Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Piątek, 1 września 2017 r. godz. 22:34

Dania 4-0 Polska

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Reprezentacja Polski niespodziewanie skompromitowała się w Kopenhadze, ulegając reprezentacji Danii aż 0-4. Pomimo tej porażki "biało-czerwoni" dalej są liderami grupy. Ostatni raz w takich rozmiarach przegraliśmy w meczu o punkty 15 lat temu. Po 90 minut zagrali w tym spotkaniu legioniści - Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk oraz Krzysztof Mączyński. Trudno ich jednak za cokolwiek wyróżnić. Cała jedenastka zaprezentowała się dramatycznie słabo.

Już kilkadziesiąt sekund po pierwszym gwizdku do interwencji został zmuszony Łukasz Fabiański, który obronił mocny strzał z dystansu Thomasa Delaneya. Potem dwukrotnie zagrozili Polacy. Najpierw z linii pola karnego fatalnie chybił Łukasz Piszczek, a za moment z rzutu wolnego przestrzelił Robert Lewandowski. Nieco ponad kwadrans po rozpoczęciu spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie. Z rzutu rożnego dokładnie dośrodkował Cristian Eriksen, a celną główką Fabiańskiego pokonał Delaney. Trzeba przyznać, że gol dla Duńczyków był konsekwencją ich dobrej gry od samego początku meczu. Zneutralizowali oni kompletnie ofensywne atuty Polaków, o czym może świadczyć wyłącznie z gry Roberta Lewandowskiego. "Biało-czerwoni" grali źle i nie stwarzali żadnego zagrożenia w szesnastce przeciwników. Tuż przed przerwą piłkarze reprezentacji Polski popełnili fatalny błąd w wyprowadzeniu piłki, co skończyło się stratą gola. Kamil Glik dał sobie odebrać futbolówkę jednemu z rywali, który dośrodkował w pole karne, gdzie celnym wolejem popisał się Andreas Cornelius.

Na drugą połowę Polacy wyszli zmotywowani, ale niestety dalej brakowało elementu zaskoczenia w ich akcjach ofensywnych. Duńczycy dobrze się ustawiali i tylko czekali, aby wyprowadzić zabójczą kontrę. Niestety, ale w 59. minucie podopieczni Adama Nawałki dali sobie wbić kolejnego gola. Błąd w ustawieniu popełnili obrońcy z Michałem Pazdanem na czele, który spokojnie wykorzystał Nicolai Jorgensen, pakując piłkę do pustej bramki. Nasza reprezentacja grała tego wieczoru bardzo źle. Można nawet śmiało pokusić się o stwierdzenie, że było to najgorsze spotkanie o punkty za kadencji Adama Nawałki. Na dowód tych słów należy przytoczyć sytuację z 80. minuty. Cristian Eriksen dostał podanie przed polem karnym i zupełnie nieatakowany oddał strzał z dystansu, który zaskoczył Łukasza Fabiańskiego. Do końcowego gwizdka nie wydarzyło się już nic godnego uwagi. Polacy zostali brutalnie znokautowani.

Dania 4-0 (2-0) Polska
1-0 Delaney 16
2-0 Cornelius 42
3-0 Jorgensen 59
4-0 Eriksen 80

Dania: 1. Kasper Schmeichel - 14. Henrik Dalsgaard, 4. Simon Kjær, 12. Andreas Bjelland, 17. Jens Stryger Larsen - 21. Andreas Cornelius (75, 11. Nicklas Bendtner), 7. William Kvist, 8. Thomas Delaney (86, 2. Mike Jensen), 10. Christian Eriksen, 23. Pione Sisto - 9. Nicolai Jørgensen (82, 18. Lukas Lerager).

Polska: 22. Łukasz Fabiański - 20. Łukasz Piszczek (34, 4. Thiago Cionek), 15. Kamil Glik, 2. Michał Pazdan, 3. Artur Jędrzejczyk - 16. Jakub Błaszczykowski (62, 7. Arkadiusz Milik), 5. Krzysztof Mączyński, 8. Karol Linetty (66, 10. Maciej Makuszewski), 19. Piotr Zieliński, 11. Kamil Grosicki - 9. Robert Lewandowski.

żółta kartka: Mączyński.

sędziował: Milorad Mažić (Serbia).
widzów: 34 505.



Komentarze: (82)

egon olsen, 01.09.2017 22:36:11 - *.194

Czy tylko ja mam takie wrażenie jakby Pazdan biegał z pełna pieluchą ?

(L)odz, 01.09.2017 22:37:05 - *.toya.net.pl

Wszyscy zagrali piach ,ale jak zawsze tej jesieni Pazdan,Jedza i Mączynski to kilo mułu.

