Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 30 sierpnia 2017 r. godz. 16:50

Hildeberto przeszedł artroskopię kolana

Wiśnia, źródło: Legia.com

Akt. 16:50 Niestety, kontuzja Hildeberto okazała się poważniejsza niż początkowo zakładano. Zawodnik Legii przeszedł w środę zabieg artroskopii kolana. To efekt urazu, którego nabawił się w wygranym meczu z Zagłębiem Lubin. Portugalczyka czeka ok. 6-tygodniowa przerwa w treningach.





Komentarze: (99)

Rado, 30.08.2017 12:00:03 - *.222

k... następny przyjechał do sanatorium... co jest, do ch... pana!!??

grzesiek, 30.08.2017 12:01:59 - *.centertel.pl

Nawet tego komentowac nie bede. Wypozyczamy zdolnych mlodych m.in michalaka a pozniej musza grac pilkarze nieprzygotowani.

Mokot, 30.08.2017 12:03:58 - *.dynamic.chello.pl

Cudowne przygotowanie do sezonu...koniec sierpnia, połowa kadry z kontuzjami

mietek, 30.08.2017 12:08:31 - *.emea.ibm.com

Ale na rehabilitację wysłać go na jakąś platformę wiertniczą, gdzie nie będzie miał fast foodów i przy odpowiedniej diecie może wreszcie schudnie.

WAKACYJNY, 30.08.2017 12:10:46 - *.internetdsl.tpnet.pl

Szpital ku... otwórzmy, banda paralityków, marnych kopaczy bez formy i przygotowania kilkukrotnie przepłaconych.

Echh, 30.08.2017 12:12:29 - *.dynamic.chello.pl

Teraz to dopiero przytyje.

Lagor, 30.08.2017 12:13:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

JAK jest za gruby to pierwsze siadają kolana to chyba oczywiste....

Adz, 30.08.2017 12:13:33 - *.play-internet.pl

Mówił Magiera o tym, ostrzegał. To jeszcze nie był moment żeby taki grubas grał w piłkę na poziomie powiedzmy profesjonalnym. Jakby było kim grać (transfery, bardziej wartosciowa młodzież) to by się nikt nie spieszył

Bensi Hasik, 30.08.2017 12:17:50 - *.bnpparibas.pl

Moim zdaniem to brak przygotowania fizycznego do sezonu, zaległości treningowe, pierwszy poważniejszy mecz i pyk.... :(

Mati , 30.08.2017 12:24:12 - *.static.ip.netia.com.pl

LEGIA SZPITAL WARSZAWA, dramat to jest co się dzieje

URBAN, 30.08.2017 12:25:19 - *.cluster-j.forcepoint.net

Pfff, ale dzial skautingu dalej ma sie dobrze

Wojtas, 30.08.2017 12:33:29 - *.134

No to są bardzo źle wieści, mamy w L szpital, złą atmosferę w szatni, konflikt właściciela z byłymi właścicielami, pranie brudów w prasie - ujawnianie wewnętrznych maili pracowników, odpadnięcie z pucharów, przesranie 100 MLN PLN z LM wraz z jednoczesnym wyprzedaniem kilku podstawowych graczy i dziurę w budżecie na 40 mln PLN (którą pewnie Miodulski załata pożyczkami z własnej kieszeni).

Na szybko nie przypominam sobie tak rozległego kryzysu.

Kontuzja Berto to jest konsekwencja sprowadzenia nieprzygotowanego do gry piłkarza. wykluczenie na rundę - pytanie jak dużo przytyje znów Berto i co będzie jak wróci? Kolejne 6 miechów zrzucania wagi?

Lee, 30.08.2017 12:35:05 - *.110

No to będzie z niego pożytek, nie dość, że gruby to jeszcze zapsiuty :D

MM, 30.08.2017 12:35:42 - *.centertel.pl

Wypuścili grubaska na boisko i są tego efekty. Czyli 5 lat leczenia?

x, 30.08.2017 12:42:05 - *.ll.easynet.be

sztab medyczny wymiata

, 30.08.2017 12:42:26 - *.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To teraz dopiero się upasie

nicknobody, 30.08.2017 12:46:07 - *.202

Ważne aby się wykurował na europejskie puchary!

Faan , 30.08.2017 12:46:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tak to jest jak się wystawia do gry nieprzygotowanego grubaska nie każdy organizm to wytrzymuje

Zaglebie sosnowiec, 30.08.2017 12:48:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Co za kopacze

kibic(L), 30.08.2017 12:51:43 - *.play-internet.pl

Kur.. jakby ktoś rzucił urok na ten klub, pracowników, trenera i piłkarzy. No nic nie idzie. Chyba dno już osiągnięte?

