Tomasz Wełnicki - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: MKS Ełk 2-1 Legia II Warszawa

W meczu 7. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe z MKS Ełk 1-2. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Tomasza Wełnickiego. Po zmianie stron sytuacja się zmieniła. W 58. minucie gospodarze wyrównali, a 7 minut później wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końcowego gwizdka.

III liga: MKS Ełk 2-1 (0-1) Legia II Warszawa
0-1 - 24' Tomasz Wełnicki (as. Tsubasa Nishi)
1-1 - 58' Mateusz Skonieczka
2-1 - 65' Hubert Molski

1. Jakub Szumski - 24. Łukasz Turzyniecki, 4. Mateusz Żyro, 5. Tomasz Wełnicki, 25. Bartosz Olszewski (65' 9. Eryk Więdłocha) - 16. Robert Bartczak, 20. Miłosz Szczepański (68' 19. Michał Góral), 14. Tsubasa Nishi, 8. Mateusz Praszelik, 17. Kamil Orlik (58' 18. Piotr Cichocki) - 11. Mateusz Majewski

żółte kartki: Świderski (MKS) - Więdłocha, Praszelik (Legia II)