Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 8 sierpnia 2017 r. godz. 19:35

Puchar Polski: Ruch Zdzieszowice kolejnym rywalem Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Rywalem Legii Warszawa w 1/8 finału Pucharu Polski będzie Ruch Zdzieszowice. III-ligowy zespół wyeliminował w 1/16 finału PP Górnika Łęczna, wygrywając w Zdzieszowicach 2-1, a legioniści okazali się zdecydowanie lepsi od Wisły Puławy. Mecz odbędzie się 20 września w Zdzieszowicach.

Ruch Zdzieszowice 2-1 Górnik Łęczna
1-0 - 11' Dariusz Zapotoczny
2-0 - 21' Denis Sotor
2-1 - 44' Michał Suchanek

Ruch: 12. Patryk Sochacki - 7. Sebastian Polak, 15. Michał Bachor, 5. Konrad Kostrzycki, 3. Dawid Kiliński - 9. Denis Sotor, 2. Sebastian Weremko, 6. Jakub Czajkowski (61, 8. Karol Wanat), 20. Jarosław Wieczorek, 21. Dariusz Zapotoczny (70, 16. Dawid Rudnik) - 11. Dawid Czapliński.



Komentarze: (18)

Jihad, 08.08.2017 19:43:51 - *.opera-mini.net

"legioniści okazali się zdecydowanie lepsi od Wisły Puławy." Napisała redakcja w 70min meczu :P

Legionista, 08.08.2017 19:55:05 - *.226

Górnik łęczna czyli dawna drużyna która remisowała z Amiką na ich 90lecie czy ile oni mają :I A teraz do zespół który istnieje teoretycznie... Jak awansujemy z tym Ruchem to zagramy w ćwierćfinale z prawdopodobnie Lechią/Bytovią lub Amiką/Pogoń.... ;I Ja liczę na Pogoń lub Bytovię ;D Czyżby teoria że Legioniści będą mieli wywalone MP, a będą grali na poważnie w PP i LE to może się sprawdzić... Jednak Magic to Legionista i nie będzie miał wywalone na MP!!! Tak się zastanawiam co się dzieje? W sparingach grali szybko itp... W pierwszej połowie superpucharu też grali szybko itp... Czyżby Magic się zdenerwował na kilku piłkarzy, a jak wiemy to oni potrafią wywalić Trenera :I

rtv, 08.08.2017 19:57:40 - *.static.as9105.net

Będzie ciekawie śląsk to śląsk nikt nas tam nie lubi ! :)

Gremlin, 08.08.2017 20:15:15 - *.ip.mgk.pl

Mecz u siebie czy na wyjeździe?

maro, 08.08.2017 20:30:47 - *.208

to woj. opolskie stadion bardzo mały poj. to tylko 1000 miejsc
http://ruchzdzieszowice.pl/articles.php?article_id=20

malcz, 08.08.2017 20:52:04 - *.centertel.pl

Swego czasu, chyba w 2015 ich napadzior niejaki Dawid Czapliński był ponoć blisko Legii. Ciekawe czy nam załaduje bramę....
http://www.legia.net/lekki/wiadomosci,61147-dawid_czaplinski_nowym_napastnikiem_legii.html

Zlb , 08.08.2017 23:34:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kozak!!! Wyjazdy w takie miejsca są jak za starych dobrych czasów!!! Petarda!!!

Gor, 09.08.2017 00:46:08 - *.dyn.optonline.net

Pozamiatane!!!

FOREVER LEGIA, 09.08.2017 08:43:01 - *.play-internet.pl

@Gremlin.Mecz odbedzie sie 20 wrzesnia w Zdzieszowicach-tak jest napisane.Umiesz czytac gamoniu?

LW, 09.08.2017 08:57:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rywal bardziej wymagajacy ale problemow nie bedzie ! LEGIA !!!

123, 09.08.2017 12:56:42 - *.ncbj.gov.pl

Kolejny ekscentryczny wyjazd w dziewicze dla Nas miejsce... I bardzo dobrze, bo jakaś odmiana się przyda!

ruch, 09.08.2017 16:11:21 - *.dynamic.chello.pl

Czaplinski juz nie gra w ruchu :) pozdrawiam

Zajmon Szczecin , 09.08.2017 16:29:51 - *.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To opolszczyzna moje rodzinne strony. Połowa kibiców jest za Górnikiem połowa za Legia.

k.lech, 09.08.2017 17:31:38 - *.internetia.net.pl

kocham mój Klub,
trochę sił brak,
ale na Legii muszę być,
pamiętam Michniewicza minę,jak przyjechał z Jagiellonią.
Krzysiek

ollo, 09.08.2017 18:54:02 - *.246

Zdzieszowice to opolskie. 10 km. od Kędzierzyna - Koźla. Rejon opanowany przez Chemik Kędzierzyn i jednostki KSG

Patriotic Ruch, 10.08.2017 00:46:45 - *.play-internet.pl

Legie czeka nie uniknione Ruch was zamiecie i pokaże jak to robią potomkowie Powstańców Śląskic!!! Wskakujecie na głębokie wody Odry a nie te brodziki wisły :D Ruch zostanie z tarczą legia wróci na!!!

(L), 10.08.2017 11:42:26 - *.internetdsl.tpnet.pl

Piątka do zera i Legia żegna zdzieszowickiego frajera.

mannn111, 11.08.2017 00:21:52 - *.adsl.inetia.pl

Ruch Zdzieszowice !!!!! jedziemy z kur...mi !!!!!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.