Tin Matić - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Uraz Maticia, czyste konto Majeckiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Konrad Michalak i Mateusz Szwoch zebrali tęgie lanie w ekstraklasie. Pierwszy z nich musiał uznać wyższość Górnika, zaś pomocnik Arki musiał pogodzić się z porażką 0-3 z Lechem. Bramek nie brakowało również w I lidze, gdzie grali m.in. Mateusz Hołowania i Miłosz Kozak. Czyste konto zachował z kolei Radosław Majecki. Niezbyt dobre wieści płyną ze Słowacji, gdzie Tin Matić musiał opuścić plac gry z powodu kontuzji.
Konrad Michalak (Wisła Płock) - 90 minut w przegranym 0-4 meczu z Górnikiem Zabrze
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - do 71. minuty w przegranym 0-3 meczu z Lechem Poznań

I liga
Pogoń Siedlce
Adrian Małachowski – nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Chrobrym Głogów
Jakub Szrek – do 76. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Chrobrym Głogów

Zagłębie Sosnowiec
Rafał Makowski - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Rakowem Częstochowa
Tomasz Nawotka - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Rakowem Częstochowa. Ukarany żółtą kartką.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w przegranym 3-4 meczu z Chojniczanką Chojnice
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – od 80. minuty w zremisowanym 3-3 meczu z GKS Tychy
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Wigrami Suwałki
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Miedzią Legnica
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - do 68. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Bytovią Bytów

Słowacja
Tin Matić (Zemplin Michalovce) - do 38. minuty w wygranym 2-0 meczu ze Zlaté Moravce.

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - rozgrywki Primavery ruszają 9 września. Rywalem Juventusu będzie Bologna.