Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Sobota, 5 sierpnia 2017 r. godz. 19:16

LIVE!: Termalica Nieciecza - Legia

Redakcja, źródło: Legionisci.com

O godzinie 20:30 piłkarze Legii wybiegną na boisko w Niecieczy, gdzie będą walczyli o kolejne ligowe punkty. Gospodarze spotkania zajmują aktualnie ostatnie miejsce w tabeli, ale u siebie z Legią jeszcze nie przegrali. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Niecieczy.




Komentarze: (134)

Piotr, 05.08.2017 19:27:23 - *.3.ipv4.supernova.orange.pl

Zastanawia mnie ten Pasquato, miał być w pewnym sensie, próbą zastąpienia Vadisa a tymczasem facet siedzi cały czas na rezerwie.
Inna sprawa dotyczy Hildeberto... on żyje ?

Andrzej, 05.08.2017 19:35:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jeden skrzydłowy w skladzie i 3 defensywnych pomocników na ostatnią drużynę w lidze. Kto ma atakować?
Jaki sens miało wypożyczenie Michalaka jak można było dać mu szansę w takim meczu, gdzie nie ma skrzydłowego.
Raczej awansujemy do ligi Europy i do tego puchar Polski i napewno mógłby mieć więcej okazji.
Nie pisałem nic na temat prezesa ale już widać że to co mówił mija się z prawdą, mieliśmy brać przykład z takich drużyn jaj Ajax i stawiać na młodych, a młodych to my wypożyczamy, miały być wzmocnienia a nie uzupełnienia a nie ma ani tego ani tego.

Kibic, 05.08.2017 19:35:13 - *.internetia.net.pl

Sadiku z Kuchym powinni grać na 2 napastników zamiast Kapczynskiego w środku . 4-4-2 Mogli by w lidze grać .

Do piotr, 05.08.2017 19:38:32 - *.088.076.pools.vodafone-ip.de

Żyje zmienili mu metryke i w juniorach bedzie grał hehe

Leron, 05.08.2017 19:40:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jodłowiec wróci to w sam raz za Sadiku będzie ... no porąbało Magiere do cna

Arpi, 05.08.2017 19:45:32 - *.play-internet.pl

Bedziemy bronic wyniku.

Pdg, 05.08.2017 19:48:52 - *.232.c78.petrotel.pl

Odchudza sie.

word!up, 05.08.2017 19:50:24 - *.adsl.inetia.pl

Czy dzisiaj boczni obrońcy też będą grać w ataku ?

Andrzej, 05.08.2017 19:54:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

3 ofensywnych zawodników w 11 na ostatnią drużynę w lidze. Zawsze wszyscy wmawiali że ważne żeby strzelać gole? Hamalanien nigdy jeszcze nie otrzymał pozytywnej noty grając od pierwszych minut, jeśli jeszcze do tego zagra na skrzydle to już w ogóle tragedia.
Żadna nowość ale na skrzydłach powinni grać szybcy zawodnicy.
Dziś zamiast któregoś defensywnego zawodnika powinien grać skrzydłowy a zamiast Hamalanien grać Włoch i zagrać na dwóch napastników.

Mariano, 05.08.2017 19:59:00 - *.dynamic.chello.pl

Nie ma co skład bomba :(

Diego , 05.08.2017 20:00:47 - *.127.revdns.net.pulawy.pl

Proponuję Dąbrowskiego za Sadiku. Brak słów. Obym się mylił. Pozdrawiam z Puław.

Kibic L, 05.08.2017 20:07:50 - *.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I znowu ten totalny drewniak Kopczyński, czyli gramy w 10-u. Czarno to widzę.

Kris, 05.08.2017 20:08:46 - *.dynamic.chello.pl

Pasquato za słaby bo Kopczyński lepszy (JM prosi żeby wpisać mu klauzulę odstepnego 15 mln eur). hildberto podobno przy wzroście 177 waży 85 kg więc klasyczny transfer a'la Marcin "YouTube" Żewłakow. Generalnie jakoś nie chce mi się wierzyć w odwrócenie passy i zmianę stylu? po meczu z Astana..

r, 05.08.2017 20:09:41 - *.adsl.inetia.pl

i znowu kopczynski ;/

Robert501, 05.08.2017 20:09:42 - *.dynamic.chello.pl

Do Piotr: Żyje tylko ze wyglądem przypomina Ronaldo ( "lekka" nadwaga)

Rafix, 05.08.2017 20:10:08 - *.centertel.pl

3 defensywnymi na Nieczecze:)


Do Piotr
Nie wiesz ze w Legii to standard ze zawodnik musi się wkaponowac w zespół i z reguły to trwa całą rundę.

grzesiek, 05.08.2017 20:10:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

MI sie wydaje ze niedlugo ktos odpowiedzialny w Legii za transfery beknie...

