Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Sobota, 26 sierpnia 2017 r. godz. 08:32

Oceny legionistów za mecz z Sheriffem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Bardzo niskie noty przyznaliście piłkarzom Legii za czwartkowy mecz z Sheriffem Tiraspol. Jedynie Arkadiusza Malarza oceniliście na 3,0. Najgorszą notę uzyskał Michał Pazdan 1,2 w skali 1-6. W sumie oceniało 591 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 1,6.

Malarz 3,0
Jodłowiec 2,0
Szymański 1,7
Jędrzejczyk 1,6
Dąbrowski 1,6
Hildeberto 1,6
Hlousek 1,5
Nagy 1,5
Mączyński 1,5
Hamalainen 1,5
Moulin 1,4
Sadiku 1,4
Kucharczyk 1,3
Pazdan 1,2



Komentarze: (28)

dex, 26.08.2017 08:40:57 - *.play-internet.pl

Pazdan za wysoko!

Zakład, 26.08.2017 08:43:20 - *.39.ipv4.supernova.orange.pl

O co pan chce się założyć .jestescie bardzo słabi trzeba zejść na ziemię i oczywiście są pieniądze na zakup nowych zawodników po milion na każdą pozycję

Boże spraw by była to prawda, 26.08.2017 08:46:07 - *.dynamic.chello.pl


http://sport.interia.pl/klub-legia-warszawa/news-legia-warszawa-wielki-powrot-boguslawa-lesnodorskiego,nId,2433014

(L), 26.08.2017 08:47:25 - *.pljtelecom.pl

Wszyscy za wysoko..

sylwiusz11, 26.08.2017 09:06:49 - *.adsl.inetia.pl

prosiłem , pisałem aby dodać możliwość oceny dla trenera--i co tak trudno ???

a po za tym to ZWOLNIONO JUZ MAGIERĘ CZY JESZCZE NIE?
A MOŻE SAM SIE PODAŁ DO DYMISJI???

no tak kasa misiu kasa --zero honoru i podejścia w stylu dobra nie idzie i dla dobra klubu...:))))

Kuchy King, 26.08.2017 09:07:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hama mistrz świata. Tak to nawet ja po imprezie nie pudłowałem!

S., 26.08.2017 09:38:22 - *.net024-g2.isko.net.pl

Jacek czy Ty nie rozumiesz że koledzy w pracy
nie śmieją się z klubu tylko z Nas???
My bierzemy na klatę pośmiewisko z waszej gry!!!
Nie wstyd wam?
Jak patrzycie swoim Rodzinom w Oczy???
????????????????

ZA PÓŹNO , 26.08.2017 09:43:54 - *.internetia.net.pl

JUŻ NAWET ZA PÓŹNO - ŻEBY DAĆ ZNAĆ WŁODARZOM KLUBOWYM JAKICH TRANSFERÓW OCZEKUJEMY PRZED WALKĄ O LIGĘ MISTRZÓW - BO JUŻ NAWET Z PUCHARÓW ODPADLIŚMY . ALE ZESPÓŁ TRZEBA ZBROIĆ MIMO TO . BO ZOSTAŁA WALKA O MISTRZOSTWO POLSKI . PORA BY DAĆ DO ZROZUMIENIA NA MECZU Z ZAGŁĘBIEM NA JAKIE WZMOCNIENIA ZESPOŁU NADAL CZEKAMY - MECZ Z ZAGŁĘBIEM TO TO MIEJSCE GDZIE POWINNIŚMY WYRAZIĆ GŁOS KIBICÓW NA TEN TEMAT . KTÓRY I TAK JUŻ JEST ZBYT PÓŹNY .

sk1965, 26.08.2017 09:59:31 - *.dynamic.chello.pl

Co tu dużo gadać Magiera i jego pomocnicy zajechali naszych piłkarzyków w Warce przecież to widać jak się poruszają po boisku jak muchy w smole ,zero świeżości . Może odpalą w pażdzierniku . Legia potrzebuje trenera z charyzmą takiego jak Czerczesow .

Reb, 26.08.2017 10:07:13 - *.92-221-29.customer.lyse.net

Markowali grę aby zachować siły na Zagłębie, może teraz jakims cudem uda się zremisować, albo przynajmniej nie za wysoko przegrać.

