Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Wtorek, 8 sierpnia 2017 r. godz. 16:30

LIVE!: Wisła Puławy - Legia

Redakcja

O godzinie 18 w Puławach Legia Warszawa rozpocznie walkę o Puchar Polski w sezonie 2017/18. Rok temu legioniści odpadli już w pierwszej rundzie z Górnikiem Zabrze. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Polsat Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Puław.



Komentarze: (40)

Krzeszczu, 08.08.2017 16:36:14 - *.cust.bredband2.com

Kopczynski kapitan.... no ja zesz p******e.

rado, 08.08.2017 16:37:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Agrowpier..I part. 2

gl, 08.08.2017 16:46:21 - *.dynamic.chello.pl

DZISIAJ MOGĘ SIĘ ZAŁOŻYĆ O WSZYSTKO ŻE
WYGRAMY WYRAŹNIE !!

Kibic L, 08.08.2017 16:47:47 - *.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I znów Kopczyński i znów 40 % zmieniony skład. To nic dobrego nie wróży. Blisko 40-o osobowa kadra piłkarzy w dyspozycji tego totalnego nieudacznika Magiery to tak jak brzytwa w rękach małpy.

Banan, 08.08.2017 16:49:07 - *.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Całkowicie zmieniony blok obrony - i jak oni mają się zgrywać. Ja to widzę w czarnych barwach niestety.....

ŁowcyCieni, 08.08.2017 16:52:39 - *.dynamic.chello.pl

nie wierze.......poszukiwany Chukwu się odnalazł xD
Dzisiaj strzeli na bank choć jedną brameczkę.

sylwiusz11, 08.08.2017 16:54:24 - *.adsl.inetia.pl

czy w meczu z zespołem dwie klasy rozgrywkowe niżej niż my nie wystarczył by jeden --Kopczyński lub Mączyński?


a w to miejsce dać Pasquato do środka lub drugiego napada???

rios60, 08.08.2017 16:58:32 - *.dynamic.chello.pl

No i ustawienie nieprzewidywalne standardowo, i z kim my mamy zagrać ofensywnie?

kermit, 08.08.2017 17:03:00 - *.centertel.pl

Kopczyński w pierwszym składzie. kur***** on ma coś na naszego trenera czy co? Ja się pytam gdzie Konrad Michalak!!!!!!

Arturo , 08.08.2017 17:04:57 - *.158.ipv4.supernova.orange.pl

Znowu Kopczyński w 1 składzie, będzie wpie..ol.

R, 08.08.2017 17:16:11 - *.adsl.inetia.pl

i co ? jak zwykle mega talent Kopczyński ;-)

kris, 08.08.2017 17:16:15 - *.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

jakim prawem gra drewniak kopczynski

R, 08.08.2017 17:37:48 - *.adsl.inetia.pl

trener nawet z takim przeciwnikiem boi się porażki i gra 4 obrońcami i 2 defensywnymi znowu ha ha aż jestem ciekaw porywającego widowiska i komentarza , że wchodzimy na wyższy poziom ;-)

jaj...ie, 08.08.2017 17:40:36 - *.dynamic.chello.pl

Ku*wa Chukwu... Magiera chce odpaść z pucharu...

Piotr, 08.08.2017 17:43:03 - *.50.ipv4.supernova.orange.pl

No nareszcie w kadrze meczowej jest Hildeberto i Chukwu :)

krys008, 08.08.2017 17:45:51 - *.82

Ciekawe zestawienie, jestem ciekaw kilku piłkarzy, szczególnie naszego Daniela CC. Taki mecz powinien temu służyć, to idealna okazja przyjrzeć niektórym piłkarzom.

O M G, 08.08.2017 18:03:49 - *.dynamic.chello.pl

NIE WIERZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OKRES PRZYGOTOWAWCZY A SZTAB PUSZCZA RADO DO DOMU, DO JAKIEGOŚ LEKARZA, MOŻE TO BYŁ SZAMAN CZY UJ WIE KTO !!!! NIEWAŻNE....
STRACIŁ CAŁY OKRES PRZYGOTOWAWCZY. WRÓCIŁ I STWIERDZONO ŻE ŻADEN ZABIEG JEST NIEPOTRZEBNY !!!! ŻE MOŻE NORMALNIE TRENOWAĆ !!!!!
TERAZ WŁAŚNIE MAGIERA W WYWIADZIE STWIERDZIŁ ŻE JEDNAK ZABIEG JEST POTRZEBNY !!! TRZYMAJCIE MNIE!!!! TO POKAZUJE PROFESJONALIZM KLUBU !!!!
SZTAB DO WYMIANY !!!! CALUTKI !!!!!!!!! ZAORANE !!!!!

Siwy, 08.08.2017 18:05:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

sklad sie zmienia co mecz, ale Kopczynski zawsze w I skladzie.... jak Lewandowski w Bayernie

BL WRÓC, 08.08.2017 18:20:44 - *.dynamic.chello.pl

Własnie powiedzieli że u Rado jest potrzebna operacja. To jak to jest?Puścili go z obozu na badania a kiedy wrócił mówili że jest ok. To jakaś kpina jest!Kto tam zarządza w tym klubie?Stracone 2 miesiące!!Od razu przypomina się historia z Vrdoliakiem!Trąci maksymalną amatorką.

