Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sebastian Szymański strzela bramkę na 2-0 w meczu z Zagłębiem - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Sebastian Szymański strzela bramkę na 2-0 w meczu z Zagłębiem - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Wtorek, 29 sierpnia 2017 r. godz. 11:16

Oceny legionistów za mecz z Zagłębiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz z Zagłębiem Lubin przyznaliście Sebastianowi Szymańskiemu. Występ młodego legionisty oceniliście na 4,2 w skali 1-6. Z kolei najniższą notę uzyskał Michał Pazdan - 1,9. W sumie oceniało 812 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,2.

Szymański 4,2
Kucharczyk 3,8
Malarz 3,7
Jodłowiec 3,7
Astiz 3,5
Broź 3,2
Sadiku 3,2
Cierzniak 3,1
Pasquato 3,0
Hildeberto 2,9
Jędrzejczyk 2,8
Mączyński 2,7
Moulin 2,6
Pazdan 1,9



Komentarze: (11)

zdziwiony, 29.08.2017 12:03:07 - *.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kuchy 3,8...Wy chyba inny mecz ocenialiście.

(L)eprezentanci, 29.08.2017 12:17:41 - *.34

Czy nasi reprezentanci w takiej samej formie błysną z Danią? Czy już się oszczędzali na mecz repry? Czy oni myślą, że w ten sposób łatwiej im będzie odejść? kto za nich (Pazdana) tyle zapłaci przy takiej formie?
Ten sezon i tak już stracony (będzie tylko mistrzostwo i puchar), więc może czas bardziej odważnie poszukać młodszych bardziej walecznych, co zostawią zawsze serducho za (L).

SzopeN, 29.08.2017 12:21:18 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Dziwne, na moje oko to Jodła był najlepszy na boisku. Kolejny raz.

MKK, 29.08.2017 12:41:26 - *.cws.sco.cisco.com

Złość złością, ale chyba najlepszy na boisku był Łukasz Broź. Wg mnie oceniony za nisko.

Tu i teraz, 29.08.2017 12:48:19 - *.centertel.pl

Za wysokie te oceny! Jedynie Szymanski, kuchy, Joodla, astiz I malarz zasluguja na plusy

janusz GOOOOL , 29.08.2017 12:51:00 - *.70

Sport.pl dotarł do wewnątrzklubowej korespondencji Legii z 11 kwietnia 2016 roku dotyczącej pozyskania wspomnianego Sulleya, która ukazuje kwoty, jakie wydawano na niedoświadczonych zawodników. Latem 2016 r. stołeczny klub sprowadził z ghańskiego drugoligowca FC Vision nieznanego 19-latka. O charakterystyce Sulleya możemy przeczytać w mailu Radosława Kucharskiego, który juniora obserwował na turnieju w Afryce. „Napastnik. Ok. 190 cm. Chłopak silny z potencjałem ciała na prawdziwego gladiatora. Ruchliwy. Inteligentny w ruchach z mądrymi decyzjami. Grał w ustawieniu 1-4-4-2. W trakcie turnieju grał 2 mecze (boiska pastwiska) i dał 3 gole. Info z weekendu też dorzucił jednego gola w meczu ligowym (klub gra na poziomie 1 ligi). Z jego obserwacji poza boiskowej wydaje mi się, że chłopak jest skromny z celem w życiu” [pisownia oryginalna – aut.]. Dalej Kucharski rekomenduje piłkarza: „Zawodnik ma bazę wyjściową by w krótkim odstępie czasu po oszlifowaniu stać się brylantem”.



To jest własnie skauting Legii :)))

Każdy kumaty to wie od lat.

Jedna wielka zorganizowana grupa albo inaczej mówiąc CWANIAKI

BoHen, 29.08.2017 13:04:15 - *.dynamic.chello.pl

Poczytajcie sobie najnowszą informacje sport.live na temat marnotrawienia pieniędzy klubu, a w sumie naszych!!!!

BoHen, 29.08.2017 13:05:01 - *.dynamic.chello.pl

Kuchy za co tyle ??

wakacyjny, 29.08.2017 13:29:07 - *.internetdsl.tpnet.pl

za co pazdan aż 1.9?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Miras, 29.08.2017 14:11:55 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Sadiku 3,2 za 20 strat ?

Legia⚽️Legia, 29.08.2017 21:13:50 - *.148

#żewłakowout !

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.