Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Niedziela, 6 sierpnia 2017 r. godz. 12:54

III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 1. kolejki III ligi rezerwy Legii Warszawa przegrały na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1-3. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-0 po trafieniach Rozwandowicza i Żytka z rzutu karnego. W drugiej połowie bramkę dla Legii strzelił Łukasz Turzyniecki, a chwilę później wynik ustalił Krystian Kolasa.

III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 (2-0) Legia II Warszawa
1-0 - 19' Jakub Rozwandowicz
2-0 - 21' Wiktor Żytek (karny)
2-1 - 85' Łukasz Turzyniecki
3-1 - 87' Krystian Kolasa

Legia II: Jakub Szumski - Łukasz Turzyniecki, Mateusz Żyro, Tomasz Wełnicki, Eryk Więdłocha (65' Michał Góral) - Kamil Orlik (75' Grzegorz Aftyka), Aleksander Waniek, Tsubasa Nishi, Robert Bartczak (79' Mateusz Praszelik), Miłosz Szczepański - Mateusz Majewski

Rezerwa: Cezary Miszta, Mateusz Bondarenko, Piotr Cichocki, Konrad Handzlik

widzów: 800



Komentarze: (26)

ten obcy, 06.08.2017 12:57:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I nie zmienia się nic... Mioduski out!

Zajmon, 06.08.2017 13:00:42 - *.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gdzie są Chukwu i Sanogo? ?

:), 06.08.2017 13:02:42 - *.centertel.pl

Nawet Tsubasa nie pomógł :)

EBR , 06.08.2017 13:03:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tak jak i pierwszy zespół. DZIADOSTWO!!!

Bubba, 06.08.2017 13:04:06 - *.centertel.pl

Jest kontynuacja pracy sztabu Magiera.

imieOjcaiSynai..., 06.08.2017 13:07:18 - *.dynamic.chello.pl

zaorać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mmz, 06.08.2017 13:09:23 - *.play-internet.pl

I super! Rowny poziom wszystkuch druzyn. Brawo Miodusku i Zewlakow. Czekam na dzien w ktorym juz was trole tutaj nie bedzie!

hah, 06.08.2017 13:11:51 - *.play-internet.pl

No rewelacja za miodka, Tsubasy nie pomagają, jak widać...

Bartek, 06.08.2017 13:31:26 - *.158

Po co ten Szumski tam? Miszta podobno talent a z tamtego wiadomo, że nic nie będzie.

Heh, 06.08.2017 13:40:44 - *.dynamic.chello.pl

Oczko w glowie prezesika nasza zdolna mlodziez

Kobolt, 06.08.2017 13:42:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ktoś zna intencje ściągnięcia tego Tsubasy ? Przecież on ma 27 lat.... Dla mnie to blokuje miejsce naszej młodzieży. Ale osoby interesujące sie niższymi ligami może wyjaśnia :)

Bartosz83, 06.08.2017 14:06:57 - *.lukman.pl

Sprowadzili kilku doświadczonych , aby przy nich młodzi się czegoś nauczyli. Na ten moment po jednej porażce nie ma co przekreślać tego pomysłu. Zobaczymy jak się będą rozwijać młodzieżowcy.

loko, 06.08.2017 14:08:49 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

dawac tsubase do 1 składu, marnuje się w rezerwach

Lechu, 06.08.2017 14:10:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Kobolt:
na YouTube dobrze wyglądał.

AlexN, 06.08.2017 14:17:02 - *.157.78.bain.com

Skąd tego Tsubasę wzięli? I po cholerę? Taki dobry?

Kodziro, 06.08.2017 14:30:04 - *.dynamic.chello.pl

nawet podobny...

https://www.youtube.com/watch?v=EpznVVLTNw4

LW, 06.08.2017 14:42:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niedobrze ! LEGIA !!!

Kevs, 06.08.2017 14:48:09 - *.chomiczowka.waw.pl

potrzebny Kodziro na atak Tsubasa sam nic nie zdziala

lob, 06.08.2017 14:55:43 - *.dynamic.chello.pl

"Ktoś zna intencje ściągnięcia tego Tsubasy ? " ściągneli paru starszych zawodników, żeby awansować do II ligi. Sama młodzież nigdy tego nie dokona tym bardziej, że jest dużo chętnych min. polonia, widzew, a miejsce jedno...ale jak na razie to znów wielkaaaaaa kupa, a nie gra i awans.............
z tym trenerem nie mają szans na awans.........było brać Smudę na trenera rezerw...........ha,ha,ha...........

tomaszowianin, 06.08.2017 17:52:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Proponuję powstrzymać emocje, "drodzy" legioniści. Co prawda wasz klub mam poniżej pleców, ale obiektywnie muszę przyznać, że rezerwy Legii zaprezentowały się w Tomaszowie naprawdę dobrze. Legia była lepszym zespołem, niemal przez cały mecz prowadziła grę, stosując presing na całym boisku wytrzymała kondycyjnie, a technicznie wręcz ośmieszała Lechię. Na pewno nie zasłużyła na porażkę, zwłaszcza tak wysoką. Lechiści mieli dużo szczęścia, gdyż pierwsza i trzecia bramka padły po kontratakach, a karny był zupełnie przypadkowy. legionista interweniując w polu karnym upadł i piłka uderzyła go w rękę gdy już leżał na murawie. Z powodzeniem mógł być wynik 1:1 lub 2:2 lub nawet zwycięstwo Legii. Tak więc nie przejmujcie się tak bardzo i nie opluwajcie waszych graczy, bo zagrali całkiem dobry mecz. Mówię jak jest! Ja, kiedyś fanatyk Widzewa, a teraz z zwadomych względów kibicujący już tylko Lechii T.M.

Stef, 06.08.2017 18:16:26 - *.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Cała 11 z meczu z termalica w nagrodę powinna grać za tydzień w meczu rezerw!!!
Może taka rotacja zmotywuje tych pseudo piłkarzy!

KIBIC STOMILU OLSZTYN, 06.08.2017 19:08:47 - *.195.intelly.pl

PANOWIE TSUBASA NISHI DAŁBY SOBIE RADĘ W EKSTRAKLASIE.ODSZEDŁ ZE STOMILU BO U WAS ZAPŁACILI MU 16 tyś za miesiąc.JEST LEPSZY OD KUCHARCZYKÓW I INNYCH WYNALAZKÓW

mG, 06.08.2017 20:42:43 - *.centertel.pl

A gdzie ... Chukwu, Sanogo, Langil, Masłowski, Moneta, Berto czy nie powinni grać w takim meczu???

Legi@, 06.08.2017 21:32:39 - *.214.internetia.net.pl

Skąd się biorą te niby legijne trolle, które by po jednym czy 2 przegranych meczach wyrzucali trenerów, działaczy, prezesów? Uczta się kultury od Tomaszowianina, jełopy!!! Forma obu zespołów Legii nie jest dobra ale to dopiero początek! Myślę, że na koniec będziemy się cieszyć!!!

Waldek, 06.08.2017 23:24:06 - *.dynamic.chello.pl




Nasza "zdolna młodzież"

Legionista, 07.08.2017 23:54:52 - *.226

@mG Czukwu prawdopodobnie zagra z W.Puławą (został zabrany do nich tylko żeby nie pomylił stadion :I Zamiast W.Puławy to pojedzie do W.Płock...) Langil prawdopodobnie odejdzie... Masło też odejdzie... Moneta też prawdopodobnie zagra z W.Puławy... Sanogo wypożyczenie do Z.sosnowiec lub A.Gdynia... Berto możliwe że zagra z W.Puławy... Mam nadzieje że coś pokaże :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.