Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 2 sierpnia 2017 r. godz. 23:24

Magiera: Legia musi grać w europejskich pucharach

Filip Kaczmarczyk, źródło: Legionisci.com

Jacek Magiera (trener Legii): Zagraliśmy dobre spotkanie, ale w końcowym rozrachunku nic nam to zwycięstwo nie dało. Drużyna walczyła do końca, jednak nie udało się zdobyć drugiego gola. Dziś wypaliło to wszystko, czego zabrakło nam w Astanie: walki, skupienia oraz determinacji. Bardzo dziękuję kibicom za świetnym doping i wsparcie do samego końca.

Awans do Ligi Europy jest naszym obowiązkiem. Legia musi grać w europejskich pucharach co roku i awans jest naszym priorytetem. Natomiast my teraz skupiamy się na naszym najbliższym rywalu ligowym, czyli Termalice, a następnie ciężko pracujemy.

Zgodzę się z tym, że oddaliśmy zbyt mało strzałów w dzisiejszym spotkaniu. Brakowało tych strzałów, a zbyt dużo próbowaliśmy rozgrywać w środku pola i rozbić defensywę rywala, co się niestety nie udało. Gratuluję Astanie awansu do kolejnej rundy i życzę jej awansu do Ligi Mistrzów.

Nie będę odpowiadał na pytanie jak ciężko jest zastąpić Vadisa Odjijdę-Ofoe, jednak mogę tylko stwierdzić, że aktualnie nie ma w naszej lidze zawodnika takiego pokroju jak on. Pracujemy z tymi zawodnikami, których mamy w kadrze i dajemy im szanse. Tak, jak Sebastianowi Szymańskiemu, który pokazał się dziś z bardzo dobrej strony, bo po prostu jest dobrym piłkarzem. Sebastian dał dziś dobrą zmianę, był waleczny i bardzo pazerny na piłkę, co bardzo cieszy.

Nie zgodzę się, że mecz w Astanie o wszystkim zadecydował, ponieważ nie powinniśmy go przegrać w takim stylu, jaki zaprezentowaliśmy. Ta strata była do odrobienia i powinniśmy dziś tego dokonać. Niestety nie udało się i z tego jestem bardzo wściekły.



Komentarze: (150)

z, 02.08.2017 23:27:37 - *.90

musicie grać? a po jaka cholere, żeby większy wstyd był w Europie? Magiera idż do tego Sosnowca i daj nam spokój już, ten mecz był z palcem w d*** do wygrania, ale oczywiście z Twoja taktyką to można było się cmoknąć w dupsko.

Kibic, 02.08.2017 23:29:20 - *.skybroadband.com

''Zagraliśmy dobre spotkanie...'' dobra dalej nie czytam

Hiszpan, 02.08.2017 23:29:26 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jakie q...wa dobre spotkanie?!!!! Wolno schematycznie i bez pomysłu proponuje baranka z rozpędu na otrzeźwienie.

CZAS NAJWYŻSZY, 02.08.2017 23:29:56 - *.internetia.net.pl

TRANSFERY !!!

Ptyhu, 02.08.2017 23:31:24 - *.centertel.pl

A ja natomiast uważam ze to był słaby mecz w wykonaniu Legii. Dodatkowo myśle ze drużyna jest nie przygotowana do sezonu. I przedewszystkim

lol, 02.08.2017 23:31:37 - *.adsl.inetia.pl

panie Magiera ja juz dziekuje panu

(L)evy, 02.08.2017 23:32:15 - *.181.internetia.net.pl

Co ty nieudaczniku malowany wygadujesz !!! "Zagraliśmy dziś dobre spotkanie ", " Dziś wypaliło wszystko czego zabrakło w Astanie "? Czyli co wypaliło ?To ,ze piłkarzykom zarabiającym 800 tys euro chciało się biegać a w Astanie nie?!, " Teraz skupiamy się na naszym najbliższym rywalu czyli termanice" - Tak z tym się zgadzam to jest twoj poziom Magiera -Termalika a moze nawet nie ! Wynoś się Magiera z Legii ! Nie chce ciebie więcej oglądać w moim ukochanym klubie ! Co za pseudo trenerek no ja nie mogę .....DOBRY MECZ ZAGRAŁ ....nosz kur...Odpadł z LM ze stepowcami z Kazachstanu i juz myśli o....Termalice.....Mioduski wywal tego nieudacznika albo pakuj zabawki i razem wynocha !

Hiszpan, 02.08.2017 23:32:28 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Spoko bracia ż już pracuja nad sprzedażą Gui Pazdana i Szymańskiego.

bogdan55, 02.08.2017 23:33:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Drogi Panie Jacku! Ogladalismy chyba rozne mecze. Przyznam ze gry w poprzek boiska nauczyl Pan ich calkiem niezle ale trudno tym sposobem wygrac mecz. Przekonal się Pan z Sandecja choć oni grali w 10 siatke od 20 min meczu. Azjaci to trochę wyzsza polka ale w takiej formie dla LEGII kazda druzyna jest wyzsza polka a wlasciwie za wysoka. Mysle ze na koniec ligii miejsce w pierwszej osemce będzie sukcesem. Niestety

, 02.08.2017 23:33:16 - *.dynamic.chello.pl

Dlaczego Legii nie udało się rozbijać obrony rywala gra w ataku pozycyjnym ? Ano dlatego ,że wszyscy gracze ofensywni byli ustawienie linni , brakowało wyjścia po piłkę i szybkiego rozegrania. Jak takie ataki mają sie udac..statyczna gra powtarzam wyjście po piłkę na obrębie pola karnego wyciągnięcie zawodnika rozbicie linni obrony i element zaskoczenia (szybkie prostopadle góra ,bądź dołem) proste do wytrenowania. Odsyłam do meczu z Lechią Gdańsk wygranego 3:0..ten mecz na przełamanie wiem ,że skład był zupełnie inny ale sposób rozgrywania piłki pod bramką przeciwnika książkowy. Wydaje się proste..wcielić to znowu w życie dlaczego się nie udaje nie kumam KU.A

d2b90, 02.08.2017 23:33:55 - *.centertel.pl

Wypalilo.. szkoda ze za pozno. Gdyby nke frajersko stracone bramki w pierwszym meczu to bysmy die cieszylinz awansu

Bodo, 02.08.2017 23:34:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A kto im zabronił strzelać???

krys008 , 02.08.2017 23:34:52 - *.serv-net.pl

Dobry mecz Czerwińskiego (zaskoczenie) i Szymańskiego - małolat rozruszał ten bal figur woskowych.
Panie Jacku tego Kopczyńskiego to Panu nie wybaczę. Chłopak sympatyczny, dobry w defensywie, ale zwalnia akcje, nie ma podania, nie potrafi grać kombinacyjnie, nie sprawdza się w ofensywie. Panie Jacku przypominam to był dwumecz i musieliśmy atakować, żeby strzelać bramki!

arek, 02.08.2017 23:35:21 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

K....a, dobry mecz? wypaliło dziś wszystko? Co on p..li. Magiera Out. Dałeś ile mogłeś ale z Tobą więcej już nie osiągniemy. Żadnego stylu ani pomysłu na rozmontowanie przeciwnika. Katastrofa

Wolfik, 02.08.2017 23:35:24 - *.dynamic.mm.pl

Współczuję Magicowi, że dostał takie wsparcie od właściciela i pionu sportowego jakie dostał. Czyli żadne i za późno. Ale większość i tak będzie wieszać na nim psy.

M@c, 02.08.2017 23:35:38 - *.dynamic.chello.pl

Dobre spotkanie? Chyba oglądałem inny mecz...

mg, 02.08.2017 23:36:13 - *.10.e-plan.pl

Magiera wstyd. To ty przygotowałeś drużynę. To nie ten jeden mecz. W lidze też przegrywamy. Nie ma gry. Nie ma pomysłu. Jesteś fatalny. Była dobra gra? Męczarnie i zamulanie. Z takim przeciwnikiem odpaść to wstyd. Wstyd. Odpaść z mongołami. Daj spokój człowieku. Ty za to odpowiadasz.

, 02.08.2017 23:36:18 - *.pools.vodafone-ip.de

Bylo zwyciestwo i byla walka.Ale to pierwszy mecz Legii w tym roku gdzie druzyna cos grala.Wniosek jest taki ze druzyna dopiero sie rozkreca.Znowu jak co roku miesiac za pozno.Znowu popelniane sa te same bledy.
Osobiscie wierze ze druzyna bedzie grac jeszcze lepiej (o ile w kazdym meczu beda dawac z siebie wszystko) a obecny sezon w europejskich pucharach moze by

word!up, 02.08.2017 23:36:20 - *.ssp.dialog.net.pl

W grze Legii nic się nie zmieniło. Gra polegająca na oskrzydlaniu przeciwnika przez bocznych obrońców jest bardzo głupim pomysłem. Ogólnie jest lipa i bryndza . Zero agresywności oraz myślenia na boisku . Taktyka Magiery przypomina tą z dawnych osiedlowych boisk . Czyli wszyscy na hura a może coś wpadnie. Z całym szacunkiem ale Legia to jeszcze za wysokie progi dla Magiery. Forza Legia!!!

@rek, 02.08.2017 23:37:15 - *.dynamic.chello.pl

Magicu, Magicu, Magicu…

Jednak nie jesteś ani żadnym magikiem boiskowym ani specjalnym strategiem piłkarskim… Ponawiam swoje przypuszczenie, iż przeleciałeś poprzedni sezon na farcie, mając po prostu w składzie nietuzinkowego piłkarza, jakim był VOO… To Vadis robił na boisku swoim doświadczeniem, sprytem i kunsztem piłkarskim ponad 50% szans (L)egii na strzelenie bramki…

Magicu, teraz sam widzisz, jak uśpiłeś swoją trenerską czujność jesienią, bazując na remisie z Realem i wyeliminowaniu Sportingu… Czemu już na jesieni nie nacisnąłeś Mioduskiego, aby podpisał nowy lukratywny kontrakt z Vadisem, aby ten został w (L)egii przynajmniej do końca 2017 roku..? Mawiają, iż pycha kroczy przed upadkiem… Hmmm, teraz ta Twoja pycha trenerska gubi Cię z meczu na mecz… Fakty…???

