Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 5 sierpnia 2017 r. godz. 22:24

Termalica Nieciecza 1-0 Legia Warszawa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Kryzys trwa. Legia Warszawa przegrała w Niecieczy z Termaliką po bramce w drugiej połowie Łukasza Piątka. Podopieczni Jacka Magiery po raz kolejny zaprezentowali się z bardzo słabej strony i trudno pochwalić ich za cokolwiek. To druga porażka Legii w tym sezonie ligowym. Dramat.

W pierwszej połowie obydwie drużyny nie stworzyły zbyt ciekawego widowiska. Termalica miała jedną dobrą okazję do wyjścia na prowadzenie, kiedy w dobrej sytuacji Bartosz Śpiączka posłał piłkę obok słupka. Legioniści odpowiedzieli w 19. minucie, kiedy po zmieszaniu w polu karnym w ostatnim momencie zagrożenie wyjaśnili defensorzy gospodarzy. Pod koniec pierwszej odsłony podopieczni Jacka Magiery oddali pierwsze celne uderzenie. Artur Jędrzejczyk kopnął jednak piłkę z taką siłę, że Jan Mucha nie miał żadnych kłopotów ze skuteczną interwencją.

Druga połowa zaczęła się dosłownie od mocnego uderzenia. Z dystansu przymierzył Jakub Czerwiński i fenomenalną obroną popisał się słowacki golkiper Termaliki. Ta niewykorzystana szansa zemściła się na legionistach niespełna po godzinie gry. Skrzydłem ruszył Miković, dograł w pole karne do Łukasza Piątka, który na raty pokonał Malarza. Szał radości wśród kibiców gospodarzy i złość w szeregach graczy Legii. Największe pretensje można mieć do Michała Pazdana. Środkowy obrońca niemal podał futbolówkę do napastnika rywali, a ten nie miał kłopotów ze skierowaniem jej do siatki. Niebawem ponownie ten sam zawodnik! Piątek główkował po wrzutce od Patrika Misaka i napastnik gospodarzy pomylił się już bardzo nieznacznie. W 67. minucie doskonałą szansę na wyrównanie miał Kasper Hamalainen. Fin huknął z półwoleja, lecz obok celu. Kwadrans przed końcem dobrą obroną popisał się Arkadiusz Malarz, wyłapując próbę Bartosza Śpiączki. Gra Legii dalej nie porywała. Jacek Magiera ratował się zmianami, które jednak niewiele wznosiły do gry jego drużyny. Dopiero w 86. minucie Legia powinna wyrównać. Jeden z niższych piłkarzy na boisku - Guilherme - główkował po wrzutce ze skrzydła i futbolówka nieznacznie minęła słupek... W samej końcówce jeszcze Czerwiński i znowu zabrakło centymetrów. Kompromitacja!

Termalica Nieciecza 1-0 (1-0) Legia Warszawa
1-0 Piątek 55

Termalica: 82. Ján Mucha - 8. Patryk Fryc, 4. Ákos Kecskés, 77. Artem Putiwcew, 2. Vitālijs Maksimenko - 19. Dávid Guba (57, 11. Patrik Mišák), 5. Vlastimir Jovanović (81, 10. Samuel Štefánik), 25. Mateusz Kupczak, 28. Łukasz Piątek, 16. Martin Mikovič (80, 21. Vladislavs Gutkovskis) - 18. Bartosz Śpiączka.

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 55. Artur Jędrzejczyk, 4. Jakub Czerwiński, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek - 53. Sebastian Szymański (61, 18. Michał Kucharczyk), 31. Krzysztof Mączyński, 15. Michał Kopczyński (64, 6. Guilherme), 75. Thibault Moulin, 22. Kasper Hämäläinen - 99. Armando Sadiku (71, 8. Cristian Pasquato).

żółte kartki: Jovanović, Śpiączka, Kupczak - Pazdan, Mączyński.

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
widzów: 4561.



Komentarze: (123)

FANATYK , 05.08.2017 22:26:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko DYMISJA... tyle temacie! Miej honor i....!!!!

chcemy trenera, 05.08.2017 22:26:50 - *.sieradz.vectranet.pl

jacek magiera - buahahahahahaha
WYPIER**J pseudo trenerku!!!!!!!!!!!!!!!

LOCO, 05.08.2017 22:27:06 - *.dynamic.chello.pl

GRA DNO I 5 M MUŁU

Wkuwiony, 05.08.2017 22:27:10 - *.ssp.dialog.net.pl

Zawalone przygotowanie do sezonu. Całą odpowiedzialność bierze na siebie sztab. Zmiany już! Natychmiast!

Jarop, 05.08.2017 22:27:24 - *.dynamic.chello.pl

Legia grac kur.......... mac

Bubba, 05.08.2017 22:27:40 - *.centertel.pl

Jak teraz usłyszę od Magiera że pracujemy dalej to już mnie uj strzeli dokumentnie.

Urban, 05.08.2017 22:27:50 - *.dynamic.mm.pl

No, fart Magiery zwany Ofoe oficjalnie się skończył. Siwy dziadu - szczęście to czy fart?

wojti, 05.08.2017 22:28:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

kiedy legia ma zamiar zaczac grac.....to ma byc najlepszy klub w polsce.....maskra....zakladam strone.....żal.pl

załamany, 05.08.2017 22:28:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Słabiutko! Mistrz Polski gra w tym sezonie beznadziejnie! Ciągłe rotacje składem niczemu nie służą. Kolejna sprawa, co to za skład na Niecieczę? Bez nominalnych skrzydłowych, jeden napastnik, katastrofa!!!

Arek111, 05.08.2017 22:28:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jestem w szoku co oni prezentuja... myslalem ze za magiery bd grali w koncu dobrze od poczatku sezonu a tu to samo co za hasiego... makabra

Jano, 05.08.2017 22:28:21 - *.adsl.inetia.pl

Magiera wypieprzaj z Legii,pokazałeś jak przygotowałeś zespół do sezonu ,ruszają się jak cielne krowy!!!!!!!!!A także wszyscy odpowiedzialni za transfery ,sezon stracony

:-), 05.08.2017 22:28:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jestem tolerancyjny ale ile można Ku..a taka padaka że aż żal - to jest Legia tu sie zapie....a a nie tylko kase odbiera - powinno wam być wstyd lenie i oddajcie kase kibicom bo ich żal bo musieli to oglądać

Sebo(L), 05.08.2017 22:28:29 - *.slupsk.vectranet.pl

Tego kur.a nie da się oglądać co gra Legia. TRAGEDIA! Bez ładu i składu! Teraz już wiadomo,że żaden Besnik Hasi nie był winny tej padace z zeszlego roku. To chyba sami piłkarze mają coś nie tak w tych swoich łbach,że grają taką padlinę...

L, 05.08.2017 22:28:54 - *.dynamic.chello.pl

Panie Magiera brak pomysłu na grę transfery do dupy zero taktyki porostu dramat

Maciek, 05.08.2017 22:29:06 - *.58

ale co co się stało ?
Jacek Magiera !!!

ja, 05.08.2017 22:29:19 - *.dynamic.chello.pl

1. Napastnik.. potrzebny jest transfer skutecznego napastnika. Napastnika, który w swoim obecnym klubie strzela dużo goli i gwarantuje 20 goli w sezonie. Co się dzieje z Radoviciem, Niezgodą, Songoi i Chima Chukwu?
2. Co się stało z pieniędzmi za Ligę Mistrzów? Kto odpowiada w Legii za transfery? Necid, Chima Chukwu, Sonogo, Pereira, Pasquato... Jeśli nie potrafi się sprowadzać graczy z zagranicy to kupuje się sprawdzonych ligowców jak Marco Paixao, Igor Angulo. Pieniądze w takim wypadku zwracają się.
3. Thibault Moulin jako ofensywny pomocnik / rozgrywający to nie jest dobry pomysł. Jeśli powinien grać to jako środkowy pomocnik. Po co został sprowadzony Cristian Pasquato jeśli na jego pozycji gra nie nadający się do tego Thibault Moulin?

eth, 05.08.2017 22:29:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czasem mam wrażenie że Legia ma ciut za dużo pieniążków. Necida ściągnęliśmy – nie wiem czy zagrał jeden pełny mecz. Chukwu – nie wiem czy w ogóle zagrał w jednym meczu. Hildeberto nie ma pojęcia jak się biega po polskich boiskach. Pasquato zagrał dopiero w drugim meczu w tym sezonie. Nie dość że trzeba było zapłacić za ich ściągnięcie to trzeba im płacić niezbyt niskie pensje. Nie wiem czy jest drugi taki klub który równie mocno zlewa okienko transferowe i kupuje piłkarzy z których i tak nie korzysta.