Jared , 01.09.2017 22:38:58 - *.16

Niestety ale najslabsi na boisku Legioniści

PROSTY, 01.09.2017 22:39:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pazdan poziom klubowy....

Ekspert, 01.09.2017 22:41:27 - *.eaw.com.pl

Trzeba być miernym trenerem żeby stawiać w reprezentacji na 3 piłkarzy Legii...

Ekspert, 01.09.2017 22:42:14 - *.eaw.com.pl

Trzeba być miernym trenerem żeby stawiać w reprezentacji na 3 piłkarzy Legii...

Dżendżejczyk , 01.09.2017 22:44:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo nasi kopacze... Zaraziliście swoim marazmem reprezentację.

mmz, 01.09.2017 22:44:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Glik, Pazdan, Maczynski, Linetty - KOMPROMITACJA!!!!!

mmm, 01.09.2017 22:44:44 - *.dynamic.chello.pl

jakie przygotowanie do sezonu taka gra

heh, 01.09.2017 22:45:17 - *.dynamic.chello.pl

zamiast rybusa ciołek hahaha w ogole ch.j nie gra i po co to się jarac g.wno wartym rankingiem zobaczymy w pon co pokaza orły tego pajaca nawalki

Jerzy 1, 01.09.2017 22:46:02 - *.dynamic.chello.pl

jak w Legii...... Pazdan dno, Mąka mniej niż 0, Jedza kaszana i 4 w plecy !!!!!!!!!!! Jacek weź ich wyp........ do reZerw, może gwiazdki się ogarną

zresztą cała drużyna zagrała bez jaj, żałosne !!!!!!!

Jacek, 01.09.2017 22:46:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trzech legionistow w kadrze a cala druzyna zagrala jak Legia, bez ladu, skladu, jakiejkolwiek mysli, walki i ambicji. Ustawienie i sklad jaki Nawalka wystawil wola o pomste do nieba. Trzech srodkowych mikrusow na wysokich, silnych i dobrze grajacych glową dunczykow. Najwyzszy czas aby spuscic powietrze i zejsc na ziemie bo 5 lokata na papierze w glowach i dupach naszym grajkom przewrocila. Brac sie do roboty bo nici bedą z finalow. Swoją drogą czemu Nawalka obesral sie i nie wystawil dwoch napadziorow? Dzisiaj dno do kwadratu.

1906, 01.09.2017 22:46:46 - *.dynamic.chello.pl

NIESTETY ALE WSZYSTKO PRZEZ WASZE GWIAZDECZKI TEN JEDZA I TA LYSA PALA TO JAKIES NIEPOROZUMIENIE HAHA

maxim, 01.09.2017 22:47:14 - *.dynamic.chello.pl

Nawałka won! Magiera won! Pazdan, mąka, jędza won!
Gdziekolwiek.
:D

kuku, 01.09.2017 22:47:50 - *.dip0.t-ipconnect.de

Za dużo Legii w pierwazym składzie, infekcja wirusem klęski nie sprzyja sukcesom. Najgorszy mecz kadry w XXI wieku.

tomiacab, 01.09.2017 22:49:22 - *.18-2.cable.virginm.net

pięknie zagrali dla Kazimierza Deyny dzisiaj.

Kris41, 01.09.2017 22:49:43 - *.dynamic.chello.pl

faken. Reprezentacyjny Magiera się obruszy. polska mysl szkoleniowa rządzi!! Oby z Kazachachami zmeczyli 1;0

antek, 01.09.2017 22:52:45 - *.static.chello.pl

co widzą w fabianskim on jest po prostu słaby piszczu zesrał się glik trgedida wszyscy się zesrali

Legionista, 01.09.2017 22:57:47 - *.226

Jednym słowem: Dramat... Jak można przegrać 4:0 z amatorami??? Dania nie jest już aż tak potężna, a my podobno jesteśmy "piątą" drużyną w świecie.... Teraz pseudo dziennikarze będą pisali że Polska przegrała przez naszych piłkarzy - Oni będą pierwszym celem... A taka prawda że nasi piłkarze nie są "Liderami" drużyny i to nie oni prowadzą akcje ofensywne... Cała drużyna zagrała słabo, najgorszy był trener: Za Piszczka wchodzi Cionek - Przecież Cionek to nie prawy obrońca.... Ogólnie taktyka Nawałki była tak słaba i przewidywalna.... Jak Jagiellonia czyli na napastnika (na Lewego) i on musi z tym coś zrobić... Mam takie wrażenie że z Kazachstanem przegramy i będzie "gorąco" pod Nawałką... Teoretycznie mamy słabą grupę, ale jak tak dalej pójdzie to nie awansujemy i będzie większa "kompromitacja" niż za kadencji Smudy lub Fornalika (czy jak się nazywał :I)...

