Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 8 sierpnia 2017 r. godz. 20:59

Legioniści o meczu z Wisłą

Qbas, Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Daniel Chima Chukwu: Fizycznie czuję się dobrze. Miałem długi okres przerwy i cieszę się, że w końcu udało mi się wrócić do gry. Liczyłem na występy po przedsezonowych sparingach, ale przytrafił mi się uraz. Jestem zadowolony z naszej wygranej i z tego, że zaliczyłem dwie asysty. Szkoda jednak, że sam zmarnowałem okazje do zdobycia bramki.

Radosław Cierzniak: Ostatnimi czasu jesteśmy w trudnej, ale nie tragicznej sytuacji. Znamy swoją wartość i zrobimy wszystko, aby wygrać najbliższy mecz z Piastem Gliwice. Dzisiaj pozytywem było to, że zdobyliśmy cztery bramki. Ponadto stworzyliśmy sobie wiele okazji do zdobycia goli. Oczywiście w naszej grze było sporo mankamentów. Malkontent powie, że graliśmy z drugoligowym klubem, ale to właśnie takie spotkania gra się najtrudniej. Takie zespoły zawsze wkładają w mecz sporo serca. Jeśli chodzi o ekstraklasę, to ona jest jeszcze długa i w każdym kolejnym starciu trzeba od siebie dawać sto procent.

Łukasz Moneta: Nie można nikogo lekceważyć, bo rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami. Od początku meczu chcieliśmy narzucić swój styl gry i zdobyć szybko bramki. Potrzebowaliśmy spotkania, kiedy mogliśmy rozgrywać dłużej piłkę i czuć się pewniej na boisku. Teraz skupiamy się już tylko na piątkowym meczu z Piastem.

Krzysztof Mączyński: Cieszy mnie strzelona bramka. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będę strzelał jeszcze więcej. Mecze z takimi zespołami nie należą do łatwych. Każdy gra jak najlepiej i chce się pokazać. Celem było szybkie strzelenie bramki i to się udało. Wiemy, że ostatnio w lidze trochę zawiedliśmy. Dlatego teraz będziemy chcieli zrehabilitować się w starciu z Piastem. To co jest w środku zespołu, to zostaje między nami. Wiemy jakie zrobiliśmy błędy ostatnio w meczach w ekstraklasie i co należy poprawić. Nie widziałem dokładnie kontuzji Jakuba Czerwińskiego. Boisko było grząskie i być może to było powodem jego urazu. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego.



Komentarze: (24)

Abc, 08.08.2017 21:05:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak zwykle brak wypowiedzi po meczu, po chvj mówicie toco było widac na boisku? Płacą wam za bycie komentatorem?

Hiszpan, 08.08.2017 21:18:51 - *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jakie trochę Maka? Dajecie du...y po całości.

komar , 08.08.2017 21:28:18 - *.adsl.inetia.pl

Naprawdę dobry występ Daniel.Popraw tylko skuteczność i powinien być 1 skład

bartezfl, 08.08.2017 21:52:14 - *.122

czy nie przypina wam to czegos powinien usunac sie w cien i wstydu nie przynosic
z neta :
Jacek Magiera, czyli gadanie bez sensu
09 SIERPNIA 2008, 00:19
0


