Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sheriff Tiraspol - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Sheriff Tiraspol - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Środa, 23 sierpnia 2017 r. godz. 18:05

Magiera: Z presją mierzymy się na co dzień

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Nie czujemy zbyt dużej presji, z tym mierzymy się na co dzień. Nie po raz pierwszy walczymy o fazę grupową, podchodzimy do tego meczu bardzo poważnie, wiemy, jakim wynikiem zakończył się pierwszy mecz w Warszawie. Przed nami 90 minut walki o to, żeby w tym dwumeczu okazać się zespołem lepszym. Chcemy grać w Europie, rozwijać się. Presji nie ma, a jeśli jest, to będziemy ją ściągać - powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej Jacek Magiera.

- Chcemy, żeby zawodnicy czuli się dobrze na boisku. Tylko swoboda, luz i dobre przygotowanie mentalne pozwoli, żeby zagrać dobry mecz. Jest tutaj 21 zawodników, wszyscy gotowi do gry, kontuzjowani zostali w Warszawie, nie było sensu ciągnąć ich do Tiraspola - dodał szkoleniowiec.

- Chcemy, żeby nasza gra była perfekcyjnie przygotowana do tego, żeby strzelać gole. Ja wierzę w to, że jesteśmy w stanie odrobić straty i pokonać Sheriffa. To będzie trudne, ale wykonalne i temu podporządkowujemy wszystko - zakończył Magiera.


fot. Piotr Kucza / FotoPyKArkadiusz Malarz - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Arkadiusz Malarz: - W pierwszym spotkaniu nie zagraliśmy tak ja powinniśmy. Nie zgarnęliśmy pełnej puli. Wszystko jest podporządkowane temu, żeby jutro wyjść i zdobyć to, co straciliśmy u siebie. Nie czujemy specjalnej presji. Dla nas to jest kolejne spotkanie.



Komentarze: (56)

grzesiek, 23.08.2017 18:11:54 - *.centertel.pl

no coz jak obstawiacie czy w czwartek obejrzymy ostatni mecz Magiery jako trenera? Ja obstawiam ze tak..

, 23.08.2017 18:22:21 - *.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wiem ze co by nie powiedzieli obaj Panowie i tak będzie pojazd ( w sumie nie ma co się dziwić ) ale Ja sprawę postawił bym jasno przegrywacie to robimy rewolucję w składzie jakiej dawno nie bylo

@rek, 23.08.2017 18:33:25 - *.dynamic.chello.pl

Magicu, a co nam odpowiesz na te informacje/żale..? Prawda to czy fałsz..?

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,waleri-kazaiszwili-w-legii-mi-nie-wyszlo-wywiad,artykul,808602,1,293.html

Hugon, 23.08.2017 18:35:40 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Dobrze że jest Kuchyw kadrze,modlę się żeby nie zagrał.Bo jak zagra to strzeli bramkę i będzie grał w każdym meczu.

do roboty, 23.08.2017 18:41:53 - *.dynamic.chello.pl

Magiera nie p.....ol glupot znowu albo jestes profesjonalista i wygrasz ten mecz albo podaj sie do dymisji !

tomasz problem, 23.08.2017 18:44:42 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Widac jest moc ,zaufanie do drużyny .Progres formy . A jak będzie ? Nikt nie wie.

Benny, 23.08.2017 18:46:21 - *.10-2.cable.virginm.net

Ano, spokojnie presji nie ma, najwyżej znowu wystawicie się na pośmiewisko

Bidon, 23.08.2017 18:47:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Jacku z calym szacunkiem ale mam nadzieje ze bedzie Pan wiedzial co robic jak Legia przegra... Naprawde nie bedzie zadnych usprawiedliwien, z ogorkami mozna przegrac raz ( Astana co potwierdzil jakze lubiany przez nas Cweltic ) ale na litosc nie 2 razy z jeszcze gorszymi ogorami typu ... nawet poprawnie nazwy nie moge z pamieci napisac.
Ps. szkoda ze jednak Malarz od dawna dalbym dluzsza szanse Cierzniakowi...

Obcy, 23.08.2017 18:49:33 - *.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Same luzaki z tych naszych graczy. Zamiast plesc bzdety wzieliby sie w garsc i nie robili obciachu.