/ / / / / / / / / /, 08.08.2017 18:24:29 - *.dynamic.chello.pl

ok
prowadzimy 2-0
ale na to się nie da patrzeć :(
BIEDA BIEDA

barto, 08.08.2017 18:27:44 - *.IP.cloudmosa.com

Oglądając mam wrażenie ze to mecz jakiejś a-klasy xD

tomiacab, 08.08.2017 18:29:24 - *.18-2.cable.virginm.net

Czerwiński kontuzja i kolejne alibi dla Magica

wyjadacz, 08.08.2017 18:30:06 - *.dynamic.chello.pl

Tracimy Czerwińskiego i chyba na długo :/
obym się mylił

figv, 08.08.2017 18:35:45 - *.IP.cloudmosa.com

Wygrywamy a moj poziom wku.... max. Matko Bosko Czestochosko co oni grają.Ile strat ile niecelnych podań.Nie chce przesadnie hejtowac ale z tej drużyny już nic nie będzie.Chyba ze jeszcze 2,3 porzadne transfery odpala.

antyk, 08.08.2017 18:43:32 - *.115.ipv4.supernova.orange.pl

ale kopanina bez ładu i składu aż zęby bolą jak się na to patrzy

Jano, 08.08.2017 18:44:46 - *.dynamic.chello.pl

Czerwiński niefajnie to wyglądało.Poziom meczu,poziom naszych kopaczy bez zmian a mam wrażenie że chyba nawet jest gorzej mimo że wygrywamy 2-0.Z Rado to już nic raczej nie będzie.

R, 08.08.2017 18:47:42 - *.adsl.inetia.pl

prowadzimy 2;0 ale gra taka , że oczy bolą ;/

Przykro, 08.08.2017 18:48:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

45 min Borek ladnie zaoral.Najgorsze ze ma racje.
Rado to nie byl na badaniach chyba tylko rakije walil w domu.

Jery, 08.08.2017 18:51:35 - *.centertel.pl

Sorry panowie wygrywamy bo usnąłem trochę od tych mocji z początku meczu:P

grzesiek , 08.08.2017 18:55:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

jesli to co piszecie o rado to prawda.... to walczymy max o pierwsza 8.

obserwator, 08.08.2017 19:09:18 - *.dynamic.chello.pl

chyba nigdy nie widziałem tak źle grającej Legii która prowadziła. Chukwu niewypał a liczyłem że chociaż na tle tak słabego rywala choć błyśnie.

Sy(L)wek, 08.08.2017 19:12:30 - *.mszczonow.vectranet.pl

W końcu znaleźli drużynę na swoim poziomie ((obecnym)

Bart, 08.08.2017 19:16:47 - *.centertel.pl

Mecz dno! Dwa przypadkowe gole a poza tym to tragedia. Jak tak mozna grac? To jest juz kompronitacja trenera i pilkarzy. Gra wolna, niedokladna i znow podania w poprzek. Zero skladnych i szybkich akcji. To nie przypadek tylko zle przygotowanie do sezonu.
Magiera natychmiast WON! Ani minuty dluzej tego nieudacznika w Legii.

G., 08.08.2017 19:20:06 - *.59.ipv4.supernova.orange.pl

Nie rozumiem Mioduskiego. Przecież wyraźnie widać, że jakby do sztabu trenerskiego wybrał kilka osob z tego forum. I kilku bardziej aktywnych maruderow wziąłby do skautingu to co roku byśmy sie bili z Bayernem i Realem o final LM...

mons, 08.08.2017 19:24:24 - *.dynamic.chello.pl

od 55 min gramy szybciej ale na tle takiego przeciwnika ciężko coś oceniać.Skończy sie z 5-0

Legionista, 08.08.2017 19:41:12 - *.226

Wygrywamy 3:0 nie jest żle wynik mnie cieszy, gra mniej, ale to dopiero początek sezonu :I Zobaczymy co będzie dalej... Przypominam że gramy rezerwowym składem i to nie wina Magica że ma słabą kadre... Najważniejszy jest awans do 1/8 PP i jestem zadowolony że awansujemy :) Teraz czas na Ruch Zdzieszowice!!! Ktoś tu porównywał Magica do Hasiego... No to Magic awansował do 1/8, a Albaniec odpadł w 1/16.... Berto zadebiutował i chyba będzie "grubo" :I

Kipkorir, 08.08.2017 19:54:18 - *.dynamic.chello.pl

Pisałem na długo przed meczem, że Kopczyński to pewniak :) Moneta "rządzi" - jeszcze więcej młodych, rotacji i będziemy walczyć o utrzymanie :/

grzesiek, 08.08.2017 19:54:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

hildeberto to kot podobny do vadisa, szkoda ze tez ma brzuszek na poczatku przygopdy z Legia.

ja, 08.08.2017 20:21:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

ku,,,a cud wygrali

do Legionista, 09.08.2017 06:16:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magiera ma slaba kadre?! chyba cie pogielo. ma najlepszy sklad ze wszystkich druzyn naszej slabej ekstraklasy. wylacz fife

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.