Warszawski klub nie będzie wygrywał dopóki będą w tym klubie pracować ludzie opowiadający takie kocopały jak Jacek Magiera. „Kulfon”, jak mówili na niego kiedyś koledzy z młodzieżowej reprezentacji Polski, albo „Babcia Kiepska” jak nazywali go później koledzy z Legii po meczu z Polonią stwierdził tak:
– Zagraliśmy całkiem niezłe spotkanie, a do zwycięstwa zabrakło nam konsekwencji w ostatnich dziesięciu minutach pierwszej połowy meczu. Początek był dobry, wszystko szło do przodu, zdobyliśmy bramkę. Potem nastał ten okres przestoju i zwolnienia tempa gry. Polonia strzelił nam wtedy dwie bramki. Gdyśmy przez te dziesięć minut grali tak jak przez pierwsze trzydzieści to wygralibyśmy ten mecz.
Nie no, ludzie. Lubimy te stwierdzenia „zabrakło konsekwencji” – typowe puste hasło, które nic nie znaczy, a które się powtarza przy każdej okazji. Wygralibyśmy, ale „nastał ten okres przestoju”. No super, tylko że właśnie na tym polega piłka, żeby okres przestoju (przekładając na język polski – tragicznej gry) nie następował.
Poza tym co to za gadanie, że „gdybyśmy przez te dziesięć minut grali tak jak przez trzydzieści to wygralibyśmy mecz”. A gdyby Polonia grała przez te trzydzieści minut tak, jak przez te dziesięć, to co wtedy? Albo gdyby grała przez dwadzieścia minut tak jak przez dziesięć, a Legia przez czterdzieści tak jak przez dwadzieścia? Co to w ogóle za bezsensowne wyliczanki?
Niestety, ale jak dla nas to do pracy w wielkim klubie to Jackowi brakuje jaj.

0055gp, 08.08.2017 21:55:12 - *.101.ipv4.supernova.orange.pl

Też myślę, że z DCC może być pożytek, ale musi grać regularnie.
To samo z Hildeberto.
Trzeba się jakoś pocieszać, bo ogólnie gra zespołu i technika poszczególnych zawodników to jakiś dramat - taki wtórny analfabetyzm w porównaniu do ubiegłorocznej jesieni.

MP.J(L)207, 08.08.2017 22:04:26 - *.dynamic.chello.pl

@komar i @0055gp nie chwalcie tak DCC bo na Jego szczęście prowadziliśmy bodajże już 3:0.Widać dlaczego nie gra.Pewnie na treningach partoli akcję za akcją.Ten człowiek absolutnie nie powinien grać w ataku bo się tam nie nadaje...

Pan Trener , 08.08.2017 22:04:53 - *.adsl.inetia.pl

Panie trenerze czasu chyba pomyśleć nad ustawieniem z dwoma napastnikami

Kabananga, 08.08.2017 22:18:41 - *.ip.gronet.pl

Chukwu do podstawy lub chociaż niech wchodzi z ławki !

AAAAA, 08.08.2017 22:49:05 - *.play-internet.pl

A ja mam przeczucie że teraz Legia zacznie grać

ELTON, 08.08.2017 22:53:53 - *.static.ip.netia.com.pl

czy Chukwu mógłby dostać szansę pograć w ataku z Sadiku a Paskaty w pomocy? Wpienia mnie, że takie gwiazdy jak Gui, Kichy i ostatnio stratmistrz Moulin mają abonament na granie a kolesie z papierami na grę grzeją ławę, bo w naście/dziesiąt minut nie ukłuli gola, asystowali. Ci goście muszą tylko złapać rytm meczowy i będą ładować bramę na bramą

saq, 08.08.2017 23:10:58 - *.play-internet.pl

Chukwu najlepszy na placu. Nieskuteczny, ale widać, ze gość ma pojęcie. Zastawke ma. Umie na plecy gościa wziąć. Można bylo mu grac wiadomo, ze nie straci. 2 asysty, bardzo widoczny. Nastepnym razem wpadnie mu cos tylko, zeby Magiera go wystawil... Bo jak nie to sie skompromituje. Tak Kucharczyk niedojda pół dobrego zagrania nie mial.

Legia for ever , 08.08.2017 23:16:50 - *.warszawa.vectranet.pl

pamiętam Chukwu z dwumeczu z Molde, .. właśnie on ma to coś, czego Legii w obecnym składzie tak bardzo brakuje: szybkość, zwinność, przegląd gry i technikę znacznie powyżej średniej obecnego składu no i "parcie do przodu" .. nie wystawianie go to marnowanie potencjału Taki Necid, chociaż niczego wielkiego nie pokazał, dostał parę razy szansę a Chukwu mając większy potencjał ciągle grzał ławę ..

