Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Na boisku panowała gorąca atmosfera - fot. Mishka / Legionisci.com
Na boisku panowała gorąca atmosfera - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 2 sierpnia 2017 r. godz. 22:42

Legia Warszawa 1-0 FK Astana

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa nie zagra w tym sezonie w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W 3. rundzie eliminacyjnej mistrzowie Polski zostali wyeliminowani przez FK Astanę, którą ograli co prawda w rewanżu 1-0, ale sprawę pokpili przed tygodniem, przegrywając na wyjeździe 1-3. W 76. minucie jedynego gola strzelił Jakub Czerwiński. Wcześniej w ofensywie przez długi czas legioniści bili głową w mur...

Od początku meczu legioniści ruszyli do zdecydowanych ataków. Mistrzowie Polski chcieli jak najszybciej narzucić rywalom swój styl gry i nie pozwolić rywalom na rozwinięcie skrzydeł. Defensorzy byli przede wszystkim skupieni na duecie Kabananga-Twumasi, który w pierwszym spotkaniu napsuli graczom Legii sporo krwi. W 8. minucie po raz pierwszy bramkarz Astany został zmuszony do interwencji. Armando Sadiku ruszył środkiem pola uderzył piłkę płasko po ziemi, ale pewnie złapał ją Aleksandr Mokin. Potem gospodarze co prawda mieli na boisku przewagę, lecz niestety niemal nic z tego nie wynikało. Brakowało elementu zaskoczenia pod polem karnym przeciwnika. Wszystkie akcje były przewidywalne i z łatwością odczytywane. Dopiero tuż przed przerwą z rzutu wolnego strzelał Guilherme. Brazylijczyk trafił jednak prosto w mur. Na przerwę obydwie drużyny zeszły przy bezbramkowym remisie, który urządzał mistrzów Kazachstanu.

Pierwszy kwadrans drugiej połowy wyglądał tak samo jak cała pierwsza odsłona. Legioniści co prawda mieli przewagę w posiadaniu piłki, jednak brakowało strzałów i klarownych sytuacji bramkowych. Piłkarze grali wolno i bez elementu zaskoczenia, przez co nadzieje na korzystny wynik coraz wyraźniej gasły. Po wielu minutach boiskowej nudy wreszcie w szał kibiców przy Łazienkowskiej wprawił Jakub Czerwiński! Obrońca wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i uderzeniem głową pokonał Mokina! Do końca regulaminowego czasu gry został niecały kwadrans, co tylko zapowiadało wielkie emocje. Niestety, pomimo przewagi i dominowania nad rywalem zabrakło skuteczności. Legia nie zdołała po raz drugi zaskoczyć bramkarza kazachskiej ekipy i pożegnała się z marzeniami o grze w Lidze Mistrzów w tym sezonie.

Legia Warszawa 1-0 (0-0) FK Astana
1-0 Czerwiński 76

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 55. Artur Jędrzejczyk, 4. Jakub Czerwiński, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek (69, 53. Sebastian Szymański) - 18. Michał Kucharczyk, 15. Michał Kopczyński (65, 31. Krzysztof Mączyński), 75. Thibault Moulin, 6. Guilherme, 21. Dominik Nagy - 99. Armando Sadiku (58, 22. Kasper Hämäläinen).

Astana: 35. Aleksandr Mokin - 4. Igor Szytow, 27. Jurij Łogwinienko, 5. Marin Aničić (63, 44. Jewgienij Postnikow), 77. Dmitrij Szomko - 23. Patrick Twumasi, 6. László Kleinheisler, 18. Iwan Majewskij, 7. Sierikżan Mużykow (84, 8. Srđan Grahovac), 45. Roman Murtazajew (57, 15. Abzał Biejsiebiekow) - 30. Junior Kabananga.

żółte kartki: Jędrzejczyk, Nagy - Majewskij, Aničić, Szomko, Twumasi.

sędziował: Jakob Kehlet (Dania).
widzów: 24 937.



Komentarze: (105)

Siwy, 02.08.2017 22:44:01 - *.centertel.pl

Frajerzy

kil, 02.08.2017 22:44:49 - *.2

ZAL.PL wiecej sprzedawajcie dobrych pilkarzy a bierzcie kolejnych drewniakow, i wezcie sie za lige bo wstyd tylko

Dede, 02.08.2017 22:45:02 - *.dynamic.chello.pl

Bede pierwszy. Ku.. jak ten pseudo trener dale bedzie to dramat. I 2 dupie mam was hejty

Wypier, 02.08.2017 22:46:28 - *.centertel.pl

Wypier.... z Legii pajace pseudo grajki WSTYD

service, 02.08.2017 22:47:03 - *.dynamic.chello.pl

Dąbroś patrz i ucz się od Czerwińskiego przerywania akcji w zarodku, na środku boiska.
Gdybyś to umiał to dziś byśmy byli w 4 rundzie...

word!up, 02.08.2017 22:47:35 - *.ssp.dialog.net.pl

Magiera won z Legii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ave Ja, 02.08.2017 22:48:30 - *.dynamic.chello.pl

Dno, kompromitacja, wstyd... nie wracajcie do domu.

FANATYK , 02.08.2017 22:49:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Strategia na kolejne DZISIAJ ehh...no nie wyszła, pracujemy dalej nad tym...!
Magiera wiesz co...?!
Przepraszam ale jestem zawiedziony!Totalny hokej.

telewizyjny kibic z Wielkopolski, 02.08.2017 22:49:34 - *.127

No cóż mam tak samo jak Wy ligę Mistrzów w tv

barney, 02.08.2017 22:49:35 - *.dynamic.chello.pl

Prezes Legii zapewne zadowolony. Zgodnie z tym co niedawno mówił, klubowi rzekomo nie opłaca się grać w pucharach. Teraz będzie mógł uwiarygodnić brak inwestycji w klub, no bo przecież nie ma ligi mistrzów, nie ma środków w budżecie. Wyprowadzono ogromne pieniądze z klubu, sprzedano najlepszych zawodników, a składu nie wzmocniono. Teraz zapewne winą za brak wyników obarczony będzie pan Magiera. Właściciel z kolei uruchomi hasło - niech wróci Leśnodorski. I to zapewne jest plan na kolejne wyprowadzenie pieniędzy z klubu, tj. tym razem Leśnodorski odkupi klub od Mioduskiego, oczywiście pieniędzmi klubowymi, jak podczas dwóch ostatnich przejęć Legii.

Rio, 02.08.2017 22:49:35 - *.ip.oxynet.pl

Takie czasy, że z mistrzem Kazachstanu dostajemy lanie w dwumeczu. Miały być transfery, miał zostać najlepszy zawodnik drużyny, miało być pięknie, a wyszło jak zawsze. Prezesie, trenerze zabierajcie swoje cztery litery z Legii. Won !!!