Samego meczu nie chce mi się komentować, bo nie ma nawet czego. Magiera głupi nie jest bo inaczej nie osiągnąłby tego co osiągnął, a jego osiągnięcia z zeszłego sezonu są bardzo znaczące. Ale chyba jest po prostu słabym taktykiem, nie umie tej drużyny ustawić, poskładać. Niech poprosi Mioduskiego o pomoc – wydaje mi się że są kluby w Europie w których trenerzy korzystają z podpowiedzi ludzi których żywiołem jest taktyka. Niech ściągnie kogoś takiego. Parę godzin temu miałem optymistyczne nastawienie co do dwumeczu z Sheriffem – teraz jest to lekki (na razie) niepokój.

Mam nadzieję że zarząd nie zapomniał że okienko transferowe jeszcze trwa – przed sezonem mówiło się o podboju Europy (Ligi Mistrzów). Z dotychczasowymi transferami nikt chyba się nie spodziewał że tą Ligę Mistrzów podbijemy. Teraz nie wiadomo czy w ogóle będzie nam dane choćby spróbować podbić Ligę Europy. Zwłaszcza że nie możemy podbić Ekstraklasy. Ani nawet Niecieczy.

PS. Specjaliści od gry w piłkę nożną z naszej drużyny powinni stawiać nam wszystkim bilety na Piasta i Szeryfów. My zdzieramy gardło a oni sobie zlewki robią.

Smigol, 05.08.2017 22:29:57 - *.play-internet.pl

Czekam aż trener powie że "zagraliśmy dobry mecz....." hihihihi dno!

Mm, 05.08.2017 22:30:08 - *.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dramat i jeszcze raz dramat.....

Tbox, 05.08.2017 22:30:20 - *.centertel.pl

Drogi Kapitanie Arturze, w ubiegłą środę widzieliście kibicowską Ligę Mistrzów, dziś też kibice byli z Wami - wiesz co gracie, czy wracając do domu powiesz kolegom że wypada zrekompensować wyjazd? Dla Was to drobne, ale może choć tak się zrehabilitujcie.

Trch, 05.08.2017 22:30:42 - *.centertel.pl

Magiera jestes zerem. Wypie.....j nieudaczniku!!!
7 defensywnych grajków na nieciecze, tylko ten pajac mógł na taki pomysł wpaść.

Gepetto, 05.08.2017 22:30:51 - *.play-internet.pl

Jaki kryzys trwa? Kopacze mają takie umiejętności. Magiera i Mioduski muszą pokazać teraz jaja bo piłkarze za robienie za statystów na boisku pobierają dobre sumki i mają pozwolenie na nic nie bieganie i granie od góry. Mam nadzieję, że w następnym meczu juniorami zagramy, a nasze gwiazdy błysną w meczu rezerw

lob, 05.08.2017 22:30:54 - *.dynamic.chello.pl

kupa gówna...a nie gra..........wywalić tego Magika...nawet rezerw nie umiał prowadzić...nie ma Vadisa, Nico i Pirlo, nie gra Rado i wielkkkkkkkkkkkkkkkka kuuuuuuuuuuuupa............

BBkibic, 05.08.2017 22:31:05 - *.speed-net.com.pl

Czemu?

Goska, 05.08.2017 22:31:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Beznadzieja!

bekekekke, 05.08.2017 22:31:36 - *.dynamic.mm.pl

Nie ma dobrych trenerów w naszej lidze są tylko slabe transfery które decyduja o tym czy zespol jest w topie lub czarnej dup**. Wszyscy przypisywali zaslugi Magierze a teraz gdyby nie glupota def. pomocnika sandecji to i sandecja by ich ograla. Probierz bedzie drugim przykladem niebawem jak z vice-mistrzowskiej druzyny zrobi taka ktora bedzie sie bic z powodzeniem lub nie o bycie w top 8 i warsztat trenerski tutaj nie ma nic prawie do rzeczy, co pokazuje przyklad Kiko Ramireza pokazuje ze nie wazny trener wazna sila zespolu i to czy transfery sa trafione czy nie

woot, 05.08.2017 22:32:27 - *.icpnet.pl

to byl ostatni mecz, który oglądałem w tym sezonie.
strata czasu i nerwów.

#BL WRÓĆ, 05.08.2017 22:32:34 - *.dynamic.chello.pl

Jak wyżej

K(L)AKIER, 05.08.2017 22:32:53 - *.adsl.inetia.pl

Gdzie wasza ambicja,drewniaki zostawiają serducho na boisku i wygrywają.Najnizszy wymiar kary,powinno być min 3-0. Kibice za wami jezdza a wy taki prezent im dajecie.Trener na takich przeciwników to 2 napastnikami, Sadiku jedna sytuacja i nie trafiona.Hlousek biega i tak nic z tego, brakuje go przy kontraktach takich świetnych przeciwników jak Górnik korona i bruk bet bo w 3 sobie nie dają rady.Dramat i złość za taką postawę,przeciwnik wystarczy że gra nisko i walicie głowa w mur tymi wrzutkami.

MAGIC OUT ! , 05.08.2017 22:33:02 - *.2-1.cable.virginm.net

Kary finansowe!!!!

, 05.08.2017 22:33:06 - *.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brak mi słów. Gratulacje pajace

Tomyk83, 05.08.2017 22:33:06 - *.dynamic.chello.pl

Mialen tego nie pisać i zawsze bronilem Magiery,ale to co teraz odpier..la ti SABOTAZ bo każdy nawet mniej inteligentny kibic widzi co sie dzieje!!!!Hlousek jest dramatem i powienien odpocząć z Pazdanem!!!!taktyka do rozszyfrowania przez 10latka ,tonjest trenerski dramat!!!kuuufa ja wiem gdzie jaki zawodnik jak zagra pol minuty przed!!!!Magiera nie ogarnia tego i robi jakies smieszne roszady!!!gdzie zespół powinien soe zgrywac,tylko kilku zawodnikow gra nieszablonowo w tym mlody Szymanski przoduje!!!Teraz to chuba za duzo dla Magiery! !powrót do braci z Sosnowca.

Stefan , 05.08.2017 22:33:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie JM spier..aj na Antarktydę pingwiny trenować! !

ontar, 05.08.2017 22:33:35 - *.13-2.cable.virginm.net

Pragnę poinformować naszych kopaczy i wybitny sztab szkoleniowy że w tym roku nie dzielimy punktów po fazie zasadniczej. Jeszcze parę takich meczów i możemy pozegnac się z walką o mistrza. o meczu z szeryfem niezbede nic pisał bo w takiej formie raczej ich nieprzejdziemy

Ale jaj, 05.08.2017 22:33:36 - *.skranetcan.pl

Co to kor... ma być zero zaangażowania znów tylko młody Szymański chciał
Ja za takie podejście w pracy mam po premi a oni ... chciałbym aby prezes wstrząsnął drużyną nie trenerem

Sobal, 05.08.2017 22:33:37 - *.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tego nie da się oglądać dziwne rotacji w składzie oni chyba zapomnieli że punkty już nie dziela

Hiszpan, 05.08.2017 22:33:48 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak Magiera dotrze do Warszawy jako trener Legii to Pudel jest dyzmą wszechczasów.

dibo, 05.08.2017 22:34:09 - *.static.ip.netia.com.pl

jack Magiera , chyba cie patataj namowil zeby wpuscic czerwinskiego .on moze walczyc o miejsce w 8 lidze mistrzow jedynie za twarzowe bo umiejetnosciami przewyzszaja go trampkarze

Maliniak74, 05.08.2017 22:34:16 - *.dynamic.chello.pl

Skończyły się tłuste lata wraz z przejęciem klubu przez Mioduskiego.Trzeba się z tym pogodzić i czekać na innego właściciela.Może to potrwać dłuuugo.Dalej Jacek Magiera to dobry wybór?

