Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Czwartek, 24 sierpnia 2017 r. godz. 17:30

LIVE!: Sheriff - Legia

Redakcja, źródło: Legionisci.com

O godzinie 19:00 początek rewanżowego meczu Legii z Sheriffem Tiraspol. Pierwsze spotkanie rozegrane przy Łazienkowskiej 3 zakończyło się remisem 1-1. Aby awansować legioniści muszą wygrać z mistrzem Mołdawii lub wysoko zremisować. Niestety TVP nie udało się wykupić praw do transmisji meczu. W związku z tym o wszystkich sposobach oglądania meczu będziemy informowali w naszej tekstowej RELACJI LIVE!.




Komentarze: (162)

mons, 24.08.2017 17:34:47 - *.dynamic.chello.pl

nie narzekamy trzeba walczyć!!
jazda z ku..... hej Legio jazda z ku... !!!

FCK UEFA!!, 24.08.2017 17:43:27 - *.centertel.pl

W TV pewnie nie pokażą, na YouTube ma być transmisja klubowa sheriffa...

kibicMat, 24.08.2017 17:45:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Śmieszna UEFA w taki sytuacjach jest bezradna. To skandal, że niektóry kluby w ten sposób podchodzą do kibiców. Umyślna zagrywka jak z Celtikiem. 50K za prawa do transmisji bez gwarancji przekazu. To jakaś kpina.

Bubba, 24.08.2017 17:54:12 - *.centertel.pl

I kto znowu będzie rozgrywał? Musimy wygrać a bynajmniej gola strzelić a my znowu 3 def pomocników.

Weer, 24.08.2017 17:57:35 - *.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak długo jeszcze ten Muleł będzie grał w pierwszej jedenastce?kopie się po czole,z rożnych podaje na kontry same niecelne podanie kółeczka w miejscu... Czy trener tego nie widzi?

Groch, 24.08.2017 18:04:06 - *.play-internet.pl

Myślałem,ze Jacuś zna tylko jedną taktykę ,ta z dwoma defensywnymi pomocnikami,a tu niespodzianka zagramy z trzema. Normalnie Drżyj Europo ,klikajcie narody :-)

pewex, 24.08.2017 18:04:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pod tym linkiem jest transmisja:
https://www.mecze24.pl/pilka-nozna/legia-warszawa-sheriff-tiraspol

Sawo, 24.08.2017 18:24:00 - *.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W meczu w ktorym musimy przynajmniej strzelic bramke nasz mag taktyki wystawia w skladzie dwoch defensywnych pomocnikow i gra bez nominalnego napastnika...

Hiszpan, 24.08.2017 18:33:24 - *.play-internet.pl

Trzema defensywnymi w środku? U Panie pampers musi być pełny.

Zajmon Szczecin , 24.08.2017 18:34:36 - *.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

a niech się Tyraspol teraz wypcha ta swoją transmisja jak nie chcieli zarobić!!!
jeszcze by zrobili tak jak kiedyś Tetovo : kiepska jakość wizji i przerwy w transmisji.
Jest net i niez

@rek, 24.08.2017 18:34:42 - *.dynamic.chello.pl

Mnie dzisiaj już nic nie zdziwi ani nie zaskoczy... Nasze prośby, błagania, żale oraz pomsty do nieba i tak są olewane... Magic i tak "wie" wszystko najlepiej... Loczek także pozjadał rozumy... Pozostaje tylko zakrzyknąć: do boju (L)egi po zwycięstwo... Pozdro (L)

Kris, 24.08.2017 18:36:50 - *.dynamic.chello.pl

W ciemno mówiłem że defensywne ustawienie- mówisz masz!

Zajmon Szczecin, 24.08.2017 18:37:14 - *.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jest net i stare dobre polskie radio jedynka.20 lat temu z Panatinajkosem tez tak było.

rob bandit, 24.08.2017 18:51:59 - *.satfilm.com.pl

no to Legio,w imię Boże...FORZA LEGIA!!!

Zajmon Szczecin , 24.08.2017 18:52:12 - *.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

a niech się Tyraspol teraz wypcha ta swoją transmisja jak nie chcieli zarobić!!!
jeszcze by zrobili tak jak kiedyś Tetovo : kiepska jakość wizji i przerwy w transmisji.
Jest net i niez

Mati, 24.08.2017 18:56:08 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

k...., co za klub - jaka transmisja taka gra: ((((

ślązak, 24.08.2017 18:58:21 - *.adsl.inetia.pl

Teraz jakos uefa kary nie daje tylko za prawdziwe transpanenty i duperele. nNie wazne do boju Legio...

FOREVER LEGIA, 24.08.2017 19:00:33 - *.play-internet.pl

DrHTV7-STRASZNIE ZRYWA,ALE Z BRAKU LAKU....

znaffca, 24.08.2017 19:01:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

https://www.youtube.com/watch?v=vzuaZ2FPLDM

grzesiek, 24.08.2017 19:03:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

macie jakąś transmisje > dajcie link

Damian, 24.08.2017 19:04:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

https://www.youtube.com/watch?v=aJNDHbcbtrA&app=desktop

ten link działa

krystiantyp, 24.08.2017 19:07:40 - *.205

https://www.youtube.com/watch?v=aJNDHbcbtrA&feature=share

Orson, 24.08.2017 19:07:54 - *.dynamic.chello.pl

http://tele-wizja.com/stream-25/

Tu macie mecz, 24.08.2017 19:08:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

https://www.youtube.com/watch?v=aJNDHbcbtrA

kibic, 24.08.2017 19:08:47 - *.smtvsat.pl

Ne można wejść wogóle na stronę Sheriffa

mkz_wwa, 24.08.2017 19:12:32 - *.dynamic.chello.pl

http://livetv.sx/pl/eventinfo/557490_sheriff_legia/#webplayer_alieztv|54290|557490|757462|900|1|pl

jakotako, 24.08.2017 19:13:31 - *.dynamic.chello.pl

transmisja z szeryfa:
https://www.youtube.com/watch?v=aJNDHbcbtrA&feature=youtu.be

komentarz polski z oficjalnej:
https://www.youtube.com/watch?v=gi93LO5wvzk

da się oglądac i słuchać razem

młody, 24.08.2017 19:15:13 - *.jmdi.pl

24.08.17 Шериф - Легия " w You Tube , transmisja d-py nie uywa ale da się cos zobacztc

