Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Niedziela, 27 sierpnia 2017 r. godz. 19:53

7. kolejka Ekstraklasy: Mistrz lepszy od lidera

Mishka, źródło: Legionisci.com

W niedzielnych meczach grający w osłabieniu Lech łatwo pokonał Arkę 3-0. W Nowym Sączy natomiast prowadząca do przerwy Pogoń ostatecznie przegrała z Sandecją 1-2. W meczu kolejki Legia pokonała aktualnego lidera Zagłębie Lubin 2-1. W trzech sobotnich meczach 7. kolejki Ekstraklasy obejrzeliśmy 6 goli. Korona pokonała Termalikę 2-1, Jagiellonia przegrała z Piastem 0-1, a Wisła Kraków zremisowała z Lechią 1-1. W piątek Górnik wysoko wygrał z Wisłą Płock 4-0, a Śląsk pokonał Cracovię 2-1. Najciekawiej zapowiada się niedzielne spotkanie pomiędzy liderującym aktualnie Zagłębiem i Legią.
Tego samego dnia odbędzie się mecz pomiędzy Lechem i Arką. Ze względu na zgrupowanie reprezentacji Polski, ta runda gier zakończy się w niedzielę.

7. kolejka:

Górnik Zabrze 4-0 Wisła Płock
Śląsk Wrocław 2-1 Cracovia
Korona Kielce 2-1 Termalica Nieciecza
Jagiellonia Białystok 0-1 Piast Gliwice
Wisła Kraków 1-1 Lechia Gdańsk
Lech Poznań 3-0 Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Lubin

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (83)

Oracz, 25.08.2017 09:03:48 - *.122

Zaorać to gooowno. Ta liga nie ma racji bytu, te grajki nie mają prawa być nazywani piłkarzami.

Obiektywny, 25.08.2017 09:14:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wszyscy odpadli z pucharów teraz to dopiero zazarta walka się rozpocznie w ligowych rozgrywkach tylko kucze bezemnie na trybunach bo niebede zasilal finansowo tych pilkarzykow dla który ch dwa mecze w tygodniu to wielkie przemeczenie! Bez odbioru AVE

balon, 25.08.2017 09:26:41 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

1
X
1
X
1
X
X
2

PROSTY, 25.08.2017 09:29:41 - *.centertel.pl

Padaka... 9'30 a ktos sie tu jeszcze nie podal do dymisji...

mons, 25.08.2017 09:32:45 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawy jestem frekwencji na Zagłębiu xD

wojti, 25.08.2017 09:34:03 - *.play-internet.pl

Najciekawsze ? Będzie porażka Legii i tyle w temacie.....

tomasz problem, 25.08.2017 09:34:38 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Dokladnie ,ta liga to dno .piłkarze to 0 kompletne .Polska myśl szkoleniowa 0.

jsc, 25.08.2017 09:54:50 - *.play-internet.pl

na zagłębie był kurs 5.5 coś pięknego

ja, 25.08.2017 10:01:45 - *.dynamic.chello.pl

Gdzie są teraz Ci, którzy tak wyśmiewali Vadisa za to, że odszedł do grecji mówiąc, że tamta liga nie lepsza od naszej.

Grecja - 2 zespoły w europejskich pucharach na jesieni
Polska - 0 zespołów

Olympiakos - po raz kolejny LM, gdzie są etatowym bywalcem, a nie raz na 20 lat jak my
Legia - bez pucharów, nawet bez ligi europejskiej

Do tego zarobki tam kilkukrotnie większe niż u nas zarabiał i ładna pogoda.


Podobno nasza liga miała gonić inne.
I co?
Żałosne!

Wawer, 25.08.2017 10:01:45 - *.dab.02.net

Bojkot powinien byc calej kolejki i klubowego dziadostwa. Powinni zwolac narade co dalej esa37 nie ma racji bytu##

Eklapa, 25.08.2017 10:11:15 - *.play-internet.pl

to dno i dziadostwo, tyle w temacie, nie zamierzam oglądać tej błazenady z "gwiazdami" typu fatalczyk i jędza.

ibik, 25.08.2017 10:20:25 - *.adsl.inetia.pl

Teraz czas na łomot z Zagłębiem i...kolejny wstyd.

Piotr, 25.08.2017 10:25:38 - *.185.ipv4.supernova.orange.pl

Powiem szczerze że ja osobiście mam w du*** ligę polską.
Jedynym miejscem które może dać Legii sławę i pieniądze sa europejskie puchary, niestety już ich nie ma...
Zostało tylko do końca sezonu oglądać męczarnie pseudo piłkarzy zarabiajacych krocie w meczach takich jak np. z Termaliką, i liczyć że może może się uda zdobyć na farcie mistrzostwo.
Wiele razy to mówiłem i jeszcze raz powtórze, jaka liga taki mistrz.