Kamil, 02.08.2017 22:49:37 - *.53

Niestety nie potrafimy tym sezonie przeprowadzić żadnej składnej akcji,kontry. Mam wrażenie że drużyna nie ma pomysłu na grę, a podstawa to wzmocnienia. Bez tego może być problem w lidze

Kibic, 02.08.2017 22:49:44 - *.play-internet.pl

Brawo dla właścicieli ( właściciela ). Sprzedał najlepszych zawodników to co ma być. Jedyny pozytyw to Magiera bo rzeczywiście starał sie ich zmobilizować. Moulin - proszę nie graj juz. A z Astana zagramy w le bo to jeszcze większe dziady od Nas. Pokonali Nas przez to zasrane plastikowe boisko. Teraz powinien odejść Trener i lecimy do pierwszej ligi. Zawsze Legia

CBR, 02.08.2017 22:50:30 - *.dynamic.mm.pl

Jak przewidywalem i niestety sie sprawdzilo-blad sprzed tygodnia naszego super amatorskiego obroncy p.Dabrowskiego odpadlismy z LM.jak w LEGII moze grac chlop,ktory nie umie przerwac akcji na 3:1 .nieporozumienie.czerwinski dzis pokazal jak sie powinno kryc szybkich i mocnych napadziorow.czasami trzeba tez faulowac ale p.Dabrowski sie boi kontaktu z przeciwnikiem i dlatego kryje na 5metrowy radar.amator z polskiej ekstraklapy.pozdrowienia z BRODNICY.TYLKO LEGIA

ciii, 02.08.2017 22:50:37 - *.dynamic.chello.pl

NIE CHCE SIĘ WKU....
CHCIELI ALE UMIEJĘTNOŚCI...
CO Z TEGO SKŁADU ZOSTAŁO !!

#BL WRÓĆ

wo(L)a, 02.08.2017 22:51:19 - *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wystarczy dobrze się ustawić i zmusić obrońców do rozgrywania - taktyka kazachów . Poza tym nieważne czy to Sandecja czy Nieciecza czy inna Astana ustawienie 1-4-5-1 z Kopczyńskim bo k***a trzeba bronić a nie odrabiać - genialna taktyka trenera Magiery. Żenua.

bart, 02.08.2017 22:51:40 - *.bb.sky.com

MAGIERA OUT !!! Zanim jeszcze zawali awans do LE. Zero jakosci w ofensywie, zero skladnej, wytrenowanej, sensownej gry. Po prostu prymitywny futbol na afere, ze az zeby bola. Od Besnika Hasiego rozni sie tym, ze jest od niego duzo gorszy, ale za to ma fory u niektorych kibicow, bo dawno temu jako slaby pilkarz zanizal poziom sportowy druzyny przez wiele lat, a obecnie robi to jako coach. Nawet nie potrafie sobie wyobrazic jakby wygladala gra Legii, gdyby na dodatek zespol gral przeciwko niemu tak jak gral przeciwko Hasiemu...skoro nawet teraz gra gorzej...

Legionista75, 02.08.2017 22:51:45 - *.centertel.pl

Przykry wieczór.Transfery super. Obudzcie się w końcu. Wyp...cie w końcu dyrektora.

Lukas, 02.08.2017 22:52:19 - *.jjs.pl

A wiec tak gra w miare...ale nadal bez napastnikow wiec dupa...jak to bywalo ze rumunami steua obronca strzela gola...tyle w temacie Mioduski+Zewlakow+Magiera zamiast wyzej jest nizej wiec jak to w naszej pilce wszystko wraca do normy czyli do nieczego. Gdzies mam tematy ze sie nie udalo i brakowalo chwili...tyle lat sie kibicuje i widzi ze jak cos mozna wykorzystac to jak w innych klubach typu wisla widzew lech kolejny sezon wyglada tak samo czyli h...j!!! Cala Polska kopana liga...czy mamy sie przyzwyczajac do tego od 20lat? Ciezko zawsze jest ta nadzieja ale wiadomo pieniadz wygrywa czyli dzis zarobie...pozyduje i zobaczymy jakos tam bedzie i wlasnie jest te takie jakos bedzie . Wspolczuje Nam Wszystkim bo ciagle od 20 lat jest to samo....niby mistrz a widac co sie dzieje...niby trener a co jako tako...mamy jakos zgrana druzyne to nie ma napastnika i tak w kolko....Ja pier...e za co ja Wam Kibicuje? Moze kibicuje Legii a nie ludziom tam pracujacym i zarzadzajacym?

Robson, 02.08.2017 22:52:28 - *.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Teraz Legie czeka upadek. Brak kasy z uefa. Przeplaceni zawodnicy. Ciekawe czy do le awansuja? Go.ha jaca malysz sonia || 3.00 zl

ibik, 02.08.2017 22:53:03 - *.adsl.inetia.pl

Szkoda, ale nie stać nas dzisiaj na więcej. Wątpię, abyśmy awansowali do LE. Z taką grą nie mamy czego szukać nie tylko w Europie, ale również w lidze

1916, 02.08.2017 22:53:45 - *.dynamic.chello.pl

NO TO MAGIERA ODPALILISCIE HA WROTKI CHYBA HAAAAAAAAAAAAAAA SMIECH NA SALI SZKODA MI SLOW NA CIEBIE TRENERZYNO ALE WIEM PRZEANALIZUJESZ WSZYSTKO HAAAAAAA

Jano, 02.08.2017 22:53:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No to teraz skoro koniec pucharów trzeba się skoncentrować na Lidze i ją wygrać

Cult⚽️Legia, 02.08.2017 22:54:06 - *.177

Magiera out!

PYTAM, 02.08.2017 22:54:23 - *.dynamic.chello.pl

GDZIE KASA Z LM ZŁODZIEJE !!??
GDZIE WZMOCNIENIA !!!
KUDŁATY ZEPSUŁEŚ WSZYSTKO !!!

MAM NADZIEJĘ ŻE BOGUŚ JESZCZE WRÓCI !!

KS PIASRECZNO, 02.08.2017 22:55:05 - *.play-internet.pl

Magiera wypiera...j z Legii. Pajacu trzeba było uszanować wynik z pierwszego mecz u a nie atakować i tracić bramkę w ostatniej minucie. Jak Ty ich ustawiłes. Qrwa wydaje jade idę na mecz drze jape i co mi zostaje , jutro na 7 do roboty . Płakać się chce.

Bloom, 02.08.2017 22:56:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak można przespacerować tak ważny mecz już nie mogłem patrzeć na tą ciągłą kopaninę w środku boiska. Szkoda tym bardziej że astana potwierdziła że są dnem poza swoim betonowym klepiskiem.

meter, 02.08.2017 22:56:36 - *.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szymański zrobił więcej niż cała drużyna razem wzięta.....

Sebo(L), 02.08.2017 22:56:42 - *.slupsk.vectranet.pl

Nieporozumieniem było trzymanie Moulina pełne 90 minut. Dla mnie najsłabszy piłkarz Legii. Osobiście zaryzykowałbym już po przerwie i wprowadził Pasquato. Niepotrzebnie ściągnięty Sadiku bo Hamalainen nie wniósł kompletnie nic. Poza tym gra niestety bardzo wolna,bez pomysłu. Wszystkie akcje były do przewidzenia przez obrońców Astany. Nie ma co się oszukiwać ale drużyna Legii jeszcze "nie zatrybiła". Gra jest niestety słaba. Hlousek cień samego siebie,Nagy taki jakiś "nijaki",Moulin dramatycznie niedokładny,Guilherme wolny. Po prostu słabo i tyle. Zasłużony w 100% awans Astany. Z taką grą nie mamy również co myśleć o awansie do fazy grupowej LE.

