Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Czwartek, 31 sierpnia 2017 r. godz. 22:25

Ostatni dzień okienka transferowego - LIVE!

Redakcja, źródło: Legionisci.com

To prawdopodobnie ostatni gorący dzień tego lata. Synoptycy zapowiadają 30 stopni na termometrach, ale nie tylko lejący się z nieba żar podniesie dziś kibicom Legii temperaturę. Dziś o północy kończy się okienko transferowe w Polsce. Jeżeli nie pamiętacie jak wyglądał ostatni dzień transferowy rok temu, koniecznie kliknijcie tutaj. Jak będzie dziś? Nie mamy pojęcia!

Jeżeli nudzi wam się w życiu i nie wiecie, co zrobić przez najbliższe 14 godzin, to zapraszamy do śledzenia doniesień z ostatniego dnia transferowego okienka w Polsce. Zastrzegamy jednak, że w tym czasie równie dobrze możemy wskoczyć do basenu/morza/jeziora i nie zamieścimy żadnego wpisu. Nie zwracamy zmarnowanego czasu. Wasz wybór!

Nie możemy jednak wykluczyć, że już w tej chwili nie da się dodzwonić na Łazienkowską, bo wszystkie linie zajęte są przez menedżerów, chcących sprzedać do Legii najlepszych piłkarzy na świecie. Zawodników, którzy o niczym innym nie marzą, jak tylko kopać piłkę dla najlepszych kibiców na świecie.

Istnieje także trzeci scenariusz, który z trudem wychodzi spod naszych klawiatur... otóż ruch transferowy może odbyć się w drugim kierunku. Łazienkowską może opuścić kilku podstawowych nikomu nie potrzebnych zawodników. Tak czy inaczej mogą wystrzelić korki od szampana, a wspólnym mianownikiem tego może być imię Michał. Który zostanie, a który odejdzie? Czas płynie nieubłaganie!

Myślisz, że ktoś właśnie odszedł z Legii lub ją wzmocnił? Odśwież stronę, bo sama tego nie zrobi ;)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

00:48 - Na dobranoc prezentujemy wszystkim wytrwałym zdjęcie drużyny piłkarskiej, która na trybuny zawsze ściągnie komplet kibiców. Za wszelką cenę trzeba dążyć do perfekcji w każdym calu! Trzymajcie się!



* * *

00:40 - Niestety to już koniec. Okno transferowe w Polsce zostało zamknięte. Dawno nie było tak emocjonującego dnia! Nieustanne zwroty akcji, miliony euro w grze, głośne nazwiska na giełdzie, walka na bonusy i prowizje - to było naprawdę wyczerpujące! Tak wyczerpujące, że przespaliśmy moment odejścia Michała Masłowskiego. To wszystko to nic. Nawet po zamknięciu okienka do Legii może trafić zawodnik, który nie ma klubu. Zastanówcie się więc, czy warto się kłaść spać.

* * *

00:20 - OFICJALNIE Michał Masłowski rozwiązał kontrakt z Legią za porozumieniem stron! 27-letni pomocnik w Legii spędził dwa i pół roku z przerwą na wypożyczenie do Piasta Gliwice.

* * *

21:16 - OFICJALNIE Alban Sulejmani, który trafił na Łazienkowską rok temu, odszedł z Legii. 19-letni Macedończyk podpisał czteroletni kontrakt z Partizani Tirana. W pierwszym zespole mistrza Polski nie zdążył zagrać żadnego meczu. Jesienią wypożyczony był do Pogoni Siedlce, a wiosną rozegrał 7 spotkań w rezerwach stołecznego klubu.

* * *

20:40 - A teraz chwila powagi, bo sprawa jest poważna! Jeżeli zbłądziliście w Internecie na tyle, że trafiliście na tę relację, to musicie zrobić jedno: wspomóc Dobrych (L)udzi, którzy od kilku miesięcy zbierają pieniądze na karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka. Na tę chwilę wspólnie jako kibice Legii uzbieraliśmy 66 tys. zł - dużo, ale brakuje dużo więcej - 284 tys. zł. Możliwe, że do zebrania całej kwoty wystarczyłyby miesięczne pensje Chukwu, Masłowskiego i Sulleya... ale to ma być dar od kibiców, a dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Fundacja For Life
nr konta: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445
z dopiskiem: Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom "Karetka dla CZD"

Do dzieła!!!

* * *

19:48 TYLKO U NAS! Michał Pazdan nie zostanie zawodnikiem Koeln / Bayeru / Bayernu / Borussii (x2) / Eintrachtu / Augsburga / Schalke / Hamburgera / Hannoveru / Herty / Freiburga / Hoffenheim / Stuttgartu / Wolfsburga / Werderu (* wybierzcie dowolną drużynę). Okno transferowe w Niemczech zostało już zamknięte.

* * *

19:42 - Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt! Zabrzanie chcą podebrać zdolnego juniora warszawskiej drużyny! Mamy zdjęcia -> [GALERIA]

fot. Filmowy.pl

* * *

18:55 - Jaki tu spokój, la la la la...


* * *

15:17 - OFICJALNIE Konrad Handzlik, który trafił na Łazienkowską rok temu jako jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników Wisły Kraków, został definitywnie sprzedany do Olimpii Grudziądz. Z pierwszoligowcem podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. W pierwszej drużynie Legii nie zagrał żadnego meczu.

* * *

15:14 - OFICJALNIE Vamara Sanogo wrócił do Zagłębia Sosnowiec. Francuski napastnik został już zgłoszony do rozgrywek Nice I ligi. Sanogo był już graczem Zagłębia jesienią poprzedniego roku, a zimą trafił do Legii. W bieżącym sezonie w barwach stołecznego klubu wystąpił jedynie w spotkaniu o Superpuchar. (90minut.pl)

* * *

12:53 - W komentarzach pytacie o fajerwerki. Oto one:



* * *

12:17 - Vamara Sanogo ma wrócić do Zagłębia Sosnowiec, ale interesuje nas to prawie tak samo jak wypożyczenie Arkadiusza Widelskiego do Sokoła Kleczew.

* * *

11:34 - Cezary Kucharski wraca! W prawdzie nie zostanie nowym zawodnikiem Legii, ale... obszernie opowiedział nam o swoich wspomnieniach z czasów gry przy Łazienkowskiej. Rozmowa z serii "Tune(L) czasu". Polecamy!

