Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Victoria Sulejówek - Legia II Warszawa - fot. Raffi / Legionisci.com
Victoria Sulejówek - Legia II Warszawa - fot. Raffi / Legionisci.com
Piątek, 18 sierpnia 2017 r. godz. 20:56

III liga: Victoria Sulejówek 1-5 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 3. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe z Victorią Sulejówek 5-1. Już w 5. minucie pierwszą bramkę zdobył Tsubasa Nishi. Po 30 minutach meczu było 2-0 po trafieniu Mateusza Majewskiego. Po zmianie stron legioniści jeszcze częściej trafiali do siatki. Bramki kolejno zdobyli: Michał Masłowski, Robert Bartczak, Aleksander Waniek. W końcówce honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Daniel Smuga.

Victoria nie była w dniu dzisiejszym bynajmniej słabym przeciwnikiem (kilkakrotnie groźne strzały z okolic linii pola karnego musiał wyłapywać Jakub Szumski), ale na dobrą sprawę wynik mógł być raczej wyższy - gola Majewskiego nie zaliczył sędzia uznając, że napastnik Legii (należący dziś do wyróżniających się postaci na boisku) zbyt energicznie rozpychał się w walce o piłkę. Strzał Roberta Bartczaka (który już chwilę wcześniej minimalnie spudłował z bliska) wybił z kolei z linii bramkowej obrońca. Po przerwie najbliższy podwyższenia wyniku był przy stanie 0-5 Piotr Cichocki, który trafił w poprzeczkę; gorąco było także po uderzeniu Bartosza Olszewskiego, który omal nie zaskoczył Łysika uderzeniem z rzutu wolnego oraz po uderzeniu Łukasza Turzynieckiego, który trafił w boczną siatkę. W końcówce odważniej zaatakowali gospodarze, których wysiłki zostały nagrodzone w 85. minucie. Warto dodać, że chwilę wcześniej na boisku w drużynie Victorii pojawił się wychowanek Legii 2000 Daniel Cichocki, dla którego był to seniorski debiut.

III liga: Victoria Sulejówek 1-5 (0-2) Legia II Warszawa
0-1 - 5' Tsubasa Nishi
0-2 - 29' Mateusz Majewski (as. Aleksander Waniek)
0-3 - 51' Michał Masłowski (as. Mateusz Majewski)
0-4 - 61' Robert Bartczak (as. Michał Masłowski)
0-5 - 64' Aleksander Waniek (as. Michał Masłowski)
1-5 - 85' Daniel Smuga

Legia: 1. Jakub Szumski - 24. Łukasz Turzyniecki, 5. Tomasz Wełnicki, 4. Mateusz Żyro, 13. Łukasz Moneta (46' 25. Bartosz Olszewski) - 20. Miłosz Szczepański, 6. Aleksander Waniek, 14. Tsubasa Nishi (69' 17. Grzegorz Aftyka), 8. Michał Masłowski, 16. Robert Bartczak (64' 18. Piotr Cichocki) - 9. Mateusz Majewski (67' 19. Michał Góral)

Rezerwa: 12. Józef Burta, 3. Mateusz Bondarenko


Victoria: 1. Mateusz Łysik - 5. Norbert Jędrzejczyk, 11. Dawid Makuch (70' 6. Bartłomiej Szulim), 17. Michał Dobkowski, 21. Daniel Smuga, 23. Sebastian Pindor, 27. Rafał Goluch (83' 20. Daniel Cichocki), 30. Bartosz Bobrowski, 33. Wojciech Gorczyca, 70. Krzysztof Możdżonek (62' 8. Wiktor Lach), 86. Samuelson Odunka (70' 14. Kacper Roszak-Kasza)

Rezerwa: 12. Piotr Pruszyński, 15. Julian Świątek, 19. Jan Dźwigała

Strzały (celne): 17 (10) - 13 (7)

żółte kartki: Gorczyca (Victoria)

widzów: 1300.

Tabela, wyniki i terminarz III ligi



fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com



Komentarze: (25)

L, 18.08.2017 21:02:32 - *.connect.netcom.no

Ninja zaladowal brame,no nie moge!

andreas, 18.08.2017 21:03:31 - *.dynamic.chello.pl

No to bierzmy Japończyka do pierwszego zespołu i niech rozgrywa.

andreas, 18.08.2017 21:04:38 - *.dynamic.chello.pl

Motorycznie są lepiej przygotowani niż jedynka

Piotr, 18.08.2017 21:08:30 - *.83.ipv4.supernova.orange.pl

Ja bym brał Japończyka do podstawowego skladu !
Imię zobowiązuję !