Cch, 02.08.2017 22:57:09 - *.dynamic.mm.pl

Nigdy nie krytykowalem Magiery. No ale k***a zdjął w 50 minucie jedynego napastnika jakiego mial w 18 meczowej i wpuscil czlowieka widmo (hama mial w ogole pilke w tym meczu?). Do tego zdjął kope (co on mu zlego zrobil w tym meczu) i wprowadzil maczynskiego. Czyli def pom za def pom, nie wierzylem wlasnym oczom. Rozumiem pasquato ale mąka.. do tego gui rozpoczal mecz na srodku.. chyba pierwszy raz od 3 lat jak gra w Legii. W takim meczu experymenty?! Nie ma co ukrywać, nie bylismy nawet blisko drugiej bramki.. pierwszy mecz to byla zenada. Ps moulin i pazdan ZERO formy.

Edek z krainy kredek, 02.08.2017 22:57:40 - *.dynamic.chello.pl

Pan JM do wymiany. Wiem, że to może i wcześnie itp. ale potrzebujemy trenera z jajami. Za kilka chwil powie, że niewiele brakowało, a prawda jest taka, że:
- Moulin na TRENINGI INDYWIDUALNE
- Hlousek na TRENINGI INDYWIDUALNE
- Pazdan na TRENINGI INDYWIDUALNE
- Sadiku DRUGA DRUŻYNA
- Kopczyński DRUGA DRUŻYNA
- Jędrzejczyk na TRENINGI INDYWIDUALNE

Tak to jest jak skupuje się szrot, nie ma pomysłu na grę i nawet na treningi.
Może i dobrze, że nie awansowaliśmy, z taką grą przynajmniej nie będzie kolejnych 6-0 i żenad, chociaż w ekstraklasie będzie wstyd. Żal, żal i jeszcze raz żal.
I nie zwalajcie na krótki okres przygotowawczy, złą murawę w Astanie, upał, brak szczęścia. Przygotowanie do sezonu fatalne, JM nie nadaje się na trenera w wielkim klubie, przecież w zeszłym sezonie też było to widać. Mistrzostwo fartem, bo inni pokazali jeszcze gorszą piłkę niż my, a nie dlatego, że byliśmy zajebiści!!!

Wojtek. , 02.08.2017 22:57:58 - *.dynamic.chello.pl

Niestety Legia jest na sportowym dnie. A jeszcze gorzej właściciel i osoby zarządzające tym klubem. Transfery to po prostu wstyd.

L, 02.08.2017 22:59:57 - *.ip-point.pl

Smutna prawda.Nie mamy zawodnikow ktorzy zastapiliby tych ktorzy odeszli mimo kasy z LM.Od pół roku nie mamy strzelców, Necid i Chukwu nie odpalili,Radovic kontuzja a Sadiku jest zbyt krótko.
Jesli naszym ratunkiem jest Kucharczyk i Hama to troche za mało.Nie mamy w srodku pola nikogo kto by zrobil roznice i wygrywał pojedynki robiac przewage.Moulin dramat dziś.Pasquato ktory mial zastąpić Vadisa tez jest zbyt krótko.Mamy talent Szymanskiego, mamy Mączynskiego, nie wiem czemu uparcie Magic gra Kopczynskim.Ogólnie druzyna mocno osłabiona w porównaniu do poprzedniego sezonu.Nastepców brak.Formy brak.Pomysłu na broniącego przeciwnika brak bo Vadis brak.Za szybko odchodzą kluczowi zawodnicy zanim pojawią sie następcy.Ubiegłoroczny awans do LM to był po prostu fart który rozbudził nadzieje.Niestety polska liga jest zbyt słaba i biedna i zadnego klubu nie stać ani nie jest w stanie w letnim oknie utrzymac najlepszych lub kupic godnych zastępców lub wychować ich wcześniej.

soly, 02.08.2017 23:00:26 - *.adsl.cybercity.dk

jakim cudem gra Kucharczyk,ktory nie umie przyjac pilki??..na co ciagle liczy Magiera wystawiajac go??...i dziekujemy Magierze za spalenie Langila...wolal Kucharczyka to teraz ma...

Dalmat, 02.08.2017 23:00:30 - *.centertel.pl

Gra w miarę? Ludzie, przecież to nadal to samo dno. Astana grała jak grała, bo miała 2 bramki do przodu. Mieli atakować? Dlatego lepiej wyglądało to defensywnie.
1:0 po słabej grze i golu na zasadzie "wpadło, bo wpadło". Jak wcześniej Magierze dawałem szansę, tak teraz widać, że nie ma kompletnie pomysłu na grę. Ściągamy jedynego napastnika, chcąc odrobić dwie bramki straty. No bo przecież jak nie strzelamy, to napastnik do wymiany. Chyba tylko zapomniał, że ten napastnik musi mieć piłki dostarczane, żeby strzelać. Jedno dośrodkowanie Hlouska to za mało, bo Sadiku to nie Ronaldo, żeby trafiać 90% sytuacji. Środek nie istniał, nawet po zmianach. Jedyna koncepcja gry Magiery, to boki i grad dośrodkowań, bo może ktoś coś dziubnie. Mecz "o życie", ale spróbujmy Guilherme na pozycji rozgrywającego, może da radę. Idealny czas na próby. Dramat. I niech już nikt nie mówi, że Kucharczyk to napastnik - może na ligę od czasu do czasu. I do kur... nędzy, Mączyński potrafi skakać do pojedynków główkowych, czy zawsze będzie zakładać takie stołki?

#BL WRÓĆ, 02.08.2017 23:00:42 - *.dynamic.chello.pl

_________________________________________________

MIODEK ROZJE...Ł WSZYSTKO. PIENIĄDZE Z LM WYPAROWAŁY!! SPRZEDALIŚMY NAJLEPSZYCH PIŁKARZY I CHCIELIŚMY WOJOWAĆ EUROPE? TAK SIĘ PRZYP...M.Y MAGIERY ALE JAKICH ONA MA GRAJKÓW!! MIAŁY BYĆ WZMOCNIENIA A FINALNIE OSŁABIONO DRUŻYNĘ.

_______________________________________________

P.S. w tej formie LE też przerżniemy! ZOBACZYCIE!

Jim, 02.08.2017 23:01:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na tyle jest w obecnym składzie i formie stac tą drużyne chociaż widać że chyba kilku zawodników powinno grać innych co nie zmienia faktu że nie ma u nas pół goscia co potrafi wygrać pojedynek jeden na jednego.

kholmer, 02.08.2017 23:02:41 - *.5.53.178

Wychodzi na to, że ta zeszłoroczna Liga Mistrzów Legii bardziej zaszkodziła, niż pomogła.
Remis z Realem i zwycięstwo ze Sportingiem nieco podkoloryzowały prawdziwy stan rzeczy. Nikolić się obraził, bo grał w LM za mało, Prijovic za to grał dużo i też się obraził.
Pieniądze poszły na spłatę 'wspólników', a przy okazji powstały kominy płacowe.