- Złe przygotowanie do obecnego sezonu to wina trenera i jego sztabu, czyli Twoja Magicu…
- Przegrany mecz z Astaną przed tygodniem to wina trenera i złej taktyki na tamten mecz, czyli Twoja Magicu…
- Opieranie składu na Kopczyńskim i wieczne bojaźliwe granie w mocno defensywnym ustawieniu, to wina trenera, czyli Twoja Magicu…
- Wygrany dzisiejszy mecz z Astaną, paradoksalnie będący naszą przegraną, to także jest wina trenera i jego złej taktyki, czyli Twoja wina Magicu…

Wiem z pewnego źródła, iż czytasz posty na swój temat na tym forum, jak i na innych portalach… Potem nota bene niektóre posty i zarzuty pod swoim adresem poruszasz na różnego rodzaju rozmowach z dziennikarzami… To dobrze, iż czytasz te nasze posty… Ale nie jest dobrze, iż nie wyciągasz z tego tytułu żadnych wniosków…

Spytasz mnie Drogi Jacku, czemu tak ostro Cię osądzam po dzisiejszym, o ironio wygranym, meczu..? Otóż obwiniam Ciebie, jako trenera (L)egii, iż na odprawie przedmeczowej swoim zawodnikom.:

- nie zakazałeś bezsensownego grania długimi górnymi piłkami, które to albo leciały daleko w aut, albo nasi zawodnicy mieli problemy z ich opanowaniem albo wręcz Kazachowie je po prostu wygrywali…
- nie nakazałeś grać szybszą piłką po ziemi, czyli tzw. „krótkimi piłkami” i szybkimi podaniami z pierwszej piłki, zamiast tego długiego „wożenia się z piłką”…
- dlaczego, widząc od pierwszych minut II połowy bezradność Moulina, a zarazem wiedząc, iż musimy grać kreatywnie, kombinacyjnie i szybko w środku pola od razu nie wpuściłeś na plac gry Pasquato i Hamaleinena…
- dlaczego Twoja taktyka opiera się na wątpliwej sile ataku skrzydłami, w których główne role grają od kilku meczy słabi boczni obrońcy (czytaj: Jędza i Hlousek)… i dlaczego tak mało są w twej taktyce wykorzystywani boczni pomocnicy, którzy biegają bez ładu i składu po całym boisku (czytaj: Nagy i Kuchy)…

Mawiają, iż z goowna bicza nie ukręcisz… To fakt… Brak dobrego kreatywnego pomocnika aż nazbyt mocno razi w ostatnich meczach… Ale czemu w takim razie trzymasz z uporem maniaka na ławce rezerwowych Pasquato..? Czyżby Pasquato był aż tak wiele gorszy i mniej kreatywny od Moulina w obecnej formie..? Czy Ty Magiku nie widzisz tych reakcji Moulina, jego machania łapskami i mruczenia pod nosem po każdej swej zepsutej akcji lub złym podaniu..? Ten facet jest wypalony… Nota bene wielu z naszych piłkarzy jest wypalonych…

Panie Trenerze, pytam więc jako wieloletni wierny kibic Mojej Ukochanej (L)egii.:

- Co takiego niedobrego stało się podczas tych wakacji, iż z naszych piłkarzy, naszych Mistrzów Polski 2016/2017 całkowicie zeszło powietrze i czemu nagle Nasi Mistrzowie zapomnieli, jak należy dobrze grać w piłkę i gryźć trawę, aby wygrywać z takimi Arkami, Górnikami, Koronami i Astanami…???

To bardzo smutny wieczór dla mnie i zapewne dla wielu z Was, moi bracia po szalu... Pozdro (L)

Toni, 02.08.2017 23:38:25 - *.pools.vodafone-ip.de

A obecny sezon w europejskich pucharach moze byc jednym z lepszych w historii Legii.Potrzeba tylko graczy takich jak Ofoe a nie takich jak Chukwu,ktory oproznia tylko klubowa kase.

cwańcyk, 02.08.2017 23:39:59 - *.8-4.cable.virginm.net

Magiera zawalil w jednym aspekcie. wystawil Kopczynskiego i Legia grala w 10. kiedy tylko zszedl, zaczela sie gra. ale 20 minut to za malo na odrobienie strat i awans do dalszej rundy. w kazdym razie, Magiera i reszta sztabu szkoleniowego, powinni wyciagnac wnioski na przyszlosc. nie mozna grac zawodnikiem, w nowoczesnym futbolu, ktorego parzy pilka u nogi.

klapy, 02.08.2017 23:40:02 - *.skybroadband.com

co ty opowiadasz dzisiejszy poziom to DRAMAT a grajkowie typu Kopczynski DNO

Coach, 02.08.2017 23:40:23 - *.134

Panie Magiera jeśli to był wasz dobry mecz to aż boję się pomyśleć jak może wyglądać słaby.

Po co sciagneliscie do drużyny Saidiku i tego Włocha jeśli nie po to żeby ciągneli resztę kopaczy? Jeśli nie są gotowi to po co w ogóle są w drużynie?!
W kluczowym momencie z boiska schodzi napastnik i na 9 zostaje Kucharczyk?! Z całą sympatią dla Michała ale to nie jest ktoś kto może być groźny przy ataku pozycyjnym.
Wiemy że musimy strzelic dwie bramki i na boisku pojawia się Kopczyński? A ile on w sezonie zagrał celnych piłek do przodu, Kopczyński może i jest pożyteczny ale nie potrafi kreować gry. Moulin był do zdjęcia z boiska po pierwszej połowie.
najlepszym zawodnikiem był młody wychowanek grający bez kompleksów, a nie żaden zagraniczny grajek trzeciego sortu.

Onyx76er, 02.08.2017 23:40:25 - *.dynamic.chello.pl

Rzeczywiście było dużo. Ale zabrakło JAJEC, aby na końcu zaryzykować i rzucić wszystko na jedną kartę. Klepanie w środku w 95 min zamiast zagrać piłkę na aferę. SZKODA :(

:-), 02.08.2017 23:40:29 - *.166

Gramy dalej i walczymy o Lige Europy

hahhahaa, 02.08.2017 23:40:55 - *.dynamic.mm.pl

jak "Musi" to czekam na twoja rezygnacje po przegranym dwumeczu z zespolem z mołdawii jak nie to moze jakos do zimy doczekasz na stanowisku trenera, bo jak widac jak żewłaka trzymaja za takie transfery to i trener ciepla posadke ma.
Wstyd z takimi transferami i takim przygotowaniem druzyny do sezonu, byl VOO ktory ciagnal gre legii, byl Ljuboja ktory ciagnal gre legii to były mistrzostwa, teraz bedzie walka by byc w tej górnej ósemce, mysle ze w grudniu bedzie nowy trener i ci od transferów tez zasila grono bezrobotnych bo dzialac na szkode klubu proponujac graczy ktorzy nie graja lub nie moga grac lub z umiejetnosciami z A klasy to kpina, a Magiera sobie z presja nie radzi i pierdzieli farmazony, taktycznie widac ze czlowiek grajacy w managera wiecej albo tyle samo kuma co on, skonczyl sie Vadis skonczyla sie magia Magiery ciekawe jakie bedzie wytlumaczenie po kolejnym ligowym remisie lub porazce. bo to juz nudne bywa

Biały, 02.08.2017 23:42:56 - *.dynamic.mm.pl

Dość już tych frazesów.. Jestem zdania, że jeżeli prze..bie z Niecieczą to nie ma czego szukać na Łazienkowskiej

cziko, 02.08.2017 23:44:13 - *.centertel.pl

zobaczymy co zrobi pazerny prezio jak nie awansujemy do LE ?
sprzeda Gui , i jeszcze kilku innych i Magiera zadowolony będzie grać wychowankami o pierwszą ósemkę.
Tak się kończy minimalizm i myślenie czysto biznesowe bez
pasji i miłości do klubu.

Hiszpan, 02.08.2017 23:44:43 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po co się wsciekac . Trzeba objąć drużynę zgodnie z kwalifikacjami np. Termalikę i ćwiczyć cwiczyc ćwiczyć.. ..

bart, 02.08.2017 23:46:10 - *.bb.sky.com

Gdyby Magiera nazywal sie Hasi, to w tym momencie nie byloby juz po nim co zbierac. Szkoda tylko, ze tak wiele osob nie dopuszcza do siebie faktow i nie chce przyznac ze druzyna grala przeciwko Dr.Albanowi, co posrednio potwierdzil Rzeznicza i za co zreszta zaplacil wylotem z klubu. Magiera jest takim samym trenerem jakim byl pilkarzem. Choc moze bardziej adekwatnie byloby powiedziec, ze trenerem jest jeszcze gorszym i na obecne stanowisko trafil wylacznie jako opcja oszczednosciowa i wyraz bezsilnosci (braku pomyslu) zarzadu na jesieni 2016, nie bedac nigdy wczesniej zweryfikowanym przez powazny futbol. Obecnie ta weryfikacja jest dla niego druzgocaca i juz w zasadzie mozna mowic o kompromitacji, w szczegolnosci jesli wezmiemy pod uwage styl gry.

A.D., 02.08.2017 23:47:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Kończ Waść. Wstydu oszczędź!

Hugon, 02.08.2017 23:47:26 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Magiera,z Kuchym i Mączyńskim nie da się wygrać meczu gdy Legia gra ofensywnie te drewna do tego się nie nadają.Najgłupsza zmiana to zdjęcie Sadiku.Robicie z niego Drugiego Orlando Sa.

Bodo, 02.08.2017 23:47:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam dużą wątpliwość, czy Magiera to dobry trener, czy to w ogóle trener???

Kamil, 02.08.2017 23:48:30 - *.play-internet.pl

WARA OD MAGIERY

!!!

Bart, 02.08.2017 23:48:36 - *.dynamic.chello.pl

Dobry mecz, determinacja, walka? Co ten nieudacznik opowiada, co za brednie. Niech jeszcze powie ze Moulin byl najlepszy na boisku.
Ten czlowiek jest chory psychicznie. Druzyna kompletnie nie przygotowana do sezonu, co mecz to inny sklad, pilkarze graja na innych pozycjach, nie ma zgrania, taktyki, elementu zaskoczenia. Wszystko statycznie i niedokladnie. Chaos!
Sezon stracony. Jedynie szybka zmiana trenera moze pomoc i to na takiego z charakterem pokroju Okuki czy Stasia.
Magiera WON!!!

Hubert z Miasta Gniezna, 02.08.2017 23:49:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Chociaż spodziewam się gradu ataków na Magierę, to mam nadzieję, że Mioduski nie myśli o jego zwolnieniu.
A dzisiejszy mecz? Moim zdaniem zawiedli pomocnicy - Ghui i Mulin. Oni mieli sterować drużyną, ale wyraźnie im nie szło. Masa błędnych decyzji, sporo strat lub opóźniania akcji. Podobnie Jędza. Najwyraźniej nie po drodze mu z Hamalainenem, bo nie podawał mu nawet, gdy był najlepiej ustawiony. Szkoda, bo Legia miała ten mecz wygrać i to powinien być priorytet dla wszystkich. Pazdan rozwiewa wątpliwości co do sukcesu zarządu w związku z zatrzymaniem tego obrońcy. Chyba nikt za niego dużych pieniędzy położyć nie chciał i pewnie się to nie zmieni. Szkoda, że tak późno wszedł Maczynski - potrafi podać, ale nie miał wielu okazji. Brawa dla Szymańskiego za zaangażowanie. Ale potrzebny nam Radović w dobrej formie - robił różnicę na boisku. Pewnie mógłby fajnie współpracować z Nagy'm. No nic, obyśmy awansowali do LE. Pozdrawiam.

Hiszpan, 02.08.2017 23:51:10 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bez VOO coś nie wychodzi a samo się robiło q...wa!!!

