Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomasz Jodłowiec najlepszy w meczu z Wisłą - fot. Mishka / Legionisci.com
Tomasz Jodłowiec najlepszy w meczu z Wisłą - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r. godz. 20:18

Oceny legionistów za mecz z Wisłą Płock

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tomasz Jodłowiec uzyskał najwyższą notę za niedzielny mecz w Płocku. Występ "Jodły" oceniliście na 4,5 w skali 1-6. Dobrą ocenę otrzymał także Jarosław Niezgoda - 4,2. Na drugim biegunie znalazł się Daniel Chima Chukwu z notą 2,5. W sumie oceniało 705 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,2.

Jodłowiec 4,5
Niezgoda 4,2
Astiz 3,8
Cierzniak 3,6
Jędrzejczyk 3,2
Broź 3,1
Hildeberto 3,1
Pasquato 3,1
Mączyński 3,0
Dąbrowski 2,8
Nagy 2,8
Kucharczyk 2,7
Moulin 2,6
Chima Chukwu 2,5




Komentarze: (23)

LW, 21.08.2017 20:57:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lepsza ocena srednia druzyny w porownaniu z poprzednim meczem ! LEGIA !!!

LW, 21.08.2017 21:01:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oby srednia ocena druzyny byla jeszcze wyzsza po meczu z Sheriffem - 4,0 ! LEGIA !!!

Ale jaja, 21.08.2017 21:02:47 - *.skranetcan.pl

Noty za wysokie ale z kolejnością piłkarzy pierwszy raz się zgadzam

Bar(L)inek, 21.08.2017 21:15:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pytanie: Gdzie jest Vuko? Bo ostatnio go nie widac!?

Kokos, 21.08.2017 21:23:42 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe, czołowa czwórka to zawodnicy, którzy nie graja od miesięcy.

L, 21.08.2017 21:34:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

tak jest jak się sprowadza szrot za prawie darmo

mietek, 21.08.2017 21:48:05 - *.ssp.dialog.net.pl

@Bar(L)inek: W Niecieczy wyleciał na trybuny. Więc albo wisi dyscyplinarnie, albo Magiera się go boi brać na ławkę.

do Barlinka, 21.08.2017 22:08:06 - *.dynamic.mm.pl

Vuko wrócił do swojego klubu, u nas był na wypożyczeniu.

Legionista, 21.08.2017 22:57:05 - *.226

@Bar(L)inek ostatnio był na meczu z sheriftem - Jak Gui był kontuzjowany to on z Magierą krzyczeli na sędziego... W tym meczu też chyba był :I Bo też "taki" chodził - nie pokazywali twarzy :I

Toni, 21.08.2017 23:20:46 - *.pools.vodafone-ip.de

do Kokos
Sluszna uwaga.A trener Magiera mowil ze druzyna na razie nie trenuje bo nie ma na to czasu i dlatego nie ma odpowiedniego zgrania i zwyciestw.Ze te przyjda z czasem.A teraz okazuje sie ze ci co nie grali i nie trenowali okazali sie lepsi od tych co graja ze soba od poczatku lipca.

@rek, 22.08.2017 08:16:40 - *.dynamic.chello.pl

Wszyscy martwimy się o wytrenowanie, kondycję i podejście mentalne zawodników (L)egii do gry w kolejnych meczach... Proponuję zatem raz jeszcze bardzo dokładnie popatrzeć sobie na kadrę (L)egii na zgrupowaniu czerwcowym w Warce, a następnie niech każdy z kibiców (L)egii w zaciszu własnego mieszkania odpowie sobie na zasadnicze pytanie.:

KTÓRY Z WYMIENIONYCH PONIŻEJ ZAWODNIKÓW PO ZGRUPOWANIU W WARCE I PO TYCH OSTATNICH 12 MECZACH JEST OBECNIE W FORMIE, JEST OBECNIE ZGRANY Z POZOSTAŁYMI KOLEGAMI Z ZESPOŁU I KTO DO JASNEJ CHOLERY ZA TAKI STAN RZECZY W KLUBIE PERSONALNIE ODPOWIADA...???

KADRA NA CZERWCOWY OBÓZ W WARCE:

Bramkarze:
Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak, Jakub Szumski, Cezary Miszta, Radosław Majecki (od 26.06.)

