Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r. godz. 20:05

4. kolejka Ekstraklasy: Zagłębie i Arka bez porażki

Mishka, źródło: Legionisci.com

Zakończyła się 4. kolejka Ekstraklasy. W poniedziałek Arka zremisowała u siebie z Koroną 0-0. W niedzielę Jagiellonia odniosła pierwszą porażkę w sezonie, a pokonała ją Sandecja. W meczu przyjaźni pomiędzy Cracovią i Lechem górą goście, którzy wygrali 2-0. Tradycji stało się zadość - Legia przegrała trzeci mecz z Termaliką w Niecieczy.

W pozostałych sobotnich spotkaniach Lechia zremisowała z Górnikiem, a Zagłębie pewnie pokonało Pogoń. W meczu Wisła kontra Wisła minimalnie lepsza okazała się ta z Krakowa. W Gliwicach natomiast Piast podzielił się punktami ze Śląskiem.

4. kolejka:

Piast Gliwice 1-1 Śląsk Wrocław
Wisła Płock 0-1 Wisła Kraków
Lechia Gdańsk 1-1 Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin 3-0 Pogoń Szczecin
Termalica Nieciecza 1-0 Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok 1-3 Sandecja Nowy Sącz
Cracovia 0-2 Lech Poznań
Arka Gdynia 0-0 Korona Kielce


Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (22)

Odpisz postaw wygraj, 04.08.2017 09:23:33 - *.dab.02.net

Sorry ale w tym tygodniu nie bedzie typow z uwagi na eurowpier.e naszych druzyn w pucharach. W tej kolejce odpuszczam sobie ogladanie i obstawianie patalachow. Zygam t@ cienizna. Pozdro dla najwierniejszych i najwytrwalszych ktorzy wciaz wierza ja po 20 latach w koncu zwatpilem i kłade lache na polska klubowa pilke nozna!! Oni zarabiaja pi kilkadziesiat tys na mc a ja sie pytam za co,ktos tu zwariowal poziom tragiczny!!

Roma, 04.08.2017 09:47:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

do Opw - mam tak samo jak Ty, ale jednak się przełamię.

marzena, 04.08.2017 10:02:57 - *.play-internet.pl

do opw i roma - Janusze sukcesu

Roma, 04.08.2017 10:30:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Marzenko - przeczytaj jeszcze raz, ale powoli i ze zrozumieniem, pozdrawiam.

Opw , 04.08.2017 10:37:18 - *.dab.02.net

@ marzena 20 lat ogladania eurowpird.li wystarczy ty dalej zyj nadziejami przez kolejne 20 lat i czekaj na lige mistrzow . tu chodzi o polityki klubowe tanio kupic szrot a drozej sprzedac.oslabic sie przed pucharami i kit wciskac nam ze sie inaczej nie da ( glupi kibic wszystko lyknie)Gdzie kasa z poprzedniego sezonu pytam sie za awans i sprzedaz gwiazd. A sorry ty pawnie z klubowego pijaru

do opw, 04.08.2017 11:09:39 - *.centertel.pl

Gdzie kasa? Chyba poszla na splacenie B.L i frendzla... nie wiem tak sobie to tlumacze

Legionista, 04.08.2017 18:12:36 - *.226

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1:1 lub 2:1. (słaby mecz i ogólnie nie polecam oglądać :) )
Wisła Płock - Wisła Kraków 1:1 (Wisła K zaczęła dobrze sezon, ale teraz wraca do swej formy)
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1:1 (Remis, Górnik będzie taką nową termaliką... czyli po 10 meczach stracą siły i zaczną słabo grać)
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1:1 (Skorża będzie miał dosyć tej złej formy i pokażą klase..)
Termalica Nieciecza - Legia Warszawa 0:1 (trudny, ale wygrany mecz dla Legii, będę patrzył na gre Jana Muche :)
Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz 0:0 (teraz Jaga nie będzie miała tyle szczęścia i będzie słaby mecz..)
Cracovia - Lech Poznań 1:0 (Będzie wielki Krzyk w Lechu..)
Arka Gdynia - Korona Kielce 1:1 (zmęczona Arka będzie leżała cały mecz i zdobędzie bramke w ostatniej minucie)

Ogólnie słaba kolejka...

Tratraratra, 05.08.2017 03:20:50 - *.socal.res.rr.com

@ Odpisz postaw wygraj
Nawet znalazłem dosyć trafne podsumowanie wyczynów naszych gwiazdorów własnego podwórka
http://watch-esa.pl/2017/08/04/gdzie-jest-polska-pilka/

LW, 05.08.2017 08:50:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lechia 0 - 2 Gornik ! Nieciecza 0 - 2 LEGIA ! LEGIA !!!

LW, 05.08.2017 08:52:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czas przywiezc 3pkt. z Niecieczy ! LEGIA !!!

Do hejterów, 05.08.2017 10:20:46 - *.dynamic.chello.pl

Kasa misiu kasa ;) to jest w kieszonkach BL i W. Pieknie zarobili na klubie po kilkadziesiąt baniek a kasa teraz pusta.