Jacek Stary Legionista, 02.08.2017 23:52:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie Jacku, jednak za wysokie progi, trzeba się jeszcze pouczyć. Przede wszytkom przespane ponad pół, meczu, schematyczna gra jak na treningu. Na wiosne druzyna słabo przygotowana , teraz powtórka. Coraz bardziej wydaje mi się , ze zwycięstwa pzred rokiem , to jednak dobre przygotowanie druzyny przez Hasiego (ten się jednak skonfliktował z druzyna , którą grała przeciw niemu),
Tak sie meczów nie wygruwa, jak będzie tak dalej , to Liga Europy także odpływnie

Maciek, 02.08.2017 23:53:05 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki Magiera, ale chcemy lepszego trenera!!!!!!!!! Oni są pod formą!!!!! Nie mają pomysłu na grę!!!!!! Zmiany? Hamalainen? Pogięlo cię? Dlaczego nie gra Pasquiato? Brak Radovicia to wzmocnienie. Na wiosnę grał padlinę. To cud i Odzidzia, że w dziesiątkę zdobyliśmy mistrza! Nie ma superpucharu, nie ma LM, nie ma Magiery!!!!!!!

Hiszpan, 02.08.2017 23:54:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A tak przy okazji Niko był wolny ale przy Sadiku to raczy jelonek

Hugo, 02.08.2017 23:54:38 - *.red.212.procono.es

Co wam tam w tym meczu tak wypaliło? Chyba tylko shisha u Langila, no chyba że masz Jacusiu na myśli brak klasowych i kreatywnych zawodników co niewątpliwie przyczyniło się do tego, że każdemu kto to oglądł wypalił się wzrok od patrzenienia na tę siarę przez 90 minut.

robert, 02.08.2017 23:56:02 - *.dynamic.chello.pl

Ten dwumecz przegraliście w Astanie panie trenerze - przegraliście mentalnie!

WF, 03.08.2017 00:00:12 - *.play-internet.pl

Zdecydował głupi gol na 3-1. A ja Astanie awansu nie życzę. Irytujące było sciemnianie i kradzenie czasu.

kolo, 03.08.2017 00:00:24 - *.play-internet.pl

Magiera won nieudaczniku, jak przygotowałeś zespół do ligi i pucharów? Same porażki, nawet superpuchar z Arką przegrałeś. Hasi bis. Dobrze, że nie ma Ligi Mistrzów, bo znowu by padły ze trzy rekordy na Legii i 0:6 lub 1:5 albo wynik z którego wszyscy byli dumni 4:8, nie wiedzieć czemu. Jak w ogóle można było stracić 8 bramek?! To też wina Magiery i jego eksperymentów w bramce. Mioduski gdzie te tranfery?!!! Gdzie kasa za L. M. i Offoe!!! Złodziejstwo. Moja noga na Ł3 nie postanie dopóki, dopóty Legia nie będzie przez Miosuskiego traktowana jak dojna krowa. Odeszło 3 piłkarzy: Prijović, Nikolić i Offoe. Trzech podstawowych piłkarzy!!1 Gdzie są następcy?!!!

AAA, 03.08.2017 00:00:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pudel Pseudoprezesie "dziękujemy"

greenskynz, 03.08.2017 00:00:57 - *.callplus.net.nz

Koniec z letnimi przerwami i rozbijaniem sezonu. Wakacje letnie to przerwa dla dzieci w szkolach. A nasi i tak spedzaja wakacje w cieplych krajach. Poczatek sezonu w pierwszej polowie roku (Q1/2) zakonczony gra o mistrzostwo pod koniec roku.W przeciwnym co roku beda sie rozpedzac pod czas gdy inni juz graja.

Fan, 03.08.2017 00:02:14 - *.dynamic.chello.pl

Jacek, przestań tak termalika to twój poziom, zdejmując jednego piłkarza który umie strzelać i wystawiając kruchego ?? Piłkarzem byłeś marnym trenerem strategiem jeszcze gorszym. Proszę opuść Legię dziękuję _ to wszystko co mogę powiedzieć po 25 latach kibicowania. Ps a napoje i meble macie na ligę mistrzów , czekam jeszcze na żarówki i kondony tu może będzie sukces, bo ta drużyna to porażka. Ja mi brakuję Pisza w środku pola .

czarny, 03.08.2017 00:02:51 - *.dynamic.chello.pl

witam.tylko jedno pytanie .czy nikt w całym klubie nie widzi jak gra niejaki t.mulee........ gra tak .....jak sie nazywa dno rzeki lub stawu.od początku jego pobyt na ł3 to jest sabotaż ew zrywanie beekkiii z tego dna rzeki....

Marco(L)io, 03.08.2017 00:03:03 - *.2

I powinienes byc wsciekly!!!
Pomysl tez o calym stadionie ktory byl wsciekly na Ciebie za kolejne eksperynenty w skladzie...
Wiem myslales ze ODPALI!!!
Ale nie odpalilo!!!
Wiec???

bart, 03.08.2017 00:05:26 - *.bb.sky.com

I jeszcze jedno. Bardzo smieszy mnie jak wiele osob nie potrafi powiedziec wprost, ze MAGIERA NIE MA WARSZTATU i po prostu jest slaby, a zmiast tego wola mieszac z blotem Krzepote lub twierdzic, ze Jacek sie tylko troche zagubil. No przeciez w ten sposob to mozna bronic kazdego pseudo-trenera - winni wszyscy tylko nie on, a jesli juz to on akurat ma prawo sie...troche pogubic. Ja jakos nie widzialem dzisiaj przewagi Astany w zakresie fizycznosci. Juz predzej bym powiedzial, ze to Legia w tym aspekcie ich zdominowala. Jedno co widzialem na pewno to brak pomyslu na gre, ze az razilo w oczy. Zreszta nie pierwszy raz w tym sezonie.

Smigol, 03.08.2017 00:06:51 - *.play-internet.pl

Dobre spotkanie....?Tyle niedokładnosci,setki podań bez celu,w poprzek boiska,ani jednego kreatywnego zawodnika....ten "Mulę" to jakaś katastrofa....piłkarz tego pokroju żeby że stojącej piłki tak dośrodkował!!!!Dla mnie to dramat i niech sobie ktoś mówi że nie!

Legionista, 03.08.2017 00:11:37 - *.226

@Kibic a co miał powiedzieć : zagraliśmy słaby mecz i ogólnie jest słabo.... Magic nie jest Hasim lub Ruskiem.... "Zagraliśmy dobre spotkanie, ale w końcowym rozrachunku nic nam to zwycięstwo nie dało. Drużyna walczyła do końca, jednak nie udało się zdobyć drugiego gola." Jest to mądre słowa ponieważ nie zagraliśmy słabego meczu tylko nie mieliśmy szczęścia..

, 03.08.2017 00:12:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie trenerze z przyzwoitości należałoby podać sie do dymisji po takim wyniku i na to liczyłem od człowieka z zasadami - pewnie zarzad i tak by tego nie przyjąłale ..... Niestety mamy nadal w kolejnym roku źle przeprowadzone okno transferowe ( za późno - mam nadzieje ze to nie jes zasługa znowu braci Żewłakow- sprowadzonych zawodników ). Zawodnicy maja problemy motoryczne - czyli złe przygotowanie fizyczne. Natomiast taktyka zbyt oczywista in

Juri, 03.08.2017 00:12:25 - *.adsl.inetia.pl

Brawo Panie Jacku za motywację piłkarzy,było widać walkę.i wolę zwycięstwa.
Brakuje kogoś kto rozegra,weźmie na siebie ciężar gry. I napastnika kompletnego.
Stałe fragmenty gry to porażka.

L, 03.08.2017 00:18:13 - *.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tak, tak Jacku... skup się razem z Vuko na La bestia negra z Niecieczy, bo to kolejny megatrudny rywal dla nas. Pomny na wyniki, jakie dotychczas osiągaliśmy z tym piłkarskim potworem z wioski liczącej 700 mieszkańców, to remis biorę w ciemno. Zwycięski remis rzecz jasna. Zapowiada się heroiczny bój o jakże cenny punkt zdobyty na wyjeździe.

Sir Alex, 03.08.2017 00:19:12 - *.centertel.pl

Bardzo słaby mecz Legii. Ile było celnych strzałów, 2? Wolno, schematycznie, bez pomysłu. Zapowiada się sezon bez pucharów i bez mistrzostwa. Pogratulować tego może sobie pan Mioduski, który przysepil pieniedzy na grajkow. Efekty wszyscy widzimy.

Kris, 03.08.2017 00:20:06 - *.centertel.pl

Magiera to słaby trener ale to tylko czubek góry lodowej. Jacek to dla mnie młody gniewny wfista (pulka mniej więcej rumaka obecnie z Nicieczy) który biegle włada tylko językiem polskim i wydaje mu się że zna się na nowoczesnej piłce i jest gotowy na prowadzenie Legii. Dzisiejszy mecz pokazał po raz kolejny że niestety jego max to Zagłębie, z całym szacunkiem dla Zaglebia. Gra bez ładu i składu, dziwne zmiany (schodzi jedyny napastnik, wchodzi niewidzialny Hama, defensywny pomocnik za defensywnego). Tak naprawdę bramka czerwinskiego tylko zaburzyla obraz marnosci i braku jakości w grze. Dlaczego czubek góry? Bo mamy super liczna i kosztowna kadrę (Hamalainen, 4ch bramkarzy średniej jakości, Szwoch, czukwu, maslowski, moneta). Transfery super późne bo YouTube master Żewłakow słabo ogarnia temat, do tego wątpliwej jakości (gruby Portugalczyk, Włoch zmieniający kluby jak rękawiczki). Ogólnie chaos, pozoranctwo prowizorka. Chce się grać w LM panie Pudel to trzeba sięgnąć do kielni a nie uprawiać korporacyjny pr.. Szkoda gadać.. Oby udało się wejsc do LE chodź i z Termalika może już być slabo..

Jajebe, 03.08.2017 00:20:28 - *.play-internet.pl

Zacznę od tego, że bardzo lubię tego naszego Jacka Magiere.

Niestety, na wyjeździe polecieliśmy na fantazji przy całkiem niezłym wyniku, odwagi tam nie brakowało.

Paradoksalnie, odwagi zabrakło wczoraj, brakowało piłkarza, który weźmie na siebie grę, brakowało ryzyka, graliśmy większość spotkania na 35m od bramki, a kompletnie nie stwarzaliśmy zagrożenia.

Jestem ostro wku***ony.

0055gp, 03.08.2017 00:21:02 - *.237.ipv4.supernova.orange.pl

Tu nie transfery są potrzebne, a dobry zespół trenerów (zdecydowanie zagraniczny) i dopiero potem próbować ściągnąć "gwiazdy"
na miarę naszej ligi, a jak będzie okazja to coś ponad.

xaxa, 03.08.2017 00:21:38 - *.adsl.inetia.pl

Jacku dzięki z majstra i to by było na tyle. Oszczędź sobie i nam złych emocji i wstydu i odejdź z godnością

domjakis, 03.08.2017 00:21:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Z całym szacunkiem Panie Jacku, ale Legia powinna zagrać od początku w takim ofensywnym ustawieniu jak od 70 min.