Piotr, 25.08.2017 10:27:54 - *.185.ipv4.supernova.orange.pl

Zarząd ma już pierwszy poważny policzek finansowy.... odpadnięcie z europejskich pucharów, teraz pora na kibiców, przestańcie kupować bilety oraz pamiątki, może panowie biznesmeni wtedy zrozumieją że jest duży problem i trzeba to naprawić.

WAWA, 25.08.2017 10:34:08 - *.sieradz.vectranet.pl

Legia-Zagłębie 0:3

A Magiera na konferencji po meczu:
-... Ale ze Sportingiem wygrałem!

Ten klub to totalna amatorka!
Najpierw Celtic, potem transfery, a na trenerach kończąc.
Czerczesow jak szybko przyszedł tak odszedł bo zobaczył w jakim cyrku przyszło mu tańcować.

Wstyd!

Arrr33, 25.08.2017 10:37:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Liga gówno wartna

Bojkot, 25.08.2017 10:37:35 - *.dynamic.chello.pl

W Gdansku kkazali pilkarzom doplacac do roznicy ceny biletow naszej Leguni to tez by sie przydalo tym wszystkim pseudopikarzom

Sebo(L), 25.08.2017 10:40:12 - *.slupsk.vectranet.pl

Odpuszczam sobie co najmniej do wiosny oglądanie tej młócki,kopaniny,piłkarskich wyrobników nazywanych nad wyrost piłkarzami. Za "przyjemność" oglądania tak paskudnie grającej Legii ja po prostu "dziękuję". Niech Mioduski z Magierą sami bawią się tym gów.em.

MIODUSKI MILCZY, 25.08.2017 10:43:47 - *.dynamic.chello.pl

Czarn y PR panie Darku skoro niema Pan odwagi stanac przed kibicami i zajac stanowisko w jakim burdelu funkcjonuje teraz nasz klub

Kajtus Czarodziej, 25.08.2017 11:04:24 - *.range86-178.btcentralplus.com

Emocje zwiazane z Liga Mistrzow i Liga Europejska juz mamy z glowy w tym sezonie! Mozna sie skoncentrowac na lidze.. a wlasciwie, teraz sie pewnie zacznie 'ofensywa' transferowa Legii! Uciekaj kto moze, badz jak kto woli w ramach ciecia kosztow 'opchnijmy' kogo sie da! Mam nadzieje ze loczek sporo bedzie musial dorzucic do tego sezonu, moze wtedy bardziej sie zastanowi co wyprawia! Nic tak nie sklania do refleksji jak pusta kasa! Swoja droga nie mam sily 'emocjonowac' sie nasza ekstraklapa! Nie ma w niej pol porzadnego zespolu, powaznych zawodnikow: ZERO!!!!!!! Nie da sie na to patrzec! To ze wogole im trzeba placic to jest kpina! Jakby rok temu ktos mi powiedzial gdzie bedzie Nasza Legia dzisiaj to bym go wysmial! Jeszcze pare tygodni temu moglismy o sobie powiedziec ze sie nigdy nie skur...lismy w pucharach odpadajac z jakimis pastuchami czy innymi rybakami.. Teraz dolaczylismy do wszystkich innych polskich klubow! W ciagu miesiaca wyje.. nas z pucharow kazachowie i moldawianie.. Chociaz raz loczek powiedzial prawde, rzeczywiscie zaczynamy od zera! Oby nauka szla blyskawicznie, bo jak stracimy rostawienie w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej to latami bedziemy czekac zeby znowu zagrac w grupie... Wszystko na wlasne zyczenie! BRAWO!!!!!!!!

Banio Mińsk Mazowiecki , 25.08.2017 11:16:13 - *.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie ma co płakać bo było to do przewidzenia! Czas na budowę od podstaw. Niech Chopin się nie wydurnia i bierze na etat leśnego ! Wywalić na ryj braci Ż. Oraz Wszystkich najemników! Przetrwać do zimy i Kupić gotowych polskich piłkarzy bo zagraniczni obecnie do naszej ekstraklapy nie będą chcieli przyjść. Tak poza tym przez co najmniej miesiąc pusty stadion! Wspomnicie moje słowa w niedzielę na rogrzewce jak ci co nas skompromotowali będą się uśmiechać na zbliżeniach kamery! To są najemnicy!!!! P s Magiera Out natychmiast i niech żyleta się nie kompromituje tym wsparciem!