* * *

10:55 Kiedy kończą się okienka transferowe w wybranych krajach?
Dziś o 18:00: Niemcy
Dziś o 23:00: Grecja, Włochy, Rosja
Dziś o 23:59: Belgia, Chorwacja, Dania, Francja, Holandia, Austria, Anglia, Polska
Jutro o 00:59: Portugalia
Jutro o 23:59: Hiszpania, Albania
Dla niektórych piłkarzy najbliższe godziny nie muszą oznaczać katastrofy. W grze pozostają jeszcze inne kierunki: Togo (3.09.), Tanzania (6.09.), Rwanda (17.09.), Burundi (24.09.), Kajmany (39 dni) lub Burkina Faso (27.10.). Z kolei w Dżibuti okienko otwiera się dopiero we wrześniu i potrwa aż do 3 listopada! Do wyboru do koloru. Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma!

* * *

10:30 - Stołeczny klub będzie chciał pozbyć się kilku piłkarzy, którzy pobierają duże pensje, a ich rola w pierwszym zespole jest żadna. Pierwszy na liście jest Michał Masłowski, którego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku. Obecnie "Masło" stanowi duże wzmocnienie trzecioligowych rezerw i jest skłonny rozwiązać kontrakt z Legią, ale chce wypłaty całego kontraktu. Z kolei umowa Sadama Sulleya (8 tys. euro miesięcznie), który nie gra nawet w rezerwach, podpisana jest do 30 czerwca 2020 roku. Sporo z klubowej kasy pobiera Daniel Chima Chukwu, ale w tym wypadku nie spodziewamy się żadnych ruchów transferowych - "Wojskowi" mają obecnie deficyt skrzydłowych...

* * *

10:05 - Legia Warszawa zainteresowana jest pozyskaniem Milosa Kosanovicia, poinformował Piotr Koźmiński (Super Express), ale zawodnik ma być opcją na wypadek transferu Michała Pazdana. Reprezentacyjnym obrońcą zainteresowane jest francuskie Bordeaux.



Komentarze: (122)

kudłaty, 31.08.2017 10:09:10 - *.34.ipv4.supernova.orange.pl

Rok temu było gorąco, ale wtedy był inny prezes. Obecny nie działa w ten sposób. Dziś będzie spokój.

urban, 31.08.2017 10:18:05 - *.cluster-j.forcepoint.net

O qrwa ale sie dzieje!!! Podobno chca podkupic Berto i Sadiku juz. Pasquato po niespelnionych obietnicach o LM, uruchomil gentlemanski 'zapis' w umowie ustnej, ze za odpowiednia kwote moze odejsc do innego klubu. Pazdan do Shalke, zeby probowal pobic rekord kartek Hajty w sezonie. Broz idzie do sekcji siatkarskiej, a Moulin w dyrektory, zeby moc pogawedzic z Zewklakiem po francusku, dla ktorego szykuje sie awans.

dawid91, 31.08.2017 10:23:02 - *.76

coś czuje ze g... kupią. Bedziemy grać szrotem i bac sie o każdy mecz z ogórkami i nie ogórkami. Magiera bedzie musiał wróżyć żeby sklepać z tego patatajstwa jakiś skład. Moze uda nam sie wygrać tym razem z Niecieczą

Tratraratra, 31.08.2017 10:25:06 - *.hot.res.rr.com

A co tam jakiś Kosanović, w Craxie niczym sie nie wyróżniał, wdług wszechwiedzącego źródła transfermakt prawdziwy hit szykuje się Kielcach

https://www.transfermarkt.pl/geruchtekuche/detail/forum/377

Gdzie ma przyjsć Messi
Ciekawie jest również W Łęcznej i Nowym Sączu, bo oba te kluby biją się na ostatniej prostej o Cristiano Ronaldo

https://www.transfermarkt.pl/geruchtekuche/detail/forum/377/page/2

Hahahaha

Polacco, 31.08.2017 10:26:21 - *.40

@kudłaty: Rok temu były też widoki na większą kasę do wydania ;)

Bocian, 31.08.2017 10:29:56 - *.play-internet.pl

W zeszłym roku był awans do ligi mistrzów więc transfery były potrzebne , dziś jeśli nie sprzedadzą nikogo na ostatnią chwilę to będzie spokój.

bubba, 31.08.2017 10:30:24 - *.net.hawetelekom.pl

A o Magiere w pakiecie z Krzepotą, Kozubem i może kimś jeszcze ktoś pytał, błagam o ten transfer.

ex, 31.08.2017 10:33:07 - *.internetdsl.tpnet.pl

Z tymi Michałami to daliście do myślenia. Pazdan - to się od razu nasuwa. Ale są jeszcze przecież: Masłowski, Kopczyński, Kucharczyk, no i... Żewłakow.

eth, 31.08.2017 10:38:54 - *.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I tak nikogo nie kupimy bo dyro sportowy uważa że transfery dotychczasowe były idealne i że Legii juz nie da się wzmocnić. A skoro Legia dostała się do europ pucharów to transfery powinno się robić w lipcu a nie w ostatnim dniu sierpnia. Teraz to już po ptokach.
PS. #Moulinout

Tu 76, 31.08.2017 10:40:27 - *.sieradz.vectranet.pl

Dla nas nic ciekawego...
Ewentualna nowość to może być kolejna kontuzja z powodu złego przygotowania do sezonu przez pseudo trenera!

ooon, 31.08.2017 10:45:21 - *.20-3.cable.virginm.net

Moze Morientes w koncu przyjdzie

Tratraratra, 31.08.2017 10:48:21 - *.hot.res.rr.com

Masło nigdzie się nie wybiera, postoi dwa lata u Kudłatego za szafą, a potem ogłosi koniec kariery.