Ortofon, 03.08.2017 00:26:25 - *.centertel.pl

Panie Jacku lubię Pana i dziękuję za wszystko co do tej pory osiągnął Pan w Legii i z Legią. Chcę nadal dziękować i obym miał sposobność za co. Niestety każdy popełnia błędy. Mądrością jest przyznać się do nich. Jakością wyjść z nich. Trener jest w klubie blisko rok. Nie widać żadnego pozytywnego szlifu w grze piłkarzy. Dziś cały czas szeroka gra i jakieś żenujące górne piłki. Dlaczego jeden napastnik nie wyciągał obrońców i nie robił miejsca innym? Dlaczego nie było strzałów z daleka skoro murawa tak fajnie podlana której przeciwnik miał się bać? Ja wiem że nie ma kto u nas kopać z daleka (od wielu lat) ale od tego są treningi i specjalnie dobrana pod mecz taktyka. Aaaa no i Włoch na ławce, który coś tam ponoć potrafi z daleka załadować. Wujo z trybun krzyczał znowu by go puścić... Nie będę już robił analizy tego meczu bo to przecież elaborat. 2-0 było w naszym normalnym zasięgu. Tyle że drużyna musi grać pół poziomu wyżej. Zastanawiam się czy Jacek to kiedykolwiek w życiu był na stażu trenerskim zagranicą? Czy zetknął się z metodami pracy prawdziwych zawodowców? Z treningiem i metodami motywacji. Mam wątpliwości bo podobno z językiem angielskim jest u niego przeciętnie. Nie oszukujmy się. Polska myśl szkoleniowa nie istnieje i warsztat trzeba mieć zagraniczny lub robić jakąś mieszankę przynajmniej. Wszyscy nasi topowi kadrowicze odpalali zagranicą wtedy gdy zawodowcy wzięli ich w obroty. A tak to pupa z majonezem. Jacek zostań ale pokombinuj coś innego. Od jutra bo oni teraz mają e(L)dorado. Weź ich za mordy albo jedź na staż do Anglii. Naucz się czegoś więcej. Aco przez miesiąc wiele więcej nie spie*doli. Po meczu dzisiejszym kolega wymienił kilka soczystych zdań z kibicami wyklarowanymi za czasów iti. Zwrócili nam uwagę, że rzucaliśmy mięsem po takim meczu. Powiedzieli że powinniśmy ochłonąć bo mecz był dobry i niewiele zabrakło. Nerwów i przekleństw poleciało sporo z dwóch stron. Co to za ludzie? Nie awansujemy w el. LM z mega średnią drużyną a im mecz się podobał i dziwią się naszej złości!! Ostatnio każdy przyjeżdża do Warszawy jak po swoje i oni nie widzą w tym nic złego. Po prostu nie udało się wg. nich. Ot tak. Normalka. Pokolenie iti... A ja chcę Wielkiej Legii. Od Lipca do czerwca! I każdemu to w twarz powiem. I Magierze i Mioduskiemu. Bo chyba jeszcze nie wiedzą co to jest presja kibiców. Pozdrowienia dla wszystkich chcących Wielkiej LEGII

dan, 03.08.2017 00:27:22 - *.adsl.inetia.pl

spotkania nieprzygotowane , zero zorganizowania , walka skokowa jak u amatorów , przykro mi ale 2 mecze a zespół który waczy o LM mecze rozgrywa jak juniorzy dołuje tym bardzijegdy traci gol na wyjedzie w doliczonym a u nasz walczy jak by tylko o bramke sie to rozrywało to ujuje . Jestem zawsze za Legią ale to co pokazli boli serce bo kibiców gdy spokojnie mogli ich ograć!!!!

tomnow, 03.08.2017 00:28:37 - *.centertel.pl

..czyli historii stało sie zadosć warszawiacy walczyli ale po meczu w Astanie ....powstanie przegrane no niestety ....oby na kolejny awans legii do champions league znów nie trzeba bedzie czekac 30 lat!!! za 20 lat to ligi mistrzów może juz niebyc ha ha a jakieś inne rozgrywki ....więc z łezką woku bedziemy wspominali 0:6 z dortmundem czy 1:5 w madrycie az sie wzruszyłem....

maka, 03.08.2017 00:32:14 - *.supermedia.pl

Dno - przegraliśmy z kelnerami i dwoma czarnymi biegaczami. Poziom bandy magiery to wstyd - jak piłkę przyjmuje Moulin czy ten Albaniec to liga okręgowa się kłania. Trener jest słaby co pokazuje trudna obecna sytuacja ale ludzie nad trenerem to dramat. Tylko frajerzy za darmo na 2 tygodnie przed pierwszym meczem. Dlaczego nie wszedł super italiano? Czy on jest aż tak marny? Gorszy od tych co byli? A ten kolo z Lizbony? Gdzie oni są albo ten z Zagłębia? To co q..wa wzmocnienia mistrza Polski???? Kopczyński od jutra czyści krzesełka na stadionie bo do niczego innego się nie nadaje.

Legionista, 03.08.2017 00:36:30 - *.226

100 % poparcia dla Magica!!! Won Miodek + Poloniści (żewłakowie...) Gdyby nie Magic to byśmy nawet nie wygrali... Wprowadzenie Szymańskiego.... Ogólnie mówiąc mamy słabą kadre i potrzebujemy wzmocnień!

wo(L)a, 03.08.2017 00:40:07 - *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przepraszam ,ale muszę to powiedzieć. QUERWA z taką taktyką?!!!! Czego człowieku broniłeś w dzisiejszym meczu? Po jaki kij ten Kopczyński na tym boisku ?!!! 1-4-5-1 to wszystko co masz w głowie?!!!!! Jak rozumiem teraz na Nieciecze też 2 defensywnych ?!!!! Jak na widelcu widać ,że stałe fragmenty to wykonywane na awanturę , może się uda?!!! Obudź się bo z tą taktyką to zaparkowałeś w średniowieczu!!!!!!!!!!!!!!!!!

bb, 03.08.2017 00:42:18 - *.dynamic.chello.pl

dobry trener to taki przy którym zawodnik wznosi się na wyżyny umiejętności a przy Magierze zawodnicy to się cofaja w rozwoju,według mnie to mamy małe szanse nawet na ligę europy bo zespół jest w tragicznej formie

szkoda, 03.08.2017 00:48:25 - *.dynamic.chello.pl

a bylibyśmy rozstawieni w 4 rundzie el. LM

gość z Krakowa, 03.08.2017 00:58:32 - *.dynamic.chello.pl

Wy też macie swoją Levadie .A tak ujadaliście na WISŁE.

hajdukL, 03.08.2017 01:52:09 - *.ar-network.pl

@rek Trochę wycelowałeś.

Słabo wszędzie, co to będzie, co to będzie.

Kastor , 03.08.2017 01:58:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To było żenujące, mega porażka!!!!!!!!!!

amos80, 03.08.2017 03:40:42 - *.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ten Magiera ma zajebistego dilera takie głupoty gadać po beznadziejnym meczu to może tylko człowiek naćpany

@gosc z Krakowa, 03.08.2017 03:46:04 - *.a2mobile.pl

Astana grala w 2ch ostatnich edycjach Ligi Mistrzow, gdzie grala Levadia?

Andrzej, 03.08.2017 06:02:05 - *.132

Czytając wypowiedz i słowo dobry mecz, Magiera powinien zostać zwolniony, ponieważ już dużo lepiej grać nie bedą, bo zostaję już tylko bardzo dobry lub super mecz.

Mecz był taki sam jak wszystkie pozostałe w tym sezonie.

Magiera jest frajerem, frajer taktyczny i frajer organizacyjny i jak frajer się wypowiada (dzieki za lekcje, wyciągniemy wnioski), ale on ku.. żadnych wniosków nie wyciaga. Mecz w Astanie pokazał że na zmęczonych kazachów wejście Włocha była dobre i teraz gość siedzi na ławce.
Po pierwszej słabej połowie i tylko jednej sytuacji na gola, nie robi żadnej zmiany. Wyniku broni, nie lubie Hamalaniena ale jesli musimy wygrać to trzeba było w 46 minucie wpuścić go lub Włocha za kopczyńskiego czy Moulina, a nie zdejmować Sadiku.
Porażka taktyczna, zagrać nawet 3 obrońcami, bo Kazachstan nie wychodził z własnej połowy.

Dupa nie trener, drugi jego okres przygotowawczy i zawodnicy są nie do poznania.

Jacek, 03.08.2017 06:32:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zagralismy tak jak Astana nam pozwolila. Ich trener dokladnie przewidzial wszystko. Obrona stanowila praktycznie mur nie do przejscia. Wiedzieli doskonale, ze gra pozycyjna Legii nie istnieje, a strzelac celnie na bramke z dalszej odleglosci legionisci nie potrafią. Wiec autobus wystawiony przed wlasna bramką zupelnie wystarczyl do awansu. Gra w poprzek boiska i do tylu nie mogla zrobic im krzywdy. Zagrali tak zeby bez klopotu utrzymac przewage z pierwszego meczu. Sila ognia Legii jest nadal kiepska. Niestety i Sadiku przynajmniej jak na razie bo nie wiem na co go stac tez jest kiepski. A bez tworzenia sytuacji bramkowych ciezko jest cos strzelic. Ale skoro nie udaje sie z bliska to trzeba probowac z daleka. Ale zapamietalem chyba tylko jeden w miare strzal francuza. Pozostaje miec nadzieje, ze to sie zmieni.

Legionik, 03.08.2017 06:39:12 - *.70

Znawcy odpier...cie się od Magiery i poszukajcie przyczyn gdzie indziej tej porażki proponuję zacząć od tego pana z bujną czupryną co się lansuje na VIP i wciska ciemnotę jak on to kocha Legię.

gazza, 03.08.2017 07:01:34 - *.adsl.inetia.pl

Jak można wygrać mecz wyżej niż 1:0 grając jednym napastnikiem ???
Z drugiej strony - Gdzie oni oglądali tego Sadiku - na youtubie ???
To ja już montuje jutro filmik z moimi bramkami na boiskach podwórkowych - może mnie nasz klub kupi !!

tomiacab, 03.08.2017 07:07:10 - *.18-2.cable.virginm.net

aha musimy. Dzięki trenerze, że nam to powiedziałeś.

L, 03.08.2017 07:10:26 - *.dynamic.chello.pl

O czym ty mówisz Jacek. Wolno bez pomysłu bez rozgrywającego ktory weźmie na siebie ciężar gry i bez napastnika...dno

Hura, 03.08.2017 07:16:34 - *.abhsia.telus.net

Jedyny pozytyw to Szymanski

CO ROKU TO SAMO !, 03.08.2017 07:17:50 - *.30

Co roku to samo !! musimy , gralismy dobrze, trzeba miec nadzieje! GONWO!! prawda ! ja od poczatku nadzieji nie mialem bo widzialem jak graja od poczatku sezonu !!!