S., 23.08.2017 18:52:28 - *.net024-g2.isko.net.pl

Walczyć o Każdy metr trawy.
Nie odpuszczać nawet na chwilę.
To jest wasz mecz sezonu.
Awans to wasz obowiązek.
Jesteście to winni kibicom i Warszawie.
Walczyć,trenować...
Ave Legia.

tomiacab , 23.08.2017 19:04:38 - *.115

Trenerze ale bredzisz. Gubisz się we własnych wypowiedziach.

Jsc, 23.08.2017 19:06:53 - *.play-internet.pl

Irytuje

lw73, 23.08.2017 19:21:45 - *.jmdi.pl

Będzie jeszcze trudniej niż na Ł3 bo będziemy grali z drożyną która pokazała że murowanie ma we krwi, a dodatkowo trzeba uważać by nie dostać kontry. Życzę Wam jak najlepiej byście po raz kolejny udowodnili że tylko na Łazienkowskiej mogą zawitać puchary

Greg61, 23.08.2017 19:33:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Będzie tak do tyłu z sherifem do tyłu z zagłebiem i ciekawe co wtedy zrobi Pan w loczkach

Andrzej, 23.08.2017 19:41:51 - *.tktelekom.pl

Słuchanie tego frajera to jak odtwarzanie płyty, przed każdym meczem to samo, nie ma presji, podchodzimy poważnie. Natomiast słowa że chcemy żeby nasza gra była perfekcyjnie przygotowana i żeby strzelać gole to trochę oderwanie z kosmosu.
Gra drużyny nie zmieni się przez tydzień, a co najważniejsze nie z tym frajerem.
Po raz pierwszy w Płocku zagrał 442 i faktycznie dwóch napastników może pobiegać na połowie przeciwnika i przeszkadzać oraz Jodłowiec który jako jedyny potrafił pobiec środkiem z piłką, a nie grać tępo wszerz.
Jeśli jutro Pan fraj zagra jednym napastnikiem i 3 defensywnymi pom to będzie frajer do kwadratu.

d2b90, 23.08.2017 19:48:43 - *.static.ip.netia.com.pl

NIE WIERZE. NIC NIE WSPOMNIAL O SPORTINGU?! SZOK!

(L)evy, 23.08.2017 19:50:22 - *.181.internetia.net.pl

Magiera nieudaczniku nie chce być w Twojej skórze jak odpadniemy z tymi ogórami ! Osobiście się pofatyguje na lotnisko ciebie zwolnić !

będzie, 23.08.2017 19:53:40 - *.play-internet.pl

0:0

Kris, 23.08.2017 19:56:26 - *.dynamic.chello.pl

Jak to powiedział kolega w komentarzu dotyczącym kadry L zgłoszonej na jutrzejszy mecz (dla mnie umieszczanie trzech bramkarzy, Radovicia a brak Niezgody to amatorki ciąg dalszy)- Jacus wyjdzie Kopczynskim (3ma defensywnymi), pozniej koło 60 min zejdzie Sadiku który nie będzie dostawał piłek (wejdzie Kuchy lub Hama), niestety nie awansujemy a Jacus powie że nie ma co lamentowac, cieszy się na więcej treningow w przerwie na repre, wkomponuje nowych (Astiza) itp itd. Poziom naszego wfisty pokazuje min pokazuje wywiad z Kazaiszwilim, zresztą przykłady można mnożyć. Ale jest i był ok dla Miodka (tani, nie pretensjonnalny, bez żadnych wymagań co do kadry) oraz pozostałych uczestników "konfliktu wlascicelskiego"- który tak na marginesie służył tylko i wyłącznie wyciągnięcie kasy z klubu (teraz albo nigdy, LM już się raczej nie powtórzy, więc zainteresowani musieli się " skonfliktowac" i wyciągnąć kasę)

Kris, 23.08.2017 19:59:50 - *.dynamic.chello.pl

"Pokonanie szeryfa będzie trudne ale jest wykonalne"- tyle w temacie, strach przed mistrzem Moldawii.. Kto ich wprowadził na taki poziom? A przeciez była LM i mieliśmy wejść na meega poziom!! Jedzmy łyżka a nie chochla..

word!up, 23.08.2017 20:04:23 - *.adsl.inetia.pl

Z całym szacunkiem ale Magiera nie ma pojęcia o trenerce. Jeszcze długa droga przed nim. Oby nie w Legii tu nie ma czasu na błędy ponieważ za chwilę może być po sezonie.. Czyli będzie bida z nędzą.

cccd4, 23.08.2017 20:12:10 - *.sieradz.vectranet.pl

Magiera nieudaczniku! Kazaiszwili opowiedział jaki z ciebie trenejro!
Szeryf wygra i dymisja magiery!