Cch do ooon, 31.08.2017 11:04:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wygrałeś :D

mietek, 31.08.2017 11:05:17 - *.emea.ibm.com

Wpisem z 10:55 zmasakrowaliście :))))

Juri, 31.08.2017 11:19:29 - *.centertel.pl

Dziś ostatni dzień okienka transferowego.
Czekamy na gwiazdy światowego formatu!

keny, 31.08.2017 11:32:00 - *.191

Ekscytujące :P Czekam z niecierpliwością na te słynne wzmocnienia po tych uzupełnieniach :P A tak już poważnie to dziś nic nie będzie, ewentualnie odejścia i tylko. Pozdrawiam

Mistrz Polski 1916, 31.08.2017 11:34:12 - *.chello.pl

Jedno pewne - ktoś odejdzie - nikt nie przyjdzie.

majusL@legionista.com, 31.08.2017 11:57:28 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

Sprzedać pazdana. Oddac maslowskiego w pakiecie z maczynskim!!!!!

xx, 31.08.2017 12:00:15 - *.open.pl

Skoro Masłowski chce wypłaty całego kontraktu to chyba lepiej niech za to gra w rezerwach, co? xD

geku, 31.08.2017 12:10:00 - *.mtm-info.pl

https://www.transfermarkt.pl/cheick-diabate/detaillierteleistungsdaten/spieler/78082

d2b90, 31.08.2017 12:14:50 - *.static.ip.netia.com.pl

ZLATAN IBRAHIMLVIX JEST TEORETYCZNIE BEZ KLUBU I JUZ MENADZEROWIE SIE PODOBNO DOGADUJA W TEJ SPRAWIE. TO JEST TEN MEGA TRANSFER O KTORYM KTOS GDZIES SLYSZAL

JANUSZ, 31.08.2017 12:14:53 - *.70

WSZEDZIE KUPUJĄ MĄDRZE A U NAS STYPA

DO OON, 31.08.2017 12:15:53 - *.70

KTO PRZEPRASZAM? DZIWIC SIE POTEM, ŻE PRZEGRYWAMY I NARZEKAMY JAK TAKIE TYPY JAK TY CHCA SPROWADZIC EMERYTA

BIE(L)ANY, 31.08.2017 12:20:50 - *.dynamic.chello.pl

Masłowski do rezerw do końca kontraktu, żadne wypożyczenia, TYLKO REZERWY!!! Zachciało się pieniążków, to niech je wybiega w III lidze!!!

Arti, 31.08.2017 12:21:08 - *.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dżibuti!

T, 31.08.2017 12:24:44 - *.dab.02.net

Ale lipa ponoc najbogatszy klub w Polsce a tu stypa gdzie te fajerwerki!!!

BIE(L)ANY, 31.08.2017 12:38:55 - *.dynamic.chello.pl

https://www.transfermarkt.pl/oleksandr-gladky/profil/spieler/53270

https://www.transfermarkt.pl/flavio-ferreira/profil/spieler/109008

https://www.transfermarkt.pl/cedric-mongongu/profil/spieler/44417

bonson, 31.08.2017 12:41:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie uważacie, że słabe jest pisanie iż nie interesuje was przejście Sanogo do braci z Sosnowca? A już porównanie tego transferu do klubu z Kleczewa to duża przesada :)

mietek, 31.08.2017 12:44:45 - *.emea.ibm.com

Sanogo to już kilka tygodni temu miał iść do Gdyni i jakoś coś się wysypało po testach medycznych. Skąd pewność, że teraz wypali? No chyba, że w Sosnowcu też prowadzą caritas dla kontuzjowanych zawodników :)

Do bonson, 31.08.2017 13:05:46 - *.centertel.pl

Tak, faktycznie to przesada. Trzeba było porównać do przejścia babci na drugą stronę ulicy.

PS: Dziękujemy za fajerwerki :) Te przynajmniej nie straszą zwierząt.

Piotr, 31.08.2017 13:08:59 - *.205.ipv4.supernova.orange.pl

Dobrze by było pozbyć się Chukwu, Masłowskiego, Sulleya.
Do tego jeżeli Pazdan chce odejść to niech idzie, widać że kompletnie nie chce mu się tutaj grać, jest rozkojarzony, popełnia błędy.

bubba, 31.08.2017 13:09:25 - *.net.hawetelekom.pl

Dobrze że gramy w LM, z najlepszym polskim trenerem od lat więc hit będzie, czekamy.
PS zakładka ma być podobno aktywna do lutego 2018 więc transfer

bubba, 31.08.2017 13:13:53 - *.net.hawetelekom.pl

Pazdana to trzeba zastąpić bez względu czy odejdzie czy nie, ile jeszcze meczy w 10 będziemy grali??? Opcji to już innej nie ma.

Okęcie, 31.08.2017 13:14:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Podobno Ibrahimovic ma do nas przyjść, wiadomo kiedy pojawi się w klubie?

Trch, 31.08.2017 13:15:14 - *.centertel.pl

Najlepszym transferem bedzie pozbycie sie magiery i jego nieudacznikow ze sztabu. A zatrudnienie trenera pokroju Okuki czy Czerczesowa. No i oczywiscie pogonienie zewlakowa!

Wędkarz SDC, 31.08.2017 13:27:54 - *.dynamic.chello.pl

Dlatego jestem za otworzeniem sekcji wędkarskiej!!!!111 Tam by były transferyy

Bubba, 31.08.2017 13:34:17 - *.net.hawetelekom.pl

@Piotr dobrze to by było z nich zrobić solidnych gracz chociażby na ekstraklasę ale do tego trener potrzeby a nie pan od siatkonogi

AAA, 31.08.2017 13:41:02 - *.static.ip.netia.com.pl

Do Trch-święta prawda.

OUT, 31.08.2017 13:52:34 - *.70

MAGIERA OUT
HAMALAINEN OUT
KUCHY KING OUT
BROŻ OUT

RADOVIC OUT
MASŁOWSKI OUT
ŻEWŁAKOW OUT

Cch do do ooon, 31.08.2017 13:57:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A Ty go na poważnie wziales?:d

do okecie, 31.08.2017 14:02:45 - *.static.ip.netia.com.pl

Jesli się dogadają to Ibra ma byc pozniejszym wieczorem na Ł3

qemp, 31.08.2017 14:03:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

O czym my mówimy?Jagiellonia robi większe transfery niż my.Wydają takie same albo ciut mniejsze pieniądze a piłkarzy pozyskują lepszych.Wystarczy wymienić Sheridana czy Mitrovicia. Odpuszczenie tego drugiego przy naszej sytuacji to ogromny błąd.

