Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Peter Lundberg, trener IFK Mariehamn - fot. Mishka / Legionisci.com
Peter Lundberg, trener IFK Mariehamn - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 18 lipca 2017 r. godz. 21:44

Lundberg: Będziemy chcieli namieszać

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Jaki mamy plan na środowy mecz? Będziemy chcieli zaprezentować się dużo lepiej niż w ostatnim spotkaniu, które i tak było najlepsze w naszym wykonaniu w tym sezonie. Naszą ambicją jest zaprezentować się dobrze - będziemy chcieli namieszać. Mamy drużynę złożoną z młodych i doświadczonych zawodników. Nie przygotowujemy żadnych sekretów, które mogłyby zaskoczyć naszego przeciwnika. Wszyscy wiemy o co gramy i na co stać naszych piłkarzy - powiedział przed meczem trener IFK Mariehamn.

- Wyciągnęliśmy wnioski z pierwszego meczu: taktycznie zagramy podobnie, ale chcemy pokazać różnicę w detalach, czyli zatrzymywać kontrataki Legii w pierwszej fazie. Ciężko mi przewidzieć jakich zmian dokona Legia. Mistrzowie Polski mają dużą zaliczkę i grali kilka dni temu pierwszy mecz ligowy - pewnie jakaś forma rotacji będzie - dodał Peter Lundberg.

- Na pewno dużo się nauczymy z tego dwumeczu i każdy z zawodników zapamięta go do końca życia. Może tę lekcję będziemy w stanie wykorzystać w lidze, gdzie walczymy o mistrzostwo. Legia to dużo większy klub pod każdym aspektem, ale jak wyjdziemy na boisko, to wszystkie te różnice znikną - będziemy walczyli w tych samych warunkach - dodał szkoleniowiec.

- W Finlandii piłka nożna, w przeciwieństwie do Polski, nie nie jest najważniejszym sportem. Dużo pracy przed nami żeby to zmienić, żeby zawodnicy z Finlandii mogli odnosić sukcesy na arenie międzynarodowej. Możemy się dużo nauczyć od Polaków - zakończył Lundberg.



Komentarze: (23)

md, 18.07.2017 21:58:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 3 - 1 Mariehamn ! LEGIA !!!

robochłop, 18.07.2017 22:14:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

to się zatrudnijcie w sklepie z farbami - największe szanse na mieszanie...

Qbafan, 18.07.2017 22:48:04 - *.dynamic.mm.pl

Mentalność Berga. Przegraliśmy 3:0 ale zagraliśmy swietny mecz.....

Abc, 18.07.2017 23:17:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Znając życie to strzela 2 bramki i skończy się haniebną porażką lyb wymeczonym remisem

dex, 18.07.2017 23:42:22 - *.play-internet.pl

Co z Chukwu?

Stefciu, 18.07.2017 23:46:25 - *.centertel.pl

Niby taki tego tam .....

Qwerty, 18.07.2017 23:48:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Berg tak jak Lungberg też mówił o rotacjach :D

PRG do Lundberg, 19.07.2017 00:18:13 - *.centertel.pl

hahahha ta wypowiedzia juz namieszales informujac wszystkich jak zagracie i jaki czynnik gry chcecie Legi zneutralizowac jednym slowem POZAMIATANE oby to byla lekcja jaka zapamietacie 4-0 obstawiam w ciemno
LEGIA MISTRZ
ciekawia mnie wypowiedzi po meczowe jakie wrazenia odniesli slyszac doping :D

Legion63, 19.07.2017 00:46:44 - *.centertel.pl

Skoro znacie swoją wartość to wiecie że na nic was nie stać i nic nie możecie a zamieszać to w rybnej zupie albo damskiej du...

Zimny, 19.07.2017 01:07:49 - *.centertel.pl

Do robochłop: dobrże to ująłeś ...hehehe

Gy, 19.07.2017 08:28:13 - *.play-internet.pl

Weźcie zluzujcie majty i zacznijcie oddychać! Jedziecie po gościu jak po Probierzu, a dla chlopiny to też przygoda którą zapamięta do końca życia mimo wysokich batow...

legionistaa, 19.07.2017 08:51:25 - *.internetia.net.pl

Adam Zandberg..

