Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 2 września 2017 r. godz. 16:47

III liga: Legia II Warszawa 1-2 Widzew Łódź

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 6. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała w Ząbkach z Widzewem Łódź 1-2 (0-1). Goście objęli prowadzenie w 14. minucie po strzale Michalskiego. "Wojskowi" stworzyli w pierwszej połowie kilka dobrych akcji, ale szwankowała skuteczność. W 53. minucie legioniści doprowadzili do wyrównania po bramce Bartczaka, ale goście szybko zdobyli kolejnego gola. Kibice z Łodzi stawili się w Ząbkach w około 300 osób.
Fotoreportaż z meczu - 37 zdjęć Woytka

III liga: Legia II Warszawa 1-2 (0-1) Widzew Łódź
0-1 - 14' Mateusz Michalski
1-1 - 53' Robert Bartczak
1-2 - 65' Adam Radwański

Legia II: 1. Jakub Szumski - 24. Łukasz Turzyniecki, 5. Tomasz Wełnicki, 4. Mateusz Żyro, 13. Łukasz Moneta - 6. Aleksander Waniek, 20. Miłosz Szczepański, 14. Tsubasa Nishi, 8. Mateusz Praszelik (68' 17. Kamil Orlik), 16. Robert Bartczak (86' 18. Piotr Cichocki) - 11. Mateusz Majewski
Rezerwa: 12. Mateusz Kochalski, 9. Grzegorz Aftyka, 15. Kacper Pietrzyk, 19. Michał Góral

Widzew: 21. Patryk Wolański - 2. Radosław Sylwestrzak, 4. Maciej Kazimierowicz, 7. Mateusz Michalski (90' 19. Dawid Kamiński), 10. Daniel Świderski (89' 6. Aleksander Kwiek), 18. Daniel Mąka (87' 22. Bartłomiej Niedziela), 20. Michał Miller, 28. Marcin Kozłowski, 35. Marcin Pigiel, 95. Sebastian Zieleniecki, 98. Adam Radwański
Rezerwa: 85. Maciej Humerski, 16. Bartłomiej Rakowski, 77. Kacper Falon, 93. Damian Kostkowski

żółta kartka: Szczepański (Legia II) - Kozłowski, Radwański, Miller, Świderski (Widzew)

sędzia: Konrad Lewończyk

widzów: 800

Fotoreportaż z meczu

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (29)

raf, 02.09.2017 16:52:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

chcieli awansu rezerw a zawodnikow pierwszej druzyny daja na sparing z 4-ligowcami smiechu warte

EBR , 02.09.2017 17:00:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Q. Rwa cały sztab pierwszego i drugiego zespołu to cioty!!!!!!

uuu, 02.09.2017 17:03:59 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Gratulacje dla idioty, który wymyślił, że zamiast wspomóc rezerwy w najtrudniejszym meczu rundy, cała jedynka zagra bezsensowny sparing z amatorami.

Zajmon Szczecin , 02.09.2017 17:04:53 - *.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gadanie o awansie rezerw to pic na wodę i materiał do artykułów prasowych. Prawda jest taka ze awans to wyższe koszty utrzymania i prezes woli wypożyczać niż pchać się z rezerwami do awansu.

Tyui, 02.09.2017 17:21:24 - *.play-internet.pl

Racja mogli posłać kilku z 1 na mecz z widzewem i zlac im dupy ha ga

dex, 02.09.2017 17:35:59 - *.play-internet.pl

Ja się pytam gdzie jest Sadam Sulley?

A gdzie pan czarny dwa "milijony" ?, 02.09.2017 17:43:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

J.W.

hawryl74, 02.09.2017 17:46:50 - *.19-1.cable.virginm.net

Mieć w składzie Tsubase i nie wygrać ?
Chyba to nie ten zawodnik z kreskówki co mój syn się nim fascynował.
hahaha żart oczywiście.
A tak w ogóle to Legia nasza słaba nie tylko w E-Klapie.

Howk, 02.09.2017 18:08:05 - *.centertel.pl

A mówiłem - nie sprzedawać Masłowskiego :)

Eeepc1910, 02.09.2017 18:40:23 - *.centertel.pl

Legia źle nie grała,ale Widzewek inkasuje 3punkty

Kaktus, 02.09.2017 19:48:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Juz tesknicie za Masłowskim?
;-)

elvisso, 02.09.2017 20:15:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z tym sparingiem to temat byl dogadany dlugo przed terminarzem a poza tym kto bylby wzmocnieniem dwójki, bez szydery,pilkarz ktory nie odbyl zadnego treningu z dwojka czy taki Chukwu ktoreg by nie rozumieli koledzy z zespolu i po drugieczy warto ryzykowac zdrowie zawodnikow wiadomo jakie cisnienie mieli widzewiacy a jakie Mazur no i najgorzej jakby przegrali co wtedy... ps.spojrzcie na el.me Gruzja 1_0 gol Kazaiszwili w Serbii zagral Prijovic a Sadiku w Albanii lawa Panucci sie poznal na formie legionisty lepiej niz Nawalka

do dex, 02.09.2017 20:28:16 - *.play-internet.pl

na pewno nie w krzakach bo tam jest Choto

Mr T, 02.09.2017 20:57:36 - *.dynamic.mm.pl

A czemu Moneta nie pojechał z 1. składem i zagrał mecz z Widzewem??

