Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Armando Sadiku - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Armando Sadiku - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Piątek, 28 lipca 2017 r. godz. 08:28

Oceny legionistów za mecz z FK Astana

Woytek, źródło: Legionisci.com

Niskie noty przyznaliście zawodnikom Legii za środowy mecz z Astaną. Najwyższą ocenę uzyskał Armando Sadiku, a minimalnie niżej oceniliście występ Kucharczyka i Malarza. Najniższe noty otrzymali Maciej Dąbrowski (1,6) i Artur Jędrzejczyk (1,7). W sumie oceniało 1046 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,4.

Sadiku 3,2
Kucharczyk 3,1
Malarz 3,0
Pasquato 2,9
Pazdan 2,6
Michalak 2,4
Guilherme 2,2
Nagy 2,2
Mączyński 2,1
Hlousek 2,1
Moulin 2,0
Hamalainen 2,0
Jędrzejczyk 1,7
Dąbrowski 1,6



Komentarze: (24)

Deimos, 28.07.2017 08:44:04 - *.rev.snt.net.pl

Jędrzejczyk naprawdę jest reprezentantem Polski? Chyba jako reprezentant był do Legii kupowany?

Arek, 28.07.2017 08:52:01 - *.free.aero2.net.pl

Jak dla mnie Jędrzejczyk to powinien 1 dostać.

szczery, 28.07.2017 09:01:31 - *.internetdsl.tpnet.pl

Wielki pan Maciej rozegrał mecz życia chyba w Kazachstanie, Rzeźnik na bank zagrałby lepiej. Hlousek ponad 2?!?!?!?! I wielkie nasze wzmocnienie pan wiślak, cudowne zawody. ŻENADA!!!!!!!

SlawoL, 28.07.2017 09:17:14 - *.rev.snt.net.pl

Bez hejtu !!! Słaby mecz przecież każdemu się trafi i czasami zagrają z ogórkami i przegrają ale to nie oznacza, że od razu trzeba jechać z hejtem a nie krytyką

marian, 28.07.2017 09:17:45 - *.dynamic.chello.pl

a ja wam mówie, że w środe o 23 wszyscy będziecie piać z zachwytu jak to Legia mecz życia zagrala i wygrała 3:0.

Rychu, 28.07.2017 09:19:56 - *.pse.pl

Jędza jest beznadziejny po przerwie letniej. Nie wiem co się z nim stało...

realny, 28.07.2017 09:22:31 - *.internetdsl.tpnet.pl

Panie Nawałka Jędzę Pazdana i tego Mączyńskiego chyba trzeba sobie już odpuścić.

1916, 28.07.2017 10:01:24 - *.play-internet.pl

Tu nie chodzi tylko o Jędzę !!
Zespół jest zupełnie nie przygotowany do gry !!
Pod kążdym względem !!
Kążdy kolejny mecz tylko to potwierdza .

@rek do marian, 28.07.2017 10:21:42 - *.dynamic.chello.pl

A ja ci powiadam kolego, iż nie będą wszyscy tak piać z zachwytu... Bo wygrana (L)egii w rewanżu jest teraz dla nich psim obowiązkiem... I nawet ta wygrana i awans do kolejnej rundy nie zamydlą wielu kibicom oczu, bowiem ci kibice widzą po tych wszystkich porażkach, iż coś niedobrego dzieje się w zespole... lub z zespołem... Pozdro (L)

ringcolt, 28.07.2017 10:21:55 - *.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

malarz 3 ahahahaha , zadziwjajace sa te oceny dla tego paralityka

Arek, 28.07.2017 10:23:46 - *.free.aero2.net.pl

@marian, oby Ci się sprawdziło, bo mi to nawet czytać już tych newsów się nie chce.

mojo, 28.07.2017 10:35:31 - *.play-internet.pl

Jędza chyba za dużo kebabów ostatnio je.

kiboL, 28.07.2017 10:37:53 - *.24

A to nie jest tak, że po rozegraniu sezonu życia przychodzi się do Legii i forma z roku na rok w dół?