Kopia , 05.08.2017 22:34:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zapowiada się sezon!

Ja, 05.08.2017 22:34:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dno i 5m mułu.

robson, 05.08.2017 22:34:45 - *.211

Magiera idz Pan w ch..

bloom, 05.08.2017 22:34:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niewesoło to zaczyna wyglądać. Już nawet nie chodzi o wyniki ale o postawę na boisku. Do znudzenia nic nie wnosząca klepanina.

wrocLawianin, 05.08.2017 22:35:01 - *.internetia.net.pl

Powtarzam. Oby Legia odpadła z pucharów bo już i tak przegrywamy ekstraklape.

Zero transferów. Legia powinna grać 2-3 napadziorami a nie jednym. WTF.

Krzychu, 05.08.2017 22:35:33 - *.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Krótko drużyna rozbita totalnie w słabej formie. Magiera won z Legii. Mioduski kupiłeś szrot do drużyny żadnego wzmocnienia. Tu trzeba trenera z prawdziwego zdarzenia i dobrych piłkarzy. Jestem kibicem Legii od 36 lat ale czegoś takiego takiej kompromitacji nie widziałem dawno. Magiera miej honor i podaj się do dymisji

Wit, 05.08.2017 22:35:57 - *.dynamic.mm.pl

Dramat

kibic, 05.08.2017 22:36:10 - *.15

"Skrzydłem ruszył Miković, dograł w pole karne do Łukasza Piątka, który na raty pokonał Muchę." wkradł się błąd, Legia grac!

MastaCWKS, 05.08.2017 22:36:14 - *.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Porażka w Niecieczy była pewna jak to że nasz nowy zawodnik Hildeberto ma sporą nadwage...

grajcie na Jendziejcika jest cienki!, 05.08.2017 22:36:19 - *.dynamic.chello.pl

Tu jest niezbędna rozmowa dyscyplinująca z paroma gwiazdkami i trenerzyną, gdzie są osoby decyzyjne, gdzie są kumaci?
Co wy robicie, wy NASZĄ LEGIĘ HAŃBICIE!!!
Legia grać, qrwa mać!!!

Hgt, 05.08.2017 22:36:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

GDZIE KASA Z TRANSFERÓW NA KTÓRYCH ZROBILIŚMY GRUBE HAJSY??????? Gdzie KASA Z LIGI MISTRZÓW??? Mioduski OUT !!!!!!!!,,
Panie Lesnodorski WRÓĆ!!!!!!!#!#!!!!!!!!!

Joe, 05.08.2017 22:36:50 - *.play-internet.pl

"na raty pokonał Muchę". Powrót do przeszłości :)

Gimbi, 05.08.2017 22:36:51 - *.dynamic.chello.pl

Odnoszę wrażenie, że podobnie jak za czasów Urbana, trener wmówił piłkarzom Mickiewicza: "Nam strzelać nie kazano" :-/ Z Astaną sześć prób, z Niecieczą trzy celne strzały (licząc turlającą się leniwie piłkę po uderzeniu Jędrzejczyka w pierwszej połowie). Nie należę do grona netowych malkontentów, lecz marnie wygląda gra i przygotowanie fizyczne Legionistów :-(

MANIEK, 05.08.2017 22:37:06 - *.centertel.pl

PUCHAR POLSKI ZAWALILI,SUPERPUCHAR ZAWALILI,LIGE MISTRZOW ZAWALILI,MECZ Z NIECIECZA ZAWALILI,MECZ Z SANDECJA DZIEKI CZERWIENI WYGRALI.Z TAKA GRA ZAWALA Z SZERIFEM I ZAWALA MISTRZA W TYM SEZONIE.Z TAKIM SZROTEM SZANS ZERO.KUZWA ZAROBKI PONAD 100TYSI NA MIESIAC I Z OSTATNIM W TABELI PROBLEM???AZ BOJE SIE MECZU Z LECHEM I WISLA.


Stefan, 05.08.2017 22:37:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jakim bełkotem teraz NAS uraczy w zamian za ZWYCIĘSTWO na wsi,za 3 pkty, co ogony wzieły jak swoje.
Goli NAS kto chce,co to q mać jest?

Misza_Praga, 05.08.2017 22:38:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wierzyłem bardzo w mecz i awans z Astaną,odpadliśmy choć w miarę Legia naprawdę chciała,po dzisiejszym dla mnie K.O uważam że w Legii jest DRAMATYCZNA sytuacja,przegrana w tak kiepskim stylu z znów z klubem który naprawdę jest....ech szkoda pisać,uważam za KOMPROMITACJĘ i WSTYD,DZIĘKUJĘ dobranoc bez odbioru

wwL, 05.08.2017 22:38:54 - *.centertel.pl

Pięknie, brawo, brawisimo. Dalej piszcie wszyscy jak to.jest pięknie

Janusz, 05.08.2017 22:38:57 - *.tarniny.pl

HAHAHA MAGIERA OUT

rdzenny, 05.08.2017 22:39:11 - *.cluster-e.forcepoint.net

To już niestety jest dramat , nie potrafimy przeprowadzić 3 kombinacyjnych akcji w całym meczu i nie chodzi tu nawet o brak kogoś kto by dobrze dograł piłkę do przodu ale o rozegranie piłki na połowie przeciwnika , dośrodkowania to jakaś tragedia czy nie można nauczyć dwóch piłkarzy z podstawowego bić rzuty rożne i wolne ? podchodzi kto chce i dośrodkowuje tak że aż bolą zęby , jeden strzał z daleka obrońcy i prawie samobój to za mało :) graliśmy z drużyną która gra słabo to jak zagramy z resztą ... sam nie wiem co moze trener zmienić aby gra była lepsza chyba już za późno w tej rundzie aby coś zmieniać :) nie ma niczego ani strzałow ani podań ani dośrodkowań , są natomiast błędy błędy wszędzie a największe przy rozegraniu piłki do przodu ...

Cch, 05.08.2017 22:39:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Widowisko(pomysl na grę, podania,przyjecie pilki) na poziomie 2 ligi w Zimbabwe.

ppp, 05.08.2017 22:40:33 - *.centertel.pl

pipy

WSTYD OBCIACH I KOMPROMITACJA , 05.08.2017 22:40:37 - *.dynamic.chello.pl

Kompromitacja! To co robią ludzie odpowiedzialni za klub to sabotaż. Najpierw sprzedają dwóch najlepszych napastników teraz dołożyli jeszcze odidje i oczekują gry w LM. Ludzie co jest z Wami nie tak? Co macie w głowach? Jak trzeba mieć na sierpień dobrą drużyne to sprzedajecie najlepszych i kogo ściągacie? NIKOGO. Opamiętajcie się bo jesteście przeciw Legii i działacie na szkodę klubu. Chociaż Żewłakowi pewnie o to chodzi. Wstyd i obciach. Aż mi szkoda słów z żalu

Bo, 05.08.2017 22:41:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jaceeeek Magieeeeeera!!!!
Teraz musimy skupić się na PP, bo to jedyna szansa żeby załapać się do pucharów.