Realnie miejsce Legii, drużyny z dwoma boiskami treningowymi i miernym szkoleniem młodzieży, jest w grupie LE i walce o awans do 1/16. Po zeszłorocznych wyskokach to już nie będzie smakowało tak samo.

Na sprzedaż: Guilerme i Moulin (jeśli nie mają serca do gry w najważniejszym meczu, niech odchodzą).
Po Mundialu mam nadzieję, że opchniemy gdzieś Jędzę i Mąkę.
O formę kosztownego Fina i Nigeryjczyka chyba już nawet nie ma co się modlić.
Transferów nie będzie, max już jest wyciśnięty.
Kierunek na przyszłość: Szymański.

Dopóki nie będzie grało więcej wychowanków, dla których Warszawa to dom a Legia to miłość, nie mamy szans w takich meczach. Nie ma takiej kasy.

Jeśli drużyna nadal będzie bez formy po wrześniowej przerwie na kadrę, będzie trzeba zmienić trenera i przede wszystkim sztab fizyczny. Z zagranicy.

Peee, 02.08.2017 23:02:44 - *.dynamic.chello.pl

Swój styl gry ? Jeśli stanie w miejscu i podawanie non stop do obrońców którzy nie potrafią rozegrać piłki to styl to nie dobrze

wo(L)a, 02.08.2017 23:02:52 - *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wystarczyło,że zobaczyłem wyjściowy skład i już wiedziałem,że będzie kupa. Niema żadnej alternatywy na odrabianie strat. Zapyziała taktyka 1-4-5-1 jak tu trzeba strzelać ile się da. Rzuty rożne - widać ,że trenowanie tego leży - jak się uda tak jak w dzisiejszym przypadku to Ok , każdy wie ,że tu niema czym straszyć. Jaki ma sens wystawianie Kopczyńskiego na mecz gdzie trzeba za*****ć a gość wiadomo,że jest jednostajnie przyspieszony.

Toni, 02.08.2017 23:03:10 - *.pools.vodafone-ip.de

Byla przewaga w posiadaniu pilki i to wszystko.Brak pomyslu na skladna akcje zakonczona strzalem.Zbyt malo strzalow na bramke.Nagy,Gui slaby mecz.Moulin beznadziejny.Jego dosrodkowania szkoda gadac.Wstal bym z przed telewizora i w klapkach bym wrzucil pilke z rzutu wolnego lepiej niz on.Hamalajnen w ogole nie widoczny.
Szymanski i Hlousek na plus reszta badziewie.Sadiku do dupy.
A wystarczylo pogonic Chukwu po sezonie i pensje jego i Necida dac Ofoe i bylo by o niebo lepiej.
A tak to mamy murzyna co za 550 tysiecy euro kopie od czasu do czasu pilke w rezerwach.
KTOS ZA TO ODPOWIADA?????

Dalmat, 02.08.2017 23:03:44 - *.centertel.pl

I skończmy z tym Boguś wróć, bo najlepszego napastnika jakiego mieliśmy, plus drugiego całkiem dobrego oddał ukochany Boguś. Ten zespół gra tak dramatycznie od tego momentu, naprawdę nikt tego nie dostrzega?

Obserwator, 02.08.2017 23:04:06 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

NAGY - dno
Moulin - dno
Guin- dno

Obrona na 5+
Odcieli murzynow

Pab (L)o, 02.08.2017 23:05:25 - *.dynamic.mm.pl

Mega frajernia, tysiące kibiców na stadionie, miliony przed tv, a Magiera wyjdzie i powie walczymy dalej, walczą nawet chłopaki w B klasie co na mecz prosto z budowy przychodza, i dobrze ze za 3 dni nastepny mecz, szansa na rehabilitację hahaha. NO NIE DA SIE TEGO JUZ SŁUCHAĆ

Daszka, 02.08.2017 23:05:35 - *.dynamic.chello.pl

W przekroju całego dwumeczu Astana była lepsza i zasłużenie awansowała do VI rundy. Niestety, tylko ostatni kwadrans tej konfrontacji mógł nas napawać optymizmem. Te mecze pokazały, gdzie aktualnie jest Legia ze swoją sportową formą. A wygląda to bardzo skromniutko. Tradycyjny brak środkowego rozgrywającego to największy obecnie problem naszej drużyny. Szkoda szansy, ale jeżeli się oszczędza na transferach to efekt musi być zawsze taki sam, czyli marniutki.

Buks, 02.08.2017 23:06:06 - *.bb.sky.com

Magiera musi odejsc Legia gra bez zadnego stylu. Podawanie w zdluz boiska i czasem wrzutka przez Holuska to nic. To jest latwe do rozszyfrowania. Totalna klapa. A jeszcze nie przedluzenie kontraktu z najlepszym grajkiem Gilerme to zenada. Musimy wygrac a on sciaga napastnika za srodkowego Hamelaina to kompromitacja trenera. Panie Miodiski ratuj Legie zmien TRENERA PROSZE

Peter mokotuff, 02.08.2017 23:06:16 - *.play-internet.pl

Kopczyns

EBR , 02.08.2017 23:06:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

MAGIERA OUT!!! MIODUSKI ZOBACZ CO ZROBIŁEŚ. LICZY SIĘ TYLKO KASA SKNERO. KAZACHSTAN LEPSZY OD MISTRZA POLSKI. WSTYD!!!!!!! MISTRZA TEŻ JUŻ NIE OBRONIMY. BO NIBY KIM.

zz, 02.08.2017 23:07:53 - *.dynamic.chello.pl

Kibice - klasa światowa.
Piłkarze - B-klasa.

Maciek, 02.08.2017 23:08:25 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki Magiera, ale chcemy lepszego trenera!!!!!!!!! Oni są pod formą!!!!! Zmiany? Hamalainen? Pogięlo cię? Dlaczego nie gra Pasquiato? Brak Radovicia to wzmocnienie. Na wiosnę grał padlinę. To cud i Odzidzia, że w dziesiątkę zdobyliśmy mistrza!

Wolfik, 02.08.2017 23:09:21 - *.dynamic.mm.pl

@Pytam: Właśnie swojego Bogusia w pierwszej kolejności o to zapytaj.

(L)evy, 02.08.2017 23:11:10 - *.181.internetia.net.pl

Magiera mam już dość twojego cukierkowatego gadania tej papeczki truskaweczki ! Wynoś się NATYCHMIAST Z LEGII MAGIERA !Byłeś nieudacznikiem jako piłkarz ale jako trener jesteś jeszcze wiekszym nieudacznikiem ! W tym meczu oddaliśmy 3 celne strzały na bramkę 3 celne a musielismy trafić minimum 2 razy do bramki ! No ale trudno strzelać bramki jak caly mecz się piłkę w bok gra i do tyłu ! Druga sprawa Miodulski jak nie chce wzmacniać Legii i rozwijać ją piłkarsko to odejdz razem z Magiera bo zaczyna to wyglądać jak za czasów ITI ! Kasa do kieszeni i wielka maniana !

