Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Środa, 26 lipca 2017 r. godz. 17:52

FK Astana 3-1 Legia Warszawa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała 1-3 z FK Astaną w pierwszym meczu 3. rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów. Po pierwszej połowie mistrzowie Polski przegrywali już różnica dwóch bramek, ale po zmianie stron bardzo ważnego gola zdobył Armando Sadiku. Niestety, w doliczonym czasie prowadzenie podwyższył Patrick Twumasi. Legioniści co prawda wracają z Kazachstanu na tarczy, lecz jeszcze mają jakieś szanse na awans do kolejnej rundy.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy zepchnęli legionistów do defensywy. Kazachowie nie potrafili jednak oddać chociażby celnego strzału, a podopieczni Jacka Magiery starali się opanować sytuację spokojnie rozgrywać piłkę. Dwa kwadranse po rozpoczęciu gry Legia stworzyła sobie dwie dobre okazje do wyjścia na prowadzenie. Dwukrotnie bliski szczęścia był Michał Kucharczyk, którego strzał nogą a potem głową odbił przed siebie Aleksandr Mokin. Zabrakło niewiele, ale był to dobry prognostyk przed kolejnymi minutami. W 36. minucie gospodarzy dopięli swego. Po serii błędów w obronie Legii piłka trafiła pod nogi Juniora Kabanangi, którego uderzenie odbiło się od Michała Pazdana i zaskoczyło bezradnego Arkadiusza Malarza. Po stracie bramki w grze mistrzów Polski niewiele się zmieniło. W akcjach ofensywnych brakowało dosłownie wszystkiego. Nie było szybkości ani pomysłu jak przeciwstawić się obrońcom rywala. Tuż przed przerwą kolejny cios. Iwan Majewskij zza pola karnego i 2-0 dla Kazachów.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się. Astana nadal przeważała i zdobyła nawet gola, który został jednak anulowany, ponieważ zawodnik gospodarzy był na pozycji spalonej. Co prawda na samym początku Guilherme miał dobrą sytuację, lecz z jego próbą poradził sobie bramkarz mistrza Kazachstanu. Legioniści nadal nie przekonywali. Astana prezentowała się na boisku o wiele lepiej i zasłużenie prowadziła. W 68. minucie kolejna kontra rywali. Kabananga ruszył środkiem pola, dograł do biegnącego na skrzydle Patricka Twumasiego, a z jego mocnym strzałem z dużym trudem poradził sobie Malarz. W 79. minucie wreszcie doczekaliśmy się gola. Cristian Pasquato dośrodkował z prawego skrzydła, a Michał Kucharczyk wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, a z najbliższej odległości do siatki skierował ją Armando Sadiku. Ostatnie dziesięć minut to walka podopiecznych Jacka Magiera o wyrównanie. Piłkarze gospodarzy z kolei starali się groźnie kontratakować. W doliczonym czasie było blisko, kiedy z kilku metrów swój klub znów uratował Malarz. Niebawem golkiper Niebawem nie miał jednak już nic do powiedzenia. Znów Legię skarcił duet Kabananga-Twumasi. Ten drugi pobiegł stroną, gdzie zagubił się Adam Hlousek i mocnym strzałem po ziemi podwyższył prowadzenie zespołu z Astany.

FK Astana 3-1 (2-0) Legia Warszawa
1-0 Kabananga 36
2-0 Majewskij 45
2-1 Sadiku 79
3-1 Twumasi 90

Astana: 35. Aleksandr Mokin - 4. Igor Szytow, 27. Jurij Łogwinienko, 5. Marin Aničić, 77. Dmitrij Szomko - 23. Patrick Twumasi, 6. László Kleinheisler (80, 8. Srđan Grahovac), 18. Iwan Majewskij, 9. Đorđe Despotović (20, 45. Roman Murtazajew; 89, 44. Jewgienij Postnikow), 7. Sierikżan Mużykow - 30. Junior Kabananga.

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 55. Artur Jędrzejczyk, 5. Maciej Dąbrowski, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek - 6. Guilherme, 31. Krzysztof Mączyński, 75. Thibault Moulin, 22. Kasper Hämäläinen (70, 99. Armando Sadiku), 21. Dominik Nagy (62, 8. Cristian Pasquato) - 18. Michał Kucharczyk (83, 17. Konrad Michalak).

żółte kartki: Mużykow, Łogwinienko, Kabananga.

sędziował: Tamás Bognár (Węgry).
widzów: 21 000.



Komentarze: (150)

#BL WRÓĆ, 26.07.2017 17:53:30 - *.dynamic.chello.pl

#BL WRÓĆ

Orti , 26.07.2017 17:54:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo

..., 26.07.2017 17:54:37 - *.adsl.inetia.pl

Pan Dąbrowski do wyje...nia

Juj, 26.07.2017 17:55:17 - *.20

Dno

Julekkk 08, 26.07.2017 17:55:44 - *.timplus.net

Kudłaty i Magiera Amator Won!!!

nik, 26.07.2017 17:55:46 - *.dynamic.chello.pl

Malarz WON!!!
Dąbrowski WON!!!

(L), 26.07.2017 17:55:46 - *.dynamic.mm.pl

Dalej sobie wmawiajmy liczy się LM, Magiera zawalił kolejny mecz i dziękujemy prezesie

Tak gra mistrz? , 26.07.2017 17:55:46 - *.play-internet.pl

Dno i wstyd. Brak ambicji

YanG, 26.07.2017 17:55:58 - *.dynamic.chello.pl

Nisamowity jest ten Kabałanga

elka1916, 26.07.2017 17:56:06 - *.hsi10.unitymediagroup.de

KUR.A to jest sabotaz !!!!!Nie mam slow .Co to ma byc!!!!!!!!!

Kola, 26.07.2017 17:56:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No to po pucharach......

Jax38, 26.07.2017 17:56:08 - *.play-internet.pl

Z taka gra to my nie mamy czego szukac nawet w LE a w Ekstraklasie to co najwyzej srodek tabeli...wstyd

kosi, 26.07.2017 17:56:11 - *.dynamic.chello.pl

buhahaha

q, 26.07.2017 17:56:18 - *.dynamic.chello.pl

Bardzooooooo będzie ciężko !!!
Wszyscy zagrali dzisiaj fatalnie!!!!!!Strzelić u siebie 2 bramki ok.....ale czy z tą oborną nic nie stracimy?
WĄTPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prowokator?, 26.07.2017 17:56:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dramat

JORDAN, 26.07.2017 17:56:31 - *.rev.snt.net.pl

Koniec taryfy ulgowej dla Magiery!
"Nasz człowiek" qrwa i co z tego?
To było trudne do pobicia a jednak. Początek sezonu gorszy niż za hasiego! Można? Można!