Nikas, 30.08.2017 13:03:01 - *.centertel.pl

To się nagrał

kris41, 30.08.2017 13:05:19 - *.static.ip.netia.com.pl

dobry transfer do Szpitala ... ciekawy jestem jak grubszy przeszedł testy medyczne? chyba te testy to farsa... no to kolejny na trybunach/liście płac..

Tomek, 30.08.2017 13:06:12 - *.dynamic.chello.pl

Faceta z nadwagą nie można wpuszczać na boisko. On ma teraz pracować 1 na 1 z trenerem i dietetykiem, zrobić formę i dopiero wchodzić do drużyny. A teraz to cholera wie, jak on się będzie prowadził w trakcie rehabilitacji i w jakiej formie będzie.

Hiszpan, 30.08.2017 13:12:59 - *.play-internet.pl

Nie dziwne jak z 90 kg trzeba nosić będąc kurduplem.

obcy, 30.08.2017 13:13:21 - *.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Latanie z nadwagą zrobiło swoje. Runda jesienna z głowy.

Piotrek, 30.08.2017 13:19:58 - *.atm.com.pl

kolejna kontuzja zawodnika...masakra. U niego pewnie miała wpływ oponka na brzuchu

Walo, 30.08.2017 13:24:37 - *.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hahaha. Rece mi wlasnie opadly.

Mati , 30.08.2017 13:26:36 - *.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Legia szpital Warszawa

łysy, 30.08.2017 13:28:12 - *.adsl.inetia.pl

No wzmocnienie zajebi..e !

ja, 30.08.2017 13:28:25 - *.189

Dobrze że ma kontrakt do 2021 to jeszcze może zdąży odpalić i pan właściciel Mioduski nie będzie zły. Dalej kupujcie takich grubasów albo miernoty jak Pasquato

KO, 30.08.2017 13:31:21 - *.82

to już¶ chyba jakaś kpina! on przeszedł badania lekarskie?Brałem to na spokój, ale to zaczyna przypominać jakiś koszmar, zaczynam wierzyć w teorie spiskowe...

robochłop, 30.08.2017 13:31:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

idzie nam jak po grudzie...jak się wali to wszystko...ale wytrzymamy, nie ma bata...

kuraq(L), 30.08.2017 13:34:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Następny do kolekcji... :(

Kibic, 30.08.2017 13:43:20 - *.197-105-213.static.virginmediabusiness.co.uk

I po grane :/ ehh

SlawoL, 30.08.2017 13:44:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mógł sie nie odchudzać przynajmniej byłby zdrowy

MJ, 30.08.2017 13:45:31 - *.static.ip.netia.com.pl

K A B A R E T ...

Ageon, 30.08.2017 13:45:43 - *.play-internet.pl

Lolejna kompromitacja. Presja zaważyła na tym, że wpuszczają zawodnika z nadwagą na mecz od 1 minuty. Teraz są tego tragiczne konsekfencje. Brawo Loczek i wasza cała amatorska ekipa!!!

mietek, 30.08.2017 13:56:25 - *.emea.ibm.com

A Enel-Med to nie jest przypadkiem dalej naszym sponsorem? Może w ramach współpracy by grubciowi dietetyka zafundowali. Ewentualnie skierować go na zabieg odsysania tłuszczu, a potem ścisła dieta.

I dwa razy dziennie lewatywa, żeby złych nawyków więcej nie miał :)))

Artec, 30.08.2017 14:11:00 - *.100

A w kasie deficyt. Szopen wyskakuj z zaskurniaków trzeba zrobić przynajmniej dwa transfery do końca okienka transferowego. Tylko niech Kucharski do tego się nie dotyka

Grubson, 30.08.2017 14:18:32 - *.122

Qrwa mam 32 lata, trochę nadwagi, w piłkę gram raz w tygodniu i nie oszukujmy się jakoś specjalnie się nie rozgrzewam, po grze też zamiast rozciągania raczej piwko jest grane. Abstrahując od poziomu piłkarskiego to u nas nikt nogi nie odstawia, jak trzeba to się zapier...la na pełnej szybkości (oczywiście maksymalnej możliwej:) ) i qrwa nigdy kontuzji mięśniowej nie miałem, ewentualnie zbicia czy zwichnięcia, ale to po kontaktach z przeciwnikiem. A taki qrwa grubas trenuje leciutko bo wiadomo za gruby na pełne obciążenie, ma zastęp fizjoterapeutów, odnowy biologiczne po meczu i po dwóch sprintach coś mu się pier...li w nodze i musi mieć zabieg. Ja się pytam jak to jest qrwa możliwe??!!!