Lw73, 25.08.2017 11:30:15 - *.dynamic.chello.pl

Wizja klubu jaką przedstawia loczek mnie przeraża.Mieliśmy się rozwijać, pełna trybuny co roku minimum LE. A tu kicha odpadamy z LM i z LE z drużynami które powinniśmy wciągnąć nosem, trybuny pustoszeją, miejsce w tabeli też nie szczególne,

Frank, 25.08.2017 11:36:49 - *.range86-189.btcentralplus.com

Już widzę te tłumy zasuwające z wypiekami na twarzy na ten arcyważny mecz, teraz chyba prezio będzie musiał jakiś striptiz zorganizować przed każdym meczem i w przerwach, albo puścić piwo zamiast wody w kranie w kiblach żeby uratować frekwencję do końca sezonu.

pingwin, 25.08.2017 11:38:43 - *.centertel.pl

marzy mi się solidny oklep od miedziowych :-)

sylwiusz11, 25.08.2017 11:43:58 - *.adsl.inetia.pl

Magiera sie podał już do dymisji albo go zwolniono czy jeszcze nie?


na co to czekanie w takim razie ----nikt niczego sie nie uczy?!!

warto, 25.08.2017 11:47:56 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Warto postawić na zagłębie 100zl = 500zl

cik, 25.08.2017 11:54:05 - *.centertel.pl

rozpoczyna sie wielka walka o udzial w pucharach europejskich.

fan-wola, 25.08.2017 11:56:10 - *.jmdi.pl

Oj szybko mnie tam nie zobaczą, koniec z finansowania dziadostwa.

Roma, 25.08.2017 11:56:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Właśnie przekonaliśmy się jaka jest wartość tej "ekstraklasy". Chyba przyszedł czas na zmianę nazwy na coś skromniejszego, ale bardziej odpowiedniego. C+ żeby sprzedać towar ładnie go opakowuje ( rozbudowane transmisje, wywiady, eksperci, analizy i co tam jeszcze ), a w środku - śmierdząca kiełbasa.

Arrr3, 25.08.2017 12:06:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jaka Liga Taki Mistrz.

FC Sosnowiec, 25.08.2017 12:20:26 - *.play-internet.pl

Banio, z czego kupisz wyróżniających się polskich piłkarzy.Nadeszła bieda.

k., 25.08.2017 12:26:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ogarnąć się co poniektórzy. Marzy wam się oklep? To jacy z was kibice? Ekstraklasa to żart ale nadal to najważniejsze rozgrywki. Mam gdzieś Puchary. To wisienka na torcie. Najważniejsze jest Mistrzostwo Polski!!! Tak więc grajki mają się spiąć i skończyć z głaskaniem tych wirtuozów piłki po główkach.

Toni , 25.08.2017 12:26:42 - *.pools.vodafone-ip.de

Nie dosc ze nie bedzie pieniedzy z europejskich pucharow to jeszcze ludzie nie beda chodzic na nasza lige.Bo kazdy ma tego dosc.Jak bym mieszkal w Polsce tez bym sobie odpuscil na kilka tygodni na pewno.Albo i do wiosny.Kac po wczorajszym meczu nie minie za 3 dni ani za tydzien.Przychod z dnia meczowego bedzie teraz bardzo skromny o ile wystarczy w ogole na pokrycie meczu.Tak to jest jak wlasciciel zamiast kupic trzech porzadnych pilkarzy za 5 milionow euro wyprzedaje druzyne i sprowadza same pokraki.Przeciez miesiac temu wydal by 5 milionow euro a teraz by mial 20 milionow euro z ligi mistrzow.Ale po co.Rozkrasc to co jest na obecna chwile to polityka prezesa.
A dziure w budzecie to powinni pokryc kopacze ze swoich kieszeni.
Ciekawe jak zareaguja decyzyjni na Zylecie w niedziele.Dalej Legia klask klask klask?Czy moze juz starczy tego robienia z nas kibicow idiotow przez prezesa,pseudo skautow i pseudo pilkarzykow.

do k., 25.08.2017 12:47:53 - *.122

Właśnie dzięki takim ludziom bez ambicji zawdzięczamy naszą pozycję w polskiej piłce... Najważniejsza ekstraklasa - to tak jakby powiedzieć dla mnie najważniejsze w edukacji zakończenie pozytywnie złobka...

eth, 25.08.2017 12:50:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bez extra solidnych wzmocnień Ligi Europy nie będzie i za rok (bo na LM nie ma szans). Nadchodzą zmiany, będzie trudniej

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-06-27/statystyk-pilkarski-wyjasnia-zasady-eliminacji-ligi-mistrzow-w-sezonie-20182019/

Frank, 25.08.2017 13:19:56 - *.range86-189.btcentralplus.com

Skoro jest liga mistrów i Europy, to można jeszcze zorganizować jakąś ligę patałachów dla zapchania dziury w sezonie bez pucharów, która byłaby pocieszeniem i motywacją dla grajków z takich krajów jak San Marino, Malta, Wyspy Owcze, Luksemburg, Gibraltar, czy Polska, emocje jakieś tam by były, a przy okazji duża szansa na trtumf na Arenie międzynarodowej, czego nam brakuje.
C'mon guys, show must go on.

LUrsynów, 25.08.2017 13:37:48 - *.13

Kiedyś każdy zespół obawiał się meczu z Legią a aktualnie niestety każdy może z nią wygrać a o pucharach szkoda nawet wspominać. Jest kasa a chyba brak chęci naszych gwiazd.

