Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Trybuna kryta na stadionie Ruchu Zdzieszowice - fot. ruchzdzieszowice.pl
Trybuna kryta na stadionie Ruchu Zdzieszowice - fot. ruchzdzieszowice.pl
Poniedziałek, 4 września 2017 r. godz. 08:37

PP: Z Ruchem Zdzieszowice bez publiczności albo w Opolu?

Bodziach, źródło: opole.sport.pl / Legionisci.com

Dwa i pół tygodnia pozostało do wyjazdowego meczu Legii z III-ligowym Ruchem Zdzieszowice w 1/8 finału Pucharu Polski, a cały czas nie wiadomo, gdzie zostanie rozegrane to spotkanie. Opolska policja wydała negatywną opinię na temat organizacji meczu na stadionie Ruchu, a jeśli na takie rozwiązanie zdecydowałby się burmistrz Zdzieszowic, prawdopodobnie mecz rozegrano by bez udziału publiczności lub ograniczając ją do działaczy oraz przedstawicieli miasta.

Problemem przy organizacji meczu podwyższonego ryzyka w Zdzieszowicach jest między innymi remont ulicy Góry św. Anny w Zdzieszowicach, przy której mieści się stadion. Lokalne władze zapowiedziały już rozmowy z drogowcami, by na czas mecz otworzyć remontowaną obecnie ulicę - poinformował serwis opole.sport.pl.


Sektor gości na stadionie w Zdzieszowicach - fot. ruchzdzieszowice.pl

Na tę chwilę wielce prawdopodobne jest jednak przeniesienie meczu na stadion Odry Opole, mogący pomieścić 5500 widzów. Prezydent Opola pozytywnie odniósł się do tej koncepcji. W najbliższych dniach dojdzie do kolejnych rozmów działaczy Ruchu oraz przedstawicieli Zdzieszowic z lokalną policją w sprawie możliwości rozegrania meczu na posiadającym 952 miejsca siedzące stadionie Ruchu. Obiekt w Zdzieszowicach, w przeciwieństwie do stadionu w Opolu, nie posiada sztucznego oświetlenia.



Komentarze: (22)

raf, 04.09.2017 09:30:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

remont ulicy przeszkadza we wpuszczeniu kibicow tylko w Polsce haha

Sektor gości na 77miejsc, 04.09.2017 09:36:59 - *.centertel.pl

:)

wyjazdowych skrupulatny, 04.09.2017 09:44:26 - *.centertel.pl

80 miejsc :)

mecenas, 04.09.2017 10:19:18 - *.internetdsl.tpnet.pl

Nawet jak by było na 500miejsc to i tak mało niech przenoszą wtedy jest szansa na dopingowanie ukochanej Legi.

[L], 04.09.2017 10:27:59 - *.elartnet.pl

Odra Opole! Ja Odre w .... ........!!!

Echhhh, 04.09.2017 10:32:53 - *.dynamic.chello.pl

80 miejsc dla gosci :-)

Szpilordzik, 04.09.2017 10:51:57 - *.ssp.dialog.net.pl

Noooo jakby tak w Opolu to elegancko jakdla mnie. Do Opola mam od siebie 39km;-) pozdrawiam braci i siostry z Brzegu (L)

mietek, 04.09.2017 12:08:10 - *.emea.ibm.com

Chyba lepiej w Opolu, ale wcale nie ze względu na pojemność stadionu, a sztuczne oświetlenie. Bo w Zdzieszowicach się przestraszą zmroku i mecz ustawią na jakąś chorą godzinę typu 13.

kolega kolegi, 04.09.2017 13:12:21 - *.ph.ph.cox.net

Po co takie klubiki w ogóle decydują się na uczestnictwo w ogólnokrajowych zawodach, przercież piłka i ogólnie cały sport jest dla ludzi, a nie odwrotnie.

Www, 04.09.2017 13:27:48 - *.red-83-63-246.staticip.rima-tde.net

To jest skandal,mamy rok 2017 a czuje sie jakby polski football stanal na jakies 20 lat.skoro nie ma stadionu gospodarz to albo walkower dla gosci albo dwa meczy wyjazdowe.prosta sprawa.Boniek wez sie za ten burdel bo nic tylko na twitterze siedzisz.pilka nizna dla kibicow!!!!

ja do Www, 04.09.2017 14:05:19 - *.189

Kolego gdybyś chociaż czasami zajrzał na twitter bo byś wiedział że w 1/8 finału PP jest rozgrywany jeden mecz a nie dwa

@Www, 04.09.2017 14:07:37 - *.179.ipv4.supernova.orange.pl

Dobrze powiedziane.

opolski legionista, 04.09.2017 15:16:53 - *.henet.pl

ja z Kędzierzyna-kozla wiec do Zdzieszowic mam blisko tylko pewnie problem z biletami bedzie, dlatego chyba lepiej w Opolu

hajdukL, 04.09.2017 15:26:16 - *.dynamic.chello.pl

Opole wydaje się być atrakcyjniejszą opcją.
Pamięta ktoś, zna ktoś? "Pier..dolę Opole, pier..dolę widzewiaków, pier..dolę Opole i Wisełkę Kraków"

Kowal79, 04.09.2017 15:57:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak ktoś chce wspomóc allegro.pl/szal-legia-dobrzy-ludzie-charytatywnie-karetka-i6947746561.html

Siwy, 04.09.2017 17:32:58 - *.centertel.pl

Będzie ciężki mecz, ale myślę że w karnych wygramy

Afro, 04.09.2017 17:33:03 - *.dynamic.chello.pl

Dlaczemu nie w Warszawie? Nie mozna bo nie i koniec, czy moze da sie im zlożyć oferte?

Arek, 04.09.2017 18:12:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No nie źle. Tam remont ulicy, zaraz mecz w Białym, to będzie remont sraczy w sektorze gości, a najlepszym rozwiązaniem niech będzie mecz bez publiczności. Chorzy ludzie, niech już przenoszą do tego Opola, a nie zastanawiają się ch...j wie nad czym. Tam jak już ktoś napisał przynajmniej oświetlenie jest.

mietek, 05.09.2017 07:25:29 - *.emea.ibm.com

Zaraz, zaraz. Ale przecież ten stadion ma pojemność 952 miejsc, a impreza masowa (na którą musi wyrazić zgodę wojewoda i miliard innych instytucji) zaczyna się od minimum 1000 osób. Więc o co tutaj chodzi? Tylko dlatego, że przyjeżdża Legia, to jakiś mundurowy wymyśla sobie hasła w stylu "impreza podwyższonego ryzyka" byle tylko zabrylować w mediach?

szemrany, 05.09.2017 11:24:57 - *.dynamic.chello.pl

Hajduk,tak dla przypomnienia oryginału:Pier... Opole,pier... i Kraków,pier... Śląsk Wrocław i łódzkich cwaniaków.Czuwaj!

do "szemrany" , 05.09.2017 18:55:59 - *.elartnet.pl

tak właśnie było, jak piszesz, z tą różnicą, że zamiast "Śląsk W." były inne opcje, m.in. ŁKS.

Maniura, 08.09.2017 12:08:27 - *.6

Szkoda że nie w Zdzichach. Tam są przynajmiej normalni kibice,obejrzą mecz i pójdą do domów a kibice Legii mogą przecież siedzieć na naszych sektorach.Nie mamy zamiaru sie z wami lać i mam nadzieję że wy też nie. Pozdrawiam.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.