Greg61, 30.08.2017 14:30:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Q-rde ludzie co się dzieję. Skończyć z tym syfem. Mioduski przestań skomleć i zacznij pracować a jak nie to weż zabawki zwiń interes i odejź a i weź ze sobą McGierę i Żewlaka

bbk, 30.08.2017 14:33:20 - *.100

kto cwiczy ten wie kontuzje sa najczesciej wynikiem zlego przygotowania do treningu lub samego treningu takze swiadczy to tylko o sztabie szkoleniowym , przykro na to patrzec co sie dzieje

Legionista, 30.08.2017 14:41:49 - *.226

@Artec, A co Kucharski ma to tego.... Scout proponuje piłkarzy np: jak z Sullejem czy jak on miał... A Prezes oraz Dyr.sportowy decydują jaki on ma mieć kontrakt.... To jest wina Leśnego oraz Żewłaka że takie kontrakty podpisywali.... Co to Kucharskiego - To on znalazł: Nagy, Dude itp... Berto ma to coś czego w naszej ekstraklasie i mam nadzieje że kontuzja nie będzie za wielka...

kupa mięcha, 30.08.2017 14:44:21 - *.unet.cz

No to teraz chłopina spokojnie może sobie wsuwać kebaby aż do zimy, zamiast ganiać cały dzień w te i nazad z wiaderkiem węgla przez most Poniatowskiego w celu zrzucenia zbędnego balastu.

ektar, 30.08.2017 14:54:19 - *.smgkrc.com.pl

CO JEST KU... RAZ,DWA,TRZY!

Zajmon Szczecin, 30.08.2017 15:07:46 - *.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak się sypie to z każdej strony. LEGIONIŚCI ZACISKAMY ZĘBY I ROBIMY SWOJE! !!

wdf, 30.08.2017 15:23:45 - *.sieradz.vectranet.pl

Wina Magiery! Wprowadza na siłę do gry kaleków i innych nieprzygotowanych i mamy efekty. Nasze gwiazdeczki zabijają sie o własne nogi!

Stefciu, 30.08.2017 15:39:47 - *.centertel.pl

Berto z wozu koniu lżej ... ;)

Arek, 30.08.2017 15:40:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No to... gruuuuubo:)

eth, 30.08.2017 15:52:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kiedy Żewłakow za ten cały syf wreszcie beknie? Bo o tym jakoś ani widu ani słychu, a za swoją niekompetencję to już z rok temu powinien wylecieć

BR(L)DNO, 30.08.2017 15:59:05 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Jeszcze jest w zanadrzu:Żewłakow,Vuko,Magic no i oczywiście z Pan LUCJAN.Także nie panikujmy.Będzie dobrze.

Kibic___, 30.08.2017 16:44:29 - *.play-internet.pl

Czy Legia jest poważnym klubem czy Legia to kabaret ?? Transfery, płace i gra przemawia za tym drugim. Proponuję panu Robertowi Gorskiemu zrobić Ucho Prezesa 2 - Ł3. Ubaw gwarantowany !!!

szkoda słów, 30.08.2017 16:45:04 - *.ostnet.pl

Zmieniam nazwisko na Ronaldo i przychodzę do Legii grać widzę że tu nawet za nic nie robienie zawodnik zarabia więcej w miesiąc niz człowiek w rok w piłkę nie umie grać ale to zarządowi nie przeszkadza ilu jest takich grajków którzy nawet nie siedzą na ławce a klub im płaci fortunę

(L)odz, 30.08.2017 16:51:21 - *.toya.net.pl

Niestety tak się dzieje jak na siłę się wprowadza zawodnika nie przygotowanego do gry,..kto zezwolił na odejscie Wieteski-gra jak z nut w Górniku?,Michalak zasuwa w Płocku az miło-kto zezwolił na jego odejscie?Pytanie do Pana Mioduskiego gdzie jest Legijna młodzież,jedyny Szymanski a na przestrzeni lat odeszły tabuny młodych ze szkółki więc pytam po co ona istnieje?.Sprowadza sie szrot z zagranicy za gigantyczne kwoty,po co?.Ile kasy pochłoneły transfery-Masłowskiego,Oijamy,Langila,Aleksandrowa,Necida,Chukwu,Kazaiszwilego,Sanoogo,Kulenovica,Matica,gdzie oni są ? I po co tu byli lub są

lk313@wp.pl, 30.08.2017 17:38:17 - *.static.chello.pl

Zapomniałeś jak chwaliłeś Magierę jak przejmował Czarną Elke po Albanie?

