gora 7 miejscu.Ha ha ha ha hi hi hi hi.Zal mi was.

kowaL, 15.07.2017 21:50:32 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

szkoda że u buka nie postawiłem, ale w przyszłości zawsze będę przeciw tym wkładom do szarych koszulek obstawiał, to jest DRAMAT

@rek, 15.07.2017 21:51:32 - *.dynamic.chello.pl

Rzadko narzekam i marudzę, ale....................... No właśnie................. Ale czemu gra w pierwszym składzie Kopczyński i Broź...??? Czemu Szwoch gra od pierwszej minuty...??? Malarz chyba także rozegrał swój najlepszy sezon 2016/2017... Konieczny nowy bramkarz... No i gdzie jest Mąka...??? No i zamiast Szwocha czemu nie gra Szymański...??? No czemu... Magic kombinuje przed rewanżem...??? Po co takie strachy...??? Jak na razie w I połowie to dno, muł i wodorosty... Zobaczymy jak wypadnie II połowa... Póki co, to mam zjeb.ny wieczór... Pozdro (L)

Mons, 15.07.2017 21:53:23 - *.dynamic.chello.pl

55 min Broz o kur....ahahahaaa

Toni, 15.07.2017 21:54:16 - *.0pools.vodafone-ip.de

Sorry ze sie tak nabijam w trakcie meczu wiedzac ze nic z tego nie bedzie.
ZYCIE.

wojtas, 15.07.2017 21:56:58 - *.devices.net.pl

Dramat!!!!!!!!!

grzesiek, 15.07.2017 22:01:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

W tamtym sezonie pisałem wielokrotnie że Magiera zdobędzie MP bo ma Rado i ma Odzidzię. Jak Rado wyleczy kontuzję to zaczniemy grać. I znowu uratuje dupę Magierze. Gorzej jak Radko nie będzie w formie. Wtedy będzie maniana taka na boisku że aż wstyd.

KIBIC , 15.07.2017 22:01:25 - *.dynamic.chello.pl

Kolejnosc zwolnien z naszego klubu.Mioduski magiera szwoch kopczynski...aha wczesniej zewlakow potem broz.RESZTA W REZERWIE.Gornik ladna gra.

Cult⚽️Legia, 15.07.2017 22:01:26 - *.244

#żewłakowout #magicpobudka #Legiaking!

Wstyd, 15.07.2017 22:01:50 - *.dynamic.chello.pl

Kompromitacja 3:0

Cult⚽️Legia, 15.07.2017 22:04:18 - *.244

Tak jak pisałem,jak Magic znowu zaśnie bédziemy sie tylko bronić a #żewłakowout many thanks za wszystko good bay forever!

wojtas, 15.07.2017 22:04:31 - *.devices.net.pl

Bawo Magiera !

Sebix, 15.07.2017 22:04:53 - *.dynamic.chello.pl

No to mamy Legię za Loczka, trzeba się przyzwyczaić że tak to będzie wyglądać. Co tydzień wkuriwenie.

Sklep, 15.07.2017 22:04:57 - *.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zero szacunku dla Gornika, nawet w komentarzach przed meczem. A teraz w..erfol na calego

adam, 15.07.2017 22:05:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

raz ... dwa ... trzy ... mało?

zyga, 15.07.2017 22:05:17 - *.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Magiera do dymisji, koniec mydlenia oczu. Peruka przyznaj się, że nie masz pomysłu na przyszość tego klubu

Dede, 15.07.2017 22:05:25 - *.dynamic.chello.pl

I pieknie. Kur..a wiem czemu VOO nie chcial zostac z kalekami i pseudo trenerem nie ma gry.

Hiszpan, 15.07.2017 22:05:44 - *.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

3:0 z Magiera robią frajer.

(L), 15.07.2017 22:05:53 - *.adsl.inetia.pl

Kur...wa mać co to ma być, szwoch, kopczynski, hamalainen do drugiej drużyny. Zero ambicji, walki.