Mike, 25.08.2017 13:45:48 - *.static.chello.pl

Ta nasza liga. Oglądałem Lechia- Sandecja, czy Arka- Pogoń, bramki po błędach, kopanina, brak przyjęcia. Nie widać różnicy między 1. a 5. ligą polską.

k., 25.08.2017 13:51:20 - *.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@do k. Chłopie ja nie usprawiedliwiam wkładów tylko uważam, że najważniejsza jest E-klasa. Tu mają mieć prymat. Młode pokolenie przyzwyczaiło się do sukcesów a nie zawsze tak było. Myślisz, że nie chcę by wygrywali w pucharach? Chcę jak każdy z nas ale dbajmy swoje możliwości. I nie zarzucam mi braku ambicji bo stać mnie na realizm. Ostatnie sukcesy (w dużej mierze fartowne) przesłonily wielu trzeźwy osąd sytuacji. Musimy wyjść twardsi z tego kryzysu. Ku chwale Legii Warszawa.

Do k. do k., 25.08.2017 14:54:14 - *.122

Sorry ale pięć lat z rzędu to nie fart. Ekstraklasa to dno i jej wygrywanie to nasz obowiązek i raczej tu jestem w stanie znieść gorszy sezon czyli brak MP niż brak awansu do jakichkolwiek rozgrywek europejskich. Razem w LM i LE gra 80 drużyn!!!! OSIEMDZIESIĄT - nie ma usprawiedliwienia dla braku Legii w tej grupie. I co Ci po tej eklapie? Co Ci to daje? Ja ją oglądam od ponad 20 lat i to zawsze jest goowno, jedyny pozytyw tej ligi to możliwość gry w europie, a tego zostaliśmy pozbawieni przez zgraję wkładów do koszulek bez ambicji, pseudo prezesa ze swoim składem skautów i pseudo trenera. A Ty mi piszesz że eklapa jest najważniejsza... Gratuluję stawianych przed sobą "wyzwań". Oczywiście że Legia to przetrwa, ale usprawiedliwienie tego lub umniejszenie dramatu jaki się wczoraj wydarzył po prostu nie ma prawa mieć miejsca. Niech lech sobie mówi że może się skupić na lidze, probierz czy jakiekolwiek inne ścierwo z tego naszego qwidołka, ale nie MY, nie LEGIA. Wczoraj zniszczyli 5 lat ciężkiej pracy - to są fakty. A im więcej kasy pudel będzie musiał dołożyć tym lepiej może zrozumie że Legia to nie biznes tylko qrwa coś więcej!

eth, 25.08.2017 16:24:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciekawe czy z Zagłębiem zagramy ultraofensywnie ustawieniem 5-4-1, czy jednak 7-3-0?
Poza tym, już 16.30h, a wciąż nie ma info o zwolnieniu Żewłakowa i tego drugiego (ktoś mi przypomni jak się nazywa?). Zaczynam się niepokoić!

grzesiek, 25.08.2017 20:33:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Przykro to pisać, ale nasi piłkarze zagrali ewidentnie tak aby zwolnić Magiere. Oglądałem mecz Lecha z utrechtem , biegali że aż miło w porównaniu z tym co wyprawiają nasi piłkarze. MOże po zwolnieniu trenera zaczną się starać... Arka i Lech spokojnie by poradzili sobie z tym szeryfem...

jo, 25.08.2017 21:34:25 - *.centertel.pl

Kurnik Wisła 4-0 a my kontry i obrona Częstochowy....

Hm, 25.08.2017 23:08:07 - *.warszawa.vectranet.pl

Żądamy transferu Angulo do Legii.

co z ta L, 25.08.2017 23:13:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

gornikk z kadra za milion euro 12pkt a Legiunia z budżetem 30 baniek euro męczy sie z kazdym :P zal

Tom, 25.08.2017 23:13:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z Zaglebiem bedzie oklep 1-3

Cult⚽️Legia, 26.08.2017 00:33:54 - *.7

eth, 25.08.2017 16:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy z Zagłębiem zagramy ultraofensywnie ustawieniem 5-4-1, czy jednak 7-3-0?
Poza tym, już 16.30h, a wciąż nie ma info o zwolnieniu Żewłakowa i tego drugiego (ktoś mi przypomni jak się nazywa?). Zaczynam się niepokoić!

Realista, 26.08.2017 04:40:56 - *.nixacmta02.res.dyn.suddenlink.net

Na dzień dzisiejszy sprawa przedstawia się w ten sposób - długopis jest, tylko się atrament wypisał, napełnienie nowym wkładem może zając dwa, trzy sezony, przez ten czas należy tylko pilnować, aby nie spaść przypadkiem jeszcze niżej, przez udawanie pisania pustym wkładem wraz z odejmowaniem punktów za zaległości finansowe.

Tomek Mokotów , 26.08.2017 05:32:10 - *.centertel.pl

Żałosne biadolenie kibiców w kapciach... Wy jesteście jak te chamy co przyszły na mecz bo my tutaj gramy. W tym przypadku Legii idzie to wy na mecz. Nie idzie to ch.j z całym klubem.