Zbycho(L), 24.08.2017 19:15:20 - *.dynamic.chello.pl

Na YouTube.pl z rosyjskim komentarzem
https://www.youtube.com/watch?v=aJNDHbcbtrA

rudy102204, 24.08.2017 19:15:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

https://www.youtube.com/watch?v=2QG1G-dK9ps tu jest bracia (L), pozdro

TTTTTT, 24.08.2017 19:16:10 - *.dynamic.chello.pl

http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=9

jakotako, 24.08.2017 19:16:31 - *.dynamic.chello.pl

w 15 minucie transmisje na YT ogląda 35 tysięcy ludzi i liczba szybko rośnie, w pierszwej minucie było ok. 5 tysięcy.
https://www.youtube.com/watch?v=aJNDHbcbtrA&feature=youtu.be

rachu, 24.08.2017 19:16:34 - *.13-2.cable.virginm.net

https://www.youtube.com/watch?v=eXzarl9rHkk

on, 24.08.2017 19:18:10 - *.dynamic.chello.pl

https://www.youtube.com/watch?v=aJNDHbcbtrA

dzialajacy link na YT, 24.08.2017 19:18:44 - *.adsl.online.nl

https://www.youtube.com/watch?v=aJNDHbcbtrA&feature=youtu.be


SPRAWDZONY LINK ! TYLKO LEGIA !

Dd, 24.08.2017 19:23:32 - *.6-2.cable.virginm.net

3 defensywnych i bez napastnika świetna taktyka.

zz, 24.08.2017 19:23:59 - *.dynamic.chello.pl

Prawdziwa retro transmisja na tym YT. Jakieś 20 lat wstecz co najmniej ;-), Bardzo sympatyczna.

jumbo, 24.08.2017 19:31:56 - *.libiaz.vectranet.pl

K... , ale widowisko !!!

jakotako, 24.08.2017 19:32:30 - *.dynamic.chello.pl

transmisję na YT ogląda już 65 tys ludzi, a komentarz po polsku tylko 6 tys - jakość dzwięku nie powala, ale synchro u mnie jest ok i da się oglądać:
fonia : https://www.youtube.com/watch?v=gi93LO5wvzk
wizja - linki wyżej (https://www.youtube.com/watch?v=aJNDHbcbtrA)

Jak dobijemy do 100 tysięcy to bramka dla nas;)

siwy, 24.08.2017 19:34:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

tragedia. jada nas nawet kazachy

sochacki jan, 24.08.2017 19:36:27 - *.warszawa.vectranet.pl

30 minut meczu obejrzałem.Wystarczy.Szkoda zdrowia.Ciekawe co po meczu odpowie Magic.Czasu nie było na trening etc.....Może za rok........Nie do pomyślenia było w latach 90-tych aby ogrywali nas grajkowie z Mołdawii Kazachstanu etc.Gdzie jest ta Legia chce się napisać.Panie prezesie M czas na jakieś zmiany bo ta legia to nie legia.

siwy, 24.08.2017 19:38:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

i ch...po meczu

arek, 24.08.2017 19:39:05 - *.dynamic.chello.pl

Jako kibic Lechii trzymam kciuki dziś za Legię. Proszę nie spaprajcie tego. Jeśli jednak nie stało by się po mojej myśli pogońcie kijem magistra. My mieliśmy kiedyś Brzeczka, trenera wziętego z niższej klasy rozgrywkowej - wiadomo jak to się skończyło. Niestety-Pazdan już myślami w nowym klubie:(

SKANDAL, 24.08.2017 19:40:17 - *.dynamic.chello.pl

Sędzia drukuje jak może, skandal!

eth, 24.08.2017 19:40:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pier**lony chorwacki żul... kto takich dopuszcza do sędziowania tak ważnych meczów?

Paździoch WTF, 24.08.2017 19:41:22 - *.dynamic.chello.pl


PAZDAN ZASŁUŻONA ŻÓŁTA KARTA A TEN DEBIL STARTUJE DO SĘDZIEGO Z ŁAPAMI !!

CZEKAM NA KOMUNIKAT KUBU DOTYCZĄCY KARY FINANSOWEJ ZA TAKIE ZAGRANIE...

bez względu na to czy odpadniemy czy nie..

jumbo, 24.08.2017 19:41:38 - *.libiaz.vectranet.pl

Jacek M to geniusz

Kie(L)bachy w górę!, 24.08.2017 19:42:22 - *.dynamic.chello.pl

Obraz nędzy i rozpaczy (zero stworzonych sytuacji). W dodatku debilne zachowanie Pazdana i wyjazd z boiska. LEGIA GRAĆ QRWA MAĆ !!!