Leśny wspominał że mamy zajebistą klinikę i testy u nas robią piłkarzom do innych drużyn.
Chłopaki zwęszyli interes i teraz "się kurują się" u nas na L4 :)

A tak na poważnie, piłkarze ewidentnie walą w chu^$# tak jak wtedy gdy grali na zwolnienie Albana. Pytanie tylko o co im chodzi? Być może nowy właściciel poobcinał premie czy coś..

Wtedy się pogniewali że nie mogli potańczyć u Rzeźnika na ślubie..
Dla nas kibiców to jest kabaret. Ktoś musi pier^$&$&ć pięścią w stół, ciekawe kto zrobi to pierwszy - kibice (tak jak wtedy gdy Kuba wyłapał liścia) czy prezes?

Robo'75, 30.08.2017 17:39:12 - *.static.ip.netia.com.pl

Ta kontuzja to nie dokonca nadwaga.
Obejrzyjcie sobie jeszcze raz mecz, było to chyba pomiedzy 5 a 15min. gdy blokował przy linii bocznej wybicie piłki przez obrońcę Zagłebia i tam chyba doszło do wykrecenia kolana.
Widać to po chwili jak pokazała go kamera z jakim grymasem odchodził z tego miejsca. A że jeszcze pózniej grał ponad pół godziny to pogłebiło uraz.

Marriott, 30.08.2017 17:43:05 - *.kpn.net

Ucieszony pajac.Nie będzie trenowal kasa wpadnie i kuleczka jeszcze większa bedzie

oLaf, 30.08.2017 17:47:55 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

przynajmniej komentarze zajebiste, od razu weselej!! : )))

Alex uk, 30.08.2017 17:52:56 - *.162

Schudnie na szpitalnym wikcie

(L)evy, 30.08.2017 17:56:22 - *.181.internetia.net.pl

Zewlakow daj mu jeszcze podwyżkę bo biedaczek za mało ma ....

majusL@legionista.com, 30.08.2017 17:57:36 - *.centertel.pl

Na chorym znowu zlapie kilka kg i po powrocie żnow cos pęknie. Ech... Wesołe jest życie .....w Legii!!

s(L)avo78, 30.08.2017 17:58:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ale spójrzcie jaki zadowolony na zdjęciu z kliniki...
6 tygni pauzy, potem drugie tyle rehabilitacji, to patrząc na kalendarz będzie gdzieś kole 22 liść-opada. Oczywiście jeżeli nic nowego nie ujawni się.
Więc patrząc realnie koleś zagra dopiero w Nowym Roku 2018!!!
Czyli do lutego HIGH LIFE!!!
Mina adekwatna do wydarzenia-trenować nie trzeba, przemęczenia nie będzie, a kasa na koncie jak najbardziej.
Czego więcej chcieć od życia?!

hawryl74, 30.08.2017 18:07:01 - *.19-1.cable.virginm.net

Moje poBożne życzenie to dotrwać do przerwy zimowej z piłkarzami jakich mamy w dyspozycji do grania i nie dopuścić do znaczącej przewagi punktowej drużyn które są przed nami i nie dać się wyprzedzić innym, amoże się uda coś więcej ugrać i wskoczyć na pozycję (L)idera.
W przerwie zimowej przygotować piłkarzy wszystkich zdolnych do gry i wiosną roznieść w pył tą naszą ekstraligę i jeszcze jak finanse pozwolą kupić kogoś do gry na miarę oczekiwań Legii i nas kibiców.
Berto kuruj się i powodzenia.
Nie wiem dlaczego w pewnych sytuacjach i zachowaniach na boisku widzę w Berto podobieństwo do VOO. Obym się nie mylił i żeby Berto to udowodni nam za jakiś czas.

Hugon, 30.08.2017 18:13:54 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Od początku mówiłem że Zewłaki rozłożą LEGIĘ.

Jakub, 30.08.2017 18:15:14 - *.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja mam propozycję dla szanownego Pana Prezesa.
Postarajmy się o unijne dotację dla niepełnosprawnych pracowników i dziura w budżecie załatana.