LW, 05.08.2017 20:15:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pasquato od poczatku 2 polowy ! LEGIA !!!

Toni, 05.08.2017 20:17:19 - *.pools.vodafone-ip.de

do Piotr
Berto zyje.Ma sie dobrze.Jest gruby ma nadwage.Nie nadaje sie nawet na 45 minut gry co przyznal sam trener Magiera.Ale zarabia dobra kase i jest mu z tym dobrze.Pilkarz to taki zawod ze czy sie stoi czy sie lezy z nadaga jednakowo sie nalezy.
Ogolnie nowi zawodnicy to jakies przeplacane wynalazki.

Legionista, 05.08.2017 20:19:55 - *.226

@Piotr Pasquato dostał już raz szanse gry i mama wrażenie że wejdzie :) Berto jest grubaskiem :) I nie przygotowany do sezonu :) Trzeba mu dać szanse na przygotowanie się :)

Trch, 05.08.2017 20:52:52 - *.centertel.pl

Kolejny mecz w innym ustawieniu. Jak Ci pilkarze maja sie zgrac? Moulin za katastrofalny wystep z astana dzis dostaje w nagrode pozycje rozgrywajacego. Hama po raz kolejny na skrzydle choc wszyscy wiedza ze on tam nie potrafi grac. No i pupilek Kopa, przez 20 minut zupelnie nie widoczny.
I znow wszystko czytelnie, wolno i niedokladnie.
Tragedia! Magiera Won!

Kris, 05.08.2017 20:56:12 - *.dynamic.chello.pl

4 obrońców i 3 defensywnych pomocników. Boimy się Nicieczy- do czego to doszlo..

Siwy, 05.08.2017 20:59:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Znowu piach. Zadnego pomyslu na gre

Jim, 05.08.2017 20:59:39 - *.centertel.pl

W starym kinie pana Mietka

Maliniak74, 05.08.2017 21:02:29 - *.dynamic.chello.pl

Jaki trener taka gra.przy braku choćby 1 zawodnika ofensywnego który ma trochę pojęcia o rozgrywaniu cały czas tak syf bedzie.

r, 05.08.2017 21:04:18 - *.adsl.inetia.pl

oglądam mecz i nie wierzę , gdzie jest ta nowa jakość trenerze , jakie wy macie cele ? jakie poziomy ? przestań pierdo.... jak potuczony ... Jedziesz do ostatniej drużyny i gramy 4 obrońcami i 3 defensywnymi i po pół godzinie masz szczęście , że śpiączka nie trafił z 7 metrów bo my jeszcze akcji nie zrobili.Bjelica w łachu wymienił pół składu i dobrze grają ... Kur... brak słów

Ss, 05.08.2017 21:07:50 - *.promax.media.pl

Jakich 4 obrońców? Przecież Hlousek to jest skrzydłowy, Jędrzejczyk też gra mocno do przodu. Ktoś musi ich asekurować w obronie zwłaszcza że stoperzy lubią popełniać błędy. Magiera to dobry trener, wyciągnął wnioski po meczu w Astanie.
Przydałby się jeszcze ktoś tak mądry odpowiedzialny za transfery...

Maliniak74, 05.08.2017 21:09:34 - *.dynamic.chello.pl

39 minuta i ani 1 strzału na bramkę.Co to k.. ma być?

r, 05.08.2017 21:09:53 - *.adsl.inetia.pl

tego się oglądać nie da ;/ zero akcji ... Trener Magiera już chyba nie pomysłu na tą drużyną

Cult⚽️Legia, 05.08.2017 21:18:28 - *.243

45minuta pierwszy celny?!strzał!Magiera!coo??ty!wiesz!co!

Bart, 05.08.2017 21:20:07 - *.centertel.pl

Grajac z ostatnia druzyna w tabeli dwa celne strzaly a raczej podania do bramkarza. Bez napastnika bo Sadiku to totalna pomylka ale za to 4 obroncow i 3 defensywnych pomocnikow. Magiera broni sie grajac z termalica. To jest jakis sabotaz w wykonaniu nieudacznika magiery. Ten trener to pomylka, gorszy od albana, najgorszy w historii tego klubu. On niszczy te druzyne, kompromituje ten klub. Jest trenerskim zerem!