LOCO, 02.08.2017 23:11:30 - *.dynamic.chello.pl

Panie trenerze !!!!!! taktykę dobiera się pod zawodników którzy są w drużynie ,a nie odwrotnie. Jak się nie ma umiejętności technicznych ,nie można grać w ten sposób. Najlepsze mecze Legii były jak była szybka gra ( taka chłopska ) czyli długa na dwóch wysuniętych napastników. Inna taktyka nie sprawdzi się przy tej kadrze . Tak to mogą grać Niemcy lub Hiszpanie.

LeBon, 02.08.2017 23:12:38 - *.155

A jednak potwierdza się to co niektórzy wcześniej pisali. Taktyka Legii w ub. sezonie = geniusz Vadisa. Nie dziwię się już Vadisowi, że wolał odejść do Besika niż grać u nas i uczyć Magierę taktyki. Magiera to niestety w zakresie taktyki poziom Zagłębia Sosnowiec. W tym sezonie Legia pod względem taktyki to dzieci we mgle. Boję się tylko, że Mioduski obudzi się dopiero po taktycznym oklepie jaki dostaniemy od Amiki (oni pod wzlędem taktycznym, jeszcze na szczęście nie piłkarskim, to wyższa generacja). Magiera jeśli masz honor to zostań drugim trenerem Legii i dalej się ucz od lepszych, bo inaczej za rok- dwa zostanie ci trenowanie przeciętniaków w I lub II lidze. Obudź się chłopie póki czas.

czu, 02.08.2017 23:12:44 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

"każdy Twój wyrok przyjmę twardy".. 4 lata tłuste w pucharach przyzwyczaiły nas że zawsze będą sukcesy.. szkoda.. wielka szkoda.. wynik dwumeczu mega wkurzający, ale trzeba się ogarnąć i powalczyć o LE.. nie poddawaj się, Ukochana ma..

Kamil, 02.08.2017 23:12:50 - *.play-internet.pl

ODPI^ERDOLCIE SIĘ OD MAGIERY !!!!

Darek, 02.08.2017 23:13:21 - *.centertel.pl

Bez napastnika i bez rozgrywającego...

petro, 02.08.2017 23:13:24 - *.dynamic.chello.pl

Teraz Pazdan i Gui odejdą na bank, wejście do LE po odpadnięciu z 4 rundy el. LM byłoby bardziej opłacalne finansowo niż LE z 4 rundy el. LE, także czas na wyprzedaż Panie Mioduski

Zlb , 02.08.2017 23:15:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zamknąć ryj na temat Pana Jacka! Już kur.. nie pamiętacie pajace gdzie byliśmy za Hasiego? Każdemu bym w ryj naplul za gadanie typu Magiera won!!! Kibice Legii jesteście? Pajacami zwykłymi, i tyle! Winny tej sytuacji jest Siwy loczek a nie trener! Robili co mogli, nie poszło, gramy o LE! Też gitara!!!

Andrzej, 02.08.2017 23:15:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Magiera to frajer, dlaczego:
Zero wpływu na transfery, w każdym polskim klubie były dokonane transfery, a do innych frajerów którzy bronili żeby się nie napinać bo na transfery mamy czas bo okienko jest do końca sierpnia to informuje że już jest za późno
Za jakie zasługi gra Kopczyński?
Po pierwszej słabej polowie, gdzie są ku zmiany, bronimy remisu?
Przy 0-0 zmiana napastnik za pomocnika,( jakby chu nie grał napastnik to trzeba było zdjac Kopczyńskiego czy nawet środkowego obrońcę)

Hiszpan, 02.08.2017 23:16:19 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chłodnym okiem. Koralik Kudlaty i Dzyndzel się oblowili. Bracia
Ż kasa się zgadza. Drużyna jest cały czas osłabiana kupiony szrot nie daje szans na nic. Gdyby Magiera miał cohones podalby się do dymisji żeby tego dziadostwa nie firmowac swoim nazwiskiem.

Xyz, 02.08.2017 23:16:53 - *.centertel.pl

Ludzie co to ma być to jest moja legia wstyd zenada

Legionista, 02.08.2017 23:17:03 - *.226

Po prostu kibice.... Obrażają trenera który budował Legie od 20 lat i zapewniam was on więcej wie o piłce niż wy "hejterzy" Wszystko idzie na Magica, ale czy to on zakupił "Gorszy Sort" piłkarzy... Czy to przez nie go mamy gorszych piłkarzy... Czy to on nie potrafi utrzymać najlepszego piłkarza.... Teraz Miodek i jego zwolennicy będą obrażali Magica... Miodek możesz sobie już iść.... Zabierz ze sobą swojego kolege Żewłaka... Ja w tym meczu mam takie wnioski: +Magiera ponieważ dokonał normalnych zmian i zaufał Szymańskiemu który zagrał dobry mecz, starał się motywować i zabrakło nie wiele... No cóż (mnie też do Boli...) ale gramy teraz w LE i mam nadzieje że awansujemy do Fazy grupowej.... Przyjdzie Berto, Rado i będzie wszystko dobrze funkcjonowało... Kolejne plusy: Czerwiński który w końcu coś pokazał - Mam nadzieje że Dąbek powróci do formy... Nagy coś się starał, ale nie wychodziło mu... Ogólnie był średniawy mecz... Szkoda zmarnowanej szansy Sadika....

PETRO, 02.08.2017 23:18:27 - *.dynamic.chello.pl

Teraz Pazdan i Gui odejdą na bank, wejście do LE po odpadnięciu z 4 rundy el. LM byłoby bardziej opłacalne finansowo niż LE z 4 rundy el. LE, także czas na wyprzedaż Panie Mioduski

Farba, 02.08.2017 23:18:31 - *.play-internet.pl

Będzie jeszcze gorzej bo po odpadnięciu z Ligi Europy będzie wyprzedaż Gui Moulen Jędrzejczyk Hlousek Hamalainen bo będzie trzeba zrównoważyć budżet. Takie czasy nadchodzą niestety żal patrzeć.

BR(L)DNO, 02.08.2017 23:19:01 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Jacku!Jak mianowano Cię trenerem LEGII byłem na tak,myślałem że będziesz naszym Alexem Fergusonem,trenerem na długie tłuste lata,niestety NIE!!!Nie jestem zwolennikiem zwalniania trenerów ale"ślepy"by zobaczył,że ta "drużyna" pod Twoją wodzą nic nie osiągnie(0-słownie ZERO pomysłu na grę).Bądź facetem z jajami i zrób to sam(jutro rano u prezesa z dymisją)Powodzenia.Może za kilka lat.3Maj się.

Zlb , 02.08.2017 23:19:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do tego Piaseczno, zamknij dupe! Jak ci źle nie jezdzij!!!! A wypier.... to możesz ty z trybun kibicu sukcesu! Jakby Legia spadła z ligi to takich lbow jak ty by nie było!!! Byście uciekali az by dym szedł!!!!