JANUSZ, 19.07.2017 09:30:32 - *.66

ZAMIESZAC?

CHYBA HERBATĘ NA STOŁÓWCE.

JA TU WIDZĘ CO NAJMNIEJ 5:0

Arek, 19.07.2017 09:53:22 - *.free.aero2.net.pl

Typuję dziś 4:0.

Arek, 19.07.2017 09:55:36 - *.free.aero2.net.pl

@dex, Chukwu to do treningów wprowadzają po kontuzji dwójki. A przynajmniej tak gdzieś dało się wyczytać.

do Gy, 19.07.2017 10:08:09 - *.zepter.com

Dokładnie. Więcej pokory.

ciekawe???, 19.07.2017 10:11:40 - *.centertel.pl

Ilu z was stawialo taki same wyniki z zabolami

L , 19.07.2017 10:53:09 - *.axadirect.pl

Jesteście bydlakami bo inaczej nie da was się określić , facet odnosi się z szacunkiem wie , że nie ma szans na wygraną i chce zrobić dokładnie to samo co JM kazał robić swoim zawodnikom tamtej edycji LM , w meczu z realem czy borussią , gdzie to nasza Legia jak , ktoś to ładnie określił mogła sobie mieszać łokciem w gównie , spodziewam się otwartej gry i dużej ilości goli . :)

Krzeszczu, 19.07.2017 11:22:43 - *.cust.bredband2.com

@ PRG: To samo, co teraz mowi Lundberg, mowili, o pajacach takich jak TY, kibice Dortmundu czy Realu Madryd.

Nie, nie odpowiadaj, twoich belkotow bez kropek i przecinkow i tak nie da sie czytac.

@ Gy: Brawo Ty, madra i sensowna wypowiedz.
pzdr.

Krzeszczu, 19.07.2017 11:32:48 - *.cust.bredband2.com

Edit: mialo byc "to samo co teraz ty mowisz o Lundbergu".

@rek, 19.07.2017 13:21:31 - *.dynamic.chello.pl

Facet wypowiedział się bardzo sensownie i bardzo grzecznie o (L)... Należy mu się szacunek... A sformułowanie "będziemy chcieli namieszać" zostało zapewne wyrwane z kontekstu jego wypowiedzi... Ale, ale... Wystarczy, iż np. rzucą się na nas już od pierwszej minuty i pierwsi strzelą przypadkową brameczkę... I co wtedy..? Nie namieszali by..? Namieszali... I to nawet, jeśli my potem w odpowiedzi strzelimy im 5 brameczek... Bo strzelenie przez nich bramki w Warszawie już będzie dla nich sukcesem europejskim... Pozdro (L)

kowaL, 19.07.2017 14:52:37 - *.centertel.pl

na mięciutko jedziemy z Eskimosami 7:0!!!!

robochłop, 19.07.2017 15:25:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Gy , i Krzeszczu - najpierw Gy...nikt tu po trenerze Marienhamn nie jedzie , to po pierwsze...redakcja zamieściła taki a nie inny artykuł , pod dosyć wymownym tytułem...kibice naszego klubu się do tego po prostu swoimi słowami odnoszą...nie musisz się z tym zgadzać...kolego Krzeszczu - nazywanie pajacami ludzi fanatycznie wierzących w nasz kochany klub trochę słabo o Tobie świadczy...od jakiegoś czasu próbujesz się kreować na Arbitra Elegantiarum tej strony...zupełnie nie wiem czemu...może ktoś nie potrafi się kwieciście wypowiedzieć , ubrać w słowa tak finezyjnie i jedynie słusznie swoje opinie...ale mogą pisać to co myślą...jeśli chcesz nadawać gdzieś ton a nie wiem z jakiej racji uważasz się za mądrzejszego od innych, to załóż swój blog na temat Legii , niewątpliwie w ciągu tygodnia będziesz miał 126 tys aktywnych userów...na razie żyj i daj żyć ( pisać ) innym...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.