1916, 15.07.2017 22:06:29 - *.dynamic.chello.pl

Nagy ocena 6
Reszta 1

wojtas, 15.07.2017 22:06:32 - *.devices.net.pl

Prezesie z kim i czym na Lige Mistrzów????

(L)odz, 15.07.2017 22:06:39 - *.toya.net.pl

Super forma!!!,znowu wstyd znowu padaka,co robi Szwoch na boisku?gramy w 10,to jest dramat!!!!

meter, 15.07.2017 22:07:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nagyego szkoda tylko,przyszło mu pogrywać z kołkami..Magiera otrząśnij sie,nie wierzę że tego co się dzieje nie widzisz!!!!

dddd, 15.07.2017 22:08:00 - *.76

Magiera nie jest niczemu winen...kim on ma grac? Same drewno, zero konkretnych transferów... z gó*na bata nie ukrecisz...

meter, 15.07.2017 22:09:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nagyego szkoda tylko,przyszło mu pogrywać z kołkami..Magiera otrząśnij sie,nie wierzę że tego co się dzieje nie widzisz!!!!

Pepe2000, 15.07.2017 22:10:06 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

To co Legia prezentuje, to jest dramat, o wyniku nawet nie wspomnę. Nie ma stylu, pomysłu, słabo wyglądają. Nie wiem, ale sądzę, że to nie Magiera był magikiem, a Vadis, który ciągnął zespół i kreował sytuacje, a bez niego widać, że Legia nie istnieje.

Szczerze?, 15.07.2017 22:10:19 - *.dynamic.chello.pl

Sadiku i Mąka pojawili się i zupełnie są niewidoczni.
#BL WRÓĆ

Witek, 15.07.2017 22:10:37 - *.dynamic.chello.pl




Liga Mistrzów?

Juz była!!!



Olo, 15.07.2017 22:10:46 - *.dynamic.chello.pl

Magiera głąbie..a co ty myślałeś wystawiając taki skład?.. zamiast piłkarzy wystawiles 11 wkładów do koszulek.. a sorry..zapomniałem że u nas nie ma piłkarzy.. Cała legia to jeden wielki Ch...j

kusy, 15.07.2017 22:12:53 - *.centertel.pl

Jeszcze będziecie nosić Magierę na rękach... Ma czas na składanie zespołu, więc niech lepiej robi to w lidze, gdzie jest czas na odrobienie strat, niż w pucharach...

Maciek(L), 15.07.2017 22:15:25 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Szopen co ty robisz z tym klubem

Krzeszczu, 15.07.2017 22:15:28 - *.cust.bredband2.com

no i zaczyna sie... juz sie pojawiaja fanbousi w rozowych okularach, ze to nigdy nie jest wina trenera.... (wina kuzwa isis, sasiadow i mao-tse tunga ale nigdy trenera)
Mistrzostwa Swiata w usprawiedliwieniach i alibi: Zaczynamy!

Kipkorir, 15.07.2017 22:15:39 - *.dynamic.chello.pl

@płaczki legijne, 15.07.2017 19:44:12 i jemu podobni poszli spać czy może poszli po rozum do głowy? Z taką postawą, to w Astanie 3:0 będzie najniższym wymiarem kary.

KIBIC , 15.07.2017 22:15:59 - *.dynamic.chello.pl

Najwazniejsze ze mamy super drugiego bramkarza.Jest klasa

Jerry, 15.07.2017 22:16:28 - *.dynamic.chello.pl

Jedyne co robi na boisku Gilu to...wiatr. Efektownie ale nie efektywnie. Jędza słaby jak w zeszłym sezonie. Proponuje obniżkę apanaży. Hama to powinien grać tylko dwa razy w sezonie. Z Lechem i to też tylko ostatnie 10 min. Jedyny zawodnik dziś grający to Nagy.

Dan , 15.07.2017 22:17:57 - *.centertel.pl

Brawo Górnik Pisze to Warszawiak!!!