Lee, 26.08.2017 10:20:48 - *.dynamic.chello.pl

Co wy sie tak prujecie do Magiery? Czy znawcy nie zauwazyli, ze problem raczej tkwi w materiale piłkarskim, a nie w trenerze? Pilkarze, ktorzy zostali w klubie graja ten sam piach co grali przez ostatnie lata, nowi pikarze to ten sam poziom co Ci co byli w klubie. Wartosciowi zostalo sprzedani i taka jest prawda. Nie ma Odjidji, ktory jako jedyny umial grac w srodku pola i w ogole umial grac w piłkę. To powoduje totalna bezradnosc przy konstruowaniu akcji. Przypombe tez, ze rola trenera nie jest uczenie podstaw piłkarskich takich jak przyjecie pilki, proste podanie czy strza w swiatlo bramki obok bramkarza. Co z tego, ze Magiera mowi im co maja robic, jak oni nie potrafia tego wykonac. W zeszlym sezonie byli pilkarze a nie banda frajerow, trener ten sam i byly winiki.

Legionista300, 26.08.2017 10:38:46 - *.play-internet.pl

Słyszeliście ze Lesny ze stanowisku chcą odkupić nasz klub?

Urban, 26.08.2017 10:57:12 - *.136

Odświeżam stronę co godzina a tu 0 info o dymisji. Jakieś lagi na serwerze?

dario, 26.08.2017 11:35:18 - *.103

Magiera Mioduski GRABARZE naszej Kochanej LEGII!

d2b90, 26.08.2017 12:04:51 - *.centertel.pl

JAK MOGA ZWOLNIC JACKA MAGIERE JAK TO NIE JEGO WINA... ON JEST PRZECIEŻ NAJLEPSZY I W OGÓLE

bart_07, 26.08.2017 12:11:13 - *.bb.sky.com

4 mecze z potegami z Kazachstanu i Moldawi, a Kucharczyk nawet polowy gola nie zdobyl. To ma byc zawodnik klubu z ambicjami na LM ? Ja wiem ze wyszydzany Hamalainen tez jest za slaby i paru innych tez, ale jesli przyjasc zasade ze na poczatek uwalniamy sie od najslaszych, to ta liste zdecydowanie otwiera uwielbiany Kuchy King.

mario (L) , 26.08.2017 12:56:36 - *.play-internet.pl

Jestem kibicem ( L) od 40 -stu lat. Ta drużyna jest wielkim nieporozumieniem. Zero walki,zero techniki, totalny piach....

Afro, 26.08.2017 13:27:45 - *.dynamic.chello.pl

do Lee,

Jacy znawcy bronią Magiery? Przecież on wystawia trzech defensywnych pomocników i ani jednego napastnika jak mecz trzeba wygrać, ciągle miesza w składzie i wystawia zawodników na nie swoich pozycjach, wystawia pupilków gdy lepsi grzeją ławę... Ale racja, że grajki też wszyscy po 30 oprócz Nagya i pupilka Kopy więc już tylko zjazd formy może ich czekać niestety. Metryki nie oszukasz.

Krokodyl, 26.08.2017 14:27:11 - *.play-internet.pl




Ludzie, tylko Malarz powinien dostać 4, a reszta same 1. Dramat! Panie jacku, pana czas sie skończył. Mam nadzieje, ze pan to rozumie.




Arek, 26.08.2017 14:30:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie mogło być inaczej. Dali dupy to i oceny ch...owe.

