Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jakub Czerwiński najlepszy w meczu z Astaną - fot. Piotr Galas
Jakub Czerwiński najlepszy w meczu z Astaną - fot. Piotr Galas
Piątek, 4 sierpnia 2017 r. godz. 15:26

Oceny legionistów za mecz z FK Astana

Woytek, źródło: Legionisci.com

Jakub Czerwiński otrzymał najwyższą notę za środowy mecz z FK Astana. Występ stopera Legii i strzelca jedynej bramki oceniliście na 4,2 w skali 1-6. Zdecydowanie najgorszą notę przyznaliście Thibaultowi Moulinowi - 2,0. W sumie oceniały 922 osoby. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,1.

Czerwiński 4,2
Szymański 4,1
Malarz 3,5
Kopczyński 3,4
Jędrzejczyk 3,2
Pazdan 3,1
Kucharczyk 3,0
Hlousek 2,9
Guilherme 2,9
Nagy 2,9
Hamalainen 2,6
Mączyński 2,6
Sadiku 2,5
Moulin 2,0



Komentarze: (18)

lob, 04.08.2017 15:33:25 - *.dynamic.chello.pl

Mączyński za wysoko....najgorszy zawodnik na boisku..grał jak dziecko we mgle......

WIDZ, 04.08.2017 15:49:04 - *.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kopczyński 3,4 ..... najgorszy na boisku

Do WIDZ, 04.08.2017 16:19:31 - *.tktelekom.pl

Człowieku. Chyba z przyzwyczajenia piszesz te bzdury. Akurat w tyk meczu Kopczyński był jednym z jaśniejszych punktów.

Legionista, 04.08.2017 16:49:43 - *.226

Te uczucie kiedy w ostatnich 2 meczach KOPA więcej dał niż Moulin :I Sadiku nie zachwyca, ale może być dobrym napastnikiem... Mam wrażenie że jest słabą wersją Nikolicia czyli może nie wykorzystać 2/4 okazji, a kolejną strzeli.. Tylko niestety ten mecz z Astaną pokazał że musi takie sytuacje wykorzystywać - gdyby strzeli z główki lub ominął obrońce albo podał do kogoś innego to byśmy wygrali 2:0..

krys008, 04.08.2017 16:54:16 - *.82

Uważam, że Kopczyński nie grał źle. Problem w tym, że nie potrzebowaliśmy zawodnika o jego charakterystyce. Dobry odbiór, asekurował obrońców, silny, ale problem tym, że my mieliśmy odrabiać straty, a nie się bronić. Kopczyński nie nadaje się do szybkiej gry w ofensywie, zwalania akcje, p. Jacek zrobił trochę krzywdę wystawiając go w tym meczu, potrzebowaliśmy zawodników kreujących grę, a nie odpowiedzialnych za defensywę i zabezpieczanie tyłów. Zabrakło nam ruchu w ofensywie, szybkiej gry na małej przestrzeni, trochę to źle świadczy o pozostałych, że wchodzi małolat Szymański i rozruszał nasze nieruchliwe gwiazdy.

ale jaja , 04.08.2017 16:56:18 - *.skranetcan.pl

mlody szymanski najmniej doswiadczony pokazal bardziej ogranym kolega z druzyny jak sie gra polot fantazja drybling styl podobny do wolskiego szkoda by tego talentu
jeszcze pazdan nota mistrzowska jak na LM i to tyle moulin na lawe
WYKUPIC WOLSKIEGO

Brzozolas, 04.08.2017 16:57:30 - *.avitointernet.pl

Serio aż tak wszystkich zaślepiła bramka Czerwińskiego? Z całym szacunkiem ale jeden z gorszych aktorów. Bezsensowne faule, wyprowadzenie piłki kończące się na autach... szczególnie w końcowce... No poza bramką to biedaa...

s(L), 04.08.2017 17:02:32 - *.49

Kopczynski zenada, kompletne zero, Kucharczyk tez jak jakas lepsza druzyna to tragedia. Maczynski mial przez 1/4 meczu tyle samo odbiorow co Kopa, z ta roznica ze potrafi podac i zaryzykowac, Czerwinski i Szymanski zdecydowanie najlepsi, reszta w miare dobrze ocenieni.