LW , 05.08.2017 21:20:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wejscie Jovanovicza na czerwona kartke ! LEGIA !!!

r, 05.08.2017 21:20:15 - *.adsl.inetia.pl

i jeszcze jeden komentarz po pierwszej połowie , dwa strzały i dwa celne przez 45 minut ale strzał jędzy to raczej podanie ;-) trenerze właśnie wchodzimy na wyższy poziom ha ha ha żenada

Łuki, 05.08.2017 21:21:57 - *.play-internet.pl

Czy w sztabie jest ktoś kto koorva widzi że każde zagranie w tym ataku pozycyjnym jest do przewidzenia a napastnik nie dostał w ciągu 45 minut żadnej piłki. To jak ma strzelać gole ?? Ale ogólnie w drużynie panuje przekonanie że piłkarze grają super, są pod piłką cały czas, kreują sytacje a Sadiku strzela gola e każdym meczu. Ludzie ile jeszcze ? To trzeba odpaść z LE żeby usłyszeć od trenera - No niestety nie gramy dobrze ... I cała praca z poprzedniego sezonu pójdzie na marne

LW, 05.08.2017 21:22:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA grac i strzelac zza pola karnego ! LEGIA !!!

Toni, 05.08.2017 21:22:21 - *.pools.vodafone-ip.de

Ciekawi mnie czy trener Magiera powiedzial do pilkarzy panowie co czwarte podanie do przeciwnika.Bo z przebiegu gry tak to wlasnie wyglada.

FANATYK , 05.08.2017 21:26:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie mam słów już jak opisywać ustawienie, strategie, taktykę naszego ehh ohh coacha...znowu kopa w składzie...czy to jakaś rodzina do Jasnej Anielki?!Połowa bez ładu i składu, czyli jak od początku sezonu... Czyli norma.

Andrzej, 05.08.2017 21:28:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Są jeszcze obrońcy trenera? bo po takim zestawieniu i bronieniu wyniku na 0-0.
W 46 min powinien wyjść Włoch za defensywnego pomocnika i Kucharczyk lub Nagy za Hamalanienia

Specjał Łan, 05.08.2017 21:28:42 - *.adsl.inetia.pl

Po prostu nie mają pomysłu na grę.A poza tym zbyt czytelnie ZA WOLNO i bez elementu zaskoczenia

grzesiek, 05.08.2017 21:29:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

oprocz Szyjmanskiego i maczynskiego inni pilkarze naszego klubu tylko biegają i podają od jednego do drugiego daleko przed polem karnym rywala. Necid czy sadiku to wcale nie są kiepscy napastniki tylko nie ma ich komu obsłużyć. ALe widać że w tym klubie dzieją się dziwne rzeczy. Chukwu zagrał jedynie 15 minut w meczu z ajaxem na 1,5 sezonu. Mimo iż to trener był zwolennikiem przyjścia chukwu. NIezgoda niby złapał kontuzję. Sprowadziliśmy berto który nie nadaje się do gry. Kucharczyk jeden z lepszych graczy w meczu z astaną dziś nei wychodzi w pierwszym składzie. Szymański mimo iż jest lepszy o dwie klasy od każdego dostaje jedynie 15 minut z astaną i dopiero teraz trener go wystawia. Woli stawiać na kopczyńskiego. W dodatku teraz gdy już wystawił szymańskiego to i tak znalazło się miejsce dla kopczyńskiego. Ni składu, ni ładu. Chyba odpocznę od polskiej ligi i zacznę oglądać inną bo już na wymioty mnie zbiera jak na to patrze.

Rozgoryczony, 05.08.2017 21:29:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To co wyprawia ta drużyna to jakaś kpina jest, na ten moment to oni by w 3 lidze środek tabeli mieli... żal patrzeć na to...

kaczor donald, 05.08.2017 21:31:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

póki co cenny remisik

Stefan, 05.08.2017 21:31:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Berto szybciej odchudzi kasę Legii niż zgubi nadwagę.
Pogratulować tras amu.
A poza tym ch... dupa kamieni kupa.....

Legionista, 05.08.2017 21:31:53 - *.226

@Trch Po pierwsze Kopa dobrze gra w defensywie.Po drugie jak na ostatnie mecze to zespół gra szybko i dokładnie... Jędza brawo (Lepszy niż Hlousek...) Szymański brawo i powinien coraz więcej dostawać szans (I znowu ktoś napisze że Szymański to sukces Albańca, tak samo jak nie którzy pisali o Odjidji...)