Legionista, 30.08.2017 18:18:57 - *.226

Szkoda bo coraz lepiej grał :( A teraz będzie "nie wiadomo" czy wróci do formy, czy wróci do siebie po kontuzji... Czy schudnie... Trzymaj się Berto!

van basten, 30.08.2017 18:25:35 - *.play-internet.pl

Grubson, 30.08.2017 14:18:32 - *.122 Ująłeś to idealnie.Ja jestem kilka wiosen starszy i nieraz i nie dwa zapi...em i krew się polała i trzeszczały kości...Oczywiste ,że jestem amatorem ale oni mają sztab ludzi a ja kolegę,który powie "wstawaj nie ściemniaj...",taka różnica

0055gp, 30.08.2017 18:29:42 - *.11.ipv4.supernova.orange.pl

jak pod koniec zgrupowania zimowego zadałem pytanie co się dzieje, że tyle urazów wśród zawodników, to niektórzy mądrale wytykali mnie palcami. I co, dalej to wygląda na amatorkę w sztabie szkoleniowym

Andrzej, 30.08.2017 18:47:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zarządzanie w Legii jest na poziomie przedszkola, co robią różne osoby poza braniem wynagrodzenia trudno jest zgadnąć, a ostatnie wiadomości to potwierdzają bo wygląda to jak zwykła walka polityków, jedni stracili władzę i nie potrafią się z tym pogodzić.

Wszyscy wiedzą ze najważniejszy okres to lipiec i sierpień ze względu na puchary i dużą ilość spotkań, więc jeśli Legia przyjeła metodę kupować zawodników z zaległościami to powinna dokonywać tych transferów w zimie, żeby do lipca byli gotowi.
Nic kur.. łatwiejszego jak dokonanie transferów w klubie nie ma, potrzebny jest rozgrywający to trzeba kupić rozgrywającego (zaden problem wyszukać nowego zawodnika). Trudniej jest przewidzieć wyniki spotkań czy jaki sędzia bedzie miał dzień.
To co się dzieje teraz z transferami to wygląda jak sabotaż, od dawna wiadomo że potrzebny jest lewy obrońca i kupujemy Monete (lewego pomocnika), którego pod nieobecność Hlouska nie ma nawet na ławce, gra w rezerwach. Potrzebny jest rozgrywający i chu.. brak, nawet najlepszy napastnik z braku podań nic nie zrobi. Był Vadis który podawał jak na tacy i dlaczego szansy nie dostał Kulenovic ( przepowiednia o nim poniżej w wiadomości z czerwca).
Co robi przez całą rundę Zewłakow?
Co robi Magiera? Fajny artykuł o dawaniu szansy piłkarzom na Weszło. Kazaszwili rozegrał 1 cały mecz ( przeszedł do MLS 8 spotkań, 3 bramki, 1 asysta), Necid żadnego.
Dlaczego nie grał Niezgoda z Zagłębiem?
Dlaczego tylko szanse dostaje ponoć młody Kopczyński (gość ma 25 lat i w tym wieku powinien być bardzo doświadczonym zawodnikiem w lidze, a gość ma 41 spotkan i 2 asysty w lidze, Kucharczyk o rok starszy ma 180 spotkan, 25 lat to już połowa kariery piłkarza), ile szans jeszcze dostanie Hamalanien.

Dziś taki Uros Djurdjevic za 2,5 mln przechodzi do Olympiakosu, super zawodnik a kasa nie taka wielka i napewno za 2 lata klub zarobi większe pieniadze. Dennis Vavro nie był dla nas bo był kontuzjowany, a następnego dnia rozegrał mecz przeszedł do Danii i napewno klub też zarobi za 2 lata.

Legia jest przewidywalna. Ostatni mój komentarz poniżej z czerwca wszystko potwierdza, o dawaniu szansy młodym, co się stanie z Kulenovicem i Maticem czy o lidze Mołdawskiej.

Andrzej, 27.06.2017 18:40:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brać Mączyńskiego za 500 bo to i tak śmieszna kwota jeśli on sam chce, a do tego Dąbrowskiego i Murawskiego z Piasta na rezerwę. Sprzedać Brozia Rzezniczaka Kopczyńskiego Jodłowca GUI ( jeśli chce sam odejść to pozwolić i zarobią a zrobił swoje w Legii).
Żaden Gunnarson czy Kayote nie przyjdą bo polskich biznesmenów bolą pieniadze.
Po prostu wstyd że taki klub nie ma 10 mln euro do wydania na transfery.( Lewandowski z kontraktu ma 15 mln)
Jest wielu młodych zawodników, którzy nawet pokazali się teraz na mistrzostwach i kupić za 2 czy 3 mln.
Taki Lobotka dać 2 mln, Bardhi za 2 mln, Spalek za 1 mln, Skvarka za 2 mln, Zahovic za 1 mln, Alioski za 2 mln a napewno pokażą umiejętności a klub zarobi za 2-3 lata na nich.