Obrońcy:
Adam Hlousek, Jakub Rzeźniczak, Maciej Dąbrowski, Łukasz Broź, Jakub Czerwiński, Mateusz Hołownia, Mateusz Wieteska, Mateusz Żyro, Michał Pazdan (od 26.06.), Artur Jędrzejczyk (od 26.06.)

Pomocnicy:
Michał Kopczyński, Thibault Moulin, Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk, Rafał Makowski, Michał Masłowski, Mateusz Szwoch, Konrad Michalak, Miłosz Szczepański, Tomasz Nawotka, Robert Bartczak, Guilherme (od 21.06.), Sebastian Szymański (od 26.06.), Dominik Nagy (od 26.06.), Kasper Hamalainen (od 26.06.), Vadis Odjidja Ofoe (przyjazd do potwierdzenia)

Napastnicy:
Miroslav Radović, Daniel Chima-Chukwu, Tin Matić, Vamara Sanogo, Jarosław Niezgoda (przyjazd do potwierdzenia)

Pozdro (L)

Kibic emeryt , 22.08.2017 09:15:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

O tym że Legia jest źle przygotowana do sezonu mówią wszyscy którzy są fachowcami kopanej i prawie wszyscy którzy Legii kibicują . Znamienne jest to że w Płocku najlepiej prezentowali się ci co mieli najmniejszą styczność z treningami Magiery . Astiz od 2 miesięcy trenował sam ,Jodłowiec z różnych względów trenował bardzo mało ,Niezgoda trenował sporadycznie .Wniosek jest bardzo prosty tylko nie dla Magiery on szuka ludzi myślących pozytywnie !!!!!! . Zapraszam trenera na trybuny zobaczy ilu z nas kibiców pozytywnie ocenia jego prace .

AAA, 22.08.2017 09:40:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kucharczyk wyprzedził 2 .....wow,King normalnie..

do kibica emeryta, 22.08.2017 09:50:51 - *.dynamic.chello.pl

Czyżby ś wnioskował o kolektywne trenowanie zespołu przez kibiców "Żylety" ???? :):):)

@rek do Kibic emeryt, 22.08.2017 09:56:41 - *.dynamic.chello.pl

A teraz popatrz kolego...

- ilu z tych wymienionych piłkarzy podczas Warki albo po Warce złapało kontuzję: Niezgoda, Czukwu, Rzeźniczak, Jodłowiec, Hlousek, Czerwiński, Gui no i wiecznie grający z kontuzją Rado...??? Czyja to "konkretnie" wina...???...:(((

- ilu z tych piłkarzy nie ma już w (L)egii, a ta lista jest nazbyt długa, abym się tutaj rozpisywał...??? Czyja to konkretnie sprawka, iż ich wszystkich piłkarzy już tutaj nie ma...???...:(((

I na koniec mały smaczek... Niektórzy obrońcy Magica piszą, iż piłkarze za mało odpoczywali po zeszłym sezonie i dlatego są zmęczeni i bez formy... Tylko czemu taki VOO, który jest także po tym samym "ciężkim sezonie" zasuwa w Olympiakosie aż miło, strzela bramki i asystuje, a do tego świetnie dogaduje się na boisku z nowymi kolegami, mimo iż nie przepracował z nimi żadnego zgrupowania...??? Czyżby obecny trener Olympiakosu (nazwisko znane "wtajemniczonym"...) potrafił dotrzeć w krótkim czasie do umysłu każdego zawodnika i dograć z każdym z zawodników szczegóły taktyki na boisku..? Hmmm, zastanawiające, nieprawdaż..? Pozdro (L)

kibic emeryt , 22.08.2017 10:42:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@rek Moje wnioski są bardzo podobne jak twoje ,fajnie do dodałeś do mojego komentarza .Do drugiego mojego adwersarza . Nie chodzi tu aby żyleta trenowała zespół ale ja chciałbym po meczu naszej Legi zadowolony z gry pójść z kolegami na piwo a od wiosny zdarzyło się to dwa razy ( po meczu z Lechem i Termoliką ) reszta meczów to męczarnia . Druga sprawa Legia traci miliony a może stracić jeszcze więcej co zablokuje jakikolwiek rozwój na lata .Przyczyn jest wiele ale za formę i grę zespołu odpowiada sztab szkoleniowy i to on ponosi największy odpowiedzialność za to co dzieje się w klubie .

trenejro , 22.08.2017 10:59:09 - *.93

do @rek

bo VOO to Pan piłkarz przez duże P :)

PGL, 22.08.2017 12:53:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Prawda jest taka, ze dla takich graczy jak Voo Niko Prijo itp Legia nic, powtarzam NIC nie znaczy. Była tylko maleńkim przystankiem w ich dalszej podróży. Oni Legii juz nawet nie pamiętają. I jeszcze kamyczek do ogródka zarządu. Popatrzcie za ile kasy swoich piłkarzy sprzedaje Amika. Żenada na każdym kroku.