Krzysiu, 05.08.2017 21:44:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magiera odejdz

White , 05.08.2017 21:45:52 - *.wyszkow.fuz.pl

Dno dno dno
Nie da się na to patrzeć

artex, 05.08.2017 21:46:36 - *.dynamic.mm.pl

panowie piłkarzyki......pieszo do Warszawy wracajcie...może to was coś nauczy,,,......ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arturo , 05.08.2017 21:47:05 - *.51.ipv4.supernova.orange.pl

Dno, żenada, wstyd

Piotr, 05.08.2017 21:47:26 - *.3.ipv4.supernova.orange.pl

60 minuta, potęga z Niecieczy prowadzi z Mistrzem Polski, a trener Magiera na ławce rezerwowych ma : Nagy, Guilherme, Pasquato i najskuteczniejszy w tym sezonie Kucharczyk.

wawa, 05.08.2017 21:47:29 - *.sieradz.vectranet.pl

Postawiłem 600 zł na Lubin i Niecieczę.
Magiera WON !!!

Kuba., 05.08.2017 21:47:38 - *.play-internet.pl



I znowu przegramy, ja juz nie jestem zly na to ze przegrywaja,mnie to zaczyna bawic bo ile mozna dostawac kopa od wszystkich,czy to nie jest smieszne.

Mariano, 05.08.2017 21:47:51 - *.dynamic.chello.pl

Bomba skład i bomba gra. Dawno mnie tak żaden trener nie wnerwiał przecież już przed meczem widać po paralitykach jakich wystawia że będzie ciężko.

Diego, 05.08.2017 21:48:00 - *.127.revdns.net.pulawy.pl

0:1 ale spokojnie Magiera ma plan !

Stefan , 05.08.2017 21:48:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No cóż dziękuję bbt za lekcję, ale celem nr jeden na teraz jest
Wisła Puławy.JM.

Jordan, 05.08.2017 21:48:14 - *.dynamic.chello.pl

Ja już wszystko rozumiem...po prostu Magiera szykuje formę na Wisłę Puławy i 1/16 Pucharu Polski aby być w czymś lepszym od Hasiego i awansować do 1/8!!! Jak mogłem na to nie wpaść?!

antyk, 05.08.2017 21:48:15 - *.115.ipv4.supernova.orange.pl

przykro mi to pisać ale czas na zmianę trenera

Bubba, 05.08.2017 21:48:50 - *.centertel.pl

Jacek Magiera to jednak gość.

greg, 05.08.2017 21:49:30 - *.59.jarosz.pl

to są jakieś kpiny przegrywamy z taką wioską jak termalica miały być wzmocnienia panie prezesie gdzie są pytam graliśmy o lige mistrzów a tu same osłabienia kończe oglądanie meczy bo to przechodzi ludzkie pojęcie grajki za piątke

sochacki jan, 05.08.2017 21:49:48 - *.google.com

To już jest pozamiatane.Walka o dolna tabele.Brak mi słów.Wychodzę ze stadionu.Wrócę za rok.

Stefan , 05.08.2017 21:51:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No cóż dziękuję bbt za lekcję, ale celem nr jeden na teraz jest
Wisła Puławy.JM.

BR(L)DNO, 05.08.2017 21:52:14 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Maaaaaaaaaaaaaaagieeeeeeeeeeereeedraaaaaaaaaaaaaaaaa!!!Cooooooooooooooooooooooooooooooo?Wyyyyyyyyyyyyypieeeeeeeeer......daaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!!!

L L L, 05.08.2017 21:53:01 - *.centertel.pl

magiera won,i nie zapomnij zabrać ze sobą tej gwiazdeczki sadiku.

Stefan , 05.08.2017 21:53:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Łubu dubu łubu dubu niech żyje prezes Naszego Klubu....
to mówiłem ja JM.

Kipkorir, 05.08.2017 21:54:10 - *.static.ip.netia.com.pl

Kolejny blamaż w Niecieczy. Kopczyński, Szymański królowie murawy. OUT razem z Magierą!

Afa, 05.08.2017 21:54:28 - *.centertel.pl

Jedzą Kopczyński Pazdan i 1:0 dla przeciwników ku.wa co się dzieje zamiast golić frajerów to oni nas gołą.
Wje.ac Żewłakow to jest dramat kogo oni sprowadzili do Legii, niemoty i grubasy.
Pozbywają się Wieteski teraz Michalaka czy ku.wa oni działają dla dobra Legii czy są piątą kolumną.
Quo Vadis Legio?

Smiac sie i nie plakac., 05.08.2017 21:54:47 - *.play-internet.pl


Koledzy nie denerwujmy sie tylko smiejmy z tego,bo czy to nie jest zabawne juz.

ja, 05.08.2017 21:55:00 - *.elblag.vectranet.pl

Magiera sympatyczny człowieku ale trenerze nieudaczniku weź już odejdź bo rzygać się chce jak widzi się grę Legii i te Twoje filozoficzne wypowiedzi po każdej następnej wtopie

SeboLL, 05.08.2017 21:55:49 - *.play-internet.pl

Co wy robicie wy nasza Legię hanbicie.....

