Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomasz Jodłowiec - fot. Mishka / Legionisci.com
Tomasz Jodłowiec - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 8 września 2017 r. godz. 00:00

32. urodziny Jodłowca

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Tomasz Jodłowiec świętuje dziś 32. urodziny. Droga "Jodły" do Legii wiodła m.in. przez Wrocław, z którego trafił zimą 2013 roku. Od tego czasu aż czterokrotnie świętował mistrzostwo kraju oraz trzykrotnie cieszył się z wygranej w Pucharze Polski wraz z Legią. Na swoim koncie ma 187 meczów w barwach naszego klubu, w których zdobył 18 bramek.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy jubilatowi przede wszystkim zdrowia oraz dalszych sukcesów z Legią, a także w życiu prywatnym.



Komentarze: (19)

robochłop, 08.09.2017 00:03:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wszystkiego najlepszego Jodła !!! odstaw koło fortuny , skup się na piłce a będzie gitarra...

Toni , 08.09.2017 00:03:30 - *.0pools.vodafone-ip.de

Zdrowia.Sukcesow z Legia.100 lat.

ZLK, 08.09.2017 00:29:03 - *.dynamic.chello.pl

Jutro we Wrocławiu ustrzeli :)

ziutek, 08.09.2017 00:55:19 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

zdrowka i formy jodla, pora odbic od dna!

Szymon, 08.09.2017 00:59:26 - *.16-1.cable.virginm.net

Najlepszego

Barabasz, 08.09.2017 06:07:19 - *.centertel.pl

Stawiam stówę, że zdobędzie z nami piąte mistrzostwo :) Makao.

Mati , 08.09.2017 06:36:09 - *.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jodła wracaj do formy potrzebny nam kozak w środku pola

Hiszpan, 08.09.2017 06:47:58 - *.play-internet.pl

Jodła zdrowia byku.

ukarz, 08.09.2017 06:49:21 - *.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie jubilat tylko solenizant :)

Jacek, 08.09.2017 07:07:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wdzystkiego dobrego Jodła. Prowadz Legię do mistrzostwa

HOH, 08.09.2017 07:12:56 - *.centertel.pl

Jodła w formie to był kozak nad kozaki.

Piotrek, 08.09.2017 07:23:58 - *.143

Samych wysokich wygranych.

OIF, 08.09.2017 07:48:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Sto lat Jodła.

Psik, 08.09.2017 07:49:54 - *.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zeby kółko sie dobrze kręciło.

majkel, 08.09.2017 08:03:38 - *.dynamic.chello.pl

mistrzostwa Polski !!!!!!

siemu(L)on, 08.09.2017 10:46:20 - *.internetdsl.tpnet.pl

Sto (L)at gruby...Mistrzostwa Polski!!!

Ale jaja, 08.09.2017 11:32:12 - *.skranetcan.pl

W formie to pierwszy skład w środku z hama po bokach nagy z sądu mu a w napadzie jak będzie zdrów to Kucharczyk ewent. szymanski

Cult⚽️Warsaw, 08.09.2017 12:09:23 - *.0

Happy!Birthdayyy!✨⚽️✨

rob bandit, 08.09.2017 19:45:14 - *.satfilm.com.pl

Najlepszego,żeby Nam się działo a,że działo to armata,oby Nam się armatało!!!FORZA LEGIA!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.