Idźcie sobie w buraki, tam wasze miejsce.

Piłkarzykom trzeba dawać do zrozumienia, że są słabi ale wasze narzekanie na własny klub...

Widać, że większość z was to gowniarze, nie pamiętający sezonów sprzed nawet 10 lat, nie wspominając już o dawniejszych czasach...

TAK, NIE PRZYCHODZCIE NA STADION.

go ( L ) den, 26.08.2017 09:30:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trudno stalo sie...sam jestem wkur... ale takie jest zycie..miejmy nadzieję,ze Ci co pozostali zdrowi pokaza jeszcze piłkarska zlosc i wygraja w niedziele..innego wyjscia nie ma.A na zmianę trenera nie liczcie bo w ekstraklapie niestety lepszego nie ma a na zagraniczniaka nie ma kasy...musimy dograc do zimy tym co mamy...

bohomaza, 26.08.2017 10:12:47 - *.dynamic.chello.pl

Tomek Mokotów 100% racji!
Jak ktoś nie wspiera klubu w czasach kryzysu to nie zasługuje żeby świętować z nim sukcesów.
Pozdro

%, 26.08.2017 10:34:09 - *.static.as9105.net

Tomek ty od klubowego pijaru??

Saska Kępa (L), 26.08.2017 10:46:34 - *.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Tomek Mokotów

Kolego doskonale pamiętam lata 80. i tym bardziej 90. Różnie bywało, ale to co teraz odstawiają Mioduski i Leśnodorski/Wandzel, to pobiło wszystko co do tej pory w naszej Legii widziałem, bo to jest teatrzyk dla naiwnych. Przecież nikt posiadający umiejętność logicznego myślenia nie powie, że istnieje jakikolwiek konflikt na linii Mioduski-Leśnodorski. To nic innego jak PijaRowy teatrzyk dla naiwnych odstawiany w mediach przez tych panów, a tymczasem inżynieria finansowa w wykonaniu tych panów na żywym organizmie naszego ukochanego klubu trwa w najlepsze.

Sawo, 26.08.2017 11:14:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No to Panowie Piłkarze. Przestać nabijać kasę głównemu sponsorowi i do roboty.
Jeszcze nigdy Legia nie była Mistrzem Polski 3 razy z rzędu. Mleko się rozlało i nie ma co roztrząsać. Wrzucić luz i zajechać tę ligę.
Do zobaczenia jutro.

Zajmon Szczecin , 26.08.2017 12:14:26 - *.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kibicem drużyny jest się na dobre i złe. Można krytykować ale obrażać własny klub sie nie godzi. Trzeba uświadomić piłkarzom ze dostają kupę kasy a im się zapieprzac nie chce. Wszystkie średnie kluby typu Pogoń czy Śląsk. płacą trzy razy mniej niż my. Nasi tego nie doceniają i takie okrzyki powinne być słyszalne na meczu a nie ze robicie bojkot i przestajecie chodzić na stadion.

Hector, 26.08.2017 12:55:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Układy ukladziki... Managerskie zagrywki. Kazaiszwili i Nikolic byli dla Magiery za słabi. Vadis i Prjiovic nie dostali nowych kontraktów bo lepiej nowy trzeba było dać Nędzy. Kucharczyk nigdy się nie nadawał by w ogóle wąchać murawę w ekstraklapie a gra już tyle lat i od zawsze piach. Magiera to od początku był żart w Legii powinien być trener z jakimiś sukcesami. Np Heniek Kasperczak ;-)

maleze, 26.08.2017 13:07:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja dziękuję kibicom sukcesu za dotychczasowe wsparcie i wystarczy. Chętnie na trybunach spotkam się z kibicami, którzy pomogą Legii się podnieść. Z Legią na dobre i na złe.

zegna, 26.08.2017 14:53:40 - *.play-internet.pl

Taki Górnik mógł znależc Angulo, który strzela na zawołanie. A Żewłakow naściągał szrot, który tylko kasę bierze.

Kojot, 26.08.2017 16:27:16 - *.service.infuturo.it

Nawet komentator na meczu z Sheriff trzy razy nabijał się z nazwy ekstraklasy hahaha.Ta cała liga to jakiś żart ,piłkarzyki a zresztą wszystko zostało napisane

Tomek do Saska..., 26.08.2017 16:39:20 - *.centertel.pl

Kolego, chyba w życiu nie widziałeś nic poza ostatnimi wydarzeniami bo bzdury piszesz. A Romanowski to niby z wojskiem się nie dogadal? On otwarcie mówił, że jest w Legii TYLKO dla kasy, Pogoń Konstancin to myślisz, że co to było?

A potem Daewoo? Zanim ich przycisnelo finansowo to i tak byli niczym wrzod na d.pie.

Zarajczyk uratował Legię i to był jedyny plus tamtej dekady jeśli chodzi o prezesów i właścicieli.

A ITI to już wszyscy pamiętają...

