Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Hildeberto Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
Hildeberto Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 8 sierpnia 2017 r. godz. 20:22

Debiut Hildeberto w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

We wtorek pierwszy mecz po transferze do Legii rozegrał Hildeberto Pereira. Portugalczyk pojawił się na boisku w drugiej części spotkania, kiedy zmienił w 67. minucie Michała Kucharczyka. Zawodnik występował zarówno na prawym jak i lewym skrzydle, jednak ciężko wyróżnić go za pozytywne zagrania. Po meczu fetowany Hildeberto rzucił kibicom swoją koszulkę.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (44)

@rek, 08.08.2017 20:29:10 - *.dynamic.chello.pl

Eeeeeeeeeeee tam , od razu nadwaga... Przecież ma mały rozmiar staniczka...:))))))))))))) Pozdro (L)

Pablo, 08.08.2017 20:29:30 - *.centertel.pl

Nic nie pokazał. Tragedia...

g, 08.08.2017 20:34:37 - *.92.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch

jedyne co pokazal to brzuch ;)

Bysior 150 kg, 08.08.2017 20:36:14 - *.dynamic.chello.pl

Ale kaban, przeciez on kurna wazy ze sto kilo jak nic, chyba stoluje się w tej samej kebabowni co drugi juby - Gujlerme.

grzesiek, 08.08.2017 20:38:45 - *.centertel.pl

Moim zdaniem pokazal wiecej niz reszta pilkarzy oprocz nagyego razem wzieta. I to bez przygotowania... ale coz skoro rado mial dzis grac a jednak okazalo sie ze czeka go operacja no to ja nie mam pytan co do funkcjonowania klubu.
Chukwu dwie asysty . Wbrew komentatorom z polsatu ciagle uwazam ze dostaje za malo szansy gry. Widac ze fajnie trzyma sie na nogach i pewnie bylby z niego pozytek. No ale lepiej niech graja mlode talenty z kopczynskim na czele.

yyy, 08.08.2017 20:38:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl

fajny stanik

Hutr, 08.08.2017 20:49:15 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Kevin Randleman i tyle w temacie.

mmmmmmmmmmmmmmm, 08.08.2017 20:50:34 - *.static.ip.netia.com.pl

Tegoroczne zakupy to jest po prostu dramat...........

eeeee, 08.08.2017 20:53:12 - *.dynamic.chello.pl

berto czemu w staniku latasz po boisku?
Trochę ten brzuch jednak jest...

rozbawiony, 08.08.2017 20:57:25 - *.centertel.pl

odkupie tą koszulkę. Ważę ponad 100 kilo i nie mogę nigdzie dostać koszulki Legii w tym rozmiarze.

zyga, 08.08.2017 21:29:59 - *.58.static.3s.pl

Na ligę oldboyów w sam raz

Kiwi, 08.08.2017 21:45:47 - *.static.ip.netia.com.pl

Te zakupy Żewłakowa to istny dramat !!!!

eLka, 08.08.2017 21:52:55 - *.opera-mini.net

Ej. Pobiega to zrzuci i będzie przekot jak Vadis. Zobaczycie :)

(L), 08.08.2017 21:56:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Istny Kalu Uche

matus007, 08.08.2017 21:58:04 - *.play-internet.pl

Dajcie go do kopalni na miesiąc ,robota 10-12 godzin wyżywienie sucharek i 1,5 wody schudnie raz dwa ;)... po co diety

Tomek 82, 08.08.2017 22:24:11 - *.play-internet.pl

Dyrektor sportowy do wymiany natychmiast...I proszę nie usuwać mojego komentarza. Dziękuję i Pozdrawiam Braci po Szalu!

kr., 08.08.2017 22:29:29 - *.dynamic.chello.pl

a ja się pytam skąd ten zawodnik został kupiony i co robił przez ostatni rok, że aż tak bardzo zapuścił się? Czy poprzedni klub to tolerował?
Przy zakupie na pewno przechodził badania w naszym klubie. Skoro Legia zdecydowała się go kupić to znaczy, że zdawali sobie sprawę z tego, że przez pierwszych kilka miesięcy będzie bezużyteczny.