Urban, 24.08.2017 19:42:25 - *.7-1.cable.virginm.net

Ja nie pamietam kiedy Pazdan zrobil cos dobrego DLA Legii. Teraz idiots 2 zolta za tracanie sedziego. Napradwe dosc juz qrwa tych idiotyzmow. Kary powinny byc dotkliwe finansowo za bycie debilem.

haheke, 24.08.2017 19:43:07 - *.dynamic.mm.pl

wylosowac najslabsza druzyne przegrac eliminacje do LM
wylosowac najslabsza druzyne przegrac eliminacje do LE
:D gratulacje posmiewiska na cala europe a szarpniecie za reke sedziego przez Pazdana to juz calkowity brak rozumu, a on chcial transferu no szkoda bo chociaz legia by sie wzbogacila jak to robila na kazdym transferze Polaka ktory pozniej okazal sie niewypałem :D

Legii winszuje decyzji o sprzedaniu gracza ktory w LM bedzie grac (Rzezniczaka) no i jednego z lepszych w naszym kraju Wieteski

elos, 24.08.2017 19:43:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

NAJBARDZIEJ przereklamowany polski piłkarz to PAZDAN. Ile przez jego ofiarność/sieroctwo piłka zmieniała kierunek i myliła bramkarza? z 20!

kowaL, 24.08.2017 19:43:10 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

hahahahahahahahaah pazdan pozamiatał magierę hahahahahhaha

A5, 24.08.2017 19:43:18 - *.rev.webside.pt

co za kretyn z tego Paździocha!!!

Ksm, 24.08.2017 19:43:45 - *.dynamic.chello.pl

Zaje..sty sedzia.. czerwona kartka z kapelusza.. ani jedna ani druga żółta niesprawiedliwie

jaki60, 24.08.2017 19:44:42 - *.dynamic.chello.pl

Na żywo sherrif-Legia

https://youtu.be/aJNDHbcbtrA

L L L, 24.08.2017 19:44:47 - *.centertel.pl

sprzedawczyki WON z Legii.

Pojut, 24.08.2017 19:45:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Za takie akcje klub powinien nakładać kary indiwidualne!Pazdan TY IDIOTO!

Zajmon Szczecin, 24.08.2017 19:46:48 - *.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Siwy
przestań chłac kolego to jest niby Mołdawia a nie Kazachstan

DO DEBILI..., 24.08.2017 19:48:27 - *.dynamic.chello.pl

..................... PISZĄCYCH O DRUKOWANIU !!! PAZDAN DOSTAŁ ZASŁUŻONĄ ŻÓŁTĄ KARTKĘ I TO BYŁO WIDAĆ JAK NA DŁONI!JEGO DEBILNE ZACHOWANIE SKUTKOWAŁO KOLEJNĄ DRUGĄ ŻÓŁTĄ I ZASŁUŻENIE JĄ OTRZYMAŁ!
TO TAK OBIEKTYWNIE! KRETYN!

brumby, 24.08.2017 19:52:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

PIZDAN nie Pazdan. Szanowna redakcjo. W składzie meczowym jest błąd!!!

Gimbusy OGARNIJCIE SIĘ, 24.08.2017 19:53:01 - *.IP.cloudmosa.com

Zolta dla lysego sprawiedliwa a druga zolta i w konsekwencji czerwona to tylko i wylacznie jego nieodpowiedzialne zachowanie.Debil

GRyz(L)i, 24.08.2017 19:53:05 - *.dynamic.chello.pl

https://www.youtube.com/watch?v=aJNDHbcbtrA

Andrzej, 24.08.2017 19:53:11 - *.tktelekom.pl

Jest jeszcze jakiś obrona frajera magiery, drużyna musi wygrać a on gra 3 def pomocnikami i bez nominalego napastnika. Gra Legii w tym sezonie to sabotaż piłkarzy a decyzje frajera to samobójstwo. Wszyscy wiedzą że Hamalanien gra chu..będąc w pierwszym składzie oprócz tego frajera.

kolos, 24.08.2017 19:53:54 - *.dynamic.mm.pl

Legia nie umie grać z zespołami w żółtych koszulkach:)

Gimbi, 24.08.2017 19:54:25 - *.play-internet.pl

Odnoszę wrażenie, że spora część zawodników woli przegrać i zmienić klub... Magiera rozpieprzyłeś atmosferę w drużynie, którą po hasim stworzył Vuko !!! Mam nadzieję, że po rundzie jesiennej Cię nie będzie trenerzyno "obowiązkowo trzech defensywnych pomocników"

rob bandit, 24.08.2017 19:57:31 - *.satfilm.com.pl

Pazdan!!!Co???Patataj,przeklęty draniu!!!FORZA LEGIA!!!

aa, 24.08.2017 19:57:54 - *.213.multiplay.pl

Pazdan zachował się jak idiota...sędzia miał prawo mu 2 żółtą dać i dał...

grzesiek, 24.08.2017 19:58:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Michał Pazdan będzie musiał przeczytać "lalkę" Bolesława Prusa za tą czerwoną kartkę. To najniższy wymiar kary Magika powinien być.

Ksm do do debili, 24.08.2017 19:59:34 - *.dynamic.chello.pl

Nie obrażaj Legionistów mózgu. Każdy ma swoje zdanie na ten temat subiektywne tym bardziej weź pod uwagę, że są i emocje i beznadziejna jakość meczu. Jak dla mnie Pazdan wygrał pozycje. Faul.. ok ale nie na źółć. Druga syt. dotknął sędziego. Widziałeś jakieś szarpanie? Dla mnie sędzia biegł do Pazdana jak by miał go zabbić dając żółtą ten go chwycił i dał drugą.. kurna. Chwilę pozniej juz by nic nie zrobil. Moim zdaniem sedzia dał sie poniesc emocjom a nie pazdan. Powinien wziac pod uuwage ciezar meczu.

I jesscze raz - szanujmy sie a nie wyzywajmy od debili za inne zdanie

Kibic, 24.08.2017 19:59:49 - *.206

Widzę że sami kibice sukcesu tu są . Jak Pazdan ratował zespół przed stratą bramki niejednokrotnie to nosiliście go na rękach a teraz plujecie . Żałośni jesteście.