Rembok, 05.08.2017 21:56:14 - *.play-internet.pl

Wstyd to wszystko na ten temat z wiocha przegrać to wypad do 6 ligi będą godni rywale

Bubba, 05.08.2017 21:57:14 - *.centertel.pl

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości że Magiere nie tylko powinniśmy zwolnić a już wręcz wy......ić
Gramy trójka Def pomocników z ostatnią drużyna w tabeli z wioski na końcu Polski i dostajemy w dooope aż miło.

WWL, 05.08.2017 21:57:43 - *.dynamic.chello.pl

rzygowiny,padlina,padaka,żenua,porażka?

takie słowa mi się narzucają.
Druga bramka dla Bruk-betu Barcelona wisi w powietrzu

jo, 05.08.2017 21:58:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale wstyd... Mydlana bańka o naszej potędze pękła... Mamy mocno przepłaconych miernych kopaczy. A transfery Chukwu, Vako, Necid, Sonogo nieprzygotowanych Berto, Pasquato oraz Monety który siedzi sobie wygodnie w kapciach poza kadrą pokazują w jak czarnej dupie jest Legia... Miałem nie pić ale trzeźwo nie da się na to patrzeć.

Pawel, 05.08.2017 21:59:03 - *.slubice.vectranet.pl

Tak jak pisze od poczatku sezonu. Magiera to zaden trener. To Co on nazywa gra ja nazywam syf. Prezesie prosze dzwonic do zakladu pogrzebowego z zapytaniem o rade. Zdanie kibicow jest zero. Pozdrawiam kibicow wiernych trenerowi:) hehe ten trener to pilkarski analfabeta ktory w Legii byl nie gra. Teraz jest dalej Nikim.pzdr dla kibicow

Kuba., 05.08.2017 22:00:22 - *.play-internet.pl


Do 60 minuty ogladalem a teraz ide podlac kwiatki ma balkonie,zona ma racje idz lepiej podlac kwiatki.

Brendzlo, 05.08.2017 22:00:27 - *.play-internet.pl

Magiera odejdź chlopie mniej honor.Co za żenada.Mistrzostwo Polski to byl czysty fart po za tym alban przygotowal mu druzyne tylko alban mial nie po drodze z gwiazdeczkami i dlatego wylecial.dno do.wawy piechota wracać

Hiszpan, 05.08.2017 22:00:33 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Błagam zabierzcie Jacka frajera i niech nie wraca.

TB, 05.08.2017 22:00:59 - *.17-1.cable.virginm.net

Magiera byłeś chu....ym piłkarzem i jesteś takim samym trenerem nieudaczniku WON z Legii razem z kłamcą Mioduskim

Koronny Argument, 05.08.2017 22:01:46 - *.red-88-15-2.dynamicip.rima-tde.net

Oszczędzamy siły przed potyczka z Szerifem!

Stefan , 05.08.2017 22:03:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Q..wa gdzie jest ten czarodziej co miał odczarować Niecieczę, gdzie q..wa gdzie !!!!!!!!!

TB, 05.08.2017 22:05:43 - *.17-1.cable.virginm.net

Ok Panie i Panowie zaczynamy kto za Jacka 'nieuacznika'Magiere?

FANATYK , 05.08.2017 22:05:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To jest dymisja...!

Stefan , 05.08.2017 22:08:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No tak beniaminki na Legii q..wa pktów nałapały,a tera jeszcze ogony tabeli biorą jak swoje .Oj oczyścić się LEGIO ,oczyść.

go(L)op, 05.08.2017 22:10:36 - *.tktelekom.pl

Panie Jacku WYSTARCZY

HA HA HA, 05.08.2017 22:10:44 - *.17-1.cable.virginm.net

Langil wiedział co robi nie wracając?Też bym lachę położył na takiego trenera i prezesika

Hiszpan, 05.08.2017 22:11:18 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pajace

Bubba, 05.08.2017 22:12:15 - *.centertel.pl

Słuchaj Jacek jak cie błaga lud złóż dymisję nie męcz proszę już.

Bubba, 05.08.2017 22:13:41 - *.centertel.pl

Jacek Sosnowiec cie potrzebuje.

Zyga, 05.08.2017 22:14:07 - *.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ten pseudotrener jeszcze wy..bie nas pierwszy raz w historii do 1 ligi czyli dawnej 2 ligi. Wspomnicie moje slowa. Przecietny kopacz marny trener. Dan Petrescu moze dla tych leni i grubasow.

wkz, 05.08.2017 22:14:43 - *.98

Graja na zwolnienie trenera

Andrzej, 05.08.2017 22:15:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czekam na wywiad frajera.
Dziękuje Termalice za lekcje, zagraliśmy dobry mecz, mieliśmy dużo sytuacji ale brakowało wykończenia.