Andrzej, 01.09.2017 23:00:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nawaliła jak Magiera jest sztywny do nazwisk i zmian w meczu.
Za co powołania otrzymała nasza trojka, najlepiej jakby nie grali a z taką formą nie pojechali na mistrzostwa bo tylko potwierdzaja im że są dobrzy i nie ważne jak będą grać to mają miejsce w reprezentacji.
A nawalka za zmianę Cionka powinien dostać medal

benq76, 01.09.2017 23:02:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

pisałem wczesniej, zresztą każdy to widzi p.zdan i jedza dno dna ......kto normalny widząc i KICHE w klubie bierze ich do KADRY?????!!!!!!!!! za co??? no urwa ktoś pisze tam wyżej pazdan biega z PIELUCHĄ w majtach, dokładnie tak samo powiedziałem ,a i jeszcze oprócz baboli to jeszcze SIATKE dostał..............

Hiszpan, 01.09.2017 23:03:59 - *.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A nikt mi nie wierzył że nasze trio ma reprezentacyjna formę.

lw73, 01.09.2017 23:07:33 - *.jmdi.pl

Przypomnijcie sobie jak grali za Fornalika Smudy. Wtedy okazyjnie wygrywali w tej chwili na palcach jednej ręki można policzyć wtopy...

Greg61, 01.09.2017 23:17:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nawałka chyba zgłupiał biorąc trzech naszych do pierwszego skladu

pitbull1916, 01.09.2017 23:25:58 - *.8-2.cable.virginm.net

Nawalka to skonczony idiota! Siedzi na kazdym meczu Legii, obserwuje te padake od miesiecy i... wystawia trzech drewniaków z Legii. Majac 3 klasowych napastnikow i 3 klasowych ofensywnych pomocnikow ustawia zespol defensywnie i liczy na remis. A zmiany to juz w ogole zagadka. Autorem tego blamazu jest tylko i wylacznie Powalka i jego kunktatorstwo. Rozpier...lil caly system gry. My musimy grac ofensywnie, bo w obronie tylko dwoch ludzi co sie do czegos nadaje. Krychowiak musi wrocic, bo defensywna pomoc i rozegranie nie istnieje. Powalka wyjmij glowe z du.py Iwana, rozejrzyj sie wokol siebie i ustaw druzyne z sensem!

Boruta, 01.09.2017 23:39:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

ochlali sie jak świnie przed meczem a janusze ładnie klaskali na dziadów ... haha . problemy z żołądkiem piszczka ? bo za duzo wypili . to samo bylo przed armenia .. nawałka nie panuje nad nimi . robia co chca . dopoki kadra bedzie miejscem schadzek tak bdzie zawsze . profesjonalni pod każdym względem

Piotr, 01.09.2017 23:43:38 - *.193.ipv4.supernova.orange.pl

Niestety nasza reprezentacja zagrała tak jak Legia w tym sezonie, czyli bez zaangażowania i walki... Wiadomo że nie zawsze się wygrywa i czasami musi przyjść porażka, szkoda tylko że przyszła bez walki..
Ale cóż, w przypadku reprezentacji, można to zaliczyć jako wpadkę, którą można wybaczyć, i mam nadzieję że w spotkaniu z Kazachstanem zagramy już odpowiednim poziomie, z zaangażowaniem i walką oraz wygramy.
Co do podsumowania gry trzech Legionistów...
Pazdan jak ktoś dobrze zauważył, grał z pełną pieluchą, Mączyński błąd za błędem... No i Jędza który na prawdę obniżył loty drastycznie..

Sasza, 01.09.2017 23:54:18 - *.play-internet.pl

Nk tak... Blaszczykowski, Pazdan, Jedza i Maczynski w skladzie i gramy z jednym napastnikiem, ktory na 100% bedzie kryty przez defensorow z Danii, a my sie dziwimy, ze jest 4:0. Bez obrony i ataku to nie wiem co nawalka chcial zdzialac.

ooon, 01.09.2017 23:59:59 - *.20-3.cable.virginm.net

Glik w Legii nie gra a dla mnie to był największy chłopiec do bicia

majusL@legionista.com, 02.09.2017 00:10:56 - *.centertel.pl

Trzeba miec jaja żeby w pierwszym składzie wypuścić trzech gwiazdorów z Legii w formie ogórkowej , do tego cinek, a na deser zielinski i linetty. Lewy nawet gdyby sie dwoil i troil to h..a by zrobil. Miglby ewentualnie zesrac sie jak piszczu.

