Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 11 sierpnia 2017 r. godz. 23:30

Legioniści o meczu z Piastem

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Krzysztof Mączyński: Każdy z nas zawsze daje z siebie sto procent i chce to pokazać na boisku. Czasem mamy ciężkie momenty, ale staramy się z tym walczyć i grać o zwycięstwo. Przełomowy moment to interwencja Michała Pazdana. Potem strzeliliśmy gola na 2-0, a następnie na 3-0. Mecz się wtedy zamknął.

Nie wiem na jakiej podstawie wysuwane są opinie o naszej dyspozycji. Uważam, że z Sandecją również zagraliśmy dobrze. Cały czas graliśmy atakiem pozycyjnym i to była kwestia czasu, gdy zdobędziemy gola. Zgodzę się, że z każdym spotkaniem będziemy coraz lepiej wyglądać. Nasz start w tym sezonie nie był najlepszy, ale wszystko idzie ku dobremu. Cieszę się, że zdobyliśmy trzy punkty. Nie ważne, kto zdobywa bramki. Wiem, że moim atutem jest mocny strzał z dystansu i muszę częściej z tego korzystać. Czekamy już na kolejny mecz. Od jutra zaczynamy przygotowania do starcia z Sheriffem. Jesteśmy gotowi na to kondycyjnie. Mamy szeroką kadrę i każdy musi się do rej rywalizacji nastawić pozytywnie. Każda wygrana buduje zespół i będziemy robić wszystko, aby wrócić tam, gdzie jest miejsce Legii.

Dominik Nagy: Zgadzam się z tym, że w tym meczu obejrzeliśmy dwa różne oblicza Legii. Nie wiem jednak dlaczego tak się stało. W pierwszej odsłonie graliśmy dobrze. Dominowaliśmy, ale nie wiem dlaczego po zmianie stron nie było już tak dobrze. Najważniejsze, że wygraliśmy, bo warunki były trudne - na boisku było bardzo gorąco. Teraz z niecierpliwością czekamy już na spotkanie z Sheriffem. U siebie na pewno będziemy musieli wygrać.



Komentarze: (11)

do Maczynskiego, 12.08.2017 00:07:47 - *.centertel.pl

Każdy dawał z siebie 100% a Twoje sto procent to gra na alibi, człapanie i gubienie krycia. Drugi Helio Pinto. Pozorant na emeryturze. Zachciało Ci się grać odkad naszła Ci piłka na nogę i strzeliłes gola. Ale powiedz ze akurat tak chciałeś i mierzyłeś, to poproszę Cię o autograf

Legionista, 12.08.2017 00:44:02 - *.226

Z Mąki będzie Chleb! Jak sobie pogra tak do końca sezonu to niestety... Będziemy go żegnali do zachodniego klubu lub Chiny... Sadiku jest nie wiadomy... Ten mecz nic wielkiego nie pokazał i zobaczymy jak będzie grał za kilka dni, ale obecnie to "Dobry" transfer... Berto będzie kozakiem... Włoch jest nie wiadoma, ale jestem pewny że nie będzie takim kozakiem co "Odjidja"... Moneta-2liga... Transfery są średnie, ale nie najgorsze.... Nagy dobrze gra i też pewnie za rok od nas odejdzie ;( Razem z Szymańskim ;( Ehhh...

Patataj, 12.08.2017 02:28:33 - *.bflony.fios.verizon.net

A co ma do powiedzenia na temat tego meczu inny gwiazdor inkasujący wyższe apanaże od swojego chlebodawcy niż Maczyński poza stwierdzeniem, że cena masła przewyższa na rynku cenę mąki i nie godzący się na rozwiązanie kontraktu z uwagi na fatalną jakość swoich usług za porozumieniem stron?
I pytanie konkursowe, do wygrania talon na k... i balon, zgadnij o kogo chodzi, oraz podaj ulubiony night club tego patafiana w czasie rozgrywania meczów przez drużynę, którą aktywnie wspiera obciążając jej budżet.

Cult⚽️Legia, 12.08.2017 02:43:31 - *.53

Legii potrzeba przewodnika ,wodzireja,kumpla,zadziore,wojownika,szybkiego,kierownika,Kapitana,Rozgrywajácego, reszta nieważna,dibry szef kuchni czy szef innej kliétery zawsze jest Ojcem sukcesu,tylko kwestia woli.Legia!Mistrz!

Wola, 12.08.2017 06:29:06 - *.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do Maczynskiego:co ty pier....czlowieku.
Krzysiu bardzo dobry mecz wierze w Ciebie i zycze powodzenia.

Hiszpan, 12.08.2017 07:42:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Maka co wy tam palicie? Jaka dobra gra? Gdyby wpadło na 1:1 to bylo by pozamiatane.

Finansowe Wiersze, 12.08.2017 11:30:03 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Wygrana ok bo przeciwnik pokroju Wisły Puławy. Niestety kłamiesz mówiąc że każdy daje 100%. Weźcie się za wykończanie akcji.

Balde, 12.08.2017 12:05:35 - *.9

Do Hiszpan
W gdybaniu i narzekaniu jesteś dobry. A masz jakieś silne ale dobre cechy?
Do do Maczynskiego
No to ustawiaj się w kolejce kolego , bo przyjęcie piłki było pod strzał, a sam strzał czysty. Nie ma to jak dopierdzielać się do kogoś po pięknej bramce.

Ludziska gra dupy nie urywała ale jest zwycięstwo i przebłyski dobrej gry, których nie było. Ale dla malkontentów nie ważne czy Legia wygrywa czy przegrywa, czy ktoś gra dobrze czy nie. Najważniejsze to ponarzekać.
Współczuje rodzinie.

L, 12.08.2017 12:08:50 - *.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mączyński wiślaku myślisz, że łykniemy Twoje słówka? Ty masz nas, kibiców Legii za głupków?

Wolfik, 12.08.2017 13:07:07 - *.dynamic.mm.pl

Nadal uważam, że Mączyński to jedyne realne wzmocnienie Legii na tą chwilę. Chciałbym również kiedyś zobaczyć w środku pola parę Mączyński-Jodłowiec, bo moim zdaniem ci dwaj gracze w formie zdominowaliby środek z każdym ligowym rywalem. Cóż, pozostaje czekać i mieć nadzieję.

Zyga, 13.08.2017 13:56:31 - *.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Maka calkiem niezle i bedzie coraz lepiej. A marudy niech lepiej sie zajma zaciagiem Cygana czyli Czupa Czupsami.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.