Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r. godz. 07:59

Oceny legionistów za mecz z Termaliką

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wszyscy zawodnicy Legii otrzymali słabe oceny za mecz w Niecieczy. Najniższe noty przyznaliście Armando Sadiku i Thibaultowi Moulinowi - 1,6 w skali 1-6. W sumie oceniało 650 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 1,9.

Malarz 2,5
Czerwiński 2,2
Szymański 2,1
Hamalainen 2,1
Jędrzejczyk 2,0
Kucharczyk 2,0
Guilherme 2,0
Mączyński 1,9
Pasquato 1,8
Pazdan 1,8
Hlousek 1,8
Kopczyński 1,7
Sadiku 1,6
Moulin 1,6


przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (23)

DP, 07.08.2017 08:05:52 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

..za wysokie

Juri, 07.08.2017 08:24:02 - *.centertel.pl

1:0 w plecy i takie niskie noty.
Nie grali aż tak tragicznie .
Jutro wygramy,chłopaki zmarzą plamę.
Sadiku coś ukyję,Rado wróci.
Jacek zbierze ich do kupy,poskładać,odpalą.

Wojtek86, 07.08.2017 08:36:42 - *.itsa.net.pl

Czerwiński za wysoko. Toż w pierwszym kwadransie popełnił 3 rażące błędy, które lepsza drużyna zamieniłaby na bramki.

sylwiusz11, 07.08.2017 08:41:25 - *.adsl.inetia.pl

proponuje wprowadzić również ocenę dla treneiro --

ocena za to jak przygotował drużynę taktycznie, fizycznie , mentalnie, jak reaguje na wydarzenia boiskowe

bo wiecie zawodnik może wypelnic wszystkie założenia taktyczne trenera a my mu damy 1---bo trener kazał mu stac na boisku

MOKOTOW, 07.08.2017 09:01:53 - *.adsl.cybercity.dk

To sa po prosty slabi pilkarze,nawet jak na polska lige.szok ze Magiera tego nie widzi,i chwali taki paralitykow jak Kuchy...pamietam jeszcze jak Magiera mowil,ze on by sie nie pozbyl Brzyskiego,a gdzie jest dzisiaj Brzyski??..wiec co my mozemy osiagnac z trenerem,ktory nie umiej obiektywnie ocenic umiejetnosci pilkarzy??...przeciez taki Langil,bylby teraz najlepszy,ale Magiera wolal paralityka Kuchego,a Langila totalnie olal,wiec wcale sie nie dziwie Langilowi,ze tak sie zachowal,...a teraz ma w dupie Magiere...

@rek do sylwiusz11, 07.08.2017 09:11:58 - *.dynamic.chello.pl

Hahahaaaa... Popieram... Przez ostatnie 2 tygodnie codziennie mówię znajomkom, iż w pozycji "pomeczowa ocena Legionistów" powinna być dopisana pozycja "Magiera"... Byłoby to ciekawe dla nas kibiców, jak również dla samego Magica... Bo wtedy jeszcze lepiej by wiedział/widział jak my oceniamy jego podejście do meczu i jego trenerskie reakcje podczas meczu... Pozdro (L)

Misiek, 07.08.2017 09:16:16 - *.108.ipv4.supernova.orange.pl

Chwuku to kupił sobie większe buty bo coś go nie widać

Aaaaaaaaaaa, 07.08.2017 09:16:24 - *.ptim.net.pl

do Juri : chciałabym żeby się spełniło to co napisałeś. Ja wierzę w drużynę !!!

Matt, 07.08.2017 09:29:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Uważam, że porażka z Termalicą to dno i teraz zaczniemy się od niego odbijać.

Nie rozumiem jednej rzeczy. Jesteśmy faworytem a stajemy do gry z trójką Mączyński, Moulin, Kopczyński - czyli 3 defensywnych pomocników - bez znaczenia jak ustawionych na papierze.