Legion, 15.07.2017 22:19:44 - *.dynamic.chello.pl

Bez Pazdana środek obrony nie istnieje. Guilerme od dawna jest kompletnie beznadziejny, bez wyczucia w nodze, prawie wszystkie długie podania i dośrodkowania przeciąga, Jędrzejczyk od powrotu beznadziejny.
Ludzie którzy w ogóle nie powinni być w Legii: Szwoch, Kopczyński, Broź.
Jedyny, który się tu starał i prezentował jakość, to był Nagy. Legia potrzebuje nowych i wartościowych piłkarzy w każdej formacji, od bramki po atak. Ale oczywiscie tacy nie przyjdą, prędzej odejdzie Pazdan i pewnie za rok Nagy.

Ostatni dobry kwadrans to za mało, 15.07.2017 22:26:33 - *.dynamic.chello.pl

J/W

(L)odz, 15.07.2017 22:27:42 - *.toya.net.pl

Wielka Legia na łopatkach -Kądzior,Ambrosiewicz,Wolsztynski,Olszewski kolejna plejada GWIAZD pokazała wam kopacze z Ł3 miejsce w szeregu.WSTYD!!!

Hiszpan, 15.07.2017 22:29:17 - *.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy ten pajac Szwoch może celnie wrzucić raz q...wa!!!!!!

Kris, 15.07.2017 22:30:54 - *.dynamic.chello.pl

Jeszcze wystawcie Maslowskiego, może się wreszcie sprzeda. panie Jacku, co Pan zapisał dzisiaj w zeszycie? Makowski na dm? Kopczynski znowu na kapitana? Czas się ogarnac!!

FC, 15.07.2017 22:31:39 - *.dynamic.chello.pl

Leszcze qrw...a!!!!!!!! Ja pier....le, nie wytrzymam, naje...ie sie z żalu!!!!!!!! Qrw....a mać!!!!!!!!!!!!!!!!! Z jakimś górnikiem.

Rado, 15.07.2017 22:31:53 - *.play-internet.pl

Magic... nauczka??

zyga, 15.07.2017 22:32:38 - *.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Cierzniak, Nagy, Sadiku reszta wyp...c. Kupic 10-ciu wartościowych klasowych graczy po 1 M EURO za łeb.

Hiszpan, 15.07.2017 22:32:42 - *.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wieteska szacunku - beznadziejny wkład do koszulki Jedza może się od niego uczyć.

Cult⚽️Legia, 15.07.2017 22:34:28 - *.244

Bravo!Lepsi!a nie tam odrazu gòrnik,...mieli dziś dzień a dzień jest krutki

Lucek, 15.07.2017 22:36:13 - *.dynamic.chello.pl



Nagy ,Cierzniak brawo.

Sebo(L), 15.07.2017 22:37:44 - *.slupsk.vectranet.pl

Górnik - NAGY 3:1. Demony Ekstraklasy wedłóg Hasiego wracają. Takiej padaki dawno nie widziałem w wykonaniu Legii. Dokładnie rok. Masakra. Sadiku,człowiek wszedł i zdobył bramkę z niczego i to jest jedyny dobry prognostyk. Oczywiście jeśli koledzy z boiska będą go widzieć w innych meczach...

Inny prezes, 15.07.2017 22:39:38 - *.dynamic.chello.pl




Pozdrawiam Prezesa Legii.

77/82, 15.07.2017 22:39:39 - *.dynamic.chello.pl

Kopczyński, Hamalainen i Guilherme - zesłanie do II drużyny. Jędza, Broź - ława. Nowi - od razu do pierwszego składu, nie będą grali gorzej od w.w. parodystów. Albo Magiera zrobi porządek z tymi gwiazdeczkami, albo niech sam się pakuje. Inna sprawa, że tak właśnie wygląda Legia bez Vadisa, Pazdana i Rado. Reszta (z wyjątkiem Nagy'a, ewentualnie nowych, bo za wcześnie by ich oceniać) to miernoty. Zapomnijcie o LM i obronie mistrzostwa.

Rysiek, 15.07.2017 22:40:33 - *.adsl.inetia.pl

Znowu ta debilna gra gdzie boczni obrońcy muszą grać za pomocników. Magiera nie ma pojęcia o taktyce czy ustawieniu zespołu.