Andrzej, 17.06.2017 08:25:08 - *.132
Do Wolfik
Co pół roku jest ta sama nadzieja transferowa i z każdym dniem przed rozpoczęciem ligi gaśnie. Pół roku wiadomo, że potrzebny jest napastnik, a skrzydłowy jeszcze dłużej. Dziwi mnie to że tylko w przypadku Nikolica i Nagy potrafili podpisać umowy wczesniej.
Co taki Żewłakow robi przez całą rundę, rozumiem że nie wiadomo jakie miejsce bedzię w lidze ale można zrobić listę napastników A i B.
Wystarczy obejrzeć mecz w telewizji tak jak wczoraj młodych Słowaków i już kandydat do Legii się pojawia - Lobotka. Teraz czas żeby pokazali się Serbowie.
Pisałem przy różnych okazjach że ligi Słowacka, Słoweńska, Śerbska czy Chorwacka posiadają wielu zawodników wartych uwagi.
Pytanie ile jest prawdy w tych wszystkich plotkach transferowych, bo niby się interesują zawodnikami, póżniej jak jest możliwość bo zawodnikom kończą się umowy (Seferović) lub są bez klubów (Skuletić) zapada cisza.
Środek pomocy - Lovro Majer, Enis Bardhi, Michal Skvarka, Mierzejewski, Wolski, Lobotka, Patrik Hrosovsky
Prawa pomoc - Ezgjan Alioski, Nikolas Spalek, Srdjan Plavsic, Alexander Gorgon
Lewa pomoc - Nemanja Mihajlovic, Mihailo Ristic,
Napastnik - Uros Djurdjevic, Luka Zahovic, Abdou Traoré, Dylan De Belder,



Andrzej do Krzeszczu, 06.06.2017 22:12:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ja do siebie szacunek i wymagania mam, niestety klub nie do końca, bo taki wielki klub nie może sobie pozwolić na odejście dwóch napastników i nie dokonanie zakupu w ich miejsce (o zaległościach Chuwku dobrze wiedzieli, a Necid był na odczepne).
Odnośnie patrzenia na Ajax to my nigdy tak nie bedziemy zarządzać klubem bo żaden trener czy prezes nie postawi na młodzież (bo oczekiwania od klubu są co roku te same - mistrzostwo i LM, a z młodzieżą bywa różnie), przykładów jest wiele np. potrzebując napastnika mogli dać szanse Kulenovicovi w tej rundzie (okaże się ze on i Matić nie zaznają gry), mając drewniaka Brozia to lepiej było trzymać młodego, jedynie Szymański coś dostał, a reszta z młodych?
Zeby porównywać się do Ajaxu trzeba pozwolić odejść Broziowi, Rzeżniczakowi, Pazdanowi (zasługuje na szanse w Europie), Jodłowcowi, Kopczyńskiemu, Hama, Gui (tez dać szanse na rozwój w Europie),a w zamian lista ponizej:
Petar Skuletic – był bez kontraktu
Bruno Ecuele Manga – kontrakt do czerwca
Abdou Razack Traoré umowa do czerwca
Adrian Mierzejewski umowa do czerwca
Patrik Hrošovský umowa do czerwca (dobra zmiana za Kopczyńskiego)
Dylan De Belder
Mikhail Gordejchuk
Piotr Parzyszek umowa do czerwca
Luka Zahovic
Lovro Majer
Soufyan Ahannach
Cyriel Dessers
Haris Seferovic była umowa do czerwca
Nikolas Spalek
Michal Skvarka
Enis Bardhi
Gyliano van Velzen
Pieter Langedijk
Dusan Vlahovic
Uros Djurdjevic
Ayrton Preciado
Nemanja Mihajlovic
Srdjan Plavsic
Mihailo Ristic
Filip Manojlovic
Baghdad Bounedjah
Ezgjan Alioski
Taki RICARDINHO jak czytam po co bo gra w Mołdawii to odpowiem że jeśli jakiś zawodnik nawet w takiej lidze rok po roku potwierdza że umie strzelac to uważam że warto
Alexander Gorgon (rok temu był za darmo)
Rafał Wolski
wypozyczyć może Rybusa.