PANIE PREZESIE BL, 05.08.2017 22:41:43 - *.dynamic.chello.pl

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Czekamy na Pana.
Gdzie są wszyscy którzy podniecali się Miodkiem?
Po odejsciu BL wszystko zaczęło sie sypać niczym domek z kart!

sympatyczny, 05.08.2017 22:41:45 - *.centertel.pl

Z relacji wynika że bramkę Piątek strzelił swojemu bramkarzowi, a nie Malarzowi. Chyba że Mucha jest bramkarzem Legii

Legionista, 05.08.2017 22:42:41 - *.226

Dla Legii powinien być 2 karne (ręka...) Teraz zaczne podsumowywać transfery miodka... Sadiku-drewno (Necid -Na pustą nie trafił XD) Włoch-słabo (20 min grał i nic nie pokazał więc ci którzy chcą go żeby grał to powinni się zastanowić) Berto-grubas :I Moneta-2liga.... Za te wyniki odpowiadają: 40% Miodek, 40% Poloniści, 20% ławka trenerska... Tu nawet inny trener nie pomoże... Jak ma nowy trener przyjść to musi być doświadczony - A Magica wysłać na kurs itp, A póżniej wróci do nas :I Jednak tak i tak to nic nie pomoże ponieważ nie mamy zespołu i w tym sezonie musimy wygrać Puchar Polski (Jedyna szansa na LE...) Z taką kadrą to szkoda słów..... Warto przypomnieć że to za kadencji Magica wygraliśmy pierwszy raz z Termaliką :I Przynajmniej nie było tak jak za ruska... Szkoda słów... Nadal stoję za Magicem i będzie lepiej!!!!!! OUT MIODEK, Poloniści... Czas żeby chińczyki naszą Legie kupili lub niech wraca do nas Leśny :)

Mart , 05.08.2017 22:43:16 - *.centertel.pl

Hanba! !

AdamJ, 05.08.2017 22:43:19 - *.dynamic.chello.pl

Pazdan niech idzie precz, dla niego liczy się już tylko reprezentacja. Mam dość "zasłużonych" piłkarzy, dla których Legia nie jest priorytetem.

Żałuję odejścia Rzeźniczaka - chyba odszedł nie ten stoper, co powinien.

Remington_85, 05.08.2017 22:43:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ciężko wierzyć, że jeszcze za Magiery będzie dobrze. Chyba już czas...

mongol, 05.08.2017 22:44:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Hagi zostawił Magierze Legie przygotowana do sezenu wiec slaby Magiera odnisil sukcesy i mamy teraz porownanie jak nasz wspanialy trener przygotowal druzyne do sezonu i jakie odnosi sukcesy ...Mioduski te gdzie te wzmocnienia!!!Boże sprowadz na Lazienkowska Nikolica!!!!

Cruz, 05.08.2017 22:44:34 - *.play-internet.pl

Witam, słuchajcie ja zaczynam się zastanawiać, czy to Hasi był autorem kiepskiego rozpoczęcia sezonu czy aby nie... Sztab szkoleniowy odpowiedzialny za przygotowanie do rozgrywek? Przecież to wygląda identycznie jak rok temu. I zaraz się okaże, że wywalili dobrego trenera zamiast prawdziwych winowajców! To raz... A dwa czy aby Legia miała nie zdominować na lata naszą ligę po awansie do LM ? Coś mi się wydaję, że Sheriff też nas odprawi z kwitkiem... Obym się mylił.

@rek, 05.08.2017 22:44:53 - *.dynamic.chello.pl

Moi kochani... Bracia i siostry po szalu... Większość z Was zna moje poglądy na obecną formę Mojego Kochanego Klubu (L)egia Warszawa... Znacie również moje zdanie na temat obecnego trenera... Dzisiaj już nie będę pastwić się nad trenerem w myśl starej warszawskiej zasady: leżącego się nie kopie... Mnie Magica od dzisiaj jest już po prostu żal... Tak po ludzku żal...

Pisałem już kilka razy, iż naszym zawodnikom potrzebny jest jak najszybciej dobry psycholog sportowy, ale taki z zewnątrz, a nie jakiś klubowy, który będzie powielać teksty Magica... Na Boga - aż żal patrzeć na naszych zawodników... Apatia, zwieszone ramiona, twarze ściśnięte w grymasie niemocy, zasmucone oczy i ogólne zniechęcenie... Czy NIKT tego nie widzi...???

Powtarzam: ciemność, ciemność widzę... Pozdro (L)

Podziemna Pomarańcza, 05.08.2017 22:44:53 - *.100

Jpr.dll

My się smiejemy z Was, potem Wy się smiejecie z nas, potem my się smiejemy z Was, i tak k*#wa do za#@bania.

Śmiechom nie było końca.

Buks, 05.08.2017 22:45:45 - *.bb.sky.com

Sorry ale ja juz dziekuje panu Magierze. Nie widze jakiej kolwiek poprawie gry. Gramy to samo czyli nic podania w wzdluz boiska na 30 i 40 metrze a potem jakas wrzutka nie wiadomo gdzie i do kogo. Tak to ja moge trenowac Legie. Wzial tego napastnika Sonogo i nie dal mu szansy. Czyli po co go sciaga. Tak samo z Chiwuku. JA CHCE WIDZIEC WIELKA LEGIE GRAJACA PILKA TAK JAK LECH W CZWARTEK TYLKO ZE ROZBIJAJACA DRUZYNY W LIDZE PO 3 LUB 4 DO 0 . A za Magiery tego nie doczekam

pep, 05.08.2017 22:46:00 - *.dynamic.chello.pl

Wypierd.... w końcu tego pseudo trenera.

Kibic(L), 05.08.2017 22:46:42 - *.dynamic.chello.pl

Boguslaw Leśnodorski wróć jak najszybciej.
Tyle mam do powiedzenia.
Dobranoc.

mmz, 05.08.2017 22:46:53 - *.play-internet.pl

Szkoda w tym wszystkim Magiery. Widac ze bardzo chce ale jest bezsilny. Co ma zrobic z tymi pilkarzami?! Hlousek, Moulin, Dabrowski i Jedza bez formy. Jego wina ze musi grac drewno Czerwinski?! Kogo mialby tam wystawic - Vukovica?! Zaraz beda transparenty i okrzyki zeby Mioduski wyp... bo nie ma pojecia o futbolu. Co to za transfery?! Teraz zupelnie nie ma komu pilnowac Zewlakowa-amatora. I jakich transferow dokonal? Hildeberto zagra moze za miesiac, Maczynski to dno, Sadiku w ogole nie pomaga druzynie, a Pasquato to niby nastepca Ofoe. Niestety musi tu przyjsc ktos z jajem i poukladac wszystko bo druzyna z Czerwinskimi, Kopczynskimi i Hamalainenami nie moze funkcjonowac dobrze. Przykro tylko teraz na to patrzec...

Bart, 05.08.2017 22:47:14 - *.dynamic.chello.pl

Brawo dla Niko, Prjio, Vadisa a nawet Langila. Mieli rację odchodząc z tego bagna jakie stworzył magiera. Z takim nieudacznikiem to nawet Messi z Neymarem nie chcieli by pracować.
Miodulski powinien tego nieudacznika dzisiaj od razu po ostatnim gwizdku zwolnić i zabronić powrotu do Warszawy.
Magiera OUT!!!

Łukasz, 05.08.2017 22:47:34 - *.play-internet.pl

Brak słów. Do pełni kompromitacji brak tylko dostać lanie od Szeryfów z Mołdawii!

Tasiorsa, 05.08.2017 22:49:11 - *.40

Po co Magiera miesza skladem? Czemu od 1wszej minuty nie bylo GUI + NAGGY? Co to za dziwne ustawienie bez skrzydlowych? Ja rozumiem że Szymanski to talent ale powinien wchodzić w 70 min przy dobrym wyniku...Ogolnie Magiera na II trenera a my potrzebujemy kogos z doswiadczeniem charakterem jak Czerczesow...i nie wiem czy jest sens czekac bo postepu w grze nie widac....bylo dno i jest dalej dno i 0 pomyslu na gre.

Cyborg, 05.08.2017 22:50:11 - *.cust.bredband2.com

No i jak wam się podoba autorski projekt kudłatego bossa i siwego magika? Szmacianka niesamowita, ten zespół zarówno jako całość, jak i każdy z osobna nie zrobił żadnego postępu, przeciwnie wszyscy się cofią w rozwoju, nawey ci co dopiero niedawno doszli się uwsteczniają i równają z dnia na dzień do reszty ekipy, co widać z każdym meczem, w życiu nie spodziewałem się, że Czerwiński będzie najlepszym legionistą na boisku, chyba to jedyny grajek któremu się chce.
Cały tamten sezon to popis Vadisa do spółki z Rado, Legia zaskoczyła dopiero wtedy jak oni weszli na obroty, wystarczy, że to się rozsypało i cała drużyna się położyła jak małe dziecko w chorobie, tak więc nie pozostało nic innego jak poraz kolejny tradycyjnie w imieniu stołecznego klubu podziękować za lekcję LZS-owi ze wsi Nieciecza.

soly, 05.08.2017 22:51:24 - *.adsl.cybercity.dk

Hasi sie poznal na tych analfabetach futbolu,i pogonil ich,dlatego tak sie zbuntowali,a Magiera probowal zaklamywac rzeczywistosc co do ich umiejetnosci,chociazby Kuchego..itd...czy on nie widzial,i nie wiedzial ze z nimi nic nie osiagnie??..bo Vadis dokonale wiedzial,i dlatego odszedl...