Ner, 03.08.2017 07:48:10 - *.centertel.pl

Skandql Magiera Cieciu

tekken (L), 03.08.2017 07:52:57 - *.92

Astana wygrała tą rywalizacje tylko taktyką.Zagrali tak , jak my ze Sportingiem. To nie były ogórki, bo po dwumeczu znam ich prawie cały skład. Najbardziej podobała mi się gra Shitova.Widać,że trzeba lustrować rynek białoruski, bo mają niezłych zawodników.Wiadomo było,że Odjidja jest nie do zastąpienia. najbliżej jego umiejętności grał Szymański, ale sprawdzić jeszcze Masłowskiego i dać szanse Włochowi

, 03.08.2017 08:19:01 - *.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No to co czekamy kolejne 26 lat na LM...pytanie tylko czy nadal z polskim Alexem Fergusonem

smutek, 03.08.2017 08:41:07 - *.play-internet.pl

Zapewne jak wielu zastanawiałem się czy Pan JM jest w końcu dobrym trenerem na wiele lat czy wszystko było zasługa Vadisa. No i niestety to drugie. Oczywiście są głosy,żeby nie czepiać się trenera bo transferów nie ma i ma kim grać. LITOSCI! Odejście Vadisa sprawiło,że drużyna przestała istnieć. Obrona przecież nie była tknięta a przegrywamy z ogorami. Nikt mi nie wmówi,że przez brak transferów (pozadnych) mamy prawo obskakiwac w ciry od arki,górnika korony innych potentatów ligowych. Tutaj jest tylko kwestia przygotowania do sezonu i motywacji do gry tych przeplacanych grajków. I jak wielu zauważyło i dla mnie największym grzechem Pana JM jest te uporczywe stawianie na Kopczyńskiego. Ale to temat ciągle wałkowany na forum i tak pewnie jeszcze będzie długo. Jedynie zmiana właściciela i czystka kadrowo-sztabowa coś zmieni. A taką wiadomość szczególnie do grajków Polaków - jak mozecie spogladac na siebie w lustrze po takim dopingu kibiców i tej przezaje@istej odprawie???? Chyba tylko Czerwinski i Szymański wzili to do serca zagrali Obry mecz.

bart, 03.08.2017 08:41:46 - *.msz.gov.pl

Mulę do rezerw!!! Żadnego dośrodkowania ze stałego fragmentu gry. Zero podań!!!

Stefan, 03.08.2017 08:44:35 - *.isp.bjm.pl

Nastepne spotkanie w lidze zagrajmy innym składem:
Malarz-Roberto,Czerwiński,Pazdan,Hlousek-Michalak,Mączynski,Jodłowiec,Szymański,Kucharczyk-Niezgoda.
Zacznijmy grać naszymi chłopcami a nie sprowadzać nieudaczników, lepiej 3 naszych wychowanków i sprowadzić jednego kozaka jakim kiedyś był Ljuboja, dać mu dobry kontrakt i będą sie do niego uczyć !!! a nie my sprowadziliśmy 3 ciamajdy którzy maja pewnie kontrakty po 400 tyś euro czyli razem 1,2 mln euro to lepiej dać to jednemu a reszta niech się szkoli przy dobrym grajku....

tomasz problem, 03.08.2017 08:58:51 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Uuu widze ,ze tu same tuzy trenerskie .Winien jest nie trener a właściciel .Czytac ze zrozumieniem .

tomaszek67, 03.08.2017 08:59:30 - *.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Odpadniecie Legii z LM to kolejna porażka Dariusza Mioduskiego po kompromitacji z przedłużeniem kontaktu z Vadisem, Pucharze Polski i słabych transferach.

dawid91, 03.08.2017 09:01:54 - *.76

czepiacie sie Magica... a pomyslcie na trzezwo, kim do cholery on ma grać, nawet napastnika nie mamy

lol, 03.08.2017 09:14:53 - *.adsl.inetia.pl

Magiera odpaliła to ci palma idź do Sosnowca bo warsztat trenerski to lata pracy a ty jestes słaby

zg, 03.08.2017 09:23:53 - *.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

jedyny pilkarz ktory zastapi ofola to Rafał Wolski!

SZACUNEK I WSPARCIE DLA TRENERA MAGIERY , 03.08.2017 09:31:36 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Zdziwieni? Od lat Legia znaczy przebudowa. Po udanym sezonie najlepsi zawodnicy REGULARNIE od nas odchodzą. Orlando Sa, Lewczuk, Nikolić, Priović, Vadis. To tylko przyklady z oztatnich lat. Takich piłkarzy nie da się zastąpić od razu. I co ma tu zrobić trener...?

Kibic emeryt , 03.08.2017 09:41:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolega Ortofon napisał prawie wszystko . Jaka jest forma ,jak gramy i jakie są tego skutki finansowe widzi każdy kto systematycznie ogląda zespół . Mnie zastanawia postawa Magiery ? Czy ten człowiek jest naprawdę takim optymistą i wierzy że jest wyśmienitym trenerem z wielkimi umiejętnościami ? czy to jest zasłona dymna w celu zatuszowania rzeczywistość .Wczoraj rozegraliśmy dobry mecz !Przecież my stworzyliśmy dokładnie 3 sytuację z przeciętnym przeciwnikiem który przyjechał tylko poprzeszkadzać i przetrwać 90 minut . Zawodników można pochwalić za ambicję ,chęć ,grę do końca i tyle dobrego .Niektórzy piszą że mają 100% zaufanie do trenera . Panowie Legia ma w składzie 7 reprezentantów kraju . Dąbrowski uznany najlepszym stoperem Ligi . Mulę ,Radovicz ,Brazylijczyk , Jodłowiec ( wszyscy w formie ) to jedni z najlepszych na swojej pozycji w lidze .Prawda jest taka że dobry trener ten dwumecz wygrałby w cuglach a ligę zdominował .LEGIA jest od wiosny bez formy a zawodnicy bez wyjątku grają poniżej możliwości .Kolego legionisto ! a co będzie jak nie awansujemy do ligi Europy a w lidze będziemy grali co dotychczas . Straty finansowe będą ogromne i kto dołoży te grube miliony !Będzie zjazd nieodwracalny po równi pochyłej na lata . Magiera pewnie odejdzie a co z naszą Legią która miała być wielka i zdominować Ligę .



matus007, 03.08.2017 09:41:37 - *.play-internet.pl

całą noc nie spałem ...

zaba285, 03.08.2017 10:06:04 - *.lukman.pl

zagraliśmy dobre spotkanie... przestaje się dziwić, dlaczego ludzie zaczynają go nazywać "Tragic"...

@rek do SZACUNEK I WSPARCIE DLA TRENERA MAGIERY, 03.08.2017 10:11:13 - *.dynamic.chello.pl

Kolego, przestań bredzić i bronić Magica... Zdejmij klapki z oczu albo natychmiast zmień dilera... Whatever... Magic jako trener I zespołu to porażka (L)egii i tyle w temacie...!!!

Graliśmy całą rundę finałową bez nominalnego napastnika i wygrywaliśmy mecz po meczu... Graliśmy całą rundę finałową tą samą linią obronną, co obecnie, i wygrywaliśmy, tracą zaledwie jedną bramkę (i to po karnym...)... Graliśmy całą rundę finałową nieomal (vide: VOO) w tym samym składzie, co obecnie, i wygraliśmy Mistrza Polski... Co to wszystko oznacza...???

To oznacza, iż trener Magiera leciał na farcie, a minimum 50% wartości naszego zespołu stanowił niejaki (nota bene przez wszystkich wyśmiewany na początku ciemnoskóry grubasek "no name"), czyli Pan Piłkarz Vadis Odidja Ofoe...

Czemu Magiera trzyma na ławce Pasquato...???
Czemu Magiera trzyma na ławce Berto...???
Czemu Magiera trzyma na ławce Mączyńskiego...???
Czemu Magiera trzyma w rezerwach Sanogo, Niezgodę, Czukwu, Michalaka, Szymańskiego...???

Przywołujesz nazwiska: Orlando Sa, Lewczuk, Nikolić, Priović, Vadis... Ale czy ci płkarze od razu w Naszej (L)egii odpalili...??? Ja pamiętam pierwsze komentarze:
- Orlando Sa - "kuźwa, a kto to jest..?",
- Lewczuk - "po co nam ten fajtłapa z Bydgoszczy..",
- Nikolić - "jakiś ogór z mizernej ligi węgierskiej...",
- Prijovic - "cienias, który zmieniał kluby jak rękawiczki..."
- Vadis - "zapuszczony grubas z II ligi angielskiej..."

A po kilku/kilkunastu meczach okazało się, iż ci zawodnicy w (L)egii odpalili i odeszli z (L)egii za konkretną kasę...

Dlatego winię Magica za to, iż w ogóle (albo bardzo rzadko...) nie daje szansy: Berto, Czukwu, Niezgodzie, Sanogo, Michalakowi, Pasquato, Szymańskiemu i Mączyńskiemu... Do doopy z takim trenerem, który ślepo trzyma się wypalonego skłądu, mając do dyspozycji nowe twarze... Czemu Magic nie daje im szansy na pokazanie swoich umiejętności w pełnych wymiarach czasowych, jak to miało miejsce w przypadku Nikolica... Zapomniałeś już, jak Nikolić przez chyba pierwsze 6 meczy łapał spalone jeden za drugim i nie potrafił strzelić bramki..? Ale potem rozkręcił się, bo dawano mu szansę... Rozumiesz teraz, co oznacza dla nowego zawodnika brak szansy na grę w I składzie...??? Pozdro (L)

zibin55, 03.08.2017 10:15:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Kibic emeryt:
celne uzupełnienie do komentarza Ortofona.
Jeśli naprawdę te komentarze czyta p. Magiera to proponuję honorowo odejść i być może wrócić do Legii za kilka lat z WARSZTATEM. Przykro mi p. Jacku ale Pan go jeszcze nie ma. Niestety do Legii w chwili obecenejpotrzebujemy trenera z doświadczeniem ale i innego sztabu odpowiedzialnego za transfery-tu taka sama sytuacja-uczą się dopiero.
a do p. Mioduskiego , którego cenię i pokładam w nim nadzieję: p. darku to ostatnia chwila-choć może tego jeszcze ostro nie widać- by dokonać drastycznych zmian bo czekać dalej to samobójstwo dla klubu: koszty rozbuchane przez BL a wpływy-zwłaszcza jeśli nie awansujemy do LE- będą malały razem z frekwencją. I przepis na dramat Legii na kilka lat gotowy. należy elegancko pożegnać się z Magiera i Żewłakami i ruszyć dalej. Potencjał dla drużyny ze stolicy jest tylko trzeba to poukładać od nowa. Liczę na Pana mądrość i rozsądek.
pozdrawiam
Kibic legii od czasów Deyny i Gadochy. Proszę uczynić wszystko by cieszyła nas znowu gra Legii a Pan będzie dumny z drużyny, trenera i kibiców, którzy potrafią robić świetne oprawy.

tomasz problem , 03.08.2017 10:18:54 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Do Rek wiec czemu ty nie jesteś trenejro .

