Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r. godz. 13:35

Godziny meczów z Sheriffem Tiraspol

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Sheriff Tiraspol podał godziny meczów 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy z Legią Warszawa. Pierwsze spotkanie ma zostać rozegrane w Warszawie 17 sierpnia o godzinie 20:45, natomiast rewanż 24 sierpnia o godzinie 19:00 czasu polskiego (20:00 czasu lokalnego) na Stadionul Sheriff w Tyraspolu.



Komentarze: (28)

uy, 07.08.2017 13:57:12 - *.dynamic.chello.pl

I tak na mecz nie ide

ksm, 07.08.2017 14:24:58 - *.wasko.pl

to szeriff ustala godziny meczów..?

lol, 07.08.2017 14:28:08 - *.wroclaw.dialog.net.pl

tez nie ide

Kondi1916, 07.08.2017 14:29:32 - *.10-1.cable.virginm.net

Najlepiej w ogóle na mecze nie chodźcie i czekajcie na lepsze wyniki, ale potem miejcie honor i nie pokazujcie się więcej na stadionie :)

@uy, 07.08.2017 14:31:14 - *.centertel.pl

spoko, ja też nie idę. Na LM to bym się wybrał ale jakaś śmieszna LE interesuje mnie dopiero od 1/16.

nie powinno być inaczej, 07.08.2017 14:32:47 - *.dynamic.chello.pl

Rozumiem że wstęp na mecz za symboliczną 1zł po tych kompromitujących wynikach???

@Kondi1916, 07.08.2017 14:40:06 - *.dynamic.chello.pl

No i dobrze. Legia to Lwgia, mamy prawo oczekiwać wyników a nie być robieni w ciula przez zarząd. Jak wy se chcecie chodzić śpiewać "Nie poddawaj się" i oglądać porażki z ogórkami to proszę bardzo. Ja się pytam się gdzie jest kasa za LM? Dlaczego najlepszego zawodnika puszcza się za jakieś grosze? A potem bezczelnie wyciąga się łapy po kasę za zawyżone cenowo (po tym co grają) bilety i jeszcze te głupie reklamy na e-mail (spam) Fortuny żeby stawiać na Legię "WSPIERAJĄC" klub czyli skoro wspieram to rozumiem ze mam wtopic kupon zeby oni byli do przodu no i potem wszystko się zgadza bo stawiam na Legie i jestem w plecy. Kto tu kogo wspiera? Fortuna Legię czy Legia Fortunę, a może banda naiwniaków tniaków których się od lat mami jaki to WIELKI KLUB się tworzy po Ł3 po czym 3 razy jedziemy do niejakiej Niecieczy i 3 razy obrywamy bęcki. Przecież to istna kpina z nas którym wmawia się jedno a potem bezczelnie robi co innego.

Tom, 07.08.2017 14:40:12 - *.dynamic.mm.pl

Za taką grę jaką prezentuje Legia to ja też nie idę na mecz no chyba że będą bilety po 5zł to wtedy BYĆ MOŻE się skusze bo tyle obecnie jest warta gra Legii.

O jaki wysyp pikników , 07.08.2017 14:48:57 - *.static.chello.pl

Wszyscy na mecz wspieramy Legię czy jest dobrze czy nie

R, 07.08.2017 14:50:50 - *.play-internet.pl

W tym sezonie byłem na wszystkich meczach. Paliwo, jedzenie, bilet i mam koszt 230 zł a co w zamian dostaje? ? Tylko się denerwuje jak ta banda nieudaczników udaje, że gra w piłkę.

Do tych co nie idą, 07.08.2017 14:51:56 - *.142

janusze nam na stadionie nie są potrzebni

Do ksm, 07.08.2017 15:02:19 - *.centertel.pl

No w końcu jest Szeriffem
Ma prawo.

D, 07.08.2017 15:04:26 - *.centertel.pl

Ja rozumiem że wasze miejsce nie jest na Ł3. Nie przychodzcie już więcej najlepiej!

rodowity, 07.08.2017 15:12:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

pilkarze powinni miec honor i kupic bilety kibicom za takie slabe wyniki !

lw73, 07.08.2017 15:16:24 - *.dynamic.chello.pl

Jak to się mówi kibice zwycięskich drużyn

Ja, 07.08.2017 15:34:18 - *.5

A ja specjalnie przemirzam 3000 km zeby byc
Janusze won!

siwy częstochowa, 07.08.2017 15:55:18 - *.centertel.pl

Amatorzy i kibice sukcesu wyp.... z Łazienkowskiej. Ja 20 lat jeżdżę na Legie i będe jeździł a dla mnie każdy mecz to wyjazd.Legia to My

Do do tych co nie idą, 07.08.2017 16:51:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Janusze to będą oglądać i płacić za bilety. Za taką parodie to piłkarzyki powinni dopłacać żebyśmy to oglądali.

Wszyscy na SHERIFF, 07.08.2017 17:00:02 - *.centertel.pl

Teraz właśnie drużynie najbardziej jest potrzebne wsparcie a obrażalskie ciotki pewnie nigdy i tak nawet na stadionie nie były.

PIE®DOLIĆ JANUSZY !!!!!!
_______________________JANUSZE WON____________



olew, 07.08.2017 17:01:48 - *.warszawa.vectranet.pl

tu powinna być jakaś cenzura na płaczliwych januszy, co nie tylko nie chodzą na mecze , ale się tym chwalą ?! ich wpisy to jakaś propaganda upartego dziewictwa , a to (dziewictwo znaczy ) jest w porządku, ale nie na tej stronie !

do lw73, 07.08.2017 17:11:27 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

dobrze napisałeś "Jak to się mówi kibice zwycięskich drużyn" - tylko, że to nie Legia niestety.

Piłkarzyki leją na Was a Wy im za to płacicie i jeszcze śpiewacie "nie poddawaj się" jak nas leje Nieciecza.... wieś 700 osobowa : O

Grzywa, 07.08.2017 17:57:22 - *.play-internet.pl

A ja idę zobaczyć następne BATY jakie dostajemy

ja, 07.08.2017 19:02:46 - *.dynamic.chello.pl

W sumie jak już odpadniemy z LE i PP to nie będziemy musieli grać co 3 dni.
Skupimy sie na lidze i na wywalczeniu Mistrzostwa Polski.
To zawsze było, jest i będzie najważniejsze!

Mariusz, 07.08.2017 19:05:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ludzie ogarnijcie się wy też macie czasem gorsze dni w swojej pracy i kasę będziecie dla piłkarzy to też praca i maja kryzys.wiec kupować bilety i głośno dopingujmy a kryzys minie.

Salq, 07.08.2017 20:08:23 - *.dynamic.chello.pl

Janusze to raczej na żylecie, ta trybuna pewnie po raz kolejny się nie zapełni. Pozostałe trybuny pewnie będą pełne

siwy częstochowa, 07.08.2017 20:59:55 - *.centertel.pl

Do Salq. Widać że lubisz żreć pocorn na meczu i nie masz pojęcia co to prawdziwa piłka. Ale teraz takie leszcze jak ty mogą pisać bezimiennie na necie i kozaczą

SŁAWEK(L), 07.08.2017 21:26:35 - *.play-internet.pl

Po.ebało ich z tą ,,uefoską" godziną 20.45 (to chora pora rozpoczęcia spotkań!),
nie można o godz. 20.15 lub 20.30

123, 08.08.2017 09:12:51 - *.dynamic.chello.pl

Ja idę. Mecz o awans a wy nie idziecie? to wy........
nocha i nie przychodzić mi na LE

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.