Pio, 31.08.2017 14:10:36 - *.play-internet.pl

Redakcja chyba zagonila się kozi ròg z tym tekstem o transferach last minute bo wzgledem Legii nie ma o czym pisac :)
Nawet nie ma się o co bać że ktoś odejdzie bo nikt naszych nie chce , jedyny plus tego ost dnia okienka

Thug, 31.08.2017 14:13:50 - *.static.chello.pl

(L)eszek Ojrzyński ! :D

Mariano, 31.08.2017 14:39:33 - *.dynamic.chello.pl

Wiem że Masło gra padakę w Legii ale w rezerwach jest najlepszym piłkarzem. Rozgrywa, broni, atakuje bez niego awans do II ligi bardzo się oddali.

jaco616eg, 31.08.2017 14:41:02 - *.elblag.vectranet.pl

Pamiętam jak rok temu cały dzień śledziłem ostanie godziny okienka transferowego. Wiadomo LEgia wchodzi do LM, czyli jest kasa i będą transfery.... Napięcie i dreszczyk emocji czuło się do ostatniej godziny:) Czułem się prawie jak kibic drużyny z prawdziwej ligi piłkarskiej...:)

Legia⚽️Legia, 31.08.2017 14:46:59 - *.57

Wszystkich darmo zjadòw I naciâgaczy jak żewłakow ouuut!

Skoku, 31.08.2017 14:47:33 - *.lubin.dialog.net.pl

Ojerzynski, Urban, Podoliński

osa(L), 31.08.2017 14:49:39 - *.net-serwis.pl

Ibra ma być.
Ibra ma być wieczorem.

Będzie zwiedzał klubowe muzeum, bo słyszał o naszej historii i bardzo chce ją poznać bliżej
czyli
jak można w rok rozjeb..ć taki potencjał grający na Remis z Realem , odważnie idący na wymianę ciosów z Borussią, czy na chłodno punktujący Sporting.
a w dodatku nie do pomyślenia jest dla Ibry, że mamy najlepszy doping na świecie, a grajki zamiast być za to wdzięcznymi i dumnymi, odwdzięczają się odpadnięciem z getblåsning( tak powiedział Ibra)
Pozdro :D

wwa, 31.08.2017 14:55:21 - *.88.ipv4.supernova.orange.pl

UWAGA: transfer z ostatnie chwili, Żewłakow zakontraktował swojego brata za 1 mln € rocznie. LM w przyszłym sezonie nasza.

mietek, 31.08.2017 14:56:39 - *.ssp.dialog.net.pl

@qemp: Częściowo masz rację. Sam byłem za tym, żeby spróbować wyrwać z Białorusi Sheridana, ale... Jakoś ten sezon pokazuje, że chyba nasi ligowcy się nauczyli go pilnować, bo brodacz już tak nie błyszczy jak wiosną. O wiele bardziej mnie przekonuje ten Carlitos z GTS-u. Milicjanci pokazują, że można zrobić transfery z przysłowiowej d*py i potem ci zawodnicy dają radę w naszej lidze inwalidów.

Dickson Chotowski, 31.08.2017 15:08:31 - *.range86-153.btcentralplus.com

MIODUSKI OUT !!

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL, 31.08.2017 15:11:02 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Nie będzie transferów z klubu tak samo do klubu

Michal, 31.08.2017 15:16:50 - *.102

Patrzac na fajerwerki zalaczone przez redakcje nie wiem czy ktos nas jeszcze zrobi w ch... czy czeka nas jeszcze wy... syp transferow...

MisterMinister, 31.08.2017 15:26:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlaczego do tej pory nikt nie pomyślał o najważniejszym transferze - obydwu żebrakowów wpisdu? Dwie chodzące porachy #lafamilia

Pablo, 31.08.2017 15:26:47 - *.tvp.pl

A czy Handzlik ma wpisaną jakąś klauzulę powrotu?

Legionista, 31.08.2017 15:27:03 - *.226

Miloš Kosanović- Bardzo dobry obrońca, ale według mnie to nas nie przyjdzie ponieważ ma przechodzić z Standard Liège do Legii... Raczej z Ligii Belgijskiej do Polskiej..... A on nie jest zawodnikiem typu Odjidja że musi się odbudować.... On gra i nawet bardzo dobrze... Jak go kupią to będę zachwycony ;) Moulin - mam wrażenie że przestanie gwiazdorzyć i zacznie grać jak w poprzednim sezonie lub nawet jak SP... Pazdan- oby został sprzedany (mam do niego szaczunek.) I tego Miloš Kosanović kupić - I wtedy będzie "OK"... Nadal brakuje nam rozgrywającego pomocnika :I

Ibra news, 31.08.2017 15:27:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z ostatniej chwili: Ibrahimovic widziany przed chwilą w okolicach bazaru na Banacha, wsiadł w tramwaj numer 1 więc coś jest na rzeczy z tym transferem...

d2b90, 31.08.2017 16:10:50 - *.centertel.pl

Ibre wlasnie widzialem przy foksalu jak w meta seta galareta jadl tatara. Chcial sobie fote strzelic ale nie mialem czasu sie zatrzymac nawet na chwile

JAkochamLEGIE, 31.08.2017 16:17:00 - *.play-internet.pl

....bieda i tyle

kulawa maść, 31.08.2017 17:21:06 - *.fbx.proxad.net

Uszczelniańska uszczelność uszkodliwiająca uszczelnianie ziemniaka rzemieniem prawoskrętnym ma bardzo istotny wpływ nie tylko na urbanistykę nomadów, ale także na grzybonranie w rejonach podzwrotnikowych...

Tym kompletnie pozbawionym sensu zdaniem możemy podumować jeszcze bardziej nonsensowne obydwa okienka transferowe anno domini 2017.

grzesiek, 31.08.2017 17:32:03 - *.centertel.pl

Sadama souleya podobno chce kupic psg, ale Legia postawila zaporowa cene 300 mln euro gdyz nie chce juz sie tego lata oslabiac.

Abc, 31.08.2017 17:38:43 - *.dynamic.chello.pl

Ibra po malej rozgrzewce w mecie secie uda sie do Enklawy gdzie wraz z mega talentem z 4 ligii Bangladeszu podpisza lukratywne kontrakty.

(L)egia, 31.08.2017 17:40:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pazdan zostanie.

Zorientowany na transfery, 31.08.2017 17:54:56 - *.internetdsl.tpnet.pl

Miodulski widziany dzisiaj na kawie z Neymarem w Paryżu. To przed południem, bo jakąś godzinę temu, obiad w towarzystwie Ronaldo i Messiego. Tfu Tfu nie zapeszajmy, będzie się działo.