@rek do trenejro, 22.08.2017 13:01:57 - *.dynamic.chello.pl

Ja wiem kolego, iż VOO to Pan Piłkarz... W moim ostatnim poście na końcu wybrzmiał "sarkazm" skierowany do Magica i do obrońców kunsztu trenerskiego Magica...

Nota bene ostatnio Inaki Astiz pokazał Magicowi i swoim nowym kolegom z drużyny, iż można swoim indywidualnym przygotowaniem i treningiem dojść do przyzwoitej formy... Co ciekawsze ten sam Inaki Astiz jakoś nie musiał zbyt długo ustalać z Magiciem szczegółów swojej pozycji i zadań na boisku... Czemu więc pozostałych kilkunastu grajków (i nie mam tutaj na myśli nowych nabytków...) kompletnie nie wie gdzie mają grać i jakie mają zadania na boisku...??? O ich formie fizycznej nie wspominając... Buhahahaaaa....

Pozdro (L)

@rek, 22.08.2017 13:18:52 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawą wypowiedź VOO na Twitterze po ostatnim wygranym meczu Olympiakosu zacytował wczoraj M.Borek... Ponoć VOO spytany przez greckiego dziennikarza, jak mu się współpracuje z trenerem B.Hasim, bez namysłu odpowiedział, iż niedawno miał gorszego trenera...

Czy to prawda, spytacie..?
Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem... Pozdro (L)

Zibin55, 22.08.2017 13:49:20 - *.play-internet.pl

Sorry ale skopiuję mój tekst spod innego artykułu:
Widząc ciemność nie pisałem przez chwilę ale....chciałbym sie odnieść do tych co chcą powrotu Staszka gloryfikując jego warsztat. Otóż moim zdaniem jego warsztat głównie opiera sie na przygotowaniu kondycyjnym czyli starej szkole. Tyle,że to trochę mało; co prawda stanowi podstawę do gry wysokim pressingiem ale to nie wszytko. Fakt ,że Legia na początku rundy wiosennej 2016 próbowała tak grać i zdobyła dzieki temu kilka bramek ale tak naprawdę porzadny, krótki press był tylko przez 15 minut z Jagiellonią. Nie da się oczywiście tak grac cały mecz ale często kilkanaście minut takiej gry daje znacznie więcej niż ta nasza cała "gra pozycyjna". Reasumując potrzebny nam trener z silną ręką i autorytetem wynikającym z szacunku do jego warsztatu. Czyli DOŚWIADCZONY...bo nasz klub to nie miejsce na naukę. Niech ci co tak bronią Magiery zainwestują własną kasę i wtedy czekają na wyniki gryząc paznokcie pod stołem. Klub to nie tylko kasa ale bez niej istniał nie będzie.

Zibin55, 22.08.2017 13:50:40 - *.play-internet.pl

I tak jak napisał Klakson pod innym tekstem: grajmy kontrę bo to możemy robić skutecznie,zwłaszcza gdy nie idzie i trzeba się zgrywać- grę pozycyjną to może grac Barcelona. zresztą zawsze odnosiliśmy sukcesy tak właśnie grając (patrz ostatni mecz z Realem czy bramki z rewanżu z Borussią). Wtedy i Kucharczyk pokaże co ma najlepszego i Niezgoda. A i Langil by sie przydał; tylko nie potrafiono go wykorzystać. Jako scout Hasi się nie mylił.

Zibin55, 22.08.2017 13:52:53 - *.play-internet.pl

A jako trener nie wiemy co dałby Legii gdyby nie kwestie weselne i nieco wybuchowy charakter, który w Grecji pasuje do klimatu. Może właśnie to byłby trener na lata dla L :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.