JAK, 18.08.2017 21:12:11 - *.centertel.pl

Taki meczyk 1 na 2 dwójkę i chyba stawiam na 2...

yyy, 18.08.2017 21:13:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

jak tak dalej pójdzie, to z letnich transferów najwięcej pożytku będzie z tsubasy :D

m4, 18.08.2017 21:15:32 - *.dynamic.chello.pl

Narszescie mam Tsubase historia pokazuje, ze winien wygrac wszystko nawet z niemcami i Brazylia do skladu go za kopczynskiego

d, 18.08.2017 21:24:03 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

a Masłowski 2 asysty i bramka ;D

PiotrŻo(L)iborz, 18.08.2017 21:27:33 - *.play-internet.pl

Pisałem po pierwszym jego meczu, że Kapitan Tsubase powinien grać w jedynce, Jacek sprawdź go

LW, 18.08.2017 21:32:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Walczyc o awans do II ligi ! LEGIA !!!

Kiełbasy w góre!, 18.08.2017 21:59:36 - *.dynamic.chello.pl

Dawac Tsubase do jedynki. Dokupić braci Taszibana na skrzydla zamiast roztytych Gujlerme i Drewnialczyka i golimy wszystkich po 4-5 do zera

Legionista, 18.08.2017 22:18:48 - *.226

W końcu Masło znalazło swój poziom ;D Tsubasa może być dobry :)

Cult⚽️Legia, 18.08.2017 22:21:50 - *.55

Teraz tylko piłkarzy szukac brać ich trenera!!lub!dać!trzeciego trenera !✨⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️✨

Toni, 18.08.2017 22:23:36 - *.pools.vodafone-ip.de

do d
Bo to jest jego poziom.

Arek, 18.08.2017 22:37:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@andreas, bo w dwójce nie ma Krzepoty.

Legionista, 19.08.2017 00:12:35 - *.226

@Arek, Może i Krzepota nie jest idealny, ale on pracuje z Legią od wielu lat... Wszyscy są zadowoleni że Legia Czerczesova była dobrze przygotowana do sezonu.... Tylko że Krzepota pracował z Czerczesovem.... (http://legia.com/aktualnosci/tok-gra-legia-odc-13-boguslaw-lesnodorski-i-sebastian-krzepota-48553) :I

łajdak, 19.08.2017 00:40:16 - *.centertel.pl

a na bramke wakabajaszji na obrone gigi la trotola a wpomocy trójka drombo !!!!!!

gryzmoł, 19.08.2017 01:03:04 - *.play-internet.pl

No i Tsubasa gra w III lidze? Dawac go, Jacek toz to legendda jest..bier go ten to tej to..

lukasz do L, 19.08.2017 01:45:19 - *.adsl.inetia.pl

rozwaliłeś mnie tym NINJĄ hahahaxD

Ninjago, 19.08.2017 07:45:08 - *.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dawac go za Kermita albo GUi do jedynki. Tylko do trzeba tam treneiro z cojones.

AAA, 19.08.2017 08:26:49 - *.dynamic.chello.pl

Naz Wuefista go nie wezmie bo nie przygotowany ,ale Kuchy za to przygotowany buhaha

Arek, 19.08.2017 11:50:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za Czerczesowa Legię przygotowywał Panikow, a nie żaden Krzepota. Jak Berg był trenerem Krzepota też był w sztabie, ale trenerem przygotowania fizycznego był Kaasene, czy jakoś tak. Patrząc, jak oni się ruszają po tym boisku, a w zasadzie jak się nie ruszają, marny z niego uczeń. Tak myślę, że ten Grudziński z dwójki, czy Zaręba będący w Legii dłużej niż Krzepota wcale nie byli by gorsi. Ale to jest tylko moje zdanie, ja się tam nie znam.

Cult⚽️Legia, 19.08.2017 16:23:18 - *.38

Arek, 19.08.2017 11:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za Czerczesowa Legię przygotowywał Panikow, a nie żaden Krzepota. Jak Berg był trenerem Krzepota też był w sztabie, ale trenerem przygotowania fizycznego był Kaasene, czy jakoś tak. Patrząc, jak oni się ruszają po tym boisku, a w zasadzie jak się nie ruszają, marny z niego uczeń. Tak myślę, że ten Grudziński z dwójki, czy Zaręba będący w Legii dłużej niż Krzepota wcale nie byli by gorsi. Ale to jest tylko moje zdanie, ja się tam nie znam.

Legionista, 19.08.2017 16:28:45 - *.226

@Arek, Krzepota odpowiadał za: " odpowiedzialny za indywidualne przygotowanie piłkarzy" Może jeszcze nie jest przygotowany do przygotowywania zespołu, ale jednak ma też spory udział w zdobyciu tytułu za kadencji Czerczesova. Trudno ocenić czy zespół jest żle czy dobrze przygotowany bo jak znowu odpalą to wszyscy zapomną początek sezonu i będą mówili "Trener Magiera na Lata".... Bo tak zawsze jest.. Jak wygrywasz to chwalą, a jak przegrywasz to chcą zwolnić... Jak przegrywaliśmy z termalicą, Lechią, zagłebie oraz remisowali z Ruchem itp.. To też nie którzy znawcy mówili o Czerczesovie "nieudacznik... Rusek...itp"

sldz, 20.08.2017 13:19:09 - *.dynamic.chello.pl

Dawac tego Tsubase do pierwszego składu tylko on moze uratowac nasze "Nankatsu" :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.