Tomek, 31.08.2017 18:00:08 - *.play-internet.pl

Narazie troche wali chu...dym mlekiem ten live ;) oby wieczorem bylo lepiej chociaż myślę, że wszystkie fajerwerki zostały już zaprezentowane

Lebaid, 31.08.2017 18:01:26 - *.play-internet.pl

Nic się nie dzieje, lalala ...

Renia35ll, 31.08.2017 18:02:10 - *.centertel.pl

Potwierdzone! Ibra jedbak nie dla Legii! Podpisał konyrakt z MU ;)

Jack, 31.08.2017 18:07:28 - *.205.ipv4.supernova.orange.pl

Podobno ustalane są szczegóły kontraktu z J.O.Mikelem, ma to być wymiana za Daniela Chime Chukwu plus Chińczycy dopłacą 18 mln euro...

Zenada, 31.08.2017 18:07:47 - *.dynamic.chello.pl

Nie wiem po co sie pocicie i piszecie ze jakis zlatan czy ktos inny przyjdzie albo zeby magiere w pakiecie oddac itd itp.I tak nikt z klubu tego nie czyta a takie zarty sa zenujace i pokazuja wasz poziom inteligecji.Najlepiej niech sprzedadza wszystkich i wezma z tego forum najmadrzejszych napinaczy.Napewno wy byscie pokazali jak sie gra w pilke sztabowi jak sie ustawia druzyne i trenuje a skautom kogo trzeba sciagac(chociaz co do zewlaka to wydaje mi sie ze moj 4 letni syn by znalazl lepszych zawodnikow).Tak wiec albo pisac cos sensownego albo nic nie pisac bo nie da sie was czytac.Zadko sie wypowiadam na foru.Z regoly czytam te wasze wypociny ale czasem piszecie takie bzdury ze zal dupe sciska.....Szkoda ze rodzicie nie oddali niektorych z was do okienka zycia......

Jack, 31.08.2017 18:10:42 - *.205.ipv4.supernova.orange.pl

Dodam jeszcze, że godzinę temu przyleciałem do Warszawy a na lotnisku okęcie widziałem wsiadającego do taksówki E.Olisadebe, chyba jest coś na rzeczy...

Legia⚽️Legia, 31.08.2017 18:17:06 - *.94

Mioduski powinien zatrudnić Legionistöw z Kapitanem Leszkiem Piszem na czele co Lige Mistrzòw nam dali I z emocjami ⚽️✨

Wolfik, 31.08.2017 18:20:57 - *.dynamic.mm.pl

Saddam Sulley pobiera miesięcznie 32 tys. zł. Zawodnik sprowadzony przez Leśniodorskiego do rezerw Legii jako talent do późniejszego opchnięcia. A skoro mu dano taką pensyjkę (niemal 400 tysi rocznie) to ciekawym, kto jeszcze za to kasuje. Nie wierzę bowiem, że aż taki wspaniałomyślny był poprzedni prezio, lub aż tak dobrze prezentował się nowy nabytek. To wszystko miało jakiś cel, jakieś drugie dno. Może kiedyś się dowiemy, co duet Leśniodorski-Wandzel miał na myśli. Niezłe jajca...podrzucono nowemu właścicielowi.

grzesiek, 31.08.2017 18:24:48 - *.centertel.pl

Grube transfery z tym handzlikiem i sonogo.
Z sonogo podejrzewam ze bylo tak ze kupilismy go za grosze od zaglebia a sprzedamy za kilka mln euro. Udany transfer. Mysle. Handzlik tez mysle ze mlody talent to wzielismy za czapke gruszek a teras opylilismy pewno za jakies 7 mn ojro.
Super. Teraz czekamy na wzmocnienia.

Real, 31.08.2017 18:24:50 - *.109

Serio liczycie na transfery ;)))? Loczek przecież musi spłacić ITI, czyli bajka dla naiwnych trwa.

wiewis6499, 31.08.2017 18:31:11 - *.play-internet.pl

Do xx
Ale Ty glupi jesteś...

Alex uk, 31.08.2017 18:33:18 - *.162

A czy w koncu przyjdzie jakis grajek bez nadwagi, ktory gral w pilke a nie siedzial 3 miesiace w na plazy itd? Proponuje zeby kuchy I dabrowski poszli do izraela tam przynajmniej nie gra sie w piatki

@Zenada, 31.08.2017 18:33:34 - *.205.ipv4.supernova.orange.pl

Żenadą jest działanie naszego klubu w kwestii pozyskiwania nowych piłkarzy i sporządzania umów.
Kibice są wściekli ale są również tacy którzy są tym wszystkim zażenowani i wszystkie te komentarze mają cel prześmiewczy.
Jak masz do kogoś pretensje to napisz list do zarządu Legii.

PODTWIERDZONE INFO, 31.08.2017 18:50:21 - *.static.ip.netia.com.pl

ZLATAN PRZECZYTAL KOMENTARZ CZLOWIEKA KTORY PODPIISAL SIE "ZENADA" I STWIERDZIL ZE SKORO WSZYSCY PISZA GLUPOTY TO CWIARTKE WALNAL NA HEJNAL I WSIADL DO UBERA PO CZYM UDAL SIE NA SAMOLOT POWROTNY. STWIERDZIL ZE SKORO CZTEROLETNI SYN "ZENADY" ZNAJDUJE LEPSZYCH ZAWODNIKOW TO ON NIE BEDZIE SIE PCHAL DO NASZEJ LIGI.

mietek, 31.08.2017 19:06:50 - *.ssp.dialog.net.pl

Chyba wyrażę troskę nas wszystkich, jak powiem, że martwię się o to, by nasze serwery klubowe się nie przegrzały od tego szalonego ruchu w kwestii transferów :)))

Gość o nicku "Zenada" jest potwierdzeniem teorii, że niektórym powinno się dawać dostęp do internetu wyłącznie na pisemny wniosek.

e(L)o, 31.08.2017 19:07:36 - *.static.ip.netia.com.pl

Oj dzieje się! Nie nadążam za nowymi informacjami.
magiera WON!!!

azoty567, 31.08.2017 19:37:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Koło stadionu widziano Necida! Wreszcie napastnik godny mistrzów!