zibin55, 03.08.2017 10:19:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I jeszcze jedno: myśl szkoleniowa z zagranicy ale przemyślana-może Hiszpania??

zaba285, 03.08.2017 10:24:02 - *.lukman.pl

w sobotę Nieciecza i żegnamy Tragica, bo znowu wystawi "młodego i perspektywicznego" Kopczyńskiego + "50 meczy bez asysty jako środkowy pomocnik" Moulina.. i znów oddamy 3 pkt

@rek do tomasz problem, 03.08.2017 10:29:52 - *.dynamic.chello.pl

Jak masz dojścia do Zarządu (L)egii, to załatw mi tę posadę trenera albo posadę Dyrektora Sportowego, a wtedy miło Cię zaskoczę... Pozdro (L)

Bubba, 03.08.2017 10:34:51 - *.net.hawetelekom.pl

Nie chce się pastwić nad Magierą bo po prostu na to nie zasługuje, ale jego przygoda w Legii dobiegła końca i trzymanie go jako pierwszego trenera pogłębi tylko nasze klęski. Wczorajszy mecz, wiemy że gramy o odrobię dwóch goli, a stawką jest LM, przeciwnik do wciągnięcia nosem, a my wystawiamy dwóch def. pomocników, jedynego naszego napadziora, która jak cała drużyna jest bez formy ale jeszcze może coś ugryźć zdejmujemy jako pierwszego, brak rozgrywającego, w pierwszej połowie żadnej podkreślam żadnej groźnej sytuacji. W drugiej oprócz walenia w mur, niewiele lepiej. Kucharczyk jak skrzydłowy znów dramat, Kopczyńskie to już szkoda gadać po raz kolejny, Gui myślami przy podwyżce a swoją grą to zasługuje na obniżenie kontrakt, o Pazdana to już nawet nikt nie pyta bo jest taki słaby, zero pomysłu na młodzież, przecież Mioduski to musi na swoim laptopie patrzeć w ekselu gdzie jego zawodnicy grają bo już porozsyłani po całej Polsce. Szkoda że wczoraj nie padało bo nasz Fizyk to przygotował naszą drużynę do gry ale najwyżej w piłkę wodną. I wina jest Magiery i nikogo więcej, bo w lidze bez żadnych Vadisów, Nikoliciów itp. powinniśmy ładować bramy jak z armaty a my zSandecją grajaca w 10 męczymy się koń przy orce, a z koroną do której trener latał po Kielcach dzień przed meczem i szukał zawodników do składu ledwo remisujemy a ja słyszę od naszego trenera że wczoraj to zagraliśmy dobry mecz????? A to nie koniec teraz baty z Termalica bo wczoraj mimo cienkiej formy piłkarzom się jeszcze chciało, ale w sobote to niech lepiej na boisko wybiegnie Magiera Vukowic, Kozub, Kowalewski, Sagan i kogo my tam jeszcze mamy nikt nawet dooopy nie ruszy po piłke w tym meczu i będzie klęska jakich Świat nie widział. AMEN. Tyle w temacie Magiery i jego trenerki w Legii.

Wojtek#, 03.08.2017 10:38:27 - *.centertel.pl

Panie Mioduski Żewłakow musi odejść.Przy takiej obronie potrzebny był dobry rozgrywający oraz zawodnik potrafiący strzelać bramki z 20-25 metrów, a takich zawodników Legia nie ma.Sprzedajcie jak najprędzej Chukwu,Monetę,Brozia,kopczyńskiego.Za pieniądze za to badziewie kupcie Możdżenia z Korony i Furmana z Wisły Płock.Magiera out w to miejsce Bartoszek.Ten sezon jest stracony , należy pilnować aby nie spaść z ligi.W tym czasie mam nadzieję , że Mioduski sprzeda swoje udziały nawet Niemcom czy Arabom , którzy będą znali sie na piłce o wiele bardziej od niego.Do tej pory bowiem właściciele Legii nie budowali drużyny tylko wyprzedawali co lepszych zawodników zastępując ich coraz gorszymi , aż doszliśmy do ściany jak teraz.Warszawa nie ma drużyny a nie znający się na piłce biznesmeni zarobili na wyprzedaży niezłe pieniądze i zafundowali nam w zastępstwie odrzuty jako "wzmocnienia" , do tego trener zajechał zawodników na zgrupowaniu w Warce -6 kontuzjowanych i dostał obłędu w Astanie.Wszystkie największe kontrakty zawodników powinny być renegocjowane , a tych którzy nie chcą niższych pensji wystawić na listę transferową , bowiem to co teraz prezentują w żadnym razie nie zasługuje na takie pieniądze.Trzeba zatrudnić dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia mającego trzeźwe spojrzenie na zawodników I ligi i w porę za małe pieniądze wprowadzać ich do gry.Takiego człowieka trzeba szukać w biedniejszych drużynach , które nie mając dużych pieniędzy spuszczają manto "gwiazdorom" legii.Tylko w ten sposób Warszawa doczeka się drużyny i pozbędziemy się Żewłakowów , którzy zarabiają na wyprzedaży zleconej im przez właścicieli nie znających się wcale na piłce , którzy piłkarzy traktują jak towar , nie mających wcale ambicji zbudować drużyny - z czym mamy do czynienia w dniu dzisiejszym.

bamph, 03.08.2017 10:39:29 - *.satfilm.com.pl

osz kur,, go mac zabraklo skupienia w najwazniejszym meczu na tym etapie sezonu.

Sawo, 03.08.2017 10:40:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Magiera jestes betonem taktycznym bez wyobrazni. Z mojej strony masz zero poparcia. Hasi rozbil druzyne psychicznie ale przygotowal fizycznie o czym ty siwy klaunie nie masz pojecia bo sam byles najwiekszym paralitykiem jako pilkarz w dziejach Legii. Nie potrafiles biegac nie umiales wyjsc do pressingu nie umiales podac ani strzelic. Czego zatem mozesz nauczyc innych skoro sam nie wiesz jak to powinno wygladac? Mistrza zdobyles psim swedem w ostatniej kolejce bo jadze zabraklo doslownie 3 minut zebys plakal a my razem z toba. Jestes nikim jako trener i byles nikim jako pilkarz. Wystarczylo zeby Hama nie wcisnal fartem bramki z lechem w 94 minucie to nawet bysmy nie zagrali w pucharach. Pan pilkarza Vadis Odjidja Ofoe zdobyl tego mistrza a nie ty i kopczynski ktory... no coz chyba wszystko zostalo juz powiedziane na jego temat. Z drugiej strony co tu sie dziwic ze to tak wyglada? Moulin z Nagym do 5 rano po remisie z korona balowalo w The View i pili wodke wiec widac ze nie masz nad tym kontroli parodysto. Jak zobaczylem wczoraj w skladzie kopczynskiego to rece mi opadly. Jak zdjales przy stanie 0-0 Sadiku zamiast kope lub Moulina i to wiedzialem ze juz nic z tego nie bedzie. Gra w poprzek boiska podania do najblizszego lub do tylu. Zero pomyslu zero koncepcji zero taktyki i zero mysli szkoleniowej. Nasi pilkarze nie maja ikry checi ani woli bo u ciebie betonie taktyczny graja kumple a nie ci co sa realnie najlepsi. Serce boli poprostu i plakac sie chce. Przegrales w tym sezonie wszystko co bylo do przegrania.

Andrzej, 03.08.2017 10:50:20 - *.132

Do SZACUNEK I WSPARCIE DLA TRENERA MAGIERY

Magiera frajer! i tyle. W każdej drużynie na świecie odchodzą co roku piłkarze i nikt nie płacze i nie szuka przez kilka lat usprawiedliwień

Szacunek dla Magiery za brak zmian już po pierwszej połowie? za to że zdjął napastnika i wprowadził pomocnika? za to że do końca grał dwoma środkowymi obrońcami? za to że do końca grał dwoma defensywnymi pomocnikami? za to że Włoch nie wszedł na boisko?

r03, 03.08.2017 10:52:31 - *.194.in-addr.asseco.pl

Legia to nie jest klub gdzie trener będzie się uczył...potrzebujemy trenera uznanego z odpowiednim doświadczeniem....takiego jak Czerczesow - u niego grała jedna jedenastka a u Magiery w tym sezonie co mecz to inny skład lub inna pozycja zawodnika na boisku....a już zdjęcie wczoraj jednego napastnika w 56min przy stanie 0:0 to już zupełnie niezrozumiała sytuacja...zdejmuje napadziora i wstawia pomocnika....przecież napastnik jest nowy i powinien grać wszystko aby się zgrywać (a i tak strzelił już 3 bramki) -musieliśmy wybrać - powinien zdjąć Kopczyńskiego i wpuścić Hamalajnena a nie zdejmować napastnika...

@rek, 03.08.2017 11:01:42 - *.dynamic.chello.pl

A swoją drogą to historia zatoczyła koło... Spytacie czemu...??? Odpowiadam zatem: w zeszłym sezonie Besnik Haski podarował nam Ligę Mistrzów, sprowadzając do (L)egii VOO, a w obecnym sezonie Besnik Hasi odebrał nam Ligę Mistrzów, odkupując od (L)egii tegoż samego VOO... Czyż to nie chichot historii..? Pozdro (L)

pol, 03.08.2017 11:19:32 - *.dynamic.chello.pl

Magiera......
Zaczynasz bełkoczeć jak twój poprzednik.
ZAGRALIŚMY DOBRY MECZ...........
bbuuuhhaaaahhhaaaaa

SZACUNEK I WSPARCIE DLA TRENERA MAGIERY, 03.08.2017 11:39:46 - *.tvp.pl

@rek
nie znasz się na piłce i nie umiesz kulturalnie dyskutować, więc nie mam zamiaru wchodzić w polemiki z tobą.

A za resztę, która wyzywa Jacka Magierę od frajerów i każe mu wyp.... jest mi po prostu wstyd. Czuję zażenowanie czytając (zerkając, bo czytać się nie da) te hektolitry jadu. Zastanówcie się najpierw czy my jesteśmy jakimiś mistrzami świata żeby wygrywać zawsze i wszędzie? Jesteśmy warci wg Transfermarkt ok 28 mln euro. Astana 18 mln. Dla przykładu Lech niecałe 15 mln euro. Czy to taka katastrofa przegrać dwumecz z drużyną lepszą od Lecha?

Zapomnieliście już co Jacek zrobił dla nas w poprzednim sezonie... Zapomnieliście co zrobił przez wszystkie lata w Legii...

A tak z ciekawości, to kto zamiast Magiery? KONKRETNIE KTO?

tomasz problem , 03.08.2017 11:41:36 - *.rev.snt.net.pl

Rek: Chciałbym Ci jakos pomóc ,ale niestety tylko CV moze jakoś na to wpłynąć .Próbuj pozdrawiam.