Zyzio, 02.08.2017 23:20:11 - *.pruszkow-piastow.vectranet.pl

Jakim trzeba byc idiota(a takich tu widze),ze Dabrowski wine ponosi za pierwszy mecz. Przypomnijcie sobie kto wyprowadzal pilke(p.reprezentant polski Maczynski) na 5 metrow do przodu podal do przeciwnika i to jego obwiniajcie jak juz. Zejdzmy na ziemie ludzie...przegrywasz z parowami,to jestes parowa. Ewentualne skargi,krzyki,wyzywanie,bo pewnie sie pojawia wsadzcie sobie tam gdzie chcecie.

(L)eon, 02.08.2017 23:28:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No i odpalili Magic nie ma co

Prosty kibic, 02.08.2017 23:28:32 - *.centertel.pl

Totalna amatorszczyzna . Od prezesa Do,niestety , piłkarzy. Nie wiem jak można zapomnieć gry w piłkę . Kurczę, Czy to jest sabotaż? Czy Pan Magiera widzial jak ta drużyna dziś odpalila? Co ten Kopczyński robi żeby grać w pierwszej jedenastce? Panie Mioduski sprzedaj Pan klub osobie ,która będzie naprawdę zarządzać klubem i pierwsze co zrobi zwolni M.Ż z k6. Rób Pan swoje interesy A piłkę Pan zostaw. Ooo w tv sobie oglądaj jako rozrywkę. WSTYD!!!!. Cisną się przekleństwa.
Prezes, który myślał, że kupił maszynkę na zarabianie pieniędzy i wystarczy uzupełnić skład młodzieżą i będzie ok. Prezes,który boi się zwolnić ludzi odpowiedzialnych za to co się dzieje w tym klubie.
Trener,który nie wie kiedy zaczyna się sezon i ma nadzieję, ze drużyna odpali . Trener,który sam wybrał sobie sztab A sztab ma jedynie pieniądze za darmo bo przygotować drużyny nie potrafi. Bez strategii
Piłkarze (nie wszyscy) mam nadzieję, którzy mają w dupie co się dzieje w klubie aby tylko kasa się zgadzała co miesiąc. Piłkarze, którzy jak nie tu to gdzie indziej zarabia kasę. Bez chęci walki ,bez ambicji.
Tak na dziś wygląda obecnie nasza Legia.

kosachicago, 02.08.2017 23:29:03 - *.116

Francuz I tell jego dosrodkowania zal patrzec mecz trzeba wygrac a wychodzimy jednym napastnikiem. Gui na rozgrywanie proba samobojcza

Artec, 02.08.2017 23:29:59 - *.centertel.pl

Na dzień dzisiejszy stać nas na tyle i tylko tyle jakim jest (o ile się uda) liga europy. Przestancie pier.olić o zwolnieniu Magiery bo już się nudni robicie. W zeszłym roku się udało bo mieliśmy cienkich bolków w drodzę do L.M. W tym roku na dzień dzisiejszy jesteśmy bez zawodników do gry. Vadisa już nie ma Rado rekonwalescent. Nowi muszą się wkomponować. Czy to jest do kur.y nędzy wina Magiery? No bez jaj. Tak krawiec kraje jak mu materiał staje. Drużynę skleja się i buduje w sezonie zimowym a nie w ostatniej chwili w lato. Wtedy to nawet Klopp i Gaurdiola nic nie zrobią. Niestety ale w Legii rządzi człowiek i ludzie którzy tak jak Leśny 6 lat temu uczyli się zarządzać klubem a Legia cofneła się w rozwoju o parę lat. Jeżeli szybko się będą uczyć na błędach to w niedalekiej przyszłosci będzie L.M. i będzie wielka Legia a na razie niech pilnują ligi europejskiej i naszej smierdzącej ekstraklasy żeby rozje.ać ją już przed podziałem na grupy. P.S. Panie Jacku po co pan zdejmujesz Kopczyńskiego który akurat w tym meczu grał dobrze a trzymasz pan cały mecz bezproduktywnego Moulina? Tego akurat nie rozumiem

Terry, 02.08.2017 23:31:00 - *.gigainternet.pl

Największym durniem i frajerem jest Mioduski. Dużo pierd.... o wizjach a mało czuje rzeczywistość. Niczego się nie nauczył od Leśnego. Sam klepał ciągle że to ostatni rok kiedy łatwiej wejść do LM i co zrobił? Od początku poprzedniego sezonu straciliśmy Niko, Prijo, Vadisa i Rado z różnych względów. Cała siła ognia. Dzisiejszy mecz pokazał jak trudno nam stwarzać sytuacje bramkowe nawet przy pełnej dominacji. Jesteśmy bez zębów a Szopen funduje nam Albańca którego nie widać, Portugalczyka który potrzebuje miesiąca żeby się przygotować do gry i Włocha w trakcie już trwających eliminacji ktory jest w praktyce testowany czy się nadaje. Szopen ogarnij się bo na razie ośmieszasz się i trącisz ITI.

rzeznikwiedzial, 02.08.2017 23:31:16 - *.dynamic.mm.pl

Rzezniczak wiedzial co robi spadajac z tej grupy nieudacznikow, ktorej przodują Żewłakow i reszta odpowiedzialna za transfery.

877h, 02.08.2017 23:32:33 - *.dynamic.mm.pl

a w kolejnej rundzie obije ich zespol z mołdawii czy gruzji oni tez są silniejsi, w sumie to kazdy jest silniejszy, gdyby nie fakt ze sandecja grala w 10 tez by ich rozklepała

plikowski, 02.08.2017 23:34:01 - *.dynamic.mm.pl

póki w Polsce będzie dochodzic do takich paranoi ze ludzie pokroju Pana Żewłakowa który robi szkodę drużynie jeszcze w niej pracuje póty bedziemy posmiewiskiem na arenie miedzynarodowej.

lw73, 02.08.2017 23:34:19 - *.jmdi.pl

Nie ma LM mogą być problemy z LE i jak tak dalej będzie się sytuacja rozwijała to i możemy zapomnieć o kolejnym tytule

Gimbi, 02.08.2017 23:38:54 - *.play-internet.pl

Dawno nie pamiętam tak świetnego meczu... pod wzgledem dopingowania. Gardło mam zdarte, sporymi fragmentami cały stadion na maxa darł ryja :-) co do meczu z pozycji sektora 210 najlepszy Gui, grający w chodzonego Sadiku, bardzo ożywcze zmiany. Awans straciliśmy w Astanie grając polską myślą szkoleniową na 0:0 na wyjeździe. Za dzisiejsze zaangażowanie - dzięki.

Lucas36, 02.08.2017 23:40:25 - *.prtelecom.hu

Do Rio
To ja mam dla ciebie misję chłopie - kup Legię,zrób ekstra transfery za kilka mln euro,sprowadź z powrotem Vadisa i będzie gitara..
Cwaniakować za kompem każdy potrafi..

Aarak, 02.08.2017 23:41:19 - *.dynamic.chello.pl

Wasze ataki na Magierę to debilizm. Zagrał tym co mu kupił Mioduski. A co myśli Magiera o "wzmocnieniach" to było widać po tym jak jednego super grajka którego mu kupili w ogóle nie wstawił a drugiego zdjął po godzinie.
Zapomnieliście o tym co zrobił Magiera w poprzednim sezonie ???