Julekkk , 15.07.2017 22:41:21 - *.timplus.net

Wiedziałem że jak Pudel zostanie Prezesem to będzie kaszana !!!

Biała Łapa, 15.07.2017 22:49:42 - *.dynamic.chello.pl

Kopczyński - idol straceńców i oczywiście trenera Magiery. Czas na pobudkę sztabie szkoleniowy i szanowny prezesie!

Krzeszczu, 15.07.2017 22:53:40 - *.cust.bredband2.com

A mowilem ze Kopczynski to alibi a nie pilkarz, to mnie opluwano.
Mowilem ze z Magica robi sie Tragic to tez mnie wysylano na konwiktorska i po inne szaliki.
Mowilem ze wystawianie skladu po kolesiowsku to sabotaz a nie coaching, to tez mi wymyslano.
A teraz? Teraz co wpis to kopa won, Kopa drewno, Magic padaka.
A idzcie wy wp**du wielcy znafcy i choragiewki.
Anonimowe kozactwo internetowe od siedmiu bolesci. Czytac nie umie a chetnie sie czepia i wymysla.

Stara fajna, 15.07.2017 22:54:04 - *.dynamic.chello.pl



Jakie nowe koszulki taka gra Legii.

Czyli szara zlewająca się,bez polotu,niewidoczna.

Andrzej, 15.07.2017 22:55:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do @arek czy do wszystkich płaczących
Gdzie wasze komentarze, tylko same płaczki piszą a wy prawdziwi kibice. Poproszę o komentarz po meczu

Toni, 15.07.2017 23:00:00 - *.0pools.vodafone-ip.de

Smiac mi sie chce z tych waszych typow.Sprawdzilo sie moje.Zarobilem.Jestem w srod 2% ludzi ktorzy nie dali sie zrobic na szaro.Zycze Legii mistrza i wiem ze tak bedzie.
Jeszcze raz jedno zdanie do naiwniakow. HI HI HI HI HA HA
Stawiajcie tera na wygrana Legii z Nowym Saczem.Wyjdziecie na tym jak zablocki ma mydle.

@ Andrzejku, 15.07.2017 23:13:55 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Zawsze wygrywać nie będą. Magiera przegrał dopiero 3 mecz w lidze na 29. A ty i inne płaczki najchętniej by go zwolniły. Ochłońcie, to jest tylko jeden mecz. Za kilka kolejek będziesz piał z zachwytu.

antonio, 16.07.2017 00:46:32 - *.146

Okazuje się że te "ogórki" lepiej w piłkę grają od "gwiazd", co to potykają się o własne nogi.. jedna była w Legii prawdziwa gwiazda, ale uciekła jak szczur z tonącego okrętu..

marcelinho, 16.07.2017 00:57:39 - *.dynamic.chello.pl

To nie pierwsza górka. Przygotujmy się na termalike czy sandecje. Znając życie będą problemy i to u siebie. Jedza kibel guilerhme broz. Wtf ? Hamalainen? Strzelił sadiku i nagy bez dwóch zdań . Ale szwoch? Jak nie zagrał z górnikiem to z kim ma błysnąc. Ok dajmy czas. Ale to jest LEGIA. A TU WPIER ..L . znowu zęby bolą

marcelinho , 16.07.2017 01:22:17 - *.dynamic.chello.pl

Weźcie tego Kopczyńskiego. Następny Borysiuk. Typowy przecinak i zero kreatywności . I JA rozumiem żeby mu warunki postawili przeciwnicy .Ale to był beniaminek. Jak takie grajki się dostają do Legii i w ogóle potrafią zaistnieć na boiskach i C+. Furman ,Łukasik,Borysiuk i Kopczyński. Wszyscy ta sama liga. Po jakim układzie ???

Sebbix, 17.07.2017 08:27:22 - *.static.ip.netia.com.pl

Dziady. Vadis gre robił. Nie ma Vadisa nie ma komu...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.