Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 29 lipca 2017 r. godz. 20:28

Magiera: Zrobiliśmy to, co do nas należało

Mishka, źródło: Legionisci.com

Jacek Magiera (trener Legii): To bardzo ważne zwycięstwo. Zrobiliśmy to, co do nas należało i to co sobie zakładaliśmy. Było dużo gry w ataku pozycyjnym, staraliśmy się budować dużo akcji oskrzydlających i środkiem boiska. Sandecja cofnęła się na własną połowę, a po czerwonej kartce zagęściła jeszcze grę defensywną.
Wiedzieliśmy, że ten mecz będzie tak wyglądał. Bardzo ważne było więc, żebyśmy strzelili gola i otworzyli wynik. To się udało w 70. minucie, a później drużyna starała się jeszcze podwyższyć wynik. To cenne zwycięstwo, wykonane jak należy, ale po trudnym meczu, jakiego się spodziewaliśmy.

Chciałbym dodać jeszcze, że nie obrażam się za merytoryczną krytykę, ale ostatnio wiele zostało napisane nieprawdy, jakoby Artur Jędrzejczyk opuszczał treningi. Jeśli macie pytania - pytajcie. "Jędza" w ostatnim półroczu opuścił jeden trening, bo dostał ode mnie wolne. Takie pisanie nieprawdy bije w zawodnika, trenera i drużynę.



Komentarze: (90)

adas, 29.07.2017 20:33:33 - *.dynamic.mm.pl

słabo
męczyliście bułe

lol, 29.07.2017 20:34:32 - *.adsl.inetia.pl

panie Magiera z taką gra oskrzydlającą to w środe powtórzycie wynuk z Astany. Zespół jest kompletnie niezgrany i bez formy

Fredkck, 29.07.2017 20:35:39 - *.187.threembb.co.uk

Myśle ze jeszcze będziemy długo czekać na takiego gościa jak Vadis dziś Włoch mnie nie przekonał ale jeszcze ma czas a co do samej gry było to poprostu dramat po LM slyszalem ze chcemy grać szybka piłkę tak jak to robią topowe drużyny .. dziś wyglada to bardzo wolno wiem to początek sezonu ale oczekuje lepszej gry ;) ważne ze są 3 PTK teraz czekam na rewanż

Cziko, 29.07.2017 20:48:06 - *.play-internet.pl

Piłkarzom może i coś wyszło a raczej sie poszczęściło ale Pan nie robi nic albo robi tak nieumiejętnie że i tak nic z tego nie bedzie. Bez Vod Pan nie istnieje a nastepcy nie ma.

pablo, 29.07.2017 20:48:14 - *.dynamic.mm.pl

wez smiechu oszczedz. gdzie puchar.synu marnotyrawny. nie ma Bodzia jest syf co druzyna za lata to jest Legia Warszawa a nie amica wronki

0055gp, 29.07.2017 20:50:04 - *.13.ipv4.supernova.orange.pl

Król jest Nagy

Kris, 29.07.2017 20:50:11 - *.play-internet.pl

Panie Jacku, z calym szacunkiem, ale moim zdaniem, to fartem udalo sie to zrobic. Z Sandecja, z przewaga jednego zawodnika to moim skromnym zdaniem, ta gra powinna calkiem inaczej wygladac...

Kris, 29.07.2017 20:52:43 - *.dynamic.chello.pl

Zmierzch Pana JM w Legii. Zespół bez pomysłu, nie przygotowany do sezonu. Gra baaardzo słaba, nie ma Voo i nie ma kto ciągnąć zespołu. Inna sprawa że strategia (transfery) to porażka. Nie ma kim grać a JM nie potrafi potrafi wyzwolić 110% możliwości z przeciętnych graczy (jak ma się dogadać w jak w żadnym zagranicznym języku nie umi..). Także tak

Remington_85, 29.07.2017 20:56:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To, że ten mecz będzie tak wyglądał było pewne. Czerwona kartka zabiła całą grę i chyba gra z przewagą zawodnika nie była na rękę Legii. To czego mi brakowało to szybkości w rozegraniu akcji. Mało z klepki i na dwa kontakty. Brak szybkich akcji oskrzydlających wynikał z cofnietej Sandecji, ale nie rozumiem braku zmiany kierunku akcji i szybkich przerzutow.
Weryfikacja w środę. Na tę chwilę będzie to mecz sezonu. (L)

MANIEK, 29.07.2017 20:57:31 - *.internetia.net.pl

LEGII POTRZEBNE SĄ MEGA MOCNE TRANSFERY !!! TO CHYBA KAŻDY WIDZI !!! JAK NA RAZIE TO JESTEŚMY ŚREDNIAKIEM W LIDZE . A GDZIE WALCZYĆ O LM .

dario, 29.07.2017 20:59:03 - *.dynamic.mm.pl

Hlousek przewidywalny jak ryba na Wigilię

Zielarz , 29.07.2017 21:10:50 - *.221.threembb.co.uk

To była tragedia panie trenerze Tak to może grać izolator Boguchwała

krys008 , 29.07.2017 21:19:39 - *.serv-net.pl

Panie Jacku nie ma szybkości, dokładności i co najgorsze pomysłu. Przy calej sympatii do Pana niepokoję się o rewanż z Astaną.

Do lol , 29.07.2017 21:20:28 - *.centertel.pl

Ty za to w formie!

Juri, 29.07.2017 21:21:15 - *.adsl.inetia.pl

Dobry wynik niskim nakładem siły,w środę jedziemy astane 2 do 0 .
Brawo Panie Jacku.