Wolfik, 23.08.2017 20:31:42 - *.dynamic.mm.pl

@rek: To jest wypowiedź jednej ze stron. Czy prawda, czy nie już się tego nie dowiemy. W Legii Vako wyglądał słabo i za Hasnika i za Magiery.

@Bidon: Jestem dokładnie tego samego zdania. Przy braku awansu, rola Magiery jako trenera powinna się skończyć.

Prazanin, 23.08.2017 20:38:29 - *.play-internet.pl

A ja po prostu mam nadzieje,ze zagramy wreszcie AMBITNIE...a jesli tak bedzie to wygramy to, na styku ale wygramy....

@rek do Wolfik, 23.08.2017 20:59:08 - *.dynamic.chello.pl

Powiadasz, jednej ze stron... Wcześniej negatywnie o Magicu mówili tuż po swoim odejściu Prijo i Nikolic, a w ostatnich 2 tygodniach czytałem już negatywne wypowiedzi na temat Magica panów: Langila, VOO i Vako... Przypadek..? Uważasz, iż w szatni jest spoko i cool..? Nie sądzę... Tam jest pewnie zastosowany przez DM i JM zakaz udzielania wywiadów... Ilu facetów on z uporem maniaka trzyma na ławie... Ilu fajnym chłopakom nie dał szansy pograć dłużej w I składzie, tylko ich porozsyłał po innych klubach, trzymając u swego boku "lojalne" miernoty... Ten Magic to z pozoru taki cichy i biedny cherubinek... Ale wg. mnie to chyba jest z niego kawał złośliwego i upartego kolesia... Cicha woda brzegi rwie, jak mawiają... Pozdro (L)

eth, 23.08.2017 21:10:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z Astaną zmarnowaliśmy szansę na rozstawienie w play-offach LM. Mam nadzieję że wykorzystamy przynajmniej tą szansę bo po wczorajszych meczach el. LM, jestesmy pewni bycia losowanymi z 2. koszyka w fazie grupowej Ligi Europy

Hiszpan, 23.08.2017 21:24:56 - *.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Jacku jeszcze tylko mecz w pi..ol i wakacje. Cała presja z Pana zejdzie.

fantom, 23.08.2017 21:26:30 - *.dynamic.chello.pl

JM rzeczywiscie stal sie zlotousty...

Rio, 23.08.2017 21:58:09 - *.ip.oxynet.pl

Miej jaja i podaj się do dymisji. Ale z drugiej strony z goowna czekolady się nie zrobi (za słabi zawodnicy)

Wolfik, 23.08.2017 22:04:15 - *.dynamic.mm.pl

@rek: Nikolić miał pretensję, że nie był podstawowym napastnikiem w grupowych rozgrywkach LM, to prawda. Ale tutaj bronią Magiery wyniki (a w zasadzie wynik końcowy). O VOO i Prijoviciu nie słyszałem (podasz źródło, chętnie poczytam). O faji Langilu wypowiadać się nie będę o o wywiadzie z Vako się wypowiedziałem. Każdy trener ma swoich wybrańców i zapewne Magiera inny nie jest. A o tych chłopakach, którzy nie dostali szansy chętnie podyskutuję. Bo jeśli masz na myśli Szwocha to już z Pogonią pokazał jak to z nim jest. On Legii nie pociągnie, nie ten kaliber. Podobnie jak Moneta.

Wykładnią przyszłości Magiery jako trenera Legii jest jutrzejszy mecz. Dla mnie sprawa oczywista, jeśli odpadniemy (a nasz awans zaliczam do kategorii cudów) to powinien zostać zmieniony. Nie za to, że sadzał na ławie Vako czy innego Langila, tylko za to, że zadanie minimum nie zostało wykonane. Takiego rywala po prostu Legia przejść powinna (nawet w tak słabym składzie, jaki jest obecnie).

