Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 8 sierpnia 2017 r. godz. 20:22

Radović nie zagra do końca roku?

Mishka i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Miroslav Radović prawdopodobnie nie pojawi się już w tym roku na boisku. Zawodnik Legii niebawem przejdzie zabieg, który wykluczy go z gry na kilka miesięcy. - Miałem w planie, aby dzisiaj zagrali "Rado" i "Jodła". Wczoraj zapadła jednak decyzja, że nie przyjadą do Puław. Sytuacja z Radoviciem jest poważna. Wszystko wskazuje na to, że podda się zabiegowi i nie będziemy mogli na niego liczyć do końca roku - stwierdził po meczu z Wisłą Jacek Magiera.



Komentarze: (48)

Mariano, 08.08.2017 20:31:57 - *.dynamic.chello.pl

No to mogiła bez Vadisa i Rado to my tracimy całą ofensywę:(

@rek, 08.08.2017 20:37:29 - *.dynamic.chello.pl

Cytaty wybrane...
- Dajmy czas Magicowi...
- Magic niedługo poustawia zespół...
- Wróci Rado to będzie bardzo dobrze...
- Legia zawsze długo się rozpędza...

Buhahahahaaaaaa... No to po dzisiejszej "jakości" gry zespołu MP vs. outsider II ligi oraz po tych tych newsach o Rado i Czerwińskim to chyba naprawdę dłuuuuuuuugo będziemy się "rozkręcać"... Oby nam kuźwa sezonu starczyło... Pozdro (L)

Legionista, 08.08.2017 20:49:15 - *.226

Czas Miodek na transfery ;) Rado wróci na wiosne zagra kilka meczy i za pewnie zakończy karierę w Legii :I Obiecał kiedyś że zakończy karierę w Legii i dotrzymał słowa :) (L)egenda :)

ups, 08.08.2017 20:53:51 - *.dynamic.chello.pl

No to praktycznie oznacza koniec Rado...
to już nie ten wiek...

lol, 08.08.2017 20:54:27 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Rado juz raczej zakonczy kariere nawet jak zagra za rok to kiedy dojdzie do formy

Sebix z Targowej, 08.08.2017 21:01:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam nadzieję, że pokryje to ze swoich, w końcu sporo zarobił w Chinach

Heh, 08.08.2017 21:05:35 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Profesjonalizm

toudi, 08.08.2017 21:10:30 - *.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

no to co Rado, kuźwa, do tej pory robił ? wcierał bobrowy tłuszcz od znachora ?

Piotr, 08.08.2017 21:11:55 - *.52.ipv4.supernova.orange.pl

Po takiej kontuzji i takiej długiej przerwie, szczególnie w tym wieku jakim jest Rado, nawet jak wróci to już nic wielkiego z niego nie będzie..
Zresztą ostatnie mecze kiedy grał , dobitnie pokazały że czas Radovicia dobiegł końca, lubię faceta , mam do niego wielki szacunek ale bądzmy realistami.

eLka, 08.08.2017 21:12:12 - *.opera-mini.net

Bardzo zła wiadomość. Obawiam się że będzie to samo co z Ivicą. Rado chłopie życzenia zdrowia i powrotu na boisko!

ELTON, 08.08.2017 21:12:47 - *.static.ip.netia.com.pl

"Miałem w planie, aby dzisiaj zagrali "Rado" i "Jodła" - CZYLI PRZEDWCZORAJ ZAKŁADALI, ŻE RADO JEST PRAWIE ZDROWY

"Wczoraj zapadła jednak decyzja, że nie przyjadą do Puław. Sytuacja z Radoviciem jest poważna. Wszystko wskazuje na to, że podda się zabiegowi i nie będziemy mogli na niego liczyć do końca roku" - CZYLI WCZORAJ DOPIERO ZROBILI POŻĄDNE BADANIA. WTF, GDZIE SĄ JAKIEŚ SŁUŻBY MEDYCZNE W TYM KLUBIE???? JEŚLI RADO MA POWAŻNY URAZ TO NIE POWINIEN PRZYGOTOWYWAĆ SIĘ TYLKO PODDAĆ OD RAZU ZABIEGOWI. KTO ZA TAKA FUSZERKĘ PŁACI???

mietek, 08.08.2017 21:16:03 - *.ssp.dialog.net.pl

@ @rek: Fakt. Może to już czas, żeby mu zaproponować inną funkcję w klubie (jeśli chce) i zmodyfikować kontrakt. Zszedłby z dużego wynagrodzenia i zwolnił jedno miejsce w składzie dla kogoś młodszego.