Melodia, 07.08.2017 09:30:00 - *.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A Polska się śmieje...Był niezły skład, Liga Mistrzów miliony euro dochodów. Teraz nie ma pieniędzy ani drużyny i baty od wiosek, Kazachstanu i Mołdawii

m4pierwszy, 07.08.2017 09:50:23 - *.242.atman.pl

dodać trenera do oceny! nasza taktyka miliona podań w bok jest do bani.

krys008 , 07.08.2017 10:48:44 - *.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1. Popieram powinna być pozycja ocena trenera. Dokonywane zmiany, zestawienie drużyny..
2. Do Matt Ja tak sobie tłumaczyłem co mecz, że już osiągnęliśmy dno, teraz się odbijemy i marsz w górę tabeli. Dałbym sobie rękę obciąć, że może być tylko lepiej, a teraz nie miałby jednej ręki.
Jestem naiwny, ale nadal wierzę w ten zespół i p. Jacka, choć nie jest to łatwa miłość. :)

kibic(L), 07.08.2017 10:58:08 - *.pl

Już w ostatnim sezonie, który w nerwowych okolicznościach zakończył się szczęśliwie pisałem, że mogą nadejść chude lata dla klubu, który może podzielić losy innych europejskich klubów, które awansowały do LM i słuch po nich zaginął...
Artmedia Petrzalka, Victoria Pilzno, Bate Borysow, Cluj itp. Oczywiście kluby nadal istnieją ale nawet w swoich ligach nie dominują, o jakiś sukcesach w europejskich pucharach również nie słychać.
Co moim zdaniem na to wpływa?
1. Kasa, którą zarabia się w LM w większości szybko się rozchodzi na premie dla pracowników klubu i zawodników. Przypuszczam, że w zeszłym roku każdy z zawodników zarobił tyle co normalnie przez 2-3 lata.
2. Legia to niestety drużyna wyjątkowa pod względem presji - niewielu zawodników jest w stanie to wytrzymać.
3. Średnia wieku Legii jest bardzo wysoka. Niestety zawodnicy nie są w stanie grać co 3 dni a do tego sukcesy ostatnich lat powodują, że mamy syndrom sytych kotów. Zdobyli Mistrzostwa Polski, Puchar Polski, grali z sukcesami w Lidze Europy i Lidze Mistrzów. Malarz, Pazdan, Hlousek, Jędrzejczyk, Kucharczyk, Hamalainen, Radovic (o ile jest zdrowy).
4. Fatalna polityka kadrowa. Matic, Kulenovic, Aleksandrov, Sanogo, Necid, Langil, Hideberto, Pasquato, Sadiku to tak na szybko. Do tego jakiś astronomiczny kontrakt dla obrońcy Jędrzejczyka, który nawet nie jest wart połowy tych pieniędzy...

Obawiam się, że ten sezon będzie słaby i mocno rozczarowujący.

EBR , 07.08.2017 12:17:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pazdan, Kopczyński i Szymański zdecydowanie za wysoko.

Krzeszczu, 07.08.2017 12:23:09 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: a mowilem kiedy przychodzil alban ze to bedzie kapusta a nie wzmocnienie.
Ale teczowcy tak sie jarali jego bramka na euro.
Mowilem ze beda z nim klopoty.
Jeszcze kilka tygodni i zobaczysz jak bedzie...

Ciezko byc skromnym kiedy ciagle ma sie racje :-)))))))

Pozdro kolego.

kibic(L), 07.08.2017 13:39:05 - *.pl

@Krzeszczu Podzielam Twoją opinię od samego początku. Jakim wzmocnieniem może być koleś, który od dwóch lat pałęta się po klubach bardzo marnego rozmiaru i nawet w.... uwaga FC Vaduz nie jest gwiazdą??? Jeżeli na takim zawodniku Legia opiera swoje marzenia o Lidze Mistrzów i sukcesach na arenie europejskiej to ja nie mam pytań. Ten koleś nie będzie się wyróżniał w lidze polskiej a co dopiero w Europie. Smutne jest to, i nie wystawia to dobrej laurki klubowi, że to jest w tym momencie jedyny napastnik w Legii nadający się do gry... W takich warunkach nie ma mowy o dobrych wynikach. Przerażające jest to, że do tej pory Legia mierzyła się z "ogórkami". Strach pomyśleć jak przyjdą mecze z pretendentami do mistrzostwa. Może to wyglądać naprawdę kiepsko.

Krzeszczu, 07.08.2017 15:13:45 - *.cust.bredband2.com

@ kibic(L): Czolem kolego. Bardzo ciekawe punkty w Twoim pierwszym wpisie. Zgadzam sie z nimi calkowicie, a o nr 3 sam nie raz pisywalem.

Co do Twojego drugiego, dodam skromnie, ze wlasnie trasfery tego typu jak alban (i tu tez sie z Toba zgadzam), czy nawet pasquato (jakie ochy i achy w strone jego 8 asyst!) robia z nas, w oczach innych druzyn europejskich, wlasnie "ogorkow".
Mozemy sie bic w klate ile tylko i zaklamywac rzeczywisosc. Ale dla wielu wielu druzyn europejskich to wlasnie my jestesmy ogorkami. Niestety.