WWL, 26.07.2017 17:56:35 - *.play-internet.pl

Kabananga i Twumasi.
Dwóch szybkich murzynow co rozje.li LEGIĘ

Hahahahahaha
To taka mała szydera.
Koniec pucharów za tydzień

Leon , 26.07.2017 17:56:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tu potrzeba trenera z jajami a nie kogoś kto nie ma jakiejkolwiek siły przebicia i mówi jak miałby umrzeć zaraz

Stefan, 26.07.2017 17:57:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tylko bez hejtu..Pytam to były te Nasze wyżyny. K waaa to polataliśmy.

Seba, 26.07.2017 17:57:06 - *.centertel.pl

Może to i lament ale od samego początku pisałem że Magiera to nie trener na Legię

Saimon, 26.07.2017 17:57:15 - *.centertel.pl

Obrona tragedia. W Warszawie rez nas ukują.

GK, 26.07.2017 17:57:26 - *.centertel.pl

Jakieś mają !!! Czy tak zawsze musi być? !!!

Padaka, 26.07.2017 17:57:27 - *.dynamic.chello.pl

Poziom meczu I liga serio. Oglądałem sporo i wiem że Sandecja, GKS czy Górnik nie zagrałyby gorzej.

pezet, 26.07.2017 17:57:28 - *.dynamic.chello.pl

Módlmy się, żeby odpaść z pucharów i skupić się na lidze. Bo o grupę mistrzowską będzie niezwykle ciężko w tym roku.

A co do samych pucharów - awans do LM okazał się zabójstwem dla Legii. Więc oby nigdy więcej pucharów europejskich.

Jarop, 26.07.2017 17:57:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To pobrali nasi kopacze .I Tylko Legia ukochana Legia .....

maxiu, 26.07.2017 17:57:34 - *.play-internet.pl

Gruby skandal i tyle! Granda, granda, granda!

PanŹdzisioODmurawy, 26.07.2017 17:58:00 - *.dynamic.chello.pl

Uspakajam wszystkich..
Trawka będzie konkretnie zlana wodą i odpowiednio zapuszczona :)
Będzie 2-0 minimalnie

FANATYK, 26.07.2017 17:58:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kpina, żenada, dramat, można co do tego meczu rozpisać się , ale znowu?Po co? !!!Wstrzymać pensję dla tych pajaców!Żegnajcie puchary. Magiera i ta twoja magia...

Bloom, 26.07.2017 17:59:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Najmniejszy wymiar kary powinno być 5. Nie ma co nawet marzyć o awansie w rewanżu zajada nas tymi kontrami.

Dimczakos, 26.07.2017 17:59:36 - *.gigabit.info.pl

No pięknie szkoda słów - do końca sezonu grać jak największą liczbą młodzieży może im będzie zależeć

Hsuzush7x@o2.pl, 26.07.2017 17:59:37 - *.20

Ten mały loko jeszcze chcę podwyżkę 100%

Pepkins, 26.07.2017 17:59:45 - *.play-internet.pl

No nie z taką grą to w tym sezonie środek tabeli .Magiera bez jaj słaba obrona jedynie pazdan dawał radę GUI w h...j strat niewidoczny Hama i nagy zmiany zrobione za późno żal oglądać taka grę!

xxxxxxx, 26.07.2017 18:00:41 - *.static.ip.netia.com.pl

obrona fatalna, wchodzili w nas jak w masło.

Bravo!, 26.07.2017 18:00:44 - *.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Super ruskie nas pojechały. Pewnie za 5 lat kupimy tak jak Chukwu takich czarnych napadziorów jak już będą na fali opadającej. Dno!

Jacek, 26.07.2017 18:00:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dramatyczna gra obrony, a zwlaszcza jej srodka z Dąbrowskim w roli glownej. Zadnej mysli przewodniej. Legionisci nie potrafią podac pilki do nogi na odleglosc kilku metrow. Ogolnie przygotowanie fizyczne b.slabe. Puchary mamy z głowy.

word!up, 26.07.2017 18:01:01 - *.adsl.inetia.pl

To przez tą debilną taktykę Magiery Legia traci takie głupie bramki po kontrach. Winą jest to że boczni obrońcy muszą grać jako skrzydłowi gdzie to nic nie daje oprócz tego że tracimy głupie bramki. Magiera nie ma pojęcia o taktyce czy ustawieniu zawodników. Won do Sosnowca Jacusiu !!!

Leron, 26.07.2017 18:01:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dąbrowski i Pazdan dziś w obranie to asystowali Murzynowi .. 90min i gośc wygrywał wszystkie piłki... wszystkie główki, wszystkie siłowe, wszystkie szybkościowe. 2 środkowych przegrywało jak dzieci z 1 napastnikiem. Ba czasem przyjmował sobie na nogę, czy obracał się z piłką. Żenujący poziom obu obrońców, nie wiem skąd taki hype na Pazdana jak pierwszy raz przeciwstawił się w 91min. A Dąbek ? niech się uczy od Astany która w 95min kontre przerwała bez problemu...

grev, 26.07.2017 18:01:27 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

No to Magiera powoli traci reputację super trenera. Ciekawe co wymyśli na rewanż. Zaufanie do Mioduskiego (i tak chyba dość wątłe) też wisi na włosku. Jeśli nie awansujemy dalej to, coś czuję, będzie koniec tłustych lat. Dziś obrona (a głównie obrońcy) to tragedia. Błąd za błędem i błędem poganiał. Wstyd, wstyd, wstyd.

Cult⚽️Legia, 26.07.2017 18:01:36 - *.117

Leon , 26.07.2017 17:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tu potrzeba trenera z jajami a nie kogoś kto nie ma jakiejkolwiek siły przebicia i mówi jak miałby umrzeć zaraz

Bravo!, 26.07.2017 18:01:51 - *.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nowy prezesik kompletnie rozj...ał trzon zespołu.

Dombras, 26.07.2017 18:02:04 - *.dynamic.chello.pl

Niestety z calym szacunkiem ale Malarz dzisiaj dwie bramy zrobil....z korona tez jego durne wyjscie....nie bronie reszty obrony bo tez tragedia!!! Po chu.o...ym meczu w koncowce trzeba bylo bronic 2-1!!!!

Rio, 26.07.2017 18:02:11 - *.ip.oxynet.pl

Fatalczyk, Magiera, Hlousek, Dąbrowski, Kopczyński wyjazd na taczkach z Warszawy

ryter, 26.07.2017 18:02:14 - *.190

Najgorsze jest to, że we łbach tych piłkarzyków jest przekonanie, że nic się nie stało i że sobie poradzą z nimi w Warszawie. Co więcej myślą też, że mecz z Sandecją sam się wygra. Łomot będzie i w niedzielę i w środę. Sezon jest stracony. Pozostaje walka o utrzymanie.

