Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomasz Wełnicki - fot. Raffi / Legionisci.com
Tomasz Wełnicki - fot. Raffi / Legionisci.com
Piątek, 8 września 2017 r. godz. 18:57

III liga: MKS Ełk 2-1 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 7. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe z MKS Ełk 1-2. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Tomasza Wełnickiego. Po zmianie stron sytuacja się zmieniła. W 58. minucie gospodarze wyrównali, a 7 minut później wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końcowego gwizdka.

III liga: MKS Ełk 2-1 (0-1) Legia II Warszawa
0-1 - 24' Tomasz Wełnicki (as. Tsubasa Nishi)
1-1 - 58' Mateusz Skonieczka
2-1 - 65' Hubert Molski

1. Jakub Szumski - 24. Łukasz Turzyniecki, 4. Mateusz Żyro, 5. Tomasz Wełnicki, 25. Bartosz Olszewski (65' 9. Eryk Więdłocha) - 16. Robert Bartczak, 20. Miłosz Szczepański (68' 19. Michał Góral), 14. Tsubasa Nishi, 8. Mateusz Praszelik, 17. Kamil Orlik (58' 18. Piotr Cichocki) - 11. Mateusz Majewski

żółte kartki: Świderski (MKS) - Więdłocha, Praszelik (Legia II)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi


przeczytaj więcej o:, , ,


Komentarze: (12)

L.O., 08.09.2017 19:01:55 - *.play-internet.pl

Normalka.
Takie mamy czasy.
Dziadostwo wszędzie.
Jedynka, Dwójka, co za różnica.

Ks, 08.09.2017 19:17:24 - *.dynamic.mm.pl

Szczerze mówiąc to sie robi żenada reprezentując te barwy i przepi...alac mecz za meczem sorry w tej lidze to powinni opier..ac wszystkich nawet smudy

MP.J(L)207, 08.09.2017 19:24:43 - *.free.aero2.net.pl

Porażka w najważniejszym meczu z Widzewem, porażka dzisiaj.Jednm słowem: FRAJERZY !!!

Legia⚽️Legia, 08.09.2017 19:54:35 - *.185

Legia 2 powinna wspierać inne Warszawskie kluby aby Warszawska piłka była wszédzie.

@rek, 08.09.2017 20:12:01 - *.dynamic.chello.pl

Powiem krótko: jaka mać taka nać... Pozdro (L)

taki jeden, 08.09.2017 22:26:32 - *.centertel.pl

Widać że nie ma kasy na awans.

Luigi, 08.09.2017 23:04:54 - *.play-internet.pl

Dwojka tak samo slabo jak jedynka jedynie Legia z clj daje rade moze to ich powinnismy wspierac?????

Cult⚽️Legia, 08.09.2017 23:47:58 - *.194

@rek, 08.09.2017 20:12 - *.dynamic.chello.pl
Powiem krótko: jaka mać taka nać... Pozdro (L)
taki jeden, 08.09.2017 22:26 - *.centertel.pl
Widać że nie ma kasy na awans.
Luigi, 08.09.2017 23:04 - *.play-internet.pl
Dwojka tak samo slabo jak jedynka jedynie Legia z clj daje rade moze to ich powinnismy wspierac?????

aro , 08.09.2017 23:53:15 - *.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mieli grac o awans sprowadzili nawet starszych zawodników grajacych w 1 ligach a tu 3 porazka na 7 meczy w tamtej rundzie fatalne wyniki i gra teraz znów to samo chyba czas pana Debka dobieg końca.

Oczko do cult , 09.09.2017 11:02:21 - *.centertel.pl

? ??

Przasnysz, 09.09.2017 16:14:41 - *.dynamic.chello.pl

pan od WF Pompek czas w rodzinne strony

pempek, 10.09.2017 00:24:16 - *.46.interdom.net.pl

do domu pempek Dość !!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.