U-18: Polska 2-2 Belgia

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski U-18 (rocznik 2000) zremisowała 2-2 z Belgią w swoim ostatnim meczu turnieju towarzyskiego rozgrywanego we francuskim Limoges.

U-18: Polska 2-2 (1-0) Belgia
1-0 - 35' Bartosz Boniecki
1-1 - 56' Lois Openda
2-1 - 80' Sebastian Walukiewicz (karny)
2-2 - 90' Brendan Schoonbaert (karny)

Polska: (skład wyjściowy) 12. Paweł Sokół - 2. Szymon Zalewski, 3. Marcin Grabowski, 5. Sebastian Walukiewicz, 7. Tymoteusz Klupś, 8. Przemysław Bargiel, 14. Jan Sieracki, 16. Kacper Laskoś, 17. Bartosz Boniecki, 19. Jan Łoś, 20. Daniel Pik.

żółte kartki: Bargiel, Wojciech Hajda - Lutonda, Pletinckx.

czerwone kartki: Maxime De Bie (75. minuta, Belgia), Ewoud Pletinckx (90. minuta, Belgia, za drugą żółtą).

sędziował: Geoffrey Kubler (Francja).

W 17. minucie Simon Paulet (Belgia) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Sokół obronił).