Okuka, 26.07.2017 18:02:17 - *.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

OKUKA!!!!!!!

do nik, 26.07.2017 18:02:44 - *.3-1.cable.virginm.net

ty widziales wogole bramki Malarz zero szans mial przy kazdej i jeszcze kilka wybronil twoj komentarz bez sensu

Kipkorir, 26.07.2017 18:02:50 - *.dynamic.chello.pl

Trochę obiektywizmu! Szans na awans nie ma ŻADNYCH! Magiera jeszcze to przeczyta i postanowi w weekend oszczędzać pierwszy skład na rewanż z Astaną. Czas siwego dobiegł końca. Im szybciej tym lepiej.

Sławek, 26.07.2017 18:03:03 - *.icpnet.pl

Beznadziejną można tylko to określić jak i z przodu tak i z tyłu dupa 2 biegaczy wygrało im mecz a Legia sie przyglądała . Obraz nedzy i rozpaczy i żadnych perspektyw nie widać.

:-), 26.07.2017 18:03:14 - *.play-internet.pl

Jazda z nimi u siebie :-) skinczcie plakac Janusze..

Ola LA, 26.07.2017 18:03:24 - *.as13285.net

Jedza kupony odcina tutaj w klubie. Ile on zarabia?

Słoik, 26.07.2017 18:03:29 - *.dynamic.chello.pl

Haaaaaa transfery Magiczne haaaa . Murawa byla za śliska haaaaaa

(L)odz, 26.07.2017 18:03:32 - *.toya.net.pl

Przecierz Kazachowie na stojaco tych leszczy wypunktowali.Niech ktoś się w koncu w LEGIi obudzi bo to jest trzeci mecz w którym jak mawia klasyk-"NIE MA NICZEGO" . WSYD-Hanba-WSTYD!!!!

(L), 26.07.2017 18:03:57 - *.play-internet.pl

czemu Magiera stawiasz na zawodnika który zaraz odejddzie: Guilherme, a takich co będą tu grali dwa, trzy sezony sadzasz na ławie. Sadiku i Pasquato muszą grać od początku. Kucharczyk wtedy na boku z Nagy.
Hamalainen w ulubionej roli jokera, ewentualnie Guilherme sobie wejdzie na zakończenie kariery w Legii.

Ma(L)echa , 26.07.2017 18:04:31 - *.play-internet.pl

Nie ma Vadisa nie ma wynikow i k.....a nie bedzie. Magic nic tu nie pomoze.

Siwy, 26.07.2017 18:04:36 - *.centertel.pl

W Legii co rok powinien byc nowy trener

Rabarbar, 26.07.2017 18:04:37 - *.skybroadband.com

Dziękujemy za lekcję piłkarzom z Kazachstanu

Stefan, 26.07.2017 18:04:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mąka k..wa mać ty sabotarzysto

nieznany, 26.07.2017 18:05:09 - *.siedlce.domtel.com.pl

Chciałbym coś powiedzieć ale inni powiedzą za mnie. Mam nadzieje, że ogarną się w porę.

Wwa, 26.07.2017 18:05:12 - *.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bardzo słabo. Brak pomysłu na grę, tempo wyjścia = brak tempa. Każdy z 11 jakby w swoim świecie. Nie było widać ambicji i wałki. "Twierdza Ł3" też już nie istnieje. Będzie kiepsko.

Legionista, 26.07.2017 18:05:25 - *.226

Brawo Sadiku :) Brawo Cristian Pasquato :) Brawo dla Nagiego i Malarza :) Reszta do Dramat... Szkoda tych zmarnowanych szans... Zobaczymy jak oni zagrają u nas... A jak nie damy rade to będziemy w eliminacjach LE i myślę że awansujemy do fazy grupowej... Forma przyjdzie, a zacznie się do z sandecją!

Vinny, 26.07.2017 18:06:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

W skrocie... nic sie nie stalo. Magic masz pelne wsparcie. Teraz wazniejszy rywal przyjezdza, wiec juz sie skupiaj na Sandecji. Do boju marsz... Ten gol dla nas to tez przypadek, bo sedzia z metra autu nie widzial i dostalismy rog. Normalnie Astana powinna od bramki zaczynac, a tak rog,rog,gol :) No i tak kontra w 94. To juz rewanz byl? Bo z takim piachem i bramka z kapelusza trzeba bylo bronic wyniku jak oka w glowie. Tych dwoch czarnych to jacys atleci. U nas bede na kontry wychodzili jak szaleni... A my 2:0 potrzebujemy. Moglo sie przyfarcic to na wlasne zyczenie oddaliscie 3 gola. Szkoda slow. Testowac nowego typa w LM a w lidze na lawce, bo juniorzy musza grac? Ciagle na farta liczyc trzeba, bo ani trener aani wiekszosc pilkarzy do pilki sie nie nadaje. Ogarniety wie czemu Magic tutaj jestes. Honor to juz dawno straciles ale dobrze, ze jeszcze kibice Cie po czesci szanuja. 5.

Cch, 26.07.2017 18:06:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Malarz-wiekowy to po pierwsze po drugie umiejetnosci tez ograniczaja
Dabrowski- drewno strasznie sztywny, zawinil przy dwoch bramkach i co najmniej kilku groznych akcjach
Pazdan- myslami w nowym klubie
Jedrzejczyk- jakby mu sie nie chcialo
Moulin i Maczynski- maja dobre podanie, ale to dwaj tego samego typu pilkarze, zaden z nich nie wygra pojedynku glowkowego (moulin pierwsza bramka), ani w odbiorze pilki nie powalczy
Hama- bez komentarza
Kuchy- walczy, ograniczaja umiejetnosci
Gui- myslami w innym klubie
Nagy- zawiodl

Kajtus Czarodziej, 26.07.2017 18:07:14 - *.range86-160.btcentralplus.com

Wszyscy znawcy ktorzy wrozyli latwe zwyciestwo z ogorkami czy pasterzami z kazachstanu mogli sie przekonac kto ma tak na prawde ogory w obronie! Brawo panowie pilkarzyki!

(L)evy, 26.07.2017 18:07:20 - *.181.internetia.net.pl

Dlaczego nie kupiliśmy tego Kabananga i tego drugiego Twumasi zamiast jakiś szrot Chukwu?!Hama to chyba jakiś krewny Magiery tak jak Kopczyński .Dno dna !Dabrowski wygląda wyglada jak jakiś czesiek przezucajacy wegiel -zero zwrotności ,zero biegania ,zero ustawienia się ,zero myślenia .Do tartaku Dabrowski .Jędza moze podwyżkę chcesz co ?Tak jak Gui !Pakuj się Magiera bo tak jak mówiłem 2 tygodnie temu do świąt nie będziesz już trenerem Legii a może nawet wcześniej !

Afro, 26.07.2017 18:07:39 - *.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jaksiemasz. Maj nejm a Borat. Dziekuji.

Full defens + szybkie kontry = 3 do 1.