FC, 05.08.2017 22:51:42 - *.dynamic.chello.pl

Skład defensywny, qrw....a na nieciecze, nie wierze.

Legionista, 05.08.2017 22:52:13 - *.226

Rok temu - druzyna byla w podobnym miejscu, grala podobnie, do LM awansowala ogromnym fartem przy fatalnej grze. Gorszej niz teraz.

Dwa lata temu - bylo rownie zle jak teraz, choc start ligi byl lepszy, to potem bylo tragicznie.

A SKLAD BYL LEPSZY, i rok temu i dwa lata temu.

Wiec przestancie pluć, ale dopingujcie swoja druzyne, jeśli ją kochacie.

PS.Co to Odjidji gdyby nie Magic to by nadal był u nas i byśmy nie grali w europejskich pucharach... A dlaczego ponieważ Magic jako pierwszy wykorzystał Odjidje jako offensywny pomocnik!!! Hasi kazał OFOE Grać jako def.pomocnik.... I jeszcze był źle przygotowany... Taki Berto tylko różnica jest taka że Berto jest bardziej Nagy niż Odjidją tylko z grubości przypomina... Jeszcze powiem że nie mamy Ofensywnego pomocnika oraz Napastnika.... Może ktoś obudzi Miodka? jak byśmy byli w LM to tak i tak byśmy nie widzieli lepszych grajków.... Szkoda słów co dzieje się w Legii... Magic poda się do dymisji... Przyjdzie "Nowy" Trener.... Będzie taki jak obecne transfery... Gdyby Magic dużo mówił jak ten Rusek w wywiadach to pewnie większość by teraz obrażała Prezesa..... Taka prawda..... OUT MIODEK OUT POLONIŚCI.... Ehh kolejna smutna noc :(

Typ, 05.08.2017 22:53:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie Jacek i Dariusz oraz ich pupile niech pakują swoje zabawki i wypi... ć z Lazienkowskiej. Zero warsztaty,zero pomysłu jak jeden taki drugi. Jeden nie potrafi krzyknąć A drugi dusigrosz i patrzy jak młodych wypromować aby ich sprzedać. Tego grają z 15 nikt nie kupi choćby zagrał najlepszy mecz przeciwko patykom i leśnym skrzatom.
Co mecz to wstyd. Nie ładnie się traktuje kibiców. A zwłaszcza tych co zainwestowali trochę swojej kasy aby mogli oglądać ten cyrk i kabaret. Z 10 meczy powinno przyjść na koszt piłkarzy. Ale przecież tak nie będzie bo nasze panny ,które kopią się po czolach dostaną Focha. Kasa wam się zgadza piłkarzyki? Gui ,nadal z Ciebie taki kozak ,ze chcesz podwyżkę? Jedzą, za co masz taki hajs?Bo nie za grę. Ale ludzie tacy jak wy bez ambicji mają to w dupie.

Sebix, 05.08.2017 22:55:46 - *.adsl.inetia.pl

Do tych co tak się cieszyli ze pudel przejmie stery i będzie wielka LEGIA.gowno prawda pudel będzie drugim cupialem i spuści LEGIE na dno.priorytet miało być zatrzymanie vadisa nie udało się albo nie chciał.mial sprowadzać zawodników po milion euro gdzie oni są?? Nie ma i nie będzie będą same ogórki. Ps Bogus L.wroc za stery NASZEJ LEGII bo nie mogę patrzeć co ten pudel wyrabia

##############################################, 05.08.2017 22:56:02 - *.dynamic.chello.pl

WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU PENSJE O POŁOWĘ!
Gwiazdeczki pier.....
Ciekawi mnie gdzie podziała się kasa z lm?
Sprzedajemy reguralnie najlepszych którzy Legie ciagneli za uszy.Prijo, Vadis, Niko itd. W ich miejsce szrot. Panie Miodusku ustąp Pan miejsca BL i daj mu pracować!Caly sztab od przygotowania po Zewlakowa do wymiany!

0055gp, 05.08.2017 22:56:16 - *.play-internet.pl

Brawo drużyna, brawo myśl trenerska.
Kto wymyśla takie sztaby trenerski i takie wspaniałe transfery.
Ile jeszcze wstydu przyniesie ten zespól ludzi.
Panie Prezesie, Panowie Dyrektorzy, może jakiś komentarz, bo analizy JM znam - najbardziej śwatła była po 1 meczu z Astaną.

nieznany, 05.08.2017 22:56:57 - *.siedlce.domtel.com.pl

Gdzie jest reakcja panie lokowany amerykaninie ? Co oni będą musieli jeszcze zrobić żeby w końcu pan zamroził pensje tym niedorajdom i pokrakom.

Simon, 05.08.2017 22:58:16 - *.elblag.vectranet.pl

Jak tak można się ośmieszać, grajki powinny zarabiać for a połowę tego co teraz tylko wstyd przynoszą, i niech nikt mi nie mówi że oni grają eliminacje do pucharów, dla mnie to już śmieszne nawet nie jest co kopacze legii robią bo to jest ośmieszanie nas kibiców warszawskiej Legii!!!!

Slayer , 05.08.2017 22:59:41 - *.centertel.pl

Ojojoj no slabiutko

Dalmat, 05.08.2017 23:01:14 - *.centertel.pl

Oczy bolą jak się ogląda taką Legię. Chyba już wystarczy blamaży, bo jeśli nie styl gry, nie wyniki, to co przekona Mioduskiego i resztkę broniących Magierę kibiców, że ten miły facet nie ma żadnego pomysłu na Legię.
Sadiku dostaje jedną piłkę na mecz - o czym to ku... świadczy. Nikolic dostawał przynajmniej kilka na mecz, więc jak już mówimy, że to kolejne drewno, to bądźmy obiektywni. Gramy z Niecieczą i wychodzimy na boisko z 3 defensywnymi pomocnikami. Kolejne kur... Skoro mecz z Astaną był w opinii Magica taki świetny, to czemu nie wychodzi ta sama 11? Mecz był słaby i to wymęczone 1:0 nic nie zmieni. Zmiana Sadiku, nawet jeśli nie grał dobrze była idiotyczna. W sytuacji gdzie do dośrodkowania Kucharczyka skakał Guilherme powinien skakać o głowę wyższy napastnik. Ale zaraz - przecież już takiego nie było na boisku.
Czerwiński w formie - właśnie było widać, do trzech razy sztuka. Za trzecim razem sprokurował sytuację, w której bramkę już straciliśmy, więc póki jeszcze czas lepiej poszukać jakiegoś dobrego środkowego obrońcy. Przemilczę, że Pazdan zamiast wybijać piłkę chciał ją "opanować"? bo nie wiem jak to nazwać.
Znamienne jest też, jak Vuko żyje przy linii. Kto ma dać impuls temu zespołowi, jak nie trener? Niestety, ale spisywanie złotych myśli na karteczkach nic nie wnosi. I chyba tylko ułomni tego nie widzą.
I nie, nie jestem kibicem sukcesu. Wszystko zaczęło się sypać w momencie odejścia Niko i Prijo. Ten pociąg jeszcze pociągnął później Ofoe (co nie zmienia faktu, że po przygotowaniach zimowych ten zespół już wyglądał słabo - taktycznie i fizycznie. Ale udało się, nikt tego nie będzie pamiętał. W tym sezonie już się nie uda, jeśli jeszcze przez jakiś czas na ławce będzie siedział Pan Magiera. Jeśli jeszcze ktoś tego nie widzi i nadal będzie się upierał, że to wszystko wina transferów i Mioduskiego, to pozostaje mi tylko ubolewać nad brakiem umiejętności trzeźwego myślenia takiej osoby.