Buks, 29.07.2017 21:22:33 - *.bb.sky.com

Widze ze Pan Magiera nie ma pomyslu na Legie. Gramy tak prosty futbol ze nikt nie ma problemu z nami a raczej to my mamy problem z innymi. Ja chcialbym widziec moja Legie grajaca szybko i krutkimi podaniami. A za Magiery tego nie zobaczymy jak dla mnie trzeba szukac nowego trenera

Sebo(L), 29.07.2017 21:23:21 - *.slupsk.vectranet.pl

No właśnie zrobiliście co do was należało i nic poza tym! Kompletnie NIC! Trudno aby nie wygrać z beniaminkiem grającym w 10! Ale to by było na wszystko! Gra beznadziejna! Taki Hlousek to kalka piłkarza sprzed równo roku! O co tu ku.wa chodzi? Pasquato,który od tygodnia trnuje z Legią gra lepiej od piłkarzy trenujacych i grających w tym kubie już kilka sezonów!! Tragedia! Ja się pytam kto jest temu winny? Magiera czy sami piłkarze? Z Astaną jak nie będzie zaangażowania 200% to nie będzie awansu.

Andrzej, 29.07.2017 21:31:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brak taktyki
Brak chęci
Wszyscy grają indywidualnie
Chyba ktoś spier przygotowania bo oni albo nie mają siły albo grają przeciwko

szok, 29.07.2017 21:36:55 - *.dynamic.chello.pl

Tak miał wyglądać mecz i gra ?! MAGIERA pseudo trenerku oczy bolały jak to się oglądało, męczyliśmy się praktycznie cały mecz grając +1 zawodnik... dobrych akcji moze 3-4 ... i na farcie wygrany mecz bo Sandecji dcieło prąd na ost 15 min. .... MAGIERA WON!

sprite, 29.07.2017 21:38:31 - *.14

Mam pytanie, czy był organizowany samolot do Kazachstanu na mecz z Astana?

Dżendżejczyk , 29.07.2017 21:40:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do cholery Jacek!!!
Despacito nie powinien strzelać tylko próbować rozgrywać... Myślałem że po to przyszedł...
Nie wiem niech chociaż próbuje...

A poza tym to jest fatalnie... :/

hm, 29.07.2017 21:41:25 - *.warszawa.vectranet.pl

Żądamy kupienia Angulo do Legii

, 29.07.2017 21:42:30 - *.centertel.pl

Dno i dramat. Rozgrywanie akcji w zolwim tempie, wszystko czytelne i bez pomyslu. Pilkarze kompletnie bez formy, nieprzygotowani do sezonu. Wygladaja jak zbieranina przypadkowych gosci.
Czas Magiery w Legii sie skonczyl. On nie ma pomyslu na te druzyne. Magiera won!

Gocław , 29.07.2017 21:46:08 - *.play-internet.pl

Panie Jacku, niech Pan pokaże tej drużynie jak pięknie i szybko piłka chodziła między zawodnikami w zeszłym roku np. w LM.

Dziś tempo rozgrywania akcji jest... polskie. Holowanie, przyjęcie na trzy razy, potem podanie, po którym trzeba dwa razy poprawić. Wszystko tak wolno, że nawet Sandecja to czyta.

Czemu nie gramy zewnętrzną częścią stopy? Tak dobrze to wychodziło.

Proszę zaktywizować zawodników z przodu, stoją i czekają, za mało biegania, nie ma do kogo podać.

Szybciej , szybciej, szybciej - Wszystko trzeba robić co najmniej dwa razy szybciej.

Najlepszego Panie Jacku!

bloom, 29.07.2017 21:51:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bierzcie Angulo z górnika właśnie ładuje 3 bramki wiśle.

m4pierwszy, 29.07.2017 21:52:12 - *.eaw.com.pl

Jest bardzo słabo, wszystkie mecze w tym sezonie gramy na takim samym poziomie - w ataku jesteśmy bez pomysłu, gramy tylko na skrzydła i wrzutki na niewiadomo kogo (głównie na głowy stoperów bo przecież nie mamy nikogo wysokiego grającego głową). Tylko cud da nam LM lub LE. Prędzej się Kuchy kopnie w czoło.

@rek, 29.07.2017 21:53:16 - *.dynamic.chello.pl

Jacku M., ponoć zwycięzców się nie sądzi... Ale prawda jest taka, iż oglądanie gry Twojej/naszej/ drużyny doprowadza nas wszystkich do palpitacji serca... Czasami aż chciałoby się wskoczyć samemu na boisko i samemu dośrodkować z lewej strony zamiast Hlouska... Kuźwa, ten facet zapiernicza jak koń w klapach do końca boiska aby potem raz za razem spierniczyć kolejne dośrodkowanie... Magicu, ty oczywiście tego nie widzisz... A czy braku myśli szkoleniowej u siebie, słabego przygotowania drużyny i braku jakości gry także nie widzisz...???

Tak w ogóle to wygraliśmy fartem... Bo przez 70 minut grać w przewadze z beniaminkiem, aby potem fartem zdobyć w końcówce 2 bramki...??? Ktoś z boku powie, jak w prasie przeczyta suchy wynik.: Wwowwww, (L)egia wygrała 2:0... A ja po tym meczu, obejrzanym na żywo, powiadam: (L)egia fuksem wymęczyła 2:0 z beniaminkiem... I pomyśleć, iż my w środę mamy także wygrać takie 2:0, ale z tymi nieobliczalnymi 2 "czarnymi" Kazachami... Buuhahaaa..... Ciemność, ciemność widzę...