@rek do SZACUNEK I WSPARCIE DLA TRENERA MAGIERY, 03.08.2017 11:52:16 - *.dynamic.chello.pl

Gwarantuję Ci kolego z TVP, iż na piłce to akurat bardzo dobrze się znam, a moje komentarze są zawsze rzeczowe i kulturalne... Nigdy nikogo nie wyzywam i nikomu nie ubliżam... Czemu to akurat mnie zarzucasz kolego z TVP, iż cechuje mnie brak kultury...??? A może ta moja bardzo rzeczowa ocena "dokonań" Magica, poparta faktami, tak mocno Cię przytłacza i wytrąca Ci z ręki jakiekolwiek argumenty do dalszej dyskusji...??? Pozdro (L)

@rek do SZACUNEK I WSPARCIE DLA TRENERA MAGIERY, 03.08.2017 11:57:01 - *.dynamic.chello.pl

A na Twe pytanie, kto zamiast Magiery, odpowiadam..;

Trener zagraniczny... Trener z charyzmą... Trener bez układów w tym polskim bagienku... Trener z dużym doświadczeniem trenerskim, z konkretnymi sukcesami na rynku europejskim, znający biegle jakieś języki obce (a już na pewno j.angielski...) Takiego trenera powinien DM teraz dla (L)egii poszukać... Pozdro (L)

Kris , 03.08.2017 12:09:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jakim cudem Pan z 15 gra w wyjściowym składzie

kibic emeryt, 03.08.2017 12:47:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@ do SZACUNEK I WSPARCIE DLA TRENERA MAGIERY . Kolego każdy ma prawo do swoich poglądów i wypowiedzi na tym forum .Wypowiedziałeś się i daj spokój z polemiką bo tylko irytujesz brać kibicowską która jest podłamana i rozgoryczona po wczorajszym meczu .Nowy trener: no to np . Grant aktualnie wolny ,świetnie mówiący po Polsku . Tylko jest jeden problem ! nikt szanujący do nas nie przyjdzie w trakcie sezonu wiedząc że zespół jest fatalnie przygotowany pod względem motorycznym .

f, 03.08.2017 12:55:28 - *.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie, dorośnijcie, bo już się tego czytać nie da. Sami znawcy wyuczeni na FMie i facebookowych menedżerach. Wstyd nam wszystkim robicie takimi komentarzami jeszcze większy niż piłkarze "zaangażowaniem" w Zabrzu i Astanie.

Paw1351, 03.08.2017 12:58:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Teraz wszyscy wywalacie, zwalniacie, dziękujecie trenerowi Magierze, a jeszcze kilka miesięcy temu wpadaliście w zachwyt po meczach z Realem, czy ze Sportingiem. Jak jest dobrze to trener jest ok, jak jest źle(przejściowo) to można już na trenerze psy wieszać. Troche więcej pokory i samokrytyki, no ale wiadomo że w naszych kraju jest 40 milionów trenerów. Pozdro

(L)odz, 03.08.2017 13:07:48 - *.toya.net.pl

Jeśli nie skonczy sie liczenie na CUD to tak bedą wygladały kolejne podejscia do LM.Po lidze pan Mioduski wiedział że odejdzie Vadis ,to było zaklepane - kogo pozyskano w jego miejsce by był na obozie ,ano nikogo.czy na obozie przygotowawczym byli nowi gracze? odpowiedz jest jedna nie byli,a kto był część pierwszego składu ,juniorzy ,rezerwy, powroty z wypożyczeń,kto sie przebił z tego mini zaciągu ,odpowiedz nikt.Jak trener Magiera miał zbudować formę ,skład, na te el.LM.Tak sie nie stworzy zespołu,fart zeszłoroczny w losowaniu dzis sie nie powtórzył i poleglismy z przeciętnym ale zgranym zespołem,nam tego zabrakło,zwykłego zgrania, to tyle i aż tyle

imchotep, 03.08.2017 13:15:45 - *.fttx.telefonserwis.pl

Porażka i brak awansu boli. Apetyty zostały rozbudzone w roku 2016 kiedy to awansowaliśmy do LM i teraz ma to być normą. Popatrzmy jednak na to jakie było losowanie – fart i to ogromny. Zrinski to mocniejsza ekipa od Finów, ale już Trenczyn notabene też grający na sztucznej nawierzchni jest o 2 albo i 3 klasy słabszy od Astany. Czy drużyna Hasiego przeszłaby Astanę? Bardzo wątpię, bo moim zdaniem grała jeszcze gorzej od tej Legii Magiery. Dla Legii obowiązkiem ma być faza grupowa LE i gdyby tego się nie udało zrobić to faktycznie jest problem. Nazywanie Magiery pseudotrenerem i nieudacznikiem jest nie na miejscu. Każdy dobry trener wystawiłby 3 napastników. Jakiego Legia w ostatnich 10 latach miała dobrego trenera, który pracowałby 3-4 lata? Przychodzi mi tylko Dragomir Okuka, ale to inne czasy. Bieganie po górach, inne metody treningowe. Czy Magiera pozwolił odejść Nikolicowi, Prijovicovi, Vadisovi? Czy Magiera sprowadził Necida, Chukwu? Problemem są transfery a w zasadzie ich wątpliwa jakość w tym okienku transferowym. Leśnodorski miał nosa do transferów i bardzo często były one dobre lub nawet bardzo dobre. Niestety o Mioduskim tego nie można powiedzieć. Bardzo źle się stało, że pozwolił odejść Vadisovi. Pokazał tym że w Legii ważny kontrakt jest niczym. Można wymusić transfer strzelając focha. Powinien twardo postawić sprawę – Vadis ma kontrakt i zostaje w Legii. Nie wiem czy udałoby się przejść Astanę z Vadisem w składzie, ale z pewnością szansa byłaby większa. Wiadomo że VOO to piłkarz o klasę przerastający naszą ligę. Teraz Magiera musi od nowa poukładać drużynę. Z resztą ta "układanka" jest robiona bez głowy bo co roku wypada ważny lub bardzo ważny zawodnik i trzeba od nowa wszystko budować. To tak jakby z bardzo dobrej restauracji wyjąć wybitnego kucharza a w jego miejsce przychodzi inny kucharz dobry, który umie gotować ale musi dopasować się do poprzednika, gotować podobnie jak on aby nie stracić klientów. Tak samo jest z obecną Legią – wyjęto Vadisa i sprowadzono Pasquato, który może okazać się równie dobry jak VOO, ale na to potrzeba czasu. Niestety podobnie jest z Sadiku, Berto, Mączyńskim czy Monetą. Wracając jednak do meritum czyli czy zwolnić Magierę? A kto przyjdzie w jego miejsce? Kolejny obcokrajowiec, który będzie musiał uczyć się Legii? Kto z polskich trenerów? Zieliński, czy może "najlepszy" trener sezonu 2016/2017 Maciej Bartoszek? Panowie nie żartujmy. Magiera jest naprawdę dobrym trenerem i wolę jego niż kogoś z ww lub kolejny wynalazek z zagranicy. Niech w końcu w Legii będzie polityka długofalowa. Dlaczego po każdym niepowodzeniu zwalniać trenera? Czy dyrektor sportowy odpowiednio przygotował transfery? Czy prezes wiedział z kim podpisuje kontrakt? Leśnodorskiego nazywano już "Bogusław Nieciecza" czy "0-6 Leśnodorski". No to go już niema. Jest Mioduski. I moim zdaniem Wandzel powiedział prawdę, że Legia to spełnienie jego(Mioduskiego) dziecięcych marzeń. Gość może i zna się na biznesie, ale tutaj trzeba mieć jeszcze nosa to transferów, trenerów i dialogu z kibicami. Klub piłkarski to nie przedsiębiorstwo które można prowadzić przez telefon. Tutaj trzeba być i żyć tym. Dla Mioduskiego Legia to, może nie tyle zabawka, ale mam wrażenie że kolejny zakład pracy, którym zarządza. Czy Mioduski jest winny odpadnięcia z Astaną? Przecież to nie on wychodzi na boisko, ale jak wcześniej wspomniałem pozwolił odejść VOO i to jest główny zarzut do niego.
Teraz pozostaje LE i obrona tytułu w Lotto Ekstraklasie. Trzeba się na tym skupić i zostawić Magierę w spokoju niech pracuje a nie wywalać go i czynić największym złem tego świata. Przypomnę że 2 miesiące temu Magiera z Legią wygrał ligę. Czy stał się gorszym trenerem? Nie, ale miał wtedy Vadisa a teraz musi go zastąpić i to jest główny problem. Panie Jacku 100% poparcia dla Pańskiej pracy. LEGIA MISTRZ.

Krzeszczu, 03.08.2017 13:16:44 - *.cust.bredband2.com

@ Sawo i Andrzej: Brawo Panowie! Swietne wpisy!

@ @rek: po raz kolejny, brawo Ty! Piszesz dokladnie to o czym ja od ponad pol roku. Widze ze i na Ciebie juz pluja, ale to chyba tylko kibice innych druzyn. Moze nawet tej z Konwiktorskiej? Bo kto inny przy zdrowych zmyslach bronilby dzisiaj trenera?
Co do zagraniczniaka, to powiem pol zartem pol serio (juz dawno to mowilem): Paolo di Canio. Czerczesow byl dla nas super ale rozbiegaly sie wizje wiec dostal kopa w ramach wdziecznosci za Mistrza. Ma do nas sympatie co nie raz podkreslal. Ale teraz prowadzi kadre wiec nie ma co o nim marzyc. Wiec dawac di Canio. Twardziel a i na pilce sie zna.

A swoja droga jak sie juz zalapiesz do Legii, to sciagnij i mnie. Szybciutko pozamiatamy w klubie i zrobimy porzadek w tym bajzlu :-)

Pzdr.

artur, 03.08.2017 13:36:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wszystko zaczeło się już zimą i będzie sie nam odbijać jeszcze długo

oLaf, 03.08.2017 14:22:00 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

dobra, nie pyszczcie tak na Magierę, bo to nie jego wina, że zabrakło 2-ch najważniejszych zawodników: Rado i Vadisa!!!

Po prostu reszta to drewniaki i przecinaki (szkoda,że nie pokazali tego w Astanie).

Wina Magiery jest taka, że nie przygotował szczytu formy na lipiec tylko na wrzesień pewnie - i tak jesteśmy 100 baniek w plecy....

Grzywa, 03.08.2017 14:22:20 - *.play-internet.pl

Panie Jacku jak masz jaja i legie w sercu to PODAJ SIE DO DYMISJI . Pytam sie po co wrócił Niezgoda skoro w ruchu strzelał to i u nas tez postrzela tylko daj mu szanse dalej gdzie Pareira czemu nie grał Pascal? A jak grali do boku do tylu zero strzałów z dystansu oczy bolały jak oglądałem to dziadostwo z trybun. Legia to nie królik doświadczalny. Żądamy zmiany trenera bo ten trener niema pomysłu na grę. Po następnym meczu POMACHAJMY BIAŁYMI CHUSTECZKAMI NA DOWIDZENIA - MAGIERA TWÓJ CZAS DOBIEGŁ KOŃCA DZIĘKUJEMY A TERAZ ODEJDŹ I OSZCZĘDŹ NAM DALSZEGO UPOKAZANIA

L, 03.08.2017 14:52:34 - *.sieradz.vectranet.pl

Magiera WON

Maciek(L), 03.08.2017 14:55:22 - *.centertel.pl

Dla mnie głównym winowajca jest mioduski
Mieliśmy wybitnego prezesa, teraz mamy wybitnego partacza
Popadniemy w przeciętność na kolejne lata
Czuje ze liga Europy tez nie dla nas

Legionista, 03.08.2017 15:35:13 - *.226

"idze ze i na Ciebie juz pluja, ale to chyba tylko kibice innych druzyn. Moze nawet tej z Konwiktorskiej? Bo kto inny przy zdrowych zmyslach bronilby dzisiaj trenera?" Tak.... Dobrą masz wyobraźnię :) Po meczu kibice śpiewali "Jacek Magiera" No nie oni też są z Konwiktorskiej XD I jeszcze z tym Czerczesovem wyskoczyłeś XD Brak komentarza... Najgorszy trener 100lecia...... Won Miodek i Żewłakowie !!!

