Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Bartosz Frankowski - fot. Woytek / Legionisci.com
Bartosz Frankowski - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r. godz. 09:20

Frankowski sędzią meczu z Wisłą Puławy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Bartosz Frankowski został wyznaczony do sędziowania meczu 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Wisłą Puławy i Legią Warszawa. W poprzednim sezonie arbiter z Torunia prowadził 5 spotkań stołecznego zespołu - 1 wygrane, 3 zremisowane i 1 przegrane. Odgwizdał w nich 2 karne przeciwko Legii.

Obsada sędziowska 1/16 finału PP:
Siarka Tarnobrzeg - Termalica Nieciecza: Piotr Urban (Warszawa)
Ruch Zdzieszowice - Górnik Łęczna: Daniel Kruczyński (Żywiec)
Wisła Puławy - Legia Warszawa: Bartosz Frankowski (Toruń)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Podbeskidzie Bielsko-Biała: Łukasz Szczech (Warszawa)
Stal Mielec - Piast Gliwice: Mateusz Złotnicki (Lublin)
Ruch Chorzów - Chrobry Głogów: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Wisła Kraków - Wisła Płock: Dominik Sulikowski (Gdańsk)
Sokół Ostróda - Górnik Zabrze: Sylwester Rasmus (Toruń)
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz: Tomasz Wajda (Żywiec)
GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice: Wojciech Myć (Lublin)
Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk: Łukasz Bednarek (Koszalin)
GKS Tychy - Cracovia: Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Pogoń Szczecin - Lech Poznań: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok: Paweł Pskit (Łódź)
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce: Sebastian Jarzębak (Bytom)
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław: Jarosław Przybył (Kluczbork)



Komentarze: (14)

kamil, 07.08.2017 10:10:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

sa jescze jakies bilety na mecz ?

Kolarz196, 07.08.2017 10:13:57 - *.dynamic.chello.pl

Witam ! Potrzebowałbym jedno miejsce w furze na mecz w Puławach. Jeśli ktoś się wybiera i ma coś wolnego poproszę o kontakt 601722937. Pozdrawiam !

Rodiusek, 07.08.2017 10:46:08 - *.38.atman.pl

NIE JADĘ,SZKODA KASY NA TAKĄ GRĘ JESTEM PEWNY ŻE BĘDĄ BĘCKI.TYLE W TEMACIE

lendzian, 07.08.2017 11:28:19 - *.play-internet.pl

Do Rodiusek Ch... z ciebie nie kibic tyle w temacie...

wkz, 07.08.2017 13:49:34 - *.159

ch....je z nich nie piłkarze - tyle w temacie

Zajmon, 07.08.2017 14:30:02 - *.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Większość z was uznaje Marciniaka za najgorszego sędziego a dla mnie to Frankowski jest kiepski i ślepy. Jak go widzę to już się wkur...m.

Zajmon, 07.08.2017 14:35:30 - *.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

wolałbym Pskita lub Sulikowskiego

BR(L)DNO, 07.08.2017 15:51:52 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Ten tytuł"Zaczynamy od Puław" a może kończymy w Puławach?

BR(L)DNO, 07.08.2017 15:55:38 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

A nie LEGIA teraz "odpali",będzie remis,dogrywka i odpadniemy po karnych.

Inwazja na Puławy, 07.08.2017 16:15:10 - *.elartnet.pl

Kto nie jedzie, ten kapuje

Legionista , 07.08.2017 16:29:06 - *.centertel.pl

Toruń zawsze z Legią! Legijny Gród Kopernika pozdrawia wszystkich kibiców (L)

do kolarz 196, 07.08.2017 17:08:07 - *.elartnet.pl

A nie możesz rowerem? Jaki z ciebie kolarz?

Do do kolarz196, 07.08.2017 17:41:35 - *.dynamic.chello.pl

Naturalnie też planowałem taką opcje, 150 km do Puław i wrócić pociągiem, ale trasa Lublin-Warszawa w remoncie i niestety brak połączeń. PS. Już sobie ogarnąłem transport.

123, 08.08.2017 08:42:45 - *.dynamic.chello.pl

Czyżby karne?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.