No i chyba pora na transfer jakiegoś skrzydłowego, bo liczenie na to, że Rado się w końcu wyleczy, to jak niedawne czekanie na Vrdoljaka.

Www, 08.08.2017 21:40:21 - *.dynamic.chello.pl

Mial zagrac dzisiaj ale sorry pomylilo sie cos w klubie i nie zagra juz w tym roku.parodia trwa w najlepsze.

farba, 08.08.2017 21:44:48 - *.kamnet.pl

Rado wróci szybciej niż wam się wydaje to serbski charakter no chyba że operacja nie przyniesie zamieżonego efektu...?

miron, 08.08.2017 21:49:40 - *.centertel.pl

AMATORKA totalna AMATORKA tyle czasu potrzeba było żeby stwierdzić że Rado jednak musi przejść zabieg....?szkoda że nie na wiosnę się obudzili ....i te wzmocnienia Hildeberto transfer o 20 kilo za wcześnie Sadiku może coś z niego będzie Włoch jako zastępca VOO raczej nie spełni oczekiwań to nie jest potencjalny lider drużyny Moneta dobrze wydana ale w ruchu Chukwu dał bym mu jeszcze szansę Sanogo?Mąka może chleb z tego wyrośnie oby nie zakalec....to są wzmocnienia na LM ?to na LE i Ekstraklape nie wystarczy niestety i nie czepiał bym się Jacka Magiery...tak krawiec kraje jak mu materiału starcza zespół jest jeszcze bardziej osłabiony niż w poprzednim sezonie.

Adas, 08.08.2017 21:50:16 - *.dynamic.mm.pl

Rado kończy karierę .

0055gp, 08.08.2017 22:08:29 - *.101.ipv4.supernova.orange.pl

To teraz proszę o komentarz redakcji kto dopuścił do takiej sytuacji z Rado. Z doniesień wynikało, że całą wiosnę grał z kontuzją (co już jest idiotyzmem i nie pomagają tu tłumaczenia trenera, że wiązał dwóch zawodników przeciwnika, przecież to jest świadome niszczenie swojego zawodnika), po czym wysłano Go na jakieś masaże czy inne czary - jest chyba w Legii zespół medyczny odpowiedzialny za zdrowie zawodników.
Przecież to sytuacja pisz wymaluj jak z Ivicą. Na to naprawdę brak słów, ci medycy kwalifikują się pod pozbawienie praw do zawodu.

lol, 08.08.2017 22:14:46 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Na Rado juz liczyc nie mozna - potrzebny transfer

Cch, 08.08.2017 22:18:48 - *.dynamic.mm.pl

Ja p******* . Amatorzy totalni. Najpierw Rado gra totalnie bez formy z kontuzja koncowke sezonu, pozniej licza na to ze moze sie uda bez operacji i na koncu jak juz ma wracac to go operuja. Mozna bylo to bardziej zj***¢ ?

do Elton , 08.08.2017 22:27:22 - *.play-internet.pl

Dobrze gadasz Brachu

jim, 08.08.2017 22:29:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mógł to zrobic 2 miesiące temu," fachowcy" stwierdzili że może się uda bez no to dzisiaj mamy tego efekt.

Legionista, 08.08.2017 22:33:15 - *.226

Rado powinien zakończyć sezon w tym sezonie (zagra kilka meczów na wiosne i pożegnalny mecz) Jednak w Legii trzeba: Obrońce, Skrzydłowego, rozgrywający oraz Napastnik. Myślę że jak Legia bez tych wzmocnień nie może i nie będzie grała w LM...

m4pierwszy, 08.08.2017 22:41:04 - *.eaw.com.pl

przypominam formę Rado sprzed kontuzji - był cieniem samego siebie i może nawet Kuchego. Żadna strata, ogrywać nowych.

Wolfik, 08.08.2017 22:48:01 - *.dynamic.mm.pl

@rek @mietek: Zaraz, zaraz Koledzy. O ile pamiętam, to oboje domagaliście się, by grali nowi, bo przecież w większości klubów (choćby w Lechu) nowi nie muszą się aklimatyzować. No i Beto zagrał....podobało się???