Znam kogos z Kazachstanu i mi powoedzial jak było. Otóż Kazachowie pozyczyli na VHS nagranie naszego meczu ekstraklapy. Na wioskowym odtwarzaczu po wyczyszczeniu glowicy dalo sie obejrzeć niektore fragmenty. Wtedy lokalny szaman orzekł "obroncy Legii sa wolni a ilosc strat w srodku pola poraża więc gramy z kontry". Trener zapisał i zagrali.

P.S. Za rozegranie rożnego "na krotko" powinna byc zabrana pensja. Nigdy nic z tego nie wyszlo.

M@c, 26.07.2017 18:08:47 - *.dynamic.chello.pl

Jeżeli 3 obrońców nie jest w stanie odebrać piłki Kabanandze i gra na alibi to czego tu się spodziewać.... Jak nie wiesz co zrobić to fauluj... proste.

Amek, 26.07.2017 18:08:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dlaczego?

TrakSpartakus, 26.07.2017 18:09:09 - *.dynamic.chello.pl

Przecież było wiadome, że najważniejsze mecze gramy wczesnym latem. Nieprzygotowanie silnej, zgranej kadry na ten czas, to jak oddanie LM walkowerem.

pak, 26.07.2017 18:09:10 - *.net.hlg.com.pl

Zero agresji w środku pola tak nie mozna grać co gralismy w obronie połowa akcji powinna być przerywana falem , zero rozegrania bramka dla nas to bardziej przypadek

eth, 26.07.2017 18:09:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Powinniśmy zażądać, aby za każdą przegraną piłkarze płacili nam za bilety, a w przypadku remisu u nas dorzucali się połowę, bo chyba za dużo zarabiają i nie chce już mi się grać.

Co do Magiery, facet za drugą część roku 2016 ma u mnie ogromny kredyt zaufania i cierpliwości, który jeszcze długo się nie wyczerpie, choć z takimi lamuskami jak Astana czy Korona to powinniśmy grać ultraofensywnie z 3 napastnikami a nie z jednym od bidy.

Co do Malarza, bo widzę że płaczki już sobie nową ofiarę upatrzyły - uważam go za główny filar naszej obrony, który może i czasem jakieś tam błędy popełni, ale ogólnie gra bardzo przyzwoicie. Dziś nie miał żadnych szans na obronę przy dwóch pierwszych golach, a i wybronił chyba ze 3 konkretne sytuacje bramkowe.

Największym problemem jest natomiast linia obrony, która od początku sezonu jest ni mniej ni więcej jak g**niana. Pazdan stara się jak może, ale samemu nic nie zdziała, Hlousek ratuje jeszcze tą linię, choć dziś zagrał słabiutko, natomiast biorąc pod uwagę całokształt, nasza obrona to dno. Mam nadzieję że tęgie głowy nie zapomniały że okienko transferowe wciąż trwa i może ściągną kogoś konkretnego bo obecna obrona to się nawet do Nice 1 Ligi nie nadaje.

PS. Z Sadiku będą ludzie.

Dubi, 26.07.2017 18:09:22 - *.centertel.pl

Do wwl............jeszcze jest 4 runda uefa

Hugon, 26.07.2017 18:09:45 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Jak to nie było szybkości w ofensywie,a Kuchy przecież bardzo szybki ,tylko że beznadziejny.

inglo, 26.07.2017 18:09:46 - *.dynamic.chello.pl

_________________________________________________

Przecież nawet jeśli damy radę na Ł3 strzelić 2 czy nawet 3 bramki to te dwa czarnuchy,szybcy,silni fizycznie na pewno z kontry minimum raz nas skarcą!

_______________________________________________

t, 26.07.2017 18:09:58 - *.centertel.pl

Jędrzejczyk=1 mln Euro= KATASTROFA

Kibic L, 26.07.2017 18:10:57 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Trudno nie dojść do wniosku, że duet Mioduski-Magiera wziął się za systematyczne niszczenie wielkiej Legii. Jednemu brakuje kasy, drugiemu klasy, aby przyznać, że to za wysokie progi na jego nogi. Jeżeli rzeczywiście mają Legię w sercu tak jak wielokrotnie publicznie to deklarują to czym prędzej powinni odejść.

L, 26.07.2017 18:11:28 - *.centertel.pl

Drużyna słabo.
Pora się ogarnąć w tym sezonie już nie będzie dzielenia punktów może się okazać że za tydzień kończą się puchary a L po trzech meczach z jednym punktem z dużą stratą do lidera

soly, 26.07.2017 18:11:43 - *.adsl.inetia.pl

Hasi przynajmniej sciagnal dobrych zawodnikow,...a Magiera pozbyl sie Langila,a w zamian mamy jego ulubienca Kuchego,..od poczatku mowilem ze Magiera sie nie nadaje

K(L)AKIER, 26.07.2017 18:11:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jak się nie strzela setek to się dostaje.Druga sprawa wracając do meczu z górnikiem i korona to atak Legia buduje z 5 min a idzie jedna kontra i strata goli ,3 mecz z rzędu i tak tracimy goli.Szkoda tej bramki w doliczonym czasie.

do Padaka, 26.07.2017 18:11:58 - *.190

Sandecja zagrałaby lepiej. Przekonasz się o tym w niedzielę.

marcin, 26.07.2017 18:12:15 - *.play-internet.pl

ciąg dalszy dna. Pewnie będzie po pucharach i sprzedaż dwóch piłkarzy na opłacanie takich słabeuszy jak Jedrzejczyk lub Mączyński. Zróbcie jakieś racowisko na koniec. Niech nas z pucharów wycofają bo z czym do ludzi.

Hadziuk, 26.07.2017 18:12:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie płaczcie,w Warszawie na spokojnie 2-0.

Kieł, 26.07.2017 18:12:41 - *.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Banda kopaczy trenowana przez pastucha. To się nie może udać. Do tego prezes amator. Ten kiepski początek sezonu to żaden przypadek.

Magiera, 26.07.2017 18:12:52 - *.tel.tkb.net.pl

Dziękuję Astanie.
Dziękuję za lekcję ( proszę nie pytać czy kiedyś wyciągniemy wnioski bo to jest nie ważne).
Wszystkie drużyny grają dwoma napastnikami a my wolimy dwóch defensywnych. Co robią nasi skauci że nie potrafią ściągnąć takich napastników jak w Kazachstanie.
Jest jeszcze inna gwiazda w Kazachstanie Gerard Gohou, któremu za pół roku kończy się kontrakt.

------------------------------------------------, 26.07.2017 18:12:58 - *.dynamic.chello.pl


Pan trener Siwy Ciepłe Kluchy !! Zachowania, wywiady których udziela itd.
Taki człowiek ma mieć jakiś autorytet ??
Potrzebny nam trener typu STASIEK czy nawet PROBIERZ

TYLE!
Całkiem poważnie napiszę
Tęsknie z Bogusiem..Brakuje tego człowieka!

bzura7, 26.07.2017 18:13:25 - *.114.operetka.pirx.pl

Witam, Legia to przykład jak z klubu co ma największy budżet w lidze można zrobić średniaka ligowego, przykre ale prawdziwe pozdrowienia dla wszystkich oddanych fanów Wielkiej(L)

TrakSpartakus, 26.07.2017 18:13:52 - *.dynamic.chello.pl

Jechaliśmy po Kopczyńskim, a okazuje się, że Mączyński jeszcze gorszy

ahhahahahaahaa, 26.07.2017 18:14:26 - *.centertel.pl

Hahahaahahaahaaaa

Same tuzy pilki u nas w zespole. Wystarczylo 2 murzynow...