Pozdro (L)

Dżendżejczyk, 29.07.2017 21:54:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A no i taktyka Magiery...
Obie bramki po 'składanych akcjach'...
Nie wiem nie ćwiczą jakiś schematów? :/
Nie są w stanie ich odtworzyć w trakcie meczu? :/
Szkoda że Berto nie wszedł, ciekawy byłem co może pokazać
Jak rozumiem Berto nie może zagrać z Astaną?

Cult⚽️Legia , 29.07.2017 22:05:11 - *.188

Trzeba sie wszystkim przyznac trenerze Magia gaśnie bunt?w drużynie?3pkt cieszá ,gra smuci.

Stefan, 29.07.2017 22:19:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Znów Gościu mówi chyba o innym meczu niż byłem.
Trybuny krzyczły wyraźnie P.Jacku.
LEGIA GRAĆ QWA MAĆ!!!!!!!!!!

Wolfik, 29.07.2017 22:22:03 - *.dynamic.mm.pl

Najbardziej cieszą mnie opinie tych, którzy chcą widzieć w Legii piłkarzy po jednym meczu. Jedni chcieli murzynów z Astany, inny zaś chce Angulo bo strzelił bramki Wiśle. Przypomnę, że Celeban tez strzelił dwie bramki i Paixão też. Ich też dawać do Legii???

wars, 29.07.2017 22:28:19 - *.150.ipv4.supernova.orange.pl

Takiej statycznej gry to dawno nie widziałem.
Zero błyskotliwości, zagrań z klepki, dryblingów... strasznie siermiężnę grę prezentujemy.

Cult⚽️Legia, 29.07.2017 22:33:07 - *.188

6. Legia Warszawa 3 4 1 1 1 4 . Wydana kasa na wzmocnienia I Kto odpowiada za wzmocnienia #żewłakowout !now!Magiera pobudka!

(L)uis, 29.07.2017 22:37:06 - *.dynamic.chello.pl

Jedno pytanie mnie nurtuje. Ktoś mi odpowie ?

Jak to jest, że po każdym okresie przygotowawczym my musimy się uczyć gry od nowa ? musimy się na nowo zgrywać itd. i nie ważne jak długa jest przerwa między rozgrywkami. Zawsze startujemy z najniższego poziomu. Nie potrafimy podać, nie rozumiemy się na boisku, nie mamy szybkości itd. WTF

Gość , 29.07.2017 22:47:50 - *.play-internet.pl

Może kibice przed środowym meczem winni wspomóc nasz zespól tak jak kibice jagi przed meczem z nami?.:) każdy sposób może się przyczynić do naszego awansu :)

mietek, 29.07.2017 23:05:50 - *.ssp.dialog.net.pl

@Sebo(L): No widzisz. I ten Pasquato w nagrodę za dobrą grę schodzi z boiska, żeby przypadkiem nie "przyćmić" Kopczyńskiego :)
A na poważnie - dramat. I to jego słodkie pie*dzenie a-la Engel. Gość w kółko gada to samo. Czy to naprawdę takie trudne pokazać na konferencji jaja i powiedzieć wprost, że się nie umie ustawić drużyny i potem potrzebuje ona 70 minut, żeby wsadzić bramkę słabemu rywalowi, grającemu w osłabieniu?

@Wolfik: Wiesz, ten Angulo ma na razie 5 bramek w 3 meczach - takiego startu nie miał nawet Niko. Niby dlaczego mielibyśmy go nie chcieć u siebie? Czy w Legii zawsze musimy szukać kwadratowych jaj i potem kończyć z jakimiś Hubnikami, Necidami, czy innymi Ojamaami? Chłop pokazuje, że na nasze krajowe podwórko jest wystarczająco dobry. Kiedyś w ten sposób budowaliśmy silną Legię - podkupując zawodników słabszym klubom. Teraz naprawdę musimy mieć armię zaciężną z zagranicznego (w większości) szrotu?

mietek, 29.07.2017 23:06:27 - *.ssp.dialog.net.pl

@Wolfik: A Celebana nikt na Ł3 nie chce po jego śpiewach w Śląsku.

d2b90, 29.07.2017 23:10:15 - *.centertel.pl

Co Pan gadasz.... co mecz to jest ta sama wypowiedz. Cos co bylo wazne czyli strzelic gola to zajelo 70 minut? Jakby to bylo tak mocno wazne to by bylo wykonane po kwadransie gry. Legia oddala kilkadziesiat strzalow z czego raptem gol (drugi w ostatnich sekundach) to nasuwaja sie dwa wnioski: albo slabo ze skutecznoscia w trafienie do bramki albo maja zarabistego bramkarza. Jesli to drugie to moze warto pomyslec o transferze takiego zawodnika bo przydaly sie zmiennik za obecnego. Zeby nie bylo arka lubie i cenie go ale nie Gigi to on nie jest

Supa Strajka, 29.07.2017 23:56:52 - *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Trenerze japonca Tsubase za Kopczynskiego do 1go zespolu i bedzie git!

(L)evy , 30.07.2017 00:52:34 - *.181.internetia.net.pl

Magiera zmień człowieku płyte bo ciąglę słysze to samo co mecz .Nie widać żadnej jakości ani postępu Twojej wirtuozerii trenerskiej.Był Vadis było alibi nie ma Vadisa nie ma alibi .Jesteś miernota trenerska bo nawet taki drwal trenerski jak Ojrzyński potrafi zaprawić swoich przecinaków do walki z o wiele mocniejszym team'em i wygrać ! Beniaminek z Sacza sprawia problemy Mistrzowi u Nas to z czym do ludzi z czym dalej ?!