............................................................., 24.08.2017 20:00:01 - *.dynamic.chello.pl

Mam nadzieje że Pazdan zostanie dotkliwie
ukarany!Rozumiem emocje ale takie zachowanie to jak czysta podkładka!Może grał u buków?Może aż tak bardzo chce odejść?Żeby jeszcze faktycznie na te pierwsze żółtko nie zasłużył i puściły mu nerwy ale żółta ewidentna a on do sędziego z łapami!

Kipkorir, 24.08.2017 20:00:01 - *.dynamic.chello.pl

Gra - dramat. No ale do tego już się zdążyliśmy przyzwyczaić pod wodzą Magiery. Pazdan natomiast zachował się jak skończony idiota. Koniec pucharów jest o tyle dobry, że teraz pozostanie tylko gra w lidze i Pucharze Polski. Nie będzie już wymówek ani Tragic'znych tłumaczeń o braku możliwości treningu czy przemęczeniu.

Skandal!!!, 24.08.2017 20:01:07 - *.cg.shawcable.net

No, Jacuś, ostatnia szansa na zaliczenie, ustny indywidualny masz teraz!

SKANDAL, 24.08.2017 20:01:22 - *.dynamic.chello.pl

To że kartka byłą ewidentna to ok, ale nie widziałem, żeby sędzia zaraz po jednej żółtej dawał drugą za protesty. Szukał wyraźnie pretekstu i znalazł. Liczne faule ruskich są bez kartek a często bez gwizdka. Fakt że Pazdan jest debilem i dał się wykartkować, bo każdy kumaty widzi co robi sędzia.

Nie ma opcji żebyśmy awansowali, sędzia nie dopuści. Brak oficjalnej transmisji w dobrej jakości też dużo mówi. Czułem że będą wałki i są. Mam nadzieję, że grajki się ogarną i nie dadzą sie już tak złapać jak Pazdan.

Ryq, 24.08.2017 20:03:47 - *.centertel.pl

No i bomba wstydu troche mniej bedzie i juz piszą legia to ogorki i to strasznie skwaszone prosze was nie wychodzcie na 2 polowe posmiewisko legia nie grac bo i tak nie umiecie.Miodek smrodek niszczy klub.

Stefan , 24.08.2017 20:03:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ronaldo qwa się znalazł,debil

D2b90, 24.08.2017 20:04:03 - *.static.ip.netia.com.pl

Konczyc ten cyrk!
POLOWA DRUZYNY WON!!
MAGIERA WON!
VUKO WON!
WSZYSCY WON!!

zurie, 24.08.2017 20:07:59 - *.static.ip.netia.com.pl

A czego wy się ku.wa spodziewaliście ? Przecież ta drużyna jest słabe wystarczy spojrzeć na wyniki. Z Arką przegrali superpuchar, z koroną remis, z Termalicą w plecy i z Astaną w plecy. Poziom tej drużyny odpowiada co najwyżej poziomowi Piasta, którego udało się akurat ograć....

Xyz, 24.08.2017 20:08:30 - *.eltronik.net.pl

Byly smiechy z arki jagielonii i lecha a sami jestesmy gorszym posmiewiskiem

Do Kibic, 24.08.2017 20:10:36 - *.dynamic.chello.pl

to może niech od razu biegnie na przeciwną bramkę i ładuje!!Wtedy też bedziesz go nosił na rękach!!Zachował się nieodpowiedzialnie i tyle w temacie.Osłabił drużynę!

Rychu, 24.08.2017 20:12:07 - *.warszawa.vectranet.pl

Ale dno! Nie oglądam tego g.wna. Legia się stacza, a może już się stoczyła.

felek, 24.08.2017 20:15:13 - *.warszawa.vectranet.pl

Nie wiedziałem, że Pazdan jest aż taki głupi! Już niech wypier.la z Legii ten gwiazdorzyna.

ostrołęczczanin, 24.08.2017 20:19:10 - *.dyn.telefonica.de

proponuje bojkot polskiej ligi

as, 24.08.2017 20:19:46 - *.dynamic.chello.pl

RZĄDY MIODUSKIEGO ŻE NIBY LEPSZE OD LEŚNEGO xD
lol

jumbo, 24.08.2017 20:22:11 - *.libiaz.vectranet.pl

wchodzi pączek, ciekawe ile kilo wniósł na boisko ??

Badi, 24.08.2017 20:22:43 - *.185

Pseudo Trener na hu....!!!!!!!on czeka z zmianami magiera auttttt!!!!!

__--__--__--__--__, 24.08.2017 20:23:07 - *.dynamic.chello.pl

ROZPIER...AJĄ MNIE CI CO SZUKAJĄ SENSACJI W OSOBIE SĘDZIEGO. GDZIE TU DRUKOWANIE? ZRESZTĄ LUDZIE NIE WIDZICIE TEGO CO PREZENTUJEMY NA BOISKU !! NIE TERAZ, NIE DZISIAJ TYLKO OD POCZĄTKU SEZONU !!
DNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

fu, 24.08.2017 20:23:18 - *.play-internet.pl

la la la lla ...... uefa !

kibic, 24.08.2017 20:25:10 - *.206

DO Do kibic . Nie, od razu trzeba go zastrzelić.Wyluzuj. Ty nigdy w życiu się nie pomyliłeś. Taki nie omylny jesteś . Nie wierzę.

j.n, 24.08.2017 20:26:37 - *.dynamic.chello.pl

ZLUZUJCIE POŚLADY BĘDZIE 0-1

Prosty kibic , 24.08.2017 20:29:18 - *.centertel.pl

Jak roz .. bać dobrą drużynę przez niecały rok?
Właśnie tak jak to zrobili Leśnodorski,Wendzel,Mioduski,Żewłakow i ten Ebiminge oraz Magiera.
Każdy jest winny
A Nam zostaje wierzyć, że znajdzie się ktoś kto wie jak pokierować całą drużyną od zarządu po pion szkoleniowy. Piszę to nie wiedząc jaki jest aktualnie wynik Ale gra jest o dupe potluc