Woytek (LL!): W pierwszej części swojego komentarza piszesz kompletne bzdury.

Sebo(L), 04.08.2017 17:27:04 - *.slupsk.vectranet.pl

Moulin nota 2,0?! Ludzie oszaleli! Moulin zasłużył najwyżej na 1,0. Najsłabszy występ tego piłkarza odkąd pojawił się w Legii. Niedokładny do bólu. Hamulcowy "Wojskowych" w spotkaniu z Astaną. Spowalniał wszystkie akcje,stałe fragmenty gry wykonywane delikatnie mówiąc fatalnie. Żadnego pozytywu. Ani jednego dobrego podania do partnerów! Tragiczny występ.

warszawiak66, 04.08.2017 19:06:01 - *.dynamic.chello.pl

Dwaj zawodnicy znaleźli się na przeciwległych biegunach. Czerwiński - mecz życia, wyeliminował Murzyna i strzelił bramkę - przynajmniej 5,0. Natomiast Moulin na parę meczy na ławkę lub do rezerw. Najgorszy mecz odkąd jest w Legii, złe wybory, złe podania, złe strzały, wszystko źle - więc 1,0.

Jack, 04.08.2017 20:11:30 - *.179-183-91.adsl-static.isp.belgacom.be

Chłopaki , olać to !!!! Nie było wam dane widocznie w tym roku grać w LM . Pokażcie kto tu żądzi na naszym Podwórku !!!!!!LEEEEEEEGIIIAAAAAAAAAAA!!!!!

AAA, 04.08.2017 20:13:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kopczyński 3.4? To jakiś żart.Kopacza pali piłka przy nodze i natychmiast oddaje najbližszemu zawodnikowi i niekoniecznie ze swojej drużyny.
Pupilkom Jacusia zdecydowane NIE.

grzesiek, 04.08.2017 21:24:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Też bym nie dał Kopie takiej wysokiej noty.
Zresztą szkoda że chłopaki w każdym meczu nie grają tak jak w tym meczu.

Gepetto, 05.08.2017 03:08:30 - *.play-internet.pl

Oprócz Szymańskiego i Malarza wszyscy zasłużyli na maks 1

tom, 05.08.2017 08:57:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Wiecznie zdziwiony"Francuz najgorszy! Aż nie można uwierzyć że zawodowy piłkarz może tak kaleczyć!!!! Skandal jego poziom!I on miał nas poprowadzić do zwyciestwa!Zenada

Kibic emeryt, 05.08.2017 09:34:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moulę -ocena prawidłowa ,ale co się dzieje z nim dzieje !co mecz to gorzej ,kompletnie bez formy a piłkarz jak na naszą ligę bardzo dobry .Czerwiński -dla mnie duże zaskoczenie i zn ów pytanie ! dlaczego piłkarz który ze względu na kontuzję praktycznie nie przepracował okresu przygotowawczego w takiej formie ? Mączyński jak na razie słabo ale on nigdy mnie nie zachwycał i jak dla mnie wypromowany przez Nawałkę .Co do nowych trzeba poczekać i przede wszystkim muszą mieć szanse grania . Vadis ,Nikolić itp z początku też nie zachwycali a potem wypalili ( a ile dostali krytyki od nas kibiców ). SZYMAŃSKI - to może być naprawdę dobry zawodnik ale musi mieć szanse gry i być odpowiednia prowadzony

Tym, 05.08.2017 09:51:51 - *.1.maxnet.net.pl

Pazdan z kopa za wysoko

Konrad , 05.08.2017 12:35:39 - *.centertel.pl

Hlousek tak wysoko? Przecież on się o piłkę potykał o ile zdążył w ogóle dobiec. Całe szczęście że Magiera go zdjął q trakcie meczu.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.