Hiszpan, 23.08.2017 22:09:50 - *.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Prijo Niko Vadis a teraz Gruzin wszyscy mówią o klasach z trenerem Jackiem wuefistą PRZYPADEK?

MichalF, 23.08.2017 23:01:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A co Magiera jest winny? Co mial do powiedzenia jak mu polowe skladu przed sezonem wyprzedali.
Chodziłem na wszystkie mecze teraz nie bede.jak zarzad ma legie w dupie to ja mam zarząd gdzies.

tylko LEGIA, 23.08.2017 23:21:23 - *.dynamic.chello.pl

jak się dziś patrzyło na te play-off'y LM to się cisnęło na usta...na własne życzenie tj. życzenie pana Jacka Magica Magiery i jego pryncypała rekina polskiego korpo- Darka loczka Mioduskiego oraz bandy nieogarniętych przez nich kopaczy- się tam nie znaleźliśmy. A taka szansa. Rozstawienie, wszystkie drużyny na któe mogli byśmy wówczas trafić do przejścia a przynajmniej walki jak równy z równym. Ostatni rok przed reformą rozgrywek...
Ręce opadają,ah szkoda gadać, a ten zadowolony po 1-1 u siebie z mistrzem UWAGA- Mołdawii w eliminacjach UWAGA Ligi Europy pi.e..li o dobrym samopoczuciu piłkarzy na boisku.


matrix.

ciekawe czy w samoolcie wymyślił gatkę-szmatkę na wypadek gdyby....nie awansowali skoro pokerowo twierdził, że "wyszarpią" awans.

legionista, 23.08.2017 23:47:39 - *.226

J.M jak odpadnie to pewnie zostanie zwolniony, ale to nie oznacza że nie wróci za np:10 lat... Tylko kto za niego.... według mnie będzie... piotr nowak,urban lub skorża.... Jednak myślę że awansujemy - jak zagramy taką determinacją co z Wisłą Płock...

Lucas36, 23.08.2017 23:47:57 - *.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do @rek
Naprawdę wypowiedzi Langila i Vako są dla ciebie miarodajne - kolesi którzy zamiast trenować i być z zespołem woleli palić sziszę na imprezach i lenić się na treningach?Langil to dla ciebie wyrocznia?Vako który nie zagrał dobrze nawet 15 minut?żałośni kolesie którzy szukają winy wszędzie tylko nie u siebie i w swoim braku profesjonalizmu..daj mi link do wywiadu w którym Prijo narzeka na Magierę,chętnie poczytam..Niko stękał na trenera kilka tygodni po odejściu z Legii,że niby nie dostał wielu szans w LM - ale to wybór i prawo trenera ten postawił na Prijo i to był dobry wybór..co do wypowiedzi VOO o trenerze - już zostało to zdementowane,poszperaj na TT..i jeszcze raz się zapytam - naprawdę takie dwa nygusy jak Langil i Vako to dla ciebie wyrocznie w kwestii trenera?szanuj ludzi związanych z Legią a nie takich najemników którzy nasz klub mieli i mają w d.....

WWY, 24.08.2017 00:13:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kto nie wierzy niech spirerdalx ... wynikowcom mówię won !