Maka, 02.09.2017 00:16:52 - *.supermedia.pl

Pazdi i maka nadają sie jedynie do 3 ligi i to na ławę oni nie maja prawa grać musza dać sobie siana na 4 tygodnie inaczej takie wyniki bedą standardem co tydzien - reszta 5 światowej reprezentacji to piach - od tej matematyki niektórym sie w głowach popi..rd..o niestety

(L)evy, 02.09.2017 01:54:20 - *.181.internetia.net.pl

Teraz widać kto to jest Jacek Magiera ! Ten człowiek pseudo trener zniszczył mentalnie Pazdana zniszczyl w miesiąc mentalnie Mączyńskiego i ....zniszczył mentalnie Jędze (co jest mega sztuką !)Cala trojka mogła mieć w klubie słabsze momenty ale w kadrze dawała radę do czasu jak zajął się nimi pseudo trener Magiera Jacuś ! KTO DAŁ MAGIERZE PAPIERY TRENERSKIE ?! NAZWISKO TEGO KOGOŚ PO PROSZĘ !

Alex uk, 02.09.2017 02:10:09 - *.16-1.cable.virginm.net

Wszystko przez te okienko podobno Pazdan zamiast trenowac wyczekiwali transferu razem z grosikiem

Andrew Legia, 02.09.2017 05:40:36 - *.65.threembb.co.uk

FAKEN.

ja, 02.09.2017 06:46:59 - *.jmdi.pl

Najgorsi na boisku - Pazdan, Jędrzejczyk, Mączyński. Przypadek? nie sądze! Dziękujemy trenerom Legii za świetne przygotowanie zawodników do sezonu.

Kipkorir, 02.09.2017 06:47:21 - *.dynamic.chello.pl

Pazdan i tak postęp - bez czerwonej ;)

Marek84, 02.09.2017 06:57:21 - *.play-internet.pl

Brawo pazdan. Znowu przyczyniłeś się do straty bramki. Ty celowo grasz przeciwko Legii i reprezentacji?

drumandi, 02.09.2017 07:45:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak zobaczyłem naszych w składzie na Danię to się przeraziłem. Czyżby Nawałka nie oglądał ligi.

Kojot, 02.09.2017 07:56:52 - *.47-151.wind.it

Legia ma duży problem brak formy przełożyło się na reprezentację żenada oglądając ten mecz czułem się jak bym oglądał ligę a w roli głównej LEGIA

Juri, 02.09.2017 08:13:53 - *.centertel.pl

Tylko Legia !
Kto wyznaczył ten stadion ,do tego meczu?
Ludzie z biletami ważnymi nie weszli,skandal,rasizm,dyskryminacja!
Piłka nożna dla kibiców !

Afro, 02.09.2017 08:17:55 - *.dynamic.chello.pl

Rzeczywiście grali jak na kacu. Jeżeli to prawa to niech idą wszyscy w c**j. Może w Legii to samo? Trzech kumpli z repry do flachy i jadą??? Ktoś z Kumatych coś wie? Bo to wiele by tłumaczyło.

Rambo88pl, 02.09.2017 08:25:56 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

A ja wiedziałem ze to szybko się skończy, myśleli pewnie że są niepokonani. A tu bum, taka Dania ich pokonała aż 4-0.

LW, 02.09.2017 08:58:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pazdan,jedrzejczyk i Maczynski we meczu zaprezentowali poziom 3 ligi , wiec powinni grac w rezerwach LEGII ! LEGIA !!!

Zyga, 02.09.2017 09:02:43 - *.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie wiem po co ta Nawala wozi sie po stadionach ligowych z tym dlugowlosym wytrzeszczem jak nie wyciagaja zadnych wnioskow. Trzech leszczy w skladzie popsutych przez Magiere.

LW , 02.09.2017 09:08:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Blamaz !

@rek, 02.09.2017 09:09:24 - *.dynamic.chello.pl

Byłem ponad tydzień na zasłużonych wakacjach... Na wschodzie Europy... Myślę sobie, jak wrócę w sobotę, to będzie lepiej... Ale jak widzę i czytam nasz portal, to czuję, iż "na Zachodzie bez zmian"...

Nie oglądałem meczu z Zagłębiem, ale jak wczoraj w nocy poczytałem opinie moich braci po szalu to wychodzi na to, iż mimo tego ligowego "zwycięstwa" marazm w (L)egii trwa nadal... Czy to prawda..?

Oglądałem już za to wczorajszy mecz reprezentacji i mogę śmiało stwierdzić, iż piłkarze (L)egii zagrali bardzo słabo i gremialnie pokazali brak odpowiedniego przygotowania i swoją piłkarską niemoc na boisku... Hmmm, czy faktycznie wszyscy trzej mieli swój "gorszy dzień" w reprezentacji..?