Wolfik, 08.08.2017 22:38:42 - *.dynamic.mm.pl

Z wypowiedzi Kolegów wynika, że jedynym realnym wzmocnieniem w lecie okazał się Mączyński. Cóż, nie od dawna wiadomo, że nasz pion sportowy się nie sprawdza. Wszyscy to widzą oprócz właściciela. Ale i tak większość będzie zarzucała Magierze, że nowi nie grają.

MM, 08.08.2017 22:47:13 - *.internetdsl.tpnet.pl

Tak, będzie z niego przekot. A dokładnie kot. Kot Garfield :)

Kamil, 08.08.2017 22:59:02 - *.play-internet.pl

Jak możecie pisać,ze nic nie pokazał? chyba inny mecz oglądaliście !
Wiązał po dwóch. technika bajka.


Schudnie to pozamiata ;)

(L)evy, 08.08.2017 22:59:26 - *.181.internetia.net.pl

Mioduski,Zewlakow i Magiera zrobili z Legii cyrk obwoźny sado macho...To jest piłkarz?Czy sprzedawca lodów na plaży w Tajlandii?

Kidzior, 08.08.2017 23:00:30 - *.dynamic.chello.pl

A teraz mam poważne pytanie: co im daja te staniki?

Hugon, 08.08.2017 23:20:49 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Niby z nadwagą a lepszy od Kucharczyka.Jak długo to drewno jeszcze będzie męczył wzrok kibiców.

Abc, 08.08.2017 23:34:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oni mają tam chipy - w staniku są chipy, które kontrolują ich wysiłek - ile przebiegli, ile spalili etc.

Dziewczynki mają c(h)ipy ;)pasuje jak ulał

do Kidzior, 08.08.2017 23:38:50 - *.internetdsl.tpnet.pl

To są tzw. pajączki, które z jednej strony mogą zabezpieczać części klatki przed otarciami i podrażnieniami a także można je wyposażyć w np: pulsometry lub inne przyrządy sprawdzające efektywność pracy piłkarza.

Łukasz , 08.08.2017 23:52:49 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Kidzior wydaje mi się, że mają za zadanie robienie pomiarów podczas meczu ☺

(L) , 08.08.2017 23:55:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Portugalczyk hehe... to ze ma paszport albo obywatelstwo to nie znaczu ze jest portugalczykiem.

fatalczyk, 09.08.2017 00:02:11 - *.IP.cloudmosa.com

Pogonic Fatalczyka - ZERO ambicji. Jedyny sprint, jaki wykonal, to ten przy zmianie

Legionista, 09.08.2017 00:40:15 - *.226

HA HA HA Magic pokazał jaki jest poziom naszych "Obecnych" Transferów... Gdzie są osoby które pisali że Magic rotuje składem i nie zgrywa "Nowych" piłkarzy do składu... Berto - Grubasek który może być dobrym piłkarzem, ale obecnie nie jest przygotowany do sezonu (wiadomo że to wina Magica...).. Mąka - Jedyny coś pokazuje, stylem przypomina Jodłe... Włoch - na tą chwile przypomina stylem przypomina Hame (gorsza wersja Hamy) Ja jednak daje mu czas.... Moneta - poziom 2 Ligii... Większość chciała LM (ja też chciałem...) Jednak z jakim składem do LM... Wiadomo to wina Magica... Albaniec lepszy po graliśmy z nim w LM (to co że z Legią grał 2 meczy LM... Jednak to jego zasługa że osiągneliśmy 3 miejsce w grupie...) Nie wiem czy z takim składem zasługujemy na Faze grupowej LE (może wtedy Miodek by się obudził...) Każdy który chce zmienić trenera.. Oczywiście możecie zmienić itp... Tylko nie wiem i nie jestem pewny: czy do dobry pomysł bo przyjdzie "Nowy" trener który jest na takim poziomie co obecne transfery... Jestem za Magicem bo "normalność" trzyma...