wkz, 05.08.2017 23:01:17 - *.98

Graja na zwolnienie trenera

Legia for ever, 05.08.2017 23:03:58 - *.warszawa.vectranet.pl

gdzie jest Chuckwu? Gdzie Radovic i Jodłowiec? Gdzie sa kreatywni pomocnicy? Po co kupiono Mączyńskiego?
Co kreatywnego z przodu wnosi Kopczyński? Legia drużyną młodych ambitnych walczaków bez playmakera grających siłową pozycyjną ligową "sieczkę", tak jak inne zespoły w "dupoklasie" .. Tyle, że oni nie mają kasy na kupno kogoś kreatywnego i robiącego różnicę na boisku .. Niewejście do LM to wyjątkowe kelnerstwo i na dzień dobry strata 15 dużych baniek (ok. 1/4 dochodów klubu w ub. roku) .. szkoda było wydać jednej czy dwóch baniek na solidnego gracza? Można i trzeba stawiać na młodych zdolnych plus wolnych graczy za friko, jak się tacy trafiają ale bez inwestycji licząc na "jakoś to będzie" .. Legia nie pojedzie. To raczej grozi powrotem do minionych "lat chudych na Ł3" .. obudźcie się panowie decydenci i trenerzy ..

Sik, 05.08.2017 23:05:56 - *.dynamic.chello.pl

Prosze o informacje kiedy mozna bedzie krytykowac trenera Magiere.

Wolf, 05.08.2017 23:09:06 - *.as13285.net

Jak widać po ostatnich meczach nie mamy drużyny. W piłkarzach nie widać woli choć by nawiązania jakiejś walki. Nie ma żadnego charakteru jaki pokazała korona czy Nieciecza. Nie ma pomysłu na grę. Nie ma transferów. A jak kupują to zawodników nie nadających się do gry. Czarno to widzę w tym sezonie i raczej mistrza nie chronimy. Obym się mylił ale z taka gra to innego scenariusza nie przewiduje. Po prostu szkoda słów.

leon, 05.08.2017 23:13:04 - *.centertel.pl

To jest jakiś dramat. Nie wierze.

MISTRZ SOCCERA JACEK MAGIERA, 05.08.2017 23:16:58 - *.dynamic.chello.pl

To był dobry mecz, troszkę sędzia przeszkodził w osiągnięciu dobrego wyniku.

Cult⚽️Legia, 05.08.2017 23:17:01 - *.243

Normalnie właściciel powinien zdegradować do rezerw wszystkich co majâ antyudział w Legii,jest to normá w biznesie I w sporcie,a rozwiázaniem umòw polubownie ze wszystkim dyrektorami a szczegòlnie z bliźniakami,I innymi co šciemniajá dla kasy ,a Los Legii jest obojétny,coš w tym klimacie a co do Magiery to sam powinien oddać klucze od szatni.

mG, 05.08.2017 23:21:26 - *.92

Na Nieciecze wychodzimy jakbyśmy tu mieli bronić wyniku.... grać ofensywnie !!! Każdy przeciwnik w lidze Legii pokazał dotychczas większą wolę walki i ambicje ....tu trzeba zapier....!!!

Legionista, 05.08.2017 23:21:52 - *.226

@wrocLawianin "Zero transferów. Legia powinna grać 2-3 napadziorami " Jak my nie mamy 2-3 napastników tylko jednego... Reszta to klasa 2 Ligi (czukwu nim jest) A ten jeden napastnik jest Drewnem... Jak przegrywaliśmy 3:0 z Termaliką za kadencji Ruska to wszyscy Drużyna słabo grała itp.. A nikt nie obrażał Ruska... Szkoda słów... To co że miał lepszą kadre...

Wierszyk, 05.08.2017 23:22:25 - *.dynamic.mm.pl

Nie ma trenera!
Jest nasz czarodziej Magiera!
Vuko go wspiera!
A Żewłak robi transfera!

Gg, 05.08.2017 23:23:08 - *.promax.media.pl

Hasi wróć! Leśny też.
Pod wodzą Albanczyka wyniki ligowe były podobne ale oprócz tego była liga mistrzów i dobre transfery...

artekketra, 05.08.2017 23:23:25 - *.dynamic.chello.pl

Największe pretensje do Michała Pazdana? O wiele większe pretensje za tą sytuację mam do Jędrzejczyka i Czerwińskiego. Pazdan akurat w tej sytuacji zrobił najwięcej aby bramka nie padła...

benio, 05.08.2017 23:24:22 - *.adsl.inetia.pl

chodzę na Legię od 30 lat. Były gorsze i lepsze momenty. Grali w tej drużynie POLACY ale i obcokrajowcy. BYŁY GWIAZDY i beztalencia. Ale nigdy nie było takiego skautingu jak jest od czasu Żewłaków. Kupowani są zawodnicy za ogromne pieniądze a póżniej trenerzy mówią że nie nadają się na 45 minut gry. Z termaliką od 45 minuty 4 naszych kryje 1 z niecieczy. Tragedia. Zawodnik zarabiający 1 mln zł przewraca się jak junior. Ludzie co to ma być. Malarz tragedia, obrona tragedia, pomoc tragedia, kto grał dzisiaj w ataku nie wiem. Trenerze Pan nie wie gdzie Pan się znalazł. Legia to DRUŻYNA której obowiązek to coroczna gra w pucharach. A pan pojechał na farcie z poprzedniego sezonu i koniec. Panie Mioduski pogoń Pan tych frajerów albo obetnij im płace bo tak dalej być nie może.

(L), 05.08.2017 23:31:04 - *.dynamic.chello.pl

Z panem Pudlem to my daleko chyba nie zajedziemy.Zaczynam się obawiać Sheriffu Tiraspol.Bez kitu.

Pl, 05.08.2017 23:32:05 - *.ip-point.pl

Nie ma nic.Nie ma napastnika pół roku.Nie ma środka pola.Każdy piłkarz pod formą.Szrot zamiast transferów a kasy juz nie ma na kolejne.Nawet nowy trener nie zrobi z tego mistrza.Bedziemy w tym sezonie ligowym sredniakiem.Sheriff jak sie zepnie to nas ogra jak kazdy kto sie zepnie.Mamy 4kolejki za nami, gralismy z dwoma beniaminkami,Koroną i Niecieczą i mamy 4pkt.Jak jutro Jaga wygra to bedzie 8pkt. straty.Do konca wrzesnia bedzie 15pkt.Mioduski to typowy biznesmen ktory tylko koszta liczy dlatego jest pusto w kasie bo wolał za całą kase z LM spłacic długi.Dlatego tak wazny był Lesnodorski który go równowarzył odwazniejszym sportowym podejściem do budzetu.Magiera wezmie kazdy szrot który wcisnie mu skauting bo Magiera nie walnie piescia w stół.Poza tym co to za taktyka na Nieciecze??? Dwóch defensywnych pomocników i jeden "napastnik"?! Wstyd.Sezon stracony.

Zimny, 05.08.2017 23:37:32 - *.dynamic.mm.pl

do Legionista: Kolego, rok temu, to była bardzo dobrze przygotowana przez albańca do sezonu drużyna, zbuntowana przeciwko niemu przez "komitet gwiazdorski", sami wiemy, w jakiej obsadzie i tylko dlatego nie grała solidnie w lidze i dała się wywalić z PP. Drużyna z potencjałem na dwukrotny z rzędu awans do LM została po przejęciu przez Pana Jacka i jego sztab stopniowo rozmontowana, a pierwszym punktem zapalnym był zimowy okres przygotowawczy i pierwsze mecze na wiosnę będące jego pokłosiem, dzięki którym nie przystępowaliśmy do final 8 jako lider i tylko cudem zdobyliśmy mistrzostwo, na które nie ukrywajmy - bardziej zasługiwała Jaga. Dobrym przykładem niech będzie degrengolada Hlouska, słaba forma Jędzy, pogubiony Thibault, nierozkwitający Kopa. Tak, jak pisałem w live, trzeba postawić przed Panem Jackiem 3 podstawowe cele do zrealizowania do końca 2017 roku:
1. Awans do LE
2. Pozostanie w rozgrywkach PP
3. 6 lub wyższe miejsce w lidze i maksimum 6 pkt. straty. Jeśli tego nie zrealizuje, trzeba albo rozejrzeć się za nowym zestawem szkoleniowym, który da radę dobrze przygotować drużynę zimą, albo dać popracować Vukoviciowi do końca sezonu, bo nie ma co ukrywać, mistrza będzie cholernie ciężko zdobyć. Tu by się przydał znowu taki radykał, jak Albaniec, Czerczesow, albo Dan Petrescu.

