Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Legionisci.com
fot. Legionisci.com
Niedziela, 20 sierpnia 2017 r. godz. 20:52

Sheriff gromi w lidze

Fumen, źródło: 90minut.pl

W ramach 7. kolejki mołdawskiej ligi Sheriff Tiraspol rozgromił 5-0 Spicul Chișcăreni. Zwycięstwo najbliższym rywalom Legii zapewnili Stefan Mugoša oraz Vitalie Damașcan. Pierwszy z nich ustrzelił hattrick, zaś drugi ma już na koncie 9 bramek w 6 spotkaniach.

7. kolejka: Sheriff Tiraspol 5-0 Spicul Chișcăreni
1-0 35' Stefan Mugoša
2-0 41' Stefan Mugoša
3-0 53' Vitalie Damașcan
4-0 56' Vitalie Damașcan
5-0 64' Stefan Mugoša

Sheriff: 25. Serghei Juric - 37. Vitalie Bordian, 90. Veaceslav Posmac (46' 11. Zlatko Tripić), 6. Victor Oliveira, 3. Ion Jardan - 14. Wilfried Balima, 10. Jairo, 8. Jeremy de Nooijer (68' 55. Mateo Sušić), 99. Vitalie Damașcan (59' 33. Mihail Caimacov), 32. Evgheni Oancea - 9. Stefan Mugoša



Komentarze: (14)

grzesiek, 20.08.2017 21:28:10 - *.centertel.pl

Ehhh te moldawce napala sie na awans zamuruja bramke i moze byc ciezko....

KONAR-ski, 20.08.2017 22:34:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

czyli szeryfowie już się wystrzelali - tak często bywa że po meczu z gradem bramek może być problem ze strzeleniem choć jednej, oby ich to spotkało.

Dąbrowski do odstrzału pajac, 20.08.2017 22:58:32 - *.pool.ukrtel.net

KONAR-ski nawet jak nie strzelą to im wystarczy. Sądzisz, że nasi im zdołają coś fartem wepchać? Niezgoda nie jedzie. Nie będzie komu rajdu przez pół boiska zrobić.

dsds, 20.08.2017 23:40:13 - *.static.ip.netia.com.pl

https://www.youtube.com/watch?v=B9OLaIblr08 - nagranie calego meczu. Do analizy dla sztabu szkoleniowego Wojskowych

Jasio, 21.08.2017 07:44:25 - *.play-internet.pl

Grala u nich podstawa czy jak u nas?

Juri, 21.08.2017 08:11:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szeryf ma naboje, czy się wystrzelał?
Kowboje i Indianie też będą.
Wielki wódz Jacek M,ma strategię na nich.
Fajki pokoju od Langila nie będzie raczej.

LW, 21.08.2017 09:04:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sheriff wyslal mocny sygnal dla LEGII ! LEGIA !!!

LW, 21.08.2017 09:05:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sheriff 2 - 2 LEGIA ! LEGIA !!!

Do konarski, 21.08.2017 09:24:21 - *.dynamic.chello.pl

Często? Jak często? A często bywa tak, że po spotkaniu z gradem bramek w kolejnym znowu jest podobnie. Porownales? Masz kompletne statystyki czy strzelasz sobie? Specjalista od ilości goli i prawdopodobieństwa.

dw, 21.08.2017 10:26:15 - *.chojnet.pl

minimum 3 : 0 dla Legii

PROROK, 21.08.2017 10:40:01 - *.69

1:0 DLA SZERYFA.


*MAM SPRAWDZALNOŚĆ 90 %

kowaL, 21.08.2017 10:41:39 - *.centertel.pl

no to pewnie nas rozstrzelają...

ed, 21.08.2017 19:41:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl

bedzie ten mecz w telewizji?

sds, 22.08.2017 01:10:07 - *.static.ip.netia.com.pl

Mecz bedzie tylko na TCB ale nikomu sie nie chce szukac streamu tego kanalu, wiec lipa.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.