I tak dlugo jak dlugo bedziemy sie bawili w "lapanki" i transfery na "udo", tak dlugo niestety jestesmy skazani na "przecietnosc".
Niestety.
Pzdr

@rek do Krzeszczu, 07.08.2017 16:17:52 - *.dynamic.chello.pl

Widzisz brachu... Wiele kwestii przewidywaliśmy podobnie i wiele spraw wychodzi teraz na wierzch... I tutaj już nie chodzi o tzw. brak skromności, ale o to, iż te nasze przewidywania i przypuszczenia stając się faktem są teraz solą w oku wielu ludzi... A my i tak wychodzimy na bufonów, zarozumialców, przemądrzalców albo nawet i "zdrajców"... Samo życie Krzeszczu... Ale walić to... Nadal piszmy to, co czujemy i co nam leży na sercu... Bo to Nasza (L)egia... Pozdro (L)

Cult⚽️Legia, 07.08.2017 16:30:31 - *.82

Do Krzeszczy I innych,Przestańcie!nonstop o tym samym nawijać!każdy już wie ,jakie cxasy mamy I sutuacje,Czas coś robić!działać razem! A nie tylko pierd.....to samo,jak w sejmowych obradach trzeba wysłać delegacje kibicòw,cisnâć właściciela jakieś protesty pod klubem,xaczáć myśleć jak możemy pomòc naszej ukochanej Legii to my kibice!zapomnieliście?!dla nas grajá!wiemy gdzie stoimy,dyrektoröw wyj....ć naciâgaczy piłkarzy ,sztab szkoleniowy przetrzásać zadużo osòb w klubòw niema prawa nosić naszych barw,nie na komu to pilnować żeby Legia I wszystko z niá zwiázane było Warszawskie,za dużo koralik dał etapòw słoikom co olewajá Legie a sá tylko dla kasy nie przypominajác bliźniakòw co pracujá dla Legii a kibicòjá poloni,Mioduski to biznesmen zero pojécia jak trzymać Legie,Boguś wtedy go wyréczał i było nieźle.

Krzeszczu, 07.08.2017 16:40:22 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: Word up Bro!
Pzdr

Krzeszczu, 07.08.2017 17:43:23 - *.cust.bredband2.com

@ Cunt Legia: widze ze przylaczyles sie do teczowych, tak trzymaj!
Gratulacje!

Legionista, 07.08.2017 20:57:14 - *.226

Co to Sadiku :I Jest to średniawy piłkarz (słabsza wersja Prijo i Niko...) Jest to dobry piłkarz na zmiennika..... Jednak potrzebujemy normalnego piłkarza.... Jak przychodził Sadiku napisałem że chciałbym Djurdjevica z Partizana.... Skąd taka ocena: Silny, ma Technike, łowca bramek, może grać na napastnika,skrzydłowego (Lewego i Prawego) oraz Ofensywny Pomocnik... Potrafi zawalczyć, Grać w tyle i w przodzie... Ma średnią szybkość itp.... Jest to "wzmocnienie", a nie uzupełnienie i zapewniam że jest to "Lepszy piłkarz" od Nikolicia, stylem przypomina Orlando Sa czyli potrafi wracać i dobrze gra w ataku (Takie sytuacje jakie miał Sadiku by wykorzystał.... By trafił z Astaną 2 bramki... Główka i była pewna sytuacja, ale trudno opisać... Ma warty kontrakt do 30.06.2019 i jestem pewny ze Partizan by go sprzedał... Za ok. 2-3.5 mln.euro...

Cult⚽️Legia, 07.08.2017 22:56:11 - *.15

Jakich téczowych?!Krzeszczu poje.... ci sie na stare lata,nie oceniaj ludzi jak nie znasz a spewnościá o sportowej I artystycznej duszy,jestem poza waszym politycznym sporem,I serce mnie boli kiedy widze co w Kraju sie dzieje,podzielone rodziny,społeczénstwo wszystko przez polityke .Zaraza chéci władz,kasy,lepszego bytu jest silniejsze od wszystkiego,cieszy serce że Polska nam rośnie jest lepiej że w Narodzie wiècej Patriotyzmu ,Bòg Honor Ojczyzna ,czy nie jest to piékne!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.