Legionista, 05.08.2017 23:42:43 - *.226

@Cult⚽️Legia Miodek musiałby sprzedać Legie... Bo to on ma największy antyudział w Legii... Obok jest Poloniści..

dek-4, 05.08.2017 23:52:19 - *.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W S T Y D !!! ...........

Legionista, 06.08.2017 00:25:58 - *.226

@Zimny Ja mam inne cele dla Magica do końca roku: 1.Awans do LE. 2.Wygrać PP 3.W Lidze musimy być w 1-8. Z taką kadrą jak to osiągniemy to powiem że Magic jest wielki! Jak nie to powinien odejść. Skąd wiadomo że Hasi dobrze przygotował zespół... Ja wiem jedno dzięki Magicowi: Odjidja odżył (sam mówił że talizmanem Legii jest Magic...) Taka jest prawda że gdyby nie decyzja o postawieniu go na Ofensywnego Pomocnika to byśmy nie wygrali Ekstraklasy (Taka prawda..) Odjidja był wrakiem piłkarza i jakoś Magic jego odbudował... (Teraz jest defensywnym pomocnikiem u Albańca.... I jest słaby XD) Rado nie był u Albańca i jakoś był kluczową postacią... Prijo który też nie był za bardzo dobrym graczem (Od przyjścia...) Przyszedł Magic i go stworzył... Tu nie chodzi o przygotowanie tylko brak piłkarzy... Sprzedali Niko, Prijo, Bereszyńskiego, Odjidje za grosze... Teraz mają odejść Jodła (jak nie będzie grał...) i za pewnie Pazdan... Nie mamy środkowego obrońce (2 poziom naszej ekstraklasy... 1 młody..) Nie mamy rozgrywającego... Większość piłkarzy typu Defensywnych graczy... Nie mamy jakości w ofensywie... Żadnej wizji i ogólnie czarno to widzę... Jednak awansujemy do LE bo piłkarze będą chcieli się pokazać w europie... Albaniec nie jest dobrym pomysłem ponieważ może ma jakąś wizje, ale nie jest normalny :I Rusek też jest zerowa szansa..... :I Dan Petrescu nie no... To było na poważnie ? Jak mam wybierać Magica czy Dana Petrescu to wolę Magica... A dlaczego tak uważam bo Dan Petrescu wielkiej przeszłości nie ma... Nawet był w Polsce... Trenował Wisłe.K zdobył wicemistrza... Nie ważne że wisła była Liderem... Na naszą Legie to nie wystarczy.... Jak bym to zobaczył... To bym już przeciw Miodkowi.... Jest to poziom jego transferów... A po drugie żaden Wiślak nie będzie Legii Trenował!!!! Co to Vuko według mnie to nic by nie zmieniło... Dlaczego ponieważ zespół by tak samo grał...

jurand, 06.08.2017 07:23:35 - *.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

właściciel myśli tylko o robieniu dla siebie kasy, to i wyniki są jakie widać. Nie przyjdźmy na dwa, trzy mecze to może coś zrozumie. A tak min. 10 tysięcy przyjdzie i kasa jest.

, 06.08.2017 07:48:09 - *.slupsk.vectranet.pl

Najładniejszą dla oka piłkę tak na prawdę graliśmy jeszcze za czasów Skorży,najefektywniejszą z kolei za czasów Czerczesowa,kiedy Legia stosowała pressing już na połowie przeciwnika. Teraz nie ma ani tego ani tego. Fatalna gra,której po prostu nie da się oglądać,podanie wszerz boiska,irytujące do bólu podania do Malarza,który niestety nie jest mistrzem w wyprowadzaniu piłki od bramki. Brak strzałów z dystansu (podobnych do tego Czerwińskiego),brak dokładnych podań 30-40 metrowych,brak playmakera potrafiącego przyspieszyć grę,jednym podaniem stworzyć bramkową sytuację,brak piłkarza potrafiącego dobrze wykonywac stałe fragmenty gry

Lucas36, 06.08.2017 08:44:35 - *.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czytam wypociny niektórych kibiców i oczom nie wierzę..czytam BL wróć,ty robiłeś ekstra transfery i Legia grała za ciebie fantastycznie..no i super kasa była za twoich rządów..otóż nie,nie było tak..Niko i Prijo sprzedał Leśny..kasa za LM też zdążyła zniknąć za BL..tego polonistę Żewłaka którego wszyscy chcą tu wyrzucić zatrudnił i głaskał po nieudanych transferach też BL..LM była dzięki korzystnemu losowaniu i układowi wyników które nigdy już się nie powtórzą - nie było tam zasługi BL a raczej prawie to spieprzył zatrudniając Hasiego..a drużyna rok temu o tej samej porze grała tak samo albo i gorzej..piszcie co chcecie,żeby DM i JM zwijali się z klubu,wasze prawo ale nie wołajcie o powrót BL bo to śmieszne jest - jak można mieć tak krótką i wybiórczą pamięć?

MaCienty, 06.08.2017 09:20:14 - *.lodz.dialog.net.pl

Ja tam bym nie miał pretensji do Magiery o to co drużyna prezentuje on korzysta z tych piłkarzy którzy "chyba" są teraz w najlepszej formie... a z taką grą to żenada... Naprawdę pudel zamiast robić konkretne transfery... To wyzbyliśmy się filarów drużyny i teraz nie ma kto tego ścisnąc na łeb i wziąść na bary... Jedynie młodzi Nagy i Szymański tylko po nich widać że chcą grać i robić coś dobrego... Bo ku...wa to nienormalne żeby połowe czasu przy piłce spędzamy w środku pola i przegrywanie piłki przez obrone?? Gdzie Ci nowi zawodnicy gdzie ta jakość?? No ku....wa tak być nie może kupili już dawno tego chukwu, sanogo płaci się im gruby szmal a oni nawet nie zagrali jednego meczu... dla mnie całej drużyine trzeba obciąć pensje... Jędza tyle szmalu dostaje i co z tego nic bez formy ani niczego pozytywnego... No sorry jeżeli moulin bez formy gra non stop to jest masakra kopa i hama nic nie pokazują zresztą porównajcie albo NAGY czy Szymańskiego z Hamą ?? Mamy zero jakości w środku pola mąka to dramat zero jakości kto ma rzucić jakąś konkretną piłkę?? jak oni nie potrafią rozegrać żadnego ataku pozycyjnego, to chyba powinni się skoncentrować na kontrach których wogóle nie ma... Już nawet nie będę nic mówił o hlousku bo on chyba sam nie wie co robi na boisku.. myślałem że przy tansferach chociaż pomyślą o lewym obrońcy.. no ale nie lepiej stawiać na beznadziejnego hlouska... sadiku to chyba sam nie wiedział co robi na boisku... kolejny strzał głową gdzieś tam w trybunę... Z takimi piłkarzami ale to sorry nie ma jakości i jak pokazuje ekstraklasa to może warto by było postawić na takiego michalaka a nie wypożyczać go do wisły... No wogóle planuje przewietrzyć szatnie konkretnie obcciąć pensje bo tak być nie może!!! (L)EGIA Od zawsze była potęgą!!! a teraz nas dominują takie drużyny... ZERO JAKOŚCI!!! WIĘC (L)EGIA GRAĆ KUR.....A MAĆ!! a jak nie chce się grać to wyp...dalać!!!!!!!