Truth, 26.07.2017 18:15:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Realnie patrze na to spokojnie, gramy slabo i LE to maks naszych mozliwosci, do LM to strach sie nawet pchac, moglyby byc jeszcze wyzsze wyniki niz rok temu. Tylko niepoprawni optymisci mogli w LM wierzyc.Bede sie bardzo cieszyl z awansu do LE, tam jest niestety nasze miejsce, i to tez nie zawsze.

Dzis zespol nie mial mocy, fizycznie bardzo slabo wygladali. Guilherme oddam bez zalu - on nie potrafi miec mniej niz 5 kontaktow z pilka, strasznie zwalnia gre. Troche sie sfrajerzylismy tez taktycznie, za co odpowiada Magiera, bo rok temu podobny mecz w Trenczynie wygralismy. Tyly byly w ogole nie zabezpieczone, nikt nie pomagal obroncom. Nie myslalem, ze to kiedys powiem, ale brak bylo Kopy, typowego defensywnego pomocnika. Kuchy powinien byl wejsc z lawki.

(L)egia, 26.07.2017 18:16:06 - *.play-internet.pl

"Nie" dla sztucznej murawy, i "nie" dla zespolow spoza Europy w Lidze Mistrzow. W Warszawie trzeba ich zloic bezlitosnie a kibice musza im sprawic pieklo.

Wyrocznia, 26.07.2017 18:16:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak pisalem ze jedyny polski trener w Legii to Probierz to 99% mnie wysmialo...

Bart, 26.07.2017 18:17:03 - *.dynamic.chello.pl

To jest dramat!!! Co ten nieudacznik zrobił z tą drużyna, z tymi piłkarzami, że nagle przestali grać? Zespół jest kompletnie nie przygotowany do sezonu, bez taktyki, bez pomysłu na choćby jedną składną akcję, bez szybkości. Same straty i przypadkowe akcje.
Teraz widać że jesień to zasługa przygotowań Albana, a wiosna i mistrzostwo to nie zasługa beztalencia Magiery tylko Vadisa. On ciągnął cały zespół. I nie dziwie się że odszedł, bo z tym trenerem nic by nie osiągnął. Dobrze o tym wiedzieli Niko i Prijo.
Magiera WON!!!

Legionista, 26.07.2017 18:17:07 - *.226

@Cult⚽️Legia, czyli kogo..... Do nas żaden taki nie przyjdzie ponieważ nasza Liga jest słaba... Pewnie dasz przykład z czerczesovem - No po prostu dobry trener... Co przegrał z Termaliką 3:0...

(L), 26.07.2017 18:20:24 - *.play-internet.pl

Hahaha, czytam komentarze i od kilku spotkań wypisujecie kto do wywalenia. Chyba już każdego widziałem wymienionego. Co mecz to nowa osoba.
Może sami zagrajcie?

Stefan , 26.07.2017 18:21:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Magic na gorąco ""W sobotę powalczymy o 3 pkt"
Naaaaareszcieeeeeeeee,,!,,,!,,

zzzz, 26.07.2017 18:22:54 - *.5.ipv4.supernova.orange.pl

Magiera jak zawsze mówiłem - dno a nie trener, którego zatrudnili po znajomości. Trener bez pomysłu i bez jaj aby zagrać ofensywnie. Siwy wystawia zawodników po znajomości albo tak jak doradzi mu ktoś z szatni - zero przebicia na relacji trener - piłkarze. Nie było gorszego trenera. Może w końcu ludzie zrozumieją że to dno a nie magik a poprawa formy piłkarzy na następnym meczu nie była spowodowana taktyką trenera a tym że sami piłkarze się buntowali w szatni. Liga ledwo wygrana bo nawet w ostatnim meczu zabrakło jaj aby powalczyć z Lechią o zwycięstwo - dno. Poziom techniczny, sprawnościowy oraz zgranie legionistów jest bliższe I ligi niż ekstraklasy, niestety. Kucharczyk poza szybkością nie ma nic wspólnego z piłka. Sadiku powinien grać od początku. Gui - totalne dno, jaka podwyżka ja się pytam i za co ? Obrona ? Pazdan w drugiej połowie trzymał poziom, reszta dno. Pomocnicy i ich zagrania dramatyczne , piłki lecące w kosmos. Totalna amatorszczyzna. Powracając do kondycji to wystarczyło zobaczyć, że obrońcy czy pomocnicy nie mogli bez piłki dogonić napastników astany. Pan prezes kupuje leszczy za drobne albo bierze za darmo jak nikt inny ich nie chce. Smutne to ale nie wygląda na to aby szybko coś się zmieniło. Pozdrawiam serdecznie

huraaa, 26.07.2017 18:23:45 - *.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Malarz i cala obrona dno ,gui i hama masakra .Jeszcze jedna sprawa kto dopuscil do tego ze mamy druzyne czlapakow i to czlapakow po 1,7 wzrostu .Oni wygladali jak dzieci przy tych kazachach .

L, 26.07.2017 18:23:55 - *.abaks.pl

@nik co Ci Malarz zrobił pajacu?

r, 26.07.2017 18:25:12 - *.adsl.inetia.pl

Jak to jest , gramy 4 obrońcami i 2 defensywnymi czyli praktycznie 6 w obronie i co ? i gówno ....

nikt, 26.07.2017 18:29:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magiera nie pozostawił dzisiaj złudzeń co do jego umiejętności trenerskich .Czy jest jeszcze ktoś co wierzy że pod jego wodzą będziemy mieli WIELKĄ LEGIE KTÓRA ZDOMINUJE LIGĘ ????? . Pozostawienie go na stanowisku trenera może doprowadzić do wielkiego kryzysu .

Cult⚽️Legia, 26.07.2017 18:29:38 - *.117

Niema co sie sprzeczać,Magic zgasł I to wszystko co potrafi zrobić z drużynâ,pozatym widać po zawodnikach że sá zmèczeni jego experymètami ,Vuko powinien przejáć drużyne inaczej trzeba szukać innege trenera pokroju pasjonaty whisky

Eld, 26.07.2017 18:29:47 - *.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kabanos i Dwumasi załatwili temat. Zgliszcza....

pioterL, 26.07.2017 18:30:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

... Nie można tak grać!!! Legio !!! Sytuacja z drugiej połowy, starcie Gilu i kapitan Astanu, pogroził palcem a Gilu w następnej akcji 2 metry od niego ! Dąbek....... wszyscy widzieli, dwa razy ( 1 i druga połowa ) czarny z blond włosami uciekł na " pięcie" z obrotem.... ku....a słabo ! Legio .... nie krytykuje, Legio ukochana ma, obódź się proszę, pokaż pazór, tak nie można !!!

