Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r. godz. 19:16

Dobrzy Ludzie odmalowali szpital w Ustrzykach Dolnych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii z grupy Dobrzy (L)udzie ostatni weekend spędzili na odmalowywaniu szpitala dziecięcego w Ustrzykach Dolnych. W ciągu trzech dni legioniści odmalowali 40-metrowy korytarz, trzy sale dla dzieci, a także gabinet zabiegowy. "Oddział dziecięcy zyskał 68 namalowanych motyli i 17 ptaszków, 4 minionki, Gru, Else, Olafa, Wiewióra, Simbę, Mufasę, Pumbę, Myszkę Mickey.

- Ponadto w dwóch salach istniejące rysunki zostały przez nas odnowione i podrasowane. Odczuwamy lekki niedosyt, że nie udało nam się odmalować wszystkich sal, mimo że praktycznie nie wyszliśmy ze szpitala i nie zwiedziliśmy ponoć przepięknej okolicy. Zabrakło nam paru godzin i rąk do pracy. Zrobiliśmy wszystko na co starczyło nam sił i czasu" - poinformowali Dobrzy Ludzie.
















Komentarze: (25)

lucho_83, 07.08.2017 19:38:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kapitalna robota! Wielki Szacunek!!!!!

@rek, 07.08.2017 19:44:19 - *.dynamic.chello.pl

Świetna akcja... Brawka dla Dobrych (L)udków... Pozdro (L)

MARIO, 07.08.2017 19:52:05 - *.internetdsl.tpnet.pl

NIESAMOWICI LUDZIE!!!

jkp, 07.08.2017 19:56:36 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

brawo!

grzesiek, 07.08.2017 20:01:39 - *.centertel.pl

Pieknie odmalowane. Powinni o tych akcjach dobrych Ludzi w glownym wydaniu wiadomosci mowic.

Mr-Z, 07.08.2017 20:26:03 - *.131.ipv4.supernova.orange.pl

Grafika i kolorystyka na kozaku,piękna sprawa!Dajecie DL przykład na prace nie tylko na murach lecz i w miejscach takich jak szpitale!Brawo

Piotr, 07.08.2017 20:38:46 - *.0pools.vodafone-ip.de

Piękna akcja!!! Brawo dla Was!!! A wykonanie najwyższych lotów.

Zlb , 07.08.2017 20:49:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mistrz

olo, 07.08.2017 21:13:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brakowało rąk. Ja bym się chętnie włączył w taką pomoc. Tylko jak złapać kontakt?

r, 07.08.2017 21:16:13 - *.adsl.inetia.pl

Z takich akcji jestem dumny , że jestem Legionistą ;-)

browarman7, 07.08.2017 21:17:10 - *.play-internet.pl

kawał porządnej roboty, brawo DL...idąc za ciosem zróbcie kolejną serię poduszek z w/w postaciami a myślę że popyt znów przerośnie podaż...a wszystko w szlachetnym celu(L)

miron, 07.08.2017 21:40:34 - *.play-internet.pl

gdzie jest tvn i gowno wyborcze.... może by coś wspomnieli o tej inicjatywie w swoich serwisach...

DawidL, 07.08.2017 21:58:06 - *.dynamic.mm.pl

Świetna robota jak zwykle (L)

Ponti, 07.08.2017 22:38:17 - *.static.ip.netia.com.pl

Klasa !

Toni, 07.08.2017 23:05:58 - *.pools.vodafone-ip.de

Piekne prace.Jestescie niesamowici.Ogromny szacunek dla Was Dobrzy Ludzie.
Zrobcie wiecej poduszek i sprzedaz internetowa.

Arek, 07.08.2017 23:07:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@miron, jak to z gównem, interesują ich tylko gówniane sensacje, tylko po to, żeby muchy do gówna przyciągnąć. Zresztą uważam, że ci co robią takie akcje pewnie nawet by nie chcieli rozgłosu, a już na pewno nie w tego typu mediach.

Artur, 08.08.2017 00:21:56 - *.static.isp.enf.pl

A ja wlasnie jestem w Ustrzykach...szkoda, ze jakos minela mnie informacja o tej akcji...na pewno jakos bym sie wlaczyl. Uklony dla nie Dobrych, a Naj(L)elpszych (L)udzi!!!!

Do Olo, 08.08.2017 01:21:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Olo znajdź na fb Dobrzy Ludzie i napisz, że chcesz pomóc w malowaniu.

Gepetto, 08.08.2017 01:25:19 - *.dynamic.chello.pl

Szacun po raz już nawet nie wiem który!:)
Żadne media tego nie nagłośnią bo kibice to bydło to raz, a dwa taka akcja gorzej się sprzeda niż krew np na parkingu dwóch drużyn... :/

lobau, 08.08.2017 09:02:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szacun!!! Najlepszy ten minionek z racą:)

Hu(L) it, 08.08.2017 09:20:29 - *.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacunek za pracę i wykonanie panowie. (L)

Kris , 08.08.2017 10:54:35 - *.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacunek

obserwator, 08.08.2017 17:56:32 - *.dynamic.chello.pl

Coś pięknego. Jesteście niesamowici, a jaka radość dla dzieci i personelu.

rob bandit, 08.08.2017 20:27:20 - *.satfilm.com.pl

Kawał wspaniałej pracy dla chorych dzieci!!!Szacunek dozgonny!!!

MKK, 09.08.2017 11:10:56 - *.cws.sco.cisco.com

Czapki z głów!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.