Więc bywało wielokrotnie gorzej i w dodatku z mniejszymi sukcesami albo w ogóle bez...

Piłkarzyki wstyd jak beret, kpina i żenada ale pisanie o niekupowaniu pamiątek, wygwizdywaniu cały mecz...

Kiedyś też się gwizdalo. Cały mecz ostry doping a po gwizdku sędziego leciały na piłkarzy k.wy. Tak to sie robi.

sikor, 26.08.2017 18:45:21 - *.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

zobaczcie jak to działa w Zabrzu . Większość to młode chłopaki ( grał nawet Polak z 99 roku ) , i skład ogólnie młody , dużo Polaków, chce im się biegać , walczyć i walczą . Nie mają milionowych kontraktów, ale ambicję i wolę walki .....

Matt, 26.08.2017 20:14:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kibice sukcesu. Rok temu pisaliście to samo.

Legionista, 26.08.2017 23:53:53 - *.226

@sikor, oni to bardziej walczą o lepszą przyszłość (dostaną dobrą ofertę np:w Legii i już mogą iść na emeryturę :) styl: Masłowski ) Nasza Ekstraklasa jest słaba i nie wiadomo kto z kim wygra.... Po co w ekstraklasie 18 klubów? (Słabych...) Ja bym wolał 12 drużyn i np:5 drużyn dobrych niż oglądać słabsze drużyny.... Tak się zastanawiam... Legia "czymś" się wyróżniała w poprzednich latach (mówię o kadrze...) A teraz czym się różnimy z taką Lechią??? Praktycznie niczym.... Mamy emerytów, "gwiazdorki" oraz Młode Wilki które zagrają jeden słaby mecz i już robią z niego drewno.... Np: Szymański z ruchem zagrał słabo i już obrażali go.... Jak z Astaną zagrał dobrze to już "Wielki Talent" itp....

Cult⚽️Legia, 27.08.2017 00:03:38 - *.56

Teraz okaze sie czy piłkarzeniechcá Magiery,ponoć złe kontakty ma z Vuko!

Legia⚽️Magazine , 27.08.2017 00:09:45 - *.56

Tomek do Saska..., 26.08.2017 16:39 - *.centertel.pl
Kolego, chyba w życiu nie widziałeś nic poza ostatnimi wydarzeniami bo bzdury piszesz. A Romanowski to niby z wojskiem się nie dogadal? On otwarcie mówił, że jest w Legii TYLKO dla kasy, Pogoń Konstancin to myślisz, że co to było?

A potem Daewoo? Zanim ich przycisnelo finansowo to i tak byli niczym wrzod na d.pie.

Zarajczyk uratował Legię i to był jedyny plus tamtej dekady jeśli chodzi o prezesów i właścicieli.

A ITI to już wszyscy pamiętają...

Więc bywało wielokrotnie gorzej i w dodatku z mniejszymi sukcesami albo w ogóle bez...

Piłkarzyki wstyd jak beret, kpina i żenada ale pisanie o niekupowaniu pamiątek, wygwizdywaniu cały mecz...

Kiedyś też się gwizdalo. Cały mecz ostry doping a po gwizdku sędziego leciały na piłkarzy k.wy. Tak to sie robi.

ku(L)es 85, 27.08.2017 00:51:11 - *.dynamic.mm.pl

Kibicem się jest a nie bywa . Będziemy z Tobą i na dobre i na złe - dla większości pusty slogan.
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE.
Też jestem wkur.iony na piłkarzy ale Legia To My i nie zapominajcie o tym . Pozdro

A5 do ku(L)es 85, 27.08.2017 02:24:32 - *.warszawa.vectranet.pl

100% poparcia! (L)

Cosik mi tu capi, 27.08.2017 02:33:11 - *.cpe.netcabo.pt

Ciekawe ilu z grupy operacyjnej pod kryptonimem "nam strzelać nie kazano" pojawi się w dzisiejszym meczu w wyjściowym składzie?

Maniem, 27.08.2017 03:06:56 - *.upc-a.chello.nl

Jeszcze tego nie za uwazaliscie, ze wszystko jest po.to zeby Miodek odszedl.przeciez bogus ugadal sie z pracownikami i pilkarzami.mialo byc pierw nie zdobycie mistrzostwa po zremisowanym meczu. Mistrz zdobyty jednak.. to w LM tez pilkarze grali jakby nie chcieli..pasquito i.helberto oraz Sadiku o niczym nie wiedza .ze graja przeciw D.M dlatego Magiera ich nie wypuszcza.na.mecz

Hiszpan, 27.08.2017 06:49:22 - *.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Śmieszna ta liga śmieszne piłkarzyki i trenerki ale cóż trzeba iść na mecz jako pokutę.