ja, 28.07.2017 10:58:54 - *.free.aero2.net.pl

Pazdan za wysoko, Malarz za wysoko.
Dabrowski 1
Pazdan 1,5 (za wyciągnęcie ta główką)
Malarz 2,5 (pierwsza bramka spokojnie do obronienia, co on zrobił to nie wiem, ale w ogóle sie nie rzucił)

krys008 , 28.07.2017 11:22:41 - *.serv-net.pl

Marian - jezeli tak będzie będę pierwszym który będzie piał z zachwytu. Niestety, po tym co pokazują, nasze "gwiazdy" nie zanosi się. Obym się mylił.

@SławoL, 28.07.2017 11:25:20 - *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

a kiedy to w tym sezonie, zdarzył się nam dobry mecz ? oczywiście nie licząc wpadki w trzecioligowymi Finami.

@szczery, 28.07.2017 12:12:45 - *.dynamic.mm.pl

Co masz do pana Macieja? Przewyższa poziom ligowych obrońców o dwa poziomy, a Rzeźniczak ostatnio się popisał.. nie znasz się na piłce nic- piknik. Co chcesz od Hlouska? Jak nie biega w ataku to piszesz, że nie chce mu się biegać, a teraz co? Pazdan powinien go dobrze asekurować- ostatnia bramka to jego wina.

grzesiek, 28.07.2017 12:45:42 - *.centertel.pl

Moge sie zalozyc ze gdyby w skladzie byl vadis OO lub Rado w formie to kazdy zawodnik by mial conajmniej +1 do not. No ale vadisa juz nie ma. Trzebalo go opidolic za 2 mln euro

jano, 28.07.2017 12:56:46 - *.wum.edu.pl

Rodzaj nawierzchni zrobił swoje.
Mnie jednak najbardziej irytowały pozorowane ataki Gilherme przy odbiorze, słaby Malarz na przedpolu oraz słaba "fizyka"Jędrzejczyka (przegranych wiele pojedynków główkowych ).

M3, 28.07.2017 13:01:02 - *.play-internet.pl

Ringcolt ty parowo sam jesteś paralitykiem. Ten facet przyczynił się do wygrania ligi a ty go obrażasz. Zagrał slabiutko, ale rzadko mu się to zdarza. Wyp... na konwiktorską

Żelu , 28.07.2017 14:11:52 - *.adsl2.static.versatel.nl

Niby wszyscy wszystko wiedzą i ja też ze nowi zawodnicy muszą się zgrac z tymi co już grają i ci co grają z nowymi i ze dwa trzy mecze to za mało i o ile w lidze wszystko da się jeszcze odrobić to w pucharach wygląda to niebezpiecznie. Wszystkim niecierpliwy przypominam że Niko pierwszy naprawdę dobry mecz zagrał po sześciu bardzo przeciętnych a VOO. dopiero jak przyszedł trener Magia i też w Portugalii zaczął mecz na ławce. Wierzę że będziemy znów mistrzem i mam nadzieje ze zagramy w lidze mistrzów

Załamka, 28.07.2017 16:37:48 - *.182

Jakim cudem dziadek Malarz średnia 3.0 ja rozumiem ze po meczu trzeba było się napić by zapomnieć ale żeby 1 z 3 pomylić ????

Radzio, 28.07.2017 17:58:35 - *.117.ipv4.supernova.orange.pl

Wytłumaczcie mi jedno. Jak może napastnik z piłką biec szybciej od trzech piłkarzy Legii bez piłki?? Czy przypadkiem (piłkarze) Legii są źle przygotowani do sezonu?? Co do ocen to cała drużyna za wysoko szczególnie za pierwszą połowę.

ostet, 28.07.2017 20:10:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fatalnie to wygląda jak Michał Fatalczyk jest znowu wśród najwyżej ocenianych a drewniaka przecież żaden zawodowy klub nie chciałby mieć u siebie... Braci Żewłakow i Fatalczyk won z Legii !!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.