Bobobobobobob, 24.08.2017 20:29:48 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Dramat, i nawet nie chodzi o czerwona kartkę, bo tu to szkoda słów. Ale jak , można grać w meczu gdzie trzeba wygrać tak defensywnie, jest 70 minuta, a Legia nadal bez napastnika. Na ławce na 7 zawodników 5 jest defensywnych... żal - po co kupiono Chukwu i Pasqato.. Pana Jacka, Braci Ż - żegnamy. Chyba, ze przez 20 minut stanie się cud.... to odszczekam.Ogladam mecz w TV Mołdawskiej, i to jest jak wizyta u dentysty na ekstrakcje bez znieczulenia...

kowaL, 24.08.2017 20:30:53 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

no to Panie Magiera możesz już Pan iść do szatni i pakować zabawki, Twoje miejsce to Sosnowiec albo Częstochowa, dzięki za listę wstydu...Asta...Szeryf...Arka...Nieciecza...

Cik, 24.08.2017 20:31:43 - *.dynamic.chello.pl

Polskie druzyny bojkotuja rozgrywki UEFA. Legia przylacza sie do protestu. Bedziemy mogli skoncentrowac sie na PP i MP. Brawo.

a_bylo_tak_pieknie, 24.08.2017 20:32:36 - *.244.wlantech.pl

Mioduski miał kilka lat, żeby nauczyć się od Leśnego, jak robić solidny klub piłkarski. Niestety nawyki to mu zostały tylko z czasów iti i miklasa. Mistrza Polski pewnie znowu zobaczymy raz na 10 lat, o pucharach nie wspominając.

lhm, 24.08.2017 20:33:01 - *.32

Niezależnie od wyniku jaki dziś padnie... miarka się przebrała.
To co wyczynia Magiera to jest najłagodniej mówiąc kryminał i sabotaż. Jeszcze przed meczami z Astaną zastanawiałem się ze znajomymi czy Magiera świadomie ściemnia, żeby nie odkrywać kart przed rywalami, czy po prostu jest głupkiem. Stwierdziłem, że jednak to drugie. Te durne rotacje i granie w każdym meczu innym składem wychodzą nam teraz bokiem. Po ch... było grać Szwochem, Monetą, Makowskim i 15-stoma innymi. Nieliczni, którym udało się zagrać w kilku meczach z rzędu byli rzucani z pozycji na pozycję. Po co????
Niektórzy narzekają na nasz skład. No cóż, mogło być lepiej ale i tak uważam, że mamy najlepszy skład w Polsce. Takiego Szeryfa op...liłaby większość drużyn z naszej ekstraklasy. Właśnie... DRUŻYN. Legia jest w tej chwili zlepkiem piłkarzy, którzy błąkają się po boisku jak dzieci we mgle otumanione chorymi wizjami trenera.
To jest piłkarski ELEMENTARZ. Wiedząc, że mamy wkrótce najważniejsze mecze w sezonie NIE GRAMY TRZYDZIESTOMA ZAWODNIKAMI - nie ma na to czasu!!! Każda szanująca się ekipa ma coś takiego jak PIERWSZA JEDENASTKA - najsilniejszy skład, zgrany ze sobą, gdzie każdy zna swoje miejsce ma na boisku, w ciemno wie jak komu zagrać piłkę, rozumie się z resztą bez słów.
Jaka jest PIERWSZA JEDENASTKA LEGII??? potrafi ktoś wymienić. Najgłupszy nawet trener wiedząc, że ma przed sobą mecze o Ligę Mistrzów wybrałby grupkę najbardziej doświadczonych zawodników i zgrywał ich do skutku z ew. drobnymi korektami, żeby znali się na pamięć. Mniej treningów, ale wszystkie mecze gramy TYM SAMYM SKŁADEM. Rozklepalibyśmy tą Astanę z palcem w d... Awans do LM przy takim losowaniu to był w tym sezonie obowiązek. Ale nie... trzeba było mieszać rzucać z pozycji na pozycję, ogrywać młodych, pokazywać kto tu rządzi... "rotacja" to teraz modne... K... gdzie jest Pasquato? Nie ma go nawet na ławce. Zawodnik który strzela i asystuje w lidze rosyjskiej tu się nie nadaje??? Nie uwierzę... i pewnie nie będę miał szansy się o tym przekonać bo go pseudotrener nawet nie sadza na ławce rezerwowych, a jak sadza to nie wpuszcza.
Coś mi to przypomina...
Pamiętacie Kazaiszwilego? Jemu też trenerek postanowił udowodnić, że się nie nadaje.
A wiedząc, że Odjidja odchodzi trzeba było zatrzymać Vako, bo to naprawdę niezły w dodatku młody zawodnik....
echhh, szkoda gadać bo się tylko człowiek wk...wia.
Wchodzi Sadiku, niech coś trafii...

koko, 24.08.2017 20:33:57 - *.dynamic.mm.pl

ręce opadają!

Piotrkowianin, 24.08.2017 20:34:17 - *.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Smialiscie sie z wisly, z lecha a co odpie........ legia???? Dno dno dno. Typowa polska pilka.

Matt, 24.08.2017 20:36:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jesteśmy na musiku, to my musimy strzelić. Tak jak cenię Magierę powoli zaczynam się zastanawiać co nim kieruje, że wystawia skład bez napastnika i z 3, słownie TRZEMA defensywnymi pomocnikami. Rozumiem taką grę jeśli mielibyśmy Ofoe + Nikolicia. Ale nie mamy.

Hiszpan, 24.08.2017 20:36:50 - *.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zobaczymy czy Jacus poda się do dymisji nieudacznik największy w historii klubu do ligi szóstek by nie awansował.