Legionista, 24.08.2017 01:28:05 - *.226

@Wolfik bo tym co napisałeś zaczną pisać do ciebie: "klakierem" "pobiera srebrniki" czy nazwą cię "Gorszym kibice" lub "Tęczowym" A oni są tacy "mocni" jedynie w internecie... Wierzą w każde słowa które powie np: Vako i już są "zadowoleni..." A to jest nie możliwe żeby Magic powiedział to co opowiada Vako ponieważ: 1.Nie dostawałby szans... 2.Nie grałby z Ajaxem... 3.Nie wykorzystał swoich szans - mógł pokazać "coś" i Magic musiałby go wystawiać - A taka prawda że zagrał słabo za Hasiego oraz Magiery 4.VOO, Moulin, Nagy dostali szanse, a przecież nie są transferami od Magiery.... I teraz stara się pokazać jak był "ośmieszany" itp... W Legii.... VOO nie obrażał Magica (powiedział że był jeszcze jeden gorszy trener od Hasiego...) Przecież VOO już dawno mówił.... (Jak ktoś jest kibicem Legii to o tym wiedział.... A nie taki kibic Amiki - nie piszę do ciebie Wolfik tylko do "znawców"...) I jest to osoba prawdopodobnie z Anglii.... Za Magica się odbudował (Nie był na zgrupowaniu u Albańca....) i zmienił jego pozycje z def.pomocnika do Ofensywnego. pomocnika.... Teraz każdy "znawca" będzie pisał że to przez Magiere nie mamy VOO itp.... Przecież to DM jest właścicielem Legii i to on decyduje o przyszłości Legii - Czy Magiera pozostanie, Czy zawodnik pozostanie itp... Ogólnie o funkcjonowaniu klubu... Kibice mogą dyskutować, ale nie mamy i nie będziemy mieli głosu... VOO kiedyś powiedział: "TO NIE JA JESTEM SKARBEM, TO MAGIERA NIM JEST!" więc "bajki"które opowiada Borek (który uważał że kędziora do nas przyjdzie...) jest bzdurą...A teraz wymyślił "nową bajke" że VOO nazwał Magierę złym trenerem... A to jest taka prawda jak o smoku wawelskim.... Ogólnie Borek to pseudo dziennikarz który wie tyle co stanowski... Wizja z Magierą w Legii jest według mnie dobra(może jeszcze za wcześniej itp...) ale jak mu się nie uda to za np:5-7 lat wróci do nas i będzie bardziej doświadczony! Uważam że trener Magiera osiągnął największy sukces od czasów trenera Janasa (3 miejsce Fazy grupowej) i niestety będziemy długo wspominali ten sukces :( (tego osiągnięcia nikt Magicowi nie zabierze!) Ja daję czas Magierze to końca rundy jesiennej (przez poprzedni sezon...), a jak wtedy nie będą wyniki to powinien podać się do dymisji :) Niezależnie od wyniku dzisiejszego!

Greg, 24.08.2017 03:22:59 - *.hsd1.ca.comcast.net

Może lepiej skupmy się panie trenerze na coraz lepszej grze poprzedzonej właściwym treningiem na odpowiedniej intensywności, zarówno fizycznym, jak i mentalnym, zwłaszcza po odpadnięciu z tych dla nas już i tak bezowocnych rozgrywek, zamiast na wygłaszaniu kwiecistych kazań do pospólstwa.
Nie czarujmy się, nawet po wygranej w tym meczu z bardzo przeciętnym przeciwnikiem i awansie do fazy gropwej, gdzie zapewne nic wielkiego nie ugramy nie można traktować jako alibi zaniedbań, które z całą pewnością obnażą ligowe boiska.

Szymon, 24.08.2017 04:14:38 - *.dynamic.chello.pl

Niestety nadchodzi czas rozliczeń. Legia jako drużyna nie istnieje. Marni piłkarze , słaby trener i bardzo słabe przygotowanie fizyczne do sezonu. Jak do tego dodamy wypowiedz Gruzina to......... niestety ostatni dzwonek na porządki. Powoli wychodzą brudy i nasz Magic nie jest wcale taki Magic. Szkoda że uprzedzenia wzięły górę.

Szymon, 24.08.2017 04:18:48 - *.dynamic.chello.pl

A jak nie awansujemy to wina tylko Magiery. Jak można było nie zgłosić Niezgody. to Jest już jeba..... kolesiostwo. Magiera OUT

(L)odz, 24.08.2017 07:08:43 - *.toya.net.pl

Panie trenerze nas kibiców interesuje jedna rzecz...ma być awans dziś..wszystkie inne dyrdymały nas nie obchodzą.

