Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomasz Nawotka - fot. Bodziach / Legionisci.com
Tomasz Nawotka - fot. Bodziach / Legionisci.com
Poniedziałek, 17 lipca 2017 r. godz. 18:07

Nawotka wypożyczony do Sosnowca

Bodziach, źródło: Legionisci.com / zaglebie.eu

Tomasz Nawotka, 20-letni obrońca drugiego zespołu Legii, trafił na roczne wypożyczenie do I-ligowego Zagłębia Sosnowiec. Urodzony w Olsztynie zawodnik w minionym sezonie rozegrał 29 meczów w III-ligowych rezerwach Legii, zdobywając w nich 8 bramek, ponadto wystąpił w sześciu spotkaniach Młodzieżowej Ligi Mistrzów. Rok wcześniej Nawotka zdobył z Legią mistrzostwo Polski juniorów.

Na Łazienkowską trafił w 2014 roku z Sokoła Ostróda. Od kilkunastu dni przebywał w Sosnowcu, gdzie brał udział w treningach oraz grach sparingowych Zagłębia.



Komentarze: (12)

Grodzisk Maz, 17.07.2017 19:09:39 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie wiem nie widziałem chłopaka w rozgrywkach 3 ligi , ale moim zdaniem jak obrońca strzela 8 bramek w sezonie to ma papiery na granie czemu nie dostał szansy w jedynce nie wiem. To samo z Wieteską wszędzie gra i zbiera doświadczenie a my oddajemy go do Zabrza i jeszcze ma asyste przy bramce przeciw nam a my trzymamy bezproduktywnego Czerwińskiego.
Grodzisk 100% Legia - pozdrawiam

Juri, 17.07.2017 19:29:46 - *.centertel.pl

8 bramek na obrońcę to sporo.
Niech się ogrywa u Braci .
Awans Zagłębie do ekstraklasy!

pnk, 17.07.2017 19:31:53 - *.dynamic.chello.pl

Obrońca i 8 bramek w sezonie? WTF? :D

Krzeszczu, 17.07.2017 19:55:37 - *.cust.bredband2.com

Wiecej bramek niz ten "kocur" z Juventusa (i to obronca!), ale go oddaja, a tamtego chca sprowadzic.

No i wez teraz rozszyfruj w tym sens?

LiZ, 17.07.2017 20:46:27 - *.static.ip.netia.com.pl

Nareszcie sobie przypomnielismy o naszych braciach!

Cult⚽️Legia , 17.07.2017 21:43:02 - *.24

Fu....k ...oddajemy obrońce co strzela wiècej bramek od niektòrych z Legii 1,!tak poprostu???fu.. brothers muszá robić kase a I pilnować żeby Legia1 nie była za super,na co tu czekać jusz po chłopaku a spoko poradził by sobie w Legii1!a tam zjedzie jak inni utalétowani, jest tylko jedne wyjście #żewłakowout.

Arek, 17.07.2017 21:43:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

On w rezerwach na prawej pomocy był wystawiany.

andreas, 17.07.2017 21:58:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jeśli zagrają po 25 meczy to jest ok. Myślę o Nawotce Majeckim czy Wietesce. W ciągu dwóch lat wracają do nas do pierwszej 11. Chyba i Szymański powinien iść tą drogą bo zmarnowaliśmy Jagiełło Tomaszewicza Mikitę. Kolejny z potencjałem ale bez postępu to Kulenovic.

Januszfutbolu84, 17.07.2017 23:10:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj ludzie ludzie, specjaliści od wszystkiego i idealisci od 7 boleści. Zagralibysmy jeden mecz Nawotka i Wieteska w obronie to byście pierwsi płakali gdzie zwycięstwa i gdzie mistrzostwo Polski. Nie jesteśmy Lechem Poznań żeby ogrywac juniorów kosztem mistrzostwa a tak by się to skończyło że mistrza by nie było. Na ale przed monitorem wszyscy mądrzejsi od Magiery, wystarczy rzut oka na statystyki i już specjalista wie że się do pierwszej drużyny nadaje grać... Brak slow.

lukbut, 18.07.2017 09:16:42 - *.slupsk.vectranet.pl

przede wszystki nawotka to lewoskrzydlowy, ktory wielokrotnie byl cofany jako obronca. nie jest to jednak jego nominalna pozycja.
wielokrotnie w zeszlym sezonie pisalem by w tym go sprawdzic, ale przyszedl moneta. bylo by to dublowanie pozycji. dobrze ze chlopaka wypozyczyli. jest to jednak przyszlosc tego klubu jesli go madrze poprowadza.
co do wieteski... jeden mecz wiosny nie czyni...
z klubu jedna pozegnalbym brozia i kopczynskiego - to tak w pierwszej kolejnosci... zwlaszcza ze ani jeden ani drugi lepszy juz nie bedzie a na ich pozycje alternatywa jest

rakim, 18.07.2017 12:04:39 - *.13-2.cable.virginm.net

Po tym jak podwedzilismy songo powinismy tam niezgode wysłac

do Krzeszczu, 18.07.2017 15:28:09 - *.centertel.pl

mam nadzieję chłopie ze to ironia była z Twojej strony....

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.