Stefan , 24.08.2017 20:38:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Je..ne marionetki tak upokorzyć LEGIĘ.

pfff, 24.08.2017 20:39:37 - *.dynamic.chello.pl

przestańcie już pier...ić że sedzia że ch...j wie jeszcze co.Jesteśmy cieniem drużyny,gramy szambo że nie da się na to patrzeć.Osłabiliśmy zespół mimo wpływów z lm więc o czym mowa. Magiera tu nie jest niczego winien. Narzekaliście na BL? Ok były błędy,był kontrowersyjny ale kochał (L) i największe sukcesy to za jego kadencji! Oby ten człowiek do nas wrócił!

Hiszpan, 24.08.2017 20:41:38 - *.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zapamiętajcie te nazwiska hańby.

bloom, 24.08.2017 20:42:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie da się tego oglądać, najgorszy mecz w tym sezonie, a to spore osiągnięcie i to z takimi ogórami.

wojti, 24.08.2017 20:42:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

6 minut i po sprawie

Orzeł, 24.08.2017 20:42:53 - *.dynamic.chello.pl

Takiej gównianej gry to dawno nie widziałem

siwy do zajmon, 24.08.2017 20:42:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeden ch...

Adir, 24.08.2017 20:43:27 - *.ip.skylogicnet.com

Nie wiem jak to możliwe, ale gra wygląda chyba jeszcze gorzej niż za Albańca. Już chu* z tymi pucharami, nawet chu* z wynikami, ale mam wrażenie że oglądam jakiś amatorski mecz charytatywny, gdzie ludzie biegający po boisku wiedzą że gra polega na kopaniu piłki, umiejętności brakuje, więc pogramy na chaos i aferę, pobiegamy trochę po boisku i rozejdziemy się do domu gdzie czeka żona z kolacją. Przykro patrzeć, jakimkolwiek wynikiem się to za kilka minut zakończy.

phaeton, 24.08.2017 20:45:16 - *.dynamic.chello.pl

ale czasów doczekałem , ogóry nas leja

vv55, 24.08.2017 20:45:23 - *.sieradz.vectranet.pl

D R A M A T !!!!!
Magiera WON !!!!

NA TO PATRZEĆ SIĘ NIE DA!!!!, 24.08.2017 20:45:47 - *.dynamic.chello.pl

CO TO JEST???!!! TEGO OGLĄDAĆ SIĘ NIE DA!!! TO MISTRZ POLSKI!!! TO K...A PAJACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZA TO CO ZROBIŁ IDIOTYCZNIE PAZDAN TO TRZEBA NORMALNIE MU JAJA URWAĆ!!! I TO JEST PROFESJONALNY PIŁKARZ??? ŻENAD, ŻENADA I JESZCZE RAZ ŻENADA. W S T Y D !!!!!!!!

Wqrwiony, 24.08.2017 20:46:24 - *.dynamic.chello.pl

Magier Wypiera..j z tym swoim cyrkiem, nie masz jaj na trenera, jakim frajerem byłeś na boisku takim jesteś trenerem. To nie jest DNA tego klubu, wracaj na Jasną Górę.

Smigol, 24.08.2017 20:46:59 - *.play-internet.pl

Mogę dopingować Legię,ale takich patałachow, nie zgraję nieudaczników,trenera co broni niekorzystnego wyniku....72 minuta trzy zmiany ofensywne a nóż coś ktoś strzeli!!!!!Koniec z dopingiem....ciągle tylko nie poddawaj się!!!!!

Benit, 24.08.2017 20:48:13 - *.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Jacku pakujemy się.... Buahaahaa

BB, 24.08.2017 20:48:42 - *.dynamic.chello.pl

Ani jednej sytuacji strzeleckiej,to chyba mówi wszystko,klub Legia po tym sezonie ogłosi bankructwo,musimy kibicować komuś innemu.

Dojna Zmiana, 24.08.2017 20:48:43 - *.70

To by było na tyle jeżeli chodzi o podbijanie Europy

zurie, 24.08.2017 20:49:34 - *.static.ip.netia.com.pl

A czego wy się ku.wa spodziewaliście ? Błagam przestańmy z tym nie poddawaj się, bo ta drużyna się poddaje cały czas

Looto, 24.08.2017 20:50:35 - *.dynamic.chello.pl

To ile Mioduski Lotto powinno płacić "ekstraklasie" za takie gwiazdy??? dno, jak można w rok roz..ać drużynę??? PRowo manager pełną gębą, obraca się w kręgach UEFA ale wpier..l z astaną i Tyraspolem się liczy a nie słodkie pierdzenie.

kowaL, 24.08.2017 20:50:44 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

hahahahahahaahahahaahhahahahahaahahahahahahahahahaczyżby bojkot UEFA? hahahahahahahahahahahaahahhaahahahahahahahahahahaha

Marcinek, 24.08.2017 20:52:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

i gó..wno ku..wa gów..no

Hector, 24.08.2017 20:53:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dramat... Magiera lubię Cię ale za taki numer to i tak powinieneś polecieć

m, 24.08.2017 20:53:19 - *.supermedia.pl

Mag...ra i loczek wypie....CCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

diego, 24.08.2017 20:53:48 - *.127.revdns.net.pulawy.pl

Magiera i super skauting wyp...dalać z Legii. Legia to my.

vika, 24.08.2017 20:54:21 - *.136.bransat.pl

teraz każdy mecz o utrzymanie się w lidze... magiera!!! patataj!!!