Jest wielu zawodników młodych których można kupić i próbować tworzyć Ajax,ale nie widać w klubie. Tylko z Nikolicem czy Nagym klub potrafił podpisać umowy wcześniej, a tak zawsze zaczynają się obozy przygotowawcze bez nowych, a pózniej tylko z łapanki

Do redakcji, 30.08.2017 18:53:24 - *.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wiadomo co wyszlo na artroskopii? Czy orpocz otworzenia kolana i wsadzenia kamery cos bylo zrobione?

Piotr, 30.08.2017 19:03:59 - *.216.ipv4.supernova.orange.pl

Wyraz twarzy mówi wszystko.
I tak hajs się zgadza.

Arek, 30.08.2017 19:13:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba nie było z nim aż tak źle, skoro grał te pół godziny. Zdążył nawet przeprowadzić całkiem fajną akcję i oddać strzał. W tej akcji na kontuzjowanego nie wyglądał, a zaraz po niej zszedł z boiska. Raczej po skręceniu kolana nie miałby siły biec z piłką na bramkę i oddać strzał. Tak więc, chyba jednak nadwaga. Teraz dopiero się upasie, jak kfc będzie mu do mieszkania dowozić, chyba że oni nie dowożą, ale tego to nie wiem. Rzadko miałem doczynienia z kfc, a jak już miałem to ja byłem tam, a nie oni u mnie.

Echh, 30.08.2017 19:17:04 - *.dynamic.chello.pl

6 tygodni przerwy w treningach, 6 miesiecy dochodzenia do formy i zbijania wagi. Zenada.

mierni kopacze prowinjonalni chlopcy, 30.08.2017 19:17:50 - *.dynamic.chello.pl

To nie sa pilkarze prowincjonalna cholota ktora sie wozi na koszt Legii. Panie Mioduski albo Pan zrobi klub profesjonalny albo Legia zostanie tylko z nazwy w ksiedze 100 lecia klubu

Areci, 30.08.2017 19:26:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie spokojnie za 5 LAT będzie gotowy do gry......-na tyle podpisali z nim umowę...

Cch, 30.08.2017 19:44:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

I co z tego. I tak nie gramy co 3 dni, a ta super lige wygramy (pewnie) z hamalainenem w skladzie. I plus ze Szymanski wiecej pogra.

Kiwi, 30.08.2017 19:48:23 - *.play-internet.pl

Żewłakow do dymisji za te wspaniałe transfery! !!!!!

tomiacab, 30.08.2017 21:26:17 - *.18-2.cable.virginm.net

no to będzie gruby do końca roku

1337, 30.08.2017 21:38:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zdrówka!

Miedź Legnica, 30.08.2017 21:46:46 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Kupić napastnika z Miedzi ma 23lata i już 4gole, Jakub Vojtus

Lelgia⚽️Legia, 30.08.2017 21:55:02 - *.248

Legia⚽️Legia, 29.08.2017 22:04 - *.148
na poszczególne trybuny prezentuje się następująco:
Żyleta - 2900
Trybuna im. Deyny (wschodnia) - 3700
Trybuna im. Brychczego - sektory rodzinne (południowa) - 2050
Trybuna im. Brychczego (południowa) - 215
Trybuna Zachodnia - 1600

Klub prowadzi sprzedaż karnetów do 30 września 2017 r., choć obecnie zakup jest zdecydowanie mniej atrakcyjny niż wcześniej. Korzyści, które daje karnet to:
- wstęp na mecze Pucharu Polski za darmo w ramach karnetu;
- możliwość zakupu pakietu na mecze w rundzie mistrzowskiej w niższej cenie;
- możliwość zakupu karnetu na kolejny sezon w niższej cenie;
- możliwość udostępnienia karnetu innej osobie (do 7 razy w sezonie);
- zniżka 10% w Legia Fan Store;
- uczestnictwo w programie lojalnościowym "Legiony". I tyle? Mało Klub oferuje dla Kibicòw Legii ,skápo I bez serca, the korzyści i biedne jak nasza liga ,jeśli chcesz zapełnić stadion Karnety muszá mieć siłe jak karty płatności I majá zniszki na atrakcje Stolicy,ktòrych Nie brakuje tylko pomyśleć,ale zaraz.. No tak w Legii pracujá 80 %procent spoza Stolicy I to wyjaśnia...

Cult⚽️Warsaw, 30.08.2017 22:02:01 - *.248

Szkoda chłopaka niech wraca do zdrowia a #żewłakowout ! Za kiepskie wyniki I robienie z Legi przeciétniaka za to Brothers Ż na kolana!