Grzegorz13, 26.08.2017 15:18:20 - *.dynamic.chello.pl

Kompromitacja? TAK !! Teraz trzeba wyciągnąć wnioski z tego co sie stało a nie pluć jadem. Dla mnie wnioski są trzy;
1- zero ambicji większości zawodników. Tacy "mistrzowie" jak Jędza, Pazdan czy Moulin powinni oglądać najbliższe mecze Legii nie z ławki rezerwowych a z trybun.
2- Słabe przygotowanie wszystkich naszych "orłów". Czy to nie dziwne iż wchodzi na boisko Astiz i Jodła i są najlepsi na placu ???Gdzieś popełniono błąd, teraz może czas żeby cos poprawić.
3- i to jest chyba najgorsze...brak podstawowej jedenastki. Rozumiem rotacje, rozumiem zmęczenie ale...nie po pięciu meczach !!! Poza Malarzem NIKT nie ma pewnego miejsca, nikt nie czuje poparcia trenera a to daje zawodnikowi duży komfort gry. Do tego brak szansy dla zawodników którzy graja w rezerwach. Dziwne kontrakty DCC dwa razy wyższe zarobki niż Gui !!!! I zero taktyki.
I może jeszcze jedno...Angulo w Zabrzu strzela jak na zawołanie, był do wyciągnięcia za grosze, Lipski w Gdańsku za zero, a nasi spece szukają, szukają i znajdują takie "perełki" jak DCC czy Sonago...żal ...plecy i nie tylko plecy ściska

B(L)1916, 26.08.2017 15:27:23 - *.centertel.pl

ZOSTAWCIE MAGIERE. WEZCIE SIE ZA PUDELKA.
MALARZ I JODLOWIEC ZA NISKO. RESZTA ZA WYSOKO.

Sebo(L), 26.08.2017 15:55:40 - *.slupsk.vectranet.pl

Jestem kibicem Legii od czasów kiedy grali w niej Kazimierski,Sikorscy,Arceusz,Dziekanowski,Araszkiewicz. Zdarzały się wtedy również gorsze mecze,kiepskie początki nowego sezonu jak choćby pamiętne 2:5 z Katowicami gdzie przegrana różnicą 3 goli była "premiowana" odjęciem punktu ale nie przypominam sobie na prawdę tak tragicznie grającej Legii. Na wyczyny dzisiejszej drużyny nie da się patrzeć. To jest katastrofa. Nie ma jakiejkolwiek koncepcji gry,nie ma żadnej zwyżki formy,która już dawno powinna przyjść,nie ma pomysłu na poprawienie jakości i stylu gry. NIE MA KU.WA NICZEGO!! Jest za to dno totalne.Jest koszmarnie grajaca drużyna,jest dziesiątki piłkarzy grający w rezerwach i na wypożyczeniach w innych klubachh na których utrzymanie wydawane są setki tysięcy złotych!! To jest porażka wszystkich decydentów klubu z Mioduskim na czele.Człowiekiem,który złapał się za coś o czym nie ma zielonego pojęcia.Trzeba powiedzieć sobie wprost "z tej mąki chleba nie będzie" i lepiej dla samego Mioduskiego będzie jeśli czym prędzej sprzeda klub komuś,kto na prawdę się na prowadzeniu klubu piłkarskiego zna.

ostet, 26.08.2017 16:33:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co w składzie Legii robi jeszcze ten drewniak kucharczyk??? Co za idioci są w tym klubie że ta drewniana parodia piłkarza nie została jeszcze pogoniona z klubu...

JacekPrzypadek, 26.08.2017 18:56:45 - *.sigma.jaslo.pl

Do boju Jacek Przypadek i gang Zebrakowów brawo Miodek i Leśny!

antek, 27.08.2017 13:02:24 - *.static.chello.pl

za dwu mecz wszyscy 00000000000000000000000mniej niż 0000000000000000000000000000000000000

dorotka, 27.08.2017 13:58:57 - *.dynamic.chello.pl

Czytam Sebo(L) oglądam Legię dłużej bo od sześdziesięciu lat zgadzam się z wnioskami JEŻELI w najbliższym czasie Mioduski nie wywali MAGIERY osoby absolutnie odpowiedzialnej za to co się dzieje w klubie PSEUDOTReNERZE to znaczy że chce popełnić SAMOBÓJSTWO.

dorotka, 27.08.2017 14:32:53 - *.dynamic.chello.pl

Czytam Sebo(L) oglądam Legię dłużej bo od sześdziesięciu lat zgadzam się z wnioskami JEŻELI w najbliższym czasie Mioduski nie wywali MAGIERY osoby absolutnie odpowiedzialnej za to co się dzieje w klubie PSEUDOTReNERZE to znaczy że chce popełnić SAMOBÓJSTWO.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.