@mietek od zduneq, 30.07.2017 01:15:27 - *.8

Angulo ma 32 lata, za 4-6 kolejek spuchnie i się skończy.Natury nie oszukasz.Legii nie potrzeba killera na ligę, tylko killera puchary.
Killer na ligę to Hama i Kuchy.Widząc jak Pasqato bije rożne/wolne chyba w końcu doczekamy się następcy Edsona w tej materii.Sadiku też strzela z dystansy, skoczny, szybki i dość silny.Niko był egzekutorem na eklapę, ale w pucharach nic nie pokazał bo był za wolny i za mikry.Prijo może nie był szczególnie szybszy ale miał siłę i nie dawał się tak łatwo przepychać.I ta fantazja jak u oryginalnego Zltatan.DO dziś myślę Prioj to widzę bezczelną bramkę z BVB w Dortmundzie

bart, 30.07.2017 02:20:33 - *.bb.sky.com

MAGIERA = prymitywny futbol

Jacek, 30.07.2017 06:59:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jezeli tak Panie trenerze ma wyglądac gra kombinacyjna Legii Warszawa to czapki z głów. Do meczu z Sandecją sądziłem, ze polega ona na grze z pierwszej pilki i duzym ruchu zawodnikow atakujących przed i w polu karnym rywala. We wspomnianym meczu widzialem czlapanie po boiski legionistow i doslownie kilka zagran z pierwszej pilki. Wszystko to w zasadzie Pan pewnie przewidzial ale tego, ze Hlousek okiwa sam siebie to pewnie nie? Smiech przez łzy co pod Pana wodzą wyprawiają niektóre gwiazdy. Przygotowanie fizyczne Legii jest bardzo slabe. A bez tego wszelkie zalozenia meczowe biorą w łeb.

eLuke, 30.07.2017 08:11:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Trener Magiera ma problem z przygotowaniem drużyny. W zeszłym sezonie Hasi przygotowywał zespół do rozgrywek pod względem czysto piłkarskim całkiem dobrze. Albańczyk rozpieprzył jednak chłopaków mentalnie. Wystarczyła zmiana trenera i zespół odpalił. Jednak wiosną wyglądało to już nieco gorzej a teraz wręcz tragicznie. Zespół ma słabą formę i nie jest dostatecznie zgrany. Jeśli odpadniemy z Astaną to mamy tragedię bo to koniec pucharów dla Legii w tym roku. A to może oznaczać dziurę w budżecie i spore kłopoty finansowe klubu. Zatem Legia musi wznieść się na wyżyny żeby awansować. Jeśli się nie uda oczekuje honorowej dymisji pana Jacka, ponieważ za człowieka honoru go uważam.

KIBIC SENIOR, 30.07.2017 08:20:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magiera powinien choć raz siąść na trybunach wtedy zrozumiał by dlaczego gramy od wiosny słabo ,bo wszyscy wiedzą że problem tkwi w jego umiejętnościach trenerskich tylko on tego nie dostrzega .Panie trenerze niech pan napisze na kartce pytanie : Dlaczego na pierwszym meczu było około 27 tysięcy a wczoraj 14 !? czytaj pytanie co minute i myśl ,gdzie jest problem .Od ponad 15 lat nie opuściłem meczu w Warszawie ligowego ,co roku kupuje karnet ale mam tego dość . Nikt nie będzie robił ze mnie idioty. Dopóki Magiera będzie trenerem nie pojawię się na stadionie . Legia to moje drugie życie ,to mój klub nigdy się od niego nie odwróciłem a dopinguje naszych od ponad 40lat To jest mój osobisty protest kibica który kocha swój klub ale nie może się pogodzić jak stacza się po równi pochyłej a inaczej swego sprzeciwu nie może pokazać . Kiedyś byłem gorącym przeciwnikiem hasła " Pusty stadion " teraz pomału chyba zmieniam zdanie . Mam małe marzenie którym się z wami podzielę : W środę jakimś cudem awans a w czwartek na stanowisku trenera Grant ( aktualnie wolny trener ) i mamy trenera na lata i to z pochodzenia Polaka .

4444, 30.07.2017 08:44:35 - *.static.ip.netia.com.pl

Ale w jakim stylu nie trzeba bajerować tylko grać a marzenia zostaw sobie i nie przynoś wstydu klubowi

Cyniek, 30.07.2017 08:46:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Druzyna bez formy gra na stojaco widac brak zgrania ale tu akurat to winil bym zewlaka za pozne transfery holouszek jest tak schmatyczny ze dzieciak z tramkarzy by go rozpracowal po dwoch meczach nie oszukujmy sie brak rozgrywajacego az w oczy kole czekam tez na rado bo niema kto ryknac na boisku

Pablo, 30.07.2017 09:15:22 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Słaby mecz ale najważniejsze 3 punkty. Nikt nie będzie pamiętał o stylu. Pełne wsparcie dla Jacka Magiery! To nasz człowiek, legionista, odrobił w zeszłym sezonie z -12 punktów na mistrza. Ludzie, opanujcie się z tym jadem, z tym hejtem. Zastanówcie się co piszecie!