Wychodzi zatem na to, iż nawet "cudotwórca" Nawałka nie wpłynął na wszystkich trzech grajków (L)egii mobilizująco... Pazdek - obsrane ze strachu bezradne dziecko... Jędza - jeździec bez głowy... Mąka - obecny tylko ciałem na boisku... Ja wiem, iż cała repra zagrała wczoraj fatalnie... Ale przecież 1/3 tej repry na boisku to wczoraj była (L)egia... Kaman, a czy to nie trener klubowy przygotowuje zawodników kondycyjnie, piłkarsko i mentalnie do kadry..? Znowu nie ma tutaj "żadnej" winy Magica..?

Tak sobie myślę, iż tak jak cały ubiegły sezon Magic miał farta, bo miał w składzie nieocenionego VOO, który robił całą grę (L)egii... Nawałka do tej pory też leciał na farcie, bo miał w składzie nieocenionego Lewandowskiego... Zabrakło VOO i dupa blada ze stylem i wynikami (L)egii... Zabrakło wczoraj formy i błysku Lewego i od razu dupa blada z wynikami repry...

To tyle, tak "na świeżo", po moim wakacyjnym powrocie... Pozdro (L)

d2b90, 02.09.2017 09:12:22 - *.centertel.pl

Swieta trójka... dramat... zielinski tez tam pasowal jak swini siodło

LW, 02.09.2017 09:14:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie tak sie gra w EUROPIE !

d2b90, 02.09.2017 09:15:04 - *.centertel.pl

Ponadto tak jak Legia bez motoru (dzidzia) lezy tak i kadra bez Lewego

gazza, 02.09.2017 09:22:47 - *.adsl.inetia.pl

Jak mizernym musi być trenerem Nawałka , skoro oglądał kilka dni temu mecz Legii i widział tragiczną grę Pazdana a kilka dni pózniej ten sam trener wstawia go do pierwszego składu...?!?

kibic emeryt, 02.09.2017 09:31:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ten mecz i gra naszych Legionistów była poglądową lekcja dla tych którzy twierdzili że za obecny stan Legii odpowiadają źle przeprowadzone transfery ,Prezes Mioduski itp .a nie dostrzegają winy sztabu szkoleniowego .Polska zagrała źle a nasi reprezentacji zgodnie z prezentowaną formą czyli fatalnie . Patrząc na grę Pazdana , Jędrzejczyka wprost nie można było uwierzyć jak w ciągu niecałego roku można zniszczyć i pozbawić całkowicie formy piłkarzy a tego dokonał Magiera!!Mam nadzieje że to dokładnie widzi Mioduski i nie pozwoli aby ten trener dalej niszczył klub .Magiera powinien dla dobra klubu odejść ale tego nie zrobi bo jest kasa .Z drugiej strony to Mioduski z pozostałą dwójką sami go zatrudnili mimo że parę miesięcy wstecz sami go zwolnili za brak wyników z drugą drużyną i tu jest cały paradoks sprawy ! Jak trener który nie sprawdził się w pracy z drugą drużną miał osiągać sukcesy z pierwszą !!!!!!!???????.

bubba, 02.09.2017 09:32:18 - *.net.hawetelekom.pl

A co się dziwić jak nasze trio i gruby Błaszczykowski byli znów najgorsi na boisku, a Pazdan przynajmniej dwa może na swoje konto zapisać. Magiera zawsze mocniej. Jak długo jeszcze on będzie psuł ten zespół, Mioduski pytam się jak długo????!!!

Sebo(L), 02.09.2017 09:37:20 - *.slupsk.vectranet.pl

Czy Nawałka staf się ofiarą własnego zbyt dużego przywiązania i zaufania do kilku nazwisk? Jak można wystawiać do pierwszej 11 tragicznie prezentujacych się tej "jesieni" trzech zawodników Legi?! Zwłaszcza Pazdana,który w ciągu 4 dni otrzymał 6 kartek i wyleciał 2 razy z boiska? Można przecież przypuszczać,że piłkarz z tego powodu będzie grał bardzo asekuracyjnie,na alibii i też tak było."Jędza" w zasadzie od dodatkowej rundy mistrzowskiej zeszłego sezonu gra beznadziejnie i trudno było uwierzyć,że nagle zagra super mecz z Danią,Mączynski po przejściu z Wisły do Legii pogubił się totalnie i ryzykownym było wystawiać go w takim meczu! Trzy kardynalne błędy personalne Nawałki! Do fatalnie grającej trójki z Legii przystosowali się jednak również pozostali z Zielińskim,Błaszczykowskim i Grosickim na czele. Miejmy nadzieję,że był to jedynie wypadek przy pracy,jaki zdarza się naszej reprezentacji w każdych eliminacjach z których uzyskujemy awans. W poniedziałek muszą nastąpić roszady w składzie i rozgromienie Kazachstanu jest niemal obowiązkiem naszej kadry.

bubba, 02.09.2017 09:40:24 - *.net.hawetelekom.pl

PS. A to był właśnie obraz polskiej piłki, Lewandowski Zieliński i piąte miejsce w rankingu tym razem tego nie zatuszowało. Pan Boniek zamiast dogryzać polskim klubom niech skromnie też się weźmie do roboty bo ogólnie oprócz limitu na obcokrajowców w składzie to nie widzę jego pracy w rozwój polskiej piłki. Zaraz Lewy się skończy, dojdzie do wniosku że z takimi Pazdanami to szkoda zdrowia i się obudzimy w drugiej setce rankingu bo następców Lewandowskiego to ja nie widzę i niech Pan prezes nie zwala wszystkiego na klubu bo programu rozwoju młodzieży jak nie było to nie ma.