Legionista, 02.08.2017 23:42:58 - *.226

@#BL Wróć może i nie lubię polityki Leśnego, ale on jest o wiele lepszy niż Miodek....

Wolfik, 02.08.2017 23:53:09 - *.dynamic.mm.pl

@Dalmat: Dokładnie!!!

Legionista, 03.08.2017 00:08:59 - *.226

Wszyscy mówili żeby Dąbrowski był powołany do reprezentacji oraz że jak pazdan odejdzie to będziemy mieli Lidera obrony... Teraz Dąbrowski zły itp... Tak samo jest z Magierą - był Dobry, a teraz zły.... A ja wam powiem że jak odejdzie Magic.. Jak odejdzie ten "wynalazek Leśnego"... To przyjdzie nowy trener.... Tylko na poziomie tych transferów i będziemy gorzej grali.... I jak to się wydarzy to będziemy wspominali długo Remis z Realem oraz wygraną Ekstraklasy.... I będziecie sobie zadawali pytanie czemu Magiera odszedł.... Tak będzie ponieważ Miodek nie umie zarządzać i jedyna szansa to powrót Leśnego lub Wielki inwestor! Przypomnicie moje słowa...

G, 03.08.2017 00:12:25 - *.ipcom.comunitel.net

Piłka jest krótka, kasa z LM za ub sezon została rozdarta, zamiast wzmocnić skład to sie opycha najlepszych zawodnikow, miliony znikają pod pretekstem spłaty długó i "wyjścia na prostą".
Panie prezio, wypierpapier! Tyś jużna prostą wyszedł z naddatkiem ! Co za złodziejska polityka, toki i wypad z piłki dziadu jeden !
Wrrrrr.... :( wa mać......

EJ A CO WŁAŚNIE, 03.08.2017 00:19:18 - *.dab.02.net

DZIEJE SIĘ Z MURZYNEM CHUKWU????, JAK KTOŚ WCZEŚNIEJ ZDĄŻYŁ ZAUWAŻYĆ, POZYSKANEGO ZA PONAD PÓŁ MLN EURO

DLACZEGO KOPCZYŃSKI A NIE PASQUATO????

DLACZEGO ONI PODAWALI NA STOJĄCO - MIĘDZY SOBĄ PRZEZ 75MIN????

DLACZEGO MOULIN NIE ZOSTAŁ ZMIENIONY, A ZA NIEGO WPUSZCZONY HAMALAINEN????

DLACZEGO HLOUSEK, KTÓRY BIEGA CAŁE ŻYCIE PO LEWEJ STRONIE OD 16STKI DO 16STKI, NIE POTRAFI WBIĆ 2-3 SENSOWNYCH PIŁEK????

DLACZEGO CI LUDZIE MÓWIĄ COŚ POD NOSEM DO SIEBIE I KLEPIĄ SIĘ PO POTYLICY, PO KAŻDYM NIEUDANYM STRZALE, LICZĄ NA FARTA I DLATEGO TAK TEGO ŻAŁUJĄ PÓŹNEJ????

Cult⚽️Legia, 03.08.2017 00:19:41 - *.177

Podsumwanie komèntarzy na Teraz =Szukać Nowego Trenera a Magiera Nie wyciska wiécej ...Szukać! Super Trenera wariata futbolu pasjonata Walki gry zdrowia piékna futbolu techniki szybkości dynamiki zgrania siły odporności celności strzelności I obronności bramek,tyle na Boga Tylko tyle wystukac na pamiéć I Legie trenować! Mr. Magiera ale Nie ty swoje...Wiéc My Kibice Legia Warsaw ,ogłaszamy Casting Mièdzynarodowy na Trenera Legii Warsaw !#żewłakowout to nieLegionisci many thanks but good bay!My w Legii chcemy kibicòw I pracowników w jednym inaczej nigdy niebèdziemy Super Legià✨⚽️✨

Legionista, 03.08.2017 01:32:23 - *.226

@Cult⚽️Legia Tak tak... Nie będziemy Super Legią ponieważ rządzi Miodek... A nowy trener może być.... Tylko na poziomie obecnych transferów czyli "Dno"... Wspomnicie moje słowo że ci którzy chcą zwolnić Magica to póżniej powiedzą czemu jego zwolniliśmy ? Będziemy też rozpamiętywać remis z Realem i zdobycie Mistrza bo większych sukcesów nie będziemy mieli... A co to Komentarzy to pokazuje że większość Legionistów stoi za Magierą!! A nie za zwolnieniem! Większość jest przeciw Miodkowi i Żewłakom.... Jest wsparcie dla Drużyny i Trenera więc nie opowiadaj bajek, a jak chcesz żeby był normalny trener do wiesz gdzie iść? Do amiki podobno tam mają Wielkiego Bjelice który przegrał z Magierą 3 razy... Przegrał Puchar Polski, Mistrza i teraz przegra LE...

Kajtek, 03.08.2017 05:41:19 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

No "kibice" - popisujecie się. Dawno temu pisałem , że trzeba się było przyzwyczaić. Wczorajszy mecz przypomniał mi puchary z przed 38 lat Legia- Slavia. Było identycznie. Można było kur...ć ale bez przesady. Ciekawe kogo byście winili po wpier...u na stadionie poza Warszawą (kibicowsko). Płaczki . Stało się. Teraz pewnie spora grupa "prawdziwych kibiców" odpadnie z Ł3. Jak zacznie być normalnie to i ja może pojadę na mecz.

Sebo(L), 03.08.2017 06:30:27 - *.slupsk.vectranet.pl

Rozesłać ofertę sprzedaży Legii każdemu chińskiemu biznesmenowi,miliarderowi! Może któryś się skusi :) Tak poważnie bez pieniędzy jakie w piłkę pompują Chińczycy,Katarczycy czy Saudyjczycy nie mamy już czegokolwiek szukać w Europie. Obecność Legii w europejskim topie to jedynie marzenia Mioduskiego,które przy takim nakładzie finansowym nie mają prawa się spełnić. Na dzień dzisiejszy jestemy w 3 lidze europejskiej. Nie ma się co oszukiwać. Taka Astana potrafi zmontować całkiem przyzwoity skład z fajnymi grajkami typu Kabananga i Twumasi a my cały czas ściągamy SZROT,który jest gotowy do gry po półrocznym pobycie w Legii,albo i nawet nie (Chukwu)

Koko, 03.08.2017 06:51:59 - *.promax.media.pl

Dawno nie widziałem tak grajacej Legii. Z taką pasją i zaangażowaniem. Niestety okazało się że ta Astana to nie jest zespół pokroju Trencin czy Dundalk z którymi udało się prześlizgnąć rok temu ale znacznie wyższa półka. Gdy emocje opadną proponuję przeanalizować oba mecze z Astaną na spokojnie.
Choć zawsze pozostanie żal bramki na 3-1 w pierwszym meczu która nie powinna paść...