Banzaj, 31.08.2017 19:49:49 - *.play-internet.pl

Kochana redakcjo. Powiedzcie szczere ale tak naprawdę szczerze. Będzie coś?

d2b90, 31.08.2017 20:15:11 - *.static.ip.netia.com.pl

* w zadnym z tych klubow nie zostanie zawodnikiem...

Pnd , 31.08.2017 20:18:35 - *.play-internet.pl

Najlepiej Mioduski out
Leśny in

meter, 31.08.2017 20:25:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

19.42--rulez!!::)))))

jo, 31.08.2017 20:26:09 - *.centertel.pl

Fajerwerki 10/10 - Redakcjo - Respect !!!!!!!

Buła, 31.08.2017 20:45:15 - *.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Olek nienawidzi hanysów ;)

MoNgOl, 31.08.2017 20:45:56 - *.90

Pan Lesnodorski podpisal z kalekami kontrakty to teraz niech odda pieniadze, pseudo Legionista!!!

grzesiek, 31.08.2017 20:54:26 - *.centertel.pl

Lesny to byl jednak gosc za 4 mln euro nie puscil pazdka. A miodek za 2,5 mln euro vadisa opidolil. Mysle ze juz wiekszosc przejrzala na oczy...

Krzeszczu, 31.08.2017 21:04:02 - *.cust.bredband2.com

@grzesiek: grzesiek, przestan pier****ic glupoty bo to nawet do syfu nie podobne.
Dzidzia mial zapisane 2,5 odstepnego wiec w jaki sposob twoim zdaniem Szopen mogl go zatrzymac kiedy grecy wylozyli akurat ta kwote? Odstepnego?

Qrwa mac, krytykuj jak najbardziej ale trzymaj sie faktow i nie stwarzaj nowych teorii spiskowych bo to do ch**a nie podobne.

RS, 31.08.2017 21:17:42 - *.internetdsl.tpnet.pl

Dziennikarz pracujący dziś przy relacji live to ma klawe życie. Niezła fuszka. Cały dzień nic nie robić :D i jeszcze za to dostawać wynagrodzenie.

Bobek, 31.08.2017 21:26:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Legia zainteresowana napastnikiem Jagiellonii Cillianem Sheridanem.

do Bobek, 31.08.2017 21:34:03 - *.wmc-si.pl

śniło Ci się,czy jak? Sheridan w Legii,za wszy i drobne mendy :)

mg, 31.08.2017 21:55:36 - *.151.ipv4.supernova.orange.pl

W sumie podoba mi się ten "Deadline Day" - odchodzi Sanogo, Sulley, Sulejmani i może odejść Masłowski. Szkoda że Chukwu na razie nie ma szans odejść. A szkoda, bo pobiera kasę i to niemałą.

Legionista, 31.08.2017 21:59:15 - *.226

@Krzeszczu, "Dzidzia mial zapisane 2,5 odstepnego wiec w jaki sposob twoim zdaniem Szopen mogl go zatrzymac kiedy grecy wylozyli akurat ta kwote? Odstepnego?" Voo odszedł za 2,5 mln.euro +bonusy więc mi się wydaje że gdyby Voo miał zapisany 2,5 odstępnego to by tych bonusów nie było... (mogę się mylić) A także propozycja z Krasnodaru (podobno większa kwota była...) Nie którzy tu chcą Leśnego itp... Przypominam transfery za jego rządów: Masło - kto kupuje masło za 800 tyś.euro... Langil- kto kupuje gracza która za niedługo będzie miał 30 lat i jego kraj jest daleko daleko od Polski... Czukwu- kto kupuje piłkarza który rozegrał jeden "dobry" mecz i jeszcze ma taki kontrakt... Sullej - nie mówię że ten transfer nie ma sensu, ale ktoś odpowiadał za ten kontrakt... Zaciąg Brazylijski - Jedynie Gui był normalny, reszta............. Sulejmani i inne piłkarzyki...... Ja nie chce powrotu Leśnego i oby już nie powrócił.... Bo będziemy drugim "widzewem"....

kris41, 31.08.2017 22:00:04 - *.dynamic.chello.pl

szalejemy dzisiaj na rynku. Podobno Sadam Sulley do Barcelony. na razie do 2jki ale i tak nieźle... świetny transfer, a tak wyśmiewany i krytykowany...
a na poważnie, jedzmy łyżką a nie chochlą. świetnie wykonane wyjęcie kasy przez trzech muszkieterów w białych rękawiczkach. teraz też niby się kłócą, ale to odwracanie uwagi od rzeczywistych problemów i zwalanie winy jedni na drugich (sprawdzona taktyka a'la nasi wspaniali politycy PO versus PIS). Szpital w L, dużo zmęczonych/grubych/sfrustrowanych/przereklamowanych prowadzonych przez taniego nauczyciela wfu ze świtą ekspertów. a Miodek nawet nie raczy się wysilać na tłiterze..

Bobek, 31.08.2017 22:04:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

https://www.transfermarkt.pl/legia-warszawa-zainteresowany-c-sheridan/thread/forum/377/thread_id/1856

Bart, 31.08.2017 22:06:00 - *.dynamic.chello.pl

Zlatan już prawie podpisał rekordowy kontrakt ale otrzeźwiał po wizycie na bulwarach i ostatecznie powiedział że nie wytrzyma konkurencji ze strony Chukwu, Kuchego, Hamy, Kopczyńskiego czy Monety więc nie chce siedzieć tu na ławie i woli za grosze grać w jakimś mało znanym Manu Utd.

T_Pan, 31.08.2017 22:17:25 - *.static.metronet.is

Roger!!! A jednak! Transfer przyklepany w oststniej chwili.

Janósz, 31.08.2017 22:26:35 - *.72

@Krzeszczu
Bzdura, Vadis nie miał żadnej klauzuli, zanim odszedł do Besnika jego menago zrobił szopkę i ugadał z Krasnodarem, że niby tam go checą za 3,5 mlm plus bonusy, czyli więcej niż oferował Olimpiakos, wiec go puscili na testy do Austriii, gdzie odbywało się zgrupowanie, a tam mu powiedzieli, że go nie wezmą bo... w przyszłości może mieć kontuzję, więc po takim incydencie Legia nie miała wyjścia i pusciła Vadisa za 2,5 mln plus bonusy do Hasiego.
Po pierwsze nie było żadnego odstępnego, bo wtedy nikt nie musi dawać żadnych bonusów, po drugie koleś miał tylko gentelmenską umowę i ustalenia, że bierze 50% nadwyżki od kwoty transferu przekraczającej 1,5 mln za jego transfer, czego się jednak zrzekł, wiec mie fantazjuj.