Hiszpan, 30.07.2017 09:29:38 - *.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Legia:Astana 5:1 zobaczycie.

mietek, 30.07.2017 09:34:01 - *.ssp.dialog.net.pl

@zduneq: A w jakim wieku jeszcze grali w piłkę i to na wysokim poziomie choćby Maldini, Totti, Pirlo, Giggs? Na zachodzie jakoś można "naturę oszukać", a u nas nie i 33-letni zawodnik to już emeryt, co to będzie tylko dreptał po boisku? Jak Żewłakow grał dla nas swój ostatni sezon, to miał grubo powyżej 36 lat i jakoś dawał radę.
Sam wspomniałeś Zlatana. Facet ma 37 lat, co chwila kontuzje, a jednak daje jeszcze radę. To może problemem nie jest wiek, a tak zwana "polska - pseudo - myśl szkoleniowa"?

Magiera won, 30.07.2017 09:34:17 - *.adsl.inetia.pl

Trener do zmiany, czlowieku cos Ty zrobil z ta druzyna? Hanbato wypowiadanie sie w takim tonie. Gracie jak liga okregowa bez pomyslu, przewidywalnie, bez checi, bez sily. Nie umiales zespolu przygotowac to wynocha z legii. Dramat

Bob , 30.07.2017 09:46:03 - *.68

A jak Magiera remisowal z Realem i wygrywał ze Sportingiem to go na rękach nosiliscie! Jaki wtedy był dobry trener, odważny, ofensywny itd. A teraz, że brak warsztatu, że na nic się nie nadaje... Proponuje co niektórym trochę lodu na głowę.. Po środzie będzie czas by powiedzieć sprawdzam...

lolo, 30.07.2017 09:51:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jacus jak nie przejdziesz astany to się pakuj. uja gramy. jak można wygrywać u siebie grając z jednym napastnikiem

vit, 30.07.2017 09:54:51 - *.dynamic.chello.pl

zamknąc ryje internetowe trole.
juz zapomnieliscie co Trener zrobił w zeszłym sezonie?
Ilu z was bywa na każdym meczu,jeździ po POlsce za Legia.
Wypier...ac!

@rek do mietek, 30.07.2017 09:58:22 - *.dynamic.chello.pl

Siemka.. Tutaj wielu kibiców jeszcze się łudzi, iż (L)egia odpali, iż te wszystkie przegrane i te ostatnie wymęczone zwycięstwo to "zasłona dymna" Magiery... A ja powiadam raz jeszcze: Magiera poleciał w zeszłym sezonie na farcie, bo zespół był dobrze przygotowany do sezonu przez Hasiego, a do tego VOO robił nam min. 50% wartości drużyny i gry zespołu...

Jak mamy wygrać w środę 2:0 z Kazachami, jeśli ledwo wymęczyliśmy 2:0 z beniaminkiem, grającym przez 70 min w 10-kę...??? Czarna rozpacz... Miałem tego nigdy nie pisać, ale proszę: Magicu odejdź... Pozdro (L)

grzesiek, 30.07.2017 10:41:59 - *.centertel.pl

Ja postanowilem ze od tego meczu nie bede k9mentowal gry naszych p8lkarzy bo i nie ma czego. Czekam na powrot Rado moze wtedy cos ruszy. Bo wczoraj to w 1 polowie wygladalo jak jakis trening z musu. Brakowalo tylko zeby ktorys z pilkarzy polozyl sie na murawie i zasnal.

Wolfik, 30.07.2017 10:54:12 - *.dynamic.mm.pl

@mietek: Po trzech kolejkach oceniasz, że zawodnik jest dobry na naszą ligę? Poczekajmy choćby do końca rundy, wtedy okaże się ile naprawdę jest wart. Zabrzanie grają póki co ładnie (fakt), ale idą na fali awansu i młodości. W Białymstoku jednak ulegli w końcówce.

@rek: Wiele razy się zgadzaliśmy, ale teraz nieco się zagalopowałeś. Hasi dobrze przygotował druzynę??? No proszę Cię....Po 6-ciu kolejkach byliśmy na 14 miejscu. Faktycznie, zajebiście byliśmy przygotowani. A skoro piszesz, że VOO robił nam 50% różnicę to miej pretensję do niego, że nie chciał tutaj grać. Za Hasiego, VOO wyglądał jak mój sąsiad od grilla....

Popatrzcie obiektywnie jak grają drużyny, które wymieniły kilka ważnych ogniw z zespołu. Lech - bez gola w lidze, bez zwycięstwa i remis w Holandii który nie do końca jest dobrym wynikiem. Jagiellonia - po pucharach, mocno męczyli się z Górnikiem (jak my z Sandecją); Lechia - już dwie porażki w lidze, wcale nie z tuzami ekstraklapy. Zobaczymy jak zagra dziś Arka, która najmniej namieszała w składzie. Ale reważ w Danii spacerkiem nie będzie, Duńczycy już wiedzą z czym mają do czynienia.

Tak, że Koledzy - nasza gra wygląda źłe, ale nie jest to wyjątek. Transfery są robione zbyt późno a gracze nie są z najwyższej półki - może we wrześniu się to ogarnie. Będę za odejściem Magiery, jeśli nie awansujemy do grupowej LE - to jest jak wiecie cel na ten sezon (chociaż uważałem, że trzeba zrobić wszystko by walczyć o LM).

pns, 30.07.2017 11:24:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

placzki,nie kibice, z kazachami 2;0,rozstawienie w 4 rundzie,i lm nasza, a w lidze przyjdzie okres 5,6,zwyciestw z rzedu i polkniemy ta ekstraklape,dalej bedziecie plakac?

@rek do Wolfik, 30.07.2017 11:28:40 - *.dynamic.chello.pl

Witaj Wolfik...