Teraz trzeba wygrać dwumecz żeby awansować do Ligi Europejskiej. Czy się uda? Zależy od losowania. Jak trafimy na zespół z Cypru czy Izraela gdzie na wyjeździe bedzie ze 35stopni to odpadamy. Podobnie jak trafimy na zespół dobrze poukladany taktycznie. Czyli generalnie jakieś 66% na awans

Marek84, 03.08.2017 06:54:21 - *.play-internet.pl

Tak jak myslalem. Wiekszość wpisów to hejterzy i wynikowcy. Odwalcie się od Jacka. Jak w zeszlym sezonie zdobylismy MP to na rekach malo go nie nosiliscie i wogóle. A teraz komentarze, że on jest dno itd. Walnijcie się w głowe. Tu jest wina zarządu. Zobaczcie na inne kluby, transfery porobili dawno, zgrali nowych zawodników. A my transfery na ostatnia chwilę i to nikogo konkretnego. Wiec kim ma Jacek poszarżować. Założę się, że jak byśmy wygrali wczoraj 2:0 to Jacka byście komplementowali od góry do dołu. Prawdziwi kibice jesteśmy tu dla Legii, dla naszego ukochanego klubu. Jesteśmy na zawsze czy jest dobrze czy jest źle. Są wzloty i upadki. Nie zawsze bedzięmy dominować. Ale my kibice jesteśmy dla klubu, dla nich. Więc skończcie te głupie pie......nie o jacku itd, tylko wspierajmy ich naszym dopingiem i wiara w nich

grzesiek, 03.08.2017 07:37:33 - *.centertel.pl

Najwiekszym bledem bylo sprzedanie odzidzi za 2,5 mln euro. Oraz gra kontuzjowanego rado przez pol sezonu. Kto na to pozwolil?. Gdyby nie to pewnie w piatek znowu bywmy wylosowali rijeke hapoel ber szewa lub slavie praga. Odpasc z kazachstanem w 2017, no to w 2018 bedziemy odpadac pewnie z san marino lub lichtensteinem. nie wspominajac juz o jakichs 15 mln euro za udzial w LM i pewne rozstawienie za rok. No ale coz....

tomaszek67, 03.08.2017 09:02:07 - *.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To nie wina Jacka Magiery. To kolejna porażka Dariusza Mioduskiego. Który nie potrafił zatrzymać Vadisa a i transfery okazały się poprostu słabe. 0 jakości.

Tomek Mokotów , 03.08.2017 09:03:24 - *.centertel.pl

Internetowe pospólstwo już wiesza psy na Magierze... I to rynsztokowym językiem.
Wielcy fanatycy z koziej d.py wyjęci...

Transfery na ostatnią chwilę i to w dodatku dość skromne to też jego wina?

Przestańcie pajacować i darujcie sobie kibicowanie Legii bo nadajecie się na [cenzura] dla waszych kolegów z Konwiktorskiej.

Kibic, 03.08.2017 09:09:33 - *.centertel.pl

Krótkie pytanie:
Czy ktoś w tej Legii umie celnie i mocno uderzyć z wolnego? Już nie pamiętam kiedy ostatnio mieliśmy takiego zawodnika w zespole, Leszek Pisz, Edson, może Ljuboja, a dalej padaka. Nawet Vadis, choć się starał, nie był w tym mistrzem. A poza tym stałe fragmenty to trzeba ćwiczyć. Zostać po treningu z 3-4 zawodników i walić do upadłego po 50-100 razy każdy.

SAJGON, 03.08.2017 09:54:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Witajcie...
Legia to już tylko została nazwa bo miałem nadzieję jeszcze i proszę nie róbcie nam więcej wstydu zostawcie piłkę i do gnoju!!!!!!!!!!!

Sebo(L), 03.08.2017 10:14:24 - *.play-internet.pl

Ręce mi ku.wa opadają,jak czytam o tym,że Mioduski nie potrafił zatrzymać Ofoe w Legii. Ludzie zrozumcie w końcu jedno,że Odjidja nie chciał już w Legii grać i nawet gdyby Mioduski proponowałby mu 1,7 mln euro to on już był myślami i obiema nogami w Olympiakosie u swojego ulubionego trenera!!! Sęk w tym,że nie potrafiono w jego miejsce ściągnąć piłkarza tak samo kreatywnego i z takimi umiejętnościami jak Ofoe gotowego na już,na teraz a nie za 6 miesięcy bo musi zaległości nadrabiać. Mamy kulawy scouting oraz bardzo ograniczony budżet i tu jest największy problem.

Cult⚽️Legia, 03.08.2017 12:19:27 - *.224

Jaki ojciec taka rodzina,Jaki trener taka drużyna.

r, 03.08.2017 12:42:57 - *.adsl.inetia.pl

Ci kopacze nie zasługują by grać przy takim dopingu i na naszym stadionie , niech grają na niecieczy itp . Trener Magiera .... Kopczyński podania do boku i do tyłu do - najbliższego- zero pożytku z niego , Mamy gonić wynik a my gramy 4 obrońcami i dwoma defensywnymi i jeszcze ściąga Sadiku mimo tego ,że nie grał dobrze ale może by jedna piłka mu spadła na nogę a tak nie było napadziora w polu karnym bo kuchy schodził na boki. Szymański na plus ,.. magiera nie przygotował drużyny , zero składnych akcji , wrzutki porażka ... gui chce podwyżki .. puścić go w cholere jak i reszte padanów ...

pb, 03.08.2017 13:11:07 - *.centertel.pl

A gdzie Ci co sie śmiali ze odidja idzie do ogórków z Grecji a rzeznik do zbieraczy kup po owcach w Azerbejdżanie ??? Haha oni grają dalej a my pastuchy dalej cieszmy sie wielka nasza Legia w podworkowej lidze polskiej bo tak o naszej klapie można tylko mowic...Legia w sercu na zawsze gdziekolwiek

Wolfik, 03.08.2017 17:31:19 - *.dynamic.mm.pl

@Tomek Mokotów: Co się dziwisz. Łatwiej wymienić trenera niż sprowadzić gotowego do gry zastępcę VOO czy zrobić odpowiednie wzmocnienia na odpowiedni czas. Łatwiej zwolnić trenera niż wzmocnić drużynę by spróbować realnie walczyć o LM, bo czas łatwej ścieżki się właśnie kończy. Ludzi nie przekonasz, że Sadiku to może 50% Prijovicia a Włoch póki co to nawet nie 10%VOO.

Pan mietek, 03.08.2017 18:22:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

oczywiście że Magiera do zwolnienia.
Dlaczego?
Bo łatwiej wywalić jednego trenera niż kilku franków.
Czekamy na Staśka bis

Zlb , 03.08.2017 20:06:59 - *.centertel.pl

Do Kajtek. Święte słowa, może wkoncu te wszystkie pajace, kibice sukcesu pójdą wiadomo gdzie a wrócą NORMALNI! Co nie pluja na Legie bo nie poszło!!!

(L), 03.08.2017 20:12:25 - *.dynamic.chello.pl

Pierwszy normalny ruch w dobra stronę to wyrzucić idiotów odpowiedzialnych za transfery.

Pan mietek, 04.08.2017 00:47:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl

oczywiście że Magiera do zwolnienia.
Dlaczego?
Bo łatwiej wywalić jednego trenera niż kilku franków.
Czekamy na Staśka bis

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.