Kiwi, 26.07.2017 18:32:55 - *.static.ip.netia.com.pl

Dąbrowski won z Legii !!!!!!!!

pająk , 26.07.2017 18:33:22 - *.dynamic.chello.pl

Dac wszystkim po sto zł i do domu. Co to było? Czuję się jakbym dostał kopa w ryj, chłopaki graja chyba przeciwko sobie, obrona dno, w pomocy z Pasquato będą ludzie, Sadiku znów znalazł się tam gdzie trzeba, chętnie zapytam naszego bramkarza na co ma dziś wku. wa oprócz tego na wynik. Wciąż mimo wszystko wierzę że awansujemy dalej

zaba285, 26.07.2017 18:34:54 - *.lukman.pl

brakowało trochę szczęścia i byłby remis pomimo tego dramatu w obronie. ta Astana to nie jest według mnie do ogrania w rewanżu, dzięki bramce jest nadzieja
ale jak zaczęliście nazywać JM - Tragic - zaczyna powoli zasługiwać na ten pseudonim.. jak można było sciągać Węgra zamiast Hamalainena? dlaczego nie Moulina, juz nie miał siły chodzić w końcówce... Węgier jeszcze by pobiegał, może coś by zrobił, przynajmniej umie kombinacyjnie zagrać

ale to to ch... to co zrobił w końcówce reprezentant Polski to jest po prostu sabotaż. Jak można na takim poziomie coś takiego zrobić? tym bardziej że całą drugą połowę widzieli, że Astana stoi tylko 2 szybkimi murzynami którzy kontrują i nic więcej.. idealnie im zagrał na kontrę. powinien wracać do Wisły bo ten poziom to za wysokie progi, Nawałka nie ma innej zapchajdziury do pomocy więc tylko dlatego gra w reprze..

zaba285, 26.07.2017 18:38:27 - *.lukman.pl

do tego jeszcze jedna sprawa.. taki poziom i takie pieniądze a w 93 minucie podajesz do przeciwnika (pomijam już wybijanie piłki na oślep zamiast próby rozegrania kontry jak 2 murzyni z Astany) na bramke na 3-1, ten Mąka to do porażka totalna, wielu piłkarzy z B-Klasy zrobili by w tej sytuacji coś ciekawszego niż ten pożal się reprezentant Polski!!

tekken (L), 26.07.2017 18:41:21 - *.dynamic.chello.pl

1.Brak zgrania. Widać,ze Astana zostawiła swoich najlepszych piłkarzy i są zgrani. Nam się nie udaje zostawić od kilku sezonów.
2. Widać było , co znaczy silny i wysoki napastnik z umiejętnością kiwnięcia i strzału.
3. Sztuczna murawa zrobiła swoje.

KrzychuL, 26.07.2017 18:41:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na dobre i na złe płaczki.Jakbyśmy mieli więcej szczęścia to z 3 mogliśmy strzelić.Rewanż będzie inny.Nasz doping,murawa i damy radę.Piszecie wszyscy won.Jak też jest wkur..... Ale ludzie trzeba ich wspierać.

M@c, 26.07.2017 18:44:11 - *.dynamic.chello.pl

To jest jawny sabotaż. Piłkarze wiedzą, że jak nie awansują do Ligi Europy, to trzeba będzie ich sprzedać, dlatego tak słabo grają. PST Guilherme. O

Lutek , 26.07.2017 18:44:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nędzna gra Trener z haryzmą nieboszczyka gui to bardzo przeciętny gracz i brak pozytywów a gdzie jest trener Bartoszek?

d2b90, 26.07.2017 18:45:47 - *.centertel.pl

Kopczynskiego nienbylo to i w plecy mecz.

A, 26.07.2017 18:47:10 - *.dg-net.pl

Wedzel . Ggzie jest kasa z ligi mistrzow?Powiec kibica jak
.rozdrapaliscie kase wsrod waszej trojcy.Sprzedajcie jeszcze Pazdana i Gilherme . Ci frajerzy ktorzy placa za bilety w koncu przestana .

zaba285, 26.07.2017 18:48:12 - *.lukman.pl

tak jak nie lubię Warzywniaka za mecz z Niemcami (pomijam słynne "graj na Warzywniaka, on jest słaby") tak samo chyba nie będę lubił tego pożal się (kolejnego) reprezentanta Polski.. chyba, że się zrehabilituje w rewanżu i w lidze, bo inaczej będzie dla mnie sabotażystą

(L), 26.07.2017 18:49:12 - *.dynamic.chello.pl

Jakoś mnie to nie dziwi..
Murawa i "Żyleta" w rewanżu to nie wszystko jak po boisku biegają kaleczniaki.

olew, 26.07.2017 18:53:05 - *.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak unieruchomimy tych murzynków Astany, to wygramy i awansujemy, ale łatwo nie będzie . Tutaj jak zwykle ... płacz i bełkot. Ludzie !!! Legia nie zasługuje na maminsynków przy klawiaturze ! Za tydzień mamy Jej pomóc na Łazienkowskiej. Gramy !!!

M3, 26.07.2017 18:55:05 - *.play-internet.pl

Obrona to tragedia. Jedrzejczyk, Dabrowski i Pazdan widzac dwuch murzynow mieli pelne portki. Malarz tez slabiutko. Moulin i Gui brak koncentracj. Gui niech wypier... z taka gra, a chce podwyzki. Zalosne jak jego gra. Wiele razy stal i patrzyl jak obok niego ktos przebiega z pilka. Kuchy za niewykorzystane sytuacje powinien biec do Warszawy.

Stefan , 26.07.2017 18:59:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Magic na gorąco ""W sobotę powalczymy o 3 pkt"
Naaaaareszcieeeeeeeee,,!,,,!,,

Legionista, 26.07.2017 19:01:06 - *.226

@Cult⚽️Legia, Vuko który odpowiada za stałe fragmenty... Może trochę się poprawiło, ale nadal jest słabo.... "trenera pokroju pasjonaty whisky" ha ha ha ha od razu Mamrot niech do nas przyjdzie... Z Probierzem nic nie osiągniemy.. Bądżmy poważni... Jak z nami dostał 4:1 bodajże w Listopadzie... Jeszcze z Lechią dostał 4:0..... No po prostu trener klasą..