Nie pytajcie czy wyciągniemy wnioski bo to nie ważne

Stefan , 05.08.2017 22:16:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pieszo qwa do Wawy ,to forma wróci i Tyle.

Leszek Ojrzyński, 05.08.2017 22:17:53 - *.play-internet.pl

do Legii.

seba, 05.08.2017 22:18:14 - *.sieradz.vectranet.pl

Magiera wypier**J !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikt się Legii nie boi!

matus007, 05.08.2017 22:18:24 - *.play-internet.pl

Mi to się wydaje że do LE nawet nie wejdą h.uje jedne ...

Ra(L)f, 05.08.2017 22:18:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Juz słyszę pierdzenie Magiery na konferencji. "Byliśmy lepsi tylko nieskuteczni, nie wykorzystalismy stuprocentowych sytuacji".
Zawsze lepsi,a od każdego mamy w ryjka;)

Toni, 05.08.2017 22:21:02 - *.pools.vodafone-ip.de

Drugiej polowy juz nie ogladam bo tego nie przezyje.Ale slucham relacji na zywo.Tam jakis mlody czlowiek w koszulce Legii komentuje mecz i mowi bez ogrodek ze jest zle i beznadziejnie.Taki komentarz mnie satysfakcjonuje bo kolo mowi to co widzi.
Jak ja bym byl dziennikarzem i zadawal trenerowi pytania po meczu to bym sie zapytal czemu zawodnicy Legii nie potrafia wymienic miedzy soba czterech podan?Albo czemu Legia oddaje trzy strzaly na mecz?W tym dwa celne.

Stefan , 05.08.2017 22:21:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie chcę wyręczyć Redakcji ale może zaczniemy przydzidlzć
Plusy i minusy naszym grajkom????????

Art, 05.08.2017 22:21:36 - *.dynamic.chello.pl

Sorry ale to co oni grają to na to jest dramat patrzeć to nie ma żadnej koncepcji

Łuki, 05.08.2017 22:23:29 - *.play-internet.pl

Ale po meczu usłyszymy że drużyna zagrała dobry mecz , gra wygląda dobrze , potrzebujemy czasu, przygotowanie fizyczne nie takie jak trzeba, misja, wiara. Ile można słuchać tego badziewia. Ta atmosfera pseudo spokoju tylko szkodzi drużynie. Widać jak piłkarze są spięci, boją się ciągnąć grę, A pomysł gry pozycyjnej to chyba Magiera się naooglądał La Liga. To początek końca tej drużyny. Trener jak i całą drużyną bez charakteru.

raf, 05.08.2017 22:23:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

liczy sie tylko hajs tanio kupic a najlepiej wziasc za darmo by po sezonie sprzedac a nas kibicow maja w dupie
a przeciez Legia to my!!!!!

michciu, 05.08.2017 22:23:41 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Ile jeszcze wstydu nam przyniosą?

Jano, 05.08.2017 22:23:53 - *.adsl.inetia.pl

Magiera wyyyyypieeerrrrddd.....lajjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!

Diego, 05.08.2017 22:24:20 - *.127.revdns.net.pulawy.pl

Qrwa ile można. Magiera out i zabierz ze sobą tego drugiego Siwego !

xylas, 05.08.2017 22:27:32 - *.7.113.1

Słoniki do boju :D Kraków pozdrawia słoniki :P A na serio, jestem z krk. Cieszę się z waszej klęski. Ale jesteście w sytuacji jak moja Wisełka dawno temu, do kiedy grał żelazny skład typu, Żurawski, Frankowski i spółka to oglądaliście nasze tylki, zresztą jaki reszta ligi. Gdy pozbyto się graczy to jesteśmy gdzie jesteśmy. Niestety was czeka to samo. Adidas oFuj, Rado, dziecko guil, jeszcze odejdzie i czeka was walka o utrzymanie. Smutna prawda że kluby pozbywają się zawodników nie sprowadzając tej samej klasy lub lepszych.

krl, 05.08.2017 22:28:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Generalnie to wstyd. Gdybym ja miał taki performance w mojej ro to samoloty spadałyby jeden po drugim. L

Stefan , 05.08.2017 22:28:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie JM spier..aj na Antarktydę pingwiny trenować! !!!!!.

