Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piast Gliwice na wyjazdowym meczu z Legią Warszawa w maju 2016 roku - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Piast Gliwice na wyjazdowym meczu z Legią Warszawa w maju 2016 roku - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r. godz. 11:30

Kibice Piasta przyjadą busami

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Piasta Gliwice w najbliższy piątek przyjadą do Warszawy busami i samochodami. Gliwiczanie prowadzą zapisy na wyjazd do stolicy, ale ich liczba z pewnością będzie daleka od tej, którą udało się osiągnąć podczas rekordowego wyjazdu GKS-u na Ł3, który miał miejsce w maju zeszłego roku. Wówczas w sektorze gości na naszym stadionie zasiadło 1270 kibiców, w tym delegacja BATE Borysów.

Gliwiczanie za bilety zapłacą 40 złotych plus dodatkowo 100 złotych za zorganizowany transport w obie strony. Podczas ostatniej wizyty Piasta na naszym stadionie - w sierpniu ubiegłego roku, w sektorze gości zasiadło 48 kibiców, w kwietniu 2015 - 115.



Komentarze: (10)

Magic, 07.08.2017 12:17:53 - *.187

To fajnie, zobacza zwyciestwo piasta, bo my jestesmy w fazie wakacyjnego luzu.

@rek, 07.08.2017 12:23:25 - *.dynamic.chello.pl

Serdecznie zapraszamy... W myśl staropolskiej gościnności: "czym chata bogata"... Gościnność (L)egii nie ma sobie równych, bo w chwili obecnej rozdajemy punkty na lewo i prawo... Promocja... Zapraszamy... Pozdro (L)

666ty, 07.08.2017 13:10:28 - *.static.ip.netia.com.pl

Fiu, fiu, to będzie dwie a może nawet trzy sztuki tych busów;)

ja, 07.08.2017 13:10:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

przyjadą busami wpier...ą dwa gole i odjadą busami dawno temu kazda drużyna co przyjezdzała na Legie to srała w gacie w szatni przed wyjściem na stadion teraz jada do Warszawy po 3 punkty tylko MY kibice zostaliśmy z dawnych lat .....oj bez konkretnego wpier.....u piłkarzykom chyba się nie obędzie

1916, 07.08.2017 13:21:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

chyba jednym busem

Ja już się przyzwyczaiłem, 07.08.2017 14:13:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od czterech lat dajemy d...py na początku sezonu. Tylko ja to zauważyłem???

eutsachy, 07.08.2017 14:44:22 - *.internetdsl.tpnet.pl

taaaa....spuszczenie wp...lu piłkarzom, piłkarze się nie starają, Legia to kibice...pusty śmiech i żałość mnie ogarniają jak to czytam

Arek, 07.08.2017 15:14:42 - *.free.aero2.net.pl

Nie tylko

Stefciu do od kilku lat ..., 08.08.2017 07:51:46 - *.centertel.pl

Chyba ty nastawiasz swoją ... Zacznij używać słów które rozumiesz .... A nie piszesz o wystawianiu zada ...

123, 08.08.2017 09:02:39 - *.dynamic.chello.pl

Jak co roku CHARYTATYWNA WIOSNA trwa w najlepsze.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.