Po pierwsze:
Nadal uważam, iż Hasi dobrze przygotował zespół do tamtego sezonu... Bo właśnie na początku po obozach kondycyjnych pojawia się zmęczenie, a typowa świeżość i kondycja przychodzi dopiero po kilku dalszych tygodniach... Hasi po prostu za szybko chciał wprowadzić w szatni "zamordyzm", i tym zraził sobie kilku piłkarzy... Wiem coś o tym, uwierz mi proszę...

Po drugie:
W obecnym sezonie cały trzon zespołu jest ten sam, jak na wiosnę tego roku... A co oni sobą prezentują..? Ani zgrania, ani kondycji, ani stylu gry, ani woli walki, ani jakiejkolwiek zadziorności na boisku... Kolego, jeden czy dwa elementy mogą szwankować na początku, jak np. przemęczenie czy słabsza kondycja...

Ale brak zgrania...???
Ale brak ochoty do gry...???
Ale brak zadziorności na boisku...???
Ale brak jakiegoś stylu gry...???
Ani brak typowej dla (L)egii woli walki...????????????????

Nie tłumacz Magica i grajków... Coś niedobrego dzieje się w szatni bądź na linii trener/piłkarze... W (L)egii obecnie nie ma niczego... Zawodnicy biegają bez ładu i składu po boisku... Zawodnicy nie wykazują ani woli walki ani zadziorności... Zawodni są po prostu apatyczni... Na ich tle śmiesznie teraz wyglądają Sadiku i Pasquato, bo oni wczoraj żwawo biegali i było widać, że im się chciało grać... Bo oni (jeszcze) chcą... Bo może jeszcze oni nie rozumieją j. polskiego i tego, o czym się mówi w szatni... Ale jak długo...??? Coś złego się dzieje i widać to gołym okiem... Pozdro (L)

olew, 30.07.2017 11:36:25 - *.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

tutaj tradycyjnie , bluzgi , pogarda dla Legii , jej grajków , jej trenera, internet to jednak azyl dla ludzi odwrotnych

Sebo(L), 30.07.2017 11:54:55 - *.slupsk.vectranet.pl

@Wolfik twierdzisz,że Górnik "idzie na fali" awansu i młodości?! To w takim razie dlaczego Legie nie idzie na fali zdobytego MP2017,doświadczenia,umiejętności i rutyny? Gramy jak amatorska drużyna,którą ktoś przypadkowo sklecił na prędce przed startem ligi. Górnik potrafi wykorzystać młodzienczą euforię po zdobytym awansie do Ekstraklasy i grają skutecznie i ładnie dla oka a my nie potrafimy utrzymać stabilnej formy po zdobytym MP , raptem po 3 tygodniowj przerwie między sezonami ?! To jest jakiś absurd. My powinniśmy składem,którym obecnie posiadamy "golić" takich za przeproszeniem frajerów jak Sandecja 4-5 do zera a my mamy obecnie problem ze sforsowaniem obrony grającej w dziesiątkę drużyny,która wcale nie broniła się całym składem na własnym polu karnym,a wręcz dwa razy zagroziła przy stanie 0:0 bramce Malarza. Szlag człowieka trafia jak ogląda taką nieporadność zawodników,którzy miesiąc temu zdobyli tytuł mistrza kraju. Czy w srodę nagle będzie inaczej?! Wątpię ale jak zwykle oszukuję się,że tak właśnie się stanie.

1337, 30.07.2017 12:36:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Abelard Giza Was dobrze opisal w swoim wystepie - Hejterzy. Tacy z Was kibice jak z koziej dupy trąba.

Wierze ze Legia odpali. Obawiam sie ze jeszcze nie na Astanie, ale bedzie dobrze. M&M poparcie 100% !!!

Wolfik, 30.07.2017 13:44:00 - *.dynamic.mm.pl

@Sebo(L): A dlatego, że wyciągnięto drużynie mózg, a zastępcy przyszli zbyt późno. Nie wierzysz - to zobaczysz jak zagra Górnik bez Angulo - faceta który oddaje 90% strzałów w drużynie. Pamiętasz dramatyczne niemal pytanie Magiery o Vadisa sprzed miesiąca? Wówczas były zgrupowania a zastępców jeszcze nie było.

Zgadzam się, że wygląda to źle, nawet bardzo źle. Nie zgadzam się, że jest to wina przede wszystkim Magiery. I nadal uważam, że z Polaków to dla nas najlepsza opcja.

Hugon, 30.07.2017 13:47:37 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Magiera trenerze,zobacz jak ci twoi zawodnicy grają.Ile razy mogli wyjść z kontrą gdy zawodnicy Sandecji byli pod naszą bramką ,oni zamiast grać do przodu grali w poprzek boiska i to przy przewadze przeciwnika na naszej połowie.Zadnego presingu na połowie Sandecji.Odpuść sobie swoich ulubieńców Kuchego i Mączyńskiego bo to 3 liga.Komentator w c+ powiedział że LEGII potrzebny jest piłkarz który myśli wcześniej niż dostani piłkę, mamy takiego to Kuchy ,bo nim dostanie to wie że ją spieprzy.

Kibic senior , 30.07.2017 14:01:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Do 4444. Jeśli to jest polemika do mojej wypowiedzi to wyjaśnij to po polsku bo trudno zrozumieć o co ci chodzi . A niby w czym ja przynoszę wstyd klubowi ???????.Oj !chłopie chyba cię trochę poniosło .