RMFC, 05.08.2017 22:29:10 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl

Kur.a co na boisku robi nieduacznik Moulin to nie wiem!! Jednego celnego długiego podania dokładnego nie miał a po stracie zamiast wracać to się za głowę łapie!!! Do rezerw z nim to może zacznie grać. Kopczyński niewiele lepszy !!!!

do Kuba, 05.08.2017 22:30:33 - *.dynamic.chello.pl

Ale sie usmialem hahahah ja podleje te na parapecie ;)

Toni, 05.08.2017 22:30:55 - *.pools.vodafone-ip.de

Ciekawia mnie te madrosci ktore wszyscy wiedza po meczu.Co dzis powie trener?
Wszyscy wszystko wiedza.Budzet najwiekszy.Najlepsi pilkarze.System kamer amisco.Sport tesrery i wszystko psu w dupe.

WALES Żo(L)iborz, 05.08.2017 22:31:58 - *.dynamic.chello.pl

Z całym szacunkiem Panie Jacku ale z kim my mamy w tej lidze wygrywać???? Brak ładu i składu na boisku a nowi piłkarze siedzą głównie na ławie.... dzisiaj z taką grą przegralibyśmy nawet z III ligowcem...nie ma co się oszczędzać ani kalkulować limit punktowy już się wyczerpał trzeba zacząć zapier....!

grzesiek, 05.08.2017 22:32:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

w sumie to są wakacje, straszne upały, może postarajmy się zrozumieć piłkarzy. Jakoś trzeba przetrwać ten sierpień później chłodniejsze wieczory będą. Dziś w dodatku pełnia księżyca, więc jak oni mają grać, siedzą pewnie spać nie mogą w nocy , nie wyspani i co wy sobie myślicie. 90 minut biegać kiedy koszulka przykleja się do ciała ??? Później w szatni jeszcze trzeba ją zdjąć a ona się klei do ciała. dajmy im szansę szczególnie kopczyńskiemu któremu nie idzie. W takich chwilach trzeba być razem z nimi. Jutro niedziela pomódlmy się na mszy za nich. Nic innego chyba nie pomoże. Tak jak już mówiłem najgorszy ten sierpień !

Rado, 05.08.2017 22:32:16 - *.play-internet.pl

Legia sięgnęła... bruku...

WALES Żo(L)iborz, 05.08.2017 22:32:17 - *.dynamic.chello.pl

Z całym szacunkiem Panie Jacku ale z kim my mamy w tej lidze wygrywać???? Brak ładu i składu na boisku a nowi piłkarze siedzą głównie na ławie.... dzisiaj z taką grą przegralibyśmy nawet z III ligowcem...nie ma co się oszczędzać ani kalkulować limit punktowy już się wyczerpał trzeba zacząć zapier....!

RL75, 05.08.2017 22:33:05 - *.dynamic.chello.pl

Wstyd. Na pastuchów wychodzimy w 8 w defensywie ? Jakich czasów dożyliśmy? Obciach

Andrzej, 05.08.2017 22:36:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mam ku.. taką złość, że chciałbym zapytać frajera (jak ktoś nie zna nazwisko - magiera) jak ku.. można wystawić jaki skład - 8 defensywnych zawodników i ku... Hamalanien na skrzydle. Czy ten frajer kiedyś zrozumie że Hamalanien nigdy nie był skrzydłowym , nie bedzię.

dzl, 05.08.2017 22:38:19 - *.dynamic.mm.pl

No i k...odczarowali.Koniec pewnej ery koniec Jacka Magiery.Nie spał po Astanie to teraz znowu nie zaśnie bo czeka nas bój w Puławach

spokojnie przeciez, 05.08.2017 22:38:28 - *.play-internet.pl

oszczedzamy sily na wisle pulawy!

Skandal!!!, 05.08.2017 22:39:14 - *.cg.shawcable.net

Szopen i Magik, macie jeszcze coś ciekawego do powiedzenia?

terry88, 05.08.2017 22:39:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

"Cóz... to był trudny mecz. Spodziewaliśmy się, że Termalica podejdzie wysoko. Niczym nas nie zaskoczyli. Mieliśmy swoje okazje, ale zabrakło skuteczności. Teraz jesteśmy już myślami przy następnym meczu".

I tak dalej i tak dalej

Hiszpan, 05.08.2017 22:39:58 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Magiera żałosny kopaczu trenerku do dooooopy błagam o jedno podaj się do dymisji i zniknij.