Mario, 24.08.2017 07:36:37 - *.130

Zaznaczam kolejny raz, że piszę to jako kibic Legii. Od lat Rzeźniczak był obrażany przez swoich kibiców na wszelkie sposoby. Jak drużyna grała źle, to winny Kuba, Kuchy i wcześniej inni, Żyro i długo by wymieniać ulubieńców trybun. Jednak jemu obrywało się, obok Kucharczyka, najwięcej. Te delikatne głosy w najlepszym przypadku mówiły, że niech zostanie, trybuny, ewentualnie ławka dla niego mogą być, ale nic więcej. Jak wybrał Azerbejdżan, to podśmiewano się, że idzie na pieniądze, a nie na poważny futbol. Teraz Kuba w LM, grając w pierwszym składzie, a Legia drży o LE z zakontraktowanym na wariata Astizem. Tylko czekam, jak zostanie sprzedany Kuchy, to się będzie działo. Ostatnio coraz częściej wyczekują na niego kibice, jak jest kontuzjowany. Jeszcze niedawno na taczkach chcieli go wywozić i dopłacać klubowi, który go chciał brać.

@rek, 24.08.2017 07:49:24 - *.dynamic.chello.pl

Miłym i rokującym na przyszłość jest fakt, iż dajesz Magicowi czas tylko do jesieni (i to tylko dzięki poprzedniemu sezonowi...) Poprzedni ślepo w niego wierzyłeś, dawałeś mu nieograniczone wotum zaufania i czas do pracy na kilka sezonów, itp... Jak widać i ciebie w końcu dopadły wątpliwości kolego... Pamiętaj, iż (L)egia to klub z sukcesami i dużą presją wyników, nie jakaś tam szkółka niedzielna lub wieczorne studium dla niepracujących... W (L)egii już od pierwszego dnia trzeba wykazywać się "przydatnością do zawodu"... Pozdro (L)

Hiszpan, 24.08.2017 08:16:53 - *.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Smród się unosi nad Legia Jacka. Pupilki jak Jedza Kopa Malarz mają pewny plac mimo żenującej gry. Najwyżej jeden mecz przerwy dla relaksu. Panie Trenerze gdzie rywalizacja???? Zwłaszcza na bramce?

nowy, 24.08.2017 08:18:37 - *.90

marazm.. niby się starają, biegają, walczą..trener się tłumaczy, gwiazdy obiecują że trzeba wyciągnąć wnioski (to mnie najbardziej wqur..a) ale wszystko to jakos tak na niby.. POBUDKA!!!!!

Kibic emeryt , 24.08.2017 08:25:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ten mecz jest chyba najważniejszy od lat ze względu że zyski zapisane są w budżecie . Słaba gra Legii powoduje że Legia już traci grubą kasę z drastycznie malejącej frekwencji na meczach a dochodzą jeszcze kary .Brak awansu to straty kilkunastu milionów plus dochody z meczowe ,transmisji telewizyjnych itp.Magierę uważam za marnego trenera ale dzisiaj jestem z nim . Nawet nie chce myśleć co będzie w przypadku braku awansu i nie wierze że Mioduski dołoży 20 milionów z własnej kasy . Raczej będzie sprzedasz kogo się da ,cięcia ,ciecia i jeszcze raz cięcia .

Juri, 24.08.2017 08:44:24 - *.centertel.pl

Co niektórzy to kibice Langila,Vako i porażek Legii.
Gdzie by zabłyśli mądrością, gdyby było inaczej?
Najlepiej oplówać dla nich Legię,bo osoby pracujące są jej częścią obecnie.
Walczyć, trenować Warszawa musi Panować!

Ali, 24.08.2017 08:49:49 - *.134

prawda jest taka, że ten zespół nie istnieje bez Rado. a Rado już nie wróci...

grzesiek, 24.08.2017 08:54:57 - *.centertel.pl

A czy to przypadek ze chcieli rzeznika i kuchego na taczkach wywozic? Jakos odzidzi offoe nikt nie chcial wywozic na taczkach....a karabach agdam w lidze mistrzow to taki sam fart jak Legia rok temu.

Mario do Grzesiek, 24.08.2017 09:09:02 - *.130

Dundalk w IV rundzie, to chyba największy fart ( ogóry największe ) w historii eliminacji do LM. Nie oszukujmy się, inny przeciwnik i Legia dalej by czekała na awans. Ten Karabach, to nie takie ogórki ze szczęściem. Zakładam, że obecna Legia by ostro dostała.
Czy przypadek, że akurat chcieli tych wywozić ? Nie, to świadczy, jak kibice słabo znają się na piłce. Tych wyzywają, a cienkiego Sa, do tej pory wspominają, że niby taki cudowny był. A gość, technicznie drewniany, zero kiwki, zero szybkości, uderzał tylko na siłę, no ale Portugalczyk, więc uwielbiany.

