Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 9 sierpnia 2017 r. godz. 08:22

150. mecz Jędrzejczyka w Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Artur Jędrzejczyk rozegrał we wtorek 150. spotkanie w barwach stołecznego klubu. Obrońca wszedł na boisko w 30. minucie po tym jak kontuzji nabawił się Jakub Czerwiński. "Jędza" debiutował w barwach Legii 11 lat temu przeciwko Wiśle Płock w meczu o Superpuchar. Na jego dorobek złożyło się 130 występów na krajowym podwórku oraz 20 w europejskich pucharach.



Komentarze: (12)

Urban, 09.08.2017 08:57:18 - *.211

Qrwa i oby ostatni, kompromituje Legie tylko

Miczel, 09.08.2017 09:20:51 - *.wapgw.era.pl

Nawet nie zauważyłem że grał

Hiszpan, 09.08.2017 09:22:52 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zdecydowanie najgorszy gracz tej rundy. Stasiek umiał złapać to za ryj. Miękki Jacek nie da rady.

hdhdjd, 09.08.2017 09:24:16 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Jak dobrze pamiętam przegraliśmy ten superpuchar 2:1 wtedy to była Zyleta :)

Toni, 09.08.2017 10:06:58 - *.pools.vodafone-ip.de

Czemu Artur tak slabo gra?Juz wiosne mial przecietna a teraz to w ogole tak gra ze slaby po prostu jest.Przeciez kiedys byl jednym z lepszych.A teraz?Slabizna.Naprawde slabizna.

mos, 09.08.2017 10:23:02 - *.dynamic.chello.pl

Od powrotu typowy odcinacz kuponów...

ojojoj, 09.08.2017 10:42:36 - *.70

TAK SZCZERZE TO GRA STRASZNY PIACH :/


azrjel, 09.08.2017 10:47:29 - *.static.ip.netia.com.pl

odcina kupony a wy placicie za to :) protest!

Dany, 09.08.2017 11:30:06 - *.play-internet.pl

niestety piłkarz Jędza osiadł na wielkich laurach kiedy pan BL dał mu najwyższy kontrakt w drużynie ... nie da się go oglądać i jeśli ma dalej zamiar tak grać to niech spada stąd, nie potrzebujemy w Legii odcinaczy kuponów !

Jazz(L)atin, 09.08.2017 13:40:17 - *.dynamic.chello.pl

Wg mnie Prezes Leśnodorski dając - przeciętnemu Jędrzejczykowi - najwyższy kontrakt w (L) podłożył bombę z opóźnionym zapłonem. Nie dość, że kasa nie adekwatna do umiejętności, to inni piłkarze (Ci przedłużający kontrakty) lub nowi, będą chcieli zarabiać podobnie bo z pewnością nie są gorsi od Nędzejczyka.

berto, 09.08.2017 14:19:54 - *.elartnet.pl

Odczuwalny jest brak Bereszynskiego, szczególnie w pucharach

(L), 09.08.2017 16:08:25 - *.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Straszny elektryk z niego do tego masakrycznie wolny.... Ale najwyższy kontrakt się już ma to po co zapierdzielać bo przecież więcej już nie dostanie.... Żenua

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.