Zielony, 24.08.2017 20:54:46 - *.147.dyn.plus.net

Frajerzy nie piłkarze, a pazdan niech wraca piechotą do Warszawy

RMFC, 24.08.2017 20:55:20 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl

I Europę mamy w du..ie!!! Żewłakow wyp..laj z Legii za transfery! A pseudopilkarzyków ukarać finansowo za taką żenade a potem za karę do rezerw!!!!

hm, 24.08.2017 20:55:55 - *.warszawa.vectranet.pl

Mioduski do dymisji

lama, 24.08.2017 20:56:08 - *.play-internet.pl

KU.... TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO.BOJKOTOWAC MECZE NIECH GRAJA KU...PATALACHY DLA SIEBIE.MY I TAK DLA NICH MOZEMY NIE ISTNIEC.LEGIA TO MY NIE KU...PSELDO GRAJKI

gratulecjeMiodulskiemu, 24.08.2017 20:57:40 - *.dynamic.mm.pl

Hasi przy Magierze to trener najwyzszej klasy

Julian 08, 24.08.2017 20:59:50 - *.timplus.net

WSTYD CZASY KUDŁATEGO TAK BĘDĄ WYGLĄDAC, MAGIERA AMATOR WON!!!!!!

EBR , 24.08.2017 21:01:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

MIODUSKI TAK WŁAŚNIE WIDZIAŁEŚ LEGIE W SWOJEJ WIZJI???? TY PUDLU QWA!!!!!!! A PAZDAN TO JUŻ NIECH LEPIEJ SP...... STĄD. MAGIERA TO SAMO. NIE MOGĘ JUŻ PATRZEĆ NA NICH.

warszawiak, 24.08.2017 21:02:33 - *.dynamic.chello.pl

mioduski magiera tym panom dziekujemy won z legii tak upokorzyc ten zasluzony klub i to niezwyciezone miasto

kowaL, 24.08.2017 21:02:45 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Dwóch na M rozwaliło ten klub, nie ma niczego!!! Miej honor frajerze i podaj się do dymisji!!!!

PiotrŻo(L)iborz, 24.08.2017 21:03:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Serce boli od patrzenia na to co oni dzisiaj zagrali, ta drużyna nie wie kompletnie co grać, długa piłka gdzie prawie wszystkie są na stratę. Wierzyłem w Magika ale teraz myślę, że jego czas już minął. Do zobaczenia w Niedzielę na Zagłębiu.

Zwykły Kibic, 24.08.2017 21:04:06 - *.dynamic.chello.pl

Magiera..Coooo?? Wypie...laj !!! Woon!! Od Legii!

zawiedziony, 24.08.2017 21:04:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nawet z z drużyną watykanu nie dali by rady jeżeli wogóle taka istnieje to jest własnie poziom polskiej ligi kraje trzeciego świata łoją nam tyłki dno

emigrant, 24.08.2017 21:05:15 - *.range109-150.btcentralplus.com

Jedna z najslabszych druzyn w rozgrywkach pokazala nam nasze miejsce w Europie...Dziadostwo...jak cala nasza liga...

zico, 24.08.2017 21:05:44 - *.adsl.inetia.pl

My mamy strzelić gola by awansować a magiera kur.. daje 4 obrońców i 3 defen pomocników .. koncowka meczu a sheriff atakuje ech ..

Ja to już pierdziele, 24.08.2017 21:05:54 - *.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mam w zupie tych pseudo piłkarzy i pseudo prezia. Dopóki się nie zmieni zarząd i nie będzie kilku wzmocnień z prawdziwego zdarzenia to nie przyjdę na żaden mecz. Tak mi ciśnienie skoczylo przez tych patalachow ze zaraz po karetkę chyba zadzwonię. Nie mogę tyle lat i ciągle te same błędy co roku to samo... Żenada!!!

Jagiellonia, 24.08.2017 21:06:58 - *.euro-net.pl

Szkoda mi was, kibice sukcesu - jak można tak bardzo jechać po swojej druzynie ? Wstyd !!!!!!! Odnoszę wrażenie że ja bardziej wierzyłem w awans drużyny z Polski niż wy, pseudo Warszawiacy, za dużo macie siana i wam się w głowach poprzewracało. Brawo Pazdan !!!!

Ololo, 24.08.2017 21:08:03 - *.69

Brawo wy! Brawo nasz magiczny trener! Wspaniała robota, coż za power i siła ognia w ofensywie! Jeden strzał na bramę oddany w dodatku przez Jodłowca z 40 metrów przez cały mecz, no ale tak to jest, jak pierwsze skrzypce gra trener rezerw będący ponoć nie do zastąpienia bez względu na wyniki.

lol, 24.08.2017 21:09:14 - *.wroclaw.dialog.net.pl

korok pierwszy natychmiast zwolnic Magiere
krok drugi po kolei zwalniać tych kopaczy - do wymiany wszyscy
krok trzeci sprowadzic takiego Czerczesowa i zacząc budowac zespoł

Jagiellonia, 24.08.2017 21:09:31 - *.euro-net.pl

Szkoda mi was, kibice sukcesu - jak można tak bardzo jechać po swojej druzynie ? Wstyd !!!!!!! Odnoszę wrażenie że ja bardziej wierzyłem w awans drużyny z Polski niż wy, pseudo Warszawiacy, za dużo macie siana i wam się w głowach poprzewracało. Brawo Pazdan !!!!

(L), 24.08.2017 21:09:50 - *.243

Płaczki spać. Legia TO MY.

pb, 24.08.2017 21:10:29 - *.centertel.pl

Dziekuje Legio...za wstyd który mi przyniosłaś :(

Andrzej, 24.08.2017 21:10:30 - *.tktelekom.pl

Szkoda dużo pisać.
Wszyscy razem bo Magiera to frajer i sam nie odejdzie.