Oczywiscie wycisnąć z tego wiecej i tak się nie dało nie tylko z powodu antyreklamy po tych testach, ale przede wszystkim dlatego, że był to ostatni rok kontraktu do wypełnienia w Legii i w takich okolicznościach za gracza, który nie chce przedłużyć umowy oferuje się zawsze mniej, niż wynosi jego wartość rynkowa, ale to już inna para kaloszy.

(L ), 31.08.2017 22:45:22 - *.dynamic.mm.pl

Dobra, do spania, bo nie doczekam tego hitu, a tu rano...Masłowski rozwiązał kontrakt...teraz chyba tylko na taki hit nas stać, przykre

maverick810, 31.08.2017 23:30:15 - *.jjs.pl

Faktycznie pora spac szkoda czasu tu siedziec ......... dziekuje panie darku m za transfery......

d2b90, 31.08.2017 23:31:37 - *.centertel.pl

Generalnie to emocje jak na grzybach

wwwojtecky (L), 31.08.2017 23:33:36 - *.play-internet.pl

Pasjonujące

86piotrex, 31.08.2017 23:57:18 - *.dynamic.mm.pl

i co jest nikt nie przyjdzie ???????????!!!!!!!!!!!!!!!!

..., 01.09.2017 00:03:21 - *.dynamic.chello.pl

we Wrocławiu mają "Świat według kiepskich "
NaS czekają "Miodowe lata"
WON KODZIARZU

d2b90, 01.09.2017 00:14:25 - *.centertel.pl

Emocje jak na grzybach..
Konczyc flaszke i do domu

Kibic, 01.09.2017 00:16:14 - *.static.chello.pl

Masłowski rozwiązał kontrakt!

d2b90, 01.09.2017 00:16:31 - *.centertel.pl

Emocje jak na grzybach..
Konczyc flaszke i do domu

Zawisza, 01.09.2017 00:17:55 - *.dynamic.chello.pl

Goodbay Masłowski ;) I już parę złotych nie wydamy głupio na płace.

, 01.09.2017 00:29:19 - *.180.ipv4.supernova.orange.pl

Milion na każdą pozycję

Legia⚽️Legia, 01.09.2017 00:30:27 - *.25

To prawdopodobnie ostatni gorący dzień tego lata. Synoptycy zapowiadają 30 stopni na termometrach, ale nie tylko lejący się z nieba żar podniesie dziś kibicom Legii temperaturę. Dziś o północy kończy się okienko transferowe w Polsce. Jeżeli nie pamiętacie jak wyglądał ostatni dzień transferowy rok temu, koniecznie kliknijcie tutaj. Jak będzie dziś? Nie mamy pojęcia!

Jeżeli nudzi wam się w życiu i nie wiecie, co zrobić przez najbliższe 14 godzin, to zapraszamy do śledzenia doniesień z ostatniego dnia transferowego okienka w Polsce. Zastrzegamy jednak, że w tym czasie równie dobrze możemy wskoczyć do basenu/morza/jeziora i nie zamieścimy żadnego wpisu. Nie zwracamy zmarnowanego czasu. Wasz wybór!

Nie możemy jednak wykluczyć, że już w tej chwili nie da się dodzwonić na Łazienkowską, bo wszystkie linie zajęte są przez menedżerów, chcących sprzedać do Legii najlepszych piłkarzy na świecie. Zawodników, którzy o niczym innym nie marzą, jak tylko kopać piłkę dla najlepszych kibiców na świecie.

Istnieje także trzeci scenariusz, który z trudem wychodzi spod naszych klawiatur... otóż ruch transferowy może odbyć się w drugim kierunku. Łazienkowską może opuścić kilku podstawowych nikomu nie potrzebnych zawodników. Tak czy inaczej mogą wystrzelić korki od szampana, a wspólnym mianownikiem tego może być imię Michał. Który zostanie, a który odejdzie? Czas płynie nieubłaganie!

Myślisz, że ktoś właśnie odszedł z Legii lub ją wzmocnił? Odśwież stronę, bo sama tego nie zrobi ;)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

21:16 - OFICJALNIE Alban Sulejmani, który trafił na Łazienkowską rok temu, odszedł z Legii. 19-letni Macedończyk podpisał czteroletni kontrakt z Partizani Tirana. W pierwszym zespole mistrza Polski nie zdążył zagrać żadnego meczu. Jesienią wypożyczony był do Pogoni Siedlce, a wiosną rozegrał 7 spotkań w rezerwach stołecznego klubu.

* * *

20:40 - A teraz chwila powagi, bo sprawa jest poważna! Jeżeli zbłądziliście w Internecie na tyle, że trafiliście na tę relację, to musicie zrobić jedno: wspomóc Dobrych (L)udzi, którzy od kilku miesięcy zbierają pieniądze na karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka. Na tę chwilę wspólnie jako kibice Legii uzbieraliśmy 66 tys. zł - dużo, ale brakuje dużo więcej - 284 tys. zł. Możliwe, że do zebrania całej kwoty wystarczyłyby miesięczne pensje Chukwu, Masłowskiego i Sulleya... ale to ma być dar od kibiców, a dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Fundacja For Life
nr konta: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445
z dopiskiem: Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom "Karetka dla CZD"

Do dzieła!!!

* * *

19:48 TYLKO U NAS! Michał Pazdan nie zostanie zawodnikiem Koeln / Bayeru / Bayernu / Borussii (x2) / Eintrachtu / Augsburga / Schalke / Hamburgera / Hannoveru / Herty / Freiburga / Hoffenheim / Stuttgartu / Wolfsburga / Werderu (* wybierzcie dowolną drużynę). Okno transferowe w Niemczech zostało już zamknięte.

* * *

19:42 - Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt! Zabrzanie chcą podebrać zdolnego juniora warszawskiej drużyny! Mamy zdjęcia -> [GALERIA]

fot. Filmowy.pl

* * *

18:55 - Jaki tu spokój, la la la la...