Zibin55, 06.08.2017 09:33:16 - *.play-internet.pl

Do Legionista: ano stad wiadomo ze Hasi dobrze przygotował zespół ze do końca rundy górowali szybkością agresja i skutecznością. Oczywiście byli Rado Nico i Prijovic ale skoro na wiosnę i teraz NIKT ( poza Ofoe ) nie ma siły na cały mecz(pomijam Hlouska żelazne płuca tylko ze gania jak osioł i tak tez dośrodkowuje ). M. Szczesny powiedział to ostatnio w wywiadzie ze rozmawiał z chłopakami i oni wlasnie kiepsko czuja sie fizycznie brak im motywacji na ligę i koncentracji. A to wlasnie rola sztabu trenerskiego. Nie mówiąc o taktyce i właściwym zestawieniu składu. Obok oczywistości jak późne i nieprzemyślane transfery Magiera sie miota a piłka to prosta gra jak mawiał K. Górski i...miał sukcesy bo miał intuicje i nosa. Co do decyzji Magiery w sprawie Ofoe pełna zgoda. Tyle ze o sukcesie decyduje całokształt. Dla Magiery Legia I to jeszcze za wcześnie bo tu chodzi o zbyt duża kasę by tak eksperymentować. Poza tym teksty jesienne o trenerze na lata były słabe , takich rzeczy sie nie komunikuje , nawet Mourinho był zwalniany a wydaje sie ze jest nieco lepszym trenerem, motywatorem i taktykiem niż nasz Jacek. Strasznie przykre jest oglądanie miotających sie piłkarzy bez myśli taktycznej i stałego miejsca na boisku co jest chyba istotne:). Skauting niech sie uczy i nabiera doświadczenia ...ale nie tu w Legiii. No i do tego trzeba tez mieć nosa a nie tylko beztreściowa gadane . Liczę na to ze Mioduski ma jakiś przygotowany plan B bo ruchy nerwowe mogą tylko spotęgować chaos; trzeba spenetrować głęboko rynek trenerski i skauting i... zaczął prawie od nowa póki nie skończą sie pieniądze i frekwencja na trybunach. pozdro dla @rek i Krzeszczu.... widzę ze nie macie już nawet siły na comments...

Zibin55, 06.08.2017 09:43:19 - *.play-internet.pl

A poza tym jak pisze Lucas36 ryba zaczęła psuć sie od głowy czyli BL w schyłkowym jego okresie kiedy bardziej już myślał o walce z Mioduski. Chwała mu za wcześniejsze dokonania ale końcówka.... ważne jak sie kończy podobno. A teraz wqu...jaca praca od początku. Szkoda tez nas kibiców i naszych nadziei na oglądanie dobrego widowiska. I taka nadzieje mam już od prawie 50 lat.............choć czasem bywała spełniona.

Zibin55, 06.08.2017 10:02:50 - *.play-internet.pl

I jeszcze słowo o teraźniejszości. P. Jacku skoro nie klei sie gra atakiem pozycyjnym to należy grać wciągając przeciwnika na swoją polowe i z kontry a powoli dochodzić do formy i zmieniać taktykę. Przecież to takie proste ale chyba za banalne dla Pana. Widoczne z satelity ale Pan lubi przeintelektualizowac ...

Krzeszczu, 06.08.2017 11:48:50 - *.cust.bredband2.com

@ Zibin55@ Brawo, swietne komentarze.
Nic dodac nic ujac.
pzdr.

jasio865, 06.08.2017 12:50:03 - *.play-internet.pl

Nie wiem czy da sie "to" skomentować ,gdy druzyna ze wsi 800 osobowej pokonuje "mistrza"!!!Nie wie czy to wina tylko Jacka,czy wszystkich po trochu,wiem natomiast ze Legia jest w rozsypce !!!!wiem ,że ta wierza Babel nie gra i chyba nie bedzie grała,czy trener bedzię ten czy tamten!!!!przegrana z Górnikiem ,remis z Koroną ,czy lipa z Astaną nie są przypadkowe,kto za to odpowiada?Nie tak sie prowadzi drużyne ,nie rozsprzedaje się najlepszych co pół roku!!!Czy tylko kasa się liczy dla niektórych???!!!chyba ,a nawet na pewno,kilka osób musi uderzyc sie w pierś,bo to co sie wyprawia w druzynie "mistrza" Polski to ......JEST SKANDAL!!!!!!Kupuje się graczy tylko po co?resztę widać na boisku,a dalej .....szkoda słów!!!

Zimny, 06.08.2017 13:46:29 - *.dynamic.mm.pl

jasio865: A co to ma za znaczenie, skąd jest ta drużyna? Wiesz, ilu rodowitych Niecieczan gra w tym zespole? To jest modern football prawie pełną gębą, prawie - bo facet mógł zainwestować w Lublinie, gdzie miał kibiców, nowoczesny stadion i spokojnie mógł Motor wywindować do pucharów nawet, ale on chciał zainwestować w swoim regionie i to sie chwali. Tylko ciekawe, jak szybko mu się znudzi, a jak nie jemu, to czy jego spadkobiercy też będą tak chętnie trzymać piłkę dla max 4000 osób.
Co do opinii i przygotowania, pamiętajcie, że Niko też potrzebował kilku ładnych meczów, żeby wejść w rytm, a przychodził jednak ze słabszego środowiska, niż Sadiku. No i przypomnijcie sobie skuteczność Niko w pucharach. Prijo też zaczął grać na dobrą sprawę dopiero w LM, wcześniej wcale tak nie brylował. Odejście Odidjy bardzo dużo zmienia. Na papierze zrobilismy mega interes - pozbyliśmy się belgijskiego średniaka i zastąpiliśmy go etatowym reprezentantem 6 drużyny narodowej rankingu FIFA... No, niemniej, papier wszystko przyjmie :)

Legionista, 06.08.2017 16:13:14 - *.226

@Zibin55 po pierwsze nie Hasi ponieważ inaczej się trenuje w Lato, a w zime (Zima jest od Kondycji..) Więc to jest sukces Czerczesova.... Jednak to nie Hasi, Czerczesov byli trenerem Legii... TO Magic wybierał skład itp i jemu trzeba zaliczyć Najlepszy sezon Legii XXI wieku... czytałem wywiad z Szczęsnym i zgadzam się że zespół jest słaby kondycyjnie, ale też jest zmęczony po ostatnim sezonem... Jednak co to gry na wiosne się nie zgadzam! Wygraliśmy pierwszy raz w Historii z Termaliką 6:0, wygraliśmy 2:0 z Amiką oraz graliśmy jak równi z Ajaksem... Za Kadencji Magica mieliśmy 1 poważny problem na wiosne i daliśmy sobie rade, teraz kolejny i damy sobie rade tylko nie wiadomo czy zdobędziemy mistrza... Przypominam nie mieliśmy napastnika na wiosne... Teraz nie mamy rozgrywającego oraz napastnika... Za niedługo Pazdan i Gui odejdą... Jak ktoś uważa że zmiana trenera coś da to powiem że nie ponieważ nie ma piłkarzy na poziomie... Jak teraz była próba z Moulinem na ofensywnym pomocniku.. Udało się z Odjidją , ale teraz z Moulinem nie... Jednak mam nadzieje że ten wloch się odbuduje... Dajmy czas i to są moje cele ponieważ żadnych większych sukcesów nie zdobędziemy ponieważ w poprzednich sezonach mieliśmy lepszą kadre... W jakimś komentarzu @rek powiedział o tym PP i LE... Możliwe że tak jest :I Albo znowu będzie gra na zwolnienie Trenera... Magic mógł się zdenerwował po Astanie... Teraz czekamy na zwolnienie Skorży lub Urbana, a jak zostaną zwolnieni to powrócą do Legii ;)

jasio865, 06.08.2017 19:02:16 - *.play-internet.pl

Do Zimnego i nie tylko!!masz rację że Termalica to sztuczny twór,jednego nie mogę zrozumieć,czemu gracze majacy pięć czy sześć razy mniej na miesiąc graja o niebo lepiej i im się chce grać a nasze "gwiazdy"olewają i swoje wypłaty i kibiców,którzy wkładają tyle serca??czemu tak jest?a może tak na piechotę do Warszawy za takie "kino"?






nie mogę zrozumieć

raf , 06.08.2017 20:43:24 - *.play-internet.pl

puste trybuny i pan mioduski zrozumie

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.