MAGIERA WON

lol, 24.08.2017 21:10:38 - *.wroclaw.dialog.net.pl

pseudo działacze pseudo kopacze i pesudo terner - wypier...alć z Legii

zawiedziony, 24.08.2017 21:10:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nawet z z drużyną watykanu nie dali by rady jeżeli wogóle taka istnieje to jest własnie poziom polskiej ligi kraje trzeciego świata łoją nam tyłki dno

Bobobobobob, 24.08.2017 21:11:19 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

No i druzyna Jacka wrescie odpali, jego z ławki trenerskiej. Wkur..., maksymalny, kiedys napisąłem , jak został trenerem , ze się nie nadaje bo jest ciepłe kluchy, to mnie wszyscy opieprzyli, a teraz jak sie wydaje, to nie tylko słaby psycholog, ale też warsztatu nie ma. Ja myśle, ze Ci zawodnicy maja potencjał, także Ci , których kupilismy, po prostu sztab ich nie przygotował , a trener nie potrafił zmotywowac. Fakt częśc świętych krów czyli Kucharczyki, Dąbrowski, Czerwiński, Kopczyński, nie mają umiejętności i są zarozumiali. Jak człowiekowi, który zarabia 200 tyysięcy na miesiąc może nie nchciec się biegać, albo nie potrafi prosto kopnąc... żenada,,,

Lw73, 24.08.2017 21:12:01 - *.jmdi.pl

Żenada Panie Jacku powiedzmy sobie szczerze, Wynik zrobił Pan na przygotowaniu do sezonu albana. Loczek w cztery miesiące zniszczył to co Leśny tak mozolnie budował przez lata.

oLaf, 24.08.2017 21:12:31 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

kompromitacja!!!!! przegraliśmy najpierw z Astaną, teraz z kompletnym "no-name'' Sherifem, masakra!!!

Legia to jedyny zespół na świecie, który od pół roku ustawicznie się osłabia sprzedając za grosze najlepszych graczy!!!

uiii, 24.08.2017 21:18:54 - *.dynamic.dsl.as9105.com

gadanie nic nie da!

trzeba loczkowi pokazac i przez najblizsze 3? mecze u siebie puste trybuny!!!

Magik trzymaj się, 24.08.2017 21:22:05 - *.dynamic.chello.pl

Magika najmniej bym się czepiał - Legię rozj...ali Lesny i Mioduski. Pierwszy sprzedał kluczowych zawodników w połowie sezonu po czym spakował manatki i zgarnął kilkadziesiąt milionów na pożegnanie, które Mioduski wyciągnął lub dalej ciągnie z kasy klubowej.

Z drużyny odszedł trzon: Vadis, Niko, Prijovic, do tego Rado kontuzja, odejście Rzeźnika i kontuzje Guilierhme i Czerwińskiego. To 7 kluczowych zawodników!!!

Do tego dochodzi beznadziejny Jędrzejczyk, który zamiast na grze skupia się na swoich śmiesznych biznesach, Pazdan który tylko szuka okazji żeby spier...ić (nigdy nie był Legionistą, być może nawet cieszy się, że na odchodne zj...ał Legii sezon).

Z zakupów Mioduskiego jedynie Mączyński coś wniósł, reszta to śmiech jeśli chodzi o klub, który w tym momencie miał rozgrywać mecze decydujące o awansie do LM.

Szkoda mi Magiery bo teraz wszystko się skupi na nim, a nasze gwiazdeczki będą dalej zadowolone, w końcu wypłata się zgadza. Swoją drogą to dziwne, że najlepszy meczy w tym sezonie to mecz z Finami w Warszawie, gdzie pół składu to była młodzież z rezerw. Być może to jest metoda.

Mioduski won, Lesny oddaj kasę i też won.

Jędza też won, nie kojarzę jego żadnej dobrej akcji w tym sezonie, niech pogra w rezerwach to się może ogarnie.

111, 24.08.2017 21:25:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

sprzedawczyki!

Andrzej, 24.08.2017 21:30:59 - *.tktelekom.pl

MAGIERA Won

Pora odpocząć od piłki, 24.08.2017 21:39:24 - *.dynamic.chello.pl

Skład Legii w meczu z Borussią 8-4:

33. Radosław Cierzniak - 19. Bartosz Bereszyński, 4. Jakub Czerwiński, 2. Michał Pazdan, 25. Jakub Rzeźniczak - 18. Michał Kucharczyk, 8. Vadis Odjidja-Ofoe (75, 11. Nemanja Nikolić), 15. Michał Kopczyński, 6. Guilherme (55, 3. Tomasz Jodłowiec) - 32. Miroslav Radović, 99. Aleksandar Prijović (69, 52. Mateusz Wieteska).

Z tych graczy dziś zagrali tylko Pazdan, Kucharczyk i Jodłowiec.

Dziękujemy Lesniodorskiemu, Wędzlowi i Mioduskiemu za legalne wydojenie Legii. Fajny patent z tym nagłym konfliktem i przejęciem akcji za kasę klubową. Brawo.

Xzibit, 24.08.2017 21:42:50 - *.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ktos sie kiedys smial z pewnej druzyny ,ktora z sherifem przegrala a teraz my dostalismy baty

kibic z ojca n SYNa, 24.08.2017 21:59:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

R.I.P Legia 24.08.2017 żałoba pogrzebana przez MISTRZA KAZACHSTANU i MISTRZA MOŁDAWII

k., 24.08.2017 22:28:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mówiłem że Sheriff to dobra drużyna? Pazdan zawalił dzis ale ile razy nas ratowal? Jechanie od frajerów też jest słabe. Mioduski won!

Wolfik, 24.08.2017 23:18:46 - *.dynamic.mm.pl

@Pora odpocząć od piłki: Od paru miesięcy to powtarzam. Widzę, że nie jestem osamotniony.

Do Pora odpocząć od piłki , 25.08.2017 05:25:24 - *.centertel.pl

4:8 z Borussią faktycznie mega sukces taktyki trenera-wynik hokejowy piłce nożnej.Oczywiście skład w porównaniu z obecnym zacny ale to już jest zamierzchła przeszłość.

antek, 25.08.2017 09:39:17 - *.static.chello.pl

Be
z kitu oni tak grali w du meczu jak by go sprzedali

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.