Wolfik, 30.07.2017 14:16:19 - *.dynamic.mm.pl

I jeszcze jedno. Mieliśmy trenera Czeczesova, dobry skład a do ostatniej kolejki walczyliśmy z Piastem o MP. Mieliśmy VOO, który przewyższał ligę o głowę a walczyliśmy o MP z Jagą do ostatnich sekund (a nawet dłużej). Awans do LM miał nas oderwać (sportowo i organizacyjnie) od reszty ligi a jednak do tego nie doszło. To też wina Magiery?

Panowie, z jakiegoś powodu (jakiego, nie wiem) nie zdominowaliśmy ligi mając teoretycznie największy budżet i mając "ten skład". Ale nie stało się to od dnia przyjścia Magiery do klubu, to dzieje się od dawna.

I na koniec: pamiętam post sprzed roku, gdzie większość (w tym I Ty Kolego @rek) pisałeś, że Hasi potrafił popsuć nawet Pazdana. Po roku Hasi jest/był dobry. Ludzie....

Tsubasa, 30.07.2017 14:25:34 - *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Magic Nishego z rezerw zeby deptal po pietach Moulinowi.

@rek do Sebo(L), 30.07.2017 15:18:56 - *.dynamic.chello.pl

100% poparcia... Mądre słowa... Nic dodać nic ująć... Pozdro (L)

EBR , 30.07.2017 15:21:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Magiera to pionek nie trener. Po Mistrzostwach wróci Stasiek.

krys008 , 30.07.2017 15:46:04 - *.serv-net.pl

Do @rek ja jestem jednym z tych, którzy się łudzą, że Legia jeszcze odpali. Przecież to moja Legia!

@rek do Wolfik, 30.07.2017 16:10:22 - *.dynamic.chello.pl

Ależ ja nie wycofuję się ze swoich słów co do Hasiego... Powtarzam, iż wg. mnie warsztatowo był/jest/ dobrym trenerem... Natomiast Hasi ma /tak podejrzewam.../ zaborczy charakter i tym samym nie dopasował się do mentalności szatni (L)egii... Czasami te dwie rzeczy się wykluczają, a w szczególności u nas - Słowian, bo my nie lubimy jak ktoś nam coś "karze"albo jak ktoś nam coś "narzuca"... A Magic /tak podejrzewam.../ to taka "ciepła klucha", która nie potrafi walnąć pięścią w stół i opierdzielić grajków, nawet tych, których zna od wielu lat... Tak więc PEACE brachu... Pozdro (L)

SZACUNEK I WSPARCIE DLA TRENERA MAGIERY!, 30.07.2017 16:16:30 - *.tvp.pl

Ludzie, czyście się na łby pozamieniali z wiadomo czym? Po wygranym 2:0 meczu totalna krytyka???

@rek do krys008, 30.07.2017 17:05:32 - *.dynamic.chello.pl

Ależ ja także mam na sercu dobro Mojej (L)egii i w każdym swoim poście to podkreślam... I także łudzę się, iż za jakiś czas (L)egia odpali... i zdobędziemy w tym roku kolejne MP (bo jeszcze nie jest na to za późno...)

Ale chyba już nie za kadencji Magica... Widzę to po graczach na boisku: brak werwy, brak zaangażowania, brak szybkich reakcji, brak szybkiej gierki z pierwszej piłki, brak cojones w sytuacjach "krytycznych" na boisku, brak jakiegokolwiek klarownego stylu gry, brak nawet uśmiechu na twarzach graczy... Oni wszyscy od jakiegoś czasu biegają po boisku jakby byli "nieobecni" duchem i ciałem... Obejrzyj sobie wszystkie powtórki meczów... Ja je oglądałem po kilka razy...

Wg mnie potrzebny jest od teraz zaraz dobry psycholog sportowy w szatni... Ale czy Magic wpuści takiego psychologa do szatni..? Nie sądzę, bo być może po osobistych rozmowach każdego z zawodników z psychologiem (a tak to się odbywa...) może wyjść na światło dzienne kilka "niemiłych" spraw... Pozdro (L)

mietek, 30.07.2017 19:01:19 - *.ssp.dialog.net.pl

@Wolfik: Mówisz, że drużynie wyjęto mózg? No i na tym właśnie polega główny problem Magiery. On nie potrafi w żaden sposób ustawić taktycznie drużyny. Miał Vadisa, to jego pomysł na mecz wyglądał tak - dajcie VOO piłkę, on coś zrobi. Wielokrotnie o tym pisałem wiosną na tej stronie, że wszyscy oddają mu piłkę i niech sobie chłopak radzi.

Co do Angulo. Trzy mecze wystarczą, żeby faceta wystarczająco ocenić. Wyobraź sobie, że po trzech meczach na turniejach mistrzowskich (euro czy mundial) na zachodzie potrafią dać naprawdę duże pieniądze za zawodnika. A jeśli nawet nie Angulo, to co stało na przeszkodzie, żeby z Białorusi wyjąć Sheridana? Chłop jest i silny i całkiem zwrotny. Dobrze sobie radzi w polu karnym i umie trafić w ten prostokąt 2,44 x 7,32 m.

A wracając do drużyny. Tego właśnie nie mamy. Popatrz sobie na dowolny mecz z tego sezonu i jakiś ostrzejszy faul na naszym zawodniku. Widziałeś, żeby któryś z piłkarzy ruszał do rywala? Jeden za drugiego nie chce ginąć (oczywiście nie dosłownie :D). A jeszcze wiosną Thibault przy każdym faulu doskakiwał do przeciwnika. Teraz ma wywalone.