Stefan , 26.07.2017 19:02:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

K...wa.Pöł Polski śpiewa.Mistrza Polski ma ,bo ktoś za Nią gra......... Do dupy,i tyle.

lump, 26.07.2017 19:25:10 - *.play-internet.pl

IV runda LE w najgorszym przypadku a tam losowanie.Nie ma farta mogło się otworzyć 1-0 a po drugiej stronie rykoszet od słupka...football jest piękny,będą jeszcze emocje.tylko (L)

WWL do Dubi, 26.07.2017 19:30:28 - *.play-internet.pl

Jaka 4 runda Uefa?
Jak odpadniemy z Astaną to już nas NIE.MA!
Żeby grać przynajmniej w PUCHARACH trzeba przejść Astanę!
Inaczej zostanie nam tylko emocjonowac się pojedynkami z Sandecją Arką i Śląskiem

Redakcja (LL!): Bzdura. Przegramy gra w 4. rundzie el. Ligi Europy.

Wkurzony pędzel , 26.07.2017 19:36:14 - *.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bez bramkarza ciężko jest osiągnięcie dobry wynik .przecież on ma refleks szachisty
Boruc wróć czekaMy

grzesiek, 26.07.2017 19:36:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Powiem tak...
Przykro oglądać powtórki goli z tego meczu...
SzZCZEGÓLNIE WIDAĆ PODEJŚCIE DO TEGO MECZU PRZY KAŻDEJ BRAMCE. Dwie pierwsze bramki padły po niegroźnych akcjach. Zarówno przy pierwszym jak i drugim golu wyglądało to jakby nasi się sami o gola prosili.( kto wie moze pazdan chce wymusić transfer na miodku) . Ponadto wyglądać to zaczyna tak jakby Vadis kapnął się że w tym klubie dziwne rzeczy się dzieją np kopczyński gra co kolejka chociaż jest najgorszy na boisku i dał dyla. Myślę ze vadisa dało radę zatrzymać, ale on sam nie chciał grać w takim klubie.

M&M OUT (Magiera i Mioduski)

WWL do Redakcji, 26.07.2017 19:39:24 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki za sprostowanie.
No to można tak to odebrać:
Legia za tydzień awansuje do el. Ligi Europy!

Wkurzony pędzel , 26.07.2017 19:40:02 - *.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bez bramkarza ciężko jest osiągnięcie dobry wynik .przecież on ma refleks szachisty
Boruc wróć czekaMy

WWL do Redakcji, 26.07.2017 19:47:28 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki za sprostowanie.
No to można tak to odebrać:
Legia za tydzień awansuje do el. Ligi Europy!

Andrzej Wiekiera, 26.07.2017 19:53:19 - *.centertel.pl

__________
Trzeba przyznać, że wyglądało to FATALNIE
°°°°°°°°°

Po za dwoma przebłyskami ale to dosłownie w sumie 10sekund meczu to wyglądało to niestety fatalnie.....

