Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 6 sierpnia 2017 r. godz. 18:54

Wyniki 1. kolejki III ligi

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Zakończyła się 1. kolejka III ligi. Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1-3. Porażki ponieśli również m.in. Polonia i Widzew. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają 12 sierpnia o godzinie 15:00 z Sokołem Ostróda.

1. kolejka:

ŁKS Łomża 0-1 (0-1) Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa 1-2 (1-0) Huragan Morąg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 (1-0) Warta Sieradz
Victoria Sulejówek 2-1 (0-0) Widzew Łódź
Sokół Ostróda 0-2 (0-0) MKS Ełk
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 (2-0) Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz 0-1 (0-0) Ursus Warszawa
Tur Bielsk Podlaski 0-1 (0-0) Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec 1-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Terminarz, wyniki i tabela III ligi



Komentarze: (11)

M., 06.08.2017 19:50:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bracia z Ursusa wygrali.

SLWK, 06.08.2017 20:58:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo Victoria ! debiut w 3 lidze i odrazu wygrana z Zydzewem :) a wszystko tuż obok Warszawy

Prosty kibic, 06.08.2017 21:11:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Victoria wygrała z drużyną z łodzi: )

Kaktus, 06.08.2017 21:15:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kurvva mać.
Znowu to samo....
Czy nikomu nie świta w pustej łepetynie ze abyśmy mogli wprowadzać z sukcesami młodzież do Legii to II MUSI grać w I lidze?!?!?!?

Legionista, 06.08.2017 21:56:56 - *.226

@Kaktus jest to nie możliwe chyba max.2 Liga jest możliwa dla rezerw. Smuda jestem z pana zadowolony :I Oby dalej, a wygrasz spadek :)

Cult⚽️Legia, 06.08.2017 22:13:11 - *.107

Bravo!Victoria!

Rrr, 06.08.2017 22:40:35 - *.centertel.pl

Ostatnio nagłówki tylko typu remis lub przegrana Legii. I tak jest zarówno z pierwszą jak i drugą drużyną. Mistrz na farcie. Liga mistrzów w zeszłym roku na mega farcie. W tym roku już farta nie będzie. To zbieranina wykreowanych niby gwiazd, lecz tylko zwykłych kopaczy. Cała ta nasza liga to dno. Puchary już pokazały jak mocna jest nasza liga. Lech, Jaga, Arka w dupe. My też z Kazachami nie lepsi. Ten sam poziom . Oczywiście sportowo, bo kibicowsko mogą Nam wszyscy tylko zazdrościć. W obecnym sezonie jako kibic Legii czuję się coraz bardziej upokorzony. Ci ludzie po prostu mają wywalone na osiągnięcia sportowe i jest im obojętne kogo reprezentują. To jest Legia Warszawa., więc albo wygrywać, albo wyperd,lac. Magiera obudź się, bo wsparcie miałeś od nas kibiców od początku, ale pamiętaj że twoja praca jest coraz bardziej beznadziejna. Prezesie Mioduski kogo Ty sprowadzasz? Na takim szrocie to ani Nas nie uszczesliwisz, ani na pewno nie zarobisz. Pier.olicie wszystkie najważniejsze decyzje. Z cweltikiem daliście dupy przez swoją niekompetencje. Zawodników typu Prijo, Niko nie wspominając o Vadisie oddajecie za grosze, chociaż przewyzszali tą ligę jak chcieli. Taki Lach Posen sprzedaję po parę dobrych baniek gości zdecydowanie gorszych. Ocknijcie się ludzie, bo nie można spać po nocach jeśli się kogoś, coś kocha. Legia musi być wielka. Na zawsze. Dziękuję wszystkim za ostatnią oprawę. Jesteście wielcy. Do zobaczenia na następnym mam nadzieję zwycięskim meczu.

zadowolony, 06.08.2017 22:44:07 - *.dynamic.chello.pl

gorycz porazki w niecieczy osladza mi zwycięstwo drużyny z Morąga na muranowskim kurniku:D oby czarna scierka stoczyla sie jeszcze niżej!

Do Kaktus, 06.08.2017 23:22:59 - *.play-internet.pl

Przepisy pzpn nie pozwalają rezerwom grać na tym poziomie rozgrywkowym

Prazanin, 07.08.2017 06:12:59 - *.play-internet.pl

Gratulacje dla Victorii Sulejowek :)

do Kaktus, 07.08.2017 07:41:26 - *.dynamic.chello.pl

Wszystko pięknie, ale wiesz, że między pierwszą, a drugą drużyną muszą być dwie klasy rozgrywkowe różnicy? Przynajmniej kiedyś tak było, więc co najwyżej 2 liga...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.