Cult⚽️Legia, 02.09.2017 21:40:20 - *.201

To wszystko wina Magiery!Egoista!to jusz wiemy!Magiera !won!studenciaku!

Toni, 02.09.2017 21:49:34 - *.0pools.vodafone-ip.de

do Mr.T
Bo Moneta ma takie umiejetnosci ze tylko w rezerwach moze se pograc.

do elviso , 02.09.2017 22:22:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

ale Ci co grali z Mazurem do jedynki nie nadaja sie ze widzewem nie mogli zagrac smiechu wstyd z zydzewem przegrac

ale jaja, 02.09.2017 22:29:34 - *.skranetcan.pl

a co wy tacy zdziwieni jak w pierwszym zespole sie dzieja takie rzeczy to w rezerwach tym bardziej nasi graja dla innych
pan prezes powinien zaczac wkoncu byc prezesem przez wielkie P

ty elvisso, 02.09.2017 22:33:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Chuckwu to sie rozumie sam ze soba chyba he chyba mlody kibic z Ciebie tak jak reszta kibicow Legii przerwa to na zydkow nie pojechali

Zajmon Szczecin , 02.09.2017 23:36:44 - *.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@elvisso
Co ma Sadiku do Nawalki? o co Ci chodzi.
Gdzie jest Maciej Dąbrowski?!!!

do elvisso, 03.09.2017 02:34:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

no wg Ciebie lepiej bylo wygrac z Mazurem niz zydzewem hahha? pozatym wiekszosc z tego meczu i tak lawe bedzie grzac w jedynce bo nie nadaja sie tam

tomiacab, 03.09.2017 07:32:17 - *.18-2.cable.virginm.net

to w łodzi chyba była feta do białego rana

(L)odz, 03.09.2017 08:15:48 - *.toya.net.pl

Niestety rozstanie najpierw z LM pozniej z LE odbija się równiez i na rezerwach ,brak kasy z w/w rozgrywek spowodował rozstania z kilkoma grajkami rezerw jak Masłowski,Handzlik,Sanogo,awnas rezerw mozna wobec powyzszego miedzy bajki włożyc.Kolejny mit" pana kudłatego" legł w gruzach,jakim miał być awans.A termin meczu z Karczewem też był rozegrany po mistrzowsku,brawo działacze macie łby nie od myslenia .buhaha.

Tutti Frutti, 03.09.2017 08:57:49 - *.103.tvksmp.pl

Odkąd Leśny odszedł, to organizacja w klubie leży i kwiczy. Co mnie obchodzi Mazur Karczew? To Widzew miał dostać 6:1. Różowi będą się teraz tasować przez pół roku.

kibol, 03.09.2017 11:44:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Słuchajcie ludzie Sanogo 8 tys euro miesięczne chłopaki zdolne z clj po 700zł buhaha śmiech na sali niektórych już nie ma bo direktorere się zgapił

Eeepc1910, 03.09.2017 16:53:22 - *.centertel.pl

Nie zydzew a Widzew.

Legionista, 03.09.2017 18:53:22 - *.226

Ehh... Bo co Pierwsza drużyna miała ryzykować kolejnych kontuzji? Przecież tak i tak mamy za dużo kontuzjowanych... I znowu będzie żle bo Magiera dał ich do 2 drużyny.... Po drugie żaden prezes czy właściciel Legii nie będzie chciał utrzymać 2 zespołu w 2 lidze... (koszt..) Po trzecie to dlaczego nie wypożyczyliśmy zawodników z rezerw to np: Górnika.Z lub Ł... np: Szczepański czy inny zawodnik czym jest gorszy od tych zawodników.... Rezerwy były wzmocnione przed sezonem i co oni też mogli nie grać..... Ehhh... Mnie nie interesuje jakiś widzew... Wolę obejrzeć jak grają z Mazurem Karczew (młodzi mogli pokazać się trenerowi....) i oni z widzewa mogą pisać że wygrali LM..... Jaki klub taki sukces....

PabloSanEscobar, 04.09.2017 08:25:48 - *.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hahaha Mateusz Majewski wreszcie zagrał. To jest bardzo perspektywiczny zawodnik. Pamiętam jak mój kolega z ligi orlikowej wyeliminował go z programu Juskowiaka "Piłkarskie diamenty. Po co ściągać 26 latka który sobie w 3 lidze nie radził? Dopóki w Legii będą rządziły układy a nie dobro klubu to tak będzie. Największe transferowe wałki były za poprzedniego prezesa.

Zenon, 05.09.2017 11:50:47 - *.comparex.pl

1) Legia I ma szeroką kadrę i problemy z motywacją. Część kopaczy nie gra nigdzie.
2) Legia II powinna grać w II lidze, żeby lepiej szkolić i sprawdzać się na wyższym poziomie.
3) Kadra na mecz ligowy Legii I powinna być określana zatem w piątek, a Ci co się nie załapali powinni szukać formy w Legii II i udowadniać swoją wartość na tle młodzieży.
4) Do wykonania zadania przystąp!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.