* * *

15:17 - OFICJALNIE Konrad Handzlik, który trafił na Łazienkowską rok temu jako jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników Wisły Kraków, został definitywnie sprzedany do Olimpii Grudziądz. Z pierwszoligowcem podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. W pierwszej drużynie Legii nie zagrał żadnego meczu.

* * *

15:14 - OFICJALNIE Vamara Sanogo wrócił do Zagłębia Sosnowiec. Francuski napastnik został już zgłoszony do rozgrywek Nice I ligi. Sanogo był już graczem Zagłębia jesienią poprzedniego roku, a zimą trafił do Legii. W bieżącym sezonie w barwach stołecznego klubu wystąpił jedynie w spotkaniu o Superpuchar. (90minut.pl)

* * *

12:53 - W komentarzach pytacie o fajerwerki. Oto one:



* * *

12:17 - Vamara Sanogo ma wrócić do Zagłębia Sosnowiec, ale interesuje nas to prawie tak samo jak wypożyczenie Arkadiusza Widelskiego do Sokoła Kleczew.

* * *

11:34 - Cezary Kucharski wraca! W prawdzie nie zostanie nowym zawodnikiem Legii, ale... obszernie opowiedział nam o swoich wspomnieniach z czasów gry przy Łazienkowskiej. Rozmowa z serii "Tune(L) czasu". Polecamy!

* * *

10:55 Kiedy kończą się okienka transferowe w wybranych krajach?
Dziś o 18:00: Niemcy
Dziś o 23:00: Grecja, Włochy, Rosja
Dziś o 23:59: Belgia, Chorwacja, Dania, Francja, Holandia, Austria, Anglia, Polska
Jutro o 00:59: Portugalia
Jutro o 23:59: Hiszpania, Albania
Dla niektórych piłkarzy najbliższe godziny nie muszą oznaczać katastrofy. W grze pozostają jeszcze inne kierunki: Togo (3.09.), Tanzania (6.09.), Rwanda (17.09.), Burundi (24.09.), Kajmany (39 dni) lub Burkina Faso (27.10.). Z kolei w Dżibuti okienko otwiera się dopiero we wrześniu i potrwa aż do 3 listopada! Do wyboru do koloru. Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma!

* * *

10:30 - Stołeczny klub będzie chciał pozbyć się kilku piłkarzy, którzy pobierają duże pensje, a ich rola w pierwszym zespole jest żadna. Pierwszy na liście jest Michał Masłowski, którego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku. Obecnie "Masło" stanowi duże wzmocnienie trzecioligowych rezerw i jest skłonny rozwiązać kontrakt z Legią, ale chce wypłaty całego kontraktu. Z kolei umowa Sadama Sulleya (8 tys. euro miesięcznie), który nie gra nawet w rezerwach, podpisana jest do 30 czerwca 2020 roku. Sporo z klubowej kasy pobiera Daniel Chima Chukwu, ale w tym wypadku nie spodziewamy się żadnych ruchów transferowych - "Wojskowi" mają obecnie deficyt skrzydłowych...

* * *

10:05 - Legia Warszawa zainteresowana jest pozyskaniem Milosa Kosanovicia, poinformował Piotr Koźmiński (Super Express), ale zawodnik ma być opcją na wypadek transferu Michała Pazdana. Reprezentacyjnym obrońcą zainteresowane jest francuskie Bordeaux.

eth, 01.09.2017 01:04:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No akurat pani z Wolverhampton to by mnie nie przyciągnęła :( Ale ta druga od lewej na dole... ło Jezu...

Co do transferów, to chyba po prostu dyrektor sportowy uznał że dotychczasowe transfery były trafione w dziesiątkę i mamy obecnie skład optymalny. Albo po prostu nikt nie chciał przyjść do klubu rządzonego w tak amatorski sposób... dobrze żeśmy chociaż sprzedali ławkowiczów co nic nie robili a brali kasę.

EyeQueue, 01.09.2017 07:06:38 - *.dynamic.chello.pl

Redakcjo!
Pewnie to późna pora sprawiła, ale przyjrzyjcie się zdjęciu z poniższego linka i znajdźcie różnicę...
https://i.ytimg.com/vi/VO-nut-2iOA/maxresdefault.jpg

PS. @(L ) - prorok!

Redakcja (LL!): Słuszna uwaga! Umknęło nam to taksamo, jak czasami umyka skautom dokładne obejrzenie potencjalnego zawodnika ;-)

grzesiek do Krzeszczu, 01.09.2017 07:35:20 - *.centertel.pl

Nic mi nie wiadomo o odstepnym...podaj zrodlo

grzesiek do Krzeszczu, 01.09.2017 07:42:41 - *.centertel.pl

Skoro dalej tak bronisz miodka to zobaczymy za jakis czas co bedziesz pisal.

Matek_27, 01.09.2017 11:29:48 - *.centertel.pl

Dołożyłem swoją cegiełkę do karetki! Dobrzy (L)udzie!

Krzeszczu, 01.09.2017 11:44:56 - *.cust.tele2.se

@ grzesiek: miodka nie bronie i juz dawno o tym pisalem. I dla czego tez.
A ze Dzidzia nie mial odstepnego. Moze noe mial. Moze mu Lesny naobiecywal, o czym bylo glosno w mediach i tu na forum tez. I na jedno wyszlo.
I nie widze tu zadnej winy Miodka.
Wiec akurat w tym przypadku to takie pie*****nie o szopenie.
I wq****** ja mnie te wszystkie temu podobne wpisy ze DM to pajac bo nie datrzymal Dzidzi. Bo akurat w tym przypadku zrobil co mogl a byla to Mission Impossible.

Innych spraw dotyczacych DM tutaj nie komentuje bo juz i tak sporo na ten temat pisalem. Na razie nic nowego nie wplynelo zeby to komentowac.

do redakcji, 01.09.2017 13:54:11 - *.70

hehe niezłe jaja z tymi transferami :)
brawo dla poczucia humoru

grzesiek, 01.09.2017 15:00:03 - *.arteria.pl

mogl zatrzymac vadisa, a nie oddawac go za 2,5 mln euro. proste

Krzeszczu, 01.09.2017 16:15:43 - *.cust.bredband2.com

Tak, mogl zatrzymac. Mogl rownierz zatrzymac ziemie, ruszyc slonce, i wytlumaczyc na czym polegaja kobiety.
To tez proste.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.