Krzeszczu, 03.08.2017 15:46:21 - *.cust.bredband2.com

Przeczytalem tu na tym forum jakies chyba 300 wpisow, albo i wiecej, po wczorajszym meczu.
I nie za bardzo widze tutaj tych spiewajacych "Jacek Magiera".
Poza toba i kilku innymi stalymi "usual suspects".
To samo bylo po Sandecji, Koronie, Gorniku, Arce...

ostet, 03.08.2017 15:48:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jacek pacanie uchodzisz za inteligentnego człowieka ale jednak inteligencją nie grzeszysz, nie ździwiło cie dlaczego Kucharczyk zaczął wyglądać czasami lepiej na boisku? To nie dlatego bo on zaczął grać lepieje bo on był, jest i będzie fatalnym drewniakiem tylko cała drużyna gra bardzo słabo . Bez VOO w składzie , z Fatalczykiem w składzie i kiepskimi transferami to będziemy pewnie w grupie spadkowej w tym sezonie...

kot, 03.08.2017 15:56:42 - *.dynamic.chello.pl

Magiera, dzięki, taki z Ciebie trener jak piłkarz. miernota

tomiacab , 03.08.2017 16:02:15 - *.53

Czerczesow wróć. Brakuje ligi kto grał by tak jak Prijo który zlinii ataku wracaj się po piłkę.
Wciąż nie mogę się doczekać odpowiedzi Krzeszcza na mogę pytanie, czy nadal jest wszystko super tylko my tutaj to płaczki. Tłumaczyłem na 10 dni przed liga że wszystko zyski zawalone z braku transferów na okres przygotowań. W odpowiedzi napisałeś że okno jest długie i żebym nie panikował. Co mądra głowo, jest ok? Pytałem oo meczu z kurnikiem, z koroną i po pierwszym z Astaną. Taki jesteś tu aktywny a nie odpowiedziałeś ani razu.

Krzeszczu, 03.08.2017 16:14:51 - *.cust.bredband2.com

@ tomiacab: moja odpowiedz dostales wielokrotnie, ponad tydzien temu. Ale nie kwapisz sie zeby ja przeczytac. Po prostu jarasz sie moim nickiem.

wrocLawianin, 03.08.2017 16:31:34 - *.internetia.net.pl

Bądź co bądz... nie mamy napadu.

Wolfik, 03.08.2017 17:24:26 - *.dynamic.mm.pl

@Krzeszczu: W jednym się z Tobą w temacie Magiery zgodzę. Łatwiej wymienić trenera niż całą lub większość drużyny. Albo prezesa.

pawell, 03.08.2017 18:01:06 - *.warszawa.vectranet.pl

nie jest wina jacka magiery ze nie ma nikolica, prilo i vadisa. to raczej pretensje do lesnego i miodka ze nie potrafili ich zatrzymac . radovic z kontuzja. zostal tylko gilerme a to za malo jak widac. lm dla legii to jednak cos wyjatkowefo, dopiero bral le bedzie powaznym problemem dla klubu. jacek ma inny charakter niz np. probierz . nie powie ze klub dal dupy przy transferach nie strzeli focha i nie odejdzie, raczej po swojemu wezmie to na klate i stara sie lepic z tego co mu zostalo.
ja rozumiem ze zawsze musicie miec jakas ofiare w druzynie, ale opanujcie sie. kuchy to jeden z nielicznych grajkow na ktorego mozna liczyc. chlopak strzela wiele waznych bramek, to on w tamtym sezonie dokonczyl sezom po mistrzowsku, to on dal nam na koniec sezonu kilka bardzo waznych punktow. bilans ma 1 bramka na 3 mecze. a ze strzela 1 bramke na 5 sytuacji? to polska liga jest, gdyby walil 1 na 2 to juz by go tutaj dawno nie bylo.
jacek musi wprowadzic legie do fazy grupowej le a miodek niech w koncu pokaze ze umie zarzadzac klubem i sprowadzi jeszcze ze 2 dobrych pilkarzy.

tomasz problem, 03.08.2017 18:13:31 - *.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak ktos napisal ,caly problem zaczął sie zima .Pozbycie sie napastników i brak juz wtedy wzmocnień pogrążył nas teraz .Typowe podejscie pseudo biznesmenów.

wwa, 03.08.2017 18:32:43 - *.65.ipv4.supernova.orange.pl

Mam jedno pytanie. Za co wy dziękowaliście wczoraj naszym grajkom i trenerowi? Bo chyba nie za grę i zaangażowanie.

Tylko dymisja, 03.08.2017 18:36:26 - *.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tylko dymisja tylko dymisja tylko dymisja brac jakiegos sonofthebitcha do tych panienek.

Marian, 03.08.2017 18:42:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niedawno nosiliście Magierę na rękach teraz jest do niczego.
Mamy słabą kadrę i kilka kominów płacowych pozostawionych przez BL. Kadrę trzeba szykować w grudniu , a nie osłabiać przed najważniejszymi meczami. Wszyscy jesteśmy mądrzy po meczu. Odważnych zapraszam na kursy trenerskie i studia, skoro znacie odpowiedź na wszystkie problemy Legii.

Andrzej, 03.08.2017 18:53:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

W zimie Legia została źle przygotowana ale był Vadis, natomiast Gui, Jedzą czy Radovic zapomnieli jak się gra
Teraz w lecie również źle przygotowana i już bez Vadisa, natomiast do GUI,Jędzy dołączyli Hlousek, Moulin i Dąbrowski. Są to zawodnicy którzy potrafią grać w piłkę więc co się stało? Przygotowania robił Magiera że sztabem.

Czas najwyższy na zmiany, duże zmiany kadrowe i taktyczne, czas zacząć na dwóch napastników i jednego defensywnego pomocnika. Ile lat trzeba czekać na zawodnika który umie wykonać rzut wolny i różny.

Wolfik, 03.08.2017 19:47:52 - *.dynamic.mm.pl

@Andrzej: Trzeba jeszcze mieć tych dwóch napastników. No chyba, ze myślisz o DCC, czy innym Sanogo. Z tym, że sukcesów z nimi nie wróżę.

krys008 , 03.08.2017 19:59:13 - *.serv-net.pl

Krzeszczu ja nadal wierzę w p. Jacka. Od dłuższego czasu ten pomysł kuleje, ale wizja naszego Magiery na lata bardzo mnie kusi. Nadal w niego wierzę i czekam. Panie Jacku ten sezon to pasmo "sukcesów", nie powiem nic się nie stało, ale jestem z Panem mimo wszystko. Jest to dziś niepopularne, ale łatwo Panu kibicować gdy idzie, gdy remisujemy z Realem. Ja deklaruję to dziś, w tak smutnym dniu, gdy jestem tak wk... poirytowany :)
Legia!

skierniewiak, 03.08.2017 20:23:22 - *.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak byś miał honor Panie Trenerze Magiera to byś się zwolnił.Piłkarze powinni zrezygnować z min. miesięcznego honorarium bo są za wolni bez polotu i pomysłu . Wogóle szkoda pisać , gdzie ta ofensywa gdzie ten błysk . Wy jesteście LEGIA , NIE WY JESTEŚCIE II zespół Legii .Miodulski Ty wiesz co .

Krzeszczu, 03.08.2017 20:38:40 - *.cust.bredband2.com

@ krys008: Doceniam i szanuje Twoja wytrwalosc. I Twoja wiare.

Legionista, 03.08.2017 22:30:26 - *.226

@Krzeszczu po meczu kibice zaśpiewali "Jacek Magiera" Nie widziałem jakoś tych krytykujących... Powiem tak: Łatwo zostać Bohaterem, a szybko można spaść... Jak wygrywaliśmy mistrza do każdy mówił że Magic do Ferguson... Teraz ci którzy komentują mówią o nim Tragic... Jak by Czerczesov nie odszedł i miałby taką kadre to sobie by nie poradził (A tutaj każdy by krytykował że Rusek... albo by krytykowali piłkarzy bo Rusek ma charakter... Tylko piłkarze jego nie słuchają...) A taka prawda że jakoś Miodkowi nie ufam i mam wrażenie że jak odejdzie Magic to przyjdzie "Nowy" trener, ale na takim poziomie co te obecne transfery :I Szkoda słów.. A teraz w LE... Arka odpadła... Amika odpadła... I znowu my będziemy jedynym reprezentantem Polskich klubów w europie (OBY...) Tylko mam wrażenie że jak wejdziemy do Fazy grupowej to już mamy 50% szans na Mistrza, ale nadzieje jeszcze mam że zdobędziemy..

BoHen, 03.08.2017 23:29:36 - *.dynamic.chello.pl

Gówno wypaliło!!!

zzz, 04.08.2017 09:10:08 - *.adsl.inetia.pl

zamknąć mordy internetowe trole .

Magiera jazda z koksem L zawsze wielka .

LM wszystkim już odbiła palma , LE też jest mocna i nie ma co płakać tylko grać aby wejść do ligi europy

Wojtek#, 04.08.2017 11:22:51 - *.centertel.pl

Natychmiast należy sprowadzić rozgrywającego i człowieka , który potrafi uderzyć z wolnego 20-35m.Po nie trafionych "wzmocnieniach" z wiosny i lata powinien wylecieć Żewłakow.Szybki zakup Możdżenia z Korony i powrót Furmana uratuje nam ligę.Przy pierwszej okazji należy kupić Angulo z Górnika Zabrze -dobry dyrektor sportowy dawno by go kupił za tanie pieniądze !!!.Mistrzostwo zdobyliśmy bo do grudnia 2016 grali Nikolić, Prijović, Bereszyński (20 kolejek) potem Pan Magiera zajechał piłkarzy na obozie w Hiszpanii -6 kontuzjowanych i w Warce znowu 6 kontuzji.Dla Pana Jacka widzę pracę w I lidze , powinien zabrać ze sobą ulubieńca Kopczyńskiego.Uważam , że piłkarz który nigdy nie gra w najważniejszych dla klubu meczach , jeśli nie udowodni swojej formy w ciągu 3 tygodni to należy go wystawić w wieku 33 lat na listę transferową chodzi oczywiście o Radovića -bo grozi nam casus Vdorjaka.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.