Bolo do Mario, 24.08.2017 10:26:13 - *.ssp.dialog.net.pl

Piszesz "znawco" że SA to drewniak.Od kiedy to napastnik ma być ikoną techniki ? Lewy, Niko i wielu innych ,to są przykłady że tak wcale nie musi być. A propos farta to z nim jest jak w życiu albo go masz albo nie. A teraz do rzeczy-z Legii została tylko nazwa,stadion,kibice i atmosfera. Resztę ,tzn.zarząd ,sztab trenerski całą resztę pogonić w p...u !!!! Z Leśnym było różnie ale nie tak frajersko jak teraz. Co tydzień mecz o wszystko-to się nie mieści w pale jak mówi policjant.Magiera miał być kołem ratunkowym a okazał się koniem trojańskim tak jak bracia Ż. i Pudel. Dzisiaj po meczu spodziewam się słów"zapominamy o Szeryfie i pracujemy dalej" Zgroza.

Roma, 24.08.2017 11:11:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ale znaleźliście sobie kozła ofiarnego. Też widzę, że Magiera nie za bardzo sobie radzi w obecnej sytuacji, ale robienie z niego głównego winowajcy to już przesada. Czy zabrania piłkarzom lepiej grać? Czy to jego wina, że np. Sadiku po przyjęciu, piłka odskakuje na 3 metry? A gdzie profesjonalizm samych zawodników ? Najlepiej pokazał to Astiz, który nie grał kilka miesięcy, ale jest gotowy do gry.
Tu chodzi o jakość piłkarską obecnej kadry. A za to odpowiedzialny jest Prezes i właściciel w jednej osobie. Przy jego podejściu do spraw finansowych klubu - nie mamy na co liczyć w najbliższym czasie.

Legion, 24.08.2017 11:13:36 - *.dynamic.chello.pl

A dla mnie to jest niewyobrażalne. W zeszłym roku była LM a z niej kosmiczne pieniądze. Przez lata mówiono, że jeśli któryś polski klub awansuje do fazy grupowej LM to odjedzie wszystkim innym polskim klubom na lata. No i była ta LM i co po niej? Po niej znowu wyprzedaż - odszedł najlepszy piłkarz nie tylko Legii ale całej ligi i prawdopodobnie odejdzie drugi najlepszy piłkarz tej ligi czyli Pazdan. Do tego jeszcze wpadł jakiś hajs za Rzeźniczaka. I co? I nic. Przyszedł Mączyński za ok. 1/4 tego co uzyskano za VOO. Ja się pytam, gdzie jest reszta pieniędzy? Gdzie są pieniądze z LM?!

Martin, 24.08.2017 11:18:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Akurat idzie przerwa reprezentacyjna, więc albo przechodzimy Tyraspol i p. Magiera zostaje przynajmniej do końca rundy albo odpadamy i odpada też p. Magiera. Prosta piłka...

@Roma, 24.08.2017 14:34:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masz rację że za jakoś piłkarskiej kadry odpowiada Mioduski bo to on kiedyś miał większość akcji Legi a teraz jest jej 100%właścicielem ,ale za grę zespołu i formę motoryczną zawodników odpowiada Magiera i sztab szkoleniowy . Jestem święcie przekonany że przeciętny trener ligowy mając ten skład nie tylko awansował by co najmniej do 4 rundy LE a ligę rozniósłby w pył .Problem w tym że na dzień dzisiejszy Magiera to bardzo przeciętny trener a Legia to za wysokie progi . Faktem jest że on sam się do Legi nie pchał a to słynne trio wymyśliło że to trener na Lata i to oni ponoszą największą odpowiedzialność za to co obecnie dzieje się w klubie.

Legionista, 24.08.2017 18:11:01 - *.226

@rek, nie czytałeś chyba moich całych zdań itp... Ja cały czas mówiłem że to jesieni daję czas...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.