Do ODPISZ POSTAW WYGRAJ, 05.08.2017 10:24:28 - *.centertel.pl

Musiałeś ryjku dużo floty PRZEPIE®DOLI©.
Współczuję. Hazard to straszne bagno.
Dobrze ,że zrezygnowałeś.
To najlepszy moment byś nie PRZEPIE®DOLIŁ wszystkiego!!!!

(Cult⚽️Legia )-Hazard to jak silane dragi,cièżko z tego wyleść.., 05.08.2017 14:54:59 - *.130

Do ODPISZ POSTAW WYGRAJ, 05.08.2017 10:24 - *.centertel.pl
Musiałeś ryjku dużo floty PRZEPIE®DOLI©.
Współczuję. Hazard to straszne bagno.
Dobrze ,że zrezygnowałeś.
To najlepszy moment byś nie P

raf, 05.08.2017 18:56:15 - *.3-1.cable.virginm.net

no i czemu Legia oddala Wieteske do Gornika jak maja slabych srodkow obroncow????

Monty Python, 05.08.2017 22:56:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

35(L)at jeżdżę . Przyzwyczaiłem się

Hector, 05.08.2017 23:45:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ta...najlepiej gubić punkty na wsiach, a potem końcówkę sezonu gonić i albo wyjdzie albo nie...tylko ile razy z rzędu coś takiego może wyjść...

Bidon, 06.08.2017 21:14:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bedac prezesem Legii w rozmowie z trenerem powiedzialbym tak - Panie Jacku wymagam od Pana fazy grupowej Ligi Europejskiej a tam w zaleznosci od losowania roznych wynikow teraz rzecz jasna ciezko powiedziec jakich...finalu Pucharu Polski i po rundzie max 6 pkt straty do lidera jesli ktorys z tych punktow nie zostanie spelniony podaje sie Pan do dymisji... zawodnikow ma Pan takich ze pierwsza osiemnastka gra w wiekszosci klubow ekstraklasy wiec Pana wymowki raczej nikogo nie przekonuja.

Japa do Marzenki , 06.08.2017 22:48:12 - *.golebiewski.pl

Koleżanko jeżeli zaczęłaś kibicować od LM to nie dziwie sie ze masz dużo czasu na czekanie aż bedzie dobrze .... Aaa garnuszki umyte ?

Machalajnen, 07.08.2017 02:56:32 - *.cust.bredband2.com

Nie czarujmy się, nie wygramy tego w tym roku, brak jakichkolwiek dobrych podstaw nawet do złudzeń, depcząc tygrysowi po ogonie trzeba sie liczyć z tym, że kiedyś w końcu nas ukąsi.
Nie można liczyć na seryjne zdobywanie tytułów z roku na rok jadąc tylko na farcie, ta formuła już się zdecydowanie wyczerpała.
Na chwilę obecną jest kilka lepiej zorganizowanych i poukładanych ekip w e-klapie, oraz kilka nadrabiających braki sportowe determinacją, ambicją i wolą walki, bez rozkapryszonych gwiazdorów szantażujących swój klub groźbą odejscia, lub wymuszających 100 procentowe podwyzki, za to z odpowiednio wyszkolonymi trenerami, dysponującymi stosownym do rozgrywek warsztatem, sztabem i profesjonalnym doświadczeniem, które wykorzystują reagując na sytuację na boisku, zamiast zastawiania się krasomówczymi wymówkami po porażkach, dziękowaniem za lekcje i szukania przyczyn niepowodzeń wszędzie wokół, tylko nie w sposobie przygotowywania i prowadzenia przez siebie drużyny, tak więc nawet walka o zajęcie miejsca premiowanego awansem do rozgrywek europejskich będzie mega ciężkim wyzwaniem.
Patrzac realnie 5-6 miejsce, to maksimum na finiszu rozgrywek przy tym czym dysponujemy i co prezentujemy na dzień dzisejszy. Rzeczywistości zakląć się nie da i tylko małe dziecko może się ludzić, że jak zamknie oczy to przestanie być widoczne.

AAA, 07.08.2017 07:25:32 - *.dynamic.chello.pl

Jaaaacek Maaagiera buhaha

jacek_cieszyn, 07.08.2017 20:47:18 - *.silesnet.pl

W moich stronach (Cieszyn) nie dość, że dostaje się w twarz za kibicowanie Legii to teraz jeszcze trzeba brać na klatę takie fakty jak porażka z termaliką. Mimo wszystko jestem niezłomny w dalszej wierze w (L). Powiecie, że jestem naiwny? Nie, jestem realistą - w tym momencie kluczowy jest awans do Ligi Europy. A na dogonienie czołówki i wygranie marnej ekstraklasy chłopaki dają radę nawet będąc w 80% formie. Proszę mnie rozliczyć z tego co piszę w połowie rundy.

@rek do jacek_cieszyn, 07.08.2017 22:05:17 - *.dynamic.chello.pl

Posiadasz jakąś tajemną wiedzę czy może masz tak dużą dozę naiwności, iż w połowie rundy chcesz "na luzie" być rozliczany..? Jak taki pewniaczek z Ciebie, to postaw u buka 1000 PLN, iż (L)egia dogoni w połowie rundy czołówkę... Oczywiście przez słowo "dogonienie" ja mam na myśli 1-2 miejsce w tabeli w tejże połowie rundy... Pozdro (L)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.