anatolij, 09.08.2017 04:15:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl

a ja wam powiem że gość moim zdaniem będzie prze kotem.
jak z taką nadwagą w zasadzie robił co chciał (fakt niewychodziło do końca ) ale złapie forme to zobaczycie że będzie grajkiem roku..

tomiacb do kiwi, 09.08.2017 06:50:44 - *.18-2.cable.virginm.net

zapominasz chyba ze kasę trzyma miodek. Czemu żewłak był w stanie ściagnąć VOO, Nagy czy Moulina, a teraz ściąga sam szrot? Ciężko skojarzyć fakty, czy za mało doświadczony jesteś na tym świecie, żeby wiedzieć że decyduje ten co wykłada hajs? Żewłak to może sobie conajwyżej rekomendować zawodników, świecić mordą za nieudane transfery i poruszać się w zakresie na jaki pozwala mu kasa. Mamy skąpca własciciela co widać było po podejściu do zakupu Mąki, to samo teraz z Mitriciem jest czy jak mu tam. Gosć wyceniany na milion czy połtora, klub liczy na dwa, a Legia wyjeżdzą z ofertą 750 tys. Uważasz ze to skąpstwo żewłaka czy miodka?

Ja do Kidziot, 09.08.2017 07:00:28 - *.18-2.cable.virginm.net

Trzymaja cycki
A powaznie jak nie wiesz co to jest tzn ze sie wogole pilka nie interesujesz
Tyle

tekken (L), 09.08.2017 08:04:37 - *.92

Ma duży potencjał i bardzo pozytywne nastawienie. Trzeba doprowadzić go do formy. Niech gra.

LW, 09.08.2017 08:38:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bedzie dobrym dobrym pilkarzem tylko musi grac ! LEGIA !!!

vitafit, 09.08.2017 08:40:51 - *.74

Pamiętacie Vadisa na początku? moim zdaniem dobrze się pokazał, a z dnia na dzień może być tylko lepiej :)

Jaco, 09.08.2017 10:15:50 - *.ignite.net

Nie każdy facet z widłami to Posejdon i nie każdy piłkarz z brzuchem to Vadis... Nie ma co gdybać, czas pokaże :)

krysik, 09.08.2017 10:19:39 - *.dynamic.mm.pl

Zaliczył asystę !!!!!

Gravesen, 09.08.2017 10:30:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Vadisa też wyzywaliście od grubasów....

JANUSZ, 09.08.2017 10:44:36 - *.70

MAMY DRUGIEGO PĄCZKA :) VOO TEŻ BYŁ GRUBSZY A GRAŁ NAJLEPIEJ W EKSTRAKLAPIE

lw73, 09.08.2017 16:39:28 - *.dynamic.chello.pl

VOO też był miał nadwagą a jak doszedł do siebie to porozstawiał ligę po kątach

nie wiecie ze, 09.08.2017 17:38:20 - *.dynamic.mm.pl

nie wiecie ze to teraz sposob na transfery bierze sie otylych w koncu kiedys odpala a jak nie to zawsze bedzie mozna sie posmiac zamiast plakac :D

krys008 , 09.08.2017 19:38:00 - *.serv-net.pl

Jako dobre, ale mimo wszystko chciałbym, żeby to jednak był Poseidon, tzn Vadis.
Magiera dostaje takich Necidów, Chukwów w zaciasnych stringach, otyłych Bertów i później ma awansować do LM. Sprzedają filar drużyny, kapitan kontuzja i leczenie u znachora ( drugi Ivica). Jodłę porwali kosmici, jakieś plagi egipskie.

Legionista, 10.08.2017 17:31:24 - *.226

@krys008 he he :) Jeszcze dodam że Wulkan z martyniki zniknął :I Nie wiadomo gdzie on i co robi :I Może z Jodłą zostali porwani przez kosmitów :)

krys008 , 10.08.2017 21:43:22 - *.serv-net.pl

No fakt zapomniałem o naszym pianiście. Kurczę, aż trudno w to uwierzyć, że tyle zadziwiających rzeczy nas spotyka w tak krótkim czasie. Tu nawet Wołoszański tego nie ogarnie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.