^^^^^^^^^^^^^^
F A T A L N I E
``````````````````````
®®®®®®®

Remington_85, 26.07.2017 19:54:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dramat w obronie. Skąd wzięły się takie błędy? ... może to efekt różnicy czasowej? Może brak ogrania i czucia sztucznej i tępej nawierzchni? Może wszystkiego po trochu. Astana to jest twierdza. Wiadomo, że będzie ciężko. Ale mimo wszystko wszyscy spodziewali się lepszej gry Legii. Kazachowie grali prostą do odczytania piłkę. I trenerzy mieli ich na pewno rozpracowanych. Jedyne co teraz możemy zrobić i na co mamy wpływ to dalej być wiernym i z całych sił wspierać Naszych zawodników. Najważniejsze mecze dopiero przed Nami, za wcześnie na oceny i zwalnianie JM, które i tak nie jest zależne od kibiców n

mG, 26.07.2017 19:56:09 - *.centertel.pl

Jak oni wybijali piłkę przy pierwszej bramce , to porażka.
Bramki na 3 :1 nie powinno być, Dąbrowski powinien faulować taktycznie i bym przerwał akcje, żółta kartka i tyle, a on nie miał siły biec i nawet nie przerwał gry...padaka.
Trzeba wierzyć, że u Nas zagramy lepiej...
Obrona fatalnie ...

Zibin55, 26.07.2017 20:08:09 - *.play-internet.pl

Od pierwszych meczów wiosennych pisuje ze Magiera nie dla Legii , nic nie pokazał z II Legia wiec jakże miałby pokazać z Isza drużyna. Hasi przygotował i stworzył drużynę jesienna ale piłkarzyki postanowili go zwolnić bo nie poszli na wesele Kuby którego i tak już nie ma w L...tyle Legia nadal istnieje. Wracamy wiec do tematu trenera i to z zagranicy ...na próbowanie Probierza może nie być czasu. Sukcesy dawnej Legii to był trener Vejvoda i nie był Polakiem.
Drużynę należy zbudować od nowa zostawiajac wszystkich nowych z zagranicy Mąkę Nagyego Moulina Dąbrowskiego a Kucharza i Hame na zmiany . Reszta albo już za stara albo za wolna albo bez perspektyw poprawy. Dodajmy do tego kilku młodych i to wszystko niestety...tylko czy starczy pieniędzy jeśli nie dostaniemy sie do LE. I nie Mioduski tu winny tylko od pewnego momentu nierozważna polityka BL wynikająca zapewne z walki o przejęcie Legii lub...dużej kasy za nieprzyjęcie. Obawiam sie tylko ze z Magiera będziemy sie jeszcze męczyli do świat zanim Zarząd olśni :(
Sorry za brak interpunkcji ale pisze na tablecie.

Zibin55, 26.07.2017 20:12:45 - *.play-internet.pl

A co do meczu nie można wygrać niezgrana drużyna gdy zestawia sie za każdym meczem nowy skład... niestety główkowania przez lata grając w piłkę przeszkadza w logicznym główkowania by nauczyć innych grać w nią dobrze....

Mac25, 26.07.2017 20:16:53 - *.play-internet.pl

Nie mogę pogodzić się z tym wynikiem!. Legia powinna ogrywać takie zespoły. Stadion Kazachowie mają przaśny fajne rozwiązanie dachu stadionu. Kasę z ropy mają to budują co chcą. Dobrze, że Kucharczyk strzelił honorowego gola.
Oby w Warszawie poszło nam lepiej bo zespół mamy mocny Pazdan, Rado, gulierme, hamalainen.

Piotr, 26.07.2017 20:17:05 - *.play-internet.pl

Powiedzcie mi kiedy Maczynski dobrze gral,czego mozna było sie po nim spodziewac nawet w wisle po nim nie płacza

Lendzian, 26.07.2017 20:34:51 - *.play-internet.pl

Kur....A ja miałem w planach zabrać moją żonę i córkę na mój ukochany stadion na mecz z Sandecją aż 300 km od domu.Nie jadę...

lump, 26.07.2017 20:36:48 - *.play-internet.pl

Piach w defensywie jest efektem braku konkurencji,tylko ona jest w stanie wyzwolić pełne zaangażowanie.Czy ktoś myśli że obecna (L) jest mocniejsza od tej z poprzednich eliminacji?Niewielu.To skąd te wygórowanie oczekiwania?

kibic(L), 26.07.2017 20:42:46 - *.play-internet.pl

1. Zero sił, zero presji, zero gry obronnej.
2. Nie ma zespołu, zostały zgliszcza. Nikt nie pokrzykuje, motywuje. Wszyscy łby pochowali i byle oddac piłkę do najbliższego albo laczek do przodu.
3. Większość zawodników jest bez formy. Praktycznie nikt dziś nie zasługuje na jakiekolwiek dobre słowo.
4. W drużynie nie ma żadnego lidera. Może jak Rado wróci ale on to już chyba że względu na zdrowie prochu nie wymyśli.
5. Obawiam się, że LM odbije się czkawka i zamiast potęgi Legia będzie miała kilka trudnych lat aż do zmiany właściciela włącznie.
6. Vadis wygrał mistrzostwo w ostatnim sezonie. Wiedział, że liga i drużyna ogórkowa więc czym prędzej się zawinal. Przynajmniej zagra w LE razem z podobno beznadziejnym Albanczykiem.
7. Niestety za kilka tygodni dowiemy się, że drużynę opuszcza kolejni zawodnicy - GUI, Pazdan... Choć po ostatnich m3czach nie wiem czy to będzie strata.
8. W sobotę czapa z Sandecja.
9. Ogólnie smutny wieczór b3z perspektyw na poprawę w najbliższych dniach/tygodniach.

xx, 26.07.2017 20:55:51 - *.90

ahhhahahahahahahahahahhahahahha kabaret xDDD

x, 26.07.2017 21:12:14 - *.adsl.inetia.pl

totalna klapa.. Ale co sie dziwic, niektorzy zyja jeszcze minionym sezonem,poza tym byly za krotkie urlopy, zgrupowanie w okrojonym skladzie,za pozno i kiepskiej jakosci zrobione transfery, moze poza Sadiku. Potrzeba czasu zeby zgrac nowych ze starymi pod warunkiem ze starym bedzie sie jeszcze chcialo tutaj grac. Moze wszystko wroci do jakotakiej normy ale wtedy bedzie po pucharach i w lidze bedziemy gonic.. Czarno to widze

Nik, 26.07.2017 21:28:47 - *.dynamic.chello.pl

Od dekady nie mieliśmy tak słabego bramkarza jak teraz. Panie Arku, Pan wie, że bramkarz może wychodzić poza 5 metr i wylapywac dośrodkowania? Bramkarz Astany jest w tym samym wieku, a przy Malarzu wyglądał na dwudziestolatka!

Simon, 26.07.2017 21:29:09 - *.elblag.vectranet.pl

Co się dzieje co roku to samo myślę że nasza liga do pucharów się nie nadaje, widać że tego typu zespoły jak astana to już nie ogórki, Ale nie wierzę już w awans Legii do 4 rundy z taką grą

oLaf, 26.07.2017 21:34:05 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

już jesteśmy na aucie... Kazachowie byli po prostu lepsi - widzieliście 2 strząły idealnie przy słupku??? Czy ktoś z Legii potrafi tak strzelić ??

Nie.

I tyle w temacie.

Greg, 26.07.2017 21:39:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

No nic tez jestem wk..... ale pomozny im moze damy rade


Artec, 26.07.2017 21:57:27 - *.dynamic.chello.pl

Pastwienie się teraz nad trenerem czy zawodnikami niewiele zmieni. Zagrali hu.owo a niektórzy jeszcze gorzej. Rewanż będzie dla nich prawdziwym testem i oddzieli facetów od pipek wołowych łącznie z trenerem. Wierze w sukces i czekam do środy.

Kibic, 26.07.2017 22:22:56 - *.dynamic.chello.pl

A ja zacznę trochę inaczej. Oglądam właśnie mecz Nicei z dobrze nam znanym Ajaxem.
Już wiem dlaczego Legia dobrze gra dopiero na etapie Ligi Mistrzów lub w lidze z Lechem, Lechią, Jagiellonią, Wisłą Kraków, a czemu tak marnie ze słabszymi (biedniejszymi) pokroju Górnika Z., Niecieczy, czy Korony. Otóż tylko słabsze drużyny grają pressing na całym boisku (mocniejsze robią to co najwyżej od połowy boiska), z nadzieją na ewentualne gole z kontry i błędy obrońców. A Legia właśnie nie potrafi grać pod presją już od linii obrony. Mocniejsze zespoły przeciwko Legii zostawiają siły na atak pozycyjny, czy organizację gry w obronie. Trener Astany obejrzał mecze ligowe (np. z Górnikiem) i już wiedział co zrobić. Zagrał jak ci słabi i wygrał. Dodatkowo te słabsze zespoły bardziej gryzą trawę, bo każdy tam chce wyjechać do mocniejszego klubu zachodniej Europy, czy nawet... Legii. :-)
Swoją drogą taktykę Magiera faktycznie przyjmuje dziwną: nie wiem czemu gramy długą piłką do przodu, zamiast prostopadle po ziemi, mając chyba najniższą pomoc i atak w tych eliminacjach do LM? To kto ma wygrać te główki? Kucharczyk? Było z taką taktyką od początku wpuścić Sadiku, może by jakieś górne piłki wygrał.

ŁKS Łódź, 26.07.2017 23:19:55 - *.ksiezyc.pl

Kabananga,takiego murzyna mogli by do Legi ściągnąć co zapierdala za 3 a nie jakiegoś Chukwu

Peter, 26.07.2017 23:48:05 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Czytam te komentarze i normalnie nie wierzę !!!! Jeszcze 2-3 mc temu wszyscy pieli jaki to wspaniały ten nasz trener J.Magiera a teraz tylko krytyka..., proponuję aby ci wszyscy którzy tak narzekają dobrze się zastanowili by nie musieli za tydzień wszystkiego "odszczekiwać"

Zajmon, 27.07.2017 00:56:08 - *.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gui nie zasluguje na podwyżkę 100 %.
Nie pasuje to papa.

Elka, 27.07.2017 01:52:58 - *.dynamic.mm.pl

Ja mówiłam już po meczu z Arką, że to będzie dramat. Lokowate dziecko Bufetowej - wynocha! Leśny wróć!

madz, 27.07.2017 05:26:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl


Twarz dobrze znam, lecz to nie Ty
Dlaczego tak zmieniłaś się...
Jesteś inna
Bądź sobą, bardzo proszę
A było nam tak bardzo naj...

do kibic(L0, 27.07.2017 11:07:10 - *.69

przede wszystkim brak sił, woli walki i chęći wygrania.

Bo grajków mamy średnich.

Z Sandecją będzie remis :)

Grizlly 2010, 27.07.2017 22:37:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak się gra sparingi przygotowawcze przed rundą z Wisłą Płock i Radomiakiem Radom, to mnie nie dziwi, że to wszystko tak wygląda ...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.