Mateusz Szwoch - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Swojak Szwocha. Debiut Maticia

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W poprzedniej kolejce Mateusz Szwoch zaliczył swój pierwszy występ w barwach Arki, a teraz wpisał się na listę strzelców. Na jego nieszczęście było to trafienie samobójcze, a gdynianie ulegli Pogoni Szczecin. Z kolei w Łęcznej świadkami istnej strzelaniny byli Radosław Majecki oraz Michał Suchanek. Na Słowacji zadebiutował Tin Matić, który zaliczył 79 minut przeciwko ekipie z Trenczyna.
Konrad Michalak (Wisła Płock) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Legią Warszawa
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Pogonią Szczecin. Strzelec bramki samobójczej na 0-2 w 51. minucie spotkania.

Tomasz Nawotka - do 78. minuty w przegranym 1-4 meczu z Miedzią Legnica

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – od 62. minuty w przegranym 0-4 meczu z Chojniczanką Chojnice
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Odrą Opole
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 4-3 meczu z Górnikiem Łęczna
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - 90 minut w przegranym 3-4 meczu ze Stalą Mielec

Słowacja
Tin Matić (Zemplin Michalovce) - do 79. minuty w wygranym 2-1 meczu z AS Trenčín

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - rozgrywki Primavery ruszają 9 września. Rywalem będzie Bologna.