aspendos, 27.08.2017 08:55:42 - *.10

Pomysl jeden z drugim co wypisujecie ! Wy wogole zdajecie sobie sprawe co to jest byc wiernym kibicem swojego klubu ? Bojkotowac to mozecie sobie np.Tvn - i ta telewizje ogladac albo nie ! A Legia jest to swietosc ponad rozne systemy ponad wlascicieli ! Mozemy sie wkorzac ze przegrala ! Ale to nasz ukochany klub ! Musza byc zmiany ale Legia to Legia ! Dzisiaj jest berdzo latwo byc kibicem - piekny stadion - sukcesy w postaci mistrza polski czy liga mistrzow ! A co jeden z drugim by pisal jak by chodzil na mecze latami i mistrza na oczy nie widzial - do kibla pol godziny czekal i drzazgi by mu w tylek na trybunach wchodzily ? A do tego przed meczem w domu musial by sie najesc bo o zadnej gastronimi na stadionie nie bylo mowy ? A nie opuszczalo sie w Warszawie zadnego meczu i gardla zdzieralo ! A jak opieprz pilkarzom sie nalezal to po meczu ! Zapamietajcie to sobie , ze olac mozecie system ale nie swoj ukochany klub

majusL@legionista.com, 27.08.2017 09:06:41 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

Dzien meczowy. Człowiek sie budzi po tygodniu megawkurzenia z mysla ze juz gorzej byc nie może. Zaklada barwy i wierzy. Bolesna jest milosc do Legii ale życie bez Legii sie nie liczy. Wiec do boju Drużyno. Tylko zwycięstwo. Tylko Legia!!

Sebo(L), 27.08.2017 09:55:02 - *.slupsk.vectranet.pl

Angulo z Górnika ustrzelił hat-tricka,na końcie po 7-miu kolejkach ma już 10 goli i wielu widziałoby go w Legii. Sęk w tym,że w tej Legii popadł by w taki sam marazm jak reszta jej piłkarzy. Jestem wręcz pewny,że niczym by się tu nie wyróżnił jak wielu naszych kopaczy,którym chyba już się w Warszawie po prostu nie chce grać o czym zaczynają otwarcie mówić (np.Moulin). Największą bolączką Legii w chwili obecnej jest linia pomocy,która jak na ironię jest najbardziej rozbudowana w drużynie. Sęk w tym,że przez Magierę jest tworzona tak nieudolnie,iż gra pomocy wyglada bez ładu i składu. Linia pomocy jest całkowicie bezproduktywna. Szerzą się niecelne podania do najbliższych partnerów na boisku bo o długich,krosowych podaniach nawet nie ma co pisać.Brak szybkich podań z pierwszej piłki,które gwarantują szybkie przemieszczanie się w strefach boiskach tymsamym tworząc zagrożenie pod bramką przeciwnika.Brak kluczowych podań do napastników,które zamieniane były by na bramki. Po 2 miesiącach letnich treningów i meczów pod okiem Magiery,Legia cofnęła się w rozwoju.Trudno nawet ocenić w jakim miejscu znajdujemy się w chwili obecnej ale skoro z pucharów wylały nas drużyny z Kazachstanu i Mołdawii to znajdujemy się w głębokiej czarnej du.ie. Jeśli Mioduski ma jaja i chce z tą Legią faktycznie coś jeszcze osiągnąć to niech w końcu podejmie jakieś słuszne decyzje. Wszyscy wiedzą doskonale o jakie decyzje chodzi tyle,że chyba nie najbardziej decyzyjna osoba w klubie.

Kris41, 27.08.2017 10:17:43 - *.dynamic.chello.pl

@Saska Kępa- dokładnie tak! "Konflikt wlascicelski" to ściema dla mas. Wyprowadzenie kasy musi mieć jakies "uzasadnienie"

kibic emeryt , 27.08.2017 11:03:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po meczu czwartkowym byłem zły ,rozgoryczony a najgorsze jest to że szczęście znów nam sprzyjało i była ogromna szansa ponownie awansować do LM i odbić się finansowa a wpadliśmy w ogromny dołek .Oceniając realnie z tym składem z innym dobrym trenerem pewnie byśmy cel osiągnęli ale LEGIA OD POCZĄTKU ZIMY GRA ŹLE A OBECNIE FATALNIE.Wielu z nas i ja osobiście czekam na wiadomość o zmianie większości sztabu szkoleniowego tylko to nie jest takie proste . Po pierwsze środek sezonu ,po drugie brak pieniędzy, po trzecie kto poważny weźmie odpowiedzialność za zespól fatalnie przygotowany !ale z drugiej strony trzeba coś zrobić aby w to bagno nie wpaść całkowicie . Jeśli Mioduski jak mówi zasypie dziurę z własnej kasy i przeprowadzi dobrą zmianę trenera nie będzie tak źle a jeśli nie będzie katastrofa .Panowie kibice w naszym klubie jest potężny kryzys ale my kibice nie powinniśmy odwracać się od drużny dlatego nie wiem jak wy ja melduje się na stadionie dzisiaj i zawsze kiedy nasi będą grali .