Arek, 08.08.2017 23:22:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A co mnie obchodzi, co Magiera mówił po jakimś tam meczu z Polonią ileś tam lat temu? Normalny jesteś? Wklejasz to któryś raz, ale po jaki ch...j to nie wiem. Nie oglądałem meczu, ale przeczytałem sobie relację live i wydaje mi się, że Chukwu jakby grał więcej mógłby być pożyteczny. Jak ktoś oglądał, niech się wypowie.

kurski, 08.08.2017 23:23:36 - *.ip.mgk.pl

Ten mecz z ruchem zdzieszowice jest u siebie czy na wyjeździe?

malcz, 09.08.2017 00:00:02 - *.centertel.pl

z piastem:
malarz
jedrzejczyk-pazdan-dąbrowski-hlousek
gui-maczynski-kopczynski-nagy
chukwu-sadiku

na ławce: cierzniak, broź, Moulin, Pasquato, Kucharczyk, hamalainen, berto

, 09.08.2017 00:05:13 - *.dynamic.chello.pl

Skąd oni tego monetę wytrzasneli.toż to parodia jest.W klub przedstawiał to jako wielki transfer i "wzmocnienie"

Ma ten i tamten, 09.08.2017 00:54:49 - *.play-internet.pl

Maja to i tamto a pajace odpadli ze stepami. . .w lidze, jednej z gorszych w europie dostaja po d. . . .

Chuchwu, 09.08.2017 00:59:38 - *.adsl.inetia.pl

Zagrał fajny mecz. Tylko Onyszko się do niego przypie...lił, a Borek nie oponował. Ale to Nigeryjczyk był pod grą,nie Gui, Nagy czy Kucharczyk, którzy przspali całą pierwszą połowę. W drugiej koledzy zagrali lepiej, ale Chukwu też nie gorzej. Nie lubię go, ale dzisiaj zagrał dobrze i powinno się go chwalić, a nie robić z niego kozła, nie tylko ofiarnego, co raczej punktu zaczepienia dla nowego komentatora, co chce być oryginalny a nie potrafi. Szkoda Onyszki. Brawo Czukwu!

gizior, 09.08.2017 08:08:51 - *.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wynik dobry gra slaba...

dosyć , 09.08.2017 08:14:51 - *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

"Ostatnimi czasy jesteśmy w trudnej, ale nie tragicznej sytuacji". Czytałem 3 razy i nadal nie wierzę. Nie w tragicznej, bo Jagiell
onia swój mecz wtopiła i zamiast 8 pkt. do lidera jest tylko 6. Nie w tragicznej, bo jeszcze mamy 18 w miarę sprawnych piłkarzy, z których można wystawić jedenastkę meczową. Nie w tragicznej, bo mecz o superpuchar to w zasadzie sparing, więc nic się nie stało, a przejście Astany i ewentualny awans do LM byłby dla prezesa nieopłacalny. Do tego sytuacja kadrowa i finansowa klubu zaczyna trącać działaniem na szkodę spółki.
Może na standardy GTS nie jest to sytuacja tragiczna, ale tu, do k... nędzy, jest Legia Warszawa panie Cierzniak.

Quba, 09.08.2017 08:39:46 - *.centertel.pl

Chima Chukwu marnuje setki jak Takesure Chinyama, oby zmienił swoją mentalność.

LW , 09.08.2017 08:51:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobry mecz ! LEGIA !!!

ja, 09.08.2017 09:27:48 - *.siedlce.vectranet.pl

Po tym meczu nachodzi mnie tylko jedna refleksja - grac dwoma napastnikami Sadiku i trochę z tyłu Chukwu bo naprawdę ziomeczek dużo widzi na boisku i ładne piłki wystawia . Brawo !

WWL, 09.08.2017 14:41:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bramka dla Puław 1;3 cały stadion się cieszy bramka dla Legi 1;4 stadion milczy :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.