Matt, 02.09.2017 10:02:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co wy na tego Pazdana? Największą ofermą w obronie był Glik. Sugerujecie się komentarzami Hajty? Lepiej obejrzyjcie powtórki.

MP.J (L) 207, 02.09.2017 10:14:34 - *.centertel.pl

Napier....na legionistów a jak prześledzimy gole stracone to 1 gol - złe krycie Zielińskiego 2 gol to wielbłąd Glika, przy 3 zawinił Pazdan ale 90 % winę tę bramkę ponosi Fabiański gdyż to On fatalnie interweniował a 4 gol to ponownie Fabiański.

grzesiek, 02.09.2017 10:29:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

1. Piłkarze reprezentacji zagrali tak jak piłkarze Legii. Wyglądali fatalnie pod względem przygotowania fizycznego i motorycznego.
2. Pazdan jest bardzo dobry, tylko stracił pewność siebie.

a, 02.09.2017 10:50:27 - *.static.chello.pl

morał jest taki i tak nie wyjdziemy z grupy

Kajtus Czarodziej , 02.09.2017 10:52:46 - *.253.threembb.co.uk

No prosze 5 w rankingu Polska dostaje takie baty! Od razu widac ile sa warte te wszystkie rankingi! Nasza reprezentacja jest jak 'nadmuchany' do granic wytrzymalosci balonik, teraz zaczelo z niego schodzic powietrze.. Prawda jest taka ze mamy jednego pilkarza klasy swiatowej - Lewandowskiego a pozniej dlugo, dlugo nic! Tylko jak wszyscy nasi zawodnicy sa w formie i tylko gdy graja z pelnym zaangazowaniem moga osiagac dobre wyniki.. Jak zaczynaja 'gwiazdorzyc' to sie konczy jak wczoraj! Jak nasze Legijne trio wystapi z kazachstanem to moze byc kolejna kompromitacja, w koncu juz maja doswiadczenie! ;o) Te rankingi mozna o kant dupy rozbic!

Wolfik, 02.09.2017 12:03:59 - *.dynamic.mm.pl

W jednej z części kultowych "Gwiezdnych wojen" mistrz Yoda wypowiada słowa: "Nie ma spróbuję. Rób, albo nie rób". Te słowa można odnieść jako motto obrazujące podejście do różnych spraw w naszym życiu codziennych. Nasi piłkarze wczoraj czegoś chcieli "spróbować" (czego- tego ja nie wiem) a wyszedł z tego mecz, którzy może spowodować pewien przełom w eliminacjach. Przełom, dla nas niekorzystny. Dano bowiem rywalom na tacy coś, czego do tej pory nie mieli - wiarę w sukces. Obym się mylił, ale przewiduję że te eliminacje będą nerwowe do końca.

Samego spotkania nie ma co komentować. Podejście jakie zaprezentowała większość piłkarzy jest odbiciem podejścia do ligowych obowiązków. We Włoszech Glik nie straciłby tak głupio piłki, a Zieliński nie odpuściłby Delaney'a taranując przy okazji Piszczka gdyż oznaczałoby to jedno - ławę. Ale tu jest Polska, wytłumaczenie zawsze się znajdzie.

123, 02.09.2017 12:28:12 - *.dynamic.chello.pl

Wiedziałem że odwalą maniane. Taka mentalność naszych kopaczy

Krzeszczu, 02.09.2017 12:44:50 - *.cust.bredband2.com

@ Wolfik: Slusznie prawisz a cytat Yody jest bardzo trafny.
Juz bardzo dawno temu przytoczylem tutaj motto jednego z moich najlepszych trenerow: There is no "in-between". You eighter do it or you don´t.
Tak wlasnie w sporcie jest.
Albo mowiac prosciej (i troche inaczej): jesli chcesz cos osiagnac to zap*****lasz a nie sie opie****lasz.

@rek do Wolfik, 02.09.2017 13:13:32 - *.dynamic.chello.pl

Widzisz brachu... Piszesz: "Dano bowiem rywalom na tacy coś, czego do tej pory nie mieli - wiarę w sukces..."