Piotr, 27.08.2017 11:15:39 - *.91.ipv4.supernova.orange.pl

Mnie osobiście, bardzo interesuje na jaki układ poszli Mioduski z Magierą.
Po przegranym superpucharze, odpadnięciu z LM, odpadnięciu z LE oraz mizernych wynikach w lidze, prezes musiał wyznaczyć jakiś czas w którym Magiera musi ogarnąć grę drużyny. Co będzie jak dzisiaj Legia znowu przegra ?
Czy do końca rundy jesiennej prezes będzie tolerował tak fatalną grę ?

Wolfik, 27.08.2017 11:52:01 - *.dynamic.mm.pl

Zobaczymy, jak na tle beznadziejnej, będącej bez formy i rozbitej po Sherifie Legii wypadnie lider naszej przecudownej ligi zwanej dla żartu "ekstraklasą". Twierdzę (bez złośliwości), że powinni Legie spokojnie ograć. Wszak są wypoczęci, grają bez stresu i mają wspaniałego trenera. Co prawda od dekad nic nie wygrali w tej lidze, ale co roku w sierpniu liderują.

Generalnie nasi ligowi piłkarze są wspaniale przygotowani, znakomicie wyszkoleni, wybiegani i wcale nie przepłacani. A to, że co roku większość druzyn potyka się na zespołach rodem z Litwy, Azerbejdżanu czy innej Armenii to wina plastikowych traw, upałów czy długich podróży.

Wczorajszy mecz Wisły z Lechią pokazał, że nie tylko Legia ma problem z wykonaniem 2-3 celnych podań. A i tak ową bezładną kopaninę można zobaczyć w każdym niemal meczy ligowym. Za to jakie wypłaty idą na konta owych kopaczy, jakie zachwyty jak któremu się uda nie zabić o własne nogi a jakie to zachodnie kluby o nich nie pytają. Grunt to samozadowolenie. Bo kolejne kompromitacje dopiero za rok.

Michał, 27.08.2017 12:10:04 - *.dynamic.chello.pl

CO z tego że potraciła punkty skoro My też w plecy dzisiaj jak to zawsze bywa przy szansie dogonienia czołówki...

Dickson Chotowski, 27.08.2017 12:40:45 - *.range86-153.btcentralplus.com

Ale ta liga slaba. Jezeli Legia dzisiaj cudem wygra to bedzie JEDEN punkt za liderem (nawet jezeli Amica wygra). Dramat.

KUBA, 27.08.2017 12:57:17 - *.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jakim trzeba być lebiegą, żeby pisać na forum kibiców, że już się nie kibicuje bo drużyna słabo gra.
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię!

Piotr, 27.08.2017 16:36:57 - *.91.ipv4.supernova.orange.pl

Nie rozumiem niektórych ludzi.
Kibic, każdy ma prawo do oburzenia , złości i nawet wypisywania czy mówienia różnych złych rzeczy na temat drużyny, no bo ile można to znosić ?
Nikt nie mówi o bojkotowaniu a nawet jeżeli chce w ten sposób wyrazić swoją złość to ma do tego prawo.
Legia jest klubem od którego się wymaga, który co roku ma zdobywac mistrzostwo , walczyć o najwyższe cele, jeżeli chodzi o ligowe podwórko to z tym budżetem i z tymi piłkarzami na papierze teoretycznie powinna kosić resztę ligi a tymczasem prawie co mecz dostaje łomot od dużo słabszych drużyn.
Ile kibice mają to znosić ? Owszem, małolaci może i będą krzyczeć chu* z wynikami, ale osoby dorosłe i myślące i osoby które chcą Legii wielkiej, rozwijającej się mogą w pewnym momencie powiedzieć dosyć.
W Poznaniu czy Zabrzu swojego czasu dochodziło do tego że ,,kibice'' wpadali na trening piłkarzy i dawali im jasno do zrozumienia że muszą grać lepiej, nie do końca popieram tego typu motywacje, ale nie mam nic przeciwko temu żeby na meczu wywiesić jakiś transparent nawiązujący do obecnej formy, czy też skandowanie jakiś haseł wyrażających nasze niezadowolenie.
Owszem, kibic jest na dobre i na złe, ale osoba myśląca nie będzie szła jak baran za stadem innych baranów tylko zawsze wyrazi swoje zdanie, zadowolenie i niezadowolenie.

Wolfik, 27.08.2017 20:14:15 - *.dynamic.mm.pl

Jak przypuszczałem. Lider naszej wspaniałej ekstraklasy, dysponujący wypoczętymi, zgranymi zawodnikami prowadzonymi przez kolejnego wytrawnego fachowca młodego pokolenia polskich trenerów poległ w Warszawie w zasadzie bez stycha (gdyby nie Var). Oto potęga naszej "ekstraklasy". Normalnie strach się bać.

..., 27.08.2017 21:35:39 - *.echostar.pl

czego Warszawiacy narzekacie:)?
Przecież już wiadomo, że LEgia z LEchem poleci w czołówkę.
Początki są zawsze niespodziewane.
Powoli kształtuje się to co będzie na koniec sezonu.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.