@ @rek: Dzięki za poparcie. Choć akurat ja będę dalej obstawał, że jesienią ubiegłego roku drużyna wciąż bazowała na przygotowaniu zimowym za Czerczesowa. Latem jest po prostu za mało czasu na to, żeby zbudować kondycję, skoro już na początku lipca musimy grać po jakichś pastwiskach w europucharach.

@ERB: O tym też pisałem parę dni temu. Szopen powinien już zacząć robić podchody pod powrót Staszka, zanim ten coś osiągnie z Rosją na mistrzostwach. Bo wtedy go nas na niego nie będzie stać.

FANATYK, 30.07.2017 20:35:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mimo zwycięstwa to kompletne dno...Jacku daj już spokój!Szkoda się rozpisywać.
Powodzenia z kazachami, oby byśmy wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni.

Wolfik, 30.07.2017 21:40:02 - *.dynamic.mm.pl

@rek: To forum jest po to, by wymieniać swoje opinie i niekoniecznie musimy się zawsze zgadzać. Twoje opinie nie są pozbawione sensu, zatem czytam je z uwagą. A że mamy czasem inne zdanie... Pozdrawiam :).

@mietek: Nie wiem, czemu nie ściągnięto Sheridana, nie wiem czemu VOO niby chciał a nie chciał zostać u nas. Wiem jednak że nie do końca dobrze dzieje się w Legii ale nie od dziś - vide poprzedni mój post. Może to kwestia pieniędzy, może braku konkurencji, może nie umieją grać latem, może piłka jest za ciężka/za lekka. Nie wiem. Ale zwalanie wszystkiego na Magierę mnie po prostu irytuje. Out.

krys008, 30.07.2017 22:53:42 - *.serv-net.pl

Do @rek, a ja nadal wierzę w p. Magierę. Może to naiwne, ale jestem jednym z tych, którym marzył się taki trener na lata...
Do Wolfik zgadzam się, że od dłuższego czasu wewnątrz Legii źle się dzieje, te chaotyczne ruchy, przypadkowe transfery. Sytuacja z VOO, Jodłą...
Wcześniej spłacali ITI, teraz będą spłacali BL i kolegę.
Może to kolejna naiwność z mojej strony, ale marzy mi się stabilizacja, ale stabilizacja na wysokim poziomie. Liczę, że DM stopniowo ustabilizuje sytuację w klubie. (jak spłaci kolegów).

prg, 30.07.2017 23:53:41 - *.centertel.pl

BOB I SZACUNEK I WSPARCIE DLA TRENERA MAGIERY! panowie ogarnijcie gramy to samo co w grupie mistrzowskiej czyli piach rozumiem ze trener po stracie napastnikow musial obrac jakis kierunek ale graja tym samym systemem w nowych rozgrywkach a grupa mistrzowska byla fartem ledwo wynik 00 z lechia i jagielonia fartowne zwyciestwo z korona i lechem bo w skladzie vadis i rado to za malo by grac tak samo albo budujemy fajna gre i atakujemy przeciwnika albo wystawiamy defensywnych pilkarzy i liczymy na cud ze obroncy strzela bramki lub dobrze wrzuca pilke na pomocnika lub napastnika zadna druzyna na swiecie nie jest uzalezniona od atakow lini obrony a u nas tak to wyglada za malo ludzi w ofensywie i dlugie rozgrywanie pilki z obrona by podejsc pod pole karne rwala czytelne i beznadziejne rozwiazanie przez co karci nas kazdy zespol bo ma pole na kontry jak obroncy sa w ataku

WuPe, 31.07.2017 01:09:12 - *.static.ip.netia.com.pl

Ktoś wie, gdzie napisali tak o Jędrzejczyku???

Wolfik, 31.07.2017 09:02:36 - *.dynamic.mm.pl

@Kris008: To jest nas dwóch. Ja również liczę na to, że kiedyś doczekamy się inwestora z prawdziwego zdarzenia.

md, 31.07.2017 10:56:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wieteska gra w Gorniku !

md , 31.07.2017 10:57:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Angulo do LEGII !

bolo, 31.07.2017 12:00:24 - *.ssp.dialog.net.pl

Do md.-a Żewłakow nadal jest w Legii. Powtórzę to po raz enty-to koń trojański i tzw.kukułcze jajo podrzucone Legii.

md, 31.07.2017 12:22:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Angulo to dobry pilkarz ktory z zimna krwia wykorzystuje sytuacje bramkowe ! LEGIA !!!

md, 31.07.2017 12:35:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 3 - 1 Astana ! Dogrywka ! LEGIA !!!

L, 31.07.2017 12:42:32 - *.play-internet.pl

Słabiutko Sandecja grała w osłabieniu a wy się męczyliscie

md, 31.07.2017 12:44:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Angulo dobry jak na nasza lige wiec LEGIA brac o ile bedzie mozliwosc dopoki jest w RP ! LEGIA

md, 31.07.2017 15:43:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jesli dalej tak bedzie grac to na wiosne bedzie w "L" !

Legionista, 31.07.2017 19:25:39 - *.226

Niby graliśmy z beniaminkiem, ale też tak mówiliśmy o termalice (dopiero co drużyna Magiery ich pokonała) ... Jak wygraliśmy 2:0 to też jest żle ponieważ słaba gra.... 100% poparcia dla trenera Magiery!

fantom, 01.08.2017 10:58:00 - *.dynamic.chello.pl

widze, ze JM zaczyna sie bawic w Berga, jesli idzie o delikatne przeklamywanie rzeczywistosci. no nic, caly czas w niego wierze.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.