To tak samo, jak (L)egia dała rywalom w ekstraklasie na tacy coś, czego do tej pory nie mieli - wiarę w sukces, tzn. zdobywaniu punktów w grze ze na słabą (L)egią...

Smutne czasy nastały dla nas kibiców... Smutne i nerwowe w obu wymiarach - (L)egia i reprezentacja... Pozdro (L)

Miodek, 02.09.2017 13:25:08 - *.centertel.pl

We wszystkich mediach ten sam błąd, przegraliśmy 0:4. Nie przegralismy 4:0 bo gralismy na wyjezdzie.

True, 02.09.2017 13:33:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Adaś , lekcji nie !!! odrobiles ...

Sebo(L), 02.09.2017 13:35:32 - *.slupsk.vectranet.pl

@Wolfik tak gwoli przypomnienia ,Glik już nie gra we Włoszech w Serie A w barwach Torino tylko drugi sezon gra w Monaco :) Taka subtelna różnica ;) Także jak by co to nie straciłby tak piłki ale na francuskich boiskach :) Co do dalszej Twojej wypowiedzi,to Zieliński jest pomocnikiem w dodatku niezbyt wysokim i nie ma obowiązku kryć w polu karnym napastnika. To jest rola rosłych obrońców,a cała czwórka naszej "ściany" + bramkarz spała wczoraj przez pełne 90 minut czego dowodem są 4 bramki stracone w kompromitujący sposób jeśli chodzi o drużynę prezentującą niby światowy już poziom. Druga strona medalu to gra linii pomocy,która wczoraj nie istniała. Zieliński podawał...Duńczykom,Grosicki myślami był chyba w Hull i niedoszłym transferze do którejś z drużyn z PL,Błaszczykowski grał może na 10% swoich możliwości a Mączyński zagrał to samo co w Legii czyli piach. Teraz mamy odpowiedź dlaczego wczoraj doznaliśmy klęski. Oby czkawką nie odbiła się rezerwacja biletów do Rosji,o których rozpisywali się pismacy już pół roku temu... Teraz ci sami niby "dziennikarze" piszą o tym co musi być spełnione żeby...awansować. Żałosne.

grzesiek, 02.09.2017 14:01:47 - *.centertel.pl

Ktos tam gdzies tam napisal ze chlopaki pobalowali sobie ze az piszczkowi zoladek nie dal grac. Na ile w tym prawdy ..?

maf20, 02.09.2017 14:37:16 - *.legionowodom.pl

Miałem piękny sen. Graliśmy na Mistrzostwach Europy, doszliśmy do ćwierćfinału, wcześniej wygraliśmy z Niemcami i mówiono, że jesteśmy potęgą, ale wczoraj wybito mi z głowy te niepoważne wizje.
Nasze trio - DNO, gdyby Pazdan był w formie to te dwie z piątego metra w życiu by nie wpadły, JĘDZA - gra bardzo słabo, Mączyński- jeden dobry odbiór w meczu, reszty nie było. Zielu - jak się zaczęło robić nieciekawie to znikł zupełnie z radaru. Na ławce usiadł, czy co? Żeton - chyba znowu coś jest na rzeczy... Błaszczykowski biega ze współczynnikiem 0,5; LEWY- walczył, ale efektów wymiernych brak, Milik - tu pozytyw. Poczułem, że jest na boisku ktoś, kto jest w stanie zrobić coś w ofensywie. 1 skład w następnym meczu gwarantowany.

Wolfik, 02.09.2017 14:39:56 - *.dynamic.mm.pl

@Sebo(L): Zgoda, wymienieni przez Ciebie zawodnicy zagrali w Danii tragicznie.
A teraz czekam na propozycje, kto miałby ich ewentualnie zastąpić? Od dwóch lat na lewej obronie gra Jędrzejczyk (nominalny prawy obrońca), bo nie ma nikogo innego. Pazdan, bez formy? Zgoda, kto za niego do pary z Glikiem? Cionek? Okay, na Kazachów może wystarczy, bo na Armenię już wątpię.
Skrzydłowi: Grosicki, Błaszczykowski, ktogo za nich? Peszko??? Może Makuszewski??? A na rozegraniu kto ma zastąpić Zielinskiego? Przypominam, że to poziom reprezentacyjny, a nie występy w ligowej kopaninie. Czekam na propozycje (serio, z ciekawością i bez żadnych złośliwości).

swk, 02.09.2017 14:59:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bylo sprzedac Pazdana za tyle ile dawali :D
po tym meczu to on z 400 000 nie jest dla mnie wart <3

Tomek Mokotów , 02.09.2017 15:05:29 - *.de.kpn-eurorings.net

Rozwalily mnie wasze komentarze i cytaty z jakichś zagranicznych trenerów czy innych bajek filmowych :)

Są mecze, które wygrywa się na stojąco, to jest to właśnie between, między, trochę...