Rychu, 30.08.2017 22:42:56 - *.warszawa.vectranet.pl

Będzie jeszcze większym wieprzem. Na wiosnę będzie chudł i dalej będzie wieprzem. Bo to jest po prostu portugalski wieprz. Nic z tego wieprza nie będzie.

doktor traktor, 30.08.2017 23:29:41 - *.cust.se.alltele.net

Kulawe finanse, kulawi piłkarze, kulawa taktyka, kulawe transfery, kulawe występy w pucharach, kukawy wizerunek klubu, kulawa atmosfera, kulawa relacja z kibicami, kulawa przyszłość, wszystko w tej Legii mamy teraz kulawe.
Proponuję zatem otworzyć sekcję ortopedii wielofunkcyjnej, może tam przyjdą jakieś sukcesy.

Langil, 30.08.2017 23:43:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdrowiej, bracie!

WERTIS(L), 31.08.2017 00:40:33 - *.centertel.pl

"żyć nie umierać", tak się "zarabia" .. .

Sebo(L), 31.08.2017 06:29:16 - *.slupsk.vectranet.pl

No i mamy obraz zawodowego,profesjonalnie zarządzanego piłkarskiego klubu w Polsce. Burdel na kółkach,robienie dobrej miny do fatalnej gry.Profesjonalizmu ZERO.Scouting na poziomie okręgówki.Mioduski może się zna ku.wa na baseballu,na koszykówce,hokeju lub footballu amerykańskim bo w końcu wiele lat spedził w USA ale na pewno nie zna się na prowadzeniu klubu piłkarskiego. Otoczył się ludźmi,którzy skubią go z jego forsy aż miło ale w zamian od siebie nie dają NIC! Niech pan Dariusz w końcu otworzy oczy i pier..lnie pięścią w stół i poszuka ludzi,którzy znają się na rzeczy. Równie dobrze mógłbym sam pracować w Legii jako marketingowiec,scout czy inny pracownik z pionu administracyjnego choć mam zerowe doświadczenie.Myślę,że nie byłbym gorszy od ludzi już tam pracujących. Prawda jest taka,że w Legii do wymiany nadaje się 70-80% ludzi,zwłaszcza cały pion odpowiadajacy za transfery.Powtarzam CAŁY!!

AAA, 31.08.2017 07:00:05 - *.dynamic.chello.pl

Dlaczego zabrakło bardzo mocnego "podziękowania"Żewłakowowi podczas meczu z Zagłębiem?

Riko, 31.08.2017 08:04:18 - *.dynamic.chello.pl

To jest dramat,Legia senatorem powinna otworzyć a nie akademie,pacjentów juz ma. Jeżeli My w tym roku załapiemy się chociaż w lidze do pucharów to będzie cud,o mistrzoświetlenie nawet nie marzę

Rado, 31.08.2017 08:38:26 - *.222

6 tygodni hahaha... zawsze mówią 6 tygodni a wychodzi 6 miesięcy... wspomnicie moje słowa. Wróci razem z Rado.

KRis, 31.08.2017 08:39:11 - *.211

normalnie klub inwalidów.

Kuki, 31.08.2017 08:45:35 - *.dynamic.chello.pl

Jaki zadowolony na zdjęciu, chyba myśli ze w końcu wykorzysta wszystkie kupony rabatowe do MC i KFC

Afro, 31.08.2017 09:16:25 - *.static.nsti.pl

Czy typ ma serio 21 lat? Ja 21 lat miałem dawno temu może, ktoś młodszy się wypowie?

Jacek Magic Smuda, 31.08.2017 10:58:29 - *.lsas.aero

Opona mu strzeliła na brzuchu..i teraz tygodnie dochodzenia do zdrowia za grubą kasę..bez komentarza..Musi więcej jeść na tej rekonwalescęcji..

Menago, 31.08.2017 14:00:44 - *.44

Mam żonę która chciałaby schudnąć..wysłałem ją do naszej Legii..jeszcze parę złotych jej wpadnie

ddd, 31.08.2017 14:42:57 - *.90

I 5 lat będzie żarł hamburgery na koszt Legii. Znowu "interes życia" jak z Sulleyem.

FOREVER LEGIA, 31.08.2017 22:58:34 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Ja pie...r.....dole,minę ma taką,jak ja dzien przed urlopem.

FOREVER LEGIA, 31.08.2017 23:13:42 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

A tak zupelnie na serio,to mina Hilderberto mowi wyraznie."Siostro,kupa poszła!!!"

Zapis tasmy, 01.09.2017 06:55:56 - *.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

"Niarescie nie cieba biegac, wycierpujace tygodnie byly"

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.