Na tą chwilę jedynym realnym wzmocnieniem okazuje się Mączynski. Pasquato nie będzie nowym Vadisem a Sadiku nie będzie nowym Prijoviciem. Moneta nie nadaje się do Legii, nie mówiąc o Szwochu. Radovicia pewnie też już nie zobaczymy, chyba że w meczu pożegnalnym. Naprawdę, uważam że Magic ma po prostu przej......

Panowie naprawdę nie chcę i nie lubię złośliwości. W szczególności do Braci Legionistów. Uważam jednak że pretensje powinny być skierowane zdecydowanie pod inny adres.

Hugon, 08.08.2017 23:27:40 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Przecież Rado był w Serbi u znachorki która miała go wyleczyć ,a on pojechał podymał i wrócił .

Arek, 08.08.2017 23:37:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@wolfik, no cóż, nic dodać, nic ująć.

Rafał PrgPłn., 09.08.2017 00:26:09 - *.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Żeby tylko nie było tak jak z Ivicą Vrdoljakiem... Miro, powodzenia i wracaj szybko na boisko :-)

Legionista, 09.08.2017 00:26:12 - *.226

@Wolfik Popieram cie :) Jak widzę twój komentarz to od razu się chce czytać :) Teraz przygotuj się bo zaraz będą ci pisali że "płacą" ci z "zarządu" Legii lub "Magic" czy jak go nazywają "Tragic"... Berto za 1-2 miesiące będzie dobrym wzmocnieniem na naszą Lige, ale to nie piłkarz typu Odjidja (jak nie którzy pisali..) tylko jest piłkarzem który musi się wiele nauczyć i robi błędy (Taki: Duda, Nagy, Szymański) Jednak w naszej Lidze będzie "Odjidją"...

@rek, 09.08.2017 00:26:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

do Wolfik
....a ile ten biedaczek Berto pogral.? 15 minut..? Spoko, odpali. Vadis gubił brzuszek przez 2 m-ce... Ale kilka dobiegow do pilki zrobil więc ma zryw do piłki. Poza tym to on asystował przy golu Sadiku... Pozdro (L)

oLaf, 09.08.2017 00:46:45 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Rado - dużo zdrowia!!!!

Niestety, jak Rado cała wiosnę grał z kontuzją to JEDYNA rozsądna decyzja to ... 5 czerwca ''pod nóź"!

Medycyna sportowa jaest na takim poziomie teraz, ze nawet Milik tydzień po operacji zaczął chodzić o a po 2-ch miesiącach grał!

Czy my w Legii mamy jakiś sztab medyczny czy - jak zwykle- czekamy na ''znachorów z Serbii" a potem "mądry Polak po szkodzie"...

Dylu, 09.08.2017 01:52:35 - *.dip0.t-ipconnect.de

No wlasnie Wolfik ma racje! Co ma Magic zrobic? Sam wyjsc na boisko? Jakby mogl to by wszedl razem z Aco ale chyba nie tedy droga.
Problem w Legii polega na tym, ze od lat jest obrana strategia krotkoplanowa. Zamiast dac trenerowi czas na wdrozenie swojej wizji oraz dac mu wladze nad transferami to zawsze jest tak, ze przychodzi nowy sezon, slabsze wyniki, wszyscy krzycza "xyz out!!", "miej honor i odejdz" itp. Wladze temu przyklaskuja, przychodzi nowy trener, dziala efekt nowej miotly, mistrzostwo lub puchary wpadaja. Coz jednak z tego skoro za rok jest dokladnie to samo? Dlaczego Rado gral z kontuzja? Dlatego, ze inni, zdrowi grali gorzej. Trzeba bylo na szybko cos wymyslec zeby ten sezon dograc, zdobyc MP za wszelka cene a pozniej sie pomysli. Na dluzsza mete niestety nie tedy droga.
Druga sprawa, to byl to sezon stulecia Legii. Trzeba bylo to wygrac za wszelka cene dlatego rowniez Rado gral z kontuzja. Gdybysmy nie zdobyli mistrzostwa to bylby wielki wstyd. Zj...ane totalnie stulecie.
Mam nadzieje, ze Miodek nie zwolni nam Magica. Bo to jedyny trener ktory zna realia w Legii. Co wy myslicie, ze przyjdzie czarodziej i nagle druzyna zacznie grac z polotem? W naszej lidze nie ma gry z polotem. Jest pilka silowa. Polegajaca na wybieganiu kazdego meczu. Na walce wrecz na pograniczu faulu. To nie jest liga hiszpanska, czy wloska gdzie swietnie wyszkoleni technicznie gracze tworza swietne widowisko. Legia gra na przeciw drwalom, ktorzy stawiaja autobus w bramce i nastawiaja sie na kontry. My natomiast nie mamy zawodnikow, ktorzy sa technicznymi wirtuozami. Dlaczego Kucharczyk tak pasuje do Legii i od kilku sezonow ratuje nam dupe? Bo wlasnie jest takim walczakiem, ktory ma szybkosc i charakter. Typowy zawodnik dupoklasy.

no ale..., 09.08.2017 03:50:31 - *.dynamic.chello.pl

za to jest Mączyński...