To nie był ten mecz.

Poza tym Jędza i Pazdan nie zagrali gorzej niż reszta patałachów.

Choć brawa dla Nawałki za wystawienie Pazdana który bał się wogole podejść do przeciwnika mając w głowie dwie czerwone kartki..

Wolfik, 02.09.2017 15:21:56 - *.dynamic.mm.pl

@Sebo(L): Jeśli Zieliński nie ma obowiązku krycia, po powiedz mi, po jakiego ciula tam się znajdował? Narobił zamieszania, wpadł na Piszczka i przyczynił się do utraty bramki. We Włoszech tez tak gra? Co do przynależności klubowej Glika - zgoda, nie wiem co mi te Włochy tak utkwiły, chociaż nie zmienia to sensu mojej poprzedniej wypowiedzi.
Ten mecz został oddany jeszcze przed gwizdkiem. Tak dzieje się zawsze, gdy mamy coś dokończyć, postawić kropkę nad "i". Chyba co niektórym cyferki przysłaniają rzeczywistość. I tak jest w każdej dziedzinie życia, nie tylko w sporcie. Trochę to irytujące, a trochę smutne...

gc, 02.09.2017 16:00:13 - *.dynamic.chello.pl

Jędza i Pazdan totalne dno po spławieniu Masłowskiego naczelnym zadaniem jest pozbyć się niepełnosprawnego Jędzy niech sobie buduje osiedla na podkarpaciu a rozrywkowo gra w piłkę w A klasie. Pazdana nikt nie chciał więc niech sobie pogra w rezerwach z Mazurem Karczew albo Widzewem

gc, 02.09.2017 16:03:27 - *.dynamic.chello.pl

A Nawałka teżdużo stracił u mnie bo poco powoływał Pazdana i Jędze wiedząc (bo chyba wiedział) jakie dno reprezentują w Legii.

Wolfik, 02.09.2017 16:38:55 - *.dynamic.mm.pl

@gc: Acha...zatem pytanie kieruję również do Ciebie. Kto miał zagrać na LO????

Marek84, 02.09.2017 17:52:18 - *.play-internet.pl

Przykro to mowic ale pazdan jedza maka poziom 3 badz 4 ligi

1982Wwa, 02.09.2017 18:17:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Słabo to wyglądało.Ale czasami są mecze, że nic nie idzie.Muszą walczyć dalej.Ale kto bierze Borka i Hajte do komentowania.Od pierwszych minut najazd na graczy Legii.Non stop krytyka.Hajto jest żałosny.Borek też.Poziom komentowania tragiczny jak gra piłkarzy.

stary kibic, 02.09.2017 18:29:25 - *.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po to jest trener,żeby dobrać zawodników w formie a nie kibice! O tym,że kilku piłkarzy jest bez formy wiedzieli wszyscy a tylko sztab szkoleniowy niestety nie!!!! To kto jest winien,jak nie nawalka?chyba ma w zeszycie kilka nazwisk rezerwowych?

Legionista, 02.09.2017 18:56:16 - *.226

@Wolfik, LO mógł zagrać Rybus który jest o wiele wiele lepszej formie niż Jędza. Cionek też by nie zagrał gorzej niż Pazdan (który psychicznie nie daje sobie rady...) Mniejsza z jedenastką która grała, ale ta taktyka która jest stosowana przez Nawałke, Fornalika oraz Smudy jest prosta - Podaj do Lewego i on z tego musi coś zrobić... To kiedyś musiało skończyć się źle - lepiej teraz niż podczas Mundialu. Większość tu porównuje grę obecnej Kadry do Legii, ale porównajcie "klasę" piłkarzy... Czy przypadkiem Reprezentacja ma większe możliwości niż Legia... Chyba tak... Jak słyszę głosy że to wina Magiery to zastanawiam się czy jakby wygrali to czy każdy by pisał jak dobrze Magiera przygotował drużynę.... Przecież to nie on jest selekcjonerem, to nie on wybierał jedenastkę na ten mecz i to nie on przygotował taktykę.... Wszystko jest żle... żle że wygrali z Zagłębiem bo jak mogą tak grać..., żle że Magiera dał 3-dniowy urlop, żle że Magiera zabrał Olszewskiego oraz Bodarenke (chyba tak się nazywa) na mecz z Karczewem... Przecież mogli pozostać i zagrać z Widzewem....

pazdan to dno, 03.09.2017 12:24:30 - *.dynamic.chello.pl

to nie jest pilkarz nawet do druzyny orkiestry swiatecznej sie nie nadaje

AAA, 03.09.2017 14:08:13 - *.dynamic.chello.pl

do pazdan to dno:łyse dno zapomniałeś dodać.

LW, 04.09.2017 15:02:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Polska 2 - 2 Kazachstan !

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.