Typ, 05.08.2017 22:40:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Jacku,odejdź dla dobra drużyny. Nie ma Pan żadnego warsztaty,planu . Drużyna nie jest przygotowana. Co mecz to inne ustawienie. Inną "taktyka" zwana "może wypali".
Może Pan w cv zapisać remis z Realem ,wygraną ze Sportingiem, mistrzostwo , ale nic poza tym. Jest Pan za "miękki ". Dostał Pan szansę i tę szansę spie...olił.
Może Sosnowiec to pana poziom. Może tam czekają pana lepsze dni. Tutaj pana wszystko przewyzszylo.
Zabierz Pan swego pupila ,którego aż tak bardzo na siłę Pan lansuje.
Prezesie, też się poddaj do dymisji. Mydlil Pan oczy a to nie ładnie tak nas kibiców traktować. A zwłaszcza tych,którzy wykupili karnety,bilety,przychodzą i wspierają lub też jeżdżą za drużyną. Niech Pan zabierze tych nieudaczników z zarządów ponieważ to pana ludzie. Takich nierobów gdybym był szefem na ryj bym wypier...il z hukiem . A Pan glaszcze. Glaszcie się gdzie indziej. Tu nie ma miejsca . Cierpliwość już się skończyła. Zabierzcie swoje zabawki,marionetki i spadać z Lazienkowskiej. Spadać? Nie. Wypi. .. lać

rdzenny do jo, 05.08.2017 22:42:23 - *.cluster-e.forcepoint.net

a ja miałem się upić ale nie mogę piwo mi po meczu nie smakuje , chyba k... po wóde do sklepu pójde...szybciej i taniej wyjdzie

Specjał Łan, 05.08.2017 22:43:15 - *.adsl.inetia.pl

Nic nie mam do Kopy ale dopóki gracze jego pokroju będą grać to ten klub nic nie osiągnie naprawdę.To jest gość,który potrafi jedynie podać do najbliższego zawodnika chociaż też nie zawsze no i raz na miesiąc zanotuje jakiś odbiór.Naprawdę jeszcze ktoś uważa,że to jest zawodnik na Legię???

Sobal, 05.08.2017 22:43:31 - *.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niemało się tego oglądać oni nie mają żadnej ambicj

raf, 05.08.2017 22:45:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Troche szacunku co do Sosnowca?my go juz nie chcemy

MANIEK, 05.08.2017 22:46:41 - *.centertel.pl

CO ONI WYPRAWIAJA???ZAROBKI PONAD 100TYSI NA MIESIAC I PRZEGRYWAJA Z PRACOWNIKAMI BIEDRONKI???KUZWA NIECH KTOS MI POWIE NA JAKI KLUB MA LEGIA TRAFIC ZEBY GO OGRAC??POTEGA Z NIECIECZY 750 OSOB W TYM MIESCIE KILKANASCIE LAT TEMU GRALI W AKLASIE A ZAWODNICY SA Z NIZSZYCH LIG.ZA CO TE NASZE PAJACYKI TAKA KASE KOSZA????TO JAKIS ABSURD!!!

Stefan, 05.08.2017 22:51:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Strategię to już dawno temu Kaja ,trenerowi rospisała
Prawy do lewego wypij kolgo...........

Hiszpan, 05.08.2017 22:53:45 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bojkot Piasta. Pusty stadion i brak dopingu.

Andrzej, 05.08.2017 22:56:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Magiera frajer.
Nic nie może go obronić.
Legia nie grała tak tragicznie nigdy.
Zero taktyki, zero pomocy trenera w meczu i debilne zestawienia w składzie.

Ostatnia taktyka w meczu - boczny obrońca do środka, środku na drugie skrzydło, piłka z powrotem do środka i na drugie skrzydło

Dziś - długie podanie od Moulina do Jedzy na głowkę ten do środka i tak w kółko

Zimny, 05.08.2017 23:00:59 - *.dynamic.mm.pl

Kilka kroków do wykonania:
1 - dać odejść Gui i Pazdanowi. Oni tego chcą, zwłaszcza Pazdan. Kasa wpadnie taka, jak za LE.
2 - postawić przed Magierą 2 cele przed końcem 2017:
a) awansować do LE
b) być nadal w grze o PP
c) być w top6 ligi.
Jak któregoś z tych celów nie zrealizuje - zwolnić i zastąpić do końca sezonu Vuko. Jak Vuko się nie sprawdzi, wziąć na sezon 2018/19 trenera pokroju Czerczesowa. Niestety, ale mam takie wrażenie, że z tej mąki (hehe) chleba nie będzie, ta drużyna RACZEJ nie spadnie, ale jedyną drogą do pucharów może być tylko i wyłącznie wygrana w PP.

dno, 05.08.2017 23:16:15 - *.play-internet.pl

DNO

mmaa, 05.08.2017 23:17:04 - *.play-internet.pl

Mioduski to DNO jednak

@ do rdzenny do jo, 05.08.2017 23:42:25 - *.opera-mini.net

Mam to samo. Piąteczka.

Tadek, 05.08.2017 23:52:33 - *.centertel.pl

I znowu ch.j w Niecieczy. Błazenada!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.