Kajtus Czarodziej, 09.08.2017 05:59:04 - *.range86-149.btcentralplus.com

Ostatnio jakos coraz czesciej krytykuje Nasz Klub ale trudno oprzec sie wrazeniu ze inaczej sie nie da! Po co my wlasciwie mamy ta klinike medyczna na stadionie? .. amoze inaczej.. KOGO sie w tej klinice zatrudnia????? W teorii wszystko pieknie, wszystko na miejscu, sami specjalisci, na wszystko ida milony euro (bo jak nie to gdzie sa pieniadze z awansu do Ligi Mistrzow????????).. ale jak przychodzi co do czego to wszedzie jest dziadostwo! Ile miesiecy lekarze z kliniki na Legii potrzebuja zeby postawic diagnoze??? a moze tam pracuja sami rzeznicy albo paralitycy? Po tylu miesiacach gdzie wygladalo ze wszystko jest dobrze, nagle Rado bedzie mial zabieg???!!!!! Wyglada na to ze Klub zasiegnal opinni kogos z zewnatrz, bo nie wierze ze raptem ktos po paru miesiacach tam zmadrzal!!!!!!! Kiedy my sie przestaniemy wstydzic za to co sie wyrabia w Legii? Czy za te pieniadze ktore sie w Legii placi nie mozna znalezc kompetentnych ludzi do pracy??????????

Do Wolfik, 09.08.2017 06:03:49 - *.play-internet.pl

Przecież ten @rek to jakiś oszołom. Nie warto czytać jego komentarzy. On zawsze wszystko i wszystkich krytykuje. Taki typowy Janusz malkontent. On zapewne byłby najlepszym prezesem, trenerem i zawodnikiem w jednym.

@rek , 09.08.2017 08:51:37 - *.dynamic.chello.pl

do Wolfik, do Legionista, do Arek, do Do, itp.....
Panowie szydercy, mam 3 małe pytanka...:)))))

Jak padła pierwsza bramka..?
Otóż Mączyński po podaniu Czukwu...

Jak padła trzecia bramka..?
Nagy po podaniu Czukwu...

Jak padłą czwarta bramka..?
Sadiku po podaniu Berto...

Nie licząc zatem drugiej bramki, zdobytej po samobójczej główce, to pozostałe 3 bramki wypracowali/strzelili NOWI ZAWODNICY z obecnego okienka transferowego... Nadal uważam, iż Magic powinien dawać nowym graczom więcej czasu na boisku, a wtedy "nowi" odpłacą to z nawiązką...

Mizeria jest nadal w rozgrywaniu i obronie, a zatem brakuje dobrego ŚO i super kozaka do rozgrywania piłek (chyba, że i Pasquato z czasem także odpali...)

Vinny, 09.08.2017 10:20:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Trenera z jajami dajcie to i z tych pajacykow coś wydobędzie. Dziwi mnie brobienienie trenera? Na jakiej podstawie? Co on w karierze osiągnął? Jakim autorytetem jest dla piłkarzy??? Taki Włoch strajku w twarz i się śmiej. Mistrza Polski prowadzi chłop, co w 2 lidzeprzez kilka kolejek coś pogral. Teraz zadowolony bo z rywalem godnym Legii wygrał 4:1 szacun trenerze. Plany zrealizowane? Na wsi zadowoleni? To teraz spakuj się i odejdź. Nie masz honoru człowieku. Przyszedłeś bo dali ci najmniejsza pensje z możliwych. Mistrza wygrało CI 2 ZAWODNIKOW, a teraz pokaż swój kunszt trenerski. Tutaj także barany jak wolfik wierzą w pana szkole. Tylko niech kupią panu z 2 gwiazdy, co to sezonowane wygrają haha. Parodia nie Mistrz. Kupowanie piłkarzy , którzy potrzebują czasu to chyba Termalica powinna się zająć, a nie kandydat do LM. Nie ma szans na mistrzostwo. W pucharach sheriff wciąż to groźny dla nas rywal LOL.Trenerze idź się uczyć do Zagłębia i za kilka lat przyjdź jak zdobędziesz z nimmistrzostwo. Póki co w szatni dla piłkarzy jestem nikim. Może Polacy Ci kojarzą, ze grales tu kiedyś ale reszta ma poprostu zawale. Przyszli się odbudować i jechać dalej. Klub jest zarządzany amatorsko i prezesowi podobają się wyczyny jego podwładnych. Cyrk :)

mietek, 09.08.2017 13:24:56 - *.ssp.dialog.net.pl

@Do Wolfik: A takim jak Ty wystarczy, że wygramy z jakimiś ogórami i już piejecie z zachwytu, jacy to najlepsi na świecie jesteśmy. Tylko ciekawe, gdzie wszyscy znikacie po meczach z Zabrzem, Koroną, Niecieczą, Arką itp.

@Wolfik: Wróć do moich komentarzy i sprawdź, co dokładnie pisałem. Ja się wściekam na to, że w innych klubach nowi zawodnicy z miejsca dostają pierwszy skład, a u nas kilkumiesięczna aklimatyzacja, zbijanie wagi, leczenie pęcherzy na wacku czy kij tam jeszcze wie co. I chodzi mi o to, dlaczego gdzie indziej ci nowi mogą od razu wskakiwać do składu, a u nas nie. Wyjścia są dwa: albo mamy trenera, który nie potrafi nowych zawodników poustawiać na boisku, albo świadomie sprowadzamy do klubu inwalidów na odbudowę.

@Vinny: Złote słowa.

Alex uk, 09.08.2017 13:53:21 - *.144

Sciagac Wolskiego z Lechii, nim ktos powie ze to len, ze uciekl dla kasy itd, ale to bylo by najlepsze rozwiazanie, mlody jeszcze, nie musi sie zgrywac, odchudzac i rozumie po polsku

Wolfik, 09.08.2017 13:59:31 - *.238

@rek: Kolego, jak pisałem nie chcę by ktokolwiek (a Ty w szczególności) odbierał moje zdaje jako szydzenie. Nie to jest moim zamierzeniem, naprawdę.

Mnie chodzi o to, by zwrócić Twoją uwagę na fakt, że trener ma rację mówiąc że piłkarz Berto nie jest przygotowany do gry po 90 minut. Sam to niejako potwierdziłeś w swoim poście. Ja wcale nie twierdzę że z Berto kiedyś nie będzie kawał gracza - ba ja bardzo chciałbym by tak się stało. Tylko, że to może być we wrześniu, październiku ale nie teraz. Bo teraz po 90 minutach Berto mógłby zwyczajnie zejść z tego świata.
Tylko ( i aż) o to mi chodzi :).
Pozdrawiam :).

77/82, 09.08.2017 14:37:50 - *.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@m4pierwszy: co ty chrzanisz za bzdury? Przed kontuzją (jesień) to był najlepszy po Vadisie piłkarz Legii. Na wiosnę grał słabo bo JUŻ był kontuzjowany. Skąd sie biorą tacy debile jak ty? Zresztą masz teraz Legię bez Rado, cudownie grają.

@rek do Wolfik, 09.08.2017 15:18:42 - *.dynamic.chello.pl

Ale nadal Kolego ;)))))) nie odpowiedziałeś mi publicznie na te moje 3 niewinne pytanka, a mianowicie kto wczoraj strzelił bramkę nr 1, nr 3 i nr 4 oraz po czyich podaniach padły te wspomniane bramki..? A może obaj oglądaliśmy wczoraj inne mecze..? Pozdro (L)

Zajmon Szczecin , 09.08.2017 18:11:58 - *.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wobec kontuzji Rado nie czas zatem na przejście na grę dwoma napastnikami? Zastanów się nad tym trenerze bo pewnie żadnych wzmocnień juz nie będzie. Oczywiście taktykę trzeba dobrać pod przeciwnika i grać różnym systemem.

Legionista, 09.08.2017 18:19:23 - *.226

@rek "Jak padła pierwsza bramka..?
Otóż Mączyński po podaniu Czukwu...

Jak padła trzecia bramka..?
Nagy po podaniu Czukwu...

Jak padłą czwarta bramka..?
Sadiku po podaniu Berto...

Nie licząc zatem drugiej bramki, zdobytej po samobójczej główce, to pozostałe 3 bramki wypracowali/strzelili NOWI ZAWODNICY z obecnego okienka transferowego... Nadal uważam, iż Magic powinien dawać nowym graczom więcej czasu na boisku, a wtedy "nowi" odpłacą to z nawiązką..." 2 bramki... Nie 3!! Czukwu jest od stycznia czy lutego... Cały czas mówię że z Berto (za miesiąc lub dwa),Mąki będzie coś (normalne wzmocnienie) Na tą chwile Sadiku i Włoch to są uzupełnienia kadry, a nie poważne wzmocnienia.... Sadiku który marnuje "100%" sytuacje - mógł strzelić z wisłą 3-4 bramki.... Jednak nie wykorzystał... Mógł wejść do zespołu jako bohater (mógł strzelić z Astaną, termaliką itp...) A jednak nie wykorzystał (może odpali na jesień lub na wiosne... Nadal jednak nie mamy napastnika i jak chcemy podbić LM lub MP... W poprzednim sezonie gdybyśmy nie mieli NIKO to też byśmy nie weszli.... Można powiedzieć że na wiosne mieliśmy szczęście że wygraliśmy Ligę (bez napastnika..) Jednak teraz będzie trudniej... Nie mamy napastnika, obrońce i rozgrywającego pomocnika który weżmie na siebie grę i zapewniam że jak się zmieni trener.... To na pewno gra się nie zmieni... Włoch miał 20 min do gry z Termaliką... Nic nie pokazał, a mógł zostać "bohaterem" mógł prowadzić gre Legii i pokazać trenerowi że jest gotowy do gry.... Tak samo było z: sandecją, Astaną, Wisłą puław.... I jak ma trener dawać takiemu graczowi szanse... Wolał dać szanse Szymańskiemu z Astaną.... A on pokazał że umie grać i pewnie będzie dostawał więcej szans....
"Mizeria jest nadal w rozgrywaniu i obronie, a zatem brakuje dobrego ŚO i super kozaka do rozgrywania piłek (chyba, że i Pasquato z czasem także odpali...)" Pasquato nie da sobie rady ponieważ stylem przypomina Hame... Miałem nadzieje że z denisem Vavro nie jest plotka... A okazało się..... Co Poloniści muszą zrobić by Miodek ich wywalił.... Jak oni są Miodkowo-Leśnego Misiewicze.... A miałem racje że ta zmiana właścicieli nic nie da ponieważ to taki sam "układ".... @Wolfik w sprawie inwestora miał racje i popieram jego słowa!!!

rdzenny, 09.08.2017 18:52:55 - *.cluster-e.forcepoint.net

panowie mamy już tylu kontuzjowanych a to dopiero początek sezonu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! myślicie że w lidze bedą odstawiać nogi aby nikt więcej z naszych nie złapał kontuzji ?????????? chyba was Bóg opuścił i naszego trenera i zarząd :)

artekketra, 09.08.2017 21:03:48 - *.dynamic.chello.pl

No ok, Rado nie mógł zagrać, ale co z Jodłą? Miło by było zagrać wreszcie 10 graczami w ofensywie...

Legionista, 10.08.2017 00:59:31 - *.226

@Zajmon Szczecin ustawienie 4-4-2 jest już przestarzała i praktycznie żaden zespół takiej formacji nie używa... A dlaczego Legia nie będzie mogła używać: 1. Kadra Legii jest na ustawienie 4-2-3-1.. 2.Ta taktyka jest dobra na kontry, nic więcej... A my mamy problemy z prowadzeniem piłki... Jak taka termalika ustawia autobus na Legie... 3.Jak nie mamy jednego napastnika tylko 3-połówki napastników czyli Sadiku drewno... Kuchy dobry zawodnik na ostatnie 20 min... Czukwu który jest lepszy na skrzydle i pewnie będzie grał na skrzydle... Ja jakoś sobie na tą chwile nie widzę Legii w takim ustawieniu... Jest to bardziej taktyka dla: Termaliki...

Kons, 10.08.2017 09:30:21 - *.8.ipv4.supernova.orange.pl

Wg mnie trener powinien dac większą szanse Hamie. Klub mu placi za duzy hajs aby trzymać takiego zawodnika na ławce. Jak się nie sprawdzi to w zimie go sprzedać do jakiś emiratow...

lol, 10.08.2017 17:00:33 - *.wroclaw.dialog.net.pl

panie Mioduski gdzie